Uitslagenlijst 33e DSD Zandboscross

Deurne - Zondag 27 november 2016

MAN, TRIMLOOP KORTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen van de Mortel
Deurne
18:03
2
Rick Hendriks
Lopersgroep Deurne
19:15
3
Wout Pel
19:22
4
Marc van Grinsven
20:53
5
Frans Heussen
Lopersgroep Deurne
23:57
6
Edwin Claessen
24:00
7
Jos Thielen
24:04
8
Manolis Geldermans
24:27
9
Wim Thijssen
Lopersgroep Deurne
24:48
10
Piet Aarts
24:50
11
Han Weijer
Loopgroep PK
24:53
12
Gilbert Tepy
Lopersgroep Deurne
24:54
13
Pieter Schobers
Lopersgroep Deurne
24:55
14
Jos Zonnenberg
Lopersgroep Deurne
25:20
15
Marcel de Groof
25:29
16
Laurens van Deursen
Lopersgroep Deurne
25:36
17
Jeroen Smits
25:37
18
Paul van de Heuvel
25:41
19
Dams
Geldrop Runners
26:20
20
Mat Schatorje
Lopersgroep Deurne
26:43
21
Huub Clermonts
Valkenswaard
27:14
22
Lucien Zweers
Eindhoven Atletiek
27:20
23
Johan van Noort
Geldrop Runners
28:09
24
Jo van den Berkmortel
Lopersgroep Deurne
28:12
25
Kurt de Haas
29:18
26
Pieter van Delft
34:06
VROUW, TRIMLOOP KORTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jexxica van den Bogaart
22:27
2
Geke Overvliet
22:44
3
Wilma Tax
Lopersgroep Deurne
23:13
4
Desiree Conde
Lopersgroep Deurne
24:05
5
Suzanne Kortooms
Deurne
24:28
6
Ria Hendriks
Lopersgroep Deurne
24:34
7
Manouk van Bussel
Lopersgroep Deurne
25:20
8
Melanie van de Ven
Lopersgroep Deurne
25:25
9
Sofie Baken
25:39
10
Riki Smolders
Lopersgroep Deurne
25:42
11
Kim van den Bogaart
26:08
12
Drien Hendrix
Lopersgroep Deurne
26:30
13
Esther van Elst
27:35
14
Marly Krijnen
Lopersgroep Deurne
27:46
15
Dorith van Delft
28:32
16
Mieke de Kleijne
Lopersgroep Deurne
29:35
17
Tineke van Mullekom
Lopersgroep Deurne
30:02
18
Wendy Berkers
30:16
MAN, TRIMLOOP LANGE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toine Pel
28:32
2
Jos de Groot
De Rips
28:39
3
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
28:49
4
Geert Pel
29:39
5
Luc Bruggeman
lopersgroep milheeze
29:41
6
Andre Matthijssen
Lopersgroep Deurne
29:50
7
Dennis van de Meulengraaf
rcl lieshout
30:13
8
Alex Leeman
Molenhoek Lb
30:14
9
Udo Engelke
Molenhoek Lb
30:28
10
Rob Mestrom
rcl
30:30
11
Evert Brouwers
rcl
31:16
12
Wesley Vogels
32:05
13
Paul Fransen
Lopersgroep Deurne
32:36
14
Rien Vriens
lopersgroep milheeze
32:40
15
Michael Mathij
32:45
16
Hugo van Schayik
trioss
32:47
17
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
33:29
18
Mies van Berlo
rcl
33:45
19
Mart Hendriks
Lopersgroep Deurne
34:01
20
John Mansvelders
Lopersgroep Deurne
34:17
21
Thijs Claessen
Lopersgroep Deurne
34:22
22
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
34:23
23
Rob Streeder
Aarle-Rixtel
34:30
24
Hennie de Kock
uden
34:31
25
Riny Wismans
Lopersgroep Deurne
34:32
26
Gerrie Luttikhold
Lopersgroep Deurne
34:35
27
Pierre Roumans
Nijmegen
35:15
28
Mark Honings
Lopersgroep Deurne
35:49
29
Jean-Pierre van Geffen
Beek en Donk
36:48
30
E van Bentem
37:03
31
Martijn Ebben
Deventer
37:24
32
Michel Cuijpers
37:32
33
Cor Terheijden
Lopersgroep Deurne
37:36
34
Peter van den Berkmortel
Lopersgroep Deurne
38:10
35
Martien Keizers
Lopersgroep Deurne
40:33
36
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
41:57
37
Christophe Smeets
42:29
VROUW, TRIMLOOP LANGE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria van Dinther
Lopersgroep Deurne
33:39
2
Maaike van Kessel
deurne
34:20
3
Neelke Ebben
Eindhoven
36:42
4
Tonny Kersten
Lopersgroep Deurne
36:45
5
Willemien Gijsbers
deurne
36:52
6
Kristel Matthijssen
Lopersgroep Deurne
37:57
7
Jose Hanenberg
de keien
38:42
8
Karin Streeder
Aarle-Rixtel
39:31
9
Chta-yu Chang
42:27
10
Bernadette Sandkuijl
43:52
11
Marja van Schayik
de keien
47:43
MPUPM, MEIS/JONG MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aila Colijn
AV Weert
4:41
2
Maud Helmink
Scopias
5:29
3
Bieke Emans
AV Weert
5:45
4
Jelyna Leenders
6:12
JPUPM, MEIS/JONG MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Vissers
Atletiek Helden
4:54
2
Demy Cupido
5:10
3
Aron Kovacs-Borbas
ATH
5:26
4
Koen Verheijen
Nederweert
6:01
MPUPC, MEIS/JONG P.C.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaydee Leenders
ATV Venray
4:13
2
Lieve Derks
ATH
4:26
3
Evi Jongen
Scopias
4:36
4
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
4:40
5
Maartje Gottenbos
HAC
4:44
6
Els Neutenboom
Atletiek Leudal
4:52
7
Hedwig Tabor
HAC
4:53
8
Nina Flipsen
Lopersgroep Deurne
4:54
9
Isa Severt
HAC
4:55
10
Loena Leppink
HAC
5:00
11
Pip Mezenberg
GAC Gemert
5:02
12
Menthe Beugels
Lopersgroep Deurne
5:04
13
Imke Wijnen
AV Weert
5:45
JPUPC, MEIS/JONG P.C.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adam Kovacs-Borbas
ATH
4:16
2
Ravi Classen
Scopias
4:18
3
Pepijn van den Hurk
ATH
4:21
4
Tim Michiels
ATH
4:22
5
Mike van Tilburg
HAC
4:24
6
Joep van Casteren
ATH
4:32
7
Linus van Hout
Lopersgroep Deurne
4:44
8
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
4:48
9
Casper Rekmans
AV Weert
4:57
10
Ivar van Erp
AV Leudal
5:58
MPUPB, MEISJES PUPIL B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
3:52
2
Sofie van Wouwe
ATH
3:58
3
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
4:00
4
Amina Dillmann
Achilles-Top
4:02
5
Lucy Janssen
ATV Venray
4:09
6
Dorinda Welten
Lopersgroep Deurne
4:21
7
Maeve Engels
HAC
4:48
8
Jara Beks
ATV Venray
4:50
9
Sofie Soer
AV Weert
4:54
10
Danique Adriaans
GAC Gemert
4:56
11
Romansja Assakkali
ATV Venray
5:04
12
Fiene Werken
AV Weert
5:09
13
Luna Badur
HAC
5:22
JPUPB, JONGENS PUPIL B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorg Klomp
ATH
3:51
2
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
3:57
3
Pieke Billekkens
AV Weert
3:58
4
Ivar Colijn
AV Weert
3:59
5
Tim Hendrikx
Scopias
4:11
6
Stijn Pelzer
Achilles-Top
4:14
7
Mads Verhofstadt
HAC
4:15
8
Bram van Heugten
HAC
4:19
9
Teije Fleskens
HAC
4:20
10
Tim Steijvers
't Jasper Sport
4:31
11
Giel Pennings
GAC Gemert
4:31
12
Gijs op ´t Root
AV Weert
4:32
13
Ries Emans
AV Weert
4:33
14
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
4:34
15
Ties van de Werken
AV Weert
4:35
16
Teun Daniels
HAC
4:39
17
Jary van der Greef
Lopersgroep Deurne
4:44
18
Thijs Mennen
Lopersgroep Deurne
4:45
19
Jop Gubbels
Scopias
4:46
20
Kevin van Gerwen
't Jasper Sport
4:50
21
Fabian Kessels
AV Weert
5:07
MPUPA, MEISJES PUPIL A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Thijs
't Jasper Sport
5:35
2
Meike Bliek
Achilles-Top
5:46
3
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
5:50
4
Floor van Riel
Atletiek Helden
5:52
5
Sophie van den Boogaart
HAC
5:54
6
Renske Gottenbos
HAC
5:54
7
Chayel Bletterman
ATV Venray
5:57
8
Vera van Erp
Haelen
5:58
9
Amy Verkampen
GAC Gemert
5:59
10
Bente Jacobs
Scopias
6:02
11
Danique Willemsen
Scopias
6:07
12
Claire van den Hurk
ATH
6:08
13
Layla van Berkel
HAC
6:28
14
De Vries
Lopersgroep Deurne
6:34
15
Nora Ceresa
ATV Venray
6:36
16
Loes Neutenboom
Atletiek Leudal
6:36
17
Sanne Michiels
ATH
6:39
18
Evanna Welten
Lopersgroep Deurne
6:50
19
Kimberley Kemps
Scopias
6:58
20
Isa Krebbers
ATV Venray
7:03
21
Lieke Hoogers
Lopersgroep Deurne
7:14
22
Fiene van Helmond
Lopersgroep Deurne
7:16
23
Sjuulke Heinrichs
Scopias
7:32
24
Minke Ebben
Deventer
7:52
25
Nerena Meulendijks
AV Weert
7:55
26
Fine Vermeulen
Lopersgroep Deurne
8:31
JPUPA, JONGENS PUPIL A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
5:17
2
Thomas Aedrts
Scopias
5:23
3
Rik Janissen
Belfeld
5:24
4
Finn Janssen
Atletiek Helden
5:27
5
Fergus Tabor
HAC
5:37
6
Dylan Hameetman
HAC
5:41
7
Ivar van den Hurk
Deurne
5:50
8
Simon Goossens
Atletiek Helden
5:53
9
Stan Hendriksen
Scopias
5:54
10
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
5:56
11
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
6:04
12
Dion Muijsenberg
Atletiek Helden
6:06
13
Ramses ten Houten
HAC
6:07
14
Dion Langewouters
HAC
6:08
15
Noud Janssen
Scopias
6:08
16
Tuur Simons
Scopias
6:10
17
Tijn Bruins
ATV Venray
6:12
18
Kieran Quigley
HAC
6:13
19
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
6:15
20
Wouter Knijnenburg
Lopersgroep Deurne
6:16
21
Bas Verheijen
AV Weert
6:19
22
Mike van den Broek
HAC
6:22
23
Thijme Rooseboom
Lopersgroep Deurne
6:28
24
Nate Sillekens
Atletiek Helden
6:29
25
Nick Jorissen
AV Weert
6:30
26
Ruben Severt
HAC
6:31
27
Giel Moonen
Scopias
6:33
28
Luc Houben
Scopias
6:33
29
Levi Vissers
Atletiek Helden
6:34
30
Chris Vijfvinkel
Scopias
6:38
31
Danny Boerekamp
't Jasper Sport
6:41
32
Koen Kandelaars
GAC Gemert
6:43
33
Abel Brom
AV Weert
6:44
34
Bram la Brijn
HAC
6:44
35
Timo Flipsen
Lopersgroep Deurne
6:52
36
Willem Klomp
ATV Venray
6:59
37
Hielke Waterschoot
HAC
7:00
38
Mathieu Huijs
Scopias
7:04
39
Tim Stappers
HAC
7:06
40
Nils van Leipsig
Swift
7:13
41
Rens Vermazeren
Lopersgroep Deurne
7:13
42
Tim Trienes
Scopias
7:31
43
Sam Dielemans
HAC
7:31
44
Luca Keijsers
Scopias
7:32
45
Lowie Aerdts
Scopias
7:38
46
Ian Waals
AV Weert
7:45
MJUND, MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bo Spoor
ATH
5:05
2
Lynn Behnke
Scopias
5:08
3
Carlijn Mols
Achilles-Top
5:09
4
Emma Bijnen
HAC
5:13
5
Demi de Vries
HAC
5:19
6
Lina Vercoulen
Scopias
5:27
7
Nori Meulendijks
HAC
5:30
8
Evy Loots
HAC
5:41
9
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
5:42
10
Marijn van Dooren
AV Weert
5:45
11
Isis Levels
Scopias
5:46
12
Valerie Chu
AV Weert
5:49
13
Mirre Vissers
Atletiek Helden
5:50
14
Xenia Raptis
Scopias
5:50
15
Lisa Roumen
Atletiek Leudal
5:52
16
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
5:55
17
Audrey Jacobs
Scopias
5:56
18
Floor Vulders-Jochems
GAC Gemert
5:58
19
Maureen Mols
Achilles-Top
6:06
20
Nyssa Engels
HAC
6:08
21
Mette Jacobs
Scopias
6:12
22
Robin Nadi
Lopersgroep Deurne
6:17
23
Nienke Gloudemans
Lopersgroep Deurne
6:18
24
Meike Doensen
AV Weert
6:20
25
Lobke Pollen
Scopias
6:27
26
Eva van der Putten
HAC
6:35
27
Janneke van de Mortel
Lopersgroep Deurne
6:35
28
Nine Fleskens
HAC
6:59
29
Isabel van Gerwen
HAC
7:02
30
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
7:03
31
Maud Seuren
AV Weert
7:33
32
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
8:05
JJUND, JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
6:49
2
Max Kees
Generaal Michaelis
6:52
3
Timo Klomp
ATH
7:04
4
Liam Ernst
Scopias
7:10
5
Arno Raymakers
HAC
7:11
6
Gijs Buist
AV Weert
7:19
7
Harm vd Berkmortel
Lopersgroep Deurne
7:27
8
Ramón Setz
Geldrop
7:27
9
Gijs van de Ven
GAC Gemert
7:28
10
Dinand Weerts
ATH
7:28
11
Joep ten Houten
HAC
7:30
12
Lenny Hermans
Unitas
7:33
13
Gijs van Lieshout
HAC
7:34
14
Jeroen van Lith
ATH
7:37
15
Riks Pollen
Scopias
7:49
16
Tjeerd Buist
AV Weert
7:50
17
John Linders
Lopersgroep Deurne
8:02
18
Mees van Haeff
Scopias
8:07
19
Guus van Riel
Atletiek Helden
8:11
20
Ralf Steinmetz
AV Weert
8:19
21
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
8:23
22
Rion van Eerd
ATH
8:26
23
Lars van der Zanden
HAC
8:30
24
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
8:33
25
Storm Marris
AV Weert
8:33
26
Jasper de Wit
't Jasper Sport
8:35
27
Wessel Janssen
Lopersgroep Deurne
8:37
28
Zep van de Eijden
Scopias
8:39
29
Jesper de Beer
HAC
8:42
30
Dennis de Jager
HAC
9:06
31
Jesper Pluijm
GAC Gemert
9:06
32
Owen Badur
HAC
9:07
33
Luuk Hendriksen
Scopias
9:10
34
Kevin Terheijden
HAC
9:14
35
Lars Leijssen
ATV Venray
9:15
36
Luke Smit
HAC
9:21
37
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
9:45
MJUNC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
9:35
2
Lizzy Arts
HAC
10:06
3
Tara Goossens
ATV Venray
10:15
4
Kirsten Maes
Unitas
10:30
5
Isa Nadi
Lopersgroep Deurne
10:40
6
Pien Postma
ATV Venray
11:10
7
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
11:16
8
Alice Leijssen
ATV Venray
11:20
9
Veerle Behnke
Scopias
11:25
10
Resy van Iersel
't Jasper Sport
11:37
11
Esmee Donders
ATV Venray
11:58
12
Daphne Kuijpers
AV Weert
12:29
13
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
12:41
14
Marie van Helmond
Lopersgroep Deurne
13:16
MJUNB, MEISJES B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Schrijnemaekers
AV Weert
14:40
2
Channelyn Ambrosiussen
HAC
14:49
3
Jitte Goossens
ATV Venray
15:35
4
Nynke Janssen
AV Weert
16:36
5
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
16:37
JJUNC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van Lith
ATH
9:47
2
Mike van Wouwe
ATH
10:30
3
Mischa Hermans
Unitas
10:32
4
Carlo Schoonen
HAC
10:33
5
Jurn Strik
Lopersgroep Deurne
10:56
6
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
11:04
7
Jaap Rutten
ATV Venray
11:22
8
Tijn Mickers
GAC Gemert
11:30
9
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
11:34
10
Jari Snijders
Lopersgroep Deurne
11:39
11
Luc Stappers
HAC
11:40
12
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
11:42
13
Teun Nagel
't Jasper Sport
11:45
14
Tom Kandelaars
GAC Gemert
12:01
15
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
12:06
16
Loek Peute
Atletiek Helden
12:09
17
Tijn Pouwels
ATV Venray
12:23
18
Jordy Dols
AVON
12:30
19
Niek Strijbosch
14:07
20
Sven Kranen
Atletiek Helden
15:14
JJUNB, JONGENS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
12:05
2
Bodhi van Selow
Lopersgroep Deurne
12:16
3
Thijs Vermeulen
ATV Venray
13:19
4
Davy Schoeber
HAC
13:19
5
Thomas van Vlerken
HAC
13:44
6
Sjoerd Waterschoot
HAC
14:04
7
Jasper Meulen
AV Weert
14:09
8
Willem Teunissen
AV Weert
14:21
9
Daan Biemans
Lopersgroep Deurne
14:25
MAN, HEREN KORTE CRO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
15:42
2
Sjors Thielen
ATV Venray
16:29
3
Kay Peeters
17:50
4
Daan Relou
ATH
18:22
5
Eric Hermans
Stein Lb
18:40
6
Mark Jurgens
Eindhoven
19:04
7
Fabiaan Hendricks
avVN
19:12
8
Floor Kouwenberg
19:21
9
Walter Kivits
Lopersgroep Deurne
19:27
10
Mark vd Munckhof
Raaijland
19:48
11
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
19:53
12
Bas Mols
Achilles-Top
19:54
13
Mike Curvers
Scopias
20:48
14
Jean paul Weerts
ATH
21:06
15
Mark de Vries
Helmond
21:20
16
Jones Ewalds
Venlo
21:26
17
Gerard van der Heijden
Lopersgroep Deurne
22:08
18
Nathan ten Holder
Venray
22:50
19
Sepp van de Wildenberg
Budel
22:53
20
Jos van Bergen
23:28
21
Rob Mennen
Lopersgroep Deurne
23:41
22
Mark Hellegers
23:43
23
Kenny vd Ven
Lopersgroep Deurne
24:12
24
Adrie van der Putten
Lopersgroep Deurne
24:23
25
Evert-Jan Clijnk
Lopersgroep Deurne
24:42
26
Hans Sanner
Geldrop Runners
26:44
JJUNA, JONGENS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imre Dielis
Deurne
17:44
2
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
18:30
3
Bjorn van Deijnen
Blitterswijck
19:32
4
Nick Honings
Lopersgroep Deurne
22:22
MJUNA, MEISJES A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elke van Rooij
Atletiek Leudal
15:39
2
Karin Flipsen
AV Weert
16:31
VSEN, DAMES 4950 METE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noël van Selow
Attila
20:52
2
Johanna Josten
Tegelen
21:44
3
Yvonne Jaspers
LOGO
27:10
V35, DAMES 4950 METE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tatjana Cernochova
Prins Hendrik
19:38
2
Fannie van Bree-Versantvo
GAC Gemert
20:12
3
Karin Nieuwenhuis
orion
20:16
4
Sonja Kolijn
Dordrecht
22:18
5
Karin Bouten
23:51
6
Heike Prinsen
24:06
V45, DAMES 4950 METE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan Wintjes
GAC Gemert
20:33
2
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
20:40
3
Judith de Bruin
Atletiek Helden
22:26
4
Henny Dekkers
GAC Gemert
22:35
5
Anneke van de Vorst
avVN
23:03
6
Lilian van Rijt
Atletiek Helden
23:09
7
M Vandormael
Nederland
23:33
8
Natasja Marcellis
Overloon
24:34
MSEN, HEREN 9800 METE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
31:17
2
Casper van der Putten
Eindhoven Atletiek
32:20
3
Alexandre Lechat
HAC
36:09
4
Guus Heijnen
Atletiek Helden
36:15
5
Nicky Verhoeven
36:18
6
Erik van den Haak
Amsterdam
36:25
7
Erik Andela
36:42
8
Ron Spreeuwenberg
Atletiek Helden
36:57
9
Jos Boeije
HAC
37:06
10
Stevan Leppink
GAC Gemert
37:10
11
Mark Jurgens
Eindhoven
38:18
12
Bart Gevers
39:24
13
Joris van den Beuken
Meterik
39:47
14
Giel Janssen
de peelrunners
40:05
15
Wiljo Ermers
GAC Gemert
40:12
16
Sjon Seuren
Lottum
40:23
17
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
40:57
18
Jens Wijnants
41:20
19
Chris van Iperen
Lottum
46:15
20
Roel Jansen
Heythuysen
47:20
21
Paul Schatorjé
Gemert
47:54
M40, HEREN 9800 METE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noël Keijsers
Nijmegen Atletiek
33:36
2
John Thielen
Lopersgroep Deurne
36:02
3
Arno Arts
Nuenen
36:22
4
Martijn Tuin
Lopersgroep Deurne
36:46
5
Frank Fonteyne
de peelrunners
37:03
6
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
37:37
7
Christ Korsten
GAC Gemert
38:07
8
Pieter Egelmeers
38:17
9
Erwin van Dommelen
GAC Gemert
38:55
10
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
39:10
11
Harold Donkers
Dutch Runners
39:28
12
Frank Hooghordel
loopgroep cranenbroeck
39:36
13
Jean-Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
39:40
14
Maarten Manders
GAC Gemert
39:57
15
Hans Steijaert
HAC
40:38
16
Karl van Daal
Venray
41:51
17
Arno Theeuwen
peelrunners horst
41:54
18
Peter Verbruggen
GAC Gemert
42:14
19
Richard Noya
ATV Venray
42:49
20
Martijn Stigter
GAC Gemert
46:01
21
Luud Martens
Helmond
47:13
22
Richard Sonnemans
47:31
23
Guido van Galen
Atletiek Helden
49:48
M50, HEREN 9800 METE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
35:32
2
Jack Niessen
ATV Venray
36:39
3
Ton Grommen
Maasbree
37:03
4
Willy Kanters
Lopersgroep Deurne
37:29
5
Dorus Jaspers
GAC Gemert
37:48
6
Frans Hool
AVON
38:04
7
Leon Stijnen
Atletiek Leudal
38:29
8
Bert van Bogget
Atletiek Leudal
38:37
9
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
38:46
10
Hans Peeters
Atletiek Helden
39:31
11
Jack Rutten
39:37
12
Mario Arts
LOGO
40:35
13
John Kocken
HAC
41:02
14
Ted Beekman
peelrunners
41:57
15
Maurice Zwart
Helmond
42:24
16
Jan Hermkes
rav orion
44:28
17
Simon van Deelen
Geldrop Runners
44:40
18
Perry Peeters
Pegasus
44:44
19
Thijs Verstappen
Atletiek Leudal
45:22
20
Wim van der Maat
Geldrop Runners
47:34
21
Erik van Heijster
dutch runners
47:43
22
Yos van Langh
lg brandevoort
48:16
23
Jeroen Kouwenberg
Scopias
48:56
24
Hans Bos
av helden
49:23
25
Peter Stiphout
53:16
M60, HEREN 9800 METE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
39:35
2
Nico Verstraten
Atletiek Helden
39:42
3
Piet Jaspers
't Jasper Sport
42:34
4
Henk van Eck
GAC Gemert
43:19
5
Frans Noijen
Lopersgroep Deurne
44:34
6
Hans van Doorn
geldrop runners
49:55
7
Luud Zeegers
't Jasper Sport
56:12
8
Huub Janssen
peelrunners
56:25
M70, HEREN 9800 METE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Keijzers
Sprint
46:08
2
Rudy de Pauw
Herenthals
46:18
3
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
53:25
VROUW, DAMES 9800 METE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Miranda Boonstra
Nijmegen Atletiek
35:19
2
Karin Nieuwenhuis
orion
40:42
3
Judith Gijsbers
AV Weert
44:12
4
Natalia Fokina
GAC Gemert
46:26
5
Demi Boerekamp
Someren
46:48
6
Karolina Nowak
48:20
7
Linda van den Einden
loopgroep cranendonck
49:04
8
Annemarie van den Broek
Geldrop
52:21
9
Emma Coopmans
56:40
www.uitslagen.nl
01-12-2016 18:19