Uitslagenlijst 1e Lengkeek Kruin. Gorscross

Oostvoorne - Zondag 27 november 2016

H 4,6, 4,6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Rene Tijl
Voorne Atletiek
20:04
2
Bas van Halen
20:23
3
Michel Christen
Brielle
21:20
4
Niels Houdijk
21:54
5
Bas Warbout
's-Gravendeel
23:41
6
Martin Warbout
's-Gravendeel
23:42
7
Nick Feddes
Voorne Atletiek
23:48
8
Michel Osseweijer
24:40
9
Ricardo Giele
Voorne Atletiek
25:40
10
Robert Breukhoven
28:58
11
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
29:11
12
Chris Meijer
29:27
13
Ritske Groen
Voorne Atletiek
29:32
14
Ron van Kims
Geervliet
30:20
15
Leendert Klink
Voorne Atletiek
31:53
D 4,6, 4,6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Michelle de Reus
Berkel en Rodenrijs
23:46
2
Roosmarijn van Velzen
Brielle
24:09
3
Sue Homma
25:54
4
Daniëlle Feddes
Voorne Atletiek
26:00
5
Marleen van der Engel
Voorne Atletiek
27:07
6
Esther Bax
Voorne Atletiek
27:21
7
Laura Rehorst
27:34
8
Petra Strik
Pallas '93
27:54
9
Plonie Stolk
Voorne Atletiek
28:52
10
Marlieke Mijer
Oostvoorne
29:25
11
Marianne de Grijp
Voorne Atletiek
29:30
12
Madelief van Velzen
29:47
13
Margaret van der Woude
Voorne Atletiek
30:36
14
Diana Bergwerff
Voorne Atletiek
30:42
15
Suzanne Offerman
Voorne Atletiek
31:09
16
Anuschka Speelpenning
Voorne Atletiek
31:38
17
Leona Hiemstra
Brielle
31:39
18
Paula van Veen
Geervliet
31:52
19
Mirrella van den Berg
34:14
20
Els Ongena
34:15
21
Eline Kurvink
34:15
22
Nicole Kleijburg
34:16
H 8,8, 8,8 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Dennis Zijlmans
Spijkenisse
36:33
2
Tjark Klee
Voorne Atletiek
36:44
3
Marco van Rosmalen
Rotterdam Atletiek
38:02
4
Bert Hansen
Voorne Atletiek
38:46
5
Joeri Valentijn
Voorne Atletiek
40:11
6
Robert van Lenten
40:44
7
Alex van Loon
Spijkenisse
40:46
8
Stefan Vliege
Hellevoetsluis
42:06
9
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
44:29
10
Marcel Koornneef
48:12
11
Nico Roest
Voorne Atletiek
50:16
12
Arie 't Hart
Voorne Atletiek
50:49
13
Gied van Dongen
Voorne Atletiek
51:24
14
Menno VerbeekKwikkers
Papendrecht
51:39
15
Gerard Rila
Voorne Atletiek
53:06
16
Raymond Wissink
Hellevoetsluis
53:10
17
Cor van der Nol
Voorne Atletiek
56:50
18
Kees de Groot
57:08
19
Koen HArtigh
57:42
20
Frits Trip
1:00:57
D 8,8, 8,8 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Ilvia Hederik
Energie
41:49
2
Addy Legerstee
Scharendijke
47:02
3
Nienke Klok
Voorne Atletiek
47:41
4
Claudia Martin
Voorne Atletiek
49:49
5
Afke Verhoef
Voorne Atletiek
50:17
6
Wendy Kwikkers Verbeek
Papendrecht
51:38
7
Ilona de Ronde
Voorne Atletiek
53:11
8
BArbera Calkhoven
53:51
9
Leona van den Berg
Voorne Atletiek
54:00
10
Rianne Govaerts
Voorne Atletiek
56:20
11
Corrie van Velzen
57:20
12
Trudie Harmsen
Brielle
57:54
13
Sita Hoogenboom-Berkhout
Voorne Atletiek
59:52
14
Liesbeth Louer
Voorne Atletiek
1:02:25
H12,6, 12,6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Hans Berendsen
Pallas '93
50:31
2
Vincent Bloem
Pallas '93
51:57
3
Marcel Gelton
Hellevoetsluis
52:34
4
Wim Padmos
Pallas '93
54:23
5
Ronald Hulsmann
Voorne Atletiek
56:42
6
Leo van der Harg
Voorne Atletiek
57:25
7
Don Croes
Voorne Atletiek
57:32
8
Joop Helbens
57:33
9
Michel Offenberg
Voorne Atletiek
58:19
10
Roland van Putten
Rotterdam
59:06
11
Henk Kerkhof
1:00:17
12
Martien Blok
Voorne Atletiek
1:01:02
13
Ralph van de Grijp
Pallas '93
1:01:26
14
Ron Zwinkels
Voorne Atletiek
1:01:31
15
Rene Kruis
Rotterdam Atletiek
1:02:36
16
Roland Edelenbosch
Voorne Atletiek
1:02:46
17
Eric van ES
1:03:23
18
Jaap Roskam
1:03:54
19
Herman Zoetmulder
1:04:51
20
Niels Vernes
Pallas '93
1:05:30
21
Roan Doves
Oostvoorne
1:05:36
22
Jos-Willem van de Laar
Voorne Atletiek
1:06:15
23
Michel Siep
Rotterdam
1:08:01
24
Ton Valk
Voorne Atletiek
1:08:18
25
Marcel Smith
1:08:49
26
Joey van de Meijde
Spijkenisse
1:09:47
27
Onno van Velzen
1:12:28
28
Monte
Voorne Atletiek
1:14:42
29
Dave Assenberg Eisden
Brielle
1:17:10
30
Geert de Vries
1:22:41
31
Jeroen Hansler
Spirit Lelystad
1:24:50
D12,6, 12,6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
58:00
2
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:03:12
3
Fleur van Noort
Hellevoetsluis
1:04:34
4
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
1:08:17
5
Ingrid van Arnhem
Voorne Atletiek
1:09:40
6
Paula Groot
Pallas '93
1:10:03
7
Maartje Schipperus
1:21:05
8
Joke van Paassen
Voorne Atletiek
1:22:37
9
Renske de Boer
Tinte
1:24:27
10
Suzan Bezemer
Spirit Oud Beijerland
1:24:50
J1000, 1000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Aiden Bareman
Voorne Atletiek
4:22
2
Wesley Monster
Voorne Atletiek
4:30
3
Jimmy de Haan
Voorne Atletiek
4:32
4
Willemse Ties
Voorne Atletiek
4:36
5
Merlijn Warmenhoven
Voorne Atletiek
4:44
6
Kevin Stomphorst
Voorne Atletiek
4:50
7
Tesfahun Boogerd
Voorne Atletiek
4:54
8
Leon Offerhaus
Voorne Atletiek
5:03
9
Mitchel Monster
Voorne Atletiek
5:07
10
Quinten van Overeem
Voorne Atletiek
5:10
11
Robin Offerhaus
Zuidland
5:30
12
Robin Boogerd
Heenvliet
5:58
M1000, 1000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Evi Freij
Voorne Atletiek
4:42
2
Suzanne Rodenburg
Voorne Atletiek
4:45
3
Olivia van der Sanden
Voorne Atletiek
4:55
4
Ilse van de Grijp
Voorne Atletiek
5:04
5
Amy Thomas
Voorne Atletiek
5:14
6
Manon Verhoeff
Voorne Atletiek
5:29
7
Simone van der Sanden
Voorne Atletiek
5:43
8
Sveva Klok
Vierpolders
5:45
9
Nova Ramos
Voorne Atletiek
5:58
10
Lynn Onderdelinden
Voorne Atletiek
6:00
11
Britt Onderdelinden
Voorne Atletiek
6:23
J2000, 2000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Marnix van Meggelen
Voorne Atletiek
7:43
2
Luc Giele
Voorne Atletiek
8:04
3
Roderik Cobben
Voorne Atletiek
8:40
4
Sebastiaan Martin
Voorne Atletiek
9:03
5
Lisa Hoogwerf
Papendrecht
13:18
M2000, 2000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Maud van Sintmaartensdijk
Voorne Atletiek
9:05
2
Evi Verdonkschot
Spark
9:32
3
Melissa Boutkam
Voorne Atletiek
10:02
4
Eileen Oldenburger
Voorne Atletiek
10:06
5
Emma Verhoeff
Voorne Atletiek
10:17
www.uitslagen.nl
27-11-2016 18:28