Uitslagenlijst Herfstcross Norg

Norg - Zaterdag 26 november 2016

MSEN, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olfert Molenhuis
assen
29:57
29:57
2
Henk Kramer
Nederland
30:40
30:40
3
Erwin Akkerman
Meppel
31:45
31:44
4
Luc Sillen
Groningen
31:57
31:56
5
Henk Bakker
Groningen
32:21
32:20
6
Karel-Jan Lensen
Groningen
32:51
32:50
7
Meindert ter Veer
Oldehove
33:03
32:59
8
Erik Deenen
Groningen
33:18
33:16
9
Gerben Vermij
Leens
33:22
33:21
10
Henri Harmsen
Drachten
34:09
34:07
11
Bram Smit
Noordhorn
34:29
34:25
12
Dorus Wolthekker
Nietap
34:32
34:30
13
Hein Tjoelker
Groningen
34:37
34:35
14
G in het Veld
Groningen
34:53
34:52
15
Sieger Haakma
Zuidhorn
36:06
36:04
16
Harmen Stam
Ten Boer
36:43
36:39
17
Rikjan Bathoorn
Peize
36:49
36:45
18
Tom Verschoor
Haren Gn
37:17
37:11
19
Janko Postma
Oldekerk
38:19
38:16
20
Ad van Erp
Groningen
38:28
38:25
21
Jeroen Kegel
Groningen
38:31
38:28
22
Gustaaf Verhagen
Eelde
39:23
39:21
23
Aalzen Alma
Augustinusga
40:41
40:38
24
Klaas Kremer
Groningen
40:51
40:42
25
Beyene Girmay Kidane
Nederland
41:12
40:59
26
Henk-Jan Scheepers
Haren Gn
41:12
41:06
27
Harm Kremer
Eelde
41:58
41:48
28
Luuk Kruizinga
Aduard
42:13
42:05
29
Philip Pruim
Groningen
43:23
43:18
30
Rob Smeding
Drachten
44:37
44:24
31
Henk Popken
Appelscha
44:39
44:34
32
Jan Joustra
Groningen
45:48
45:41
33
Heiko Kiewiet
Groningen
46:09
45:56
34
Jan Willem Hummel
Haulerwijk
46:19
46:14
35
Mathijs Witte
Groningen
46:49
46:45
36
Martin Borgman
Hoogezand
46:50
46:43
37
Wouter Slagter
Assen
47:30
47:23
38
Niels van der Vlag
Groningen
48:39
48:27
39
Lex Doornbos
Groningen
49:09
48:49
40
Niels Sikkema
Noordhorn
49:13
49:00
41
Dennie Draaijer
Farmsum
49:25
49:03
42
Idris Salih Ibrahim
Nederland
49:31
49:23
43
Erik Douwes
Nieuw-Roden
49:56
49:46
44
Kevin Eefting
Grolloo
50:02
49:56
45
Gertjan de Haas
Zuidhorn
58:15
57:51
M40, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mathijs de Vroomr
Peize
31:46
31:44
2
Menno Mud
Tietjerk
33:01
32:59
3
Anno Huizenga
Assen
33:13
33:12
4
Jan Venhuizen
smilde
33:30
33:29
5
Foppe van der Heide
Drachten
33:50
33:49
6
Jos Richie
Groningen
34:37
34:35
7
Tonnie Knigge
Onstwedde
34:38
34:36
8
Marcel Stoffers
Appingedam
35:07
35:05
9
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
35:44
35:42
10
Peter Pettinga
Groningen
36:06
36:03
11
Remco Oost
Kantens
36:27
36:26
12
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
36:53
36:51
13
Frank Marks
Groningen
36:54
36:51
14
Richard Aalders
Nietap
36:57
36:55
15
Henk Piek
Drachten
37:06
37:03
16
Robert Stam
Bovensmilde
37:18
37:18
17
Gert Kleinjan
Aduard
37:53
37:51
18
Jaap de Vries
Assen
38:29
38:26
19
Aad Oosterhof
Peize
38:59
38:52
20
Jan Barkhof
Peize
39:05
38:58
21
René van der Laan
Groningen
40:44
40:38
22
Hedwin Cornelis
Donderen
43:22
43:09
23
RIchard Tapper
Groningen
43:34
43:21
24
Rob Steur
Groningen
43:42
43:38
25
Leo Damkat
Leutingewolde
43:45
43:35
26
Siemen van der Meulen
Roden
44:00
43:55
27
René Meijer
Emmer-Compascuum
44:12
44:07
28
Willem Koning
Assen
44:17
44:07
29
Durk Polet
Burgum
44:26
44:11
30
Grico Sikkema
Noordhorn
44:31
44:20
31
Gert Koops
Musselkanaal
44:33
44:26
32
Peter Hummel
Zevenhuizen Gn
44:54
44:45
33
Arjan Zantinga
Leek
44:54
44:44
34
Peter Stokje
Groningen
45:48
45:46
35
Edgar Suurmeijer
Zuidlaren
45:50
45:39
36
K van der Kooi
Burgum
46:14
46:10
37
Rob van der Meulen
Zuidhorn
46:59
46:43
38
Rient Jan Auwema
Norg
47:40
47:20
39
Johannes van der Kooi
Gytsjerk
48:14
47:56
40
Dick Bathoorn
Roden
50:24
50:13
41
Leo Brouwer
Groningen
52:06
51:54
42
Erik Zomer
Groningen
52:48
52:25
43
Eddie Frankruijter
Bedum
53:03
52:54
44
Diederik Wierenga
Norg
58:38
58:20
45
Anko Valkema
Ulrum
1:00:43
1:00:19
M50, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henry Perdok
Norg
36:03
36:02
2
Kees Groenendijk
Haren Gn
36:17
36:14
3
Ignas Dümmer
Assen
36:22
36:21
4
Siem Hiemstra
Appelscha
37:24
37:23
5
Theo Groenendijk
Ravenswoud
37:40
37:38
6
Klaas Brouwer
Groningen
38:02
38:00
7
Henk Por
Groningen
38:16
38:13
8
Jan ten Cate
Elim
38:30
38:28
9
Bareld Hamming
De Groeve
39:02
38:58
10
Marcel Kloet
Assen
39:15
39:11
11
Maarten Hoeksema
Groningen
39:33
39:32
12
Bennie Wiegman
Assen
39:46
39:45
13
Hans Prak
Assen
40:18
40:15
14
Dirk Duijn
Roderesch
40:18
40:13
15
Rob Lenssen
Oosterwolde Fr
40:21
40:18
16
R J Telkamp
Hoogezand
41:44
41:40
17
Folkert Tienkamp
Assen
42:01
41:56
18
Klaas Duursma
De Wilp Gn
42:20
42:17
19
Freddie Kalsbeek
Assen
42:28
42:22
20
Kees Vos
Groningen
42:47
42:41
21
Lammert van der Molen
Norg
43:20
43:16
22
Bouko Eisen
Peize
43:43
43:36
23
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
43:46
43:40
24
Harold Hulst
Groningen
43:50
43:46
25
Eric-Jan Jonker
Assen
44:01
43:55
26
Mark Winters
Eelderwolde
44:11
43:55
27
Jakob Hut
Siddeburen
44:18
44:12
28
Menco van der Berg
Thesinge
44:39
44:22
29
Antonie de Joode
Tolbert
44:39
44:29
30
Franz Barkhuijsen
Groningen
45:01
44:46
31
Jildert Visser
Assen
45:07
44:54
32
Mark van Mossel
Onnen
45:10
44:59
33
Henk Prins
Tolbert
46:16
46:12
34
Martieu Wienke
Sauwerd
46:20
46:13
35
Hans Prak
Assen
46:54
46:45
36
Jan-Jelle Renkema
Oldekerk
47:02
46:57
37
Ferdy Offereins
Tolbert
47:32
47:22
38
Harry Vos
Westerbork
48:01
47:49
39
Joost Kerkhoff
Loppersum
48:22
48:13
40
Teo Mulder
Zevenhuizen Gn
48:41
48:31
41
Jan Albert Schonewille
Leek
49:08
48:50
42
H.J. Kooke
Haren Gn
49:46
49:30
43
Theo Vegter
Uithuizen
51:23
51:09
44
Jaap Meijering
Roden
51:53
51:47
45
Bob Copper
Nederland
52:43
52:20
46
Leo van Herksen
Marum
58:00
57:46
M60, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
36:00
35:59
2
Henk Olijve
Haren Gn
37:46
37:45
3
Willem van der Kooij
Pijnacker
39:24
39:20
4
Roelof Berends
Oudeschip
40:08
40:03
5
Peter Wolters
Nieuw-Roden
42:52
42:48
6
Bert Gernaat
Assen
44:44
44:38
7
Ad Peltenburg
Groningen
46:39
46:35
8
Ginus Geuzinge
Assen
48:01
47:54
9
Egbert Takens
Haren Gn
51:00
50:42
10
Jan E de Jonge
Assen
52:10
51:49
11
Erik Stam
Ten Boer
52:51
52:42
12
Harrie Kornelius
Groningen
55:07
54:48
13
Ed van der Graaf
Groningen
56:43
56:30
14
Jelte Nijholt
Oosterwolde Fr
1:03:34
1:03:18
VSEN, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saffira Kiewiet
Eelde
35:04
35:03
2
Lotte De Hosson
Groningen
38:19
38:11
3
Jennie Philips
Zevenhuizen Gn
40:11
40:07
4
Vera Keidel
Augustinusga
40:46
40:41
5
Erika Broekema
Groningen
42:21
42:18
6
Renske Linstra
Appingedam
43:35
43:32
7
Nynke Meijer
Leek
43:52
43:44
8
Renee Veenstra
Groningen
49:03
48:55
9
Esther Wietzes
Assen
50:31
50:24
10
Marije Oosterbaan
Groningen
50:59
50:42
11
Jantine Meijer
Tolbert
51:14
51:02
12
Miranda Meijering
Tolbert
52:56
52:41
13
Anita Koops
Tynaarlo
53:41
53:29
14
Ellen Haveman
Ulrum
53:55
53:29
15
Sietske Rispens
Metslawier
56:01
55:36
16
Annelies Hommes
Delfzijl
56:54
56:31
17
Priscilla Reiffers
Appingedam
1:00:01
59:38
18
Marjolein Pijper
Groningen
1:02:52
1:02:32
V40, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liane de Wit
Assen
41:18
41:17
2
Grietje Hoogerkamp-Heeg
Odoorn
47:27
47:25
3
Carla Frankruijter
Bedum
48:26
48:18
4
Simone Smuling
Groningen
49:22
49:16
5
Sonja van de Berg
Noordwijk Gr
51:40
51:34
6
Gea Boersema
Zuidhorn
52:19
52:04
7
Marjanne Vaartstra
Zuidhorn
53:16
53:01
8
Martine Sijtsma
Mantgum
54:12
54:03
9
Ester Wiersma
Delfzijl
54:46
54:24
10
Marian Danhof
Eenrum
55:28
55:14
11
Wytske van der Kooi-Polet
Burgum
55:31
55:26
12
Jose Reijinga
Nederland
58:54
58:30
V50, 9 KM CROSS (WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja Bennink
Elim
45:30
45:26
2
Adrie Hartholt
Appelscha
45:55
45:52
3
Inge Hiemstra
Groningen
45:56
45:40
4
Karen Geerts
Groningen
47:05
47:00
5
Christina Bongertman
Meedhuizen
50:01
49:40
6
Anita Horstink
Tolbert
50:13
49:54
7
Frédérique Jansen
Boerakker
50:54
50:34
8
Martha Hermse
Groningen
53:35
53:24
9
Hilda Meijerhof
Appingedam
54:11
54:02
10
Marian Overgaauw
Eelde
54:26
54:06
11
Julia Meijer
Leek
58:43
58:24
12
Thea Hendrikse
Assen
58:50
58:38
13
Jenny de Groot
Tolbert
59:06
58:46
14
Trijnie Doornbos-Oosting
Appingedam
1:01:29
1:01:10
CR3KM, 3 KM KORTE CROS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henry Tibben
Assen
11:11
11:11
2
Jarin van der Kooi
Burgum
12:00
11:59
3
Dirk Wigmans
Vaassen
13:14
13:13
4
Tamara de Vries
Meppel
13:22
13:22
5
Anne Wouda
Groningen
15:02
15:02
6
Jaas van der Meer
Nederland
15:51
15:51
7
Andre van der Laan
Nederland
17:45
17:42
8
Wilma Dresselhuis
Harderwijk
20:55
20:54
9
Riety Dresselhuis
Stiens
20:55
20:54
10
Hilco Kwint
Assen
21:05
21:02
JTM7, JEUGDCROSS TM7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnoud Horenga
Sebaldenburen
2:10
2
Stijn Opten
Zuidlaren
2:11
3
Aaron van Loon
Winschoten
2:12
4
jesse Leeuwerke
Winschoten
2:17
5
Cas van Weeren
Groningen
2:26
6
Steff Bijker
Winschoten
2:27
7
Hugo Suurmeijer
Zuidlaren
2:54
MTM7, JEUGDCROSS TM7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eliza Huizinga
Groningen
1:51
2
Lotte Smith
Finsterwolde
2:16
3
Imani Huizinga
2:26
4
Elin Thalen
Roden
2:27
5
Anouk Huisman
Zuidlaren
2:27
6
Felica Meinders
Winschoten
2:40
J8TM9, JEUGDCROSS 8TM9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Poelman
Norg
3:45
2
Jorn van der Mei
Assen
4:01
3
Marne van der Kooi
Bergum
4:03
4
Jord Auwema
Norg
4:07
5
Sven Meinders
Winschoten
4:15
6
Jerrik Thale
Roden
4:23
7
Nino Huizinga
Roden
4:23
8
Niels van der Meer
Assen
4:23
9
Merlijn Loohuis
Norg
4:23
10
Ruben Oosterhof
Peize
4:23
11
Thijs Penning
Scheemda
4:42
12
Abel Barkhof
Peize
4:50
13
Harko Bouwkamp
Sebaldeburen
4:55
M8TM9, JEUGDCROSS 8TM9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Vos
Assen
4:19
2
Nynke Oosterlo
Zevenhuizen
4:23
3
Nynke Kwak
Winschoten
4:43
4
Elke de Jong
Blijham
4:56
5
Eefke Plugge
Winschoten
4:57
6
Ineke Meijer
Winschoten
5:33
7
Wende Bijker
Winschoten
6:05
J1012, JEUGDCROSS10/12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wuping Kuiper
Groningen
5:47
2
Pjotr ter Doest
Beesterzwaag
5:55
3
Rinze Kwak
Winschoten
6:12
4
Marijn Piek
Drachten
6:14
5
David Pronk
Winschoten
6:15
6
Sander Wage
Scheemda
6:35
7
Wout Plugge
Winschoten
6:38
8
Anco Hummel
Marum
6:47
9
Ramon Aukes
Winschoten
6:49
10
Teun de Jong
Blijham
7:03
11
Thijs de Boer
Winschoten
7:19
12
Ruben Piek
Drachten
7:28
13
Hidde de Jong
Blijham
7:33
M1012, JEUGDCROSS10/12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tiba Miran
Leek
5:56
2
Maud Visser
Holwierde
5:58
3
Susan Willems
Assen
6:19
4
Ingrid Koster
Scheemda
6:22
5
Indy de Blaauw
Winschoten
6:22
6
Anna Romee van der Spoel
Exterveen
6:36
7
Lise Luursema
Peize
6:49
8
Carlijn Loer
Winschoten
6:49
9
Laura Wekema
Peize
6:49
10
Fleur de Vries
Drachten
6:58
11
Christina Horinga
Enumatil
7:07
12
Marije Wekema
Peize
7:14
13
Eva Sere
Boerakker
7:41
14
Eline Bouter
Boerakker
7:41
15
Sara Barkhof
Peize
7:41
16
Dione de Vogel
Winschoten
8:47
J1315, JEUGDCROSS13/15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Talstra
Drachten
6:44
2
Finn van Pijkeren
Middelstum
7:27
3
Florian van der Dussen
Drachten
7:34
4
Bas Willems
Assen
7:36
5
Kosheem Miran
Leek
7:41
6
Boas Okken
8:06
7
Mark Terpstra
Drachten
8:50
M1315, JEUGDCROSS13/15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Prent
Ruinen
8:14
2
Jeanine Hofstra
Appelscha
8:25
3
Josefien Harmsen
Peize
8:31
4
Willemien Haringa
Enumatil
8:46
5
Isa Beau Leegwater
Tolbert
9:06
6
Emma van Wieren
Drachten
9:12
7
Margriet Haringa
Enumatil
9:12
8
Liza Radermaker
Scheemda
www.uitslagen.nl
02-12-2016 23:03