Uitslagenlijst 2e Zandstuve Bosloop

Vroomshoop - Zaterdag 26 november 2016

MSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
17:36
17:35
2
Gertin Roke
Arrien
17:40
17:38
3
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
17:48
17:47
4
William van Eeken
Wielen (dui)
17:57
17:55
5
Michiel Veldman
Nieuwleusen
18:39
18:37
6
Maarten koggel
Dalfsen
18:44
18:42
7
Peter Oldenhuis
Vriezenveen
19:38
19:36
8
Jasper te Walvaart
Vroomshoop
20:33
20:31
9
Jan Treur
Ommen
21:07
21:03
10
René de Jager
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
21:10
21:07
11
Martijn Kolkman
Vriezenveen
21:19
21:16
12
Evert Teunis
Vriezenveen
21:54
21:47
13
William Dubbink
Daarle
22:05
21:59
14
Gerko van den Akker
Hardenberg
22:45
22:40
15
Mink de Jong
Vroomshoop
22:48
22:45
16
Wout Goselink
Wierden
23:55
23:49
17
Patrick Kelder
Vriezenveen
24:03
23:51
18
Dirk-Jan Minkjan
Westerhaar-Vriezenv Wijk
24:51
24:39
19
Rienk Zomer
Den Ham Ov
25:26
25:15
20
Robert Kramer
Dedemsvaart
25:38
25:25
21
Ramon Vos
Borne
25:56
25:50
22
Niels Benhadda
Nijverdal
26:10
26:05
23
Harm-Jan Otter
Vroomshoop
26:58
26:48
24
Grant Cox
Delden
27:15
27:09
25
Nick de Groot
Hengelo Ov
30:31
30:25
26
Renzo Bruins
Geerdijk
30:37
30:31
M40, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bennie Thunker
Isala '96
19:17
19:17
2
Wilco Mars
ACO Van Elderen
19:47
19:44
3
Henkjan van Goor
Daarlerveen
20:51
20:49
4
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
21:00
20:58
5
Edwin van Laar
Loopgroep PK
21:13
21:10
6
Anne Marsman
ACO Van Elderen
22:19
22:12
7
Robert Terlouw
Spurt '88
22:27
22:22
8
Mickel Zandink
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
22:31
22:24
9
Edwin van Straten
Spijkenisse
23:05
22:57
10
Jan Schutte
Sibculo
23:46
23:42
11
Jan Boeve
Ommen
24:16
24:10
12
Marc Wekamp
Beerzerveld
24:19
24:12
13
Jarno Boertje
Vroomshoop
25:19
25:16
14
Marco Smit
Westerhaar-Vriezenv Wijk
25:24
25:16
15
Harrie Bloeming
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
25:25
25:18
16
Theo Oldehinkel
Spurt '88
25:30
25:20
17
Derk Hendriks
Sibculo
28:36
28:23
18
Erik Rijnders
Vroomshoop
28:43
28:37
19
Bertram Bruns
Geerdijk
30:39
30:33
20
Martin van Goor
Twenterand
32:30
32:23
21
Erjan Kikkert
Daarlerveen
32:38
32:27
M50, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene de Boer
Vechtdallopers
20:34
20:31
2
Jan Ekkel
Vroomshoop
20:36
20:33
3
Jerry de Jong
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
20:52
20:50
4
Wim Matel
Spurt '88
21:56
21:51
5
Jan Groot
Hardenberg
22:01
21:59
6
Ton Groot
Hardenberg
22:11
22:07
7
Roelof van der Velde
Daarlerveen
22:31
22:27
8
Frank Koopmans
Balkbrug
22:34
22:30
9
Luuk Espeldoorn
Spurt '88
23:50
23:39
10
Remco Brink
IJsselmuiden
24:30
24:15
11
Gert Staarman
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
25:04
24:57
12
Hilbert Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
26:14
26:03
13
Jelle Twijnstra
Zwolle
26:15
26:05
14
Bertus Schutte
Ommen
27:40
27:31
15
Wilfred Brink
Staphorst
28:40
28:26
16
Dick Aalderink
ACO Van Elderen
30:49
30:38
17
Albert Kuilder
Almelo
32:48
32:33
18
Ab Koetsier
Holten
34:58
34:44
VSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
20:38
20:37
2
Marieke ten Brinke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
21:24
21:21
3
Suzanne Hiltjesdam
Rijssen
24:17
24:14
4
Wendy Albada
Groningen
24:26
24:21
5
Vera Fledderus
De Sperwers
24:36
24:32
6
Melissa Grondman
Daarle
25:34
25:26
7
Wilma Fidder
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
25:45
25:34
8
Miranda van den Berg
Slagharen
26:12
26:04
9
L. H. Entjes
Vroomshoop
26:33
26:25
10
Carolien Lukas
Vroomshoop
27:43
27:34
11
Marjolein van Sermondt
Vriezenveen
28:10
28:02
12
Rosalind Gertenbach
Delden
28:22
28:15
13
Irene Schunselaar
ACO Van Elderen
28:57
28:49
14
Lydia Veneberg
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
29:02
28:53
15
Diana Hendriks
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
32:38
32:27
V40, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid van Velden
Spurt '88
21:57
21:54
2
Berdien Slot
Westerhaar-Vriezenv Wijk
27:08
27:03
3
Linda Gerrits
Vroomshoop
27:09
27:03
4
Sandra Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
29:13
29:07
5
B. van Haarst
Vroomshoop
29:32
29:22
6
Marielle Kroek
Vroomshoop
29:53
29:44
7
Hetty Looms
Vriezenveen
32:08
31:54
8
Yfke Abma
Vriezenveen
39:25
39:09
V50, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Jans
Loopgroep Aart Stigter
25:03
24:57
2
Jelly Bakker
De Sperwers
26:06
26:01
3
Gerda Kloek-Tusveld
Vechtdallopers
26:18
26:09
4
Ria Bies
Kloosterhaar
29:20
29:10
5
Rita Knol
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
29:26
29:17
6
Erna Jurjens
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
30:17
30:08
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilco Huisjes
ACO Van Elderen
36:34
36:32
2
Danny Koppelman
Hoge Hexel
36:41
36:29
3
René Ramaker
Spurt '88
39:06
39:06
4
Edwin Visserman
Atletics Nijverdal
42:21
42:17
5
Niek Dam
Lutten
42:30
42:27
6
Kevin Timmerman
Beekbergen
42:44
42:41
7
Stefan Boezelman
Ommen
42:55
42:52
8
Jeroen Hofstede
Nijverdal
43:42
43:39
9
Bart Blaauwgeers
Harbrinkhoek
43:59
43:55
10
Wilfred Minkjan
Den Ham Ov
44:24
44:19
11
Peter Jurjens
Den Ham Ov
46:49
46:38
12
Marijn Wessels
Kloosterhaar
46:59
46:51
13
John Hendrikx
Bergentheim
47:48
47:40
14
Edgar Hultink
Bergentheim
50:45
50:36
M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van dePol
AV '34
39:15
39:15
2
Igor van Elburg
Ommen
40:17
40:13
3
Bennie Akkerman
Rouveen
43:18
43:13
4
Bert Lüchies
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
44:33
44:28
5
Gerjan Jonkeren
Almelo
45:27
45:22
6
Ronald Prins
Vriezenveen
45:46
45:42
7
Jan Hofsink
Bergentheim
47:49
47:40
8
René Hemstede
Hardenberg
48:19
48:06
9
Wim Vogelzang
Dedemsvaart
49:20
49:07
10
Herman Baan
Rijssen
49:45
49:32
11
Gerlo Hoff
Vriezenveen
51:16
51:01
12
Christiaan Kuiper
Bruchterveld
53:38
53:26
13
Ferdinand Dam
Daarlerveen
55:05
54:52
M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
40:01
39:59
2
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
43:28
43:25
3
André Nijbijvank
Haarle gem Hellendoorn
43:53
43:48
4
Jan Eikelboom
Lemelerveld
45:13
45:08
5
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
46:41
46:35
6
Jan Becker
Bergentheim
50:36
50:26
7
Jan Altena
Bruchterveld
52:37
52:27
8
Jan Snijder
Nieuwleusen
53:07
52:53
9
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
53:39
53:25
10
Henk Laarman
Nieuwleusen
55:49
55:35
11
Jan Fransen
Hasselt
58:35
58:21
12
Mans Veldsink
Dedemsvaart
58:40
58:29
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henrieke Ramaker
Hardenberg
45:39
45:35
2
Rachel van Es
De Gemzen
45:51
45:45
3
Marleen Herbert
Spurt '88
48:13
48:09
4
Jolien Bom
Vriezenveen
48:30
48:27
5
Ilona Bolks
Sibculo
50:34
50:27
6
Anouk IJmker
Twenterand
52:56
52:44
7
Carolijn Wörner
Vroomshoop
53:29
53:19
8
Ingrid Korblet
Hardenberg
55:41
55:33
9
Judith Vogelzang
Ommen
1:01:29
1:01:17
10
Jolien Tubben
Coevorden
1:12:50
1:10:29
V40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Dahler
Hoogeveen
47:24
47:21
2
Geke Tempelman
Vechtdallopers
56:08
56:00
3
Saskia Schutte
Veessen
1:13:31
1:13:26
J-6, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sil Uphoff
Vroomshoop
10:00
9:58
2
Maro Fokke
Vroomshoop
13:42
13:39
M-6, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemijn Poelarends
Vroomshoop
10:31
10:28
J-8, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nout Meijer
Witharen
6:56
6:54
2
Jim Olthof
Vroomshoop
7:00
6:59
3
Luuk Lassche
Rijssen
7:27
7:26
4
Dani Uphoff
Vroomshoop
8:06
8:03
5
Thijmen Poelarends
Vroomshoop
9:24
9:22
M-8, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isa Vossebelt
Rijssen
7:42
7:41
2
Sophie Steenbergen
Enter
8:07
8:05
3
Fay Poelarends
Vroomshoop
9:26
9:24
J-10, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floris Winter
Vriezenveen
6:04
6:03
2
Stef Jaspers Faijer
Vriezenveen
6:11
6:11
3
Lennert van der Wal
Borne
6:37
6:36
4
Mikel Berenst
Vroomshoop
6:38
6:37
5
Levi Poelarends
Vroomshoop
7:39
7:38
M-10, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Romee Kramer
Dedemsvaart
6:28
6:27
2
Janneke Meinen
Ommen
6:28
6:27
3
Laura Boers
Vriezenveen
6:51
6:50
4
Loes Koelman
Vroomshoop
7:13
7:11
J-12, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rik Michiel Meinen
Ommen
5:54
5:54
2
Bram Koelman
Vroomshoop
6:25
6:24
3
Brent Vossebelt
Rijssen
6:28
6:27
4
Glenn van Straten
Spijkenisse
6:58
6:56
M-12, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janne Nijhof
Hengelo Ov
6:15
6:14
2
Wieteke Terlouw
Hardenberg
6:31
6:30
M-14, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lena Nijhof
Hengelo Ov
7:51
7:50
J-16, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Terlouw
Hardenberg
5:26
5:25
2
Juan Oldehinkel
Hardenberg
5:27
5:27
M-16, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlot Bruggink
Vriezenveen
6:12
6:12
De volgende wedstrijd is op 14 januari.
De boslopen zijn tevens onderdeel van de
Vechtdal Crosscompetitie:
http://www.vechtdalcrosscompetitie.nl
De volgende wedstrijd in deze competitie is de
ACO van Elderen Crossloop op 17 december
Organisatie: Loopgroep de Zandstuve / Sportlust Vroomshoop
http://www.loopgroep-dezandstuve.nl
Uitslagen.nl
28-11-2016 21:27