Uitslagenlijst Run Rondje Rhenoy

Beesd - Zaterdag 26 november 2016

JONG, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Spronk
Beesd
22:24
2
Jore Uebersezig
Deil
26:39
MEIS, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke van der Meulen
Beesd
28:53
2
Megan Mawdesley
Rumpt
33:58
DAM 5, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heleen van der Meijden
Typhoon
18:31
2
Jeanine Kocken
Beesd
19:22
3
Juriena de Vries
Beesd
19:24
4
Anja vann der Gugten
Triathlon
21:08
5
Aleid Groenewoud
Nederland
21:33
6
Lisa Dreesens
Beesd
22:08
7
Tiny Hol
Beesd
24:32
8
Wendy van der Horst
Meteren
25:31
9
Femke Suurmond
Nederland
25:39
10
Ivonne de Bruijn
Rhenoy
27:04
11
Karlijn Zuurmond
Culemborg
27:05
12
Lyda van Doorn-jonk
avVN
27:12
13
Denise van de Water
Beesd
27:54
14
Cathy Schekkerman
Culemborg
27:56
15
Irma Melsen
Geldermalsen
27:57
16
Anne Arisse
Culemborg
28:00
17
Saskia Koemans
Geldermalsen
28:40
18
Floor van den Brink
Meteren
28:44
19
Rina van Reekum
Rumpt
28:50
20
Esmée den Braber
Beesd
28:55
21
Claudia Pot
Geldermalsen
29:09
22
Hester Verschoor
Beesd
29:20
23
Manon Verweij
Beesd
29:27
24
Birgit van de Water
Beesd
29:28
25
Pita Dokman
Beesd
29:37
26
Simone van Bremen
Beesd
29:40
27
Doortje de Snoo
Beesd
29:45
28
Simone Ooms
Culemborg
29:46
29
Luciënne Spronk
Beesd
29:54
30
Ariane Moussault
Haaften
29:55
31
Corine van den Broek
Geldermalsen
30:16
32
Esmee van Weenen
Beesd
30:25
33
Trudy V.d. Sommen
Waardenburg
31:10
34
Danique van de Water
Beesd
31:54
35
Renske van Soelen
Beesd
31:57
36
Sharon Zuurmond
Beesd
31:58
37
Karin Verploegh
Geldermalsen
32:06
38
Renate van der Werf
Meteren
32:22
39
Sylvia Dingemans
Geldermalsen
32:26
40
Daniëlle Dingemans
Beesd
32:28
41
Alien Lap
Geldermalsen
32:43
42
Jolanda Smid
Rhenoy
33:00
43
Lyan zuurmond
Beesd
33:09
44
Marjan van der Tol
Geldermalsen
34:34
45
Geertje Spronk
Beesd
35:21
46
Jolanda de Koning
Bodegraven
39:30
HER 5, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Velders
Tiel
17:01
2
Michael van Baal
Statina
17:36
3
Jardy van de Heuvel
Beesd
17:44
4
Harmen van der Meulen
Beesd
20:58
5
Hans Kroeze
Beesd
21:10
6
Igor Bassa
Beesd
21:46
7
Stefan van den Berg
Culemborg
22:20
8
Jan Kroeze
Beesd
22:29
9
Elmar Dokman
Beesd
22:30
10
Rayner van Beusekom
Enspijk
23:16
11
Hendrik Beverloo
Deil
24:11
12
Arjen Wijker
Houten
24:18
13
Steffen de With
IJsselstein Ut
25:13
14
Ardy Bullee
Gorinchem
27:55
15
Jeroen Verweij
Beesd
28:02
16
Johan Rijneveld
Beesd
28:03
17
Ruud de Lang
Beesd
28:04
18
Harm van der Meulen
IJsselstein Ut
28:36
19
Leo Woerdenbach
Beesd
28:41
20
Troy Gratama
Rotterdam
28:57
21
Mark van Soelen
Buren Gld
31:24
22
Leonard Groenveld
Amersfoort
33:12
23
John van der Meulen
Bleiswijk
37:06
DAM10, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tanya ten Velden
Beesd
41:05
2
Inge Heus
Beesd
41:52
3
Nicole Voet
Beesd
43:14
4
Rieneke Terink
Beesd
44:27
5
Natascha van der Vis
Beesd
44:52
6
Peggie Wierda
Geldermalsen
45:57
7
Kim Roetert-van Dijk
Geldermalsen
46:43
8
Corina van der Linden
Statina
47:09
9
Marije van Brenk
Beesd
47:13
10
Corrine Borsboom
Culemborg
47:26
11
Willy van weenen
Beesd
48:56
12
Antje Velthuis
Statina
49:03
13
Carin van den Bosch
Geldermalsen
49:09
14
Martine Ouwerkerk
Beesd
49:26
15
Mieke Spronk
Buurmalsen
49:30
16
Femke van de Water
Rotterdam
50:01
17
Marjan Heinen
Geldermalsen
50:29
18
Inge Schopenhouer
Arkel
50:38
19
Lena Teunissen
Leerdam
51:21
20
Nancy den Besten
Statina
51:39
21
Gradie Groenendaal
Geldermalsen
51:45
22
Mieke van de Poll
Geldermalsen
51:53
23
Marie-José Huffmeijer
Deil
52:24
24
Ilse Kers- van Santen
Beesd
52:48
25
Audrey van der Kraan
Opijnen
52:51
26
Annelot van Zanten
Beesd
52:59
27
Jorina Langerveld
Varik
53:14
28
Martine van den Hoven
Tuil
53:15
29
Karin Schreuder
Typhoon
53:17
30
Marieke van Logchem
Culemborg
53:28
31
Jannet van de Hoef
Haaften
53:39
32
Linda de wilde
Beesd
53:56
33
Caroline van der Burg
Geldermalsen
53:57
34
Sandra Willems
Tricht
53:59
35
José Witjes
Meteren
54:01
36
Paula Ywema
Geldermalsen
54:02
37
Yvonne Buck
Tricht
54:16
38
Ankie Lambregts
Enspijk
54:55
39
Astrid Schipper
Geldermalsen
54:57
40
Jose Coes
Tricht
55:05
41
Elisabeth Kroeze
Beesd
55:06
42
Lucile v Hattem
Leerdam
55:17
43
Deborah Verwolf
Beesd
55:44
44
Petra van den Brand
Tricht
55:48
45
Nana Blumer
Statina
56:21
46
Yvonne Copier
Statina
57:05
47
Sandra Verbeek
Statina
57:20
48
Monique van den Berg
Beesd
57:35
49
Laura Favier
Leerdam
57:49
50
Marjo Visser de Rijk
Tiel
58:06
51
Antoinette van Baaijen
Rhenoy
58:14
52
Annet Bullee
Gorinchem
58:24
53
Yvonne de Gram
Beesd
58:43
54
Karen Hofland
Statina
58:50
55
Tanja van der Burg
Beesd
58:52
56
Marrit van alphen
Beesd
59:11
57
Esther Kroeze
Beesd
59:12
58
Ardi Coenen
Statina
59:22
59
Dorien Stroomberg
Tricht
1:00:23
60
Mihaela Popovici
Beesd
1:01:34
61
Marga van Brenk
Geldermalsen
1:01:47
62
Geraldine bom
Geldermalsen
1:02:30
63
Yolanda van Bremen
Beesd
1:02:52
64
Coby van de Water
Beesd
1:04:39
65
Saskia van Nieuwenhuizen
Geldermalsen
1:06:50
66
Lana Goutsmits-Gerssen
Geldermalsen
1:06:51
67
Erita van Hoorn
Geldermalsen
1:06:53
68
Marlies Veldhuizen
Geldermalsen
1:08:02
69
Ingrid Devjak
Geldermalsen
1:08:03
HER10, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Thiel
Beesd
34:20
2
Arjan Kaashoek
Typhoon
34:26
3
Jordy Vinke
Beesd
34:57
4
Carlo Pullens
Beesd
35:30
5
Marijn Geurken
Beesd
35:43
6
Wouter de bruin
Goudriaan
35:58
7
Joost Christiaanse
Beesd
36:46
8
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
37:06
9
Rob Musters
Beesd
37:24
10
Betho van Lith
Beesd
37:28
11
Hendrik Middag
Asperen
37:37
12
Jeroen Leuverink
Beesd
37:43
13
Anton Theo Borger
Beesd
38:03
14
Tom de Visser
Triathlon
38:17
15
Henry Piek
Triathlon
38:24
16
Geert Lantink
Beesd
38:41
17
Marc Laeven
Statina
38:43
18
Gerard Smit
Statina
38:55
19
Karel Petiet
Nieuwland
38:59
20
Rick vernooij
Culemborg
39:12
21
Tjalf Pieter Hek
Beesd
39:20
22
Nico Bogaard
Typhoon
39:45
23
Paul Hendriks
Geldermalsen
39:53
24
Jan Weide
Typhoon
40:00
25
Bas van der linden
Culemborg
40:26
26
Mathieu Goedhart
Triathlon
40:45
27
Benny Muller
Geldermalsen
41:01
28
Rogier Mooiman
Dreumel
41:04
29
Stefan Uebersezig
Deil
41:35
30
Marc van der Kort
Beesd
41:44
31
Gerwin Mimpen
Passaat
41:46
32
Rick Bogaard
Typhoon
42:12
33
Erwin Vroegh
Tricht
42:22
34
Wim Brons
Deil
42:52
35
Remy Tins
Culemborg
43:13
36
Cor van weenen
Beesd
43:17
37
Sjaak van Helden
Geldermalsen
43:18
38
Jan Arie van Arendonk
Typhoon
43:24
39
Maurice Speijer
Meteren
43:40
40
Jaap Westerbeek
Passaat
43:43
41
Marco Visser
Gorinchem
44:05
42
Erik van der Hoog
Enspijk
44:06
43
Harry Verweij
Geldermalsen
44:09
44
Joan de Vor
Culemborg
44:11
45
Marcel van Schenkhof
Beesd
44:28
46
Rémon v. Meeteren
Beesd
44:29
47
Jasper Peeks
Beesd
44:30
48
Hans Schellen
Vught
44:33
49
Pim Udo
Deil
44:38
50
John Lens
Geldermalsen
44:44
51
Theo Schermers
Typhoon
44:45
52
John Huisman
Gorinchem
44:51
53
Loek Pos
Dongen
45:38
54
Han Boselie
Geldermalsen
45:58
55
Theo Spronk
Beesd
46:00
56
Paul Koedam
Statina
46:04
57
Sander Maij
Houten
46:06
58
Barto van Soelen
Meteren
46:08
59
Martijn van Hoogstraten
Berghem
46:12
60
Frank Boon
Typhoon
46:22
61
Jasper van Hoeven
Beesd
46:32
62
Gerk van der Have
Statina
46:41
63
Waldo Duin
Triathlon
46:45
64
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
47:19
65
Gijsbert van de Water
Deil
47:25
66
Edward Spithoven
Culemborg
47:27
67
Guido Pieck
Beesd
47:32
68
Gerrit van mourik
Statina
47:34
69
Ron van Roden
Deil
47:36
70
Bram Boon
Leerdam
47:46
71
Paul Voorend
Rhenoy
48:00
72
Joël Blom
Deil
48:10
73
Eddy van Voorst
Geldermalsen
48:14
74
Jasper van der Blom
Culemborg
48:24
75
Marco Savelkouls
IJsselstein Ut
48:26
76
Stefan akkermans
Deil
48:28
77
Hans Volkers
Geldermalsen
48:29
78
Roel Lijnema
Geldermalsen
48:30
79
Van Oostrum
Deil
48:32
80
Patrick Kemker
Beesd
48:33
81
Frits Poppen
Vianen Ut
48:39
82
Ferry Ortiz Aldana
Meteren
48:46
83
Adriaan Kuijf
Leerdam
48:47
84
Maarten Huibers
Oss
48:50
85
Ruud Koch
Deil
48:52
86
Gerrit Koerting
Statina
48:54
87
Dick Zuurmond
Gellicum
48:57
88
Theo Verheijen
Deil
49:01
89
Ewout Bomert
Tricht
49:02
90
Dick de Wit
Deil
49:07
91
Seef Severs
Culemborg
49:17
92
Josinus van de Water
Beesd
49:39
93
Mark Suurmond
Nederland
49:40
94
Johan Kruger
Geldermalsen
49:41
95
Leen van der Haar
Beesd
49:44
96
Ruud Broekhuizen
Deil
49:45
97
Gerard Krol
Geldermalsen
49:53
98
Alexander Blokland
Gorinchem
50:00
99
Jan Diks
Deil
50:08
100
Aad Arisse
Nederland
50:16
101
Reinier de Groot
Geldermalsen
50:31
102
Theus Van Soelen
Beesd
50:49
103
Van Aken
Culemborg
50:51
104
Adrie Bullee
Beesd
51:11
105
Pascal Stijsiger
Beesd
51:28
106
Koen Wiegand
Statina
51:40
107
Ronald Verbeek
Culemborg
51:55
108
Oscar van der Padt
Beesd
51:56
109
Leen van Weenen
Beesd
52:21
110
Henk van Noord
Beesd
52:26
111
Rolf Selling
Acquoy
52:29
112
Sjoerd Wierda
Geldermalsen
52:30
113
Stefan van Wingerden
Bodegraven
52:32
114
Willem van der Meulen
Beesd
52:34
115
Kees de Koning
Bodegraven
52:41
116
Mister X
Beesd
52:42
117
Wim van de Werken
Beesd
53:00
118
Charles Kuurstra
Tiel
53:05
119
Pieter Datthijn
Culemborg
53:20
120
Christiaan Jansen
Meteren
53:25
121
Jan Willem van Alphen
Deil
53:34
122
Bert Schreuder
Geldermalsen
53:42
123
Henry van Helten
Tricht
53:44
124
Rutger Lemmen
Geldermalsen
53:55
125
Jan van den Broek
Geldermalsen
53:58
126
Maurice Severens
Meteren
54:00
127
Harm-Jan Deurloo
Beesd
54:13
128
Sjon van Essen
Nieuwegein
54:18
129
Davey Bijl
Deil
54:29
130
Nico Brand
Statina
55:12
131
Rick Exel
Rhenoy
55:14
132
Peter van der Linden
Leerdam
55:43
133
Jack Bloem
Rhenoy
55:49
134
Leo Zuurmond
Enspijk
55:51
135
Remco Dokman
Meteren
55:54
136
Léon van Dun
Beesd
56:11
137
Bert van Oostrum
Statina
56:25
138
Nico Lemmen
Geldermalsen
56:55
139
Johan Boudewijn
Geldermalsen
57:16
140
Jos van de Water
Beesd
57:43
141
Martien Van Zandwijk
Gellicum
58:08
142
Ferry van bruchem
Beesd
58:17
143
Marcel van der Sluis
Meteren
58:42
144
Sjaak Lakerveld
Statina
59:19
145
Herbert Coenen
Statina
59:21
146
Bert van Bremen
Leerdam
59:47
147
Gijsbert Oonk
Typhoon
1:00:09
148
Davey Sebo
Beesd
1:01:04
149
Ben Frehe
Beesd
1:01:35
150
Guus Smid
Leerdam
1:02:17
151
Fred Pieters
Enspijk
1:04:40
152
Piet de Graaff
Geldermalsen
1:09:58
www.uitslagen.nl
29-11-2016 20:40