Uitslagenlijst Streekboscross 2016

Grootebroek - Zondag 20 november 2016

DAMES, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Berkhout
NOVA
18:29
2
Suzan Nieman
NOVA
19:06
3
Charissa Czech
Noordkop
19:35
4
Talisa van der Fluit
Hylas
19:52
5
Cora Kiekens-Klaver
Oudkarspel
20:23
6
Annet Roest
Heerhogowaard
21:43
7
Heleen Wildoer
SAV
21:56
8
Lisanne Keet
DOKEV
22:13
9
Veerle van Balen
AV '23
22:26
10
Maaike Bloem
Phanos
22:44
11
Floor Ter Burg
Wieringerwaard
24:55
12
Lieke Mulder
Zaandam
25:21
13
Sandra Okkerse
SV Sportlust
25:22
14
Moniek van Kilsdonk
Loopgroep Hoorn
25:44
15
Lotte Schenk
Enkhuizen
25:47
16
Malika Koppes
Heerhugowaard
26:03
17
Yvonne Kolvers-Spigt
26:41
18
Jos Beentjes
Oosthuizen
27:56
19
Miron Ruitenberg
Bovenkarspel
28:20
20
Ellen Bink
Wieringermeer
28:35
21
Ellen van Wieren
Wieringermeer
29:17
22
Anita Verkerk
Alkmaar
32:30
V35, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka de Jong
Hollandia
19:41
2
Marieke Van Lierop
NOVA
19:58
3
Laura Hak
Hera
21:37
4
Esther Romein
Hollandia
23:26
5
Marleen Stroomer
Zwaag
23:31
6
Tessa Kohler
Hollandia
26:24
7
Monique Ooms-Abbekerk
Wieringermeer
30:26
V40, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fa Adda
AV '23
20:49
2
Rita Quist-Kuip
Loopgroep Hoorn
23:29
3
Esmiralda Beijer
Wieringermeer
23:53
4
Saskia Verijzer Sleking
SV Sportlust
25:24
5
Jacqueline Postma
Hoorn
25:37
6
Mirjam van der Eijk
Midwoud
26:27
7
Arianne Olsthoorn
Wieringerwerf
26:31
8
Monica Zuidberg
SV Sportlust
26:52
V45, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Audrey Breur
Noordkop
21:40
2
Marleen Heemels
Zaanland
22:01
3
Ivonne Kramer
SAV
22:39
4
Jacqueline Prins
Hoorn
23:06
5
Margret Does
Hera
24:56
6
Esther Winter
Heerhugowaard
25:49
7
Margret van Kampen
Wieringermeer
26:58
8
Hélène Schilder
SAV
28:55
9
Miranda Jonkman
Grootebroek
33:11
10
Kitty Karels
Schagen
33:43
V50, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Veldhuis
SAV
21:19
2
Connie van der Lee
DOKEV
21:23
3
Margareth Smal
Hollandia
22:51
4
Margret Koster
SAV
23:48
5
Sylvia Stahli
Den Helder
24:05
6
Ingrethe Karsten
Loopgroep Hoorn
24:26
7
Winy Grenk
Blokker
24:34
8
Ria Wagemaker
SV Sportlust
24:53
9
Elles Wagenaar
Wieringermeer
25:27
10
Loes Kunst
Hollandia
25:42
11
Bea Sikkens
SAV
26:21
12
Saskia Boon
SAV
27:01
13
Margot van der Kemp
Hera
27:09
14
Hannie Stam
Hera
27:35
15
Thea Pluister
Hera
27:39
16
Patty Karels
Barsingerhorn
34:18
V55+, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Wouw
Hollandia
22:05
2
Ans Thole
SAV
22:34
3
Marja Mulder
SV Sportlust
25:25
4
Hankie Bijl
Hollandia
26:26
5
Mary Koenis
Hollandia
26:29
6
Annete Bleeker
SAV
26:50
7
Joke Laan van den Berg
Hollandia
28:29
8
Ineke Caumou
SAV
30:33
MREC, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remco Bruin
Hylas
18:26
2
Eric Coevert
Zwaagdijk West
20:39
3
Evert Visser
Bovenkarpel
20:46
4
Eric Klepper
Alkmaar
21:29
5
Alex Vaars
DOKEV
21:50
6
Paul Beekhuis
Enkhuizen
23:19
7
Wander Berkhuis
Enkhuizen
24:06
8
Gerard Vermeulen
Purmerend
24:08
9
Chris Eykelenboom
DOKEV
24:23
10
Winsen Duher
Utrecht
24:25
11
Marco Schoen
Loopgroep Hoorn
24:50
12
Jeroen Vis
Hoorn
25:39
13
Wim van der Poel
Zaanland
26:16
14
Patrick Stahli
Den helder
27:00
15
Gerrit Valentijn
Zaanland
27:03
16
Hans Schouten
SAV
27:59
17
Jeroen Bot
SAV
28:10
18
Kees Brandhof
Hoorn
28:54
19
Wim Dudink
SAV
32:53
HEREN, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel de Ruiter
NOVA
34:28
2
Thijs Mossel
AV Edam
36:17
3
Bouke Bouma
AV Edam
36:29
4
Ferdy Van De Heide
Hylas
36:47
5
Ton Koning
AV Edam
37:17
6
Joshua de Vriend
NOVA
38:26
7
Arjen Hart
AAC
38:33
8
Maurice Vriend
AAC
38:39
9
Tyas Visser
AV Edam
39:43
10
Jurien Entius
SAV
39:44
11
Djurre den Heeten
Phanos
39:59
12
Bart Tesselaar
Noordkop
40:24
13
Jaap vd Thiel
Lutjebroek
41:16
14
Erik Koenis
Hollandia
42:03
15
Johan Baas
Hollandia
42:15
16
Dave Kanbier
Schagen
42:45
17
Paul Okkerse
SV Sportlust
42:51
18
Twan Ruiter
Bovenkarspel
43:28
19
Tjalf Hek
SV Sportlust
43:40
20
Harm Jonker
SV Sportlust
44:15
21
john koomen
Wervershoof
44:37
22
Justin Reus
Grootebroek
44:47
23
Jorick Quax
Breezand
45:55
24
John van de Swaluw
Wervershoof
46:07
25
Elwin Touw
SAV
46:19
26
Don Beukers
SV Sportlust
47:04
27
John Boon
Bovenkarspel
48:17
28
Paul Homan
Anna Paulowna
49:36
29
Tom Van De Water
Delft
51:25
30
Kevin Verdonschot
Loopgroep Hoorn
51:50
31
Ton Duijn
Hoogkarspel
57:31
H35, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjaak Bakker
SAV
36:46
2
Johan Smit
AV Edam
37:54
3
Bart Klaver
Hera
38:08
4
Raymond Koen
Noordkop
39:30
5
René Schilder
AV Edam
41:43
6
Dave Erents
Zwaag
43:53
7
Peter Borst
Sint Maarten
43:56
8
Sander Schirrmann
Wognum
48:13
9
Fred Lenting
Spanbroek
50:50
10
Dennis Curvers
Noordkop
50:56
H40, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eelco van der Wind
Hollandia
36:43
2
Richard Kramer
SAV
37:07
3
Toine Groot
SAV
37:09
4
Tom ten Bruggencate
Hera
38:31
5
Sander Groot
Hollandia
38:34
6
Sven Hagen
AV Edam
38:43
7
Gerald Koeman
Hollandia
39:13
8
Christian Burwoud
Bovenkarspel
43:31
9
Rob Stavenuiter
Andijk
44:20
10
Jochem Marcus
Midwoud
45:07
11
Sjaak Schuitemaker
Hollandia
46:51
12
Ralph te Riet
Heerhugowaard
47:32
13
Arie Zalm
Enkhuizen
49:02
14
Ronald Deen
Wervershoof
49:04
15
Michiel Ooms
Wieringermeer
49:23
16
Richard Hes
Heerhugowaard
50:38
17
Ernst Jonker
Hera
51:24
18
Frank Schoeten
Zwaag
52:25
19
Azj Van Der Heuvel
Heerhogowaard
55:15
20
Peter Lodewijks
Heerhugowaard
56:19
H45, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
36:36
2
Joost Van Galen
Zaanland
38:41
3
Rob Schilder
SAV
38:44
4
Jim Mooij
Hollandia
38:46
5
Peter Dekker
SAV
39:19
6
Kees Bot
Hollandia
40:58
7
Danny Pormes
DOKEV
41:39
8
Gertjan Klumpenhouwer
SAV
43:04
9
Johan Bosman
Wervershoof
43:14
10
Jeroen Dodeman
SAV
43:36
11
Edwin Bruin
Wieringermeer
44:56
12
Robert Horneman
Wieringermeer
45:39
13
Jilles de Wit
Den Helder
52:13
14
Johnny van Beers
Heerhugowaard
54:19
15
Sander Brandt
Oosterleek
58:33
H50, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Kersten
TAS '82
37:01
2
Hans Pater
Hera
40:06
3
Gerard Warnaar
Hera
41:02
4
Sjaak Mettes
Hollandia
41:41
5
Louis Dam
Zaanland
41:53
6
Willem Mulder
SV Sportlust
41:57
7
Rene van den Berg
Hera
44:58
8
Frank Ettes
Hollandia
45:53
9
Marcel Beentjes
Hollandia
47:55
10
Josef Laufenberg
Noordkop
50:01
11
Hans Spek
Hera
53:49
H55, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Sjerps
SAV
41:19
2
Jan Smit
Hollandia
41:46
3
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
44:09
4
Herman Akkerman
Hollandia
44:27
5
Dirk van Zalinge
AV Edam
44:44
6
Arie Kossen
NOVA
49:11
7
Henk Meester
NEA Volharding
50:41
8
Michel Haakman
Enkhuizen
52:38
9
Gerrit Jan van der Leek
53:03
10
Piet
Hollandia
54:03
H60+, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Jonker
Trias
42:41
2
Jan Kreuk
SAV
43:19
3
Mart Beerepoot
avVN
44:06
4
Klaas Abrahams
Hollandia
45:50
5
Cees Meijer
SAV
46:50
6
Koos v.d. Jagt
avVN
47:12
7
Antoon van der Jagt
avVN
47:47
8
Peter Nuyens
AV Edam
49:42
9
Sjaak Boon
avVN
49:54
10
Kik Huisman
Hollandia
51:09
11
Simon Laan
Hollandia
51:34
12
Cor Mol
Wervershoof
52:21
13
Jan Dorland
AV Edam
53:23
14
Herman Hommen
Wieringermeer
54:46
15
Harry Kraak
Noordkop
57:06
16
Lou Couvert
Hollandia
57:09
17
Tim Veld
Hollandia
59:19
J-9, TM 9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Preijer
SAV
5:20
2
Justin Alewijnse
AAC
5:39
3
Luke Hoekstra
Wervershoof
5:52
4
quint kuijper
zwaag
6:01
5
Mels Ruiter
Spanbroek
6:04
6
Rick Schirrmann
Wognum
6:08
7
Jitse Schep
SAV
6:47
8
Jelle De Vet
Enkhuizen
7:07
9
Sjors Eveleens
Hollandia
7:45
10
Menno Brandt
SAV
7:48
M-9, TM 9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liz Jonk
AV Edam
5:31
2
Malin Schouten
Hera
5:33
3
Kaitlijn van Dongeren
SAV
5:54
4
Chimène Ooms
Wieringermeer
6:06
5
Jill Hoeve
Hollandia
6:17
6
Maartje Tuil
Hollandia
6:23
7
Delilah Hilgerink
Hera
6:25
8
Gwen Hoekstra
SAV
6:27
9
Melissa Van Velzen
SAV
6:29
10
Ella Klumpenhouwer
SAV
6:31
11
Amber Adriaansen
Noordkop
6:55
12
Eva Boumans
Obdam
7:03
13
Anouck Zwagemaker
SAV
7:14
14
Femke Van Velzen
SAV
7:26
J-12, 10-12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ioann Lobles
Noordkop
4:53
2
Niek Kollé
Noordkop
5:00
3
Mika Baro
DOKEV
5:06
4
Coen vd Kerkhog
Texel
5:07
5
Mel Van De Laan
Nibbixwoud
5:14
6
Dylan Adriaansen
Noordkop
5:19
7
Sicco Deurloo
Hollandia
5:22
8
Jac Ruiter
Spanbroek
5:23
9
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
5:31
10
Aaron Ponne
SAV
5:36
11
Senna Giling
Hollandia
5:41
12
Stef Beerepoot
Spanbroek
5:43
13
Anton Groot
Hollandia
5:45
14
Milan Beerepoot
Spanbroek
5:58
15
Giel Boon
Spanbroek
6:00
16
Lucas Knetemann
Hollandia
6:06
17
Jelle Schirrmann
Wognum
6:12
18
Rijan Weijers
TAS '82
6:16
M-12, 10-12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jinte Braas
SAV
5:12
2
Lana Broers
Hylas
5:17
3
Ella Van Der Velde
SAV
5:20
4
Roanna Geleijn
AV Aalsmeer
5:28
5
Isa Kollé
Noordkop
5:33
6
Ezra Minneboo
Hollandia
5:34
7
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
5:54
8
Tara Koomen
SAV
5:59
9
Bente Tuil
Hollandia
6:05
10
Moud van der Laan
Nibbixwoud
6:08
11
Luca Klumpenhouwer
SAV
6:10
12
Marit Schoemaker
ARO '88
7:06
13
Nikita Ooms
Wieringermeer
7:21
J-15, 13-15 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelo Visser
NEA Volharding
10:24
2
Nick Beerepoot
Spanbroek
10:30
3
Kick Doornbos
Trias
10:30
M-15, 13-15 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina van Diepen
Hylas
10:44
2
Manon Verdonck
AV Edam
10:58
3
Annika Boogaard
SAV
11:15
4
Ciara van Dongeren
SAV
11:28
5
Kara Zwagemaker
SAV
11:37
6
Nina Kruijer
Hylas
11:44
7
Noah Verduin
TAS '82
12:01
8
Joelle Wagemaker
SAV
12:11
J-19, 16-19 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djoao Lobles
Noordkop
13:52
2
Twan Pormes
Zaanland
14:14
3
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
16:10
4
Luuk Bruins
Hollandia
16:58
5
Joey Alders
DOKEV
18:11
M-19, 16-19 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hylas
15:52
2
Floortje van Kampen
Hylas
17:28
3
Esmee Bakker
Lycurgus
17:52
4
Dana Steeman
Berkhout
18:30
5
Diewertje van Kampen
Hylas
19:07
6
Laura Leyen
DOKEV
20:54
7
Ellenoor Wildoer
SAV
25:08
www.uitslagen.nl
21-11-2016 19:22