Uitslagenlijst Brix CRM Crosloop

Rijssen - Zaterdag 19 november 2016

MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Erwin Adan
Dynamica
35:06
2
Leon Sanderman
Rijssen
35:59
3
Marco Muller
Holten
36:42
4
Ruud van der Wal
Apeldoorn
37:09
5
Kevin Schaap
LAAC Twente
37:30
6
Danny Paalman
AV Holten
37:33
7
Nick Zwienenberg
Nijverdal
39:23
8
Bieuwe Roelofs
AV Rijssen
39:26
9
Ruben Groote Stroek
Nijverdal
41:31
10
Hans Tjoink
Markelo
41:41
11
Robert van Bloem
Atletics Nijverdal
41:58
12
Johan Wessels
Atletics Nijverdal
42:54
13
Robert Krikke
Neede
43:42
14
Dirk-Jan van Dijke
Rijssen
43:59
15
Erik Brinks
Rijssen
44:19
16
Wilko ter Steege
Enter
45:54
17
Derk Schuttevaar
Wierden
46:36
18
Sander Vloedgraven
Deventer
46:59
19
Koen Heuver
Nijverdal
48:46
20
Matthijs Altena
Rijssen
49:10
21
Stephan Altena
Rijssen
49:19
22
Barrie van Heek
AV Rijssen
49:28
23
Andre Timmerman
Almelo
50:04
24
Gerben Damhuis
Enter
50:33
25
Frank Veltkamp
Rijssen
50:57
26
Ronnie de Wilde
Goor
51:57
27
Eddy van Horssen
Rijssen
52:12
28
Paul Ezendam
Goor
52:17
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
38:34
2
Ronald Derksen
Apeldoorn
38:36
3
Mark Saathof
Nijverdal
39:06
4
Andre Aanstoot
AV Holten
41:04
5
Wilco Mars
ACO Van Elderen
41:22
6
Sjoerd Franck
Nijverdal
42:16
7
Ger Siemerink
Rijssen
43:49
8
Gerard van den Berg
Kampen
44:25
9
Gertjan Smalburgge
Rijssen
44:38
10
Hans Jansen
Rijssen
45:30
11
Erik Wevers
Markelo
46:01
12
Jan Heuver
Vriezenveen
46:02
13
Hans Pluimers
Nijverdal
46:09
14
Aart Beldman
Rijssen
47:04
15
Gerrit JANSEN
Rijssen
48:46
16
Jan Willems
Rijssen
48:50
17
Martin Lankamp
Rijssen
49:14
18
Herman Baan
Rijssen
49:48
19
Richard Broekhof
Noordijk
51:30
20
Dinand Busscher
Rijssen
51:38
21
Martin Paalman
Holten
52:24
22
Edwin Hartgers
Nijverdal
57:44
23
Jan Wessels
Rijssen
58:47
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Dick Elzenga
Veluwe
39:02
2
Henk Passies
Dutch Runners
44:20
3
René Hoff
AV Holten
44:28
4
René Hulsman
Raalte
44:29
5
Martin Oosterveld
Enschede
46:18
6
Freddie Kruisselbrink
Loopgroep Het Lageveld
46:33
7
Peter Scheeren
Goor '75
46:51
8
Jan Baan
Nijverdal
47:28
9
Richard Rikkert
BAV
47:29
10
Hans te Nijenhuis
LAAC Twente
47:58
11
Joost Mijers
Goor
48:48
12
Roland Kwint
Deventer
48:54
13
Jan Tijhuis
AV Rijssen
49:18
14
Freek Starke
Rijssen
52:25
15
Jos Schapink
Rijssen
54:27
16
Jan Schuttevaar
Vriezenveen
55:29
17
Wim Scheppink
AV Rijssen
56:24
18
Kees Kramer
Loopgroep Het Lageveld
58:41
19
Jan Wiltvank
Vriezenveen
1:00:15
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Richard Beldman
Holten
44:03
2
Theo Wegdam
Beweegpunt Hof van Twente
47:47
3
Chris Offringa
AV Holten
49:28
4
Mannus Schulenburg
Nijverdal
51:48
5
Harrie Janssen
Beltrum
54:43
6
Rob Gouw
Loopgroep PK
54:51
7
Jan Haas
AV Rijssen
55:38
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Eline Glas
Emmen
40:16
2
Mirthe Overkamp
Middelburg
45:04
3
Linda Schulenburg
Nijverdal
49:32
4
Marieke Dohle
Wassenaar
50:36
5
Elsa Dragt
Borne
51:56
6
Nardy Elink Schuurman
Nijverdal
52:49
7
Laura Grootenhuis
Hellendoorn
53:58
8
Manon Dik
Almelo
55:11
9
Lisette Derksen
AV Holten
55:19
10
Kelly Spape
Goor
55:31
11
Dineke Post
Twenterand
55:42
12
Carro Lankamp
Enter
56:24
13
Nienke Spapé
Goor
57:32
14
Sandra Ligtenbarg
Nijverdal
58:53
15
Ankie Dijkslag
Daventria
1:00:42
16
Diny Kruisselbrink
Loopgroep Het Lageveld
1:04:42
17
Renate Krikke
Neede
1:06:02
18
Björna de Groen
Almelo
1:06:09
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Danny Koppelman
ACO Van Elderen
16:43
2
Marc Averesch
AV Rijssen
18:43
3
Jessie Muller
Holten
19:01
4
Bart Nijland
Markelo
19:15
5
Edwin Wentink
Enschede
19:35
6
Ardjan de Groot
Lochem
19:40
7
Davied Meerstra
Daventria
19:49
8
Maarten Renkema
Hengelo
19:58
9
Roy van Os
Atletics Nijverdal
20:12
10
Harald Huijssoon
Atletics Nijverdal
20:13
11
Joost Postmus
AV Rijssen
20:28
12
Dennis Samar
Rijssen
20:32
13
Thijs Blikmans
Almelo
20:35
14
Niels van Coeverden
Holten
20:57
15
Robert-Jan Sanderman
Rijssen
21:19
16
Jesper ten Hoeve
Daventria
21:40
17
Paulo ten Buuren
Hengelo
21:41
18
Arne Wessels
Markelo
21:43
19
Robin Steentjes
Enter
21:45
20
Jan Voortman
Brix CRM
21:47
21
Koen Onderwater
Holten
22:10
22
Gerjan Noeverman
Rijssen
22:15
23
William Molenaar
Rijssen
22:24
24
Ben Fokke
Vriezenveen
22:47
25
Hans de Groot
Almelo
23:06
26
Mark Westerink
Wierden
23:18
27
Mart Rozendom
Rijssen
23:19
28
Remco ter Brake
Holten
23:24
29
Emiel Boerkamp
Atletics Nijverdal
23:29
30
Jorn Tijhuis
Atletics Nijverdal
24:14
31
Matthijs Wessels
Rijssen
24:25
32
Stas Noltus
Wierden
24:32
33
Mathijs Nijkamp
Rijssen
24:46
34
Jasper Siemerink
Rijssen
25:02
35
Lars Benhadda
Nijverdal
25:17
36
M Baldirrone
Holten
25:25
37
Emiel Dasselaar
Nijverdal
25:26
38
Mike Kamperman
Rijssen
25:31
39
Wouter Tijhuis
Rijssen
25:35
40
Harmen Baas
Brix CRM
25:55
41
Wilco Nijkamp
Rijssen
26:03
42
Ruben Steenbergen
AV Rijssen
26:10
43
Niels Benhadda
Nijverdal
26:23
44
Erik Nijland
Rijssen
26:37
45
Thijs Rozendom
Rijssen
26:42
46
Gerrit Claessen
Nijverdal
27:18
47
Remco Jansen
Rijssen
27:20
48
Stefan Steenbergen
AV Rijssen
27:29
49
Willem Slaghekke
AV Rijssen
27:37
50
Avital Bakker
Brix CRM
27:40
51
Gert-Jan Harbers
Rijssen
27:44
52
Niels Baars
Enschede
28:26
53
Martin Noeverman
Enter
28:31
54
Arjan Paalman
Rijssen
28:47
55
Rob Schrijver
Holten
29:32
56
Jesper Exterkate
Deventer
30:25
57
Frank Mulhof
Markelo
31:47
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Paalman
Rijssen
18:26
2
Michel van der Heide
Goor '75
19:05
3
Jorrit Stokvis
Hengelo Ov
19:19
4
Jan Noeverman
Rijssen
20:42
5
Andy de Jong
Holten
20:48
6
Gerben Heimerink
Goor
21:09
7
Hendri Schipper
Sibculo
21:09
8
Martin Roosink
Markelo
21:17
9
Rene Nijman
Goor '75
21:30
10
Jan Jansen
21:55
11
Mathieu Filart
Nijverdal
22:04
12
Johan Lohuis
Rijssen
22:04
13
Wim Beltman
Rijssen
22:41
14
Gerard Brinkman
Rijssen
22:46
15
Gert-Jan Konijnenbelt
Atletics Nijverdal
22:50
16
Henk Braker
Nijverdal
23:21
17
Erwin Stam
Rijssen
23:25
18
Wim Middelesch
AV Rijssen
23:28
19
Henri Bolink
Atletics Nijverdal
23:35
20
Arjan Busscher
AV Rijssen
23:39
21
Gerwin Beunk
AV Rijssen
24:05
22
André Lankamp
AV Rijssen
24:30
23
Jan-Maarten Plomp
Brix CRM
25:01
24
Emiel Willemsen
Almelo
25:12
25
Dennis Boerkamp
Atletics Nijverdal
25:30
26
Bert Nijland
AV Rijssen
25:31
27
Arjan Reterink
AV Rijssen
26:35
28
Bert Rietman
AV Holten
27:00
29
Hans Bouwhuis
AV Rijssen
27:16
30
Dick ten Bolscher
Rijssen
28:32
31
Wim Siemerink
Rijssen
29:30
32
Hans Lohuis
Atletics Nijverdal
31:02
33
Carwi Kempel
Apeldoorn
31:54
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Robert Leussenkamp
Neede
20:19
2
Peter Baan
Holten
20:28
3
Lucien Perizonius
Hengelo
22:22
4
Aldo Mulder
Nijverdal
23:22
5
Dick Postmus
Rijssen
23:41
6
Eri Lichtenberg
Rijssen
23:44
7
HenkJan Smedema
Wierden
23:52
8
Wim Nijkamp
Rijssen
24:04
9
Harry van Coeverden
Holten
24:10
10
Rick Slaghekke
AV Rijssen
24:32
11
Herman Franck
Borculo
25:50
12
Koos de Koning
Holten
26:12
13
Pedro Prinsen
SISU
26:30
14
Hans Jansen
AV Holten
26:37
15
Frans Heering
AV Rijssen
27:37
16
Henk Dijkhuis
Goor '75
27:49
17
Johan de Jong
Nijverdal
28:27
18
Hans Stokvis
Atletics Nijverdal
29:08
19
Guus Westerink
Wierden
29:52
M60, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Richard Beldman
Holten
21:39
2
Heinz Stroeve
Emlichheim
22:03
3
Jakob Renkema
Atletics Nijverdal
23:12
4
Benno Braamhaar
Rijssen
23:40
5
Henk Schaap
Haarlemmermeer
24:47
6
Gerrit Dannenberg
Rijssen
25:19
7
Bennie ten Berge
Enter
25:45
8
Jan Assink
AV Rijssen
27:21
9
Ernst Haitsma
Nijverdal
27:39
10
Jans Vincent
AV Rijssen
27:42
11
Harry Meijer
AV Rijssen
27:45
12
Gerrit ter Avest
Atletics Nijverdal
28:21
13
Jan van Pijkeren
AV Rijssen
30:28
14
Henk Schulenburg
AV Rijssen
33:52
15
Ab Koetsier
AV Holten
33:53
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Ellen van der Kolk
TION
19:49
2
Elke Pronk
Hellendoorn
20:29
3
Sanne Averesch
AV Rijssen
21:21
4
Rachel Sanderman-Rozenkam
AV Rijssen
22:21
5
Tamara de Vries
Meppel
22:43
6
Suzanne Veldwijk
Enschede
23:13
7
Laurien te Nijenhuis
Marathon Pim Mulier
23:27
8
Norwien Bruinsma
Nijverdal
23:43
9
Kirsten Stegenga
Rijssen
24:27
10
Sophie Kolkman
AV Rijssen
24:27
11
Susanne Wentink-Nijhuis
Enschede
24:35
12
Kitty Kleinherenbrink
Atletics Nijverdal
25:09
13
Geertje van Hoek
Loopgroep Oegstgeest
25:30
14
Caya Slinkman
Rijssen
25:32
15
Anke Tuinman
ahaus-alstätte
25:43
16
Joanne Brunnenkreef
Rijssen
26:19
17
Muriël Mollink
Atletics Nijverdal
26:25
18
Moniek Akkerman
Vriezenveen
26:33
19
Lotte Viet
Nijverdal
26:50
20
Marloes Bults
Hengelo Ov
27:41
21
Lisanne Jimmink
Markelo
27:43
22
Annelinde Jongejan
Atletics Nijverdal
28:04
23
Ramona Plas-Tijhuis
Rijssen
28:34
24
Judith Slijkhuis
Nijverdal
28:51
25
Laura Nijkamp
Rijssen
29:20
26
Sabine Schoolen
Holten
29:31
27
Iris de Ruiter
Hellendoorn
29:38
28
Yasminn Kreijkes
AV Rijssen
29:47
29
Linda Rooselaar
Almelo
29:57
30
Nienke de Groot
Rijssen
30:02
31
Lianne Nijkamp
Rijssen
30:24
32
Eva de Koning
Deventer
30:25
33
Anauk Broekmate
nijverdal
30:25
34
Britt Beltman
Nijverdal
30:37
35
Tallechien Lohuis
Nijverdal
30:37
36
Annerieke Seppenwoolde
Rijssen
30:57
37
Lisa Pijffers
Zuna
31:26
38
Janita Jansen
Rijssen
31:27
39
Celina Staman-Paalman
Rijssen
32:05
40
Joice Schutte
Nijverdal
32:09
V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Penny Hope
Almelo
21:42
2
Suzanne van der Meulen
Schalkhaar
24:12
3
Mariska Huijssoon
Nijverdal
25:53
4
Judith Jansen Eupe
AV Rijssen
26:02
5
Enith Laroussiyen
Wierden
26:22
6
Mariëlle Lankamp
AV Rijssen
26:28
7
Erna Busscher
AV Rijssen
26:50
8
Angela Bruinsma
Nijverdal
27:15
9
Miriam Smits
SISU
27:16
10
Bianca Nijveld
Atletics Nijverdal
27:51
11
Erica Tijink
AV Rijssen
27:51
12
Irma Meijers
Rijssen
28:04
13
Helma Nikkels
Holten
29:19
14
Bianca Bastiaans-Boers
Nijverdal
29:31
15
Henriët Brink
Hoge Hexel
29:31
16
Paula Boerkamp
Hellendoorn
29:51
17
Karina Tjoink
Markelo
30:03
18
Annelies van de Willige
Rijssen
30:53
19
Marjan Wijnhoff
Hoge Hexel
30:57
20
Ingrid Braker
Nijverdal
31:40
21
Nicole Kempel
Apeldoorn
31:54
22
Sandra Karkdijk
Atletics Nijverdal
31:54
23
Annuska Strunk
AV Rijssen
32:12
24
Andrea Slaghekke
AV Rijssen
33:03
25
Chantal Kinds
Hellendoorn
33:29
26
Anita Kolthif
Atletics Nijverdal
35:55
27
Wilma Kampman
Nijverdal
36:29
V50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Anja Hofman
LAAC Twente
22:46
2
Carla de Graaf
Rijssen
26:10
3
Petra Visser
TION
27:09
4
Dini Wolters
Twenterand
29:14
5
Elly Graven
AV Rijssen
29:45
6
Christa Bralds
Enschede
29:57
7
Janieke Nijland
Rijssen
30:30
8
Jeannet Ordelman
Nijverdal
33:25
9
Jessica Geerligs
Holten
42:07
J-16, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Pim Bakker
AV Rijssen
8:42
2
Jan Hiltjesdam
AV Rijssen
8:47
3
Gert Tijhuis
Atletics Nijverdal
9:19
4
Jurek de Jong
AV Holten
9:38
5
Gijs Bakker
Rijssen
9:51
6
Boaz Elbertsen
AV Rijssen
9:53
7
Frank Averink
Rijssen
10:05
8
Niels van der Heuvel
Rijssen
10:10
9
Arnoud Hauullman
Rijssen
10:19
10
Jonas Phijffers
Atletics Nijverdal
10:20
11
Kamiel Nekkers
Atletics Nijverdal
10:30
12
Laurence ten Brinke
AV Rijssen
10:34
13
Joran Klumperman
Hellendoorn
10:36
14
Casper Timmer
Nijverdal
11:20
15
Imre ter Halle
Atletics Nijverdal
11:39
16
Willem Boerman
Rijssen
11:47
17
Thijs Busscher
AV Rijssen
13:14
M-16, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Tessa Meesters
Atletics Nijverdal
10:23
2
Marieke de Zeeuw
Marathon Pim Mulier
11:11
3
Marit Kolkman
AV Holten
11:27
4
Michelle Leppnk
Haaksbergen
11:58
5
Margót Lankamp
AV Rijssen
12:56
6
Ilse Tijink
AV Rijssen
13:19
7
Moniek Timmer
Nijverdal
13:19
8
Megan Davina
Marathon Pim Mulier
13:21
J1012, 1.5 KILOMETER (
Plts
Naam
Tijd
1
Niek Nijman
AV Rijssen
5:12
2
Max Swabedissen
AV Rijssen
5:16
3
Jochem Spoolder
Nijverdal
5:38
4
Henrik Rensen
Holten
5:45
5
Twan Vossebelt
AV Rijssen
5:55
6
Lukas Benkers
Rijssen
6:00
7
Chris Lassche
Rijssen
6:00
8
Bjorn Bruinsma
Atletics Nijverdal
6:10
9
Levi Elbertsen
AV Rijssen
6:26
10
Rafael Steenhuis
Rijssen
6:47
11
Lars Jansen Eupe
Rijssen
6:52
12
Brent Vossebelt
AV Rijssen
6:58
13
Viggo Brinks
Holten
7:06
14
Christiaan Tjoink
Markelo
7:35
15
Jort ter Steege
Rijssen
7:37
16
Mattias Steenhuis
Rijssen
7:47
17
Thim Dalvoorde
AV Rijssen
7:50
18
Lislu van den Berg
Rijssen
9:18
M1012, 1.5 KILOMETER (
Plts
Naam
Tijd
1
Estée Scheers
Atletics Nijverdal
6:07
2
Esmée Smal
Hellendoorn
6:07
3
Sylvie Meesters
Atletics Nijverdal
6:13
4
Marell Knobben
Atletics Nijverdal
6:16
5
Tessa Filart
Atletics Nijverdal
6:20
6
Fleur Paalman
Rijssen
6:21
7
Suzanne Hiltjesdam
AV Rijssen
6:26
8
Liselot Nekkers
Atletics Nijverdal
6:28
9
Noah Paalman
Rijssen
6:32
10
Loes Davenschot
AVR '90
6:37
11
Eline Wessels
AV Rijssen
6:44
12
Anne Bijpost
AV Rijssen
6:48
13
Roos de Wilde
AV Rijssen
6:59
14
Indy Schreur
Rijssen
7:06
15
Eline Nieuwenhuis
Rijssen
7:09
16
Silke Huijssoon
Atletics Nijverdal
7:25
17
Joëlle Kuipers
Rijssen
7:39
18
Ruth Steenbergen
AV Rijssen
7:46
J-9, 1.5 KILOMETER (
Plts
Naam
Tijd
1
Runar Slinkman
AV Rijssen
6:14
2
Robin Ros
Atletics Nijverdal
6:21
3
Luuk Fokke
Vriezenveen
6:31
4
Luuk Lassche
Rijssen
6:44
5
Niels Kleinjan
Rijssen
6:45
6
Leon Dasselaar
Atletics Nijverdal
7:00
7
Levi Tukkers
AV Rijssen
7:02
8
Damian Kappert
AV Holten
7:06
9
Christian ten Brinke
AV Rijssen
7:13
10
Thomas Knobben
Atletics Nijverdal
7:13
11
Pim Knapen
AV Holten
7:32
12
Floris ter Keurst
AV Rijssen
7:42
13
Pim Nijland
AV Rijssen
7:44
14
Eljah Noeverman
Rijssen
7:50
15
Teun Bijpost
AV Rijssen
7:51
16
Adam Zandvoort
AV Rijssen
7:51
17
Lucas Heuvelman
AV Rijssen
7:57
18
Rens Dalvoorde
Rijssen
8:01
19
Stef Laarman
Nijverdal
8:21
20
Maarten Borkent
AV Rijssen
8:38
21
Ivar Brinks
Holten
8:45
M-9, 1.5 KILOMETER (
Plts
Naam
Tijd
1
Dianthe Scherphof
Goor '75
6:02
2
Marlou Huijssoon
Atletics Nijverdal
6:46
3
Anouk Gordijn
Annen
7:21
4
Veerle Jansen Eupe
Rijssen
7:28
5
Isa Vossebelt
AV Rijssen
7:38
6
Larissa van Dijk
Rijssen
7:45
7
Lieke vd Belt
Markelo
7:54
8
Sophie Steenbergen
AV Rijssen
7:59
9
Lyanne ten Brinke
Rijssen
8:11
10
Eva Tukkers
AV Rijssen
8:13
11
Iris Gordijn
Annen
8:39
12
Guusje Baan
AV Rijssen
8:39
13
Elin Brinks
Holten
8:44
14
Femke Baan
Rijssen
8:45
15
Lynn van Tongeren
Nijverdal
8:45
Bedankt voor je deelname! Tot ziens op 9 juni 2017 bij de Rijsserbergloop!
www.uitslagen.nl
22-11-2016 19:48