Uitslagenlijst ACO Van Elderen Crossloop

Ommen - Zaterdag 19 november 2016

MSEN, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
17:19
17:19
2
William van Eeken
Wielen (Dui)
17:39
17:39
3
Bert de Boer
Staphorst
18:00
18:00
4
Michiel Veldman
Nieuwleusen
18:05
18:05
5
Maarten koggel
Dalfsen
18:33
18:33
6
Peter Oldenhuis
Vriezenveen
19:27
19:26
7
Sander Hoogeveen
Hoogeveen
19:55
19:54
8
Thijs Terlouw
Hardenberg
20:43
20:43
9
Evert Teunis
Vriezenveen
20:47
20:45
10
Tim van der Monde
Ommen
24:17
24:15
11
Erik Zagers
Hardenberg
25:12
25:05
12
Rienk Zomer
Den Ham Ov
25:27
25:21
13
Robert Kramer
Dedemsvaart
26:24
26:18
14
Grant Cox
Delden
28:22
28:18
M40, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henkjan van Goor
Daarlerveen
20:12
20:12
2
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
20:16
20:16
3
Edwin van Laar
Loopgroep PK
20:40
20:40
4
Anne Marsman
ACO Van Elderen
21:58
21:54
5
Robert Terlouw
Spurt '88
22:19
22:15
6
Richard Willems
Ommen
22:38
22:33
7
Peter Mulder
Dedemsvaart
22:43
22:40
8
Marcel Zuidema
Ommen
22:49
22:41
9
Reinier van der Wal
Borne
23:05
23:04
10
Jan Boeve
Ommen
23:46
23:42
11
Gert Boessenkool
Dedemsvaart
24:01
23:54
12
Theo Oldehinkel
Spurt '88
24:39
24:33
13
Marc Wekamp
Beerzerveld
27:28
27:27
14
Erik Rijnders
Vroomshoop
27:33
27:31
15
Martin van Goor
Twenterand
31:47
31:45
M50, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene de Boer
Vechtdallopers
20:29
20:28
2
Jerry de Jong
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
20:31
20:30
3
Jan Ekkel
Vroomshoop
20:31
20:31
4
Henk Jan Meier
Hardenberg
21:11
21:11
5
Frans Simons
Zwolle
21:18
21:17
6
Jan Groot
Hardenberg
21:30
21:30
7
Wim Matel
Spurt '88
21:44
21:43
8
Ton Groot
Hardenberg
21:54
21:52
9
Bennie Haverkort
Ommen
22:01
22:01
10
Albert Oldehinkel
Spurt '88
22:08
22:07
11
Luuk Espeldoorn
Spurt '88
22:43
22:38
12
Frank Koopmans
Balkbrug
22:44
22:42
13
Jan Hankamp
Vroomshoop
22:55
22:53
14
Roel Otten
Spurt '88
23:16
23:12
15
Remco Brink
IJsselmuiden
24:05
24:02
16
Jasper Klein
Dedemsvaart
24:07
24:04
17
Han van der Vegt
Ommen
24:20
24:17
18
Albert Dankelman
Arrien
24:52
24:48
19
Gert Poelman
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
25:18
25:15
20
Hilbert Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
25:36
25:33
21
Jelle Twijnstra
Zwolle
26:30
26:27
22
Marko Vlaming
ACO Van Elderen
26:36
26:31
23
Henk Daling
Hoogeveen
28:03
28:00
24
Arie Meijer
Punthorst
29:01
28:58
25
Johan de Jong
Spurt '88
31:08
31:07
26
Albert Kuilder
Almelo
31:47
31:41
VSEN, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
20:19
20:18
2
Rosalind Gertenbach
Delden
27:47
27:44
3
Kimberly van der Berg
Ommen
29:21
29:17
4
Maxime Boessenkool
Dedemsvaart
38:45
38:39
V40, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid van Velden
Spurt '88
21:31
21:30
2
Linda Gerrits
Vroomshoop
27:28
27:27
3
Berdien Slot
Westerhaar-Vriezenv Wijk
29:40
29:37
4
Sandra Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
29:48
29:47
5
Jolanda Runhaar
Hardenberg
35:07
35:01
6
Anita Wiersema Looijer
Hardenberg
35:07
35:01
V50, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Jans
Loopgroep Aart Stigter
25:02
25:02
2
Rita Knol
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
29:40
29:38
MSEN, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilco Huisjes
ACO Van Elderen
36:25
36:24
2
Bert de Boer
Staphorst
37:49
37:49
3
René Ramaker
Spurt '88
38:22
38:21
4
Stefan Vogelzang
Ommen
40:17
40:16
5
Edwin Visserman
Atletics Nijverdal
41:50
41:50
6
Henk Bloemert
Rouveen
42:23
42:18
7
Ferdie Witroet
Groningen
43:35
43:34
8
Marijn Wessels
Kloosterhaar
45:04
45:01
9
Gerko van den Akker
Hardenberg
46:53
46:50
10
Edwin van den Akker
Hardenberg
46:57
46:53
11
Arjan Hutten
Dedemsvaart
47:03
47:00
12
John Hendrickx
Bergentheim
47:58
47:51
13
Esquar Zuidema
Hardenberg
50:40
50:34
M40, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
38:28
38:27
2
Igor van Elburg
Ommen
40:22
40:21
3
Michiel Huzen
Nieuwleusen
41:53
41:51
4
Bennie Akkerman
Rouveen
42:15
42:13
5
Han Stegeman
Giethmen
43:55
43:53
6
Ben Smith
Hardenberg
44:25
44:22
7
Freddy Goosselink
Hardenberg
45:00
44:57
8
Ronald Martens
Hardenberg
45:15
45:11
9
Wim Vogelzang
Dedemsvaart
49:29
49:22
M50, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
André Nij bijvank
Haarle gem Hellendoorn
42:51
42:49
2
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
43:02
43:01
3
Erik Bakker
De Bult
44:06
44:06
4
Peter Kempkes
Voorburg
44:20
44:18
5
Jan Eikelboom
Lemelerveld
44:59
44:57
6
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
45:29
45:27
7
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
46:13
46:09
8
Malhien van der Ven
Ommen
46:23
46:19
9
Theo Schermers
Giessenburg
48:22
48:14
10
Henk van Duuren
Spurt '88
49:18
49:15
11
Jan Becker
Bergentheim
49:18
49:11
12
Wil Derks
Ommen
49:59
49:51
13
Johan van der Molen
Zwolle
50:03
49:58
14
Lex van der Chijs
Ommen
50:15
50:11
15
Gag Botter
Gramsbergen
50:18
50:13
16
Herman Wennink
Hardenberg
50:22
50:17
17
Ko van Kuijk
Breda
50:28
50:26
18
Jan Lip
Alteveer
50:46
50:42
19
Jan Altena
Bruchterveld
51:40
51:33
20
Mans Veldsink
Dedemsvaart
53:13
53:08
21
Jan Fransien
Hasselt
55:44
55:39
22
Henk Laarman
Nieuwleusen
56:05
55:57
23
Egbert Geertsma
Groningen
56:11
56:04
24
Co van der Sluis
Dedemsvaart
1:04:13
1:04:07
VSEN, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rachel van Es
De Gemzen
46:17
46:12
2
Henrieke Ramaker
Hardenberg
46:43
46:41
3
Anouk IJmker
Twenterand
53:47
53:42
4
Woudia de Roo
Ruinerwold
57:52
57:44
5
Judith Vogelzang
Ommen
59:37
59:30
6
Jolien Tubben
Coevorden
1:03:31
1:03:28
V40, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Veessen
43:05
43:04
2
Gerda Akkerman
Rouveen
51:23
51:20
3
Alie Boessenkool
Dedemsvaart
51:47
51:41
4
Ageeth Heuvelman
Koekange
57:52
57:43
V10-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Willems
Ommen
8:26
2
Nora Boer
Ommen
9:16
3
Lindy Kramer
Dedemsvaart
9:36
M10-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wessel Koekkoek
Ommen
7:52
2
Nout Meijer
Witharen
8:08
3
Thies Koekkoek
Ommen
9:15
4
Maro Fokke
Vroomshoop
17:36
V13-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janne Nijhof
Hengelo Ov
7:30
2
Esmee Vis
Wezep
7:34
3
Romee Kramer
Dedemsvaart
7:45
4
Janneke Meinen
Ommen
8:04
5
Noor van den Enk
Ommen
11:12
M13-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Michiel Meinen
Ommen
7:05
V16-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzan Ruitenberg
Dalfsen
7:20
M16-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn van Pijkeren
Middelstum
6:30
2
Juan Oldehinkel
Hardenberg
6:35
De volgende wedstrijden zijn op 17 december en
4 februari. De crosslopen zijn tevens onderdeel
van de Vechtdal Crosscompetitie:
http://www.vechtdalcrosscompetitie.nl
De volgende wedstrijd in deze competitie is de
Zandstuve Bosloop op 26 november
Organisatie: ACO van Elderen
http://www.acovanelderen.nl
www.uitslagen.nl
19-11-2016 15:17