Uitslagenlijst Reeuwijksehout Cross

Reeuwijk - Zaterdag 19 november 2016

MINI, MINI PUPILLEN
Plts
Naam
Tijd
1
Tijmen Immerzeel
AAV '36
3:14
2
Fleur Favre
AV '40
3:18
3
Kris van Aalst
AV '47
3:19
4
Mette Bijlsma
AKU
3:40
5
Nils van Oosten
AV Gouda
3:43
6
Tim Huijsmans
AAV '36
3:47
7
Tijn Mikkers
AV Gouda
3:51
8
Vienne Pet
AAV '36
3:54
9
Siem Koene
AV Gouda
3:55
10
Thomas Spoel
AV Gouda
4:04
11
Rohan Joghi
SC Reeuwijk
4:05
12
Rik de Vette
AV '47
4:15
13
Julie Staedelin
AAV '36
4:18
14
Cedric Hopman
Ilion
4:25
15
Robine Theuns
AAV '36
4:58
16
Joaquim van der Born
AAV '36
5:27
MPC, MPC
Plts
Naam
Tijd
1
Jasmijn Zwirs
AAV '36
6:17
2
Bibi de Geest
Antilope
6:18
3
Noor van de Meent
AAV '36
6:23
4
Sabine Visser
AV '47
6:33
5
Pien van der Veen
AV Gouda
6:35
6
Inge de Heij
AAV '36
6:45
7
Emma Wissing
AV Gouda
6:47
8
Maxime Takken
AAV '36
6:53
9
Elize Timmers
AV Gouda
6:54
10
Jasmijn van den Vliet
Antilope
7:01
11
Eva Stelling
AAV '36
7:01
12
Diva Epker
AAV '36
7:02
13
Eline de Leeuw
AAV '36
7:03
14
Esther Groenewoud
AV Gouda
7:08
15
Tessa de Kort
Antilope
7:18
JPC, JPC
Plts
Naam
Tijd
1
Harm Timmer
AV '47
5:34
2
Luca Bal
AV '47
5:35
3
Gijs de Bruijn
AV '47
5:42
4
Raigen Kool
AV Gouda
5:42
5
Jens Huisman
AV '47
5:55
6
Mike Harkes
AV '47
5:55
7
Olav de Best
AAV '36
5:57
8
Kai Pet
AAV '36
6:06
9
Senna Hendriks
AAV '36
6:39
10
Maxim 't Hart
AAV '36
6:42
11
Bram de Haan
AV Gouda
6:49
12
Felix van den Bosch
AV '47
6:51
13
Jurre Vreeburg
AV '47
6:54
14
Ruben Beuning
AV Gouda
6:56
15
Rutger de Leeuw
AAV '36
6:56
16
Ruben Baars
SC Reeuwijk
7:13
17
STan van Slooten
AV Gouda
7:14
18
Tim van der Wal
AAV '36
7:15
19
Quinten Karssen
AV Gouda
7:28
20
Feike de Jong
AV Gouda
7:31
21
Jayden Vondeling
AAV '36
7:33
22
Fosse de Rijk
AAV '36
7:35
23
Dante Kooij
AV Gouda
8:42
24
Thomas Jurg
AV Gouda
9:24
MPB, MPB
Plts
Naam
Tijd
1
Lois van der Zanden
AV Gouda
5:40
2
Edith van den Berg
Ilion
5:43
3
Emma van Aalst
AV '47
5:50
4
Elisabeth Boekestijn
Ilion
5:55
5
Pam van Nieuwenhuizen
AV '47
5:58
6
Sara Liebrechts
AV Gouda
5:59
7
Maud van Zuilen
AV '47
6:00
8
Anna Blok
AV Gouda
6:09
9
Jara de Heij
AAV '36
6:30
10
Daria Martina
AAV '36
6:37
11
Floor Mank
AAV '36
6:42
12
Jill Deremaux
AAV '36
6:48
13
Tess van Dolder
AAV '36
6:50
14
Mouna Jansen
SC Reeuwijk
6:58
15
Vera Gaarthuis
AAV '36
7:12
16
Fenne Scheepers
AAV '36
7:21
17
Lise Droog
SC Reeuwijk
7:22
18
Lieze de Jager
AAV '36
7:31
19
Rosanne Lindhout
AV '47
7:39
JPB, JPB
Plts
Naam
Tijd
1
Nick Barendse
Ilion
5:02
2
Tijn van Harten
AAV '36
5:02
3
Hugo Slangen
AV Gouda
5:19
4
Matthieu Afognon
Ilion
5:25
5
Florin de Heij
AAV '36
5:29
6
Gio Kromokario
Ilion
5:36
7
Jorne Stieltjes
AV Gouda
5:41
8
Roy van Rijn
SC Reeuwijk
5:49
9
Maurits 't Hart
AAV '36
5:50
10
Thymo van Duivenboden
Ilion
5:51
11
Niels van Schoonhoven
Antilope
5:53
12
Olaf van Leeuwen
AV '47
5:53
13
Mels van Ommen
AV Gouda
5:53
14
Damian Schutten
AAV '36
5:53
15
Ruben Koert
AV '47
5:55
16
Jop Gründmann
AAV '36
6:00
17
Mees Blaauw
AAV '36
6:01
18
Joep Post
AAV '36
6:02
19
Tijn den Duijn
Ilion
6:03
20
Jochem Hofland
SC Reeuwijk
6:03
21
Olger van Husen
AV Gouda
6:12
22
Senn van Kempen
AAV '36
6:13
23
Moritz Pool
AV Gouda
6:17
24
Nelson Pires Valentim
AV '47
6:22
25
Pieter Vennix
Avantri
6:22
26
Dauwe Krijtenburg
AV Gouda
6:25
27
Timo Groenleer
AV '47
6:28
28
Elias Koopman
AAV '36
6:51
29
Romijn van der Bijl
AAV '36
7:04
30
Teije Hekkema
AAV '36
7:09
31
Valencio Maturbongs
AV Gouda
7:09
MPA1, MPA1
Plts
Naam
Tijd
1
Tess Homan
AV '40
5:08
2
Merel Kuijf
Avantri
5:15
3
Karlijn Jansz
Leiden Atletiek
5:20
4
Yara Streefland
AAV '36
5:34
5
Sam Lopes Galina Fortes
AV Gouda
5:34
6
Sara van der Valk
AV '47
5:41
7
Amber Spek
Antilope
5:41
8
Jasmijn van Tol
Leiden Atletiek
5:42
9
Elianne Hopman
Ilion
5:45
10
Kiira van Dijk
Rijnsoever
5:48
11
Lynn Theuns
AAV '36
5:52
12
Ruth Kuipers
AAV '36
5:53
13
Fleur Rietveld
Avantri
5:55
14
Isa Hammer
AV Gouda
6:09
15
Nikki van Luling
AAV '36
6:13
16
Fenne van der Horst
AV Gouda
6:24
17
Isa van Haaren
Antilope
6:32
18
Marit van Betlehem
AAV '36
6:35
19
Anne Favre
AV '40
6:37
20
Marloes Timmer
AV '47
6:38
21
Evy Kompagnie
AV Gouda
6:51
22
Liza Zoet
AV '47
7:08
23
Daisy van Rijn
AAV '36
7:51
24
Romy van Maaren
SC Reeuwijk
8:04
JPA1, JPA1
Plts
Naam
Tijd
1
Davey Ouwehand
Rijnsoever
4:36
2
Milan van Holsteijn
AV '40
4:40
3
Merlijn Piepenbroek
Ilion
4:53
4
Manne Baan
Leiden Atletiek
5:04
5
Luuk de Haan
AV Gouda
5:10
6
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
5:12
7
Noa Pet
AAV '36
5:13
8
Lars Zuijderduijn
Rijnsoever
5:16
9
Nathan van der Hoorn
AAV '36
5:21
10
Maurice Moons
Antilope
5:22
11
Casper de Winter
Ilion
5:28
12
Luuk Schoonman
AV Gouda
5:37
13
Rick van Duijn
SC Reeuwijk
5:38
14
Wytze Konijn
AV '47
5:40
15
Tobias Henze
AV Gouda
5:41
16
Thijs van Bruggen
AV '47
5:42
17
Noah Miltenburg
Antilope
5:44
18
Iven Kooij
AV Gouda
5:47
19
Gideon Kreuk
AV Gouda
5:49
20
Nathanael Helder
AAV '36
5:52
21
Sem Heijboer
AV '47
5:54
22
Dave Harkes
AV '47
5:56
23
Ivar Martens
Ilion
6:03
24
Maarten Hagenaars
SC Reeuwijk
6:03
25
Ivar Spiering
Trackstars Nesselande
6:07
26
Sven van Wijk
SC Reeuwijk
6:08
27
Xander Turkstra
Ilion
6:10
28
Ravi ter Hennepe
AV Gouda
6:14
29
Jelle Hoogeveen
AAV '36
6:16
30
Sjoerd Mikkers
AV Gouda
6:18
31
Reinier Blinkhof
AV '47
6:18
32
Bart Moelker
AV Gouda
6:19
33
Steijn van Eijk
AV Gouda
6:20
34
Ibrahim Maatoug
Leiden Atletiek
6:44
MPA2, MPA2
Plts
Naam
Tijd
1
Jana Nagtegaal
AAV '36
4:53
2
Marijn Kieft
AAV '36
5:02
3
Yzara van der Born
AAV '36
5:09
4
Emma Vreijling
AAV '36
5:11
5
Megan Breumelhof
Ilion
5:23
6
Renske de Wilde
AV Gouda
5:25
7
Puck van der Wolf
AV Gouda
5:28
8
Marissa van Tol
AV '47
5:33
9
Rosanne Boer
Ilion
5:34
10
Tess van Elswijk
AV Gouda
5:34
11
Cathleen van Esterik
AV Gouda
5:45
12
Roxanne Takken
AAV '36
5:46
13
Joyce Rijsdam
AAV '36
5:53
14
Nerena Brunt
AAV '36
5:57
15
Suzet Edel
AAV '36
6:05
16
Lynn Duiker
Antilope
6:09
17
Sofie Geuting
AV Gouda
6:09
18
Anna Kooij
AV Gouda
6:10
19
Merel van Reen
AAV '36
6:19
20
Puck Vos
AAV '36
6:32
21
Linde van Velzen
AAV '36
6:36
22
Willemijn van Dijk
AAV '36
6:40
23
Soukaina Chaoui
AV Gouda
6:44
JPA2, JPA2
Plts
Naam
Tijd
1
Levi de Bruijn
Avantri
4:33
2
Liam Parkins
Leiden Atletiek
4:36
3
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
4:56
4
Bram de Bruijn
AV '47
4:57
5
Tim van Tilburg
AV Gouda
5:14
6
Lars Post
AAV '36
5:17
7
Noah Bosman
Antilope
5:22
8
Jelle Hoeks
AV Gouda
5:31
9
Lucas Huisman
AV '47
5:37
10
Wouter Dorresteijn
SC Reeuwijk
5:38
11
Henri Vennix
Avantri
5:38
12
Siemen Visser
AAV '36
5:46
13
Twan Siegers
AV '47
5:50
14
Thomas Bouwmeester
AV '47
5:51
15
Tijmen van der Hek
Avantri
6:02
16
Rik den Duijn
Ilion
6:03
17
Lucas van Leeuwen
AV '47
6:04
18
Maurice Lindhout
AV '47
6:13
19
Jarno van Leeuwen
AV '47
6:26
20
Jesse van Veen
AV '47
6:43
MJD, MJD
Plts
Naam
Tijd
1
Isa van der Valk
Ilion
4:25
2
Jasmijn Bloemheuvel
De Spartaan
4:29
3
Maud van Beest
AAV '36
4:38
4
Hebe Chadwick
AV '40
4:39
5
Julia Kopecky
Leiden Atletiek
4:44
6
Roanna Geleijn
AV Aalsmeer
4:51
7
Tirra Aalla
Leiden Atletiek
4:53
8
Sacha Goedhart
AV Gouda
5:00
9
Floortje Tromp
AAV '36
5:06
10
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
5:07
11
Nila Knoester
Sparta
5:07
12
Kato van Wilgen
AV '47
5:08
13
Daphne Zintel
AAV '36
5:09
14
Julia de Graaf
Ilion
5:11
15
Rianne Buijs
AV Gouda
5:12
16
Tessa van der Wal
AV '47
5:18
17
Lisa Korporaal
AV '47
5:18
18
Lot van Nieuwenhuizen
AV '47
5:20
19
Anouk de Ruiter
Antilope
5:23
20
Femke Moelker
AV Gouda
5:24
21
Roshwita Holstein
Sparta
5:30
22
Noor van Verduin
AAV '36
5:32
23
Chantal ten Tije
Antilope
5:35
24
Elise Spijkers
AAV '36
5:37
25
Suzanne Moons
AV Gouda
5:38
26
Imen Kompagnie
AV Gouda
5:47
27
Thyra de Bruin
Antilope
5:48
28
Laura Gaarthuis
AAV '36
5:50
29
Karlijn Streng
AV '47
5:52
30
Kim Braat
AAV '36
5:53
31
Evy Bitter
Antilope
5:53
32
Lotte Favre
AV '40
5:53
33
Adina Bron
SC Reeuwijk
5:55
34
Anne de Graaf
Ilion
5:59
35
Sofie Visser
AAV '36
6:05
36
Jasmijn Oskam
AAV '36
6:06
37
Anna van Nielen
AV Gouda
6:09
38
Tinka Klatten
AV Gouda
6:16
39
Salma Bouras
AAV '36
6:24
40
Roosa van Luijken
AV '47
6:49
41
Britt van Haaren
Antilope
6:51
JJD, JJD
Plts
Naam
Tijd
1
Ruben Oppenhuizen
Leiden Atletiek
5:57
2
Carl Martens
Ilion
6:01
3
Raúl Brandhorst
AAV '36
6:05
4
Sven Teekens
AV Gouda
6:17
5
Djanou Giesbergen
AAV '36
6:26
6
Robin de Haan
SC Reeuwijk
6:28
7
Luuk de Blaazer
Ilion
6:37
8
Wessel Baas
SC Reeuwijk
6:38
9
Naut Carol
AV Gouda
6:40
10
Pepeijn Nieuwveld
AV Gouda
6:41
11
Luuk de Graaf
Leiden Atletiek
6:42
12
Twan Hogerbrugge
AV '47
6:47
13
Job van Harten
AAV '36
6:50
14
Sven Breedveld
AV '47
6:53
15
Twan Dullemond
AAV '36
6:56
16
Mauro van Vliet
AV '47
6:59
17
Luca Menken
AV Gouda
7:01
18
Lars van Ooij
AAV '36
7:02
19
Siep van Amsterdam
AAV '36
7:03
20
Wessel van Vlaardingen
AV Gouda
7:04
21
Stefan de Groot
AV '47
7:05
22
Fabian Kieft
AAV '36
7:10
23
Heiko Ribberink
AV Gouda
7:11
24
Thijs van Schoonhoven
Antilope
7:12
25
Stephan van den Bosch
AV '40
7:13
26
Thomas de Kort
Antilope
7:14
27
Rens de Heer
Antilope
7:16
28
Jorn Eerland
AV Gouda
7:16
29
Thom de Weger
AV Gouda
7:17
30
Nolan Raap
AAV '36
7:17
31
Ewan ter Hennepe
AV Gouda
7:19
32
Alex Meershoek
Ilion
7:19
33
Finn Vermeulen
AAV '36
7:21
34
Eysse Wieringa
Leiden Atletiek
7:22
35
Soulaiman Atif
Leiden Atletiek
7:26
36
Maurits Blinkhof
AV '47
7:28
37
Danilo van Driest
Avantri
7:34
38
Sven Blok
AV Gouda
7:41
39
Malte Köster
AAV '36
7:47
40
Daan Groot
AAV '36
7:49
41
Berto Anker
Avantri
7:49
42
Huub Roose
AAV '36
7:51
43
Axel Warmenhoven
Avantri
7:54
44
Bjorn Odijk
AV Gouda
7:55
45
Sander de Lange
AV Gouda
7:59
46
Jelmer de Leeuw
AAV '36
8:09
47
Bart Haijes
AV '47
8:17
48
Nick Harkes
AV '47
8:30
49
Boris van Drie
AV Gouda
8:32
50
Christiaan Stuut
AV Gouda
8:34
51
Michael Lekx
AAV '36
10:02
52
Lennart Prein
AAV '36
10:52
53
Casper Knijnenburg
AAV '36
10:57
MJC, MJC
Plts
Naam
Tijd
1
Ilse van der Marel
AAV '36
6:06
2
Amina Maatoug
Leiden Atletiek
6:17
3
Azual Jok Agok
AAV '36
6:28
4
Bobet Kloosterman
Leiden Atletiek
6:35
5
Robin Droog
SC Reeuwijk
6:37
6
Fabienne Buijs
AV Gouda
6:39
7
Muneerah Hensing
Leiden Atletiek
6:51
8
Mette Nuijen
Leiden Atletiek
6:53
9
Daniek Dorst
AV '47
6:55
10
Isabel van Steenwijk
AV Gouda
6:57
11
Annika van Luijken
AV '47
7:01
12
Sietske Verkade
AAV '36
7:04
13
Judith van Vugt
AV Gouda
7:15
14
Hilde Houtzager
Antilope
7:18
15
Esmee van der Hulst
Ilion
7:21
16
Julia van Remoortere
AAV '36
7:23
17
Lisa van der Willik
AV '47
7:26
18
Precilla Wensveen
AV Gouda
7:47
19
Kate van Elswijk
AV Gouda
8:00
20
Mila Wacht
AAV '36
8:16
21
Myrte Smit
AAV '36
8:16
22
Sylvie van der Giessen
AAV '36
8:16
23
Rebecca Spiering
Trackstars Nesselande
8:29
MJB, MJB
Plts
Naam
Tijd
1
Ilse Vester
AV '47
6:48
2
Maaike van der Hulst
Ilion
6:57
3
Ilse Rolf
AAV '36
8:34
JJC, JJC
Plts
Naam
Tijd
1
Liam Rietbroek
AV Gouda
7:57
2
Koert van Oosten
AV Gouda
8:01
3
Jochem Ribberink
AV Gouda
8:07
4
Lars van der Valk
Ilion
8:07
5
Thom van Nieuwenhuizen
AV '47
8:24
6
Tijmen van Arkel
AAV '36
8:36
7
Marc Dullemond
AAV '36
8:48
8
Harm Hoogervorst
Rijnsoever
9:03
9
Bent Braker
AV Gouda
9:05
10
Kaj van Beest
AAV '36
9:06
11
Salle Wieringa
Leiden Atletiek
9:10
12
Sander Luijbregts
Antilope
9:10
13
Sjoerd Peeters
AV Gouda
9:18
14
Koen Guldemond
AAV '36
9:23
15
Twan van Rijn
AAV '36
9:30
16
Lyam Binsbergen
AAV '36
9:36
17
Tim den Brave
AAV '36
9:39
18
Daniël Mohr
AV '47
9:39
19
Sebastiaan Keijzer
AAV '36
9:40
20
Jasper Vermaase
Leiden Atletiek
9:43
21
Stijn van Wilgen
AV '47
9:43
22
Iwan de Heer
AV Gouda
9:46
23
Bart ten Bergen
AV Gouda
9:48
24
Sander van Vliet
AV '47
9:50
25
Stan van Tilburg
Antilope
9:54
26
Tijmen van der Wees
Ilion
9:59
27
Meindert Hurkmans
AV '47
10:00
28
Dion Ruijter
Ilion
10:02
29
Quinn Knijnenburg
AAV '36
10:07
30
Teije Keesmaat
Antilope
10:09
31
Stijn te Pas
Antilope
10:14
32
Heilko Rotteveel
AAV '36
10:23
33
Frank Rüegg
AV Gouda
10:32
34
Floris Boer
Ilion
10:35
35
Thijs van der Heijden
AAV '36
10:36
36
Sem van Vliet
Ilion
10:37
37
Tijs Konijn
AV '47
10:56
38
Boudewijn van den Broek
AAV '36
10:59
39
Mika Verboom
AV Gouda
11:00
40
Carlo van Driest
Avantri
11:06
41
Fabio Maurits
AAV '36
11:14
42
Sander Brink
AV '47
11:28
43
Lars Beukenkamp
AV '47
11:40
44
Kyan Krol
AAV '36
11:43
45
Tom van der Pluijm
AV '47
11:57
46
Douwe Konijn
AV '47
11:59
47
Vito Pison
AAV '36
13:05
KORTC, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Hans Harting
AV '47
7:23
2
Jan van der Marel
AAV '36
7:28
3
Ludo van Nieuwenhuizen
AAV '36
7:30
4
Jelte van Atten
Leiden Atletiek
7:31
5
Raymond Pet
AAV '36
7:35
6
Cosmo van Berkel
AV Gouda
7:37
7
Isam Er-Rabhi
Sparta
7:45
8
Justin Cok
AV '47
7:48
9
Justin Kraaijenbrink
Boskoop
7:59
10
Martin Pet
AAV '36
8:00
11
Rens Nagtegaal
AAV '36
8:08
12
Nick Cancrinus
AAV '36
8:29
13
Richard Holstege
AV '40
8:29
14
Jack Favre
Loopgroep Aart Stigter
8:35
15
Dolf Smid
AAV '36
8:38
16
Michaël Kooter
AV '47
8:39
17
Matthijs de Waal
AV '47
8:51
18
Remco Kemperman
AV '40
8:58
19
Matthijs Muller
SC Reeuwijk
9:05
20
Rick Schreuders
AAV '36
9:10
21
Elwin van den Broek
AAV '36
9:14
22
Ben Besamusca
AAV '36
9:16
23
Daan Schuurman
AV '47
9:18
24
Julien Verveer
Ilion
9:21
25
Max Koning
AV '47
9:22
26
Niels Binsbergen
AAV '36
9:27
27
Andy Smit
Rijnsoever
9:54
28
Brian Smit
Rijnsoever
10:26
29
Teun Roest
AAV '36
10:47
30
Bram Popkema
AV Gouda
11:10
31
Edwin Maurits
Nieuwkoop
11:12
KORTC, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Linda Alzate Ramirez
Ilion
8:37
2
Heike Egberts
AAV '36
9:31
3
Pamela Alzate Ramirez
Ilion
9:37
4
Tara Smid
AAV '36
10:00
5
Anouschka de Waal
AV '47
10:49
6
Sacha Palsgraaf
AV Gouda
11:10
JJB, JJB
Plts
Naam
Tijd
1
Sander van Elk
Leiden Atletiek
10:45
2
Jan-Dirk Harting
AV '47
10:47
3
Bram van der Marel
AAV '36
11:02
4
Lars Heijboer
AV '47
11:20
5
Stephan van der Jagt
AV '47
11:37
6
Thymen van der Loo
AV '47
11:39
7
Gijs van Male
Ilion
11:59
8
Max van den Broek
AV '47
12:10
9
Thijs Folkers
AV '47
12:15
10
Jim van 't Schip
AAV '36
12:15
11
Ties Hoogendoorn
AV '47
12:18
12
Wesley van Dalen
Ilion
12:51
13
Wietse Windhorst
AV '47
14:09
14
Mardin Mahoud
Rijnsoever
14:48
DSEN, VSEN
Plts
Naam
Tijd
1
Evita Hoogeveen
AV '47
18:06
2
Caecile Schalker
Voorschoten '97
19:05
3
Anne Visser
Avantri
25:36
VMA, V35
Plts
Naam
Tijd
1
Annelies van Dorp
AV Gouda
20:02
2
Mascha Favre
Loopgroep Aart Stigter
21:04
3
Maria Parduele Guim
AV Gouda
21:31
4
Esther van den Ende
Leiden
22:25
5
Wenck Appelman
Leiden
22:26
6
Janet Rietveld-Noomen
Avantri
22:49
JJA, JJA
Plts
Naam
Tijd
1
Robin Kuiper
Sparta
21:56
2
Rogier van den Burgh
Leiden Atletiek
25:46
M60, M60
Plts
Naam
Tijd
1
Heddie Nieuwdorp
AV '56
24:17
2
Paul Streep
PAC
25:43
3
Nico van den Heuvel
Avantri
26:43
4
Jaap van Mannekes
AV Gouda
27:16
5
Willem Benschop
AV '47
27:23
6
Arie Leun
Passaat
27:44
M40, M40
Plts
Naam
Tijd
1
Jan van der Marel
AAV '36
32:26
2
Maurice van Veldhoven
De Lier
32:49
3
Gerwin Vos
AAV '36
35:08
4
Freek van Zoest
Voorschoten '97
35:10
5
Roelof Goodijk
Phoenix
36:01
6
Jacko de Kort
Clytoneus
36:02
7
Henk Braam
the Hague Road Runners
37:03
8
Mark Chadwick
De Koplopers
37:10
9
Paul Stolwijk
AV '47
37:18
10
Geert Moelker
AV Gouda
37:23
11
Albert de Kluijver
Avantri
37:43
12
Rini de Jong
PAC
39:03
13
Raimond Kientz
RRZ
39:11
14
Spas Gueorguiev
Loopgroep Ophorstrunners
40:24
M50, M50
Plts
Naam
Tijd
1
Harry de Boer
AKU
33:38
2
Jan Vergeer
Loopgroep Aart Stigter
34:45
3
Henri Havinga
AV '40
35:36
4
Arie Visser
Avantri
36:07
5
Marcel Horrocks
Sparta
38:25
6
Cees Hartmans
Passaat
39:21
7
Peter van Leeuwen
the Hague Road Runners
39:59
8
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
40:21
9
Ko Heij
SC Reeuwijk
40:35
MSEN, MSEN
Plts
Naam
Tijd
1
Roeland v.d. Harst
Antilope
32:16
2
Koen de Leeuw
Antilope
32:31
3
Maarten Blokland
Antilope
32:46
4
Leon van Prooijen
AV '47
35:22
5
Richard Holstege
AV '40
35:36
6
Mathijs van de Wetering
AV Gouda
36:57
7
Vincent Uilenberg
Avantri
40:55
PRES, PRESTATIELOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Danillo de Visser
AV Gouda
9:17
2
Charlotte v.d. Knaap
Gouda
10:13
3
Jasper v.d. Marel
Aarlanderveen
12:57
4
Jack Bollaart
AV '47
17:10
5
Vincent Kalkhoven
SC Reeuwijk
17:30
6
Arend v.d. Reijken
Antilope
19:29
7
Christian van Dijk
Antilope
22:46
8
Martin de Jong
AV '47
22:49
9
Iris Goedhart
Waddinxveen
23:00
10
Irma Slingerland
Hazerswoude-Rijndijk
23:14
11
Marieke Kaptein
Antilope
23:29
12
Else Faber
Antilope
23:30
13
Brigit Droog
SC Reeuwijk
25:29
14
Jan Oskam
AV '47
25:37
15
Koen van Aalzum
Gouda
25:42
16
M. Kaptein
Antilope
27:39
17
Hans Stougie
Kortenhoef
28:52
18
Patrick v.d. Jagt
Nieuwkoop
29:42
19
Suzan Stougie
Kortenhoef
29:55
20
Jeroen Sanders
AAV '36
30:55
21
Erik v.d. Jagt
Alphen a.d. Rijn
31:05
22
Henriëtte v.d. Laan
Ter Aar
32:20
23
Alfred van Klaveren
SC Reeuwijk
32:47
24
Jos van der Lee
Ter Aar
33:19
25
Maartje Weijsten
Woerden
36:05
26
Hanneke van Wijk
Boskoop
36:10
27
Gert Jan Cok
AV '47
36:19
28
Paul Griffioen
Nieuwkoop
36:42
29
Mark Hilberts
Nederhorst ten Berg
36:49
30
Johannes van der Wielen
37:01
31
Shane ter Hennepe
37:39
32
Dennis van Hof
Waddinxveen
38:13
33
Frans van Zuilen
SC Reeuwijk
38:18
34
Vincent Boere
Antilope
38:53
35
Piet Eikelenboom
Nieuwerkerk a.d. IJssel
39:25
36
Peter van Holst
Gouda
40:03
37
Wessel Hettema
Waddinxveen
40:30
38
Erik Huisman
SC Reeuwijk
41:17
39
Ivo Scholten
Boskoop
41:28
40
Jacques van Male
RRZ
43:34
41
Wilfred Rijnsburger
AAV '36
43:46
42
Jacob de Ruiter
44:30
43
Frans van Zoest
SC Reeuwijk
45:06
www.uitslagen.nl
20-11-2016 20:26