Uitslagenlijst Crosscompetitie voorronde Zuid

Soest - Zaterdag 19 november 2016

JJA, START 1 12.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Constant Huiszoon
Triathlon
9:08
2
Leon Huiszoon
Triathlon
9:17
3
Gian Oerlemans
Triathlon
9:29
4
Reinder Prince
Triathlon
9:35
5
Menno Dieke
Triathlon
9:45
6
Jasper van der Elst
Hellas
9:47
7
Hugo van der Ploeg
Clytoneus
10:00
8
Ids Biemans
Atverni
10:19
9
Tijmen Brand
Altis
10:24
10
Yannick Tourne
Triathlon
10:43
11
Jorn van der Maat
Clytoneus
11:14
12
Jochem de Kruijff
Clytoneus
11:23
13
Boris Sierink
AV Zeewolde
11:26
14
Marouane Amine
Spirit Lelystad
11:39
15
Clifton Martendorp
Spirit Lelystad
11:46
JJB, START 1 12.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Fokkenrood
Atverni
9:22
2
Marc Roes
Clytoneus
9:24
3
Viggo Parol
Atverni
9:53
4
Finn van den IJssel
Spirit Lelystad
9:58
5
Chaske van Rijnsoever
Hellas
10:02
6
Lennert Oosterbaan
Altis
10:16
7
Nial van der Steeg
Atverni
10:21
8
Lucas Stolk
Pijnenburg
10:22
9
Stef Ploeg
Pijnenburg
10:32
10
Max van Rhijn
BAV
10:38
11
Julian Hollander
Atverni
10:49
12
Ingmar Simonse
Altis
10:51
13
Wessel Terpstra
BAV
10:59
14
Daan Kothman
Altis
11:04
15
Sybren Kiewiet
Hellas
11:06
16
Remco Martens
BAV
11:17
17
Jelle van der Schoot
U-Track
11:21
18
Kjeld Storm
Pijnenburg
11:26
19
Enno Braaksma
Pijnenburg
11:27
20
Martin Schuilenburg
Pijnenburg
11:30
21
Faas van der Ven
Triathlon
11:34
22
Koen Roskamp
BAV
11:40
23
Jasper van den Berg
Hellas
11:45
24
Joris Luczak
BAV
12:21
25
Xiong Vosslamber
AV Zeewolde
13:11
26
Hidde Westerhof
AV Zeewolde
13:40
MJA, START 2 12.15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Bakker
Triathlon
7:20
2
Nida Huijben
Hellas
8:27
3
Maria Onassis
Hellas
8:31
4
Sandra van de Grift
Pijnenburg
8:42
5
Odile Verzantvoort
Triathlon
8:56
6
Nienke Heida
Clytoneus
8:59
MJB, START 2 12.15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Madelief Kok
Triathlon
7:50
2
Ynte Biemans
Atverni
8:02
3
Anne Geytenbeek
U-Track
8:18
4
Aylan Menick
Atverni
8:27
5
Chris van Meeuwen
Hellas
8:36
6
Rosa Hulsman
Altis
8:36
7
Lotte Jacobsen
Pijnenburg
8:44
8
Nadine de Vries
Clytoneus
8:51
9
Nathalie Leushuis
Triathlon
9:07
10
Evelijn van Hilten
Clytoneus
9:42
11
Anahera Tahapary
Clytoneus
10:12
JJC, START 3 12.30
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pablo Velt
Atverni
8:53
2
Yordi Druijff
Altis
9:05
3
Camiel Colen
Hellas
9:13
4
MaŽl Plasschaert
Almere '81
9:45
5
Tim de Wild
Hellas
9:47
6
Djimon de Groot
Almere '81
9:57
7
Timo Mols
Altis
10:02
8
Stijn van Essen
Altis
10:02
9
Joey Daselaar
Pijnenburg
10:04
10
Lennert Berentsen
Altis
10:09
11
Chai de Bruijne
Atverni
10:11
12
Jitse Viersen
Hellas
10:14
13
DaniŽl Vink
U-Track
10:15
14
Rens Versnel
Triathlon
10:16
15
Hugo Jansen
Clytoneus
10:20
16
Sander Schijf
Atverni
10:24
17
Stijn Verheij
U-Track
10:26
18
Anton van Triest
Clytoneus
10:27
19
Tim Weber
Almere '81
10:29
20
Nathan Oerlemans
Altis
10:29
21
Ruben Meijer
Pijnenburg
10:29
22
Eric Glas
Spirit Lelystad
10:35
23
Thom Uittenbosch
Almere '81
10:37
24
Jasper Bertrand
Hellas
10:38
25
BjŲrn Simonse
Altis
10:41
26
Sven Druijff
Altis
10:44
27
Cas Dijkstra
Phoenix
10:45
28
Tycho Vink
Altis
10:46
29
Jibbe Teeuwisse
Triathlon
10:48
30
Stef Vermeulen
Pijnenburg
10:49
31
Jelle Swaanen
Altis
10:50
32
Joost Stemerding
Triathlon
10:50
33
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
10:50
34
Sam Feijen
Pijnenburg
10:53
35
LuciŽn Moritz
Almere '81
10:56
36
Marcus Melenhorst
Altis
10:58
37
Pepijn de Groot
Pijnenburg
11:01
38
Jasper Takens
Almere '81
11:03
39
Olivier Voschezang
Atverni
11:04
40
Mark Hollestelle
Triathlon
11:09
41
Robin Versteeg
Altis
11:12
42
Tristan de Bree
Atverni
11:17
43
Niels Bakker
Altis
11:18
44
Ivo van der Harst
Altis
11:18
45
Danny Roos
Altis
11:22
46
Floran Groot
BAV
11:35
47
Alexander de Graaff
Fit
11:38
48
Sam Relyveld
Atverni
11:38
49
Roland Welbergen
Pijnenburg
11:44
50
Jorg Bomas
Altis
11:59
51
Ivo Straten
Hellas
12:05
52
Redouan Ghoumid
Altis
12:11
53
Justin Lagadeau
Altis
12:22
54
Kars van Reeuwijk
Fit
12:25
55
Joppe Bakker
Clytoneus
12:34
56
Koen Overbeek
Altis
12:48
57
Walt Kraeger
Triathlon
12:52
58
Jeroen Visser
Atverni
12:52
59
Jos Bouhuis
Hellas
12:56
60
Luca Lambooy
Triathlon
13:05
61
Bart Huizinga
Altis
13:06
62
Wouter Benschop
Atverni
13:07
63
Hidde van der Woud
Pijnenburg
13:09
MJC, START 4 12.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Schouten
Atverni
7:50
2
Nine Immink
Triathlon
7:53
3
Tamar Veltman
Almere '81
7:59
4
Esra Zijderlaan
Atverni
8:09
5
Robin Dreyling
Almere '81
8:17
6
Isa van Heezik
Almere '81
8:18
7
Sanne Schouten
Atverni
8:20
8
Sarah van Tuijl
Almere '81
8:21
9
Hieke van Rijnsoever
Hellas
8:32
10
Sterre de Vries
Hellas
8:33
11
Tessa Verweij
Atverni
8:35
12
Carmen Huikeshoven
Altis
8:41
13
Marleen van Beers
Altis
8:41
14
Amanda Buijtenhuis
Pijnenburg
8:43
15
Lois Kok
Altis
8:44
16
Janneke van Hofslot
Altis
8:47
17
Britt Jager
Altis
9:01
18
Noa Harteman
AV Zeewolde
9:15
19
Emma van de Beek
BAV
9:18
20
Sanne Bakker Schut
Triathlon
9:21
21
Ines van den Berg
Phoenix
9:23
22
Maaike Heida
Clytoneus
9:29
23
Simone Zweers
Pijnenburg
9:36
24
Noor Schepers
Altis
9:37
25
Amara Nnadi
Altis
9:41
26
Maureen van Solinge
U-Track
9:41
27
Rixt Vos
Clytoneus
9:42
28
Nadia de Keijzer
BAV
9:45
29
Dana Buitenhuis
AV Zeewolde
9:46
30
Puk Poulijn
Altis
9:48
31
Beyza Kazmiroglu
BAV
9:50
32
Paula Lots
U-Track
9:51
33
Nuriya Mets
Pijnenburg
9:56
34
Fleur Bakker Schut
Triathlon
9:57
35
Roos van der Kieft
Altis
9:58
36
Ellis de Vries
Altis
10:03
37
Kirsten Medema
Altis
10:07
38
Marit Jansons
Triathlon
10:09
39
Lieke Borremans
Altis
10:12
40
Chaja Plochg
Triathlon
10:13
41
Katelijne van den Brink
Triathlon
10:13
42
Cerique Rijerkerk
AV Nijkerk
10:13
43
Lieke Westra
Atverni
10:28
44
Maura te Grotenhuis
Triathlon
10:46
45
Pien Kempe
Altis
10:50
46
Aylin Rink
Altis
10:58
47
Lisa Stolk
Altis
11:00
48
Tamar Olthof
Fit
11:03
49
Marit van Gageldonk
Altis
11:26
50
Maura Post
Triathlon
11:34
51
Amber Pieterse
BAV
11:46
52
Catharina van Lange
BAV
12:00
53
Iris van Gisbergen
BAV
12:06
JJD2, START 5 13.05
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Hoogendoorn
U-Track
7:35
2
Jarik van de Mast
Altis
7:45
3
Sem van Dijk
U-Track
7:50
4
Dat de Kiefte
Phoenix
7:57
5
Rick van der Meer
AV Zeewolde
8:01
6
Ralph-Karsten van der Vliet
Pijnenburg
8:10
7
Hidde Woldendorp
Atverni
8:11
8
Gies Oude Brunink
Fit
8:22
9
Liam de Bruijne
Altis
8:32
10
Erik Cana
Spirit Lelystad
8:34
11
Bas van Groenestein
Almere '81
8:36
12
Julian Dorresteijn
Pijnenburg
8:36
13
Arthur Peek
Triathlon
8:36
14
Thomas Schols
Atverni
8:41
15
Antoni Elkenbracht
Phoenix
8:45
16
Pim Zeeman
Hellas
8:57
17
Luc Nederpel
Atverni
8:59
18
Jonah Broer
Triathlon
9:04
19
Pier van der Ploeg
Triathlon
9:06
20
Dawi van den Boogert
AV Zeewolde
9:06
21
Sverre Meesters
Altis
9:10
22
Floris van Schagen
Triathlon
9:11
23
Sem Kleijne
Fit
9:12
24
Gijs Broere
Triathlon
9:14
25
Jort Mol Lous
BAV
9:16
26
Jonas Kole
Altis
9:17
27
Manuel Jimenez Zambrano
U-Track
9:20
28
Tim Beune
Altis
9:24
29
Iker Bruggink
Phoenix
9:26
30
Bo Wierts
BAV
9:26
31
Rens van Rhijn
BAV
9:26
32
Koen van der Linde
Altis
9:32
33
Taran van Ess
Altis
9:34
34
Storm Schifflers
Clytoneus
9:38
35
Joscha Giesen
BAV
9:39
36
Oscar Meijer
Altis
9:40
37
David Dalmeijer
Altis
9:41
38
Floris Mulder
Phoenix
9:49
39
Jesse Jimenez Zambrano
U-Track
9:51
40
Tijmen Hoogendoorn
BAV
9:52
41
Dinand te Pas
BAV
9:53
42
Thijmen Immerzeel
Phoenix
9:57
43
Jesse van der Veen
Triathlon
9:58
44
Sven Herber
Hellas
10:01
45
Sven Keler
Clytoneus
10:05
46
Floyd Verwoert
Altis
10:35
47
Lars BŲgels
Altis
10:59
JJD1, START 6 13.20
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Senna Kampinga
AV Zeewolde
7:47
2
Meije Bosma
Hellas
7:54
3
Lars Molenkamp
Almere '81
7:55
4
Levi Posthuma
Altis
8:19
5
Luciano van den Heuvel
Almere '81
8:21
6
Marijn van der Harst
Altis
8:29
7
Joost Berkhof
Triathlon
8:32
8
Nathan Houwaard
Triathlon
8:37
9
Mats Medema
Altis
8:41
10
Mathijs Kwakman
Pijnenburg
8:45
11
Arvid Jansons
Triathlon
8:47
12
Jesse van de Beek
BAV
8:51
13
Sydney Albertzoon
ATHLOI
8:58
14
Esli Kluijver
Spirit Lelystad
9:00
15
Yuri Stolk
Pijnenburg
9:03
16
Tim Broerse
ATHLOI
9:07
17
Max van Zijtveld
Altis
9:12
18
Joe van Dortmondt
Altis
9:12
19
Marcello van den Heuvel
Almere '81
9:18
20
Luka Faase
Pijnenburg
9:21
21
Jorn Heijmeskamp
Altis
9:21
22
Tobias Favier
Altis
9:22
23
Bo Schraven
Almere '81
9:23
24
Badr-Eddine Seddiki
U-Track
9:24
25
Tim Niezink
Pijnenburg
9:34
26
Sven van Weezep
Spirit Lelystad
9:37
27
Levi van Ramselaar
AV Zeewolde
9:38
28
Mischa Smits
ATHLOI
9:44
29
Senna Heijl
Almere '81
9:45
30
Koen van Eden
Spirit Lelystad
9:46
31
Peer Ruijs
Hellas
9:54
32
Mack Akkerman
Pijnenburg
9:55
33
Mike van Doorn
Atverni
9:56
34
Hidde Boerema
Atverni
9:56
35
Joris IJzinga
Altis
9:56
36
Lucas van den Breemer
Pijnenburg
10:00
37
Leon Jonker
Altis
10:01
38
Jonathan Hueting
Hellas
10:07
39
Remy Vink
Altis
10:13
40
Rick Nijman
Spirit Lelystad
10:15
41
Milan Emo
Atverni
10:23
42
Ivo Rots
Altis
10:23
43
Kenan van der Kooij
Altis
10:35
44
Yahir Strang
Altis
10:40
45
Tobias de Wit
Triathlon
10:41
46
Morris Al
Altis
10:45
47
Marten Krikken
BAV
10:46
48
Ivo Zoomer
Triathlon
10:47
49
Mitchel van Dam
AV Zeewolde
11:07
MJD2, START 7 13.35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meike Stoter
Triathlon
6:04
2
Luna Zimnik
Clytoneus
6:06
3
Eva Kroon
Altis
6:07
4
Norah van Kippersluis
Pijnenburg
6:09
5
Marlot Groeneweg
Altis
6:10
6
Eva van Ieperen
Pijnenburg
6:10
7
Marinka Schuurman
Altis
6:17
8
Elin Kruizinga
Altis
6:24
9
Nina van der Vat
Triathlon
6:25
10
Emma Kamer
Hellas
6:30
11
Myrthe Martens
Altis
6:30
12
Elle Meijer
Almere '81
6:32
13
Nora Kwakman
Triathlon
6:35
14
Dilay Yandi
Almere '81
6:36
15
Lena Broere
Triathlon
6:38
16
Coos Veldpaus
Phoenix
6:40
17
Jetske Meijer
Altis
6:41
18
Femke Leguit
Almere '81
6:42
19
Lisanne Boot
Hellas
6:42
20
Janna de la Croix
Triathlon
6:43
21
Kijara Weijenberg
Phoenix
6:45
22
Mirthe van den Tweel
AV Nijkerk
6:48
23
Naomie HŲhn
Altis
6:49
24
Imke Boersma
Phoenix
6:50
25
Jolijn Stemerdink
Triathlon
6:51
26
Naomi Post
Altis
6:51
27
Evy Post
Triathlon
6:52
28
Isabel Kerstholt
Altis
6:53
29
Daan Blijenberg
Triathlon
6:54
30
Marloes Bosman
Hellas
6:55
31
Marit Kort
Pijnenburg
6:59
32
Veerle Dijkstra
Phoenix
7:03
33
Silke Mensink
Triathlon
7:06
34
Hanna Latour
Triathlon
7:06
35
Fleur van 't Klooster
Altis
7:09
36
Dagmar Schepers
Altis
7:12
37
Robin van der Have
Altis
7:14
38
Elka Wybenga
Altis
7:16
39
Lisanne van de Grift
Almere '81
7:19
40
Jayde de Bruijn
Pijnenburg
7:20
41
Lieke Koene
Altis
7:44
42
Amber Brouwer
Altis
7:47
43
Jade van Schaffelaar
Pijnenburg
7:48
44
Indira Hassen
Altis
7:51
45
Zarah van Hoegee
Pijnenburg
7:54
46
Eeske Roex
Triathlon
7:55
47
Eva Schrooten
Altis
7:57
48
Rilana Duynstee
Spirit Lelystad
7:59
49
Milou van Bekkum
Pijnenburg
8:05
50
Ynske van de Poll
Altis
8:05
51
Floor Spaan
Pijnenburg
8:06
52
Laetitia Mets
Pijnenburg
8:11
MJD1, START 8 13.45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
Almere '81
5:42
2
Shantell Egbon
Almere '81
5:58
3
Loes Kempe
Altis
6:03
4
Iza de Waal
Almere '81
6:09
5
Janna van de Coevering
Fit
6:14
6
Merel Veltman
Almere '81
6:18
7
Mirthe Heinen
Pijnenburg
6:20
8
Lotte Stam
Altis
6:24
9
Isa van Sintemaartensdijk
Triathlon
6:25
10
Sofie van Kooij
Altis
6:26
11
Febe Bakker
BAV
6:26
12
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
6:27
13
Jasmijn Post
Altis
6:30
14
Maartje Rinsema
Altis
6:32
15
Tessa Klein Holte
Fit
6:33
16
Nora Stemerding
Triathlon
6:39
17
Anniek Triest
Clytoneus
6:40
18
Joyce Bakker Schut
Triathlon
6:44
19
Emma Swaanen
Altis
6:45
20
Lidewij Boddeke
Hellas
6:47
21
Fianne de Boer
Altis
6:50
22
Emma Landman
Triathlon
6:50
23
Merel Wassenaar
Phoenix
6:50
24
Katya Stappers
Altis
6:56
25
Renťe van de Mast
Altis
6:56
26
Selma Martens
Altis
6:58
27
Sasha Klein
Altis
6:59
28
Floor Zijlstra
Altis
7:00
29
Isabella Frissen
Hellas
7:01
30
Berber Schaap
AV Zeewolde
7:01
31
Cato Velstra
BAV
7:02
32
Amber Staal
Altis
7:05
33
Sophie de Graaf
Pijnenburg
7:06
34
Anouk Wegerif
Pijnenburg
7:09
35
Silke van de Grint
Triathlon
7:13
36
Anoek van Hal
Hellas
7:18
37
Anouk Overgoor
Hellas
7:19
38
Anissa Toumi
Triathlon
7:19
39
Xanthe Pool
Pijnenburg
7:19
40
Lotte Buitenkamp
Altis
7:21
41
Agatha Nijman
Atverni
7:23
42
Senna Vroemen
Triathlon
7:28
43
Dionne Eichhorn
Pijnenburg
7:30
44
Dana Goris
Atverni
7:35
45
Annabel Bon
Hellas
7:36
46
Floor den Heijer
Pijnenburg
7:37
47
Keziah Orie
Altis
7:37
48
Yke Sevensma
Hellas
7:38
49
Senna van Stijn
Hellas
7:38
50
Karin de Wit
Atverni
7:39
51
Erica de Lange
Spirit Lelystad
7:39
52
Anne van de Coterlet
Pijnenburg
7:42
53
Elise Hamberg
Pijnenburg
7:42
54
Lieke Bakker
Triathlon
7:50
55
Anika van der Wolf
Altis
7:50
56
Lola Uffels
Altis
7:52
57
Linde Grimm
Triathlon
8:07
58
Noor Uyt den Boogaard
Altis
8:15
59
Merel van Kooten
Triathlon
8:20
60
Tara Beckers
Altis
8:40
61
Esmee Weber
Almere '81
8:43
62
Danne Teeuwisse
Triathlon
8:47
63
Indyra Jonkers
Triathlon
8:54
JPD, START 9 14.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Eykhout
Atverni
3:08
2
Jurne Haklander
Fit
3:10
3
Jari Goudena
Clytoneus
3:24
4
Guus van de Burgwal
Altis
3:24
5
Jasper van Schaik
AV Zeewolde
3:30
6
Vince van Geffen
BAV
3:31
7
Nout Kroeze
Altis
3:49
8
Xavi van der Vliet
Pijnenburg
4:09
9
Siem van de Akker
Pijnenburg
4:17
MPD, START 9 14.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie van Keulen
Clytoneus
2:49
2
Elske Dullink
Altis
3:02
3
Carina Pastoor
AV Zeewolde
3:11
4
Lotte van Gool
Hellas
3:19
5
Sara Bakkali
Altis
3:20
6
Caitlin Arends
AV Zeewolde
3:22
7
Stella Paulusma
Triathlon
3:24
8
Sacha Walgers
Pijnenburg
3:24
9
Eva Buitenkamp
Altis
3:25
10
Jayda Verhaar
Pijnenburg
3:31
11
Amen Overduin
Altis
3:32
12
Itske van der Ploeg
Triathlon
3:33
13
Jet Schmits
Triathlon
3:35
14
Luna Meinten
AV Zeewolde
3:36
15
Hanne van der Meer
Altis
3:38
16
Roos de Jong
Pijnenburg
3:43
17
Isabel Lowe
BAV
4:10
JPC, START 10 14.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Nicolaas
Altis
4:43
2
Casper Slagt
Altis
4:47
3
Gijs Merckx
Almere '81
4:51
4
Mike Haage
Pijnenburg
4:58
5
Niels Dusoswa
Atverni
5:14
6
Daan Beeks
Altis
5:14
7
Pelle de Raad
Altis
5:18
8
Robin Meinten
AV Zeewolde
5:19
9
Twan Hulsman
Altis
5:20
10
Samuel Post
Altis
5:31
11
Benjamin Elugamhe
Spirit Lelystad
5:32
12
Bouke Streefland
Pijnenburg
5:36
13
Floris Meeuwsen
Hellas
5:36
14
Liu Spijker
Triathlon
5:37
15
Hugo van Rens
BAV
5:39
16
Vin de Bruin
BAV
5:40
17
GIJs Langendijk
AV Zeewolde
5:41
18
Lucas van Lien
AV Zeewolde
5:42
19
Kyano Lankreijer
BAV
5:43
20
Victor van der Vijgh
Hellas
5:45
21
Janne Meijering
Fit
5:46
22
Jens van de Wetering
Triathlon
5:46
23
Brent Schifflers
Clytoneus
5:49
24
Kjell Berends
BAV
5:51
25
Sep Diepen
Triathlon
5:51
26
Luuk Binnekamp
Altis
5:51
27
Ivar Vink
Phoenix
5:53
28
Nils Medema
Altis
5:54
29
Thomas Pronk
Atverni
5:54
30
Sven Dekker
Clytoneus
5:58
31
Bas van der Schriek
Altis
5:59
32
Huub Overgoor
Hellas
6:00
33
Maarten Koop
Altis
6:04
34
Mees Blijenberg
Triathlon
6:06
35
Mels Stratum
Triathlon
6:13
36
Alex Dijkhuizen
BAV
6:13
37
Sebastiaan Boonstra
Triathlon
6:16
38
Lucas de Smit
Hellas
6:21
39
Ruben Baartmans
Altis
6:21
40
David Louwe Kooijmans
Altis
6:23
41
Tigo Pureveen
Pijnenburg
6:25
42
Milan Valkenburg
Atverni
6:27
43
Simon Pot
Phoenix
6:27
44
DaniŽl van Schaijik
Fit
6:27
MPC, START 11 14.20
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Duits
Pijnenburg
5:00
2
Anna Strang van Hees
Pijnenburg
5:14
3
Suze van Leur
Altis
5:17
4
Dot Pouw
BAV
5:19
5
Noena van den Berg
Almere '81
5:27
6
Britte Wijnberger
Pijnenburg
5:29
7
Roos Kempe
Altis
5:36
8
Jette de Jonge
BAV
5:36
9
Ninthe Geurtsen
Hellas
5:38
10
Anniek Mateman
Triathlon
5:39
11
Saar de Vooght
BAV
5:45
12
Ruth Koelewijn
Almere '81
5:46
13
Roos Trip
BAV
5:47
14
Lenne Meijer
Spirit Lelystad
5:48
15
Neva van der Woude
Hellas
5:49
16
Lies Vogelzang
Triathlon
5:50
17
Zahra de Vries
Spirit Lelystad
5:50
18
Lotus Veltman
Altis
5:51
19
Fť Legall Melendez
Pijnenburg
5:54
20
Floor van Drumpt
Altis
5:56
21
Fiene Vos
Triathlon
5:57
22
Ella Cools
Altis
6:07
23
Caithlyn van der Wiel
Altis
6:08
24
Jenthe Pater
Triathlon
6:09
25
Eline van Bruxvoort
Triathlon
6:11
26
Thirza Elkerbout
Altis
6:13
27
Isa Devinck
Altis
6:15
28
Ninthe van Leuveren
Atverni
6:15
29
Lieke Berfelo
Altis
6:15
30
Laura van Maanen
BAV
6:17
31
Minke Wildeman
Triathlon
6:17
32
Maud Wouters
Hellas
6:18
33
Kathelijne ter Huurne
U-Track
6:19
34
Jolie Hoekstra
Triathlon
6:23
35
Fee Lansink
Altis
6:28
36
Evi Faase
Pijnenburg
6:29
37
Suray Malik
Altis
6:46
38
Kate van Heusden
Altis
6:51
39
Merlin Veldhuis
Altis
7:09
40
Maureen Smedema
Triathlon
7:18
JPB, START 12 14.30
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florijn van der Vliet
Pijnenburg
4:28
2
Tjalling van Leerdam
Phoenix
4:40
3
Tim van de Burgwal
Altis
4:40
4
Sami Benali
Atverni
4:40
5
Twan Goudena
Clytoneus
4:44
6
Stijn Bruinsma
AV Zeewolde
4:51
7
Chris de Jong
Pijnenburg
4:52
8
Colin Hueting
Hellas
4:54
9
Silvan van Hussel
AV Nijkerk
4:56
10
Dim Petrusma
Altis
4:58
11
Rick Winkelman
Spirit Lelystad
4:58
12
Luc Breton
Fit
5:03
13
Floris Kamer
Hellas
5:04
14
Nodin Schoonderwoerd
Pijnenburg
5:06
15
Niels Karel
Altis
5:06
16
Ewoud van Schaik
AV Zeewolde
5:07
17
Neville Albertzoon
ATHLOI
5:08
18
Boris Dix
U-Track
5:08
19
Mick Frerix
Triathlon
5:09
20
Mike Kragten
Altis
5:10
21
Hidde de Jong
Fit
5:10
22
Lars Beijk
Phoenix
5:10
23
Pieter van der Zee
Hellas
5:11
24
Mathijs Bakker
Almere '81
5:12
25
Jarik Smit
AV Zeewolde
5:15
26
Ilian van Schaik
Phoenix
5:18
27
Ot Glas
Atverni
5:18
28
Marijn de Vries
Clytoneus
5:19
29
Jeppe Meesters
Altis
5:20
30
David Knuth
Altis
5:20
31
Tijn van der Grijp
Altis
5:23
32
Thijn Metten
Altis
5:24
33
Thijmen Hatzmann
BAV
5:25
34
Efraim Copinga
Hellas
5:27
35
Jop van den Hoorn
Triathlon
5:27
36
Joris Lamaker
Altis
5:29
37
Stijn Kroeze
Altis
5:30
38
Sil Verstegen
Hellas
5:36
39
Sijmen van der Harst
Altis
5:36
40
Jonne Velstra
BAV
5:37
41
Matthias Gottlieb
ATHLOI
5:38
42
Joah Mackloet
ATHLOI
5:38
43
Floris van Baar
Atverni
5:40
44
Claas van Sprundel
Phoenix
5:41
45
Jurre Schoenmakers
Altis
5:43
46
Ben Lensing
Triathlon
5:44
47
Quintin Landskroon
Altis
5:44
48
Kevin Vleerlaag
Hellas
5:46
49
Thom Scholte
Altis
5:46
50
Tim van Kan
Almere '81
5:48
51
Tom Westdijk
Altis
5:50
52
Willem Roelofs
AV Zeewolde
5:52
53
Justin van Dam
AV Zeewolde
5:52
54
Noam Michiels
Clytoneus
5:56
55
Alain Tourne
Triathlon
5:57
56
Ronan Moquette
Fit
5:57
57
Fedde van de Bos
Triathlon
5:58
58
Ian Nijman
Spirit Lelystad
6:05
59
Liam van Geffen
BAV
6:09
60
Tycho van Hussel
AV Nijkerk
6:10
61
Quin Haveman
U-Track
6:12
62
Teun Heijerman
Altis
6:14
63
Pierre Verhoosel
Triathlon
6:29
64
Luuk Harmsen
Altis
8:28
MPB, START 13 14.40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renske van der Maas
Fit
4:50
2
Iris Rietveld
Pijnenburg
4:51
3
Romy Bendanon
Triathlon
4:55
4
Noortje Zwaal
Altis
4:57
5
Roos Verblauw
Altis
5:00
6
Iris van Eerde
AV Zeewolde
5:03
7
DaniŽlle Kaptein
Clytoneus
5:03
8
Linde Zijlstra
Altis
5:05
9
Ronja van Oostenbrugge
Fit
5:10
10
Eva Wagemakers
Altis
5:10
11
Mette Wiggers
Triathlon
5:11
12
Marit Kleijnen
Pijnenburg
5:15
13
Jade Broer
Triathlon
5:20
14
Giulia Invernizzi
Hellas
5:23
15
Karlijn Koop
Altis
5:27
16
Olivia Visser
BAV
5:28
17
Marrit Jelgerhuis
Triathlon
5:28
18
Marlou Pronk
BAV
5:29
19
Esmee Staal
Altis
5:29
20
Meinou de Jong
Triathlon
5:30
21
Sarah-Jane de Bruijne
Altis
5:34
22
Vere Ingram
Fit
5:34
23
Mette van der Veen
Pijnenburg
5:36
24
Donna Lokhorst
Altis
5:37
25
Majken Berends
BAV
5:40
26
Noa Zoomer
Triathlon
5:42
27
Yara Keers
Fit
5:42
28
Evi de Wit
AV Nijkerk
5:44
29
Noa Schut
Altis
5:46
30
Ellen Jeltje Wieringa
Triathlon
5:46
31
Nikki Vroemen
Triathlon
5:48
32
Yfke van der Meer
Altis
5:48
33
Nena Verdonk
Phoenix
5:51
34
Judith Sjenitzer
Pijnenburg
5:51
35
Julia Zwaan
Almere '81
5:52
36
Lisa Kerkhoff
Pijnenburg
5:55
37
Inge Kleijs
Atverni
5:55
38
Nora Dijk
Phoenix
5:56
39
Mayke van Lieshout
Triathlon
5:59
40
Jillian Mertaayasa
Fit
6:00
41
Isolde Bisschop
Triathlon
6:08
42
Sanne Spierenburg
Hellas
6:08
43
Juno Kapelle
Triathlon
6:13
44
Elise van Doorn
Atverni
6:14
45
Nico de Haan
Triathlon
6:19
46
Anouk Bakker
Triathlon
6:19
47
Lois Rijnders
Altis
6:21
48
Fleur Emo
Atverni
6:22
49
Clarice van der Zanden
Altis
6:32
50
Mandy Mulder
Fit
6:40
51
Jorieke van Duinen
BAV
6:55
52
Fenne Boudewijns
Pijnenburg
7:00
JPA1, START 14 14.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
William van Triest
Clytoneus
4:14
2
Narino Renfurm
Almere '81
4:19
3
Jelle van der Heijden
Altis
4:21
4
Sybe van Dijk
U-Track
4:23
5
Teun Merckx
Almere '81
4:34
6
Bas Pilgram
Hellas
4:35
7
Roemer de Jong
Triathlon
4:35
8
Marnix Rosist
Almere '81
4:38
9
Tycho de Vries
Spirit Lelystad
4:41
10
Bjorn Engel
Almere '81
4:41
11
Guus Boorsma
Altis
4:42
12
Jente van Geest
Altis
4:42
13
Benjamin Gotte
Triathlon
4:43
14
Joras Weijenberg
Phoenix
4:43
15
Rens Kelder
Triathlon
4:46
16
Arvin Bronder
Altis
4:46
17
Thijs Kempe
Altis
4:48
18
Bram Goossens
Atverni
4:49
19
Nelson Moude Foko
Hellas
4:50
20
Noah Groen in 't Wout
Clytoneus
4:51
21
Lars Bergmann
Triathlon
4:53
22
Jaouad Boussakout
Phoenix
4:55
23
Jasper Bouw
Altis
4:55
24
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
4:57
25
Tom Zwaan
Almere '81
4:58
26
Jochem Klein
Altis
4:58
27
Bas Dalmaijer
BAV
5:00
28
DaniŽl Frissen
Hellas
5:01
29
Thobian van As
Triathlon
5:02
30
Menno Hoornstra
ATHLOI
5:03
31
Tim Verhagen
Hellas
5:03
32
Sape van der Woude
Hellas
5:04
33
Floris van Tuijl
Almere '81
5:06
34
Maarten Arnoldus
Pijnenburg
5:07
35
Yvar Riphagen
BAV
5:07
36
Yuri Vink
Phoenix
5:09
37
Ruben Immerzeel
Phoenix
5:10
38
Sjoerd Kil
Almere '81
5:11
39
Jesse Cools
Altis
5:13
40
Stijn Wink
Altis
5:16
41
Idse van der Schoot
U-Track
5:16
42
Siem van Tuyl
Altis
5:18
43
Lucas Karelsen
Pijnenburg
5:18
44
Teun Lip
Triathlon
5:21
45
Max Tesser
Clytoneus
5:26
46
Maurice van der Linden
Clytoneus
5:26
47
Sam van Schaffelaar
Pijnenburg
5:27
48
Brigt van Apeldoorn
Triathlon
5:30
49
Diogo van den Berg
Atverni
5:32
50
Jelle Noorlander
Triathlon
5:33
51
Satria Jansen
Triathlon
5:33
52
Bart Jansen
Altis
5:34
53
Roy van Weezep
Spirit Lelystad
5:35
54
Timo Kieft
Pijnenburg
5:36
55
Wessel Adelaar
Fit
5:37
56
Rico Osnabrugge
Phoenix
5:38
57
Jeffrey Roodenburg
Pijnenburg
5:43
58
Jasper van de Grift
Almere '81
5:46
59
Brett van Zijtveld
Altis
5:48
60
Mik Stroo
BAV
5:48
61
Kingston Schuld
Altis
5:49
62
Sem van der Graaf
Altis
5:51
63
Luuk van Meerveld
BAV
5:55
64
Koen Rijkers
Triathlon
5:58
65
Stan Brugman
Hellas
6:03
66
Maxim Oron
Hellas
6:08
67
Freddy Cole
Altis
6:23
68
Wessel Schuller
Triathlon
6:30
69
Etienne Hartgers
BAV
6:44
MPA1, START 15 15.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Eikendal
Atverni
4:18
2
Evie de Roos
Fit
4:25
3
Tirza Streppel
Fit
4:46
4
Danne Mossink
Altis
4:54
5
Fenna van der Kooij
Altis
4:54
6
Lois Klaassen
Spirit Lelystad
4:59
7
Amťlie da GraÁa
Altis
4:59
8
Madelief van Leur
Altis
4:59
9
Nynke Glas
Spirit Lelystad
5:02
10
Olivia Louwe Kooijmans
Altis
5:04
11
Sterre Groosman
Pijnenburg
5:04
12
Jackie Vissers
Hellas
5:06
13
Elisha Egbon
Almere '81
5:09
14
Evelien Sikkema
Pijnenburg
5:09
15
Jolie Minnťe
Triathlon
5:14
16
Lieve Kroon
Almere '81
5:16
17
Tanisha Haakmat
Almere '81
5:17
18
Iris Breslau
Fit
5:17
19
Berrit Roex
Triathlon
5:18
20
Anneloes van Erkelens
Fit
5:19
21
Quinn Uffels
Altis
5:19
22
Mara Schouw
Pijnenburg
5:21
23
Laurenne van den Berg
Almere '81
5:22
24
Ella Haaksman
Hellas
5:25
25
Carmen Lijzenga
Triathlon
5:29
26
Mandy Dorresteijn
Pijnenburg
5:30
27
Jinte Jonker
Triathlon
5:32
28
Bente Rutten
Altis
5:32
29
Rosalie Franken
Almere '81
5:33
30
Kim van der Wal
Altis
5:34
31
Lotte van de Coterlet
Pijnenburg
5:34
32
Caya Mets
Pijnenburg
5:35
33
Anick Arends
BAV
5:36
34
Esther van Waarde
AV Zeewolde
5:37
35
Carmen Schipper
Pijnenburg
5:37
36
Marit Elkerbout
Altis
5:43
37
Asanay Malik
Altis
5:46
38
Caitlin Verhaar
Pijnenburg
5:46
39
Alma Voorwinde
U-Track
5:53
40
Faisa Nicolaas
Altis
5:54
41
Ilana Akkerman
Pijnenburg
5:55
42
Fenne Kronemeijer
BAV
5:56
43
Lynn van Hulten
Phoenix
5:58
44
Roos Kuijpers
Phoenix
6:00
45
Kyra van der Meer
Triathlon
6:00
46
Indy Broer
Triathlon
6:02
47
Dilara Oktay
Pijnenburg
6:04
48
Noor Lassing
Triathlon
6:46
49
Mette Storm
Pijnenburg
6:59
JPA2, START 16 15.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lodewijk van Leerdam
Phoenix
4:15
2
Floris van der Vijgh
Hellas
4:18
3
Rogier Groeneweg
Altis
4:18
4
Teije van der Kooij
Fit
4:23
5
Sam de Wild
Hellas
4:24
6
Benjamin Post
Altis
4:25
7
Sverre Vroonhof
Phoenix
4:25
8
Aaron Bos
AV Zeewolde
4:28
9
Ryan van Oudheusden
Hellas
4:29
10
Thom van der Leest
Altis
4:29
11
Silas Hoeve
Spirit Lelystad
4:31
12
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
4:31
13
Ivo Sjenitzer
Pijnenburg
4:33
14
Bruno Stoon
U-Track
4:34
15
Timo Laseur
Altis
4:35
16
Rick Scherrenburg
Pijnenburg
4:36
17
Ezra van den Boogert
AV Zeewolde
4:37
18
Harm Welleweerd
Hellas
4:38
19
Gijs Bomer
Hellas
4:38
20
Jonathan van Lien
AV Zeewolde
4:39
21
Milan Tromp
Almere '81
4:39
22
Kian Schouten
Fit
4:39
23
David Fontein
Hellas
4:39
24
Finn van Ek
Hellas
4:40
25
Sami Akanni
Hellas
4:40
26
Philip Walraven
Altis
4:42
27
Julian Kwakman
Triathlon
4:43
28
Theun Blommers
Pijnenburg
4:46
29
Rick Snijder
Triathlon
4:47
30
Sjoerd van Solinge
U-Track
4:48
31
Ivar Kleuver
Almere '81
4:49
32
Joep van Ede
U-Track
4:50
33
Wouter van Dorst
Triathlon
4:51
34
Niels Hulsman
Altis
4:52
35
Rhune van Doorn
Triathlon
4:54
36
Sven Huijnen
Altis
4:59
37
Ard de Jong
Altis
5:01
38
Stijn Beverwijk
Triathlon
5:01
39
Manuel Theebe
AV Nijkerk
5:02
40
Levi Relyveld
Atverni
5:04
41
Willem van Veenendaal
Hellas
5:07
42
David de Vente-Peters
Spirit Lelystad
5:07
43
Jelle Wanders
ATHLOI
5:08
44
Kiran Schoonderwoerd
Pijnenburg
5:09
45
Alexi Michielse
Pijnenburg
5:10
46
Luc de Wit
AV Nijkerk
5:10
47
Giel Sportel
Altis
5:10
48
Ingmar Samuels
Phoenix
5:11
49
Boet van Bakel
Triathlon
5:12
50
Yasper van Hoegee
Pijnenburg
5:15
51
Leon Winkelman
Spirit Lelystad
5:15
52
Yarno de Jong
Spirit Lelystad
5:17
53
Lars Mulder
Altis
5:18
54
Jesse Hougardy
Almere '81
5:21
55
Jarne van de Poll
Altis
5:22
56
Tom Ubels
Phoenix
5:23
57
Niels Sterk
Atverni
5:24
58
Tom Graat
BAV
5:25
59
Wytze de Jong
Fit
5:26
60
Daan van Bruggen
Altis
5:26
61
Marijn Keswiel
Pijnenburg
5:27
62
Quint Keers
Fit
5:29
63
Max Rijkers
Triathlon
5:31
64
Klaas Spaan
Pijnenburg
5:33
65
Jonah Pronk
Atverni
5:34
66
Stijn van Bekkum
Triathlon
5:40
67
Huub Olde Dubbelink
Altis
5:47
68
Jonas Rijnberg
Triathlon
5:49
MPA2, START 17 15.20
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Savienne Asikende
Almere '81
4:25
2
Merlijne van Doorn
Fit
4:30
3
Anouk Leguit
Almere '81
4:34
4
Floor Bomer
Hellas
4:37
5
Merle van Logtestijn
Pijnenburg
4:37
6
Britt van Westerlaak
Altis
4:38
7
Israe Elmakkaoui
Hellas
4:43
8
Noor ter Rahť
Fit
4:45
9
Jacobien Hoyng
Triathlon
4:46
10
Evelien van de Grift
Almere '81
4:48
11
Feline Boon
ATHLOI
4:50
12
Elena Slagt
Altis
4:51
13
Indy Kortman
Altis
4:52
14
Lara van den Broek
Phoenix
4:53
15
Abigail Nuruwa
BAV
4:55
16
Aisha Meijer
Hellas
4:55
17
Annemijn Kerstholt
Altis
4:56
18
Valerie Soesbergen
Atverni
4:56
19
Olivie van der Linden
Hellas
4:57
20
Pien de Vooght
BAV
4:59
21
Noralie Schuurman
Altis
5:00
22
Nikita Vissers
Hellas
5:02
23
Vera Lutgendorp
Almere '81
5:04
24
Ariane Elkenbracht
Phoenix
5:05
25
Elin Buitenhuis
AV Zeewolde
5:08
26
Lerato van der Toorn
AV Nijkerk
5:09
27
Laia Bruggink
Phoenix
5:10
28
Lamyaa Ahmed
Pijnenburg
5:11
29
Noor Tewes
Fit
5:13
30
Vera Walgers
Pijnenburg
5:14
31
Imme Kleijne
Fit
5:15
32
Lisa Wouters
Hellas
5:16
33
Mirthe Kemper
Altis
5:16
34
Chiara Debije
Almere '81
5:16
35
Marlieke Castelein
Triathlon
5:19
36
Vera Pot
Phoenix
5:19
37
Jelke Steenbeek
Altis
5:21
38
Rosa Bus
Altis
5:21
39
Bjork Belle Schouten
ATHLOI
5:22
40
Feadan van Schaik
Phoenix
5:23
41
Ireen Stoter
Triathlon
5:23
42
Mya van Horsen
ATHLOI
5:24
43
Janne van Tuyl
Altis
5:30
44
Annemijn Beijer
Altis
5:31
45
Ilse Veenma
Altis
5:37
46
Joanne Olsem
Atverni
5:38
47
Dille Zimnik
Clytoneus
5:38
48
Fenne van Leuveren
Atverni
5:40
49
Famke Fonken
Pijnenburg
5:44
50
Rosa Janse de Jonge
Altis
5:44
51
Robin van de Grijp
Altis
5:45
52
Sanne Geurtsen
Hellas
5:45
53
Sophie Zomer
Phoenix
5:52
54
Ereza Plochg
Triathlon
5:53
55
Karlijn Rinsema
Altis
5:57
56
Anouk van Dalen
Altis
6:00
57
Valerie Dorland
Altis
6:13
58
Zoe Pijpers
Pijnenburg
6:28
59
Jasmijn van der Vinne
Triathlon
6:32
60
Kyana Richards
Altis
6:39
61
Maureen Baartmans
Altis
6:45
62
Kiki Lamers
Triathlon
7:38
63
Lutein Bisschop
Triathlon
7:56
Definitieve uitslagen
AV Pijnenburg
www.uitslagen.nl
17-01-2017 23:50