Uitslagenlijst Molenvencross

Helmond - Zondag 13 november 2016

MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd Weijers
Nijmegen Atletiek
27:29
2
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
28:13
3
Luuk Hendrikx
Phoenix
29:09
4
Leon Hendrikx
Venloop Running Team
30:22
5
Tesfaalem Mulugeta
HAC
30:27
6
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
30:28
7
Remko Rinia
Atletiek Maastricht
31:34
8
Jan van den Hoogen
Prins Hendrik
32:00
9
Alexandre Lechat
HAC
32:37
10
Ronald Langenhuizen
Roermond
33:03
11
Natu Gebrihiwet
HAC
33:17
12
Ron Spreeuwenberg
Atletiek Helden
33:26
13
Stevan Leppink
GAC Gemert
33:37
14
Thijs Pauwels
Sevenum
33:52
15
Wesley Sleegers
HAC
33:53
16
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
34:00
17
Carsten van Luijk
Maastricht
34:09
18
Jos Boeije
HAC
34:18
19
Mark Jurgens
Eindhoven
34:56
20
Jorn Lempers
Atletiek Maastricht
35:12
21
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
35:22
22
Bjorn van Deijnen
Blitterswijck
35:40
23
Wiljo Ermers
GAC Gemert
37:36
24
Rik Leenders
Gemert
37:51
25
Ben Jurgens
Utrecht
38:49
26
Bryan Sterken
Lieshout
38:58
27
Rob Mestrom
Lieshout
39:03
28
Paul Kuijken
Geldrop
39:47
29
Rudy van Kempen
Gemert
40:52
30
Frans Verstappen
Helmond
41:33
31
Roel Jansen
Heythuysen
42:43
32
Paul Schatorjé
Gemert
44:17
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Kok
HAC
33:32
2
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
33:36
3
Edwin Achterberg
Nuenen
34:30
4
Erwin van Dommelen
GAC Gemert
35:13
5
Joachim Smits
Helmond
35:14
6
Jean-Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
35:48
7
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
36:01
8
Karl van Daal
Venray
36:45
9
Coen Sanders
Lieshout
37:07
10
Jordan Van Lee
Gemert
39:17
11
Bjorn Koelink
Nuenen
39:26
12
Radek Winiarski
Someren
42:56
13
Klaas Visscher
Nuenen
43:40
14
Paul Gielen
Venlo
46:41
15
Harold Verbrugge
Gemert
47:00
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Thielen
Lopersgroep Deurne
32:44
2
Arno Arts
Nuenen
32:53
3
Frank Fonteyne
Lottum
33:23
4
Dorus Jaspers
GAC Gemert
33:56
5
Robin van Duren
Dutch Runners
34:27
6
Christ Korsten
GAC Gemert
35:45
7
Maarten Manders
GAC Gemert
36:28
8
Dennis van de Meulengraaf
Mariahout
36:32
9
Hans Steijaert
HAC
37:08
10
Peter Verbruggen
GAC Gemert
38:20
11
Tonny van Cauteren
Helmond
39:32
12
Luud Martens
Helmond
41:51
13
Erik Ariens
Helmond
42:39
14
Richard Sonnemans
Profcore
42:49
15
Walther Verhoeven
HAC
44:24
16
Rino Raijmakers
Helmond
45:49
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Hool
AVON
33:48
2
Bert van Bogget
Atletiek Leudal
35:02
3
Endre van de Rooipannen
Aarle-Rixtel
35:48
4
Mario Arts
LOGO
36:08
5
Jan Hermkes
Velden
36:37
6
Hans van Bommel
Beek en Donk
37:02
7
Roland Robinson
Helmond
37:57
8
Andre Matthijssen
Lopersgroep Deurne
38:00
9
Maurice Zwart
Dutch Runners
38:02
10
Simon van Deelen
Geldrop Runners
39:29
11
Rob Huberts
Atletiek Helden
40:15
12
Perry Peeters
Pegasus
40:48
13
Ronald Dols
Stein Lb
42:06
14
Dick Eleveld
HAC
42:09
15
Eelco Buis
Helmond
47:41
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Grommen
Maasbree
33:22
2
Jack Niessen
ATV Venray
33:25
3
Jack Rutten
Nederweert
34:55
4
Hans Peeters
Atletiek Helden
35:51
5
John Kocken
HAC
36:33
6
Thijs Verstappen
Atletiek Leudal
39:57
7
Jan meeuws
't Jasper Sport
40:37
8
Ad Meeuws
't Jasper Sport
40:54
9
Ad de Laat
Geldrop Runners
43:45
10
Wim van der Maat
Geldrop Runners
44:34
11
Hans Bos
Atletiek Helden
45:27
12
Hendrik-Jan Hool
AVON
46:26
13
Jan Loots
Helmond
47:14
14
Lauran Bouwmans
Someren
47:40
15
Peter Stiphout
Ysselsteyn Lb
48:06
16
Peter Slegers
't Jasper Sport
53:01
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
34:44
2
Nico Verstraten
Atletiek Helden
36:51
3
Ron Vermeulen
GAC Gemert
37:15
4
Henk van Eck
GAC Gemert
37:53
5
Wiel van Lier
Atletiek Helden
38:22
6
Piet Jaspers
't Jasper Sport
39:15
7
Frank Noijen
Lopersgroep Deurne
41:03
8
Peter Hendrikx
't Jasper Sport
41:10
9
Roland Jurgens
Melderslo
41:44
10
Gerrit Bugt
Mierlo
42:54
11
Thom van Dinter
GAC Gemert
44:05
12
Hans van Doorn
Geldrop Runners
45:22
13
Luud Zeegers
't Jasper Sport
47:22
14
Wim Verstappen
HAC
48:12
VROUW, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Walraven
Geldrop Runners
35:55
2
Angélique de Vries
Eindhoven Atletiek
36:03
3
Magda Winiarska
Someren
38:10
4
Elles van de Vorst
Eindhoven Atletiek
39:19
5
Angelique Schraven
Lottum
40:18
6
Natalia Fokina
GAC Gemert
42:34
7
Demi Baerekamp
Someren
43:28
8
Mascha Schelling
Nuenen
43:30
9
Regina Faber
HAC
43:47
10
Hedy Bertisen
Venlo
45:36
11
Karin Bouten
Maasbree
46:00
12
Jannah Gerritsma
Atletiek Maastricht
47:01
13
Kristel Matthijssen
Lopersgroep Deurne
47:19
14
Gonny Manders
't Jasper Sport
48:02
15
Manon Ariens-Donders
Helmond
48:10
16
Friedel Bierings
Geldrop Runners
48:45
17
Annemarie van den Broek
Geldrop
49:14
18
Hanny Bouwmans
't Jasper Sport
49:20
19
Brianna Monson
USA
53:02
20
Rochelle Monson
USA
53:15
MAN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
14:11
2
Pepijn van de Westerlo
Eindhoven Atletiek
14:30
3
Niels Helgers
Eindhoven Atletiek
15:17
4
Joost Blokland
Atletiek Helden
15:54
5
Miel Andriessen
Helmond
16:20
6
Koen van de mortel
Deurne
16:44
7
Eric Hermans
Stein Lb
16:45
8
Noam Schipper
Geldrop Runners
17:07
9
Daan Relou
ATH
17:11
10
Floor Kouwenberg
Venlo
17:13
11
Ruud Vermeulen
Oss
17:15
12
Fabiaan Hendricks
avVN
17:30
13
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
17:31
14
Mark Jurgens
Eindhoven
17:37
15
Walter Kivits
Lopersgroep Deurne
17:53
16
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
18:26
17
Bas Mols
Achilles-Top
18:52
18
James Ewakos
Venlo
19:40
19
Harry Handels
Weert
19:43
20
Mark de Vries
Helmond
19:58
21
Jack de Vries
Geldrop Runners
20:30
22
Harrie Bos
Helmond
21:47
23
Rob Mennen
Lopersgroep Deurne
22:07
24
Kenny v.d.Ven
Lopersgroep Deurne
22:07
25
Gerrits
Geldrop Runners
22:59
26
Noud Kuijpers
Helmond
23:08
27
Adrievan den Putte
Lopersgroep Deurne
23:12
28
Ruud Langstraat
ATH
23:29
29
Louis Dams
Geldrop Runners
23:40
30
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
23:44
31
Hans Sanner
Geldrop Runners
24:52
32
Johan van Noort
Geldrop Runners
24:57
33
Frank de Roij
Geldrop Runners
26:05
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
16:50
2
Katie Grinyer
Maastricht
16:57
3
Fenna van Burg
Prins Hendrik
17:01
4
Serana Tielbeek - Kemp
Eindhoven Atletiek
17:05
5
Ingrid Porisch
Maastricht
19:05
6
Noël van Selow
Attila
19:11
7
Stephanie Crooymans
Prins Hendrik
19:15
8
Yvonne Jaspers
LOGO
24:45
9
Tessa Junggeburth
Lieshout
25:21
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Nieuwnehuis-Gielen
Tegelen
17:50
2
Magda Winiarste
Someren
20:26
3
Leonie Tabor
Beek en Donk
26:20
V40, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fannie van Bree
GAC Gemert
18:45
2
Marjan van den Tillaar
Loopgroep PK
22:04
3
Heike Prinsen
HAC
22:41
4
Mireille de Ridder
Lieshout
31:39
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan Wintjes
GAC Gemert
19:19
2
Lily-Anne Smeets
Swift
20:39
3
Henny Dekkers
GAC Gemert
21:29
4
Marie-Jeanne Vandormael
Maasmechelen
21:53
5
Natasja Marcellis
Overloon
22:22
6
Rinie Ebisch
Atletiek Helden
22:25
7
Gerda Peeters-Delauw
ATV Venray
23:10
8
Suzan Handels-Wiertz
Weert
23:48
9
Els Verhappen
HAC
24:44
JJUNA, JONGENS JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn van den Bosch
Nijmegen Atletiek
16:21
2
Rick Jongen
HAC
16:58
3
Ian Franssen
Meijel
17:06
MJUNA, MEISJES JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Kuijpers
Cifla
13:11
2
Karin Flipsen
AV Weert
16:40
JJUNB, JONGENS JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Vermeulen
Cifla
15:46
2
Pepijn bartels
Cifla
16:04
3
Cas van Kaauwen
Cifla
16:20
4
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
16:25
5
Bodhi van Selow
Lopersgroep Deurne
16:36
6
Rik Hanssen
AV Weert
16:42
7
Thijs Vermeulen
ATV Venray
17:12
8
Laurens Handels
Swift
17:46
9
Giel Seunis
Heythuysen
18:38
10
Davy Schoeber
HAC
18:42
11
Martijn Jansen
Scopias
18:45
12
Thomas van Vlerken
HAC
18:50
13
Daan Verbakel
HAC
19:00
14
Sjoerd Waterschot
HAC
19:08
15
Jasper Meulen
AV Weert
19:42
16
Tom Kuijpers
HAC
20:11
MJUNB, MEISJES JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manjorie Janssen
Cifla
12:44
2
Jette Winkelman
't Jasper Sport
13:53
3
Hannah Clercx
't Jasper Sport
14:38
4
Anouk Schrijnemaekers
AV Weert
15:03
5
Jitte Goossens
ATV Venray
16:05
6
Channelyn Ambrosiussen
HAC
16:23
7
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
16:47
JJUNC, JONGENS JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van Lith
ATH
11:34
2
Guus Winkelman
't Jasper Sport
11:34
3
Funs Aerts
Scopias
12:45
4
Carlo Schoonen
HAC
12:50
5
Mischa Hermans
Unitas
13:20
6
Jurn Strik
Lopersgroep Deurne
13:29
7
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
13:29
8
Mike van Wouwe
ATH
13:52
9
Niels de Haas
HAC
13:56
10
Teun Nagel
't Jasper Sport
14:06
11
Jaap Rutten
ATV Venray
14:13
12
Luc Stappers
HAC
14:22
13
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
14:36
14
Jari Snijders
Lopersgroep Deurne
14:49
15
Tijn Mickers
GAC Gemert
14:54
16
Stijn van Dommelen
GAC Gemert
15:07
17
Jordy Dols
AVON
15:08
18
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
15:34
19
Arthur van Ekert
Helmond
15:39
20
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
16:07
21
Loek Peute
Atletiek Helden
17:56
22
Sven Kranen
Atletiek Helden
18:09
MJUNC, MEISJES JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yasmine abbes
Nijmegen Atletiek
8:29
2
Yara Schoenmakers
Eindhoven Atletiek
8:32
3
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
9:21
4
Vera Versteegen
Scopias
9:27
5
Isa Nadi
Lopersgroep Deurne
10:12
6
Kirsten Maes
Unitas
10:18
7
Tara Goossens
ATV Venray
10:26
8
Pien Postma
ATV Venray
10:45
9
Esmee Donders
ATV Venray
10:54
10
Resy van Iersel
't Jasper Sport
10:55
11
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
11:01
12
Line Biemans
Lopersgroep Deurne
11:13
13
Veerle Behnke
Scopias
11:13
14
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
11:20
15
Meike Vermeulen
't Jasper Sport
11:23
16
Eva Torres
HAC
11:23
17
Daphne Kuijpers
AV Weert
11:38
18
Lara Willems
ATH
11:59
19
Famke Hurkmans
't Jasper Sport
12:04
20
Meike Schaap
HAC
12:11
21
Anouk Terheijden
HAC
12:11
22
Vera Knaapen
Helmond
16:35
JJUND, JONGENS JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
8:37
2
Arno Raymakers
HAC
8:52
3
Liam Ernst
Scopias
8:57
4
Timo Klomp
ATH
9:00
5
Tijn Meuwissen
AV Weert
9:16
6
Gijs Buist
AV Weert
9:21
7
Lenny Hermans
Unitas
9:23
8
Guus van Riel
Atletiek Helden
9:32
9
Gijs van de Ven
GAC Gemert
9:38
10
Joep ten Houten
HAC
9:40
11
Dinand Weerts
ATH
9:41
12
Jeroen van Lith
ATH
9:48
13
Gijs van Lieshout
HAC
9:51
14
Tjeerd Buist
AV Weert
9:56
15
Teun van Dijk
't Jasper Sport
10:12
16
Riks Pollen
Scopias
10:14
17
Rick Faassen
Scopias
10:15
18
Mees van Haeff
Scopias
10:17
19
Robin Langstraat
ATH
10:21
20
John Linders
Lopersgroep Deurne
10:22
21
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
10:24
22
Ralf Steinmetz
AV Weert
10:28
23
Lars van der Zanden
HAC
10:29
24
Rion van Eerd
ATH
10:35
25
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
10:36
26
Kars Reijnen
HAC
10:41
27
Stef Langendonk
HAC
10:52
28
Thijmen Martens
ATH
10:55
29
Zep vd Eijnden
Scopias
10:56
30
Wessel Janssen
Lopersgroep Deurne
10:58
31
Willem Hurkmans
't Jasper Sport
11:01
32
Jasper de Wit
't Jasper Sport
11:09
33
Jesper de Beer
HAC
11:12
34
Dennis de Jager
HAC
11:20
35
Nick steeghs
Scopias
11:34
36
Kevin Terheijden
HAC
11:42
37
Jesper Pluijm
GAC Gemert
11:50
38
Luke Smit
HAC
11:50
39
Ben van Boxmeer
GAC Gemert
12:11
40
Luuk Hendriksen
Scopias
12:25
41
Roel van Engeland
HAC
12:41
42
Owen Badur
HAC
12:41
43
Xander Kuijpers
AV Weert
12:48
44
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
13:04
45
Tim Fransen
't Jasper Sport
13:23
46
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
13:25
MJUND, MEISJES JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bo Spoor
ATH
6:59
2
Lynn Behnke
Scopias
7:06
3
Carlijn Mols
Achilles-Top
7:10
4
Emma Bijnen
HAC
7:15
5
Demi de Vries
HAC
7:26
6
Nori Meulendijks
HAC
7:38
7
Marijn van Dooren
AV Weert
7:50
8
Isis Levels
Scopias
7:54
9
Xenia Raptis
Scopias
7:55
10
Evy Loots
HAC
8:02
11
Valerie Chu
AV Weert
8:13
12
Nienke Gloudemans
Lopersgroep Deurne
8:18
13
Audrey Jacobs
Scopias
8:21
14
Nyssa Engels
HAC
8:22
15
Floor Vulders-Jochems
GAC Gemert
8:23
16
Maureen Mols
Achilles-Top
8:25
17
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
8:25
18
Mette Jacobs
Scopias
8:32
19
Robin Nadi
Lopersgroep Deurne
8:42
20
Lobke Pollen
Scopias
8:42
21
Meike Janssen
AV Weert
8:47
22
Eva van der Putten
HAC
9:16
23
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
9:21
24
Merlijne Billekens
AV Weert
9:39
25
Isabel van Gerwen
HAC
9:41
26
Nine Fleskens
HAC
9:50
27
Maud Seuren
AV Weert
10:22
28
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
11:18
JPUPA, JONGENS PA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
5:14
2
Rik Janissen
Belfeld
5:16
3
Fergus Tabor
HAC
5:21
4
Dylan Hameetman
HAC
5:24
5
Lasse Reijnen
HAC
5:26
6
Finn Janssen
Atletiek Helden
5:29
7
Ivar van den Hurk
Deurne
5:32
8
Simon Goossens
Atletiek Helden
5:37
9
Mathijs Hamers
Swift
5:39
10
Ramses ten Houten
HAC
5:40
11
Noud Janssen
Scopias
5:47
12
Ward Verbruggen
ATV Venray
5:48
13
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
5:48
14
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
5:49
15
Stan Hendriksen
Scopias
5:53
16
Tuur Simons
Scopias
5:54
17
Danny Boerekamp
't Jasper Sport
5:56
18
Dion Langewouters
HAC
5:59
19
Mike van den Broek
HAC
6:01
20
Ruben Severt
HAC
6:06
21
Giel Moonen
Scopias
6:07
22
Nick Jorissen
AV Weert
6:08
23
Luuk Pleunis
HAC
6:09
24
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
6:11
25
Bram la Brijn
HAC
6:14
26
Wouter Knijnenburg
Lopersgroep Deurne
6:16
27
Florian Scholte
HAC
6:18
28
Bas Verheijen
AV Weert
6:18
29
Lucas Knaapen
HAC
6:24
30
Chris Vijfvinkel
Scopias
6:25
31
Nate Sillekens
Atletiek Helden
6:27
32
Kieran Quigley
HAC
6:28
33
Daan Kluijtmans
GAC Gemert
6:32
34
Luc Houben
Scopias
6:34
35
Lowie Aerdts
Scopias
36
Mathieu Huijs
Scopias
37
Tim Stappers
HAC
38
Timo Flipsen
Lopersgroep Deurne
39
Jesse Steeghs
Scopias
40
Willem Klomp
ATV Venray
41
Hielke Waterschoot
HAC
42
Rens Vermazeren
Lopersgroep Deurne
43
Tim Trienes
Scopias
44
Ian Waals
AV Weert
45
Sam Dielemans
HAC
46
Luc Sanders
ATV Venray
47
Koen Meeuwesen
HAC
48
Luca Keijsers
Scopias
49
Siem Wanten
Scopias
MPUPA, MEISJES PA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
5:12
2
Floor van Riel
Atletiek Helden
5:28
3
Meike Bliek
Achilles-Top
5:34
4
Claire van den Hurk
ATH
5:35
5
Chayel Bletterman
ATV Venray
5:36
6
Amy Verkampen
GAC Gemert
5:41
7
Bente Jacobs
Scopias
5:46
8
Sophie van den Boogaart
HAC
5:48
9
Danique Willemsen
Scopias
5:55
10
Renske Gottenbos
HAC
5:56
11
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
5:59
12
Sofie Bos
Scopias
6:02
13
Lola Vriens
HAC
6:05
14
Layla van Berkel
Helmond
6:10
15
Mirthe Reijnen
HAC
6:14
16
Donna Sanders
Lieshout
6:18
17
Loes Neutenboom
Atletiek Leudal
6:26
18
Sanne Michiels
ATH
6:27
19
Evanna Welten
Lopersgroep Deurne
6:33
20
Kimberley Kemps
Scopias
6:40
21
Jinte Kleinjan
ATV Venray
6:45
22
Sjuulke Heinrichs
Scopias
6:50
23
Nerena Meulendijks
AV Weert
7:36
24
Isa Haraets
Scopias
7:41
JPUPB, JONGENS PB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorg Klomp
ATH
5:26
2
Pieke Billekkens
AV Weert
5:38
3
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
5:39
4
Ivar Colijn
AV Weert
5:46
5
Mads Verhofstadt
HAC
6:05
6
Stijn Pelzer
Achilles-Top
6:16
7
Tim Steijvers
't Jasper Sport
6:18
8
Ties van de Werken
AV Weert
6:22
9
Teun Schattefor
Scopias
6:24
10
Teije Fleskens
HAC
6:24
11
Sven Verbakel
Helmond
6:30
12
HenrIk Hoeben
't Jasper Sport
6:30
13
Bram van Heugten
HAC
6:31
14
Jop Gubbels
Scopias
6:33
15
Faas Wanten
Scopias
6:36
16
Giel Pennings
GAC Gemert
6:37
17
Teun Daniels
HAC
6:44
18
Kevin van Gerwen
't Jasper Sport
6:59
19
Fabian Kessels
AV Weert
7:35
20
Kyan Jansen
GAC Gemert
8:10
MPUPB, MEISJES PB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
5:29
2
Sofie van Wouwe
ATH
5:34
3
Amina dillmann
Achilles-Top
5:44
4
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:53
5
Dorinda Welten
Lopersgroep Deurne
6:03
6
Maeve Engels
HAC
6:26
7
Simone Verbakel
HAC
7:07
8
Fiene Werken
AV Weert
7:23
9
Luna Badur
HAC
7:31
10
Lisa Serton
HAC
7:46
JPUPC, JONGENS PC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adam Kovacs-Borbas
ATH
4:11
2
Tim Michiels
ATH
4:12
3
Pepijn van den Hurk
ATH
4:15
4
R vd Linden
HAC
4:16
5
Ravi Classen
Scopias
4:20
6
Joep van Casteren
ATH
4:26
7
Mike van Tilburg
HAC
4:27
8
Casper Rekmans
AV Weert
4:34
9
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
4:36
10
milan van kleef
HAC
5:01
MPUPC, MEISJES PC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaydee Leenders
ATV Venray
4:01
2
Evi Jongen
Scopias
4:20
3
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
4:21
4
Hedwig Tabor
HAC
4:36
5
Isa Severt
HAC
4:38
6
Loena Leppink
HAC
4:40
7
Els Neutenboom
Atletiek Leudal
5:00
8
Femke Lechat
HAC
5:08
JPUPM, JONGENS P MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarne Reijnen
HAC
4:27
2
Aron Kovacs-Borbas
ATH
5:30
3
Joep Linders
ATV Venray
5:30
MPUPM, MEISJES P MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aila Colijn
AV Weert
4:29
2
Lieve Lechat
HAC
5:18
GATL, G ATLETEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin van Eerd
ATH
6:00
KIDSJ, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Rekmans
Stramproy
5:12
2
Joep la Brijn
Breugel
7:05
KIDSM, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elize Hameetman
HAC
7:48
2
Noor Dielemans
Helmond
8:06
www.uitslagen.nl
16-11-2016 09:06