Uitslagenlijst Dijkgatboscross (2e wedstrijd Roelecircuit)

Wieringerwerf - Zondag 13 november 2016

JTM9, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Preijer
SAV
3:26
2
Zeb Tesselaar
Hera
3:34
3
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
3:37
4
Quint Kuijper
3:43
5
Luke Hoekstra
Wervershoof
3:45
6
Sam Pronk
NOVA
4:09
7
Rick Schirrmann
Wognum
4:12
8
Martijn van der Meijden
Hylas
4:18
9
Joey Korver
Hollandia
4:30
10
Jurian Boogaard
4:31
11
Jitse Schep
SAV
4:35
12
Menno Brandt
SAV
4:56
13
Luke Korver
5:12
MTM9, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liz Jonk
AV Edam
3:31
2
Malin Schouten
Hera
3:35
3
Rosalie ten Bruggencate
Hera
4:00
4
Jill Hoeve
Hollandia
4:03
5
Maartje Tuil
Hollandia
4:05
6
Chiméne Ooms
Wieringermeer
4:07
7
Fiene Jonk
AV Edam
4:11
8
Gwen Hoekstra
SAV
4:12
9
Amber Adriaansen
Noordkop
4:20
10
Marieke Vermaat
Wieringermeer
4:26
11
Eva Boumans
Obdam
4:42
12
Floor van Minnen
Wieringermeer
4:43
13
Jayda Koeten
Wieringermeer
4:44
14
Bregt Hopman
NOVA
5:04
15
Ilse Boumans
ARO '88
5:10
16
Iris Vonk
Wieringermeer
5:14
17
Fleur van der Schaaf
Wieringermeer
5:15
M1012, 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jinte Braas
SAV
5:10
2
Ella van de Velde
SAV
5:14
3
Roanna Geleijn
AV Aalsmeer
5:24
4
Lana Broers
Hera
5:29
5
Isa Kollé
Noordkop
5:32
6
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
5:34
7
Tara Koomen
SAV
5:36
8
Yara de Boer
Horror
5:43
9
Angelique Vermaat
Wieringermeer
6:08
10
Bente Tuil
Hollandia
6:14
11
Kaitlijn van Dongeren
SAV
6:31
12
Simone van Enkhuizen
Wieringermeer
6:46
13
Marit Schoemaker
ARO '88
7:12
14
Kim van Soesbergen
Wieringermeer
7:29
15
Annemieke Buwalda
Wieringermeer
7:51
16
Nikita Ooms
Wieringermeer
7:54
17
Lizz de Vries
Wieringermeer
8:49
J1012, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casco Mosselman
SAV
7:00
2
Ioann Lobles
Noordkop
7:11
3
Mika Baro
DOKEV
7:14
4
Mel v.d.Laan
7:17
5
Coen vd Kerkhof
Noordkop
7:30
6
Lennart Boogaard
Hera
7:44
7
Niek Kollé
Noordkop
7:45
8
Sicco Deurloo
Hollandia
7:49
9
Aaron Ponne
SAV
7:58
10
Dylan Adriaansen
Noordkop
8:01
11
Mart Pronk
NOVA
8:02
12
Stef Beerepoot
Spanbroek
8:04
13
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
8:05
14
Quincy Koeten
Hera
8:17
15
Ruben Leek
DOKEV
8:32
16
Senna Giling
Hollandia
8:36
17
Cas van der Veen
DOKEV
8:46
18
Maik van Diepen
Hollandia
8:52
19
Rijan Weijers
TAS '82
8:58
20
Jared Broers
Hera
9:04
21
Jelle Schirrman
Wognum
9:06
22
Anton Groot
Hollandia
9:09
23
Timo de Wit
Noordkop
9:16
24
Lucas Knetemann
Hollandia
9:18
25
Melle Glorie
9:25
26
Thijmen Gijsbers
Wieringermeer
9:52
27
Crijn Breeze
DOKEV
11:53
M1315, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina van Diepen
Hylas
7:10
2
Manon Verdonck
AV Edam
7:25
3
Ella Mosselman
SAV
7:29
4
Annika Boogaard
SAV
7:35
5
Ciara van Dongeren
SAV
7:55
6
Nina Kruijer
Hylas
7:57
7
Veronique Bruin
Wieringermeer
8:28
8
Noah Verduin
TAS '82
8:38
9
Suzanna Troost
Wieringermeer
9:24
10
Mirjam van Enkhuizen
Wieringermeer
10:01
11
Alisia Bruin
Wieringermeer
10:17
12
Marit Lebbink
Wieringermeer
10:23
13
Bloeme de Boer
Wieringermeer
10:45
14
Samantha Hiemstra
Wieringermeer
12:01
J1315, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeff Tesselaar
Hera
11:22
2
Lars Philipsen
Hera
11:25
3
Milan Biesheuvel
AV Aalsmeer
11:34
4
Nick Beerepoot
Spanbroek
12:04
5
Kick Doornbos
Hera
12:27
6
Ryan Steenvoorden
Noordkop
13:08
7
Gijs Buwalda
Wieringermeer
14:30
8
Kiran Biesheuvel
AV Aalsmeer
14:41
9
Joost van Oers
Wieringermeer
15:17
10
Derk Lebbink
Wieringermeer
15:22
11
Eli Coellar Orellana
Wieringermeer
15:25
M1619, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hylas
11:33
2
Rosalie Wijnker
Hylas
13:14
3
Floortje van Kampen
Hylas
13:18
4
Esmee Bakker
Lycurgus
13:27
5
Dana Steeman
Berkhout
13:39
6
Laura Leyen
DOKEV
15:30
7
Renate Smal
15:39
8
Marit Uitterdijk
Wieringermeer
16:43
J1619, 5000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djoao Lobles
Noordkop
16:31
2
Twan Pormes
Zaanland
16:49
3
Tristan Slobben
Trias
17:06
4
Rutger Keet
Noordkop
17:34
5
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
20:12
6
Ralph Iliohan
Wieringermeer
21:06
7
Jens Beerepoot
Hera
21:43
8
Luuk Bruins
Hollandia
22:36
9
Joey Alders
DOKEV
23:46
D2034, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Berkhout
NOVA
22:28
2
Suzan Nieman
NOVA
23:27
3
Charissa Czech
Noordkop
24:08
4
Cora Kiekens Klaver
24:34
5
Regina Veerman
AV Edam
26:00
6
Annet Roest
26:59
7
Heleen Wildoer
SAV
27:51
8
Lisanne Keet
DOKEV
28:08
9
Veerle van Balen
AV '23
28:37
10
Mar Perez Fortes
Hylas
29:33
11
Yvonne Kalvers Spigt
30:34
12
Floor ter Burg
30:37
13
Joske Liefoord
SV Sportlust
31:14
14
Sandra Okkerse
SV Sportlust
31:20
15
Sanne Glas
Hera
32:52
16
Jos Beentjes
Oosthuizen
33:10
17
Melanie Verbrugge
Breezand
33:43
18
Dorien Kuin
33:44
19
Ellen van Wieren
Wieringermeer
36:25
20
Frenchie de Kunder
Hollandia
37:33
21
Ellen Bink
Wieringermeer
38:00
22
Melissa Meijer
38:28
23
Daisy Huiisman
Hollandia
41:20
D3544, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka de Jong
Hollandia
24:22
2
Marieke van Lierop
NOVA
24:59
3
Hanne Hofmans
Heerhugowaard
25:13
4
Linda Schra
25:24
5
Fa Adder
AV '23
25:26
6
Jessica Glasbergen
SV Sportlust
26:46
7
Rita Quist-Kuip
Loopgroep Hoorn
28:58
8
Esmiralda Beijer
Wieringermeer
29:49
9
Esther Romein
Hollandia
30:46
10
Saskia Verijzer-Sleking
SV Sportlust
30:49
11
Jacqueline Postma
32:18
12
Mirjam van der Eijk
Midwoud
33:23
13
Tessa Kohler
Hollandia
33:25
14
Arinne Olsthoorn
Wieringerwerf
33:30
15
Martine Wilms
33:50
16
Heidi Oud
33:55
17
Marcella Ingelse
SV Sportlust
35:46
18
Monique Ooms-Abbekerk
Wieringermeer
39:27
D4554, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Connie van der Lee
DOKEV
26:31
2
Esther Veldhuis
SAV
27:08
3
Audrey Breur
Noordkop
27:22
4
Margareth Smal
Hollandia
28:09
5
Linda Tesselaar
Hera
28:30
6
Jacoba Marinus
SV Sportlust
29:06
7
Mirjam Ruiter
Oostwoud
29:16
8
Margret Koster
SAV
29:28
9
Mariette van Laar
SV Sportlust
29:44
10
Ingrethe Karsten
Loopgroep Hoorn
30:03
11
Sylvia Stahli
Den Helder
30:09
12
Ria Wagemaker
SV Sportlust
30:32
13
Winy Grenk
Blokker
30:36
14
Geraldine Vogelaar
Hollandia
30:56
15
Margret Does
Hera
31:36
16
Esther Winter
Heerhugowaard
32:21
17
Bea Sikkink
32:40
18
Margret van Kampen-van de
Wieringermeer
33:02
19
Margot van der Kemp
Hera
33:36
20
Thea Pluister-Gootjes
Hera
33:39
21
Hannie Stam-Van Diepen
Hera
33:42
22
Hélène Schilder
SAV
35:47
23
Diana Ooms de Vries
36:19
24
Diana Bakker
Wieringermeer
38:27
25
Kity Karles
42:54
26
Patty Karels
42:56
D5599, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Wouw
Hollandia
27:24
2
Ans Thole
SAV
27:25
3
Loes Kunst-Vijzelaar
Hollandia
31:29
4
Marja Mulder
SV Sportlust
31:39
5
Karin Voogt
Hollandia
32:17
6
Hankie Bijl
Hollandia
32:59
7
Annette Bleeker
SAV
33:04
8
Mary Koenis
Hollandia
33:13
9
Carla Zwart
Hollandia
34:44
H2099, 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Walter Klanker
Hylas
22:27
2
Remco Bruin
Hylas
23:08
3
Ruben Alvarez Arias
Hylas
23:59
4
Arata Nakajo
24:31
5
Jan Klaver
Hollandia
26:41
6
Frank Houter
26:54
7
Alex Vaars
DOKEV
27:19
8
Chris Eykelenboom
DOKEV
29:39
9
Gerard Vermeulen
Purmerend
30:30
10
Dave Koster
SV Sportlust
30:39
11
Winsen Duker
31:11
12
Peter Koopman
32:15
13
Jeroen Vis
32:19
14
Jan Arie v.d. Kolk
32:44
15
Patrick Stahli
Den Helder
34:31
16
Wim Duchile
SAV
41:05
H2034, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel de Ruiter
NOVA
33:28
2
Gianluca Assorgia
SV Sportlust
34:10
3
Edwin Sjerps
SAV
34:23
4
Sven Schoonebeek
Lycurgus
35:10
5
Bouke Bouma
AV Edam
35:24
6
Jan Arie Portegijs
DOKEV
35:34
7
Ferdy van der Heide7
Hylas
35:40
8
Robert de Boer
AV Edam
35:57
9
Rob Vijver
Lionitas
36:03
10
Tim Tesselaar
Noordkop
36:32
11
Ton Koning
AV Edam
36:56
12
Arjen Hart
AAC
37:02
13
Joshua de Vriend
NOVA
37:38
14
Geale simon Postma
Lionitas
37:53
15
Marijn Buijtendorp
Zaanland
38:24
16
Emiel van Tongerlo
SV Sportlust
38:58
17
Jan Bond
AV Edam
39:20
18
Tristan Olg
39:42
19
Bart Tesselaar
Noordkop
40:01
20
Wim Schilder
Hollandia
40:54
21
Erik Koenis
Hollandia
41:11
22
Paul Okkerse
SV Sportlust
41:27
23
Joey Steenvoorden
Noordkop
41:56
24
Dave Kanbier
Schagen
42:05
25
Rene Olij
43:18
26
Fery Pronk
Spanbroek
43:20
27
Johan Baas
Hollandia
43:38
28
Tjalf Hek
SV Sportlust
43:53
29
Gijs Molenaar
43:55
30
Erik Beudeker
Lycurgus
45:04
31
Vidor Vernede
45:07
32
Jorick Quax
Breezand
45:15
33
Jordy Leurs
Hylas
45:27
34
John van de Swaluw
47:16
35
Rody Kiekens
Hera
47:50
36
Elwin Touw
49:25
37
Paul Homan
Anna Paulowna
50:49
38
Maarten Hartemink
53:46
H3544, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjaak Bakker
SAV
36:35
2
Richard Kramer
SAV
36:37
3
Jordy Vinke
Texel
36:38
4
Sven Hagen
AV Edam
36:58
5
Raymond Koen
Noordkop
37:09
6
Johan Smit
AV Edam
37:14
7
Eelco van der Wind
Hollandia
37:18
8
Bart Klaver
Hera
37:21
9
Toine Groot
SAV
37:31
10
Pieter Jelle Jongejans
Zaanland
39:11
11
Wardie van Wouw
39:15
12
Rene Leek
DOKEV
39:25
13
P.Nieuwenhuizen
NOVA
39:55
14
Joran Kauwoh
SV Sportlust
40:12
15
René Schilder
AV Edam
42:32
16
Peter Borst
Sint Maarten
42:57
17
Rob Stavenuiter
Andijk
43:32
18
Bas van Galen
Hylas
43:56
19
Theo Quist
Loopgroep Hoorn
44:06
20
Ralph te Riet
44:09
21
Jan Deen
Hollandia
44:55
22
Jochem Marcus
Midwoud
44:57
23
Ron de Moel
45:00
24
Jeroen Linting
TAS '82
45:14
25
Richard Ippel
45:46
26
Lucien Dekker
47:03
27
Sander Schirrmann
Wognum
47:07
28
Eric Coevert
Zwaagdijk-West
47:14
29
Michiel Ooms
Wieringermeer
48:18
30
Dennis Curvers
Noordkop
48:20
31
Fred Lenting
Spanbroek
49:00
32
Rene Smit
49:20
33
Ronald Deen
Wervershoof
49:24
34
Elmar Kramer
49:34
35
Barry van Minnen
50:11
36
Frank Schouten
50:13
37
Sjoerd Otte
50:17
38
Ernst Jonker
Hera
51:17
39
Arjan van den Heuvel
54:49
40
Peter Lodewijks
54:50
H4554, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pip Tesselaar
Hera
35:29
2
Cees Kersten
TAS '82
36:09
3
Ruud Beerepoot
Hera
36:20
4
Sander Brandt
Oosterleek
37:11
5
Rob Schilder
SAV
38:22
6
Jim Mooij
Hollandia
38:35
7
Peter Dekker
SAV
39:04
8
Hans Pater
Hera
39:26
9
Danny Pormes
DOKEV
39:43
10
Kees Bot
Hollandia
39:44
11
Louis Dam
Zaanland
40:34
12
John Buikman
AV Edam
40:59
13
Aiwen Lobles
Noordkop
41:26
14
Gert-Jan Klumpenhouwer
SAV
41:36
15
Sjaak Mettes
Hollandia
41:48
16
Willem Mulder
SV Sportlust
41:51
17
Robert Horneman
Wieringermeer
42:07
18
Gerard Warnaar
Hera
42:36
19
Johan Bosman
43:21
20
Rene van den Berg
Hera
43:33
21
Edwin Bruin
Wieringermeer
44:02
22
Jan Metselaar
44:25
23
Frank Ettes
Hollandia
44:42
24
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
45:08
25
Rob Donker
SV Sportlust
46:13
26
Marcel Beentjes
Hollandia
46:25
27
Josef Laufenberg
Noordkop
46:47
28
Marcel Steenvoorden
Noordkop
47:05
29
Aiko Pastoor
TAS '82
47:31
30
Ernst Oppedijk
47:51
31
Johnny van Beers
Heerhugowaard
48:41
32
Hans Veldhorst
Hollandia
49:22
33
Ruud Kolle
Noordkop
50:26
34
Jilles de Wit
Den Helder
50:51
35
Mark van Dijk
Zwaag
51:08
36
Hans Spek
Hera
52:55
37
Dammy Wehrman
53:01
38
Johan Splunter
53:11
39
Rob Neuvel
54:13
40
Marco Ooms
54:34
41
Peter van Grieken
DOKEV
58:18
H5599, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjerps
SAV
40:10
2
Arjen Akkermans
AV Edam
41:11
3
Jan Smit
Hollandia
41:44
4
Jan Kreuk
SAV
41:59
5
Piet Jonker
Trias
42:49
6
Sjon Wagenaar
44:08
7
Klaas Abrahams
Hollandia
44:11
8
Herman Akkerman
Hollandia
44:15
9
Dick van Zalinge
AV Edam
44:47
10
Nico Wagenaar
Hera
44:51
11
Cees Meijer
SAV
45:22
12
Anton Knijn
Hollandia
45:30
13
Ton van der Meché
SV Sportlust
45:59
14
Koos v.d. Jagt
avVN
46:32
15
Arie Kossen
NOVA
46:45
16
Rene Bakker
TAS '82
47:10
17
Antoon van der Jagt
avVN
48:26
18
Peter Nuyens
AV Edam
48:50
19
Sjaak Boon
avVN
49:51
20
Nico Wenker
Hollandia
49:55
21
Kik Huisman
Hollandia
50:03
22
Henk Meester
NEA Volharding
50:07
23
Cor Mol
50:20
24
Cees Bakker
Hera
50:56
25
Simon Laan
Hollandia
51:20
26
Peter Jacobs
Noordkop
52:10
27
Rob Stavenuiter
52:23
28
Koos Annes
54:09
29
Ad Steltenpool
Hollandia
54:27
30
Herman Hommen
Wieringermeer
55:12
31
Harry Kraak
Noordkop
55:40
32
Harry Scholten
55:42
33
Jan Dorland
AV Edam
57:11
34
Lou Couvert
Hollandia
58:37
35
Tim Veld
Hollandia
59:48
36
Jan van Oers
1:00:42
37
Peter Hoedjes
Loopgroep Hoorn
1:08:10
D2099, 10000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilona Ploeger
DOKEV
50:15
2
Ton Overpelt
Hollandia
53:56
Roele De Vries Crosscircuit 2016
www.uitslagen.nl
14-11-2016 21:19