Uitslagenlijst 2e Lageveldloop 2016-2017, Wierden

Wierden - Zaterdag 12 november 2016

J-9, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floris Winter
Shalom 1
6:55
6:54
2
Stef Jaspers Faijer
Vriezenveen
7:00
6:59
3
Luuk Fokke
Shalom 1
7:44
7:43
4
Niels KleinJan
AV Rijssen
8:11
8:07
5
Thomas Koster
SISU
8:16
8:15
6
Nout Meijer
ACO Van Elderen
8:35
8:32
7
Roan voorbergen
Wierden
9:09
9:06
8
Pim Nijland
AV Rijssen
9:17
9:13
9
Thijmen Zandvoort
Wierden
9:28
9:25
10
Jochem Drogt
Wierden
10:07
10:04
11
Julian voorbergen
Wierden
10:12
10:09
J1012, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Drogt
Wierden
7:30
7:28
2
Lars jansen eupe
AV Rijssen
7:36
7:35
M-9, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naëll Huijsmans
Lemelerveld
7:29
7:28
2
Daantje Broekmate
Hellendoorn
8:27
8:27
3
Veerle jansen eupe
AV Rijssen
8:56
8:53
4
Larissa van Dijk
Rijssen
9:03
8:58
5
Jade Nijland
Rijssen
9:13
9:13
6
Sophie Steenbergen
AV Rijssen
9:41
9:38
7
Julynn Huijsmans
Lemelerveld
9:53
9:51
8
Britt Haarkamp
Wierden
11:53
11:53
M1012, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Boers
Vriezenveen
7:32
7:30
2
Eline Wessels
AV Rijssen
8:01
7:59
3
Ruth Steenbergen
Rijssen
8:58
8:57
4
Iris Vorderman
Twenterand
9:21
9:18
JJUN, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pim Bakker
AV Rijssen
10:00
9:59
2
Jan Hiltjesdam
Rijssen
10:17
10:16
3
Erjan Tempert
SISU
10:19
10:18
4
Juun Oldehinkel
Hardenberg
11:26
11:25
5
Mart Bramer
Hoge Hexel
11:55
11:55
6
Laurence ten Brinke
AV Rijssen
12:36
12:35
7
Max Vrijkorte
SISU
13:03
13:02
MSEN, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim van der Monde
ACO Van Elderen
13:08
13:07
2
Hendry Snijder
Vriezenveen
13:30
13:28
3
Johan Kippers
Loopgroep Het Lageveld
14:36
14:36
MJUN, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Estée Scheers
Nijverdal
12:48
12:47
2
Esmee Mulder
Atletics Nijverdal
13:15
13:13
3
Michelle Leppink
Haaksbergen
13:23
13:22
VSEN, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Herma Middeljans
Wierden
17:39
17:36
2
Berlinde Drent
Vroomshoop
19:27
19:24
3
Gea Baan-Zwiers
Wierden
20:48
20:45
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
19:29
19:29
2
Hilco Huisjes
Daarlerveen
19:41
19:40
3
Robert Gerritsen
Vroomshoop
19:55
19:54
4
William van Eeken
Wielen
20:40
20:39
5
Jorn Jansman
Hellendoorn
21:05
21:04
6
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
21:37
21:36
7
Gido Scherphof
Vriezenveen
22:38
22:35
8
Mike de Boer
Borne
23:10
23:07
9
Edwin van der Ham
TION
23:19
23:15
10
Tom ter Horst
Wierden
23:49
23:49
11
Ewout Aman
Vriezenveen
24:15
24:15
12
René Willemsen
Marle
24:22
24:19
13
Robin Steentjes
Enter
24:23
24:21
14
Evert Teunis
Vriezenveen
24:57
24:54
15
Mark Westerink
Wierden
25:10
25:07
16
Roy Dasselaar
Vriezenveen
25:11
25:04
17
Wouter Pigge
Wierden
25:17
25:12
18
Mart Rozendom
Rijssen
25:25
25:21
19
Arne Wessels
Markelo
25:30
25:28
20
Marc Pijnappel
Raalte
25:52
25:46
21
Emiel Oolderink
Almelo
26:03
26:00
22
Jos Hekman
Wierden
26:07
25:56
23
Rudy Platenkamp
Vriezenveen
27:07
27:03
24
Patrick Kelder
Vriezenveen
27:12
27:06
25
Björn Hegeman
Twenterand
27:22
27:17
26
Stas Noltus
Wierden
27:37
27:33
27
Mathijs Nijkamp
Rijssen
27:58
27:51
28
Gerwin Hammers
Wierden
28:31
28:20
29
Thijs Rozendom
Rijssen
28:54
28:45
30
Milan Voorbergen
Wierden
28:55
28:53
31
Klaas Dijkstra
Wierden
29:21
29:11
32
Marijn van Tussenbroek
Apeldoorn
30:00
29:54
33
Remco Jansen
Rijssen
30:22
30:12
34
Wilco Nijkamp
Rijssen
30:22
30:18
35
Ruben Steenbergen
Rijssen
30:36
30:34
36
Stefen Steenbergen
Rijssen
30:48
30:46
37
Martijn Snip
Almelo
31:03
30:55
38
Richard Nijland
Wierden
31:07
31:02
39
Mart Scherphof
Vriezenveen
31:30
31:26
40
Berend Hoff
Vriezenveen
32:40
32:30
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Blankhorst
Raalte
23:15
23:13
2
Hendri Schipper
Sibculo
23:31
23:29
3
Hendri Drogt
Wierden
24:35
24:35
4
Alex Wermink
Wierden
25:14
25:12
5
Wim Beltman
AV Rijssen
25:32
25:28
6
Anne Marsman
Ommen
25:54
25:46
7
Jan Schutte
Sibculo
26:04
25:58
8
André oost
Wierden
26:23
26:23
9
Theo Oldehinkel
Hardenberg
28:02
27:58
10
Michel van Sluijs
Wierden
28:22
28:15
11
Marc ten Kate
Twenterand
28:49
28:44
12
Martijn Blom
Almelo
29:14
29:07
13
Derk Hendriks
Sibculo
31:50
31:44
14
Robin Meijer
Vriezenveen
31:58
31:48
15
Jan Kwakkel
Vroomshoop
33:02
33:02
16
Arjan Scherphof
Vriezenveen
34:23
34:15
17
Jeroen Homan
Vriezenveen
35:57
35:38
18
Norbert Nijland
AV Rijssen
36:05
35:54
19
Martin van Goor
Twenterand
36:49
36:45
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Groot
Hardenberg
24:23
24:22
2
Lucien Perizonius
Hengelo Ov
25:23
25:21
3
Henk Jan Smedema
Wierden
26:31
26:20
4
Wim Nijkamp
Rijssen
27:14
27:12
5
Hans Boom
Nieuw Heeten
27:40
27:39
6
Manfred Korbl
Nijverdal
28:02
27:58
7
Rene Bonhke
Hengelo Ov
28:24
28:15
8
Marko Vlaming
Ommen
29:26
29:23
9
Johan de Jong
Nijverdal
31:56
31:47
10
Henk Minkjan
Vriezenveen
32:00
31:48
11
René Smeenk
Vriezenveen
32:45
32:37
12
Klaas Drent
Vriezenveen
34:48
34:34
13
Burkhard Swara
Meppen
35:34
35:21
14
Han Jannink
Wierden
36:02
35:49
15
Ab Koetsier
Holten
39:19
39:07
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nadinja Schonewille
Almelo
25:18
25:17
2
Kirsten Stegenga
Rijssen
28:00
27:56
3
Jolijn Ehringfeld
Enschede
28:21
28:15
4
Evelien Jansen
Vriezenveen
28:36
28:34
5
Iris Wessels
Rijssen
32:50
32:43
6
Laura NIjkamp
Rijssen
32:51
32:45
7
Lianne Nijkamp
Rijssen
33:21
33:15
8
Ellen Lubbbers
Wierden
33:34
33:34
9
Rolinde Middeljans
Wierden
33:34
33:26
10
Christa Haarkamp
AV Rijssen
35:37
35:30
V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
22:57
22:56
2
Marieke ten Brinke
Westerhaar
24:04
24:03
3
Renate Hoff
Vriezenveen
28:44
28:43
4
Luciënne Entjes-Jonker
Twenterand
29:19
29:16
5
Rimke Musch
Veluwe
30:29
30:25
6
Marjolein van Sermondt
Twenterand
30:33
30:29
7
Ivonne Wiltvank
Vriezenveen
31:30
31:17
8
Marjan Verver
Wierden
32:15
32:05
9
Miranda Kiers
Westerhaar-Vriezenv Wijk
32:31
32:19
10
Carolie Krommendijk
Vriezenveen
32:53
32:41
11
Marieke Schabbink
Borne
33:34
33:23
12
Jolanda Toeters
Vriezenveen
34:45
34:33
13
Fredrike Keijzer
Vriezenveen
36:57
36:45
14
Karin Hengstman
Daarle
37:29
37:15
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid van Velden
Spurt '88
24:25
24:23
2
Rianne Vossers
Enschede
29:13
29:06
3
Anja Ligthart
Enschede
30:34
30:28
4
Fiona Jacobs
Almelo
30:36
30:32
5
Everdien de Lange
Enter
32:27
32:18
6
Dini Wolters
Twenterand
32:29
32:19
7
Eva Lehmann
Meppen
35:31
35:18
8
Fennie Horst
Vriezenveen
35:38
35:34
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
39:04
39:04
2
Emiel Willems
Vriezenveen
46:08
46:07
3
Hans Tjoink
Markelo
46:57
46:57
4
Niels Krake
Almelo
47:28
47:27
5
Tim Gerrits
Geesteren Ov
48:19
48:18
6
Wilfred Minkjan
Den Ham Ov
49:42
49:40
7
Bob Kendle
Hengelo Ov
49:53
49:51
8
Harold van Goor
Vroomshoop
50:40
50:38
9
Kevin Kamphuis
Wierden
52:39
52:36
10
Wout Horenberg
Marienheem
55:21
55:16
11
Henk-Jan Oostendorp
Hengelo Ov
56:21
56:15
12
Barrie van Heek
Wierden
57:05
57:03
13
Ben Fokke
Vriezenveen
59:43
59:36
14
Martijn Buwalda
Nijverdal
59:55
59:50
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Saathof
Nijverdal
43:43
43:41
2
Barry tijhof
Wierden
47:29
47:28
3
Marc Bakhuis
Vriezenveen
49:14
49:13
4
Gerjan Jonkeren
Almelo
50:47
50:45
5
Erik Wevers
Markelo
52:29
52:29
6
Barry ten Hove
Atletics Nijverdal
53:29
53:26
7
Jan Heuver
Twenterand
54:19
54:14
8
Max Reve
Wierden
54:56
54:52
9
Herman Baan
Rijssen
55:32
55:27
10
Gerrit Schoonewille
Vriezenveen
1:00:19
1:00:16
11
Ferdinand Dam
Daarlerveen
1:02:08
1:02:02
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerold Nijhoff
Veldhausen
43:57
43:56
2
Rene van Weezep
ACO Van Elderen
47:41
47:40
3
Hans Bramer
Hoge Hexel
50:01
49:58
4
Robbert wagemaker
Rijssen
52:09
52:06
5
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
52:24
52:21
6
Aldo Mulder
Nijverdal
55:06
55:02
7
Geert Jan Blom
Wierden
56:11
56:08
8
Marcel Rauhé
Twenterand
56:22
56:17
9
Jan Boeve
Ommen
58:03
58:00
10
Johan van der Burgh
Almelo
59:43
59:35
11
Jan Schuttevaar
Vriezenveen
1:00:24
1:00:20
12
Gerard Zennipman
Daventria
1:00:38
1:00:31
13
Jan Haas
AV Rijssen
1:05:02
1:04:56
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolien Bom
Vriezenveen
54:21
54:19
2
Joanneke Sanderman
Rijssen
58:45
58:42
3
Manon Dik
Almelo
58:50
58:46
4
Moniek Akkerman
Vriezenveen
59:43
59:36
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Penny Hope
Almelo
50:48
50:46
2
Anouk IJmker
Twenterand
1:00:14
1:00:10
3
Helen Wissink
Vreden
1:01:06
1:01:01
4
Dineke Post
Vriezenveen
1:02:20
1:02:16
5
Enith Laroussiyen
Wierden
1:03:02
1:02:57
J-9, SCHOLEN CROSSRU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Silvan Dasselaar
Regenboog2
7:01
7:00
2
Stijn Bakhuis
Shalom 1
7:50
7:49
3
Brian Reinink
Shalom 2
8:40
8:38
4
Zeb Wermink
Kluinveenschool 1
8:48
8:48
5
Marijn Jansen Eupe
De Regenboog
9:04
9:02
6
Max Haarhuis
Kluinveenschool 2
9:13
9:08
7
Matthijs Smelt
Shalom 2
9:18
9:14
8
Maarten van der Sar
De Driesprong
9:25
9:21
9
Ryan Folbert
Shalom 2
9:29
9:26
10
Aron Scherphof
De Regenboog
9:42
9:41
11
Aaron Kortenhoeven
Sjaloomschool
11:07
11:04
12
Jesse Ekkel
Shalom 2
11:10
11:08
J1012, SCHOLEN CROSSRU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerwin Westerhof
De Wissel
7:22
7:16
2
Frank Heuver
Regenboog2
7:22
7:21
3
Sem van Borssum Waalkes
De Wissel
7:26
7:22
4
Rick Dasselaar
Regenboog2
7:34
7:33
5
Thom Bakhuis
Shalom 1
8:00
7:59
6
Douwe Jansen Eupe
Regenboog2
8:09
8:09
7
Ivo Wijnhof
De Driesprong
8:12
8:11
8
Dave Talen
De Fontein Hoofdweg
8:26
8:24
9
Lars Plattje
De Fontein Hoofdweg
8:27
8:24
10
Sjoerd Kassies
De Fontein Hoofdweg
8:30
8:28
11
Ruben Veldhuis
De Driesprong
8:52
8:50
12
Maxim Otten
De Fontein Hoofdweg
8:55
8:53
13
Jason Smith
De Wissel
9:03
8:58
14
Ruben Lubbers
Sjaloomschool
9:10
9:07
15
Senna Brink
De Driesprong
9:21
9:19
16
Rik Klopman
Sjaloomschool
10:57
10:54
17
Damon Schigt
De Wissel
12:22
12:18
M-9, SCHOLEN CROSSRU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jette van Losser
De Regenboog
8:16
8:16
2
Tamar van Losser
De Regenboog
8:39
8:37
3
Evelien Lubbers
Sjaloomschool
9:13
9:10
4
Anne-Fleur Ekkelenkamp
Het Galjoen
9:35
9:32
5
Maartje Rouweler
Het Galjoen
9:35
9:33
6
Lynn Kamphuis
Het Galjoen
9:57
9:54
7
Sophie Geerink
Het Galjoen
10:00
9:58
8
Naomi Hummelink
Het Galjoen
10:00
10:00
9
Joanne van Grootheest
Kluinveenschool 2
11:04
10:58
10
Lieke Veneman
Kluinveenschool 2
11:07
10:55
11
Esmee Jongerman
Kluinveenschool 2
11:39
11:33
12
Irma Morsink
Kluinveenschool 2
12:25
12:19
M1012, SCHOLEN CROSSRU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henrianne Tempert
Kluinveenschool 1
8:50
8:45
2
Luca Haarhuis
Kluinveenschool 1
9:40
9:31
3
Yentel Hopster
Kluinveenschool 1
11:06
10:55
www.uitslagen.nl
13-11-2016 14:50