Uitslagenlijst Springendalloop

Ootmarsum - Zaterdag 12 november 2016

15KM, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maik Voppen
OLC '93
56:23
2
Marc Kokkelink
OLC '93
1:00:08
3
Ivo Schreven
OLC '93
1:00:24
4
Arnold Klieverik
LAAC
1:00:28
5
Tonnie Bruns
OLC '93
1:01:48
6
Robin Veldboer
OLC '93
1:02:57
7
Dick Ramerman
LAAC
1:04:13
8
Sib Reinalda
OLC '93
1:04:17
9
Dirk Platjes
Sibculo
1:04:19
10
André Oude Vrielink
OLC '93
1:04:21
11
Pete Bazant
Dyonisos
1:04:22
12
Dennis Gellekink
OLC '93
1:04:39
13
Clemens Weersink
Vasse
1:04:50
14
Daan Kuipers
OLC '93
1:05:08
15
Niek te Hennepe
Dyonisos
1:05:35
16
Rick Booijink
De Trekvogels
1:06:17
17
Kristel Mensink
Reutum
1:06:47
18
Rudy Feldman
OLC '93
1:07:00
19
Richard Eertman
OLC '93
1:07:04
20
Esther Wijnands
Hezingen
1:07:06
21
Marcel IJland
Dyonisos
1:07:17
22
Hugo ter Doest
MPM
1:08:01
23
Stefan Aalbers
Dyonisos
1:08:21
24
Gerwin Jansen
Oldenzaal
1:08:45
25
Arjan Kuipers
OLC '93
1:09:42
26
Gert Hekman
Loopgroep De Zandstuve
1:10:03
27
Hans oude Hendrikman
Dyonisos
1:10:12
28
Huub Mensink
Dyonisos
1:10:39
29
Wendy Groener
OLC '93
1:10:48
30
Harold ter Braak
Dyonisos
1:10:53
31
Lotte Morsink
OLC '93
1:10:56
32
Arno Wilbers
Dyonisos
1:10:57
33
Martine Roord
Dyonisos
1:11:02
34
Michel Morssinkhof
Hengelo Ov
1:11:14
35
Giny Steggink
OLC '93
1:11:15
36
Rick Nijmeijer
Dyonisos
1:11:16
37
Stefan van Ommen
Dyonisos
1:11:21
38
Jan Oude Hengel
OLC '93
1:11:42
39
Riekus Lensen
Iphitos
1:11:52
40
Gerard Koekkoek
Dyonisos
1:12:41
41
Henk van Benthem
Oldenzaal
1:12:45
42
Ronald van Diemen
Dyonisos
1:12:56
43
Peter Wrekenhorst
Iphitos
1:12:56
44
Daniel Visscher
LAAC
1:13:14
45
Dick Dubbink
Loopgroep De Zandstuve
1:13:15
46
Tonnie Plas
Klazienaveen
1:13:19
47
Nico Langeslag
LAAC
1:13:21
48
Stefanie Semmekrot
OLC '93
1:13:34
49
Paul van der Vegt
AC TION
1:13:59
50
Mohammed Rodan
Oldenzaal
1:14:07
51
Bertil Wassink
Lattrop-Breklenkamp
1:14:16
52
Geert Bazuin
Hezingen
1:14:17
53
Loes Kok
Dyonisos
1:15:23
54
Paul Zwetsloot
Vasse
1:15:28
55
Koen Meinders
Dyonisos
1:15:33
56
Stephanie Veldboer
OLC '93
1:15:41
57
Ineke Eleveld
Loopgroep Noord-Nederland
1:15:49
58
Wim ter Horst
Iphitos
1:17:06
59
Jan Hakkers
Sibculo
1:17:08
60
Bert Johannink
Dyonisos
1:17:39
61
Ronald Aarts
AC TION
1:17:40
62
Evelien Damhuis
Delden
1:17:55
63
Gerard Halsema
Loopgroep Noord-Nederland
1:18:00
64
Marion Mulder
Loopgroep Noord-Nederland
1:18:00
65
Bas Hudepohl
Ootmarsum
1:18:01
66
Matthijs Hofman
Krimpen aan den IJssel
1:18:04
67
Mark Luft
Oldenzaal
1:18:41
68
Robbert ten Breul
Dyonisos
1:18:45
69
Heiko Lentfert
Oldenzaal
1:18:54
70
Maikel Beld
Oldenzaal
1:18:55
71
Jeroen Pleijhuis
Oldenzaal
1:18:56
72
Richard Grobben
Daarlerveen
1:18:59
73
Stefanie Timmerhuis
Sisu
1:20:04
74
Debby Heithuis
OLC '93
1:20:05
75
Marleen Knaap
Dyonisos
1:20:18
76
Ulrike Eekers
Dyonisos
1:20:21
77
Mariet Olde Dubbelink
Dyonisos
1:20:23
78
Thijs Olde Riekerink
Hengelo Ov
1:20:41
79
Han Damhuis
Ootmarsum
1:20:43
80
Paul Kraesgenberg
Ambt Delden
1:20:44
81
Remco Zwijnenberg
Almelo
1:20:49
82
Lotte Warmes
OLC '93
1:20:54
83
Jens Oude Rengerink
Hengelo Ov
1:21:00
84
Gerrit Kluivers
Dyonisos
1:21:27
85
Jan Rikmanspoel
OLC '93
1:21:50
86
Anneke Paus
OLC '93
1:21:53
87
Freek Keupink
OLC '93
1:22:02
88
Rene Danel
Oldenzaal
1:22:35
89
Sjef Olde Scholtenhuis
LAAC
1:22:43
90
Jaap Schuurmans
Klazienaveen
1:22:49
91
Robert Visscher
Oldenzaal
1:23:06
92
Mirjam Roelofs
Iphitos
1:23:13
93
Edwin Henssen
Lattrop-Breklenkamp
1:23:29
94
Miranda Nolten
Dyonisos
1:23:33
95
Ellis Bogers
Ootmarsum
1:23:39
96
Hans Brummelhuis
Ootmarsum
1:23:44
97
Frank Aveskamp
Denekamp
1:23:46
98
Hans Ruiterkamp
Avanti-Wilskracht
1:23:51
99
Jörg Reinders
Vasse
1:23:55
100
Harry uit het Broek
Weerselo
1:24:06
101
Henk Sanderink
Ootmarsum
1:24:10
102
Mireille Aaftink
Hengelo Ov
1:24:26
103
Wouter Landman
Hengelo Ov
1:24:27
104
Harry uit het Broek
Ootmarsum
1:24:28
105
Hubert Rickhoff
Oldenzaal
1:24:44
106
Marieke Pross
OLC '93
1:24:45
107
Marijke Heerink
OLC '93
1:24:46
108
Jeanette Stundebeek
OLC '93
1:24:52
109
Marlon van der Aa
OLC '93
1:24:53
110
Bennie Steggink
OLC '93
1:24:55
111
Manon Wekking
OLC '93
1:24:56
112
Maureen Steggink
OLC '93
1:24:56
113
Renate Jansen
LAAC
1:24:58
114
Jan Veldboer
Ootmarsum
1:25:03
115
Judith Kole
MPM
1:25:08
116
Ted Hulsman
Borne
1:25:09
117
Alphons Weierink
OLC '93
1:25:17
118
Myra van de Maagdenberg
Diemen
1:25:40
119
Bob Vos
Ootmarsum
1:25:40
120
Lydia van den Akker
Avanti-Wilskracht
1:25:48
121
Jeroen Schuurman
Dordrecht
1:26:06
122
Erna van Dijk
Avanti-Wilskracht
1:26:39
123
Jan van Dijk
Avanti-Wilskracht
1:26:39
124
Annemarie Holsink
De Mooie Vrouw
1:27:32
125
Peter Spit
Ootmarsum
1:29:03
126
Marga Busscher
OLC '93
1:29:40
127
Yvonne Busscher
OLC '93
1:29:41
128
Wilma van der Wal
Mander
1:30:01
129
Willem Delmte
Iphitos
1:30:40
130
Kor Weender
Loopgroep Noord-Nederland
1:30:56
131
Saskia Blokhuis
LAAC
1:31:04
132
Marloes Veldhuis
Dyonisos
1:31:05
133
Inge Weusthof
Rossum
1:31:07
134
Gonny van Langen
Dyonisos
1:31:08
135
Seydun Altundag
MPM
1:31:19
136
Gerwald Leusman
Dyonisos
1:31:20
137
Frans Raanhuis
Iphitos
1:31:35
138
Jeannette Oudejans
Enschede
1:32:14
139
Alberte Huizing
Avanti-Wilskracht
1:32:15
140
Miranda Kuipers van der Woning
Avanti-Wilskracht
1:32:17
141
Angelique van Dissel
Avanti-Wilskracht
1:32:22
142
Danielle Olde Weghuis
OLC '93
1:32:56
143
Maureen Keupink
OLC '93
1:32:57
144
Jeroen Loohuis
Geesteren Ov
1:33:13
145
Roselique Bronsema
Haarlem
1:34:03
146
Maria Rutten
Iphitos
1:35:23
147
Milou Keupink
OLC '93
1:36:22
148
Anita Keupink-Goossen
OLC '93
1:36:23
149
Susanne Jongepier
Enschede
1:39:30
10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hubert Klein Haarhuis
OLC '93
38:51
2
Raymond Brunninkhuis
Ootmarsum
39:05
3
Peter Semmekrot
Bornerbroek
40:27
4
Christian Hollanders
LAAC
40:42
5
Erik Lentfert
LAAC
41:36
6
Bas Eertman
Ootmarsum
42:03
7
Maurice Kruse
Oldenzaal
42:39
8
Frank Huusken
OLC '93
43:02
9
Bart Veelers
Oldenzaal
43:12
10
Bastian Pijnaker
Ootmarsum
43:12
11
Robert Koekkoek
Enschede
43:38
12
Iris Ruinemans
LAAC
43:57
13
Gijs Adams
Ootmarsum
44:21
14
Jan Wullink
OLC '93
44:25
15
Edwin Haarhuis
Tubbergen
44:27
16
Rainier Veldboer
Ootmarsum
45:05
17
John Brunninkhuis
Diemen
45:10
18
Frens Lubberts
Tubbergen
45:35
19
Danny Vermaas
Easy-Run
46:18
20
Huub Evers
OLC '93
47:26
21
Rene Heerink
Dyonisos
47:27
22
Saskia Bekhuis
OLC '93
47:37
23
Dennis Oude Geerdink
Tubbergen
47:58
24
Bianca Menderink-Harink
Dyonisos
47:59
25
Marit te Braak
Oldenzaal
48:15
26
Leon Schepers
Denekamp
48:15
27
Marcel te Braak
Oldenzaal
48:25
28
Monique van Benthem
Oldenzaal
48:28
29
Frank Veltmann
Loopschool Slangenbeek
48:30
30
Jacqueline Holsbeek
Dyonisos
48:38
31
Hans Oude Rengerink
OLC '93
48:40
32
Siegrid Droste
OLC '93
48:42
33
Jense Lohuis
Tilligte
48:43
34
Olof Ankone
Denekamp
48:52
35
Maarten Kuipers
Iphitos
49:00
36
Paul Ezendam
Goor
49:09
37
Jos Groeneveld
Dyonisos
49:32
38
Walter Nijhuis
MPM
49:36
39
Bernadet Grundel
OLC '93
49:39
40
Marco Oude Groothuis
Almelo
49:41
41
Gert Jansen
Vroomshoop
50:03
42
Ellen Koopman
Albergen
50:07
43
Miriam van Wanrooij
OLC '93
50:15
44
Jan Lohuis
Ootmarsum
50:16
45
Richard Nijmeijer
Agelo
51:15
46
Marleen Bosch
Dyonisos
51:46
47
Mart Hesselink
Tubbergen
51:48
48
Jorien Snijders
Bruinehaar
51:49
49
Patrick Scholing
MPM
51:51
50
Geert Waanders
Easy-Run
52:31
51
Jeroen Hase
Easy-Run
52:32
52
Berthon Meen
OLC '93
52:40
53
Danielle Eertman
Oldenzaal
52:49
54
Marian Mensink
OLC '93
53:10
55
Ben Haarhuis
Geesteren Ov
53:15
56
Jeroen Wijnands
Hengelo Ov
53:21
57
Willy Geerlink
Sunny Boys
53:29
58
Kirsten Vleerbos
Albergen
53:32
59
Tom Vleerbos
Albergen
53:33
60
Leon Eijsink
53:49
61
Ivo Kottink
Ootmarsum
53:56
62
Huub Roelofs
Oldenzaal
54:09
63
Bjorn Grundel
Reutum
54:27
64
Sabine Jansen
Hengelo Ov
54:28
65
Moniek Gellekink
Ootmarsum
54:34
66
Jos Leushuis
OLC '93
54:35
67
Vincent Beld
Dyonisos
54:40
68
Erna Sleiderink
Dyonisos
54:41
69
Jonne Groeneveld
Oldenzaal
54:42
70
Marc Bult
Hengelo Ov
54:45
71
Ralf Jansen
Hengelo Ov
54:54
72
Ilse Oude Vrielink
Vasse
54:57
73
Benno Olde Hampsink
Reutum
54:58
74
Manon Dijkhuis
Hengelo Ov
54:59
75
Manuela Dierink
Almelo
54:59
76
Zwier van Nuil
Sibculoperz
54:59
77
Berdien Slot
Loopgroep De Zandstuve
55:05
78
Han Schoppink
Almelo
55:17
79
Rob van Hest
LAAC
55:28
80
Eric Vos
LAAC
55:37
81
Melanie Coolen
MPM
55:47
82
Marloes Scholten Linde
Dyonisos
55:59
83
Hellen Kotte
Tubbergen
56:00
84
Hedwig van der Valk
Dyonisos
56:01
85
Danielle Nijkamp
Enschede
56:02
86
Carine Graven
Ootmarsum
56:03
87
Rudi Welhuis
Oldenzaal
56:04
88
Doortje Scholing
MPM
56:34
89
Nicole Kenkhuis
Bornerbroek
56:35
90
Elise Haarman
LAAC
56:37
91
Kelly Adams
Ootmarsum
56:38
92
Emiel Willemsen
Almelo
56:43
93
Henriët van Nuil
Loopgroep De Zandstuve
57:00
94
Linda Gerrits
Loopgroep De Zandstuve
57:01
95
Kirsten Groener
Dyonisos
57:02
96
Bart Boomars
LAAC
57:07
97
Lorette Krop
OLC '93
57:08
98
Arjan Lucas
Albergen
57:21
99
Wendy Lenferink
De Mooie Vrouw
57:30
100
Demi Weierink
OLC '93
57:32
101
Charlotte Meijners
OLC '93
57:38
102
Cynthia Marsman
Dyonisos
57:40
103
Chris Temmink
Hengelo Ov
57:44
104
Tanja de Leeuw
Hengelo Ov
57:50
105
Martin Kiewik
Hengelo Ov
57:51
106
Fenna Tetteroo
Oldenzaal
57:58
107
Eddy Wagelaar
Deventer
57:59
108
Klaas Poortema
Hengelo Ov
58:02
109
Barbara Wachtmeester
Hengelo Ov
58:03
110
Renske Morsink
Oud Ootmarsum
58:06
111
Chantal Storck
Ootmarsum
58:13
112
Johan Roolvink
Oldenzaal
58:15
113
Peter Weustink
Zuidwolde Dr
58:17
114
Ilse Masselink
Albergen
58:19
115
Harry Horstman
OLC '93
58:20
116
Silvia Kemperink
Albergen
58:21
117
Renate van Ommen
Dyonisos
58:22
118
Paul Kiewik
Oldenzaal
58:23
119
Norbert Poort
Ootmarsum
58:25
120
Margot Oude Rengerink
OLC '93
58:28
121
Gonny Schoolkate
Deventer
58:29
122
Charon Ten Vergert
Enschede
58:30
123
Peter Rekers
RST
58:32
124
Lyset Rekers
RST
58:34
125
Ivonne Cuiper
Dyonisos
58:36
126
Chris Bakker
OLC '93
58:40
127
Jan Wiltvank
Vriezenveen
58:44
128
Mariët Roolvink
Oldenzaal
58:45
129
Bianca Ruel
Oldenzaal
58:46
130
Eugenie ter Grote
Loopgroep De Zandstuve
58:48
131
Edwin Groeneveld
Oldenzaal
58:49
132
Erna Jurjens
Loopgroep De Zandstuve
58:50
133
Marja Oude Luttikhuis
OLC '93
58:53
134
Leonie Oude Avenhuis
Hengelo Ov
58:57
135
Karin Holsink
Reutum
58:59
136
Jeanet Reekers
Loopgroep De Zandstuve
59:04
137
Raimond Steghuis
Oldenzaal
59:10
138
Ineke Stokkingreef
Enter
59:11
139
Sandra Middelhuis
Enschede
59:15
140
Stella Achterweust
Oldenzaal
59:16
141
Bert Borkent
OLC '93
59:16
142
Monique Steghuis
Dyonisos
59:24
143
Ria Plas
Klazienaveen
59:27
144
Nadine Keizer
Dyonisos
59:29
145
Suzan Willemsen
Dyonisos
59:34
146
Hanneke Eertman
OLC '93
59:55
147
Karel Bökkers
OLC '93
59:57
148
Petra Wesselink
De Mooie Vrouw
59:58
149
Petra Donker
Albergen
59:59
150
Sylvia Weierink
OLC '93
1:00:07
151
Maurice Sander
Tubbergen
1:00:09
152
Jenny Jansen
Vroomshoop
1:00:09
153
Hugo Elshuis
Tubbergen
1:00:10
154
Carole Grundel
Reutum
1:00:13
155
Lucie Sand
Harbrinkhoek
1:00:14
156
Paul Eertman
OLC '93
1:00:30
157
Hetty Oude Avenhuis
OLC '93
1:00:40
158
Eddy Oude Elferink
Weerselo
1:00:44
159
Marijke Tijink
Reutum
1:00:47
160
Moniek Meen
Fleringen
1:00:53
161
Simone Scholte op Reimer
Saasveld
1:00:55
162
Jos Kolner
Dyonisos
1:00:56
163
René Kroes
AC TION
1:00:57
164
Rudie Olthof
AC TION
1:00:59
165
Natasja Snijders
Sisu
1:01:00
166
Brenda Folbert
Sisu
1:01:01
167
Annemarie Degger
De Mooie Vrouw
1:01:07
168
Angelique Roesink
Weerselo
1:01:08
169
Sabine van der Weerd
Rossum Ov
1:01:13
170
Gemma Franken Volmerink
Saasveld
1:01:19
171
Hans Kroeze
OLC '93
1:01:23
172
Karin Nijhuis
MPM
1:01:27
173
Joyce Leidelmeijer-Rumawatine
MPM
1:01:28
174
Sjef Hagel
Albergen
1:01:29
175
Ben Hofland
OLC '93
1:01:43
176
Henriette Harmelink
De Mooie Vrouw
1:01:50
177
Erna Savenije
Klazienaveen
1:01:53
178
Henk Stevens
Loopgroep Noord-Nederland
1:01:53
179
Marriette Frielinck
Easy-Run
1:01:54
180
Leo Wesselink
OLC '93
1:01:55
181
Mirjam van der Laan
De Mooie Vrouw
1:01:59
182
Jolande Hannink
Deurningen
1:02:02
183
Herma Olde Keizer
Oldenzaal
1:02:02
184
Kirstie Oude Ophuis
Oldenzaal
1:02:04
185
Annet Lentferink
OLC '93
1:02:10
186
Ria Meijerink
LAAC
1:02:40
187
Nicole Wekamp
Easy-Run
1:02:41
188
Miranda Müller
Wierden
1:02:51
189
Sylvia Kemna
Albergen
1:02:54
190
Carla Dierink
De Mooie Vrouw
1:02:55
191
Judith Meijerink
Albergen
1:02:57
192
Laurens Broenink
Dyonisos
1:02:58
193
Jolanda Borggreve
Dyonisos
1:02:59
194
Carla Bokdam
Bornerbroek
1:03:04
195
Esther van der Aa
Oldenzaal
1:03:14
196
Elise Arens
Rossum Ov
1:03:14
197
Marijke Lentferink
Ootmarsum
1:03:17
198
Hennek van der Sluis
AC TION
1:03:19
199
Martin Steenberg
Avanti-Wilskracht
1:03:27
200
Iris Bekhuis
Tubbergen
1:03:35
201
Anouk Veltmann
Oldenzaal
1:03:43
202
Fons Stege
Rossum Ov
1:03:50
203
Merel Tijhuis
Geesteren Ov
1:03:55
204
Rene Paalhaar
Tubbergen
1:03:56
205
Jos Wolbers
OLC '93
1:04:04
206
Hermen Nijkamp
Enschede
1:04:05
207
Renate Wilbers
Dyonisos
1:04:13
208
Maureen Oude Luttikhuis
Dyonisos
1:04:15
209
Ilse Snieders
Bornerbroek
1:04:38
210
Michel Snieders
Bornerbroek
1:04:40
211
Truus Siemerink
Loopgroep Run en Fun
1:04:43
212
Monique Greftenhuis
LAAC
1:04:52
213
Marloes Braakhuis-Haarhuis
Geesteren Ov
1:04:59
214
Ellen Tijans
Denekamp
1:05:01
215
Annelies Bodde
Denekamp
1:05:02
216
Leonie Kuipers
Geesteren Ov
1:05:06
217
Chantal Schulte
Dyonisos
1:05:08
218
Jolanda Nijhuis
Dyonisos
1:05:10
219
Wendy Knippers
Dyonisos
1:05:13
220
Jenny Wijnands
Hengelo Ov
1:05:15
221
Ilse ter Haar
Oldenzaal
1:05:20
222
Ilone Haafkes
Loopschool Oldenzaal
1:05:21
223
Harriëtte Vink
Weerselo
1:05:22
224
Marja Schoonewille
Klazienaveen
1:05:55
225
Carla Telgenkamp
OLC '93
1:06:05
226
Annette van Geldrop
MPM
1:06:11
227
Henk van Geldrop
MPM
1:06:12
228
Ingrid Groothuis
Vasse
1:06:17
229
Elly Wenneger
Oldenzaal
1:06:25
230
Yvonne Grundel
Rossum
1:06:25
231
Nienke van der Aa
Rossum Ov
1:06:27
232
Els ten Velde
De Mooie Vrouw
1:06:58
233
Geerte Rikhof
Geesteren Ov
1:06:59
234
Isabelle Mensink
LAAC
1:07:15
235
Caroline Brunnikhuis
OLC '93
1:07:16
236
Anne Leferink
Rossum Ov
1:07:43
237
Enith Pikkemaat
Enschede
1:07:44
238
Petra Lamberts
Tubbergen
1:08:25
239
Christien Lohuis
Tubbergen
1:08:26
240
Annette Bons
Tubbergen
1:08:28
241
Hans Slot
Loopgroep Lage Veld
1:08:37
242
Ben Brunnikhuis
OLC '93
1:10:01
243
Thil Tolkamp
Antilopen
1:10:45
244
Dick van Kempen
Ouddorp Zh
1:10:47
245
Mirjam Schrijver
Almelo
1:11:47
246
Pauline Poort
Oldenzaal
1:14:05
247
Max van Beurden
Loopgroep Lage Veld
1:15:32
248
Mariel Matenaar
Dyonisos
1:22:40
249
Gerda Scholten
LAAC
1:34:31
5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv Wijk
21:53
2
Henk Elferink
OLC '93
22:03
3
Elias van Voolen
Utrecht
23:13
4
Job Letteboer
Ootmarsum
24:30
5
Henk Oplaat
Ootmarsum
24:51
6
Patricia Hesselink
OLC '93
25:00
7
Anoek Burink
OLC '93
25:26
8
Korien Burink
OLC '93
25:42
9
Gerrit Rikkink
Almelo
26:03
10
Detlev Lassche
OLC '93
26:20
11
Sandra Rolink
Dyonisos
26:30
12
Miranda Olde Keizer
Denekamp
26:33
13
Othis Lansink
Diemen
26:41
14
Ellen Tijink
Dyonisos
26:44
15
Mattheu Stevelink
Hengelo Ov
26:55
16
Cicele Beld
Dyonisos
26:59
17
Wilfried Scholte Lubberink
OLC '93
27:02
18
Sebastian Slot
Dyonisos
27:12
19
Carla Booijink
OLC '93
27:41
20
Lisa Wiegink
OLC '93
27:42
21
Nicole Wigger
OLC '93
27:48
22
Kim Wiggers
Oldenzaal
27:51
23
Twan Gervink
Ootmarsum
27:58
24
Ruud Bittink
Dyonisos
28:02
25
Rita Knol
Loopgroep De Zandstuve
28:06
26
Maaike Steggink
OLC '93
28:10
27
Bertine Olthof
Loopgroep De Zandstuve
28:14
28
Erna Kelder
Albergen
28:15
29
Irma Droste
Ootmarsum
28:24
30
Floor Driessen
OLC '93
28:24
31
Elles Heerdink
OLC '93
28:34
32
Kim Oude Luttikhuis
OLC '93
28:35
33
Anouk Fransen
OLC '93
28:38
34
Wilma Bittink
Dyonisos
29:00
35
Miranda Tukkers
Dyonisos
29:00
36
Sophie Heerink
OLC '93
29:05
37
Christel Veldman
Almelo
29:06
38
Marieke Zwetsloot
Vasse
29:07
39
Ariena Korthuis
Emmen
29:16
40
Marion Weustink
Utrecht
29:29
41
Jose Keupink
OLC '93
29:33
42
Monique Lassche
Dyonisos
29:45
43
Yvonne Boersma
Dyonisos
29:46
44
Daphne Grundel
Losser
29:48
45
Yvon Weustink
OLC '93
29:50
46
Bianca Boerrigter
OLC '93
29:54
47
Anne-Fleur te Lintelo
Oldenzaal
29:59
48
Corien Dingeldein
Dyonisos
30:10
49
Marieke Brunninkhuis
Diemen
30:17
50
Wim Boerrigter
OLC '93
30:18
51
Gondi Oortmann
OLC '93
30:20
52
Rene Helthuis
OLC '93
30:23
53
Willy van Lochem
Loopgroep De Lutte
30:23
54
Tine Rikhof
De Mooie Vrouw
30:24
55
Monique Kerkhoffs
AC TION
30:26
56
Petra Oude Weernink
Loopgroep De Lutte
30:30
57
Ria Schuurman
OLC '93
30:34
58
Martina Snoeijink
OLC '93
30:35
59
Anne Veldhuis
OLC '93
30:37
60
Frieda Welleweerd
OLC '93
30:38
61
Erik Engbers
Harbrinkhoek
30:40
62
Charlotte Lohuis
Dyonisos
30:42
63
Annelies Borggreve
OLC '93
30:44
64
Sandra Kamphuis
OLC '93
30:46
65
Peter van Leeuwen
OLC '93
30:52
66
Miranda Brunninkhuis
OLC '93
30:54
67
Marjolein Gulick
Dyonisos
30:55
68
Marita Gasthuis
Almelo
31:09
69
Ria Oplaat
Ootmarsum
31:12
70
Mariska Heerink
Tubbergen
31:28
71
Karin Bulters
OLC '93
31:31
72
Judith Leferink
Loopgroep De Lutte
31:41
73
Anita Weierink
OLC '93
31:51
74
Mariska Schreven
OLC '93
31:52
75
Ellen Hampsink
Dyonisos
31:53
76
Monique Janssen
Dyonisos
31:54
77
Astrid Engbers
De Mooie Vrouw
31:56
78
Annette Elferink
De Mooie Vrouw
31:57
79
Henriëtte Schoppink
De Mooie Vrouw
31:58
80
Andrea Oldewening
Hengelo Ov
32:15
81
Leo Booyink
Diemen
32:19
82
Anne Sand
De Mooie Vrouw
32:21
83
Joyce Tel
OLC '93
32:22
84
Linda Oude Weernink
De Mooie Vrouw
32:29
85
Miranda Rensen
De Mooie Vrouw
32:30
86
Esther Risseeuw
OLC '93
32:31
87
Irma Rolink
OLC '93
32:32
88
Jan van der Zande
LAAC
32:51
89
Wendy Hoekwater-Wigger
Easy-Run
32:59
90
Margje Wigger
Easy-Run
33:01
91
Katja Wigger
Easy-Run
33:02
92
Susanne Kruitbos
Almelo
33:03
93
Esther Rikmanspoel
OLC '93
33:12
94
Lidi Westenbroek-ten Bokum
Losser
33:13
95
Fons Eysink
OLC '93
33:14
96
Anita ten Bokum
Oldenzaal
33:15
97
Jan ten Bokum
OLC '93
33:17
98
Dorien ten Berge
Bornerbroek
33:48
99
Moibe Cosster
-
34:04
100
Berrie Kuijl
Antilopen
34:10
101
Fatima Kuijl-Cosster
Antilopen
34:45
102
Maryse Scholten
Ootmarsum
35:36
103
Angela Molendijk
OLC '93
35:37
104
Maarten Deterink
Ootmarsum
35:39
105
Nick Mackaay
OLC '93
38:51
106
Annemiek Brunninkhuis
Diemen
38:59
107
Lisa Loman
Hengelo Ov
58:35
Uitslagen zijn voorlopig.
www.uitslagen.nl
15-11-2018 20:00