Uitslagenlijst 47e Bennekomse Bosloop

Bennekom - Zaterdag 12 november 2016

M-4, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan van den Hoogen
Wageningen
13:59
2
Richard Usher
Arnhem
14:12
3
Anne Wiersma
Climax
14:20
4
Matthijs Beerepoot
Climax
14:27
5
Milan Verheugen
Ciko '66
14:46
6
Gideon van Heugten
Rhenen
15:56
7
Tariq van Rooijen
Bennekom
16:01
8
Maarten van Alphen
Ciko '66
16:11
9
Jan Schouten
Bennekom
16:14
10
Kees van Hasselaar
Veenendaal
16:15
11
Jelle van der Veer
Ede Gld
16:28
12
DaniŽl van Schaik
Bennekom
16:34
13
Edwin Lommers
Arnhem
16:36
14
Dennis Rutten
Arnhem
16:53
15
Theo van der Veer
Ede Gld
17:21
16
Diederik Heij
Oosterbeek
17:28
17
Albert de Vries
ede
17:38
18
Reijer Demoet
Veenendaal
17:55
19
Henk Buist
Oosterbeek
18:23
20
Harmen Menkveld
Bennekom
18:28
21
Martijn de Jong
Climax
18:36
22
Jan van Heugten
Rhenen
19:08
23
Wouterus Menkveld
Bennekom
19:11
24
Bert Nap
Veenendaal
19:21
25
Erik Polderdijk
Ede Gld
19:26
26
Gerben Zwerver
Winsum Gn
19:29
27
Thomas Arp
Pallas '67
19:30
28
Hielke Bossers
Wageningen
19:33
29
Pim de Jong
Doorwerth
20:20
30
Jeroen van Gerven
Zutphen
21:00
31
Jari Blotenburg
Pallas '67
21:06
32
Albert Blotenburg
Bennekom
21:06
33
Niels van Hasselaar
Veenendaal
21:28
34
Jesse Grul
Odijk
21:37
35
Olivier Corts
Wageningen
22:18
36
Sander Vlug
Ede Gld
22:19
37
Joop Spijker
Wageningen
22:31
38
Stefan Arp
Renkum
23:04
39
Jan Kerssen
Arnhem
23:20
40
Thim van Koot
Renkum
23:21
41
Justin Thomassen
Arnhem
23:22
42
Julian Galbraith
Doorwerth
23:24
43
Chris Corts
Wageningen
23:36
44
Ruben Speijers
Driel
23:50
45
Noah Roethof
Heelsum
24:11
46
Patrick De Ruig
Bennekom
24:25
47
Gon van Nek
Loopgroep Aart Stigter
24:40
48
Maikel van Gerven
Zutphen
25:08
49
Edwin Radstaat
Ede Gld
28:12
50
Karel Barkey
Wageningen
28:26
V-4, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mireille Baart
Pallas '67
15:00
2
Anniek Hylkema
Nieuwegein
16:32
3
Celine van Heerikhuize
Climax
16:36
4
Lisa Michelle Lensen
VAV
18:00
5
Iris Koevoets
Climax
18:01
6
Lucy Overbeek
Arnhem
18:22
7
Alida Hagen
VAV
18:45
8
Noor Breedveld
wageningen
19:35
9
Filsan Versteeg
Wageningen
19:58
10
Julia Tan
Wageningen
20:00
11
Lisette Siemelink
Veluwe
20:03
12
Hetty Doove
Ede Gld
20:17
13
Cindy Harteveld
Ede Gld
20:53
14
Mia Hut
Winsum Gn
21:33
15
Joanne Drost
VAV
21:38
16
Karin Groenevelt
Ede Gld
21:47
17
Monique Schouten
Bennekom
21:50
18
Thamar Keijzer
Ede Gld
21:51
19
Claudia Seising
Veenendaal
22:00
20
Jolanda Dos
Wageningen
22:46
21
Franka Bossers
Wageningen
23:07
22
Izabella Houweling
doorwerth
23:21
23
Chantal den Aantrekker
Climax
23:22
24
Nicole de Jong
Bennekom
23:27
25
Jessica Putting
Arnhem
23:49
26
Marja de Lange
Lienden
23:57
27
Jennie Groenevelt
Ede Gld
24:03
28
Nicole Burgersdijk
Bennekom
24:13
29
Ynske Vogelezang
Ede Gld
24:15
30
Marleen Meijer
Ede Gld
24:47
31
Iris van Gerven
zutphen
25:03
32
Marjon Arens
Climax
25:06
33
Luna Huitema
Doorwerth
25:14
34
Helena Hubrecht
Oosterbeek
25:18
35
Floor Philipse
Heteren
25:24
36
Kim Reuselaars
Heteren
25:36
37
Gerda van den Brink
Climax
25:43
38
CIndy Lefers
Climax
26:50
39
Jolanda van den Hurk
Veenendaal
26:56
40
Jenneke Tollenaar
Veenendaal
26:57
41
Naomi Radstaat
Ede Gld
28:12
42
Marijke Lucas
Arena Atletiek
28:35
43
Heleen Buurman
Wageningen
30:15
44
Quinty Evers
Renkum
31:32
45
Lisa Spanbroek
Renkum
31:33
M-8, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
29:47
2
Rene Roelofs
Angeren
31:01
3
Roemer Pleijsier
Wageningen
31:03
4
Bart Timmermans
Arnhem
31:06
5
Robert Frank Bak
Oosterbeek
32:20
6
Mark Rietveld
Pallas '67
32:46
7
Martijn Hueskes
Wolfheze
32:50
8
Edwin Teeuw
Maarn
33:46
9
Hans-Paul Visser
Renkum
33:54
10
Ruud van Suijdam
Phoenix
34:37
11
Bas van Vliet
wageningen
35:25
12
Ronald Vroon
Bennekom
35:56
13
Peter van de Haar
Ede Gld
36:22
14
Mark van Burken
Driel
36:27
15
Henk-Jan van Hasselaar
Veenendaal
36:32
16
Nick Buist
Oosterbeek
36:35
17
Pieter de Jong
Bennekom
36:39
18
Paul Arens
Bennekom
36:58
19
Marien Koenders
Opheusden
37:18
20
Hans-Reinder Menkveld
Bennekom
37:44
21
Rob van Gameren
Lunteren
38:40
22
Roy van Hesteren
Tiel
38:48
23
Willie Jansen
Doorwerth
39:05
24
Theo van Laar
Amersfoort
39:11
25
Hartman
Veenendaal
39:19
26
Servaas Grul
Dutch Runners
39:38
27
Frans Verkerk
Veenendaal
39:58
28
Paul van der Horst
Veenendaal
40:02
29
Martijn Venema
Oosterbeek
41:22
30
Mauritz
Uddel
41:28
31
Hans Krijt
Ede Gld
41:41
32
Renť van Veldhuyzen
Bennekom
41:50
33
Ronald Hoogenboom
Westervoort
42:04
34
Ferdinand
Veenendaal
42:06
35
SamuŽl Smit-Ockeloen
Eindhoven
42:12
36
Pos Siccama
Bennekom
42:21
37
Luuk Schenk
Velp Gld
42:25
38
D Febus
Bennekom
42:34
39
Rijk van Laar
Leusden
42:45
40
Rene Vrosch
Ede Gld
42:48
41
Henk Donkelaar
Ede Gld
42:52
42
Hans Veldboer
Veenendaal
42:53
43
Bert van Egdom
Ederveen
43:11
44
Martin Smit
Bennekom
43:54
45
J D Febes
Bennekom
44:12
46
Jan Koning
Wageningen
44:19
47
Chan Rombosse
Almere1
44:24
48
Peter van Westering
Ede Gld
44:26
49
Eduard Coblijn
arnhem
44:30
50
Jan-Willem Toonen
Ede Gld
44:59
51
Jansen Jan
Bennekom
45:03
52
Dick Vlaming
Lienden
45:11
53
Jan-Willem Doove
Ede Gld
45:15
54
MJGR van Montfort
Ede Gld
45:17
55
Christa de Lange
Lienden
45:20
56
Daan Oostijen
Driel
46:13
57
Herk Kerbof
Veenendaal
46:19
58
Wiete Mesman
Ede Gld
46:27
59
Lars Wolf
Oosterbeek
46:34
60
Jan van Donkelaar
Ederveen
46:51
61
Teun de Jong
Bennekom
47:07
62
Jaap Vermeulen
Veenendaal
47:29
63
Marcel van Kesteren
Veenendaal
47:30
64
Jj Almanza
Arnhem
47:39
65
Pieter Griffioen
Arnhem
52:06
66
Thom Toonen
Ede Gld
55:01
67
Cor Hofman
Ede Gld
55:09
V-8, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lia Wijnberger
Ciko '66
31:20
2
Ellen Oosting
Bennekom
37:38
3
Toni van Dinter
Tiel
38:01
4
Sanne Heymann
Veenendaal
38:36
5
Keete Voerman
Bennekom
39:14
6
Carolina Speijers
Driel
39:49
7
Floor Zwietering
Bennekom
40:09
8
Laura Visser
Renkum
41:10
9
Esther Visser
Renkum
41:42
10
Marijke Visser
Renkum
41:44
11
Anke Hendriks
Nijmegen
41:50
12
Christa Schenk
Velp Gld
42:30
13
Monique Heijmans
Loopgroep De Zoomlopers
42:43
14
Ilse Drost
Veenendaal
42:57
15
Christa Janzen
Ede Gld
43:05
16
Esther van Jaarsveld
Ede Gld
43:24
17
Iris Smit-Ockeloen
Eindhoven
43:40
18
Manouk van Rijn
Tiel
45:05
19
Louise Bakker
Nijmegen
45:06
20
Nelly Beerepoot-Commandeur
Climax
45:35
21
Ninca Wentzel
Ede Gld
45:51
22
Marjolein van Doorn
Veenendaal
46:01
23
Christi Boer van Toor
Veenendaal
46:11
24
Josephine van der Heijden
Ede Gld
46:20
25
Carina Bogers
Arnhem
46:58
26
Judith Klostermann
Climax
48:28
27
Saskia van de Haar
Ede Gld
49:32
28
Lisette Boland
Arnhem
49:36
29
Desiree Konink
Arnhem
49:37
30
Marijke Van Roekel
Utrecht
49:59
31
Lotte Witlox
Vlijmen
50:34
32
Irene Kinds-Noordijk
Utrecht
52:14
33
Andrea Bal
Veenendaal
52:57
34
Sterre Visser
Lelystad
53:17
35
Suphab Visser-Sribot
Lelystad
53:18
36
Maaike van der Voort
Deventer
53:42
37
Anouk Stam
Wageningen
54:57
38
Janine Verhaaff
Arnhem
58:53
M-12, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Dekker
veenendaal
42:28
2
Peter Schoch
Wageningen
42:50
3
Marco van Nek
Loopgroep PK
46:47
4
Michiel Brussee
Loopgroep Aart Stigter
47:22
5
Iljo Fluit
Ede Gld
47:56
6
Laurens Beerepoot
Climax
49:31
7
Drikus Haalboom
avVN
51:34
8
Remco van Ommering
Scherpenzeel Gld
52:03
9
Theo Bult
Wageningen
52:08
10
Jeroen Oudenhoven
Pallas '67
52:19
11
Henk Lenderink
Climax
52:33
12
Frank van Roekel
Veenendaal
53:13
13
Patrick van den Berg
Triathlon
53:37
14
Jos Broersen
Alphen aan den Rijn
53:54
15
Nick Buik
arnhem
54:00
16
Edgar Dobbelmann
Ede Gld
54:19
17
Graeme Rodger
Arnhem
54:33
18
Ian Ralston
Lunteren
54:44
19
Vincent Hardeman
Ede Gld
54:50
20
Roland Nap
rhenen
55:33
21
Hans de Vries
Bennekom
55:41
22
Gert de Fauw
Veenendaal
55:54
23
Pieter Troost
Ede Gld
56:04
24
Frans Cortenbach
Loopgroep De Zoomlopers
56:06
25
Maarten Feberwee
Gouda
56:17
26
Niels de Sonnaville
Maarssen
56:36
27
Alfred Groeneveld
Ede Gld
56:59
28
Theo Schennink
Bennekom
57:07
29
Marcel Zwietering
Pallas '67
58:24
30
Harm Smit
Bennekom
59:03
31
Jos van Damme
Bennekom
59:04
32
Herco Boer
Veenendaal
59:11
33
Marcel Folgerts
Amersfoort
59:36
34
Jan Willem Smit
Ede Gld
59:37
35
Joan Naus
Culemborg
59:50
36
Jan Overeem
Veenendaal
1:00:19
37
Pieter Smit
Ede Gld
1:00:46
38
Arjen Barten
Climax
1:00:48
39
Wilmar Hasselaar
Ede Gld
1:01:43
40
Van Kesse
1:02:00
41
Gert van Zanten
Veenendaal
1:02:02
42
Erik Verzaal
leusden
1:02:09
43
Jeroen Zwetsloot
Wageningen
1:02:29
44
Emre Yilmaz
Nijmegen
1:02:52
45
Gijs van der Meijden
VAV
1:03:42
46
Adriaan Te Riet
Hengelo Ov
1:04:15
47
Jeroen Tuinier
Ede Gld
1:05:37
48
Jurjen Hooijenga
Ede Gld
1:05:38
49
Joop Berghuizen
Wijk bij Duurstede
1:07:09
50
Zafer Demirel
Climax
1:08:10
51
Dempsey de Koning
Ede Gld
1:08:12
52
Leroy van Tuil
Heteren
1:08:14
53
Marco Pellegrom
ede
1:18:38
V-12, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ine van der Fels-Klerx
Pallas '67
57:17
2
Michelle van Hooft
Ede Gld
57:20
3
Nina Joosten
Pallas '67
57:40
4
Moniek Verbeek
Pallas '67
58:36
5
Wima Bruinekreeft
Veenendaal
1:01:17
6
Marije Eleveld
Ede Gld
1:01:41
7
Linda de Wit
Triathlon
1:02:38
8
Karin van der Goot
Wageningen
1:03:11
9
Dieuwertje Vos
Nijmegen
1:03:31
10
Te Teunissen
Triathlon
1:03:39
11
Ellen van den Berg
Triathlon
1:04:18
12
Hilde Pepping
Groningen
1:04:56
13
Monique Zwinkels
Wageningen
1:06:11
14
Ineke Dirkx
Arnhem
1:06:28
15
Jacqueline oude Bennink
Hengelo Ov
1:06:37
16
Cindy Berghuizen
Vleuten
1:07:28
17
Ingrid de Oude
Vleuten
1:08:58
18
Mellinda Beumkes
Houten
1:10:25
19
Mairanda van Beek
Bennekom
1:16:03
20
Grť de Kloet
Alphen aan den Rijn
1:17:26
21
Wilma van de Glint
Ede Gld
1:25:17
www.uitslagen.nl
15-11-2016 11:53