Uitslagenlijst Parkloop #11 - Park Sonsbeek

Arnhem - Zondag 6 november 2016

M/V, 3 KM PARKLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Stan van der Meulen
Arnhem
11:13
2
Tim Wandel
Oosterbeek
11:27
3
Micheál Dennehy
Arnhem
11:40
4
Raymond Vleghert
Zevenaar
11:43
5
Cees de Kramer
Arnhem
11:44
6
Rense Brouwer
Arnhem
11:46
7
Eric Evers
Arnhem
11:55
8
Edwin Verdurmen
Arnhem
12:09
9
Ron Gerrist
Arnhem
12:17
10
Erik Schaafsma
Velp Gld
12:34
11
Lucie Erinkveld
Doetinchem
13:03
12
Arnout Mossink
Arnhem
13:35
13
Jeroen Achterkamp
Westervoort
13:44
14
Krista Smidt
Arnhem
13:48
15
Rein Verspiek
Arnhem
14:07
16
Buffel Beekhuizen
Hengelo
14:12
17
Remi Wandel
Oosterbeek
14:23
18
Pim van kessel
BOEKEL
14:28
19
Wilfred Jansz
Arnhem
14:29
20
Ahmad khalil
arnhem
14:45
21
Gert Jan Jan Driessen
Noordwijk Zh
14:57
22
Rick van den Brink
Elst
14:58
23
Job Mulder
Elst Gld
15:01
24
Petra Wagemans
Boekel
15:05
25
Hanneke de Peuter
Arnhem
15:05
26
Jan Luis
Arnhem
15:16
27
Jetske Lammers
Arnhem
15:26
28
Willem Dijkstra
Spijk Gld
15:44
29
Harry Gabriel
Westervoort
15:48
30
Roy van Diepen
Arnhem
15:48
31
Rob Hartemink
Huissen
15:54
32
Tessa van Heumen
Arnhem
16:26
33
Bennie Brohet
Arnhem
16:41
34
Pien Theeuwen
Elst Gld
16:49
35
Marcel Lith
Arnhem
16:54
36
Luc Theeuwen
Elst Gld
16:58
37
Pleun Mulder
Elst Gld
17:01
38
Ilse Mom
Arnhem
17:21
39
Jantina Heijsman
Arnhem
17:30
40
Lieve Mulder
Elst Gld
17:56
41
Kelly Borkus
Doetinchem
18:15
42
Marjo Derksen
Huissen
18:21
43
Marjolijne Lutke Schipholt
Arnhem
18:22
44
Judith Schuurman-Polman
Pannerden
18:27
45
Cécile Reulen
Arnhem
18:31
46
Cindy Moons
Arnhem
18:31
47
Karin van Heumen
Arnhem
18:34
48
Yvonne Boonstra
Elst
18:49
49
Simone Kohler
Duiven
18:53
50
Renee Shortz
Arnhem
18:55
51
Kim van Kuijk
Arnhem
18:59
52
Hans Takke
Arnhem
19:03
53
Cato Fennis
Arnhem
19:13
54
Jacco Mulder
Elst Gld
19:15
55
Lot Theeuwen
Elst Gld
19:15
56
Beata Seegers
Doornenburg
19:20
57
Jeroen Somhorst
Arnhem
19:26
58
Elza Kremers
Arnhem
19:27
59
Marielle van der Leur
Arnhem
19:48
60
Friederike Fennis
Arnhem
20:09
61
Irma Schouten
Arnhem
20:18
62
Chris Stomp
Arnhem
20:18
63
Joost van Kollenburg
Arnhem
20:22
64
Dorien Stinissen
Lobith
20:29
65
Diede Wientjes
Huissen
20:29
66
Denise Vermaas
Huissen
20:32
67
Madelon Kortenoeven
huissen
20:45
68
Tara Vossers
Doetinchem
20:47
69
Dennis Weijers
Doetinchem
20:47
70
Rudie Jager
Arnhem
20:48
71
Karin Kriehn
Spijk
21:22
72
Sietske Dijkstra
Spijk
21:23
73
Jeltje Dijkstra
Spijk
21:54
74
Susanne Hermsen
Elst Gld
22:56
75
Cindy Beekhuizen
Hengelo gld
24:33
76
Marije Santing
Arnhem
25:01
77
Tine Nuij- Melssen
Velp (Gld)
25:05
78
Martine Holterman
Arnhem
26:03
79
Walid Khalil
arnhem
26:23
80
Lisette Jacobs
Arnhem
27:25
81
Denise Gerad
Arnhem
28:52
M/V, 1 KM KIDS PARKL
Plts
Naam
Tijd
1
Tijn van Caulil
Arnhem
5:04
2
Saar Theeuwen
Elst Gld
7:07
3
Ilse Theeuwen
Elst Gld
7:07
4
Luca Denissen
Arnhem
8:40
Vragen over de uitslag: info@uitslagensoftware.nl
www.uitslagen.nl
06-11-2016 15:14