Uitslagenlijst Berenloop

West-Terschelling - Zondag 6 november 2016

MSEN, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erwin Akkerman
HAC '63
1:12:53
1:12:53
2
Jan Sytze Jonker
AV Heerenveen
1:14:40
1:14:39
3
Rob Vijver
Lionitas
1:15:37
1:15:37
4
Roelof Oostra
SV Friesland
1:16:41
1:16:38
5
Erik Bouma
Lionitas
1:16:53
1:16:50
6
Erik Lindenholz
HAC '63
1:17:08
1:17:07
7
Mechiel Zantema
SV Friesland
1:18:54
1:18:53
8
Maarten van Vulpen
Loopgroep Bunnik
1:22:13
1:22:10
9
Jacco Joustra
LSV Invictus
1:22:57
1:22:54
10
Hagos Brhane
Loopclub Burgum
1:23:54
1:23:54
11
Jorik Huizinga
Loopgroep Aart Stigter
1:24:05
1:23:57
12
Maurits Greving
GAC Hilversum
1:25:10
1:25:01
13
Egbert Allema
Lionitas
1:25:28
1:25:21
14
Sjaak Van Leeuwen
SV Friesland
1:26:21
1:26:19
15
Jeroen Linting
TAS '82
1:26:40
1:26:09
16
Pieter Talsma
Athleta
1:27:47
1:27:39
17
Jos Boomsma
BB lopers
1:27:48
1:27:35
18
Richard van Velzen
Horror
1:28:20
1:28:16
19
Kees Noppert
Lionitas
1:28:43
1:28:35
20
Jochem Duijnhoven
Hellas
1:29:31
1:29:29
21
Jordi du Bois
SV Friesland
1:30:46
1:30:45
22
Marcel Candido
Leiden Road Runners Club
1:31:15
1:31:07
23
Sjoerd Rosema
BB lopers
1:31:28
1:31:22
24
Laurens Donkerbroek
Daventria
1:32:09
1:32:06
25
Sander van Hoorn
Lionitas
1:32:11
1:31:58
26
Joost IJsselmuiden
Lionitas
1:32:50
1:32:47
27
Mark Smit
Vitalis
1:33:27
1:33:19
28
Joost Bokkers
AV Nijkerk
1:34:35
1:34:17
29
Tom Best
Start '78
1:34:39
1:34:34
30
Onno Hiemstra
LSV Invictus
1:35:30
1:35:26
31
David van Oosten
Lionitas
1:35:42
1:35:35
32
Dirk Jan Moes
Loopgroep PK
1:37:03
1:36:29
33
Anton Spinder
SV Friesland
1:37:39
1:37:33
34
Gerrit Betzema
SV Friesland
1:37:48
1:37:25
35
Ewold Kooistra
Makkum Fr
1:38:16
1:38:14
36
Mark van Lieverloo
Nijmegen Atletiek
1:39:29
1:39:19
37
Pieter de Jong
AV Heerenveen
1:39:44
1:39:41
38
Mark Bleekemolen
Hylas
1:39:52
1:39:36
39
Tom Bellord
Hylas
1:39:53
1:39:37
40
Martijn WIEBERDINK
LAAC Twente
1:40:57
1:40:40
41
Jeroen Knijnenburg
SV Friesland
1:42:29
1:42:14
42
Frank Stobbe
NOP
1:43:26
1:43:21
43
Arjan-Tim Ferweda
Triathlon
1:44:25
1:44:21
44
Yves Keller
Nijmegen Atletiek
1:46:13
1:34:44
45
Sander Postmus
Dannefeld
1:47:21
1:46:35
46
Allard Bloem
Loopgroep Zuidhorn
1:47:58
1:47:10
47
Steven Stouten
Leiden Road Runners Club
1:50:09
1:50:00
48
Eelco van Herp
Leiden Road Runners Club
1:50:40
1:45:27
49
Evert van den Burg
Noordkop
1:52:04
1:51:15
50
Wolter van der Vlist
AV Castricum
1:53:53
1:41:31
M40, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erik Negerman
GAC Hilversum
1:12:01
1:12:00
2
Menno Mud
Lionitas
1:16:41
1:16:41
3
Ewout Middelburg
Athlos
1:24:00
1:23:53
4
Ronald Westein
Loopgroep Bunnik
1:24:35
1:24:32
5
Sjaak Betjes
Lycurgus
1:24:37
1:24:37
6
Ronald van Leeuwen
Loopgroep Aart Stigter
1:24:46
1:24:39
7
Gerrit Alkema
Athlos
1:24:50
1:24:44
8
Wim Meems
SV Friesland
1:25:45
1:25:40
9
Jan Harm Schippers
Impala
1:25:59
1:25:33
10
Klaas Kroese
Loopgroep Triple-S
1:27:05
1:26:53
11
Freek Jaarsma
Tempo
1:28:23
1:28:15
12
Andre Posthumus
Lionitas
1:29:21
1:29:14
13
Rutger Thung
Loopgroep Aart Stigter
1:29:26
1:29:13
14
Arthur Hopman
Hylas
1:30:15
1:30:12
15
Arnoud Ritsma
Lycurgus
1:30:37
1:30:32
16
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
1:31:35
1:31:30
17
Edwin Deumers
Lycurgus
1:31:59
1:31:53
18
Roy te Lintelo
LAAC Twente
1:32:28
1:32:24
19
Catrinus Vroom
Lionitas
1:32:35
1:32:31
20
Erwin Walgers
Pijnenburg
1:32:48
1:32:38
21
Vincent Bronkhorst
Nijmegen Atletiek
1:32:57
1:32:47
22
Klaas-Jan Elzinga
SV Friesland
1:33:11
1:32:59
23
Jeroen Vels
NOP
1:34:44
1:34:44
24
Darwin Klaver
Athlos
1:34:46
1:34:33
25
Wouter de Vries
Lionitas
1:34:50
1:34:44
26
Floris Jansen
Haag Atletiek
1:36:06
1:35:20
27
Ron Zwinkels
Voorne Atletiek
1:37:28
1:36:49
28
Hielke Nienhuis
SV Friesland
1:38:22
1:37:53
29
Johann-Frederick te Peele
Phanos
1:38:27
1:38:25
30
Wabe Roskam
Horror
1:38:33
1:38:22
31
Ab Slagter
Artemis
1:38:59
1:38:45
32
André Jellema
Lionitas
1:40:01
1:39:41
33
Luc de Jong
AV Monnickendam
1:40:18
1:39:56
34
Anno Huizenga
SV Friesland
1:40:53
1:40:43
35
Gerrit Veldthuis
Loopgroep De Drentsche Aa
1:42:24
1:41:45
36
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:42:55
1:42:49
37
Hans Schilder
TAS '82
1:44:36
1:44:30
38
Jogchum Dijkstra
SV Friesland
1:45:03
1:44:37
39
Sjef Vogels
Olympus '70
1:45:17
1:44:20
40
Klaas Vredenborg
Loopgroep Astrea
1:47:09
1:46:57
41
Jörg Korthoff
Essen
1:47:20
1:46:48
42
William Elegeert
TTW
1:47:34
1:46:52
43
Guus Hoekstra
SV Friesland
1:48:34
1:46:43
44
Eeuwe Drijfhout
Lionitas
1:51:34
1:50:50
45
Ron de Jong
NEA Volharding
1:54:03
1:49:50
46
Johan Jorritsma
Horror
1:54:28
1:54:09
47
Raymond RG Schoonen
Groene Ster
1:54:58
1:49:54
48
Rene Valk
AVV
1:56:27
1:49:57
49
Rene van Dijk
Olympus '70
1:56:43
1:55:46
50
Erik Telman
AV Monnickendam
1:57:24
1:56:56
51
Hajo Jonker
Triathlon
1:57:35
1:56:54
52
Hans Coomans
OSS-VOLO
2:02:13
2:01:38
53
Tjeerd Oppedijk
U-Track
2:15:55
2:03:31
54
Frans Roelof Ketting Olivier
AV Heerenveen
2:18:18
2:17:51
55
John Potters
Olympus '70
2:19:55
2:19:55
M50, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bob Keuzekamp
Suomi
1:26:36
1:26:30
2
Siem Hiemstra
LSV Invictus
1:26:50
1:26:47
3
Remy Notten
Loopgroep De Drentsche Aa
1:27:18
1:27:13
4
Adriaan Huisman
LSV Invictus
1:27:54
1:27:51
5
Wim Bakker
SV Friesland
1:28:13
1:28:11
6
Peter Verbeek
Triathlon
1:28:28
1:28:21
7
Cor Tom
LSV Invictus
1:28:44
1:28:41
8
Jan Olthuis
Hardloop Club Amsterdamse Bos
1:29:05
1:28:51
9
Don Croes
Voorne Atletiek
1:30:08
1:29:30
10
Klaas van Heeringen
Lionitas
1:31:18
1:30:59
11
Arjan Kouwenhoven
TTW
1:31:37
1:31:13
12
Joris De Wijs
Phanos
1:32:02
1:31:58
13
Koos Van de Wijngaard
Leiden Road Runners Club
1:32:12
1:32:04
14
Paul Wolters
Waterweg
1:32:17
1:32:04
15
Reinier Ingwersen
SV Friesland
1:33:07
1:32:39
16
Frank IJsselmuiden
PAC
1:33:11
1:33:09
17
Peter van Iperen
Haag Atletiek
1:33:12
1:32:48
18
André Gerth
Spirit Lelystad
1:33:13
1:33:02
19
Frank de Ruiter
SV Friesland
1:33:25
1:33:08
20
Erik Steijlen
Athlos
1:34:33
1:34:21
21
Gerard van Rijn
Phanos
1:34:52
1:34:47
22
Sierk Spits
Hanzesport
1:34:55
1:34:44
23
Jeroen Oudenhoven
Pallas '67
1:35:00
1:34:44
24
Henk Ruiter
Horror
1:35:17
1:35:06
25
Berry Simons
Nijmegen Atletiek
1:35:21
1:35:12
26
Jeroen Peek
Loopgroep Aart Stigter
1:35:37
1:35:16
27
Sander Rietveld
Atos
1:35:57
1:35:51
28
Bart Haas
TTW
1:37:22
1:37:01
29
Pieter Grandiek
Zaanland
1:37:35
1:37:11
30
Tjerk Bruinsma
SV Friesland
1:37:43
1:37:18
31
Henk Jan Bierling
Hellas
1:37:52
1:37:38
32
Frank Troelstra
Horror
1:38:01
1:37:51
33
Erik van der Knaap
Uelsen
1:39:19
1:39:14
34
Dirk Blom
Clytoneus
1:39:26
1:39:05
35
Dick Gelderblom
Impala
1:39:37
1:39:07
36
Bastiaan Adams
AAC
1:40:37
1:39:50
37
Geert Reiffers
Loopgroep Bedum
1:40:53
1:40:23
38
Andries van Dijk
Loopgroep Aart Stigter
1:40:58
1:40:49
39
Erik Steenbeek
Astylos
1:41:31
1:41:08
40
Hans van Klaveren
Energie
1:41:35
1:41:32
41
Thomas Schuy
Essen
1:41:54
1:41:21
42
Jan Vos
Artemis
1:41:56
1:41:11
43
Ger Coster
Loopgroep Bedum
1:41:59
1:41:14
44
Erik van Hal
Prins Hendrik
1:42:01
1:41:36
45
René van Houwelingen
Suomi
1:42:08
1:34:34
46
Ronald Rumawatine
Marathon Pim Mulier
1:42:10
1:42:04
47
Henk Jan Kamerbeek
Triathlon
1:42:12
1:42:02
48
Marco Pluim
TTW
1:42:33
1:42:10
49
Hans Blaauwbroek
U-Track
1:42:40
1:42:13
50
Bouwe Bruinsma
Horror
1:43:30
1:43:04
51
Chris Renkema
Loopgroep Nienoord
1:44:12
1:42:19
52
Rob van Rooijen
NSL
1:44:55
1:42:35
53
Peter Burger
AV Castricum
1:45:06
1:44:37
54
Kees Visser
AV Heerenveen
1:46:28
1:45:54
55
Willem van der Molen
Loopgroep PK
1:46:29
1:46:12
56
Rob Daamen
Athlos
1:46:40
1:46:34
57
Albert van Duinen
LSV Invictus
1:46:41
1:46:11
58
Bert Kruize
Runners Stadskanaal
1:47:17
1:46:56
59
Lex Boot
Athlos
1:47:22
1:46:42
60
André Brugman
TAS '82
1:47:37
1:47:31
61
Marcel Bakker
HAC '63
1:47:46
1:47:18
62
Harmjan Postmus
Artemis
1:47:56
1:47:11
63
Johan Kregel
Loopgroep De Drentsche Aa
1:48:51
1:48:09
64
Jellle Wolthuizen
Horror
1:49:38
1:48:55
65
Symen van der Velde
Horror
1:50:13
1:49:46
66
Duco Zijlstra
SV Friesland
1:50:50
1:50:34
67
Jan van Elp
De Sprinter
1:50:57
1:50:12
68
Arend Hollebeek
TTW
1:51:23
1:50:43
69
Ed Gram
Olympus '70
1:52:45
1:52:31
70
Bert Wiendels
Groningen Atletiek
1:52:53
1:52:32
71
Gerald Hoogeveen
Horror
1:53:24
1:50:12
72
Frank Brandsma
Statina
1:54:12
1:53:28
73
Henk Rawee
Triathlon
1:56:49
1:56:21
74
Herman van der Sluijs
AV Monnickendam
1:58:15
1:57:50
75
Jan Engels
Energie
1:58:55
1:57:56
76
Jan Kooy
Loopgroep Aart Stigter
1:59:41
1:59:06
77
Rene Goddijn
LVA Plantaris
2:01:21
1:51:32
78
Uilke Bosma
SV Friesland
2:01:34
1:59:52
79
Hendrik Lageweg
SV Friesland
2:02:17
2:00:06
80
John Boer
Ron Clarke
2:02:46
2:02:44
81
Lou Ramaekers
Trecho
2:04:54
1:53:38
82
Frits Wiltink
KAV Holland
2:05:34
2:04:48
83
Chris Zorgdrager
SV Friesland
2:06:18
2:05:27
84
Jouke Jorritsma
Impala
2:07:54
2:00:53
85
Martin de Wit
NEA Volharding
2:12:39
2:08:22
86
Lou Maas
PAC
2:17:49
2:05:00
87
Ramon De Haas
OSS-VOLO
2:19:32
2:18:58
88
Jacob Baris
PAC
2:20:06
2:19:37
89
Rik van der Jagt
Zaanland
2:21:54
2:21:39
M60, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gijs van den Hurk
avVN
1:23:43
1:23:41
2
Henk Olijve
ATC '75
1:26:47
1:26:45
3
Egon van der Peet
Hylas
1:27:19
1:27:16
4
Kees Voogt
Tenaco
1:29:40
1:29:28
5
Jan Holterman
Loopgroep Aart Stigter
1:35:59
1:35:50
6
Jack van Rozen
LSV Invictus
1:36:18
1:29:56
7
Henk de Haas
Athlos
1:36:55
1:36:36
8
Arthur Verstraete
Hellas
1:39:15
1:39:03
9
Geert De Lange
Athlos
1:39:28
1:39:06
10
Harrie hhj Vermeijs
OSS-VOLO
1:40:48
1:40:25
11
Hans de Graaf
Suomi
1:41:15
1:40:46
12
Gerard Gerritsen
Daventria
1:41:52
1:41:42
13
Johan van Noordenburg
AV Heerenveen
1:42:15
1:41:41
14
Arie van der Ham
avVN
1:42:34
1:42:30
15
Gerard van Calmthout
Spark
1:43:54
1:43:46
16
Wim Saaltink
Groningen Atletiek
1:47:49
1:47:10
17
Roger Bellord
Hylas
1:48:47
1:48:33
18
Eddy Olthoff
Loopgroep De Drentsche Aa
1:49:37
1:49:14
19
Cees de Vries
avVN
1:50:05
1:49:42
20
Klaas Kooy
Loopgroep PK
1:50:24
1:50:18
21
Sjouke Touber
SV Friesland
1:51:22
1:51:16
22
Henk Veldhuis
Runners Stadskanaal
1:53:26
1:53:06
23
Siebren Bosma
AV Heerenveen
1:53:40
1:53:11
24
Ruurd Veenstra
SV Friesland
1:54:10
1:53:36
25
Gert Admiraal
TTW
1:54:38
1:53:59
26
Karst Anema
SV Friesland
1:56:06
1:55:32
27
Rob Ruijs
Triathlon
1:56:49
1:56:21
28
Dirk Muizer
SV Friesland
1:56:52
1:55:01
29
Lammert Wezeman
Groningen Atletiek
1:58:00
1:57:55
30
Leonhard Doetsch
Essen
1:58:17
1:57:47
31
Rikus Beemster
AV Monnickendam
1:59:49
1:59:26
32
Otto de Boer
SV Friesland
1:59:59
1:54:30
33
Gerrit Klaas Kramer
AV Heerenveen
2:00:43
2:00:05
34
Rob Schmidt
Spado
2:09:08
2:08:18
35
Rik Wetser
OSS-VOLO
2:09:43
2:09:06
36
Wout van Drunen
DOS
2:09:45
2:09:06
37
Ooldrik Modderman
Groningen Atletiek
2:10:42
2:02:37
38
Cees Kuijper
TAS '82
2:11:23
2:08:56
39
Gerard van der Zijden
Haag Atletiek
2:12:36
2:12:03
40
Jan Woudstra
Impala
2:14:55
2:14:11
41
Harm Brinkman
Zuidwal
2:16:31
2:16:23
42
Dirk Slimmen
SV Friesland
2:17:01
2:10:01
43
Bert Niemarkt
Artemis
2:18:16
2:17:50
44
Eric Desmet
Bredene
2:18:47
2:12:37
45
Tjeerd Kingma
Loopgroep PK
2:19:54
2:19:54
46
Bert van Oostrum
Statina
2:20:36
2:19:50
47
Willem Scheve
Runners Stadskanaal
2:24:23
2:15:06
48
Walter Hollenkamp
avVN
2:28:10
2:27:55
49
Theo Breebaart
NEA Volharding
2:28:30
2:27:42
50
Cor Zeemans
SV Friesland
2:45:29
2:43:57
VSEN, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
1:17:25
1:17:25
2
Jacelyn Gruppen
HAC '63
1:19:41
1:19:41
3
Marijke de Visser
Phoenix
1:22:14
1:22:14
4
Jacolien Ruizendaal
NOP
1:28:19
1:28:17
5
Lucie van Genugten
Nijmegen Atletiek
1:29:27
1:29:18
6
Maaike Calis
Suomi
1:30:55
1:30:48
7
Femke Hemstra
Lionitas
1:39:35
1:39:01
8
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
1:47:18
1:47:07
9
Ytsje Talsma-Kingma
SV Friesland
1:49:43
1:49:16
V35, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Katia Ganda
Zaanland
1:34:08
1:34:04
2
Ilonka Betjes - Langeberg
Lycurgus
1:34:28
1:34:23
3
Alienka Huft Brandsma
LSV Invictus
1:37:30
1:37:27
4
Hermanda de Haan
AV Heerenveen
1:38:26
1:37:56
5
Inge Bommezijn
Running2000
1:44:25
1:44:00
6
Susan Siemerink
LAAC Twente
1:44:51
1:43:48
7
Rian Ottenhof
LAAC Twente
1:47:24
1:46:22
8
Wietske de Jong
Horror
1:49:30
1:49:13
9
Fanny Hubner
Athlos
1:49:59
1:49:19
10
Marolien van Mourik
Athlos
1:51:42
1:51:30
11
Jolanda Muizer
SV Friesland
1:51:57
1:51:31
12
Marion Goossen
Scheldesport
1:52:07
1:51:34
13
Anneke Wenker
AAV '36
1:57:54
1:50:33
14
Thea van der Meulen
SV Friesland
1:58:09
1:57:24
15
Mireille Van der Veer
Voorne Atletiek
1:58:49
1:58:05
16
Wilma van der Wal
Horror
2:05:08
1:59:32
17
Jolanda Nieman
ATC '75
2:06:37
2:06:20
18
Carolien de Vries
SV Friesland
2:08:21
2:07:31
19
Esther de Vries
Triathlon
2:09:36
2:09:20
20
Karin van den Burg-Pronk
Noordkop
2:36:09
2:35:19
21
Hella Yntema
Horror
3:31:39
3:31:13
V45, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
1:29:38
1:29:34
2
Christien Koning
Loopgroep Aart Stigter
1:31:30
1:31:26
3
Annet Werger
LAAC Twente
1:35:33
1:35:29
4
Monique Leijen
TAS '82
1:38:37
1:38:31
5
Marjan de Ruiter - Abma
SV Friesland
1:41:49
1:41:32
6
Tanja de Groot
Atos
1:42:14
1:42:08
7
Henny Brouwer
Hunzerunners Loopgroep
1:42:41
1:42:00
8
Wendelin Wielenga
Horror
1:44:42
1:44:24
9
Loes van Ginneken
Scorpio
1:45:09
1:45:01
10
Hilda Broekhuizen
Artemis
1:45:20
1:44:35
11
Ella Heddes
TAS '82
1:47:20
1:47:13
12
Hester Groenveld
Horror
1:47:28
1:47:01
13
Riet van Mook
Spiridon
1:48:05
1:47:56
14
Femmie Emmink
De Sprinter
1:50:10
1:49:19
15
Martinet Oosterhof
Groningen Atletiek
1:51:12
1:50:40
16
Ina van Es
ATC '75
1:51:50
1:51:21
17
Ellen Grimbergen
Olympus '70
1:52:30
1:52:14
18
Linda Bosch Lievendag
AV Monnickendam
1:53:05
1:52:41
19
Karen Kops
OSS-VOLO
1:53:17
1:52:42
20
Anita Greefhorst
Triathlon
1:53:32
1:52:59
21
Astrid Wals
AV Monnickendam
1:54:24
1:54:01
22
Jeannette Smit
Noordkop
1:57:00
1:56:10
23
Paulina van der Zouw
AAC
1:58:38
1:57:51
24
Lydia Brouwer
AV Monnickendam
1:58:44
1:58:19
25
Susanne Petersen
Nes gem Boarnsterhim
2:02:27
2:00:43
26
Marian Putter
Energie
2:06:00
2:05:03
27
Marja van der Werf- Zoer
AV Heerenveen
2:07:18
2:06:39
28
Saar van Dijk
Olympus '70
2:07:19
2:06:48
29
Aad van Noordt
Olympus '70
2:07:19
2:06:48
30
Angelina den Harder
OSS-VOLO
2:09:43
2:09:17
31
Leontien Ridder
U-Track
2:10:40
2:10:40
32
Petra Kramer
Runners Stadskanaal
2:11:02
2:10:02
33
Petra van der Sluijs
AV Monnickendam
2:11:14
2:10:45
34
Petra Lievendag
AV Monnickendam
2:12:03
2:11:33
35
Marinca Dinkla
Waterland
2:13:27
2:12:59
36
Brenda Beumer
Lycurgus
2:14:03
2:09:09
37
Marga Meulman
Lycurgus
2:15:28
2:10:35
38
Petra Brinker
Groningen Atletiek
2:27:18
2:13:49
39
Geke Doornhof
Athlos
3:05:20
3:05:20
V55, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Inge van Schaick
Lionitas
1:40:05
1:39:45
2
Ineke Visser
LAAC Twente
1:44:42
1:44:16
3
Wil Vos
Energie
1:46:03
1:45:53
4
Janet Werkema
Horror
1:46:31
1:46:05
5
Ans van Veenendaal-Kocken
Loopgroep Aart Stigter
1:48:41
1:48:30
6
Angela Veld
Statina
1:51:13
1:50:30
7
Marry Teeuwen
Avantri
1:51:15
1:50:51
8
Marga Zwanenburg
Horror
1:53:22
1:53:04
9
Martha van Hal
Energie
1:54:32
1:54:30
10
Ina Burggraaf
Triathlon
1:54:33
1:54:01
11
Anke de Jong
Groningen Atletiek
1:57:11
1:56:38
12
Heleen Oterdoom
ATC '75
1:58:10
1:57:28
13
Martha Meijer
Triathlon
2:00:27
1:59:45
14
Gea Leenstra
Loopgroep De Drentsche Aa
2:00:41
2:00:07
15
Gabrielle Limonard
AV '23
2:02:32
2:02:00
16
Addie Streefkerk
Spirit Oud Beijerland
2:06:31
2:05:23
17
Akkie Greydanus
DOS
2:07:57
2:07:16
18
Marlies De Groot
Nijmegen Atletiek
2:09:42
2:07:22
19
Petra Kok
Statina
2:10:01
2:09:17
20
Ellie van der Burg
Haag Atletiek
2:10:24
2:10:07
21
Jose Mesman
Leiden Road Runners Club
2:11:06
2:08:34
22
Minke Oord
SV Friesland
2:12:34
2:11:49
23
Lian Voesenek
Sprint
2:14:57
2:14:07
24
Karin Aarsman
AV '23
2:15:54
2:15:12
25
Janny Klarus
Loopgroep Bedum
2:16:17
2:15:51
26
Inge Helder
AV Heerenveen
2:19:38
2:09:12
27
Marjo Fleuren
Loopgroep Bedum
2:21:31
2:16:12
28
Petra Bakker
AKU
2:25:16
2:15:13
29
Ineke van der Hoek
SV Friesland
3:09:35
3:08:18
30
Nancy Lucienne Caviet
SV Friesland
3:16:58
3:16:21
31
Daisy Pearce
Phanos
3:46:47
3:46:47
MSEN, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Joost Hindriks
Schoonebeek
1:15:47
1:15:44
2
Rob de Bos
Midsland
1:22:10
1:22:08
3
Bram Smit
Noordhorn
1:25:46
1:24:25
4
Tjeerd Meester
Leusden
1:24:52
1:24:39
5
Martijn Korremans
Social Mile
1:25:56
1:25:42
6
Yvar Debets
Amsterdam
1:27:18
1:25:59
7
Sam Kamminga
Groningen
1:28:05
1:26:48
8
Sybolt Okke de Vries
Peize
1:27:42
1:27:30
9
Melvin Schepers
Harlingen
1:29:58
1:28:11
10
Johannes van Raalte
Dearsum
1:29:12
1:28:24
11
Michiel van der Sluis
Hellas
1:29:49
1:28:35
12
Reinier Hitzert
Hurdegaryp
1:30:22
1:28:44
13
Bob Leussink
Oldenzaal
1:35:50
1:28:46
14
Kai Essenburg
Groningen
1:36:31
1:29:02
15
Bernard Winsemius
Joure
1:34:08
1:29:23
16
Jippe Jongsma
Gorredijk
1:31:52
1:29:30
17
Robin Honebecke
Haren Gn
1:36:12
1:29:49
18
Eelke Kamps
Gouda
1:31:06
1:29:51
19
Niels Koningen
Amstelveen
1:40:17
1:29:54
20
Jan-Willem Medendorp
Den Dolder
1:31:15
1:30:00
21
Rick Kasmo
Rotterdam Atletiek
1:31:22
1:30:05
22
Christiaan Bakker
Petten
1:31:27
1:30:12
23
Peter Sikma
Garyp
1:30:54
1:30:16
24
Richard de Graaf
Mantgum
1:31:36
1:30:25
25
Michael de Beer
Amsterdam
1:38:40
1:30:42
26
Erwin Fopma
Midsland
1:30:58
1:30:48
27
Michiel de Vries
West-Terschelling
1:31:09
1:30:51
28
Thijs Pauwels
Sevenum
1:31:17
1:30:57
29
Lambertus Moes
Leeuwarden
1:33:53
1:31:09
30
Martijn Smale
Velserbroek
1:34:55
1:31:51
31
Rob Fokker
Woerden
1:33:38
1:32:14
32
Hans Coenraads
Haren Gn
1:40:45
1:32:15
33
Jelle Talsma
Warten
1:33:37
1:32:26
34
Barry Zeisseink
Arnhem
1:33:09
1:32:29
35
René Meekma
Witmarsum
1:33:25
1:32:51
36
Jorrit Bergstra
Loopgroep Sneek
1:34:55
1:33:10
37
Durk Gardenier
Snakkerburen
1:36:09
1:33:11
38
Pieter Jan van Doormaal
Rotterdam
1:34:38
1:33:13
39
Nick van Dunné
Amsterdam
1:33:46
1:33:27
40
Emiel Huizinga
Almen
1:35:11
1:33:35
41
Tijs Dekker
Oosthuizen
1:42:27
1:33:38
42
Steven Flor
Groningen
1:39:45
1:33:40
43
Jeroen Tiesma
Bolsward
1:35:36
1:34:00
44
Tijmen Boumans
Amstelveen
1:34:36
1:34:08
45
Jelte Hibma
West-Terschelling
1:34:26
1:34:11
46
Jitze Landman
West-Terschelling
1:34:27
1:34:13
47
Niels Hoekstra
Sneek
1:35:31
1:34:17
48
Sebastiaan De Vries
Meppel
1:37:15
1:34:21
49
Sierk Jan de Haan
Zwolle
1:34:50
1:34:22
50
Alex Trijselaar
's-Hertogenbosch
1:36:10
1:34:34
51
Wes Heemskerk
Amsterdam
1:35:52
1:34:37
52
Martijn de Bruiin
Kockengen
1:36:15
1:34:54
53
Alle Jacob Bremer
Wiuwert
1:36:36
1:35:01
54
Jurjen Hoomans
Sneek
1:48:10
1:35:03
55
Remko Bruinsma
Amsterdam
1:36:37
1:35:21
56
Marc De Vries
Woudsend
1:36:41
1:35:23
57
Ronald van Lubek
Zuidwolde Dr
1:43:07
1:35:40
58
Wietse Hek
West-Terschelling
1:35:51
1:35:46
59
Gerwin Hennipman
Utrecht
1:37:32
1:36:05
60
Timo de Raad
Amersfoort
1:37:18
1:36:06
61
Sietse Greving
Alkmaar
1:36:22
1:36:07
62
Vincent Harder
Groningen
1:37:30
1:36:18
63
Mathijs Imhof
Hengelo Ov
1:37:31
1:36:18
64
Pim Bloemendaal
Weesp
1:40:28
1:36:39
65
Thijs Burghgraaf
Tjalhuizum
1:40:19
1:36:53
66
Matthijs Nijenhuis
Zwolle
1:40:24
1:36:58
67
Freek de Best
Nijmegen Atletiek
1:50:08
1:36:58
68
Bas van Es
West-Terschelling
1:38:30
1:37:48
69
Dennis van der Stroom
Horssen
1:39:32
1:38:13
70
Kasper Brakenhoff
Eelderwolde
1:44:45
1:38:17
71
Wietse Bouman
Kockengen
1:39:47
1:38:25
72
Jorn Lops
Leeuwarden
1:44:52
1:38:33
73
Steven Hendriks
Amsterdam
1:50:00
1:38:53
74
Robbert van Kesteren
Lemmer
1:46:29
1:39:00
75
Edwin Veenstra
Joure
1:43:51
1:39:05
76
Theo IJdema
Sneek
1:42:06
1:39:14
77
Jorrit Waslander
Groningen
1:49:06
1:39:18
78
Fred Schoon
Groningen
1:44:41
1:39:21
79
Sander Jong
Purmerend
1:44:34
1:39:26
80
Wout Huisman
Utrecht
1:44:15
1:39:34
81
Rudy Van den Berg
Olympus '70
1:39:49
1:39:34
82
Marijn Biesboer
Oudorp Nh
1:39:52
1:39:36
83
Marijn Moesbergen
Amsterdam
1:47:20
1:39:40
84
Tim van den Berg
Wageningen
1:44:23
1:39:43
85
Piet Sikkema
Leeuwarden
1:50:00
1:39:46
86
Matthijs de Goede
Emmeloord
1:41:10
1:39:46
87
Ruben Hoekstra
Heerenveen
1:43:10
1:39:47
88
Kees Knol
Purmerend
1:47:45
1:39:52
89
Jeroen van Weperen
Nijmegen
1:44:59
1:40:05
90
Peter van den Belt
Groningen
1:45:06
1:40:14
91
Steef Sinkeler
Groningen
1:45:30
1:40:19
92
Erik Kramer
Haarlem
1:48:19
1:40:22
93
Arnoud van Putten
Amsterdam
1:41:09
1:40:22
94
Robin Kamperveen
Oldeberkoop
1:46:22
1:40:28
95
Yne Age Terpstra
Leeuwarden
1:45:11
1:40:30
96
Jornt De Vries
Groningen
1:46:54
1:40:38
97
Steffan van Slooten
Amsterdam
1:49:42
1:40:40
98
Anne Jongsma
Jubbega
1:47:42
1:40:42
99
Ids Dekker
Oosthuizen
1:49:34
1:40:47
100
Joris Warrens
Rotterdam
1:44:37
1:40:54
101
Remy Olsthoorn
Rotterdam
1:44:38
1:40:56
102
Bas van der Graaf
Mijdrecht
1:50:18
1:40:59
103
Jan Jelle Kuipers
Wommels
1:47:21
1:41:10
104
Irolt Dijkstra
Oosterbierum
1:44:11
1:41:25
105
Berwout Beimers
Hurdegaryp
1:53:05
1:41:30
106
Steven Kreule
Zwolle
1:46:05
1:41:40
107
Siebe Ruijgh
Amsterdam
1:44:02
1:41:43
108
Chantor Pascal van Beek
Social Mile
1:50:52
1:41:43
109
Ortwin Dijkstra
Oosterbierum
1:44:26
1:41:45
110
Cees Dijkmans
Ameide
1:44:46
1:42:01
111
Guus Vogels
Jubbega
1:49:03
1:42:05
112
Matthijs Maas
Hellas
1:48:18
1:42:11
113
Robert de Jong
Zwolle
1:45:51
1:42:23
114
Gerrit Knijnenberg
Heerde
1:45:54
1:42:25
115
Tim van der Hilst
Capelle aan den IJssel
1:47:20
1:42:28
116
Jeroen IJsselmuiden
Gytsjerk
1:43:52
1:42:29
117
Anders Maars
Amsterdam
1:44:16
1:42:36
118
Ruben Brander
Franeker
1:47:25
1:42:40
119
Geert Klaas Martijn
Utrecht
1:47:28
1:42:45
120
Jan van der Zee
Oosthem
1:44:40
1:42:54
121
Raji Hakim
Leeuwarden
1:54:36
1:43:02
122
Gerwin van Ruler
Voorthuizen
1:51:21
1:43:29
123
Robin Schouten
Utrecht
1:50:18
1:43:31
124
Gijs van der Zand
Eindhoven
1:47:47
1:43:33
125
Rudolf-Jan Raven
Dutch Runners
1:51:41
1:43:35
126
Martijn Crajé
Malden
1:50:57
1:43:42
127
Arnold Boersma
Oentsjerk
1:53:58
1:43:43
128
Nick de Glee
Joure
1:51:22
1:43:49
129
Chris Draijer
Blauwhuis
1:46:49
1:44:03
130
Richard Hiddingh
NEA Volharding
1:48:23
1:44:07
131
Hunt Versluijs
Lisse
1:51:25
1:44:16
132
James Day
Groningen
1:53:59
1:44:18
133
Robin Bakker
Blauwhuis
1:47:08
1:44:23
134
Melle Rothe
Groningen
1:55:02
1:44:25
135
Dirk de Groot
Lionitas
1:51:35
1:44:50
136
Dennis Verhagen
West-Terschelling
1:45:04
1:44:53
137
Hendrik Hornstra
Emmeloord
1:51:39
1:44:55
138
Sebastiaan Groeneveld
Den Oever
1:57:20
1:44:57
139
Hielke Bos
Driebergen-Rijsenburg
1:52:40
1:44:57
140
Bas Habets
Den Helder
1:57:19
1:44:58
141
Erwin Zweers
West-Terschelling
1:45:44
1:45:09
142
Mathieu Bolhuis
Groningen
1:46:37
1:45:11
143
Thomas Kleinegris
Leiden
1:49:34
1:45:20
144
Jan Willem Buren
Formerum
1:46:17
1:45:35
145
Rutger Oostra
Weidum
1:47:21
1:45:35
146
Harmen Vellenga
Wognum
1:56:07
1:45:39
147
Matthijs de Kam
Pijnenburg
1:51:42
1:45:44
148
Hein Djjkstra
Oosterbierum
1:48:33
1:45:44
149
Mark Bruggeling
Utrecht
1:50:31
1:45:46
150
Rafael Mendez
Amsterdam
1:53:53
1:45:55
151
Erik de Groot
Loopgroep Leeuwarden
1:46:53
1:45:59
152
Sjoerd Haas
Weesp
1:47:54
1:46:00
153
Erik Voorink
Blaricum
1:56:11
1:46:04
154
Rick De Bruijn
Uitgeest
1:47:51
1:46:12
155
Giel van Sisseren
Amsterdam
1:57:31
1:46:25
156
Tomas Simecek
Praha 9
1:58:14
1:46:28
157
Anton Verwolf
West-Terschelling
1:46:38
1:46:28
158
Bas Kin
Meppel
1:48:12
1:46:30
159
Jan Siep van den Bos
Sneek
1:48:26
1:46:31
160
Koen Weijsenborn
Amsterdam
1:47:50
1:46:32
161
Dirk-Jan Pasma
Utrecht
1:51:27
1:46:42
162
Maarten Huizinga
Harkstede
1:52:49
1:46:47
163
Roy Mekkring
Zwolle
1:49:08
1:46:49
164
Rene Bruinsma
SV Friesland
1:51:47
1:46:50
165
Jasper Stege
NOP
1:53:29
1:47:05
166
Jurjen van den Hengel
Enschede
1:51:04
1:47:10
167
Dylan Jongbloed
Enschede
1:51:05
1:47:11
168
Jan van der Hagen
Rotterdam
1:51:04
1:47:18
169
Sijbe Knol
Berltsum
1:51:01
1:47:18
170
Henk Popken
LSV Invictus
1:55:58
1:47:18
171
Jan Symon van Reijen
Landerum
1:47:47
1:47:28
172
Marc Bakker
Haarlem
1:58:25
1:47:29
173
Michel Kamstra
Zwolle
1:52:14
1:47:34
174
Lars Wendel
Amersfoort
1:56:12
1:47:36
175
Sietze huizenga
Grootegast
1:54:30
1:47:36
176
Egon Huijnen
Amsterdam
2:00:05
1:47:44
177
Melle Tilma
Wiuwert
1:49:28
1:47:49
178
Niels Oosterbaan
Zuidoostbeemster
1:49:31
1:47:56
179
Gerten Posthumus
Groningen
1:49:14
1:47:57
180
Jack Glasbergen
Katwijk Zh
1:54:51
1:47:58
181
Bart Heyerman
Gasselte
1:57:23
1:48:01
182
David Wedema
Haren Gn
1:53:06
1:48:11
183
Warner Hoijtink
Zwolle
1:51:23
1:48:11
184
Jelmer Abma
Tersoal
1:55:57
1:48:14
185
Tom van Ruitenbeek
Amsterdam
1:51:32
1:48:23
186
Auke Wiersma
IJlst
1:50:19
1:48:27
187
Wilko Lut
Zoeterwoude
1:53:06
1:48:27
188
Sander Van Haastert
VanDrielRunners
1:53:06
1:48:27
189
Jasper Theunissen
Nijmegen
1:50:20
1:48:37
190
Jeroen Geurts
Beuningen Gld
1:50:23
1:48:40
191
Lars Gillebaard
Harlingen
2:01:26
1:48:43
192
Marijn Mulder
Groningen
2:00:06
1:49:01
193
Herman de Vries
Leeuwarden
1:52:02
1:49:03
194
Arjan Vrieling
Winschoten
1:50:17
1:49:11
195
Jeroen Wildeman
Meerstad
1:55:34
1:49:14
196
Mark Bonne
Limmen
1:52:17
1:49:18
197
Edwin Bark
De Goorn
1:57:18
1:49:21
198
Rene Stijntjes
Gasselte
1:58:45
1:49:22
199
Robbert Stolk
Pijnenburg
1:54:12
1:49:23
200
Rodion Talman
Jonkerslan
1:56:17
1:49:27
201
Walter de Bruijn
Moordrecht
1:59:01
1:49:40
202
Aron Belt
Harderwijk
1:54:08
1:49:41
203
Wietze Zwerver
Sneek
2:02:30
1:49:48
204
Lennard Bosga
Groningen
1:56:27
1:49:56
205
Harm Dijkman
Holten
1:51:38
1:50:03
206
Bas Boterman
Amersfoort
2:03:37
1:50:09
207
Yvo Santema
Leiden
1:53:29
1:50:10
208
Sander Bouwknegt
Amsterdam
1:56:19
1:50:23
209
Friso van den Berg
Heerenveen
1:55:43
1:50:24
210
Oscar Hoiting
Nijmegen
1:59:51
1:50:32
211
Frenk van den Braak
Nijmegen
1:59:51
1:50:33
212
Mats Voshol
Purmerend
2:00:12
1:50:38
213
Martin c Wiersma
Stolwijk
1:59:20
1:50:51
214
Sven Pluut
Amsterdam
1:58:51
1:50:55
215
Rik Veenma
Groningen
1:57:45
1:50:57
216
Jakob KUIPER
Wezep
1:57:44
1:51:08
217
Iemke Lurvink
West-Terschelling
1:51:44
1:51:11
218
Laurens Mosselman
Utrecht
1:53:38
1:51:25
219
Pieter Borst
Haarlem
2:03:29
1:51:27
220
Jarno Olijve
Groningen
2:03:19
1:51:36
221
Martin Molenaar
Sneek
1:55:33
1:51:39
222
Jasper van den Brink
Lies
1:52:41
1:51:42
223
Bart Breddels
Haarlem
2:03:47
1:51:44
224
Jesse Overal
Groningen
2:00:16
1:51:47
225
Aram Boekestijn
Breda
1:56:50
1:52:22
226
Denny Bouw
Sliedrecht
1:55:34
1:52:25
227
Roland Burgers
Leusden
2:04:29
1:52:28
228
Paul van Leeuwen
Veendam
1:58:07
1:52:29
229
Sjoerd Ydema
Sneek
1:55:33
1:52:41
230
Marc Brandse
Heemstede
2:00:54
1:52:41
231
Mark Folbert
Loopgroep Hugo Veenker
1:53:58
1:52:42
232
Jorn de Jong
Midsland
1:53:22
1:53:01
233
Willem Hendrik Ruijg
Lies
1:53:46
1:53:12
234
Stefan Huisman
Sneek
2:05:40
1:53:22
235
Johan Adema
Loopgroep Sneek
1:59:22
1:53:32
236
Jacco Breedveld
Zwolle
2:04:59
1:53:46
237
Dorus Droog
Warmenhuizen
1:56:14
1:53:51
238
Wouter van der Veen
Groningen
2:00:02
1:53:54
239
Gideon van den Bosch
Oegstgeest
2:04:00
1:54:10
240
Casper van der Harst
Zoetermeer
2:03:57
1:54:22
241
Melle Hamstra
Leeuwarden
1:55:41
1:54:33
242
Mees Ter Stege
Franeker
2:06:11
1:54:34
243
Robbert Lodewijks
Feanwalden
2:06:10
1:54:34
244
Sebastiaan van Bilsen
Pijnacker
1:58:25
1:54:38
245
Doeke Bakker
West-Terschelling
1:55:06
1:54:46
246
Wander Sikkes
Loopgroep Leeuwarden
2:05:04
1:54:54
247
Raimond Serra
Loopgroep Sneek
1:57:51
1:55:00
248
Daniel Beimers
Leeuwarden
2:06:44
1:55:07
249
Gerard Verelst
Groningen
1:58:38
1:55:15
250
Frank Schols
Schimmert
1:57:03
1:55:30
251
Durk Tigchelaar
Harlingen
2:07:40
1:55:39
252
Jeroen Hovinga
Tolbert
2:01:55
1:55:42
253
Rob Verveer
Berltsum
1:58:51
1:55:45
254
Wouter Trumpie
Groningen
2:05:58
1:55:47
255
Gerrit van Oene
Isala '96
2:08:07
1:55:48
256
Charles Hartman
Amsterdam
2:03:29
1:55:49
257
Alexsander van der Veen
Witmarsum
2:03:31
1:55:50
258
Wobe de Vries
Zuidlaren
2:07:22
1:55:51
259
Taeke Wiersma
Leeuwarden
2:01:46
1:56:01
260
Tjipke Van der Veen
Gerkesklooster
2:07:42
1:56:05
261
Erik-Jan Linstra
Groningen
2:01:45
1:56:08
262
Tjeerd Holtrop
AV Heerenveen
2:00:05
1:56:09
263
Andre Westra
Utrecht
1:59:44
1:56:14
264
Kars Rauwerda
Goutum
1:57:22
1:56:16
265
Arne den Otter
Barendrecht
2:07:55
1:56:24
266
Ruben Beeksma
Joure
2:03:58
1:56:25
267
Rik van der Vegt
Borne
2:02:28
1:56:36
268
Quirijn Verlaan
Zwolle
1:59:53
1:56:40
269
Frank Aartsen
Rotterdam
2:02:44
1:56:42
270
Daniel van der Linden
Goutum
1:58:05
1:56:58
271
Marcel Tuinstra
Amersfoort
2:05:32
1:57:10
272
Jasper De Noord
Lionitas
2:08:12
1:57:11
273
Johan Pannekoek
Amsterdam
2:08:30
1:57:23
274
Harm Jan Bijlsma
Gorredijk
2:05:59
1:57:36
275
Roy Pijper
Appingedam
1:59:24
1:57:38
276
Jos Wijnker
Oude Niedorp
2:00:07
1:57:53
277
Niels Plomp
Loopgroep Leeuwarden
2:10:17
1:57:55
278
Anton Buning
Haarlem
2:07:53
1:57:58
279
Rens Kalter
Purmerend
1:59:37
1:58:02
280
Harke Alkema
Kollum
2:04:21
1:58:08
281
Robert Visser
Leeuwarden
1:59:36
1:58:15
282
Reinier van der Stap
Harlingen
1:59:37
1:58:17
283
Geert Abbink
Hoorn Terschelling
2:08:03
1:58:21
284
Anne Steenbeek
Enschede
2:03:40
1:58:24
285
Remco Kuperus
Leeuwarden
2:08:23
1:58:28
286
Thierry Piets
Groningen
2:02:30
1:58:39
287
Edgar Suselbeek
Meppel
2:00:21
1:58:39
288
Jitze Kuiper
Bolsward
2:07:32
1:58:42
289
Jelmer Krikke
Loopgroep Sneek
2:00:39
1:58:43
290
Dick Allewelt
Berlijn
2:03:20
1:59:20
291
Roel Botermans
Gouda
2:07:25
1:59:21
292
Rico van Houten
Arnhem
2:11:02
1:59:29
293
Hugo Stins
West-Terschelling
2:00:35
1:59:36
294
Bart Konings
Kudelstaart
2:08:28
1:59:41
295
Rick Kostelijk
Almere
2:12:47
1:59:51
296
Peter Van den Bor
BAV
2:11:42
1:59:54
297
Jelle Prins
West-Terschelling
2:00:53
1:59:55
298
Pytrik Amsterdam
Loopgroep Sneek
2:13:02
1:59:55
299
Coen Ruijter
Haren Gn
2:06:39
2:00:11
300
Roel de Jong
Leiden Road Runners Club
2:02:57
2:00:13
301
Hobbe Vijver
Makkum Fr
2:03:23
2:00:32
302
Mark van der Veer
Franeker
2:05:26
2:00:37
303
Leo Zandbergen
Middenbeemster
2:02:14
2:00:41
304
Gert Jan Vogelsang
Wolvega
2:04:13
2:01:02
305
Jelmer Sangers
Joure
2:08:40
2:01:06
306
Chris de Vries
Lionitas
2:06:57
2:01:08
307
Hans Pieter van Stein Callenfels
Haarlem
2:07:53
2:01:20
308
Jasper Buddeke
IJsselstein Ut
2:13:34
2:01:26
309
Jaap Knot
Meppel
2:04:40
2:01:30
310
Wouter Canter Visscher
Drachten
2:09:37
2:01:38
311
Jerreth Oosting
Leeuwarden
2:06:17
2:01:40
312
Frans van Staalduinen
Meppel
2:04:51
2:01:41
313
Gert-Jan Bosch
Brantgum
2:09:59
2:01:41
314
Peter Tuurenhout
Harlingen
2:05:06
2:01:51
315
Remco Schuil
Leeuwarden
2:07:59
2:01:57
316
Ruud Bakker
Utrecht
2:13:23
2:02:06
317
Peter Brander
Franeker
2:06:57
2:02:08
318
Iwe Muiser
Utrecht
2:10:37
2:02:40
319
Tim De Vries
Nijeholtpade
2:08:01
2:02:42
320
Coen Bremer
Maassluis
2:11:26
2:02:48
321
Louwrens Tolman
Lippenhuizen
2:09:47
2:02:51
322
Stijn de Ruiter
Goutum
2:12:35
2:02:54
323
Daan de Vries
Nieuwegein
2:16:01
2:03:12
324
Marco Stoter
Wormerveer
2:13:23
2:03:31
325
Ronnie Bakker
AV Heerenveen
2:14:02
2:03:37
326
Roy Van Aalst
Surhuisterveen
2:06:58
2:03:37
327
Stefan Merkus
Kollum
2:14:20
2:03:43
328
Jasper Borghs
Amsterdam
2:14:24
2:03:46
329
Jan de Haan
Oldelamer
2:12:04
2:03:49
330
Jeroen van Dijk
Midsland
2:10:00
2:03:50
331
Sjoerd Mulder
Eelderwolde
2:13:14
2:04:15
332
Koen Willems
Breda
2:15:53
2:04:20
333
Joris Kroesen
Amsterdam
2:17:42
2:04:23
334
Yorick Mulder
Midsland
2:04:53
2:04:32
335
Frank Sinnema
Wageningen
2:09:36
2:04:52
336
Erik de Bijl
Hoogezand
2:07:26
2:05:05
337
Robert Poolman
Apeldoorn
2:12:05
2:05:06
338
Wytse Hiemstra
Goutum
2:06:25
2:05:18
339
Lucas Hekkelman
Leiden
2:12:43
2:05:48
340
Gerrit Mink
Joure
2:13:35
2:06:02
341
Pieter Schuiteboer
Kollum
2:12:23
2:06:08
342
Vincent Noordam
Apeldoorn
2:15:44
2:06:09
343
Egbert Bruggen
Midsland
2:06:36
2:06:16
344
Theo Toering
Groningen
2:17:36
2:06:32
345
Jesse Niemeijer
Yde
2:17:14
2:06:43
346
Jelle Terpstra
Driebergen-Rijsenburg
2:17:06
2:06:58
347
Randy Oldenziel
Groningen
2:15:46
2:07:08
348
Lex Donders
Midsland
2:13:34
2:07:35
349
Thijs Driessen
Groningen
2:13:36
2:07:41
350
Leon Leekstra
Oudehaske
2:15:40
2:07:48
351
Max Grim
De Knipe
2:16:19
2:07:57
352
Wietse Dijkstra
Haren Gn
2:16:46
2:08:08
353
Theo Zeldenrust
Drachten
2:17:37
2:08:45
354
Gerben Cornelis Snijder
Hoorn Terschelling
2:09:47
2:08:55
355
Koen van Zwieten
Groningen
2:20:59
2:09:41
356
Koen Metzelaar
Bunnik
2:15:51
2:09:57
357
Marco Lenes
Oudehaske
2:13:21
2:10:01
358
Fred de Vos
Haulerwijk
2:22:25
2:10:06
359
Reitse Beeksma
Joure
2:20:38
2:10:20
360
Quinten Rozeboom
Alphen aan den Rijn
2:20:37
2:11:00
361
Sander Van Wijk
Barendrecht
2:23:37
2:11:20
362
Aron Post
Barendrecht
2:23:36
2:11:20
363
David Ayal
Hippolytushoef
2:22:35
2:11:26
364
Martijn Louwes
Wieringerwerf
2:21:36
2:12:17
365
Robert Van Leeuwen
Wezep
2:18:17
2:12:19
366
Job Oosterhof
Roden
2:21:11
2:12:36
367
Matthijs van Akker
Franeker
2:23:28
2:12:39
368
Frank Bakker
Amsterdam
2:23:26
2:13:10
369
Eddy Witte
De Koog
2:22:50
2:13:22
370
Andre Groendijk
Kollum
2:19:52
2:13:35
371
Menno Steenstra
Franeker
2:23:59
2:13:50
372
Justin Smit
Tuk
2:19:42
2:14:16
373
Jos Kraak
Amsterdam
2:19:42
2:14:27
374
Sjoerd Wouda
Gorredijk
2:22:58
2:14:36
375
Rainier Koers
PEC 1910
2:25:46
2:14:37
376
Stefan Kutsch Lojenga
Haarlem
2:28:09
2:14:40
377
Martijn ter Telgte
Bergen Nh
2:28:09
2:14:41
378
Redmer Zwerver
Scharnegoutum
2:27:24
2:14:41
379
Gijs Van der Molen
Zuid-Scharwoude
2:18:28
2:14:55
380
Huib Schilp
Laren Nh
2:25:06
2:14:59
381
Simon de Vries-Geijtenbeek
Dolichos
2:24:14
2:15:09
382
Nathan Sprey
Tytsjerk
2:25:00
2:15:21
383
Mike van Es
Ter Aar
2:25:17
2:15:29
384
Klaas Sipma
Kollum
2:22:33
2:16:19
385
Martijn van den Berg
Vlaardingen
2:21:38
2:16:21
386
Rene Wubs
Hallum
2:26:38
2:16:31
387
Marijn Buurman
West-Terschelling
2:28:41
2:16:33
388
Theo Stockmann
Utrecht
2:29:37
2:16:34
389
Rob van den Brink
Assen
2:27:58
2:16:44
390
Daan Willink
Renkum
2:29:11
2:16:50
391
Freek Vincken
Amsterdam
2:20:50
2:17:02
392
Jeroen Visser
Midsland
2:18:53
2:18:09
393
Johannes Gjaltema
Hallum
2:26:13
2:18:25
394
Geon GJ Knol
Haren Gn
2:20:22
2:18:35
395
Sjoerd Vleugel
Leeuwarden
2:24:38
2:19:00
396
Koen Francken
Enschede
2:23:57
2:20:04
397
Sjors Peeters Weem
Utrecht
2:23:58
2:20:05
398
Martijn Kloppenburg
Groningen
2:27:30
2:20:40
399
Xander van den Berg
Almere
2:33:54
2:20:58
400
Nanne Piter Lenes
Heerenveen
2:32:04
2:21:16
401
David Powel
Maarssen
2:31:53
2:21:40
402
Stefan Schra
Meppel
2:34:38
2:22:04
403
Tom Spierings
Groningen
2:28:36
2:22:19
404
Max de Rode
Soest
2:29:31
2:22:50
405
Jan de Muinck Dezentje
Amersfoort
2:30:13
2:22:51
406
Pjotr Kinders
Zevenaar
2:35:18
2:22:59
407
Gilbert Van Berkel
Spijkenisse
2:36:00
2:23:09
408
Jan Durk Brandenburg-de Man
Groningen
2:28:34
2:24:53
409
Bas De Vries
Nijeholtpade
2:31:41
2:26:27
410
Stijn van Ulst
West-Terschelling
2:27:56
2:27:12
411
Joeri Posma
Driebergen-Rijsenburg
2:42:01
2:28:34
412
Pieter Smid
Den Oever
2:39:59
2:28:48
413
Jouke Dykstra
Leeuwarden
2:32:27
2:29:20
414
Prashanth Suresh Kumar
Leeuwarden
2:32:27
2:29:21
415
Johan Van der Vegt
Wolvega
2:35:38
2:30:21
416
Harmen Cuperus
Utrecht
2:42:43
2:30:40
417
Marinus Breevaart
Rotterdam
2:36:48
2:31:57
418
Jeroen Nieboer
Harlingen
2:44:14
2:33:03
419
Meijert Smid
Den Oever
2:45:33
2:34:23
420
Joris van de Vrande
Elst Gld
2:45:03
2:36:46
421
Pieter Wijne
's-Gravenhage
2:47:18
2:42:33
422
Arvid Hedemann
Assen
2:57:06
2:50:19
423
Joop de Lange
De Meern
2:52:12
2:50:46
424
Mathijs Van Maurik
Groningen
3:02:10
2:56:54
425
Wiebe Wiersma
Wijckel
3:08:14
3:04:53
M40, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Victor Plomp
Leeuwarden
1:25:38
1:24:29
2
Johan Hofstra
Witmarsum
1:28:20
1:27:08
3
Peter Pettinga
Loopgroep Bedum
1:28:15
1:27:10
4
Herke Kranenborg
Overijse
1:35:12
1:27:14
5
Robin Veldhuis
PEC 1910
1:34:24
1:29:22
6
Gian Lelieveld
Zoeterwoude
1:30:41
1:29:28
7
Henk Vollebregt
Olympus '70
1:30:00
1:29:47
8
Ate Bijlsma
Garyp
1:30:28
1:29:52
9
Marco Kamstra
Wommels
1:36:32
1:30:09
10
Henri Schimmel
Meppel
1:35:05
1:30:22
11
Ralf Himpler
Bocholt
1:36:13
1:30:40
12
Peter van den Broek
Werkhoven
1:31:55
1:31:09
13
Daan Kerklaan
Oosterhout Nb
1:32:52
1:31:28
14
Harrie Wetterhahn
Lionitas
1:33:02
1:31:51
15
Menno Benningshof
Oud-Beijerland
1:33:31
1:32:00
16
Adam Karaaslan
Uithuizen
1:35:46
1:32:12
17
Bareld Kootstra
Loopclub Burgum
1:33:05
1:32:16
18
Rene van der Geest
LVA Plantaris
1:33:58
1:32:37
19
Johan de Witte
Makkum Fr
1:33:15
1:32:50
20
Marc Crone
Amsterdam
1:33:41
1:33:31
21
Peter Theo Hoekstra
IJlst
1:34:06
1:33:35
22
Hessel Ruijgh
Waalre
1:34:21
1:33:41
23
Erwin Kroeze
Huissen
1:34:59
1:33:42
24
Michiel Funke
West-Terschelling
1:33:56
1:33:43
25
John van der Werf
Boskoop
1:40:34
1:33:46
26
Marco Boorsma
Sneek
1:34:45
1:34:14
27
Hans-Jan Jasper
Loopgroep Sneek
1:36:11
1:34:26
28
Erwin Kreule
Nieuwleusen
1:38:27
1:34:32
29
William Groothand
Zwolle
1:34:55
1:34:32
30
Tjerk Maij
Koog aan de Zaan
1:46:45
1:34:47
31
John Nijburg
Delfzijl
1:40:54
1:34:53
32
Erik Canter Visscher
Beetsterzwaag
1:41:21
1:34:56
33
Frank Hoffmann
Dolichos
1:42:10
1:35:20
34
Koen Neefjes
Chambessy
1:35:42
1:35:21
35
Danny van der Sluis
Zoetermeer
1:43:00
1:35:24
36
Hans Herngreen
Kockengen
1:37:05
1:35:40
37
Erik Olijerhoek
Zoeterwoude
1:38:53
1:35:45
38
Marco Tekstra
Tolbert
1:39:42
1:35:58
39
Friso Kingma
Appelscha
1:39:42
1:36:08
40
Roelof van der Heide
Oosterwolde Fr
1:39:42
1:36:08
41
Jan van Gendt
Nijmegen Atletiek
1:49:18
1:36:09
42
Ben vd Mark
Berkel en Rodenrijs
1:37:28
1:36:09
43
Patrick Gums
PEC 1910
1:37:30
1:36:20
44
Rolf Mahne
Twello
1:38:36
1:36:26
45
Harry Honebecke
ATC '75
1:46:44
1:36:39
46
Keimpe de Vries de Vries
SV Friesland
1:38:19
1:36:39
47
Bas de Best
Sneek
1:40:56
1:37:08
48
AGM Kraakman Kraakman
Enkhuizen
1:48:10
1:37:28
49
Erik Went
Leiden Road Runners Club
1:40:53
1:38:16
50
Evert Van Zanten
De Lier
1:40:00
1:38:26
51
Jeroen Grootveld
Pijnenburg
1:45:18
1:38:39
52
Dennis Schat
Sneek
1:41:12
1:38:42
53
JP DeMarco
Volendam
1:45:22
1:38:42
54
Martin Brouwer
Sneek
1:39:19
1:38:48
55
Rob Mulder
Haren Gn
1:39:21
1:38:53
56
Albert Rijpma
Sneek
1:44:46
1:38:59
57
Chris Israel
Pijnenburg
1:47:26
1:39:08
58
Michel van Velsen
Odijk
1:41:02
1:39:22
59
Erik Lipsic
Groningen
1:44:53
1:39:22
60
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:46:08
1:39:30
61
Mart Geijtenbeek-de Vries
Dolichos
1:46:27
1:39:37
62
Vincent Homburg
Dordrecht
1:40:44
1:39:39
63
Rene Tuinenga
Berltsum
1:48:39
1:39:40
64
Peter Budding
VanDrielRunners
1:46:36
1:40:06
65
Luut de Jong
Horror
1:44:47
1:40:27
66
Bob Boersema
Zuidhorn
1:42:08
1:40:37
67
Michael Goedhart
Amstelveen
1:42:26
1:40:39
68
Willem de Vries
Loopclub Burgum
1:47:24
1:40:52
69
Alle Sterk
Berltsum
1:42:11
1:40:59
70
Jaap Bosma
Loopclub Burgum
1:43:58
1:41:04
71
Sjoerd Kooistra
Loenga
1:41:55
1:41:05
72
Berend Fekken
Scharsterbrug
1:48:44
1:41:05
73
Jerry Herder
Groningen
1:42:16
1:41:06
74
Sjoerd Huizink
ATC '75
1:43:01
1:41:10
75
Henk Westeneng
VAV
1:44:20
1:41:14
76
Jelle Van de Poel
Driebergen-Rijsenburg
1:47:41
1:41:15
77
Ronald Tekstra
Ysbrechtum
1:45:39
1:41:19
78
Tjisse Schaap
Ingelum
1:53:02
1:41:28
79
Gerhard van Vilsteren
Isala '96
1:44:51
1:41:30
80
Peter van der Ploeg
Damwald
1:44:00
1:41:34
81
Johan Slootweg
Den Helder
1:54:02
1:41:45
82
Alex Geradts
Arnhem
1:47:04
1:41:47
83
Erik Klaassens
Cothen
1:47:42
1:41:55
84
Remco Arnoldus
RRZ
1:42:57
1:42:08
85
Arjan Siersma
Hemelum
1:48:25
1:42:12
86
André Duinstra
Horror
1:53:28
1:42:18
87
Martijn van den Hoek
Gouda
1:44:22
1:42:28
88
Xander Smith
West-Terschelling
1:42:46
1:42:28
89
Wouter Kuiper
Marum
1:49:07
1:42:28
90
Bas Glasbergen
Meppel
1:47:16
1:42:29
91
Reinder Meekma
Ferwert
1:49:21
1:42:29
92
Menno vander Meer
Garrelsweer
1:43:30
1:42:32
93
Martien Mol
Olympus '70
1:44:13
1:42:40
94
Floris Birnie
Hilversum
1:50:27
1:42:40
95
Jaap Oosterhoff
Capelle aan den IJssel
1:47:34
1:42:41
96
Paul Poorthuis
LAAC Twente
1:43:45
1:42:42
97
Sandy Dekker
Wormer
1:46:13
1:42:48
98
Marco Perdijk
Briltil
1:47:30
1:43:03
99
Bart van de Roer
Hilversum
1:50:52
1:43:05
100
Peter Berg
Leiden
1:46:30
1:43:15
101
Martin Hermes
Enschede
1:44:59
1:43:21
102
Jeroen van Doorn
Soest
1:49:33
1:43:23
103
Peter Groothoff
Horror
1:48:33
1:43:29
104
Rien Janse
Luttelgeest
1:48:36
1:43:35
105
Ludo Abbink
Grijpskerk
1:50:25
1:43:38
106
Collin Hoogeveen
's-Hertogenbosch
1:49:11
1:43:43
107
Catharinus de Schiffart
Nijmegen
1:45:26
1:43:43
108
Ivo den Bieman
Wamel
1:56:53
1:43:44
109
Dave de Lang
IJsselstein Ut
1:46:33
1:43:50
110
Jeroen Nijland
Borger
1:50:01
1:43:58
111
Klaas van Tricht
Loopgroep Sneek
1:45:49
1:43:58
112
Douwe de Jong
Wolsum
1:46:52
1:44:03
113
Jan Oud
Joure
1:46:47
1:44:05
114
Jaap van Dieren
Isala '96
1:47:40
1:44:15
115
Bart Smeltink
Sint Nicolaasga
1:50:37
1:44:16
116
Peter Fennema
Hoofddorp
1:54:26
1:44:17
117
Aldrik Venemans
Leiden
1:45:32
1:44:18
118
Peter de Ruiter
Goutum
1:50:21
1:44:20
119
Vincent Mujskens
Uitgeest
1:46:58
1:44:25
120
Dirk Koster
Voorthuizen
1:45:55
1:44:30
121
Huub Kottink
Borne
1:53:50
1:44:35
122
Hayco van der Velde
Heerenveen
1:52:09
1:44:39
123
Johan Sterk
Loopgroep Sneek
1:46:28
1:44:39
124
Sjoerd Slinger
West-Terschelling
1:45:15
1:44:39
125
Erik Pakes
Groningen Atletiek
1:46:37
1:44:40
126
Marc de Graaf
West-Terschelling
1:44:53
1:44:43
127
Hendrik van der Zee
IJlst
1:46:35
1:44:47
128
Mattijs Farber
Heerhugowaard
1:47:02
1:44:48
129
Dennis Tolhuis
Hengelo Ov
1:50:52
1:44:51
130
Jan van de Beek
Voorthuizen
1:54:48
1:44:52
131
Danny Tuinhout
Purmerend
1:47:26
1:44:52
132
Wiebren Wind
Hoofddorp
1:52:38
1:44:54
133
Hessel Dijkstra
IJlst
1:46:46
1:44:57
134
Arno Rodenburg
Kockengen
1:46:26
1:45:03
135
Martijn Sikkens
Zwolle
1:49:16
1:45:10
136
Ruurd Hans de Boer
SV Friesland
1:46:39
1:45:16
137
Tjipke Joustra
Ryptsjerk
1:47:33
1:45:17
138
Jan Baljeu
Drachten
1:58:29
1:45:27
139
Dennis Klos
Stolwijk
1:54:17
1:45:48
140
Ewald Dudok
Dordrecht
1:46:09
1:45:58
141
Rutger Kluiver
Borger
1:54:22
1:46:02
142
Johan Haitsma
De Knipe
1:53:46
1:46:04
143
Niels Strooker
Alkmaar
1:47:00
1:46:07
144
Gerke Bos
Groningen
1:50:07
1:46:10
145
Sieto de Vreeze
Olympus '70
1:47:48
1:46:13
146
Klaas Dijkstra
Twijzelerheide
1:52:36
1:46:15
147
Milo van der Kruis
Luxwoude
1:47:46
1:46:21
148
Menno de Roos
Sneek
1:48:57
1:46:26
149
Johan Bosma
Utrecht
1:57:46
1:46:28
150
Pm Jannink
Uithoorn
1:58:38
1:46:33
151
Mark Hilderink
NOP
1:48:17
1:46:38
152
Jacco Koops
Heerenveen
1:48:34
1:46:39
153
Patrick van Sluis
Groningen
1:49:06
1:46:41
154
Robbert Voogdgeert
Haarlem
1:56:22
1:46:41
155
Jeen Boringa
Leeuwarden
1:53:55
1:46:47
156
Dirk Nijmeijer
Archeus
1:59:49
1:46:50
157
Rinie van Pijpen
Leiden Road Runners Club
1:55:07
1:46:56
158
Arjen Mier
West-Terschelling
1:47:35
1:47:25
159
Menno Hoekstra
Haarlem
1:53:47
1:47:28
160
Wim Hoekstra
Leeuwarden
1:53:47
1:47:29
161
Allard Treep
Meppel
1:50:38
1:47:30
162
Vincent Hagen
Holten
2:00:39
1:47:30
163
Dennis Witte
Zoeterwoude
1:49:40
1:47:31
164
Jan van Iterson
LVA Plantaris
1:57:23
1:47:34
165
Gerben Ellérie
Loopgroep Berlikum
1:50:47
1:47:35
166
Cuno Wittrock
Goor '75
1:56:57
1:47:37
167
Harry Went
Leiden Road Runners Club
1:50:05
1:47:38
168
Ortwin Linders
Arnhem
2:00:21
1:47:41
169
Robert Noppers
Borger
1:53:49
1:47:45
170
Raymond Reekers
Sneek
1:50:17
1:47:46
171
Otto van 't Loo
Hilversum
1:55:42
1:47:55
172
Martijn Bakker
Castricum
1:55:41
1:47:57
173
Bas Spliet
Havelte
1:55:16
1:48:01
174
Rens Osinga
Leeuwarden
1:52:22
1:48:05
175
Pim Raaijmakers
Utrecht
2:00:05
1:48:07
176
Joep Teunissen
Zeist
1:53:51
1:48:08
177
Bert Janssens
Gasselte
1:57:36
1:48:13
178
Harry van Dalen
Achterveld
1:58:55
1:48:16
179
Marten van der Kamp
Impala
1:54:09
1:48:19
180
Rick Veringmeier
Schiedam
1:55:27
1:48:32
181
Jörg Biermann
Bocholt
1:54:08
1:48:35
182
Taco ten Hove
Zorgvlied
1:55:35
1:48:37
183
Piet Bron
Haren Gn
2:00:31
1:48:41
184
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassenaar
1:51:37
1:48:43
185
Remco Van Daal
's-Gravenhage
2:01:24
1:48:44
186
Gerard Numan
Groningen
1:54:22
1:48:49
187
Thony van der Veen
Loopclub Burgum
1:50:14
1:48:51
188
Michiel Thierry
Hilversum
1:57:05
1:49:00
189
Henk Pieffers
Holten
2:02:15
1:49:07
190
Robèr van Galen
Heemskerk
2:00:52
1:49:09
191
Patrick Smit
Groningen
1:57:28
1:49:18
192
Walter Kraan
IJsselstein Ut
1:55:08
1:49:24
193
Gerrit Jan Kramer
Beetsterzwaag
1:57:23
1:49:26
194
Allard Teekens
Zwartsluis
1:52:57
1:49:28
195
Pieter van der Gaast
Bodegraven
1:50:59
1:49:38
196
Jan Bos
Hilversum
1:57:49
1:49:43
197
Martijn De Koo
Leiden
1:52:09
1:49:50
198
Sami Morra
Harmelen
1:55:35
1:49:52
199
Frank Schouw
Haarlem
1:57:42
1:49:54
200
Armin Hietbrink
MenterARunners
1:58:30
1:50:00
201
Bardo Schutz
Wassenaar
2:03:13
1:50:03
202
Jan Schengenga
Joure
1:52:52
1:50:08
203
Guido Schols
Oranjewoud
1:54:47
1:50:11
204
Edwin Scheffer
Zuidoostbeemster
1:54:25
1:50:12
205
Jaap Stout
Alblasserdam
1:54:35
1:50:17
206
Wim Verburg
Goes
1:58:55
1:50:26
207
Winfred Knibbeler
Hilversum
1:56:29
1:50:26
208
Rintje Joustra
Lollum
1:51:57
1:50:27
209
Roderick de Koning
Utrecht
1:56:21
1:50:28
210
REGINALD Verschoor
Voorburg
1:59:02
1:50:32
211
Peter van Polen
Zwolle
1:54:15
1:50:36
212
Sietse Pilat
Emmeloord
1:59:33
1:50:38
213
Erwin Wit
Loopgroep Hoorn
2:00:04
1:50:42
214
Johan Reefman
De Krim
2:02:39
1:50:48
215
Egbert Greving
Wildervank
1:51:35
1:50:48
216
Auke Van der Sluis
Sneek
1:52:36
1:50:49
217
Dennis Zijlstra
Bolsward
1:52:28
1:50:51
218
Hans Veeman
Sneek
1:53:52
1:50:54
219
Johan Wolthuizen
Sneek
1:52:51
1:50:57
220
Bart van Wermeskerken
Sneek
1:58:22
1:50:58
221
Pieter Spits
Noordhorn
1:55:38
1:51:00
222
Harry Immenga
Winschoten
1:55:25
1:51:00
223
Stefan van den Brink
Lies
1:51:55
1:51:02
224
Peter Reitsma
Horror
1:55:11
1:51:06
225
Anne Tanja
Groningen
2:01:42
1:51:09
226
Boyd Gerrits
Zwolle
1:54:23
1:51:11
227
Roel Binsma
Groningen
2:00:15
1:51:24
228
Wilfred Roebersen
De Gemzen
1:57:39
1:51:26
229
Henk Kattenberg
Isala '96
1:54:58
1:51:29
230
Age Faber
PEC 1910
1:55:10
1:51:32
231
Henk de Jonge
Ruinerwold
1:59:03
1:51:33
232
Marcel Companjen
Harderwijk
1:58:09
1:51:40
233
Bas van der Loo
Kudelstaart
2:00:45
1:51:43
234
Istvan Cornelissen
Kudelstaart
2:00:45
1:51:43
235
Hendrik Linnewiel
Groningen
2:01:54
1:51:44
236
Pieter Hogenhout
Goirle
2:05:16
1:51:51
237
Maarten Goezinnen
Ankeveen
2:02:14
1:51:52
238
Jillis van der Voort
Beetsterzwaag
2:02:48
1:51:54
239
Kees-Jan van Wezel
Noordwijk Zh
1:54:20
1:51:55
240
Martijn van Cromvoirt
Zoeterwoude
1:59:03
1:52:07
241
Patrick De Bruin
Leusden
2:02:39
1:52:09
242
Hessel Fries
Leeuwarden
1:53:17
1:52:09
243
Richard Kist
Isala '96
2:05:05
1:52:11
244
Manfred Reuvekamp
PEC 1910
2:00:55
1:52:12
245
Arjan Veldthuis
De Sperwers
1:55:10
1:52:18
246
Jerry Wolda
Groningen
1:54:04
1:52:18
247
Rienk Bernhard
NOP
1:58:44
1:52:21
248
Rob Bottenberg
Isala '96
2:05:14
1:52:21
249
Hans Krijnsen
Heerenveen
1:54:58
1:52:37
250
Jeroen de Vries
Groningen
2:01:15
1:52:43
251
Rimmert De Jong
Menaam
1:52:43
1:52:43
252
Rik Bronsema
Haren Gn
2:06:03
1:52:57
253
Raymond Jong
Purmerend
1:58:08
1:53:00
254
Michel Hoekstra
Pijnenburg
2:03:15
1:53:01
255
Hein Riewald
Dronryp
2:03:59
1:53:04
256
Eldert Teijema
Heerenveen
2:03:07
1:53:07
257
Harry van Nierp
Zoeterwoude
1:59:58
1:53:09
258
Geart Postma
Formerum
1:53:25
1:53:14
259
Sep Benak
Meppel
1:54:56
1:53:14
260
Wim van der Weegen
Utrecht
2:02:07
1:53:17
261
René Moerland
Yerseke
2:00:00
1:53:24
262
Paul Steen
Loopclub Burgum
1:54:49
1:53:24
263
Toby Schulte
AV Castricum
1:56:15
1:53:32
264
Henk Veenstra
Drachten
1:59:42
1:53:43
265
Wiebe Meilema
Leeuwarden
2:00:01
1:53:43
266
Rene Buijtenhuis
Soest
1:59:57
1:53:44
267
Jasper Schreuder
Vlieland
1:55:16
1:53:49
268
Hein Vermeulen
Amsterdam
2:07:04
1:53:51
269
Peter de Wit
Zeist
1:53:52
1:53:52
270
Hans Wortelboer
Diever
1:57:23
1:53:56
271
Michel Van Lunteren
Leeuwarden
2:04:07
1:53:57
272
Ernst Harskamp
Houten
1:55:44
1:53:57
273
Wigle Anema
Weidum
2:03:04
1:53:59
274
John Ouderling
Emmeloord
2:03:09
1:54:05
275
Arnold Bloem
Marum
1:59:24
1:54:07
276
Niemarkt Michel
Bolsward
2:00:28
1:54:07
277
Tjeerd Bakker
Leeuwarden
1:59:38
1:54:08
278
Hendrik Meskers
Oegstgeest
2:04:01
1:54:10
279
Arie Namminga
Kollum
1:58:08
1:54:11
280
Jaap Halma
Leeuwarden
1:59:41
1:54:12
281
Werner de Jong
Heerenveen
2:00:47
1:54:13
282
Gert-Jan Jorna
Bolsward
1:56:48
1:54:15
283
Arjan Koster
Ruinerwold
1:59:03
1:54:17
284
Michel Garmann
Leeuwarden
2:02:43
1:54:20
285
Gerard van der Velde
Groningen
1:55:27
1:54:22
286
Wim Bonne
Midsland
1:54:42
1:54:23
287
Mike Roos
Haarlem
2:07:25
1:54:24
288
Johan van der Kolk
Isala '96
1:57:07
1:54:26
289
Henk Westerhuis
Drachten
2:03:54
1:54:26
290
Auke De Boer
Delft
2:01:16
1:54:46
291
Klaas De Ruiter
Leeuwarden
2:04:33
1:54:53
292
Kor de Boer
Marum
2:06:38
1:54:58
293
Marcel Blom
Kockengen
1:56:24
1:54:59
294
Edo Eikenaar
Zwolle
2:01:22
1:55:00
295
Henk Loonstra
Zwolle
2:07:58
1:55:00
296
Frans Haitsma
Loopgroep Leeuwarden
1:56:52
1:55:01
297
Marten Kruisinga
Haarlem
2:06:45
1:55:01
298
Ben Pol
Putten
2:02:55
1:55:01
299
Erwin Miedema
Haarlem
2:01:31
1:55:06
300
Ruud Van Munster
Heemstede
1:56:55
1:55:11
301
Sander Dol
Hilversum
2:07:24
1:55:11
302
Martijn Arendsen
Haarlem
2:08:27
1:55:27
303
Peter van Marle
Meppel
2:03:36
1:55:28
304
Dik Goedhart
Barendrecht
1:56:51
1:55:31
305
Peter van der Veen
Groningen
2:03:41
1:55:33
306
Rene Mulder
Franeker
2:07:39
1:55:38
307
Bas Brouwer
Blauwhuis
2:06:50
1:55:39
308
Piet Vermeulen
Almere
2:05:37
1:55:41
309
Luitzen Smit
Ten Post
2:04:57
1:55:42
310
Ronnie Geuzinge
Wijster
2:05:28
1:55:42
311
Eric Brouwer
Leeuwarden
2:01:12
1:55:43
312
Gielt Algra
Horror
1:56:31
1:55:43
313
Heerke Schiphof
St.-Annaparochie
1:59:28
1:55:45
314
Wido van der Weg
Dolichos
1:59:46
1:55:47
315
Jo Albert Kooistra
Easterwierrum
2:07:20
1:55:54
316
Wes Onland
Hoogland
1:57:12
1:55:56
317
HenkJan Holwerda
Anjum
2:06:26
1:55:56
318
B. Sawilla
Amsterdam
2:04:21
1:56:00
319
Dirk Gross Heynck
Bocholt
2:01:34
1:56:00
320
Kay Funk
Köln
2:08:42
1:56:05
321
Bob Driessen
Beneden-Leeuwen
2:09:20
1:56:10
322
Mark Hamstra
Amersfoort
1:59:28
1:56:17
323
Barry Lammers
Workum
2:02:30
1:56:21
324
Paul Hartman
Paterswolde
2:09:39
1:56:32
325
Stefan van Ruiten
Scharnegoutum
2:02:21
1:56:34
326
Leo van der Meer
Harkema
2:01:17
1:56:44
327
William Hoedjes
AV Castricum
2:04:30
1:56:45
328
Gezinus Hummel
Snakkerburen
1:59:32
1:56:46
329
Alexander Edens
Stiens
2:09:34
1:56:49
330
Mark Nijmeijer
Enschede
2:01:26
1:56:50
331
Marco Arnold
Winsum Gn
2:04:31
1:56:52
332
Eelco Draaisma
Loopgroep Leeuwarden
2:03:19
1:56:58
333
Robert van Ginkel
Diemen
2:00:33
1:56:59
334
Maurice van der Wijst
Phanos
2:00:34
1:57:00
335
Jeroen Groen
Drachten
2:05:54
1:57:02
336
Eric Koldeweij
De Wijk
2:01:58
1:57:02
337
Maurice van der Linden
Purmerend
2:05:33
1:57:03
338
Emile Hendriksze
Badhoevedorp
2:04:13
1:57:04
339
Geert Blomsma
Assen
2:04:57
1:57:12
340
Johan de Boer
Langezwaag
1:58:40
1:57:14
341
Jelger Tuit
Assen
2:09:18
1:57:17
342
Kor Gillebaard
Franeker
2:10:04
1:57:20
343
Bas Lambers
Dalen
2:08:56
1:57:28
344
Rick Baar
Grijpskerk
2:04:22
1:57:34
345
Michel Heerschop
Heerenveen
2:01:09
1:57:34
346
Maurice Leenstra
West-Terschelling
1:58:28
1:57:37
347
Hielke Veltman
Amersfoort
1:59:19
1:57:37
348
Roelof Koelewijn
Deventer
2:10:20
1:57:47
349
Michel Dolstra
Meppel
2:03:26
1:57:52
350
Jeroen Wijker
Abcoude
1:58:16
1:57:52
351
Jeroen Stuivenberg
Houten
2:02:37
1:58:04
352
Trienus De Jong
Lollum
1:59:38
1:58:07
353
Wybo Nauta
Goutum
2:03:12
1:58:08
354
Reinjacob de Goede
Emmeloord
1:59:41
1:58:19
355
Piet Valkier
Sittard
2:00:45
1:58:20
356
Gerrit Dijkstra
Stiens
2:08:03
1:58:22
357
Sierd Moll
AV Heerenveen
2:00:57
1:58:23
358
Darco de Vos
Zoeterwoude
2:09:17
1:58:30
359
Johan Hoogland
Loopgroep Sneek
2:00:39
1:58:30
360
Erwin Vegter
Blaricum
2:00:19
1:58:31
361
Erwin Bijvoet
Veenendaal
2:09:08
1:58:40
362
Hendrik van Nieuw-Amerongen
Loopgroep Aart Stigter
2:01:15
1:58:40
363
Stephan Olof
Idskenhuizen
2:05:14
1:58:42
364
Martijn van der Werf
Groningen
2:11:29
1:58:43
365
Uilke Schotanus
Horror
2:11:39
1:58:44
366
Arjen Schmaal
Groningen
2:08:00
1:58:48
367
Minko Folkertsma
Folsgare
2:07:24
1:58:58
368
Onno Verkuyl
Amsterdam
2:03:21
1:58:59
369
Jeroen Homminga
Groningen
2:08:05
1:59:02
370
Willem Amels
Harkstede
2:09:41
1:59:10
371
Rene de Vries
Culemborg
2:06:10
1:59:11
372
Martijn Hassefras
Alphen aan den Rijn
2:11:42
1:59:13
373
Marco Hartman
Zwolle
2:11:03
1:59:15
374
Herman Tiekstra
Heerenveen
2:11:56
1:59:18
375
Johan De Jong
Jirnsum
1:59:22
1:59:22
376
Gertjan van Meurs
Cothen
2:05:29
1:59:35
377
Arend Hulder
Garyp
2:10:13
1:59:37
378
Herbert Roerdink
Diepenveen
2:12:42
1:59:39
379
Jos de Wit
Groot-Ammers
2:09:26
1:59:42
380
Wouter Hoekman
Bunnik
2:05:34
1:59:50
381
Sybren Nijdam
Workum
2:06:05
1:59:51
382
Niels Wieffer
Almere
2:12:50
1:59:54
383
Johannes van der Schaaf
Leeuwarden
2:10:55
2:00:00
384
Dirk Postma
Driezum
2:10:10
2:00:02
385
Jan Arjen Kraak
Wolvega
2:03:15
2:00:03
386
Jan Paul Rop
Zwolle
2:13:10
2:00:04
387
Jeroen Nijhuis
Zwolle
2:13:10
2:00:05
388
Fedde de Ruiter
Sneek
2:01:59
2:00:05
389
Peter Kroek
Zwolle
2:13:10
2:00:05
390
Harry Krol
Gasselte
2:09:28
2:00:05
391
Giel van de Kuil
Wijk bij Duurstede
2:11:52
2:00:08
392
Martin van Zuylen
Wijk bij Duurstede
2:11:52
2:00:08
393
Johannes van der Kooi
Gytsjerk
2:12:29
2:00:10
394
Marcel van Linde
Hemrik
2:05:49
2:00:22
395
Hans Gerritsen
Leiden
2:12:40
2:00:35
396
Erwin van Wieringen
Utrecht
2:09:12
2:00:52
397
Marcel Wierstra
Zwolle
2:07:54
2:00:52
398
Gerrit Jan Liefers
Leiden
2:11:55
2:00:56
399
Henk Onsman
Sneek
2:09:55
2:00:57
400
Robert Jansen
Franeker
2:02:23
2:00:57
401
Ulco Hoekstra
Leeuwarden
2:11:03
2:00:58
402
Leo Slings
West-Terschelling
2:01:27
2:01:06
403
Yke Nagel
Akkrum
2:02:56
2:01:12
404
Jan Boon
Loopgroep Dokkum
2:07:02
2:01:18
405
Jos Vegt
Groningen
2:03:16
2:01:20
406
Jacob Bijlsma
Scharnegoutum
2:14:07
2:01:24
407
Theo Huizenga
Haarlem
2:07:53
2:01:29
408
Geert Veenstra
Meppel
2:04:48
2:01:30
409
Werner Klitsie
Zaandam
2:02:02
2:01:39
410
Edward Petersen
West-Terschelling
2:02:37
2:01:45
411
Wietze Blaauw
Leek
2:14:56
2:02:02
412
Kees Hoegee
Beusichem
2:13:21
2:02:04
413
Roeland Reijers
KAV Holland
2:08:06
2:02:07
414
Peter Imbos
Sappemeer
2:07:18
2:02:07
415
Tom Savenije
Delft
2:14:23
2:02:08
416
Arnoud Boom
Monnickendam
2:15:34
2:02:13
417
Eric de Vos
Stolwijk
2:10:46
2:02:17
418
Gerard Altenburg
Leeuwarden
2:14:09
2:02:23
419
Hendrie Meulman
Nieuwe Pekela
2:05:51
2:02:29
420
Gerrit Bosma
Loopclub Burgum
2:03:53
2:02:30
421
Arjen Haijma
Britsum
2:06:45
2:02:38
422
Marco Veldman
Stiens
2:07:28
2:02:48
423
Jonard Rood
Vleuten
2:09:28
2:02:50
424
Erik Vellenga
Wognum
2:13:26
2:02:59
425
Rinke Zonneveld
Rijswijk Zh
2:10:38
2:03:16
426
Vincent Böke
Krimpen aan den IJssel
2:08:46
2:03:20
427
Johan Feenstra
Sneek
2:16:27
2:03:20
428
Friedel Erdelmann
Leeuwarden
2:13:29
2:03:24
429
Job Oostveen
Haren Gn
2:16:26
2:03:27
430
Jelle Breidenbach
Franeker
2:15:41
2:03:28
431
Jelle de Vries
Leeuwarden
2:12:29
2:03:29
432
Leonard Jelsma
Eelderwolde
2:10:13
2:03:50
433
Dave Smit
Waarland
2:10:54
2:03:51
434
Robert Mesken
Wolvega
2:06:55
2:03:56
435
Harald de Haan
Lies
2:04:11
2:03:56
436
Marco Pellegrom
Ede Gld
2:08:29
2:03:58
437
Theo Rijpstra
Loopgroep Stiens
2:16:43
2:04:06
438
Martin Paulus
Haarlem
2:07:02
2:04:13
439
Tom Schaaf
Utrecht
2:13:13
2:04:31
440
Jeroen Huitema
Maastricht
2:15:14
2:04:36
441
Herman Schepers
Nieuw-Schoonebeek
2:09:22
2:04:42
442
Rene Bos
Nieuw-Amsterdam
2:16:12
2:04:43
443
GERARD van der Veen
Burgum
2:16:34
2:04:48
444
André Regeling
Bolsward
2:11:15
2:04:54
445
Gert-Jan Glasbergen
Rijnsburg
2:08:01
2:04:59
446
Diethard Jansen
Zwolle
2:17:52
2:05:03
447
Cees Zielman
Gendt
2:12:56
2:05:05
448
Raymond Hohle
Almere '81
2:15:50
2:05:06
449
Rogier de Jonge
Rotterdam
2:15:53
2:05:09
450
Dooitze van den Berg
Wons
2:12:27
2:05:17
451
Jeroen Zaagman
Drachten
2:07:26
2:05:27
452
Edwin Bakker
Amsterdam
2:10:51
2:05:28
453
Paul van der Leer
Rotterdam
2:13:07
2:05:31
454
Oscar Ritsma
Haarlem
2:17:12
2:05:39
455
Sander de Bruin
De Meern
2:11:18
2:05:42
456
Martijn Mantingh
Haren Gn
2:13:13
2:05:43
457
Romano Adely
Tzum
2:09:45
2:05:50
458
Co Rijkmans
Hoofddorp
2:19:43
2:06:17
459
Peter de Haas
IJlst
2:16:40
2:06:22
460
Geert Jan Bosma
SV Friesland
2:17:55
2:06:27
461
Mark Verschoor
Oldenzaal
2:15:25
2:06:28
462
Jan Tjeerd de Vries
Drachten
2:18:18
2:06:29
463
Joost Miedema
Groningen
2:19:59
2:06:34
464
Peter van Daal
Zoetermeer
2:14:21
2:06:44
465
Jilles de Jong
Haarlem
2:20:18
2:07:02
466
Dennie Oosterbaan
Eelderwolde
2:15:57
2:07:05
467
Edwin de Lange
Almere
2:20:04
2:07:08
468
Bart Bakker
Sneek
2:14:36
2:07:13
469
Marco Waterlander
Heerenveen
2:16:10
2:07:16
470
Chris Berghmans
Driebergen-Rijsenburg
2:13:07
2:07:22
471
Adrie Duiveman
Zwolle
2:19:35
2:07:42
472
Sjirk Bijma
Wageningen
2:18:50
2:07:52
473
Harry Kooyenga
Burdaard
2:18:32
2:08:00
474
Johan Simon
Soest
2:16:58
2:08:01
475
Gert Schrovenwever
Etten-Leur
2:15:44
2:08:05
476
Erol Kahya
's-Gravenhage
2:15:26
2:08:14
477
Tom van Raaij
Haren Gn
2:15:05
2:08:15
478
Arjan Kramer
Hensbroek
2:19:40
2:08:20
479
Pieter Knol
Groningen
2:21:34
2:08:21
480
Hans Wiltjer
NEA Volharding
2:12:39
2:08:22
481
Frans Hofma
Pijnenburg
2:15:17
2:08:31
482
Arjen Dähne
West-Terschelling
2:08:43
2:08:36
483
Jos de Voogd
's-Gravenhage
2:09:16
2:08:39
484
Martijn Winnen
Hoorn Terschelling
2:09:16
2:08:40
485
Peewee de Hei
Loopgroep Zuidhorn
2:13:11
2:08:44
486
Dirk den Hertog
Gorinchem
2:15:58
2:08:46
487
Louis Schokkenbroek
Hunzerunners Loopgroep
2:10:26
2:08:49
488
Jeroen Heikens
Sappemeer
2:14:03
2:08:50
489
Sander De Jong
Purmerend
2:13:10
2:08:55
490
Steven Goudberg
VanDrielRunners
2:15:33
2:08:58
491
Eddy Brouwer
Midlum
2:22:20
2:09:02
492
Erik Luijendijk
Zwolle
2:20:58
2:09:06
493
Peter Nieuwold
MenterARunners
2:17:54
2:09:21
494
David Van der Zande
Amsterdam
2:14:57
2:09:30
495
Joost van Melle
Toornwerd
2:15:21
2:09:48
496
Martin Uittenbogaard
AV '47
2:22:38
2:09:52
497
Sander Warmerdam
Langweer
2:13:55
2:10:05
498
Bauke Siderius
Drachten
2:19:28
2:10:20
499
Marcel Niemeijer
Groningen
2:19:20
2:10:28
500
Richard van der Peet
Voorschoten
2:23:49
2:10:32
501
Louw de Vries
Winsum Gn
2:14:16
2:10:35
502
Kor Marinus
Heerenveen
2:13:33
2:10:42
503
Jacob Namminga
Harlingen
2:14:54
2:10:56
504
Tom Boersma
Heerenveen
2:23:43
2:11:05
505
Geo Arnold
Amstelveen
2:18:56
2:11:16
506
Hans Bakker
Berkhout
2:19:33
2:11:17
507
Collin Eisema
Voorschoten
2:19:29
2:11:28
508
Hans Zwerver
Eelderwolde
2:19:08
2:11:36
509
Bert Veen
ATC '75
2:21:52
2:11:47
510
Doeke Schippers
Witmarsum
2:15:55
2:11:55
511
Richard Zunnebeld
Zwolle
2:19:43
2:12:18
512
Yke Atsma
Horror
2:21:21
2:12:23
513
Christophe Medina
Zwolle
2:19:27
2:12:36
514
Martijn Slings
IJmuiden
2:12:37
2:12:37
515
Arno Rienstra
Dalfsen
2:16:58
2:12:47
516
André van Dalsen
Groningen
2:20:11
2:13:08
517
Sander Verberkt
IJsselstein Ut
2:22:00
2:13:23
518
Willem Reitsma
Tzummarum
2:22:55
2:13:49
519
Robbert Tiemens
Hilversum
2:24:20
2:13:53
520
Hans Boorsma
Groningen
2:19:59
2:13:55
521
John Boorsma
Groningen
2:20:02
2:14:05
522
Rachid Herraz
Midsland
2:14:43
2:14:06
523
Abram Dekker
Leeuwarden
2:25:56
2:14:09
524
Marcel Smit
Tuk
2:19:42
2:14:16
525
Andries Miedema
Heerenveen
2:24:51
2:14:25
526
Goos Bronkhorst
Noorbeek
2:27:27
2:14:54
527
Arjen Pals
IJmuiden
2:19:24
2:15:25
528
Otto Mengelberg
Veluwe
2:25:46
2:15:27
529
Jacob Spanjer
West-Terschelling
2:15:51
2:15:34
530
Harry van Dalen
Achterveld
2:26:53
2:16:13
531
Wiebe Tolman
Lippenhuizen
2:24:49
2:17:43
532
Maarten Jannink
Uithoorn
2:29:54
2:17:49
533
Bart Jannink
Voorhout
2:29:55
2:17:49
534
Nico Slagter
Groningen
2:28:11
2:17:50
535
Derk Jan Drenth
Haren Gn
2:18:06
2:18:06
536
Rene Pot
Siddeburen
2:25:59
2:18:06
537
Erik Tuunter
Utrecht
2:28:29
2:18:07
538
Bart Schneiders
Zoeterwoude
2:30:45
2:18:32
539
Frank van Liempd
Bovensmilde
2:30:21
2:18:34
540
Harro Vijver
Drachten
2:29:50
2:18:45
541
Jelle Wijbenga
Groningen
2:31:54
2:18:49
542
Halbe Bosgraaf
Kollum
2:29:38
2:19:01
543
Stephan Dekker
Thesinge
2:22:03
2:19:16
544
Jan Van der Wal
Leeuwarden
2:21:47
2:20:03
545
Martijn Visser
Santpoort-Noord
2:27:29
2:20:43
546
Mick Bronsema
Haren Gn
2:33:56
2:20:47
547
Marcel Witte
De Koog
2:30:33
2:21:03
548
Arnold van der Holst
Dutch Runners
2:32:09
2:21:13
549
James Huddleston Slater
ATC '75
2:22:36
2:21:18
550
Gerard Bos
Bontebok
2:31:48
2:21:22
551
Harro Medema
Leeuwarden
2:33:32
2:22:02
552
Anton Verschoor
Veenendaal
2:25:28
2:22:03
553
Dirk Snitker
Leeuwarden
2:26:20
2:22:42
554
Mark Wijne
Trimclub Clingendael
2:28:55
2:23:23
555
Paul Smid
Emmeloord
2:33:10
2:23:36
556
Arnoud Kal
VanDrielRunners
2:30:39
2:24:04
557
Arjan Berkhuysen
Midsland
2:26:01
2:25:26
558
Harold GM Dekker
Groot-Ammers
2:36:37
2:26:50
559
Gerlof Osinga
Drachten
2:39:48
2:27:08
560
Rufus Ketting
Amsterdam
2:40:18
2:27:18
561
Frans de Jonge
Oentsjerk
2:37:43
2:28:59
562
Jeroen Mulder
Zwolle
2:36:51
2:29:24
563
Henk de Haan
Loopclub Burgum
2:39:41
2:30:27
564
Peter de Jong
Anna Paulowna
2:33:58
2:31:09
565
Edo Boorsma
St.-Annaparochie
2:40:43
2:31:20
566
Nic Stienstra
Ysbrechtum
2:44:42
2:32:21
567
Menno van der Zee
Wildervank
2:43:39
2:33:56
568
Herman Brinkman
Emmeloord
2:46:28
2:36:54
569
Forest Gump
Wijk bij Duurstede
2:51:39
2:39:54
570
Mark Eisen
Zwolle
2:54:03
2:42:39
M50, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Niek van der Molen
Loopgroep Dokkum
1:30:33
1:29:48
2
Diemer Top
Groningen
1:31:01
1:29:56
3
Fred Boelens
Velp Gld
1:32:19
1:31:15
4
Fred Van Mook
Houten
1:32:16
1:31:46
5
Andries Damstra
Loopgroep Dokkum
1:36:47
1:32:10
6
Casper Bekken
Schalkhaar
1:34:20
1:33:07
7
Marcel Flinterman
Olympus '70
1:33:24
1:33:11
8
Bert Westhoff
Oude Niedorp
1:36:53
1:34:14
9
Eric Schepers
Harlingen
1:36:06
1:34:20
10
Jurgen de Vries
Loopgroep Bedum
1:37:36
1:34:22
11
Rob Lenssen
LSV Invictus
1:43:32
1:34:53
12
Alco Krutihof
Lemmer
1:36:14
1:35:48
13
Ytsen de Boer
Steenwijk
1:39:39
1:35:50
14
Louis Zandbergen
Zwolle
1:37:12
1:36:04
15
Jelle Miedema
Willemsoord
1:38:25
1:36:36
16
Johan Reumer
Kampen
1:37:56
1:36:53
17
Jan van Rees
West-Terschelling
1:37:19
1:36:56
18
Theo Custers
Bunde
1:38:29
1:37:01
19
Tjipke Keuning
SV Friesland
1:38:07
1:37:03
20
Egbert Beers
Veendam
1:47:06
1:37:36
21
Bennie Geerdink
Almelo
1:39:07
1:38:02
22
Peter Sels
Athlos
1:47:14
1:38:03
23
Pieter Veenstra
Groningen
1:48:23
1:38:13
24
Wiebe de Vries
LSV Invictus
1:43:46
1:38:13
25
Paul Latour
Almere
1:48:59
1:38:25
26
Klaas Arkema
Hasselt
1:39:44
1:38:32
27
Willem Biemolt
SV Friesland
1:52:24
1:38:47
28
Gerco Pon
Amersfoort
1:40:07
1:38:58
29
Chris Hyde
's-Gravenhage
1:50:44
1:39:25
30
Richard Kroese
LVA Plantaris
1:49:36
1:39:44
31
Bauke Jansen
Bolsward
1:46:35
1:40:03
32
Rene Moeckli
's-Gravenhage
1:51:24
1:40:05
33
Teun Hubregtse
Cothen
1:46:20
1:40:32
34
Henk Brassien
Zwolle
1:42:31
1:40:34
35
Jelle Heins
Olympus '70
1:41:56
1:40:44
36
Dick van de Berg
Stedum
1:42:13
1:40:53
37
Jeroen Cenijn
Woerden
1:42:04
1:40:55
38
Harry de Jong
Nieuwe Niedorp
1:43:41
1:41:02
39
Jan Tjalling Pals
Lies
1:42:10
1:41:16
40
Marco Roling
Zwammerdam
1:43:38
1:41:16
41
Bart Vossen
Midsland
1:42:03
1:41:24
42
Dirk Duijn
Groningen Atletiek
1:43:31
1:41:35
43
Anton Popma
Blauwhuis
1:52:49
1:41:39
44
Cor Henk Kuipers
West-Terschelling
1:41:49
1:41:42
45
Jan Fossen
Arnhem
1:46:40
1:41:46
46
Lucas Noldus
Renkum
1:52:43
1:41:46
47
Remco Visser
Joure
1:43:27
1:42:00
48
Harrie Brils
Atos
1:43:42
1:42:03
49
Jan Baan
Nijverdal
1:44:10
1:42:17
50
Adriaan de Bakker
Groningen
1:49:11
1:42:21
51
Jaap Baalbergen
Loopgroep Dokkum
1:44:12
1:42:33
52
Kees Vreugdenhil
Olympus '70
1:44:13
1:42:38
53
René Hilhorst
Pijnenburg
1:49:18
1:42:47
54
Henk Reinderink
Bolsward
1:46:13
1:42:52
55
Niels van der Laan
Amersfoort
1:43:59
1:42:55
56
Piet Streefkerk
SV Friesland
1:50:06
1:42:59
57
Kees Heemskerk
Warmond
1:44:21
1:42:59
58
Jacco van der Werff
't Veld
1:47:01
1:43:10
59
Rene van Geenen
Velsen-Noord
1:45:48
1:43:12
60
Cor Janssen
Horst
1:44:35
1:43:18
61
Marcel Schalkwijk
IJsselstein Ut
1:55:05
1:43:24
62
Gerard Eising
Groningen
1:52:46
1:43:25
63
Pieter Thoes
Alkmaar
1:46:48
1:43:31
64
Dedde De Jong
Loopgroep Dokkum
1:49:17
1:43:34
65
Mark Gruijters
Pijnenburg
1:48:25
1:43:38
66
Hans Nagtegaal
SV Friesland
1:44:57
1:43:41
67
Oscar Dros
LSV Invictus
1:49:58
1:43:44
68
Frank Vullers
Rosmalen
1:47:23
1:43:50
69
Jan Andringa
Joure
1:46:35
1:43:52
70
Theo Veninga
Goirle
1:57:20
1:43:55
71
Theo de Groot
Witmarsum
1:44:49
1:43:56
72
Rien de Klerk
Nieuwerkerk ad IJssel
1:45:14
1:43:57
73
Nanne van der Veer
Elahuizen
1:54:13
1:44:27
74
Steven Kuijl
Utrecht
1:45:34
1:44:28
75
Albert Heuvelman
Scharendijke
1:45:49
1:44:29
76
Henk van der Kolk
ACO Van Elderen
1:53:30
1:44:30
77
Andre Polm
Wageningen
1:55:45
1:44:34
78
Ronald Zuidema
Groningen
1:45:48
1:44:44
79
Jan Feskens
Den Helder
1:57:18
1:44:57
80
Eric van Weerden
Lycurgus
1:52:58
1:44:57
81
Frank Brouwers
Eindhoven
1:48:57
1:45:10
82
Anton Tuinstra
Drachten
1:53:31
1:45:10
83
Rinke De Jong
Leeuwarden
1:52:22
1:45:14
84
Jan Waling Huisman
SV Friesland
1:57:20
1:45:21
85
Rene Heerink
Beuningen Ov
1:54:49
1:45:23
86
Cor Bouma
Ferwert
1:50:02
1:45:25
87
Bas Selhorst
Purmerend
1:48:03
1:45:26
88
Haitehein Miedema
Hilaard
1:48:29
1:45:30
89
Marco van Eijk
Haarlem
1:57:36
1:45:33
90
Anne Zijlstra
Lionitas
1:47:12
1:45:35
91
Berry vd Berg
Voorschoten
1:56:32
1:45:39
92
Klaas Wildeboer
Loopgroep De Drentsche Aa
1:51:45
1:45:40
93
Cornelis Alberts
Groningen
1:53:50
1:45:42
94
Elko Knoop
Tolbert
1:46:49
1:45:44
95
Martin Elsendoorn
Zwolle
1:48:04
1:45:45
96
Hessel de Jong
Tirns
1:47:17
1:45:46
97
Flang Cupido
Hoorn Terschelling
1:46:00
1:45:57
98
Marc Vorage
Balloo
1:59:40
1:45:59
99
Heine de Vries
Boornbergum
1:55:22
1:46:00
100
Jos Groeneveld
Oldenzaal
1:55:34
1:46:09
101
Nanne Heida
Mildam
1:50:16
1:46:10
102
Pieter Meijberg
Isala '96
1:49:33
1:46:16
103
Germ NIJboer
Burgum
1:47:40
1:46:17
104
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners Club
1:51:30
1:46:17
105
Johan Duineveld
Krommenie
1:48:27
1:46:18
106
Kees van Kleinwee
Breukelen Ut
1:48:36
1:46:23
107
Rob Vermeulen
Heesch
1:54:10
1:46:25
108
Hans Harding
Zaandam
1:49:56
1:46:33
109
Arjan van den Huk
Brielle
1:54:39
1:46:51
110
Wim Tomassen
Hooglanderveen
1:47:05
1:46:52
111
Thys Visser
Grou
1:52:46
1:46:56
112
Paul Bakker
Waarland
1:50:59
1:47:05
113
Eric Annaert
Lisse
1:57:28
1:47:06
114
Ruud Teunissen
's-Gravenhage
1:57:15
1:47:21
115
Rob Ottervanger
Argo
1:57:21
1:47:27
116
Johannes Meijer
De Knipe
1:52:23
1:47:28
117
Wouter de Blocq van Scheltinga
Pijnenburg
1:54:14
1:47:37
118
Erik Roos
Loenga
1:49:26
1:47:41
119
Cees Masteling
NOP
1:49:22
1:47:43
120
Wijnand Bok
Emmeloord
1:49:22
1:47:45
121
Alco de Jong
Loopgroep Berlikum
1:48:53
1:47:46
122
Albert Algera
Hallum
1:50:43
1:47:55
123
Han Postma
AV Heerenveen
1:58:13
1:47:56
124
Goos Tuinstra
Drachten
1:53:32
1:47:59
125
Harry Kuijper
West-Terschelling
1:49:03
1:48:00
126
Bram Luteyn
Groningen
1:52:54
1:48:01
127
Gerrit Buitenhuis
IJsselmuiden
1:49:18
1:48:03
128
Harke Cleveringa
Heveadorp
1:51:08
1:48:06
129
Marcel Kuin
Olterterp
1:55:07
1:48:07
130
Andre Bus
Paasloo
1:49:44
1:48:14
131
Wim Vollenberg
VanDrielRunners
1:53:07
1:48:17
132
Wiebe Jongsma
AV Heerenveen
1:52:17
1:48:17
133
Bessel Feenstra
Harderwijk
1:55:46
1:48:21
134
Egbert Algra
Joure
1:50:23
1:48:25
135
Fred van de Belt
Almelo
1:49:57
1:48:30
136
Maarten van Minnen
SISU
1:49:21
1:48:33
137
Bart Aten
Vught
1:49:54
1:48:36
138
Joost Verweij
Leiden Road Runners Club
1:51:16
1:48:42
139
John de Boer
't Veld
1:52:37
1:48:44
140
Lammert van der Molen
Norg
1:55:18
1:48:44
141
Jan Ubels
ATC '75
1:58:53
1:48:47
142
Jappie Walstra
Tijnje
1:55:04
1:48:51
143
Hans Hevink
LAAC Twente
1:53:32
1:48:59
144
Jan Leijstra
Horror
1:58:42
1:49:03
145
Kees van Rijn
Atletiek Leudal
1:58:57
1:49:07
146
Kalman Petro
Driebergen-Rijsenburg
1:54:52
1:49:07
147
Edgar Bakker
Groningen
1:50:59
1:49:14
148
Johan Walsweer
Climax
2:00:41
1:49:16
149
Addy Peters
NOP
1:50:59
1:49:19
150
Ruurt alle Van der Sluis
Sneek
1:51:08
1:49:21
151
Arnold Gerritsen
TION
1:52:50
1:49:23
152
Jan Tjeerdsma
HAC '63
1:54:03
1:49:30
153
Peter Paul van Geel
Groningen
1:54:45
1:49:34
154
Jan van der Zwaag
Stiens
1:52:22
1:49:35
155
Rik Lukey
Amsterdam
1:55:55
1:49:38
156
Jan Koster
Drachten
1:50:55
1:49:42
157
Robert Lieuwen
Tempo
2:00:47
1:49:42
158
Albert Wijting
Spijkenisse
1:55:33
1:49:44
159
Eddy Beverwijk
MenterARunners
1:58:14
1:49:45
160
Robbert Polak
AV Castricum
1:52:53
1:49:47
161
Wim Barentsen
Hoorn Nh
2:00:02
1:49:49
162
Arjen Schutte
Pijnenburg
1:56:25
1:49:51
163
Wim Renes
VAV
1:53:18
1:49:54
164
Willem de Vries
Minnertsga
2:00:30
1:50:01
165
Loek Smid
Hindeloopen
1:52:16
1:50:02
166
Geert Kwant
Haren Gn
1:56:21
1:50:11
167
Jort van Ast
Rotsterhaule
1:58:57
1:50:12
168
Taeke Dijkstra
Athlos
1:59:37
1:50:25
169
Jan Buining
Aalden
2:01:34
1:50:28
170
Wilko Melenhorst
Ciko '66
2:03:54
1:50:33
171
Mart van de Leur
Ciko '66
2:03:58
1:50:37
172
Jacques van Alphen
TTW
1:51:23
1:50:42
173
Jan Kiewiet
Hooglanderveen
1:58:26
1:50:43
174
Sikke Witteveen
Blauwhuis
1:57:36
1:50:46
175
Danny Olinga
De Sprinter
1:58:55
1:50:47
176
Rob Jager
Loopgroep Leeuwarden
1:57:40
1:50:47
177
Paul Bultink
Sassenheim
1:54:08
1:50:48
178
Cor Jansen
Utrecht
1:58:07
1:50:49
179
Ton De Koning
Runners Club Woerden
1:58:57
1:51:00
180
Wilco Kleefsmaan
Almere
2:00:59
1:51:05
181
Wim Alta
Velserbroek
2:02:13
1:51:06
182
Fokko Bosker
SV Friesland
1:58:06
1:51:09
183
Jürgen Honderboom
Bocholt
2:04:41
1:51:10
184
Piet Sikkema
Grou
1:57:05
1:51:12
185
Ed Wit
't Veld
1:58:26
1:51:24
186
Tom Terpstra
Hoorn Terschelling
1:52:15
1:51:24
187
Ronald Kristel
Medemblik
1:57:04
1:51:26
188
John Doodeman
Waarland
1:58:42
1:51:40
189
Gerrit de Vries
AV Heerenveen
1:54:45
1:51:40
190
Robert Jacobs
Rosmalen
1:57:21
1:51:41
191
Pieter Jan Vries
Nijmegen
1:59:45
1:51:41
192
Feico Douma
Harlingen
2:03:44
1:51:44
193
Durk Douma
Horror
1:56:12
1:51:49
194
Martin Gerritsen
Zaanland
1:54:53
1:51:55
195
Wolter Jan Fonk
Bontebok
2:04:29
1:51:55
196
Peter Melman
Warmond
2:04:07
1:51:58
197
Evert Jan van Leunen
West-Terschelling
1:52:46
1:51:58
198
Johannes Dijkstra
Easterwierrum
1:57:29
1:52:00
199
Ad de Graaf
Winkel
1:54:30
1:52:02
200
Reint Jonker
Stiens
1:58:25
1:52:05
201
Herman Wijting
Passaat
2:01:57
1:52:06
202
Giljam Wartena
Haaksbergen
1:56:59
1:52:10
203
Geert Visser
Zwolle
2:02:26
1:52:10
204
Jan Knol
Nijeveen
2:03:08
1:52:13
205
Tiem Landsman
Kampen
1:53:29
1:52:15
206
Xander Sneek
Amsterdam
2:01:03
1:52:17
207
Walter Jonker
Heiloo
2:02:40
1:52:18
208
Peter Nijland
Blijham
1:56:39
1:52:20
209
Rik Sonneveldt
Leiden Road Runners Club
2:04:57
1:52:21
210
Jan Visser
Emmeloord
2:02:37
1:52:23
211
Allard Bosga
Harlingen
1:58:54
1:52:24
212
Paul Geurds
Sassenheim
2:06:12
1:52:36
213
Dick Swijgman
's-Gravenhage
1:54:37
1:52:40
214
Hans Kraaijevanger
Distance Runners Voorhout
1:55:11
1:52:49
215
Ton Suykerland
Distance Runners Voorhout
1:55:11
1:52:50
216
John Wachtmeester
Loopgroep Astrea
2:02:04
1:52:50
217
Piet van der Heide
SV Friesland
1:55:59
1:52:56
218
Peter van der Heijden
Dutch Runners
2:06:12
1:52:58
219
Bert Schilder
Kampen
2:05:57
1:53:02
220
Ron Martens
Schalkwijk
1:54:00
1:53:03
221
Hans Smit
Leiden Road Runners Club
2:05:19
1:53:10
222
Frits de Kam
Pijnenburg
1:59:12
1:53:13
223
Klaas Halma
Gaast
2:02:16
1:53:17
224
Yde de Boer
Bolsward
1:59:55
1:53:23
225
Aad Zwinkels
Olympus '70
1:54:37
1:53:24
226
Bart Ahrens
Athlos
1:57:37
1:53:27
227
Jan Palma
Drogeham
1:58:25
1:53:27
228
Reinder Tel
SV Friesland
1:54:56
1:53:31
229
Klaas Regts
AAV '36
2:06:00
1:53:33
230
Maurits Sietsma
Haren Gn
2:00:24
1:53:34
231
Eduard van Mook
Zuidwal
2:05:31
1:53:34
232
Eise Lanting
Groningen
1:59:55
1:53:37
233
Maarten Jung
Olympus '70
1:55:20
1:53:46
234
Koert van der Meer
Garrelsweer
1:55:13
1:53:48
235
Hans Bonnema
Dronryp
2:04:47
1:53:53
236
Eddy Steenvoorden
Utrecht
2:05:46
1:53:54
237
Rob Franken
Laren Nh
1:57:43
1:53:56
238
Jetze Visser
Horror
1:55:28
1:53:58
239
Jaap Veltman
Ruinerwold
1:55:41
1:54:00
240
Fred Van Lambalgen
Amersfoort
1:55:10
1:54:01
241
Aat Wartena
Groningen Atletiek
2:03:27
1:54:13
242
Han De Ruiter
Groningen
2:00:16
1:54:15
243
Joop Tromp
Nijland
1:56:48
1:54:15
244
Minne Wiersma
Loopgroep Sneek
1:55:57
1:54:15
245
Sjaak Bos
Nijmegen Atletiek
2:03:24
1:54:16
246
Piet Drost
Noardburgum
1:55:23
1:54:16
247
Maarten van den Hurk
Marvel
2:02:06
1:54:18
248
Jos Alers
Vlaardingen
2:06:44
1:54:21
249
Marten Polet
Hurdegaryp
2:06:41
1:54:25
250
Fred van Kan
Amersfoort
2:00:34
1:54:25
251
Jelle Pranger
Sneek
2:03:21
1:54:25
252
Joost Heizenberg
Tolbert
1:58:14
1:54:28
253
Henk Olthuis
IJlst
2:08:01
1:54:29
254
Frans Witteveen
Pijnenburg
2:01:11
1:54:38
255
Rob Vissers
Harlingen
1:57:58
1:54:45
256
Tom Veldman
Tempo
2:05:55
1:54:51
257
Ronald Verbree
Leek
2:01:59
1:54:52
258
Roel Boesen
Trecho
2:06:13
1:54:52
259
Léon Holster
Nijmegen Atletiek
2:00:10
1:54:55
260
Cees Bol
Tempo
2:06:00
1:54:55
261
Douwe Attema
Heeg
1:58:18
1:55:04
262
Marcel Zunnebeld
Zwolle
2:02:29
1:55:04
263
Xander Vink
Dolichos
2:01:02
1:55:07
264
Richard Stillebroer
SV Friesland
2:04:46
1:55:09
265
Wiebe Amels
Joure
2:05:52
1:55:19
266
Acronius Kramer
It Heidenskip
2:03:54
1:55:21
267
Arthur Appelo
Katwijk Zh
2:02:13
1:55:22
268
Luigi Deiana
Hunzerunners Loopgroep
1:58:46
1:55:22
269
Rob Vis
LVA Plantaris
2:05:18
1:55:22
270
Wim den Otter
Barendrecht
2:06:58
1:55:28
271
Gosse van der Ende
Britswert
1:57:20
1:55:30
272
Marcel Gierveld
Bunnik
2:01:50
1:55:32
273
Siep Louwsma
Leeuwarden
2:07:36
1:55:35
274
Frits Drost
Capelle aan den IJssel
2:08:04
1:55:35
275
Jan Westerveld
Wormer
1:57:35
1:55:38
276
Bas Veerman
Borger
2:01:30
1:55:48
277
Leo van Ballegooijen
Capelle aan den IJssel
2:08:24
1:55:58
278
Gert Terink
Oegstgeest
1:58:20
1:55:59
279
Arie Postma
Capelle aan den IJssel
2:08:24
1:55:59
280
Jurjen Veerman
Vries
2:01:43
1:56:02
281
Gosse Folkertsma
Annen
2:04:30
1:56:06
282
Wiro Westerwoudt
Bilthoven
2:08:32
1:56:08
283
Rene Mijnen
Hoogkarspel
2:02:48
1:56:10
284
Nico Verkerk
Dutch Runners
2:08:32
1:56:14
285
Ruud Mijnans
Athlos
2:00:12
1:56:17
286
Frans van der Molen
Spartacus
2:03:22
1:56:19
287
Peter van Dam
Loopgroep PK
2:02:49
1:56:21
288
Anjo Rust
Groningen
2:02:01
1:56:23
289
John van Ruiten
Leiden
2:01:08
1:56:28
290
Benjo Pelder
Loopgroep Leeuwarden
2:06:43
1:56:30
291
Pieter van der Bij
Athleta
1:58:07
1:56:31
292
Ton Smink
Amersfoort
2:05:20
1:56:35
293
Wim Van der Vegt
Borne
2:02:28
1:56:36
294
Jelle Koen
De Knipe
2:04:56
1:56:36
295
Robert Bult
Enschede
2:09:30
1:56:40
296
Alberto Wessel
Losser
2:09:30
1:56:40
297
Ton Baris
Valkenburg Zh
2:02:28
1:56:42
298
Martin van Mierlo
Algemene Bathmense SV
2:01:24
1:56:52
299
Rienk Wiersma
Wommels
2:01:14
1:56:52
300
Arno Beurskens
GVAC
2:09:33
1:56:54
301
Marcel Blankevoort
TAS '82
2:01:38
1:56:55
302
Alfred Knobbe
Lionitas
2:06:22
1:56:55
303
Hans van Egmond
Impala
2:05:26
1:56:58
304
Nicky Konings
Groenlo
2:08:35
1:56:59
305
Erik Plagge
Groningen
2:05:27
1:56:59
306
Everhard Grafhorst
LSV Invictus
1:58:53
1:57:00
307
Arie Driesprong
Dwingeloo
2:09:20
1:57:04
308
Jacob Dijkstra
SV Friesland
2:00:14
1:57:11
309
Roel Hartman
Diepenveen
2:08:59
1:57:11
310
Gerjan de Groot
Joure
2:03:14
1:57:18
311
Herman Hofman
Holten
2:07:52
1:57:25
312
Wim Van Zijl
Groot-Ammers
2:07:11
1:57:26
313
Jan Van der Ven
Triathlon
2:06:15
1:57:29
314
Bunschoten Ron
De Meern
1:58:46
1:57:35
315
Gert Vermeer
De Meern
1:58:45
1:57:36
316
Rene Schwarte
Wervershoof
2:03:06
1:57:36
317
Henk Kort
Appingedam
1:59:24
1:57:38
318
Dennis Sterkman
NEA Volharding
2:01:52
1:57:40
319
Fred Fokke
NEA Volharding
2:01:52
1:57:40
320
Ron Kuipers
Leeuwarden
2:04:15
1:57:41
321
Gerard Donker
Tjalleberd
2:06:07
1:57:51
322
Jakob Hut
Siddeburen
1:59:42
1:57:53
323
Steven Krol
's-Gravenhage
2:10:25
1:57:53
324
Marc Mulders
Wageningen
2:01:25
1:57:57
325
Ruud Alers
Stadskanaal
2:05:18
1:57:59
326
Sjoerd Hiemstra
Ferwoude
2:04:11
1:58:03
327
Berend Bijlsma
Gorredijk
2:06:26
1:58:04
328
Harrit Winia
Sint Nicolaasga
2:04:59
1:58:04
329
Willem Buren
Hoorn Terschelling
1:58:55
1:58:05
330
Hans Beumers
TION
2:10:56
1:58:05
331
Evert Mulder
Delfzijl
2:01:37
1:58:06
332
Paul Scheltinga
Enschede
2:10:57
1:58:06
333
Tom Luijckx
Grave
2:10:25
1:58:11
334
Erik Ekkel
Nuenen
2:10:09
1:58:15
335
Nico Casant
OSS-VOLO
2:03:31
1:58:16
336
Roel Verschoor
Noordkop
2:08:53
1:58:17
337
Huib van Mossel
Zoeterwoude
2:09:07
1:58:19
338
Ubbo Elzinga
SV Friesland
2:09:22
1:58:20
339
Jaap Bruijnzeel
Lionitas
2:00:35
1:58:21
340
Ruud Broos
Deventer
2:02:08
1:58:25
341
Hans Helder
Wageningen
2:06:06
1:58:28
342
Watze Nijdam
Luxwoude
2:03:35
1:58:29
343
Jan-Wiepke Knobbe
Groningen
2:04:09
1:58:31
344
Diederik Wieman
Pijnenburg
2:08:23
1:58:38
345
Han Boxem
Gasselternijveen
2:07:58
1:58:39
346
Pieter van der Veen
Dwingeloo
2:09:54
1:58:40
347
Robert Waaksma
Zuidhorn
2:10:23
1:58:41
348
Siebe Postma
Loopgroep Leeuwarden
2:01:38
1:58:44
349
Bert van der Kooi
Zwolle
2:00:21
1:58:46
350
Chris Keen
Dodewaard
2:01:47
1:58:46
351
Karel Verweij
Harderwijk
2:10:40
1:58:49
352
Herman Bruins
Isala '96
2:02:13
1:58:54
353
Wijnand Tjepkema
Loopgroep Stiens
2:06:43
1:58:54
354
Otto van Dijk
Leeuwarden
2:08:59
1:58:54
355
Guy Seelen
Leiden Road Runners Club
2:06:59
1:58:55
356
Arie Boelens
Amsterdam
2:00:18
1:58:57
357
Engel Valkhof
Ugchelen
2:05:50
1:59:01
358
Peter oosterwijk
Enschede
2:02:57
1:59:08
359
Onno Uringa
Nijmegen
2:04:25
1:59:10
360
Bas Keultjes
AV '23
2:04:03
1:59:29
361
Jelle Nauta
Roden
2:06:46
1:59:31
362
Harry Kouwenberg
Emmen
2:06:34
1:59:32
363
Niels Smit
Dutch Runners
2:09:41
1:59:34
364
Gerrit Kalvenhaar
Rijssen
2:09:52
1:59:36
365
Hans van Arum
Loopgroep Hoorn
2:11:38
1:59:45
366
Dinand Jansen
Wilnis
2:04:37
1:59:47
367
Arjen Santema
Diepenveen
2:03:13
1:59:53
368
Erick Borger
Salland
2:04:06
1:59:57
369
Eddy Groenewold
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
2:06:26
1:59:59
370
Huub Raterink
VAV
2:03:25
2:00:01
371
Jeen Bruinsma
Katlijk
2:02:35
2:00:03
372
Leonard de Jeu
AKU
2:09:55
2:00:05
373
Joost Kerkhoff
Loppersum
2:01:59
2:00:06
374
Jannes Huisman
Zwolle
2:11:31
2:00:16
375
Klaas Wierenga
Schermerhorn
2:01:57
2:00:17
376
Jan Bossema
AV Heerenveen
2:07:20
2:00:23
377
Arthur Egberink
Borne
2:09:39
2:00:24
378
Wim Jellema
Leiderdorp
2:01:39
2:00:26
379
Ron Van Breukelen
Medemblik
2:06:05
2:00:26
380
Maas Folsche
Ede Gld
2:08:04
2:00:27
381
Johan Oosterhoff
Bedum
2:06:47
2:00:28
382
Cees Van Yperen
Uitgeest
2:03:55
2:00:30
383
Bonne Post
Joure
2:07:34
2:00:30
384
Michel Claus
Amsterdam
2:08:39
2:00:42
385
Hans ter Voorde
Meppel
2:11:43
2:00:43
386
Sjack Jansma
Horror
2:08:52
2:00:47
387
Koos van Koldam
Siddeburen
2:03:08
2:00:49
388
Dick Vos
Bovensmilde
2:10:30
2:00:52
389
Bart Kessels
Goirle
2:14:23
2:00:58
390
Kees van der Spek
Ermelo
2:09:59
2:00:59
391
Rudy Douma
Leeuwarden
2:08:12
2:01:00
392
Gauke Broekens
Akkrum
2:02:56
2:01:13
393
Martin Waslander
Groningen
2:11:03
2:01:15
394
Hans Keulaerds
IJlst
2:02:41
2:01:17
395
Pier Wildschut
Langweer
2:05:12
2:01:21
396
Frits de Jager
Dokkum
2:07:14
2:01:28
397
Alex de Groot
Maarssen
2:12:47
2:01:39
398
Reinier van der Steege
Zuidlaren
2:11:08
2:01:49
399
Hans Noorman
Zuidlaren
2:11:16
2:01:51
400
Dick Ellenbroek
Borne
2:07:44
2:01:53
401
Wieger Sinnema
Sneek
2:07:55
2:01:58
402
Arno Jans
Dalen
2:13:29
2:02:01
403
Wybe Sierksma
SV Friesland
2:13:00
2:02:14
404
Jan Brouwer
RRZ
2:09:57
2:02:17
405
Herman Boersma
TION
2:05:59
2:02:28
406
Jan Volbers
Enschede
2:15:22
2:02:31
407
Arnold Schuil
Leeuwarden
2:08:37
2:02:34
408
Meinte Buwalda
Horror
2:12:18
2:02:35
409
Ton Bakker
Roelofarendsveen
2:11:04
2:02:36
410
Rob Krabbenborg
Sinderen
2:07:01
2:02:37
411
Sieds Brouwer
Leeuwarden
2:14:44
2:02:43
412
Otto Schilderman
Capelle aan den IJssel
2:07:39
2:02:47
413
Dick Kroon
LVA Plantaris
2:12:56
2:02:52
414
Jan Dam
Nagele
2:13:39
2:02:54
415
Peer de Vos
Bussum
2:12:57
2:02:54
416
Menne Drolenga
Dronten
2:04:17
2:03:01
417
Willem van Rij
KAV Holland
2:14:28
2:03:07
418
Aant van der Veen
Minnertsga
2:13:37
2:03:07
419
Erik Bakelaar
Climax
2:15:06
2:03:20
420
Ronald Lammers
Dutch Runners
2:15:41
2:03:31
421
Eelco van der Werff
It Heidenskip
2:13:18
2:03:32
422
Martin van Houts
Wormer
2:13:38
2:03:32
423
Dick Wielenga
Leeuwarden
2:11:34
2:03:35
424
Johan Troelstra
Oldeouwer
2:09:04
2:03:42
425
Ed van der Meer
LVA Plantaris
2:09:00
2:03:50
426
Jan Dirk Pruimboom
Sneek
2:13:00
2:03:52
427
Huub Solberg
Bunde
2:07:24
2:03:54
428
John Lakeman
Hoorn Nh
2:06:03
2:03:55
429
Rien van der Velde
Emmeloord
2:15:45
2:03:56
430
Rene Lont
Loopgroep Hugo Veenker
2:13:12
2:04:32
431
Henk de Groot
Loopgroep Hugo Veenker
2:13:17
2:04:36
432
Klaas Zwart
Snakkerburen
2:16:30
2:04:49
433
Gerben Sloterdijk
Zwolle
2:09:16
2:04:51
434
Frank van de Watering
Sprint
2:18:03
2:04:55
435
Wim Oosting
Loopgroep Beilen
2:09:39
2:05:02
436
Jan Schuurman
Pijnenburg
2:11:47
2:05:03
437
Maarten Strik
Garmerwolde
2:10:26
2:05:05
438
Fokko van der Struik
Hoogezand
2:07:28
2:05:06
439
Roel Oomkens
Lieshout
2:15:16
2:05:10
440
Gerard Kruizenga
Groningen
2:15:21
2:05:10
441
Derk Boschman
Gytsjerk
2:13:51
2:05:23
442
Jan Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
2:13:27
2:05:32
443
Arjo van Lier
Hilaard
2:15:30
2:05:32
444
Klaas van t Klooster
Soest
2:11:45
2:05:33
445
Rene Sesink
Nijmegen Atletiek
2:13:49
2:05:35
446
Rinze Nieuwhof
Franeker
2:11:16
2:05:39
447
Huib Ellemers
IJlst
2:15:00
2:05:40
448
Willem Jaap Zwart
Enschede
2:18:43
2:05:50
449
Aat Kortleven
Fortuna
2:09:43
2:05:51
450
Klaas van der Vlugt
Witmarsum
2:11:06
2:05:54
451
Bert Horlings
Lieveren
2:09:38
2:05:55
452
Aart Steendijk
Pijnenburg
2:12:42
2:06:01
453
Jeroen Wolff
Statina
2:13:33
2:06:11
454
Alberto Boon
Meppel
2:17:18
2:06:18
455
Anthoon Haagsma
Loopgroep Sneek
2:08:46
2:06:18
456
Tjeerd Zijlstra
's-Hertogenbosch
2:07:45
2:06:27
457
Roelf Linkens
Musselkanaal
2:16:40
2:06:31
458
Erwin van der Blom
Leeuwarden
2:10:44
2:06:32
459
Pieter Waardenburg
Hanzesport
2:17:36
2:06:32
460
Paul Maas
Bennekom
2:17:34
2:06:33
461
Hj `Balkema
West-Terschelling
2:06:48
2:06:33
462
Paul van Zwieten
Groningen
2:17:54
2:06:36
463
Rik van der Schalie
Amersfoort
2:14:40
2:06:45
464
Rene Kruger
Enschede
2:18:41
2:06:45
465
Casper Evers
Haarlem
2:10:54
2:06:50
466
Ben Potma
Hommerts
2:17:54
2:06:51
467
Freek Riegman
AV '34
2:13:54
2:06:55
468
Jan Roelof Middeldorp
Sneek
2:18:50
2:06:58
469
Roel Kooijker
Tijnje
2:15:52
2:07:00
470
Peter de Wilde
Isala '96
2:20:08
2:07:12
471
Johan Jonk
Zijdewind
2:13:51
2:08:05
472
Marcel van der Horst
Leeuwarden
2:12:15
2:08:12
473
Maarten Stultjens
Wormer
2:18:31
2:08:13
474
Eppie Wuestman
Holten
2:21:29
2:08:21
475
Henk Nouws
Amersfoort
2:15:05
2:08:22
476
Albert Noppert
Burdaard
2:18:52
2:08:23
477
Berend Douwe Snijder
Hoorn Terschelling
2:09:15
2:08:24
478
Ton Buter
Tuitjenhorn
2:10:54
2:08:26
479
Robert Witteman
Bilthoven
2:15:08
2:08:26
480
Jan Kees Wieringa
Isala '96
2:11:19
2:08:39
481
Rudi Drenth
Holten
2:21:28
2:08:40
482
Erwin Looman
Medemblik
2:18:57
2:08:57
483
Richard Harleman
Apeldoorn
2:18:31
2:08:57
484
Adrie Stael
Oranjewoud
2:13:45
2:09:06
485
Nico Dontje
Nieuwegein
2:21:35
2:09:07
486
Rob Stellingwerf
Breukelen Ut
2:20:18
2:09:09
487
Albert Jan van Houten
Loopgroep Sneek
2:18:25
2:09:10
488
Bert ter Horst
Harderwijk
2:22:43
2:09:21
489
Marcel van Tol
LVA Plantaris
2:19:16
2:09:22
490
Henk Langerak
Benschop
2:17:31
2:09:22
491
Jacob van der Kooi
Stiens
2:13:16
2:09:32
492
Jos Meeuwsen
Dutch Runners
2:13:16
2:09:34
493
Eef Walgaard
Utrecht
2:16:54
2:09:36
494
Wim Manshande
Lionitas
2:22:11
2:09:41
495
Johan Huitema
Oentsjerk
2:16:56
2:09:42
496
Anne Zijlstra
Leeuwarden
2:18:52
2:09:44
497
Hans Wilmink
Hoorn Terschelling
2:17:53
2:09:46
498
Herman van der Donk
Loopgroep Nienoord
2:14:06
2:09:47
499
Rob van den Breul
Pijnenburg
2:20:07
2:09:52
500
Ab Leeflang
RRZ
2:14:36
2:09:59
501
Wim van Vliet
's-Gravenhage
2:14:50
2:10:00
502
EYLARD Harmsen
Hooglanderveen
2:14:51
2:10:00
503
Roeland Loomans
Capelle aan den IJssel
2:12:27
2:10:30
504
Wibbo Hofman
West-Terschelling
2:10:56
2:10:48
505
Doekejan Doeksen
Soest
2:20:38
2:11:00
506
Jan van den Belt
Hanzesport
2:18:14
2:11:01
507
Ronald Gerrits
Leiden Road Runners Club
2:11:06
2:11:06
508
Arie Post
Barendrecht
2:23:37
2:11:20
509
Louke Berretty
Wommels
2:23:01
2:11:24
510
Gijs de Graaf
Utrecht
2:21:06
2:11:28
511
Han Schuchhard
Voorschoten
2:24:32
2:11:32
512
Ralph van den Bogaard
Hillegom
2:18:54
2:11:41
513
Antoon de Boon
Hazerswoude-Rijndijk
2:20:49
2:11:42
514
Erno de Groot
Amersfoort
2:18:03
2:11:45
515
Andries Boneschansker
SV Friesland
2:24:18
2:11:46
516
Marius den Otter
Bolsward
2:23:21
2:11:52
517
Rob Van der Marel
Wassenaar
2:16:07
2:12:20
518
Iwan van Aken
Apeldoorn
2:12:37
2:12:24
519
Cees Visser
Sneek
2:21:32
2:12:34
520
Dries de Visser
Pijnenburg
2:22:48
2:12:34
521
Jan Luursema
Peize
2:21:02
2:12:54
522
Gerard Boven
Aalden
2:24:01
2:12:54
523
René den Boer
PAC
2:25:52
2:13:05
524
Martin Messing
Dutch Runners
2:26:28
2:13:13
525
Arnold Jansen
Haarlem
2:18:40
2:13:45
526
John Brinker
Groningen Atletiek
2:27:17
2:13:49
527
Gerard Jager
Groningen Atletiek
2:20:06
2:14:25
528
Fokke Kooistra
Lippenhuizen
2:16:57
2:14:25
529
Klaas Fokkinga
Drogeham
2:23:22
2:14:28
530
Peter Barendsen
Rolde
2:22:19
2:14:34
531
Harry Kwast
Utrecht
2:19:32
2:15:22
532
Johan Kooistra
Haarlem
2:23:15
2:15:40
533
T.G. Pantinga
Daarlerveen
2:19:53
2:15:59
534
Marc Vacher
Haarlem
2:18:27
2:16:03
535
John de Greef
Apeldoorn
2:25:45
2:16:11
536
Sip Bouma
Bornerbroek
2:29:22
2:16:25
537
Harry Wiechers
Roden
2:29:16
2:16:41
538
Achim Vöcking
Bocholt
2:25:32
2:16:53
539
Gerard Vincken
Eijsden
2:20:50
2:17:01
540
Harmen Dijkstra
Joure
2:28:18
2:17:11
541
Lemmers Leon
Dordrecht
2:20:08
2:17:11
542
Peter Schouten
Roelofarendsveen
2:27:06
2:17:14
543
Marcel Boel
Gersloot
2:19:49
2:17:22
544
Remo Benningshof
Moordrecht
2:26:42
2:17:48
545
Johan Visser
Pingjum
2:22:58
2:17:50
546
Maurice Funcke
Prins Hendrik
2:22:52
2:18:10
547
Jos Bonke
Enschede
2:29:12
2:18:44
548
Wietze Dupon
Drachten
2:31:00
2:19:08
549
Pieter Wilms
Eelderwolde
2:30:54
2:19:13
550
Marcel Krijgsheld
Amersfoort
2:26:46
2:19:28
551
Paul van der Hijden
SV Friesland
2:31:29
2:19:29
552
Dries Swart
GVAC
2:32:12
2:19:33
553
Johan Mous
Athleta
2:24:52
2:19:37
554
Jaco van den Bosch
Roderwolde
2:21:58
2:19:40
555
Ed Laar
Argo
2:21:25
2:19:57
556
Paul van den Brink
Driebergen-Rijsenburg
2:24:47
2:20:00
557
Arie van Erk
Eindhoven
2:32:49
2:20:03
558
John Lardee
Amsterdam
2:32:22
2:20:11
559
Sam Petra
Wommels
2:25:52
2:20:18
560
Hessel Katsma
Burdaard
2:31:05
2:20:35
561
Gerrit Knop
West-Terschelling
2:21:34
2:20:38
562
Hemmo Sandeer
Almere
2:32:02
2:20:46
563
Wâtte Postma
Pingjum
2:30:56
2:20:58
564
Steven Akker
Pingjum
2:30:56
2:20:59
565
Wybrand de Groot
SV Friesland
2:29:09
2:21:02
566
Anne Rooks
LSV Invictus
2:29:04
2:21:35
567
Eddie Burema
Dutch Runners
2:25:49
2:22:07
568
Peter van Drunen
Burgum
2:29:30
2:22:13
569
Bert Wassink
West-Terschelling
2:23:19
2:22:38
570
Geert Posma
Driebergen-Rijsenburg
2:36:06
2:22:39
571
Andreas Riekötter
Paderborn
2:31:32
2:22:49
572
Hartmut Riekotter
Paderborn Duitsland
2:31:32
2:22:50
573
Ben van Beijnen
Macharen
2:33:39
2:23:01
574
Symen Sipma
De Knipe
2:33:15
2:23:16
575
Theo Veerman
's-Hertogenbosch
2:28:55
2:23:24
576
Leo Vaandrager
Luttelgeest
2:36:25
2:24:34
577
Herman van Ingen
Dutch Runners
2:36:24
2:24:59
578
Marcel Reinders
Santpoort-Zuid
2:35:20
2:25:00
579
Simon Heykoop
Passaat
2:34:48
2:25:00
580
Max Christern
Rotterdam
2:32:39
2:25:07
581
Cees Muijskens
Hoorn Terschelling
2:26:23
2:25:23
582
Menno Swier
Landerum
2:26:04
2:25:29
583
Maarten Verburg
Haarlemmermeer
2:28:02
2:25:38
584
Jack Ploeger
Runners Stadskanaal
2:34:32
2:25:50
585
Marcel Metzelaar
Loopgroep Bunnik
2:31:59
2:26:07
586
G. van Veen
Purmerend
2:34:51
2:26:14
587
Ton van der Mark
Horror
2:38:13
2:26:17
588
Erik Swienink
PEC 1910
2:33:40
2:26:30
589
Hans Venema
Gasteren
2:32:10
2:27:01
590
Hans van Rij
Moordrecht
2:36:31
2:27:10
591
Leendert Baris
Ochten
2:30:55
2:27:14
592
Dirk Stenkamp
Bocholt
2:27:15
2:27:15
593
Hartmut Huhsmann
Bocholt
2:27:18
2:27:18
594
Johan Groenia
Winsum Gn
2:31:48
2:28:08
595
Dick Sloots
Meppel
2:39:57
2:28:41
596
Erwin Hoogendoorn
Nieuwegein
2:41:12
2:29:03
597
Joan Boelens
De Wilgen
2:42:21
2:30:31
598
Ton Wendel
Roden
2:39:22
2:30:45
599
Johan Akker
Leek
2:43:48
2:30:53
600
Jan Martin Zwanenburg
Frieschepalen
2:44:37
2:31:13
601
Fred van der Meer
LVA Plantaris
2:41:45
2:31:41
602
Hugo Schouwink
Enschede
2:39:25
2:32:15
603
Eertwijn van den Dool
Appingedam
2:43:22
2:32:31
604
Henk Poort
Dutch Runners
2:39:36
2:33:39
605
Koos Bonting
Heerenveen
2:36:51
2:33:49
606
Gerrit Roessink
Argo
2:35:35
2:34:06
607
John van Dam
Donkerbroek
2:50:16
2:36:47
608
Meine Visser
Bolsward
2:47:11
2:38:07
609
René Hedemann
Assen
2:49:32
2:42:45
610
Reinder Sinnema
Lionitas
2:54:57
2:52:59
611
Marc Rijn
Barendrecht
3:06:03
2:53:51
612
Klaas Hofman
SV Friesland
3:08:05
2:54:45
613
Michael van Knippenberg
Isala '96
3:23:52
3:23:52
614
Arjen de Ruiter
Goutum
3:38:18
3:38:18
M60, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dirk Koning
Meppel
1:37:00
1:32:30
2
Hans de Groot
Broeksterwald
1:37:58
1:37:05
3
Frits Charbon
Oranjewoud
1:38:09
1:37:06
4
Henk Aalders
Hunzerunners Loopgroep
1:40:04
1:38:08
5
Albert Zijlstra
SV Friesland
1:41:19
1:40:07
6
Peter de Groot
Pijnenburg
1:49:23
1:41:04
7
Jaap de Boer
AV Heerenveen
1:42:15
1:41:42
8
Jan Bilterijst
TION
1:46:09
1:42:38
9
Niek de Koning
Gouda
1:50:13
1:42:57
10
At Smit Duyzentkunst
Groningen
1:46:11
1:43:33
11
Bart Krechting
Westervoort
1:48:55
1:45:48
12
Douwe Jan Talman
Harlingen
1:56:49
1:46:39
13
Piet Vlaanderen
Uitgeest
1:59:25
1:47:43
14
Johan Tamminga
Jelsum
1:50:37
1:47:46
15
Andre Overmars
NOP
1:55:15
1:48:46
16
Mark Sesnam
Kent
1:55:18
1:48:53
17
Johan de Lange
Munein
1:50:35
1:48:56
18
Guus van der Versluijs
Warmond
1:50:20
1:48:58
19
Willy Ewes
Doetinchem
1:52:32
1:49:30
20
Lútsen Wijngaard
Zutphen
1:58:00
1:49:37
21
Ad Vriend
Waarland
1:59:38
1:49:39
22
Ben van Laake
SV Friesland
1:50:44
1:49:47
23
Gerke Gerritsma
Loopgroep Sneek
1:51:46
1:49:53
24
Hans Koele
Altis
1:55:43
1:50:31
25
Dick van Veen
Moordrecht
1:58:31
1:50:39
26
Wim Hummel
Dutch Runners
1:57:45
1:50:57
27
Hans van Veelen
Amsterdam
1:54:05
1:51:09
28
Gerard Uithol
Rotterdam
2:00:05
1:51:33
29
Evert Brink
Athlos
1:57:06
1:51:44
30
Johan Hooisma
Isala '96
1:59:24
1:51:47
31
Gerard Germes
Loopgroep De Drentsche Aa
2:00:36
1:51:53
32
Roelof Kedde
AV Heerenveen
1:55:02
1:51:57
33
Kees van Gemert
Athlos
1:52:52
1:52:02
34
Gerrit Verhoeven
Raamsdonksveer
1:53:56
1:52:35
35
Klaas van der Zee
Loopgroep Dokkum
1:58:33
1:52:50
36
Seerp Leistra
Groningen
1:58:20
1:52:52
37
Rommert Glazema
Loopgroep Dokkum
2:00:26
1:53:00
38
Jaap de Vries
Triathlon
1:54:04
1:53:07
39
Louis Bakker
SV Friesland
2:01:30
1:53:40
40
Gerrit Baan
Noardburgum
1:55:35
1:53:41
41
Tjalling Westra
SV Friesland
1:57:25
1:53:55
42
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
2:02:43
1:54:00
43
Jaap Bakker
Wageningen
2:01:47
1:54:03
44
Teake Eiling
Emmeloord
2:03:02
1:54:06
45
Peter Klaver
Lionitas
2:00:59
1:54:19
46
Piet Aarts
Wanssum
1:55:46
1:54:31
47
Frank Klasen
Loopgroep Sneek
2:03:17
1:54:31
48
Michael Bonté
West-Terschelling
1:55:24
1:54:41
49
Taeke van der Wal
LSV Invictus
1:56:58
1:55:06
50
John van Miltenburg
Athlos
1:56:43
1:55:16
51
Jappie van Dijk
Stiens
2:05:45
1:55:37
52
Jelle Wijma
LSV Invictus
1:58:52
1:55:45
53
Jaap Vellenga
Beetsterzwaag
2:06:50
1:55:54
54
Jan MORO
Amersfoort
1:59:13
1:56:09
55
Klaas Flens
Zaanland
2:07:17
1:56:09
56
Hendry Westerhof
Impala
1:59:08
1:56:18
57
Pol Hakstege
Trecho
2:07:48
1:56:27
58
Herman Euverman
SV Friesland
1:57:42
1:56:34
59
Fred de Jong
Norg
2:08:12
1:56:40
60
Tom Botermans
Leiden Road Runners Club
2:05:08
1:57:03
61
Peter Van Dijk
Olympus '70
2:00:53
1:57:09
62
Peter Pranger
Loopgroep Dokkum
2:06:19
1:57:23
63
Sierk Postma
Loopgroep Leeuwarden
2:03:14
1:57:24
64
Benny Bijlsma
SV Friesland
2:06:40
1:57:30
65
Arie Duiker
Leiden Road Runners Club
2:07:12
1:57:32
66
Flesh Teeuw
Winterswijk
1:58:46
1:57:40
67
Jan Hooghiemstra
Oentsjerk
1:58:54
1:57:45
68
Jan Jorna
't Veld
2:00:09
1:57:47
69
Jacob Wijngaard
Assen
2:09:20
1:57:55
70
Fred Flohil
NOP
2:11:26
1:57:56
71
Floor Zaal
Nieuwerbrug aan den Rijn
1:59:33
1:58:06
72
Leo van der Meulen
Horror
2:06:15
1:58:08
73
Dries Wedzinga
Impala
2:06:37
1:58:11
74
Robert Baars
Rotterdam Atletiek
2:06:22
1:58:21
75
Koos Boorsma
Britsum
2:06:23
1:58:37
76
Cor Viëtor
Gytsjerk
2:02:00
1:59:07
77
Nico Kramer
Oudehaske
2:07:15
1:59:28
78
Harry van der Helm
Driebergen-Rijsenburg
2:03:59
1:59:37
79
Johan Zwerver
SV Friesland
2:09:14
1:59:39
80
Ries de Beer
Triathlon
2:00:27
1:59:44
81
Ferd Dogterom
AV '47
2:10:54
1:59:49
82
Dick Frinsel
Trecho
2:11:22
2:00:01
83
Henk Betten
Leeuwarden
2:05:25
2:00:02
84
Berend Negerman
Joure
2:13:24
2:00:11
85
Henk Momberg
Argo
2:09:18
2:00:15
86
Kerst Jonkman
Oudehorne
2:11:13
2:00:19
87
Matthieu van Winsen
Warmond
2:00:24
2:00:24
88
Marc Louwes
West-Terschelling
2:01:23
2:00:28
89
Roelof Moes
Nijeveen
2:04:41
2:01:07
90
Koos Jacobsen
Sneek
2:12:03
2:01:24
91
Herman Roosenboom
RRZ
2:13:50
2:01:43
92
Rinse Tichelaar
De Knipe
2:12:31
2:02:33
93
Theo Boekel
't Veld
2:05:06
2:02:36
94
Dirk Lof
Climax
2:15:56
2:02:45
95
Ebe Docter
Drachten
2:15:11
2:02:50
96
Piet Vos
Dordrecht
2:11:45
2:02:54
97
Appie de Vries
SV Friesland
2:08:06
2:02:57
98
Fred Menkveld
Maarssen
2:16:38
2:03:23
99
Jaap Bouw
Passaat
2:06:59
2:03:49
100
Geert Geerts
ATC '75
2:05:23
2:03:49
101
Bor de Jong
Heerenveen
2:06:30
2:03:51
102
Cees Dubbeld
TAS '82
2:09:42
2:03:56
103
Wim van Engeldorp Gastelaars
Statina
2:11:23
2:04:00
104
Sip Boelens
Nes Ameland
2:10:19
2:04:07
105
Klaas van der Kooij
Loopgroep Dokkum
2:09:57
2:04:15
106
Simon Maasland
Bennekom
2:16:01
2:04:15
107
Ype Hempenius
Echten Fr
2:11:18
2:04:18
108
Carel van Leeuwen
TION
2:14:22
2:04:20
109
Jord Ruijgh
Bilthoven
2:06:48
2:04:27
110
Jan Bosma
Boornbergum
2:07:50
2:04:43
111
Sytze Grijpma
Heerenveen
2:15:32
2:05:01
112
Jaap Sikkema
Jubbega
2:15:57
2:05:01
113
Dirk Schipper
Loopgroep Zuidhorn
2:07:04
2:05:50
114
Bauke de Jong
Goutum
2:07:36
2:05:51
115
Frans Van Iersel
AV Wijchen
2:09:07
2:05:59
116
Bé van Veen
Yde
2:16:20
2:06:03
117
Jos Siereveld
Bennekom
2:19:28
2:06:17
118
Otto Kuhn
Mainhausen
2:17:33
2:06:20
119
Jan van der Meij
AV '47
2:19:23
2:06:26
120
Kees van der Graaf
LSV Invictus
2:08:21
2:06:30
121
Djurre Johannes van der Schaaf
SV Friesland
2:08:16
2:06:43
122
Bote Hendriksma
AV Heerenveen
2:17:12
2:06:47
123
Riekele Heida
AV Heerenveen
2:16:12
2:07:23
124
Harm Jelies
Groningen Atletiek
2:18:00
2:07:27
125
Hans Hiemstra
Rolde
2:20:05
2:07:45
126
Huibert Bakker
Haarlemmermeer
2:09:36
2:07:53
127
Hans Kamstra
Midsland
2:08:47
2:07:55
128
Cor Rameau
Sneek
2:19:52
2:07:57
129
André Hoogendam
Spirit Oud Beijerland
2:14:23
2:08:07
130
Luc Valeton
Nieuw-Amsterdam
2:21:15
2:08:11
131
Wietse van der Heide
AV Heerenveen
2:19:38
2:09:13
132
Arno Neuteboom
Ciko '66
2:22:49
2:09:25
133
Jos Banus
Gasselternijveen
2:18:57
2:09:32
134
Egbert Smit
Stiens
2:17:55
2:09:41
135
Frans Lems
Diemen
2:18:42
2:09:46
136
Eduardo The
PAC
2:20:25
2:09:52
137
Nico Oostra
Weidum
2:11:30
2:09:53
138
Gossen Roos
Amstelveen
2:20:33
2:09:58
139
Jan-Kees Sorgdrager
AV Heerenveen
2:19:07
2:10:50
140
Leo Hartelo
Impala
2:19:58
2:10:53
141
Bert Kalf
Ciko '66
2:24:31
2:11:09
142
Frits Heeringa
Orvelte
2:18:34
2:11:29
143
Kees Glas
Enschede
2:22:01
2:11:30
144
Gert Geerdink
Marum
2:12:56
2:11:36
145
Jacques Groen
Diemen
2:24:40
2:11:41
146
Erik Luters
De Wilp Gn
2:20:56
2:11:45
147
Benno Geerdink
TION
2:15:19
2:11:47
148
Willem Reitsma
SV Friesland
2:13:29
2:11:57
149
Jelle de Jong
SV Friesland
2:23:12
2:12:05
150
Geert Vogelzang
Leeuwarden
2:20:32
2:12:17
151
Roger Caubo
Wijk bij Duurstede
2:22:17
2:12:20
152
Jos Castenmiller
Utrecht
2:24:51
2:12:31
153
Jan Miedema
SV Friesland
2:25:21
2:12:47
154
Jan Berkvens
Amsterdam
2:18:15
2:12:51
155
Willem Bakker
Emmen
2:18:00
2:12:58
156
Michael Rinders
West-Terschelling
2:13:41
2:13:03
157
Freddy de Vos
LSV Invictus
2:21:14
2:13:09
158
Pé de Jong
Workum
2:19:33
2:13:09
159
Rense Pettinga
Emmeloord
2:16:17
2:13:17
160
Gerrit Wolffer op Veldmeijer
Enschede
2:18:48
2:13:47
161
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
2:24:43
2:14:02
162
Rob Broer
Leiden Road Runners Club
2:14:18
2:14:18
163
Ton van Lambalgen
Ugchelen
2:25:49
2:14:24
164
Gerdinand Piksen
Nijverdal
2:24:43
2:14:28
165
Carlo Schep
De Groene Hart Lopers
2:23:07
2:14:38
166
Jozef Tomesen
Doetinchem
2:17:28
2:14:53
167
Wim Zaat
Trecho
2:26:16
2:14:53
168
Will Modderkolk
Climax
2:19:06
2:15:26
169
Gert van Gent
Ter Aar
2:25:18
2:15:30
170
Ton Ophuis
Amsterdam
2:21:03
2:15:39
171
Harry Zwanenburg
Horror
2:24:27
2:15:54
172
Gerard van der Stok
Olympus '70
2:19:54
2:16:10
173
Hans van den Brink
Midsland
2:17:12
2:16:20
174
Floor Barnhoorn
Doetinchem
2:28:51
2:16:32
175
Andre Wahl
Geldermalsen
2:24:00
2:16:35
176
Hans Peters
Nijmegen Atletiek
2:25:47
2:16:38
177
Marten van Leeuwen
Breukelen Ut
2:23:57
2:16:42
178
Martin Honsel
Bocholt
2:25:32
2:16:53
179
Jaap de Groot
Leeuwarden
2:29:55
2:17:32
180
Bert Posthumus
Grijpskerk
2:30:33
2:18:07
181
Fre Pepping
Wageningen
2:30:29
2:19:32
182
Sible van der Meer
Wytgaard
2:21:08
2:19:34
183
Jan vd Hoorn
AAV '36
2:22:11
2:19:55
184
Frans van Ommeren
Zoelen
2:29:09
2:20:28
185
Jan Panhuis
SV Friesland
2:28:43
2:20:35
186
Sybren Evert Couperus
Workum
2:27:55
2:20:35
187
Harrie Holtman
Leeuwarden
2:32:29
2:20:46
188
Frank de Wijn
Alphen aan den Rijn
2:23:44
2:21:28
189
Willem Smit
PEC 1910
2:21:33
2:21:33
190
Femme de Bruin
SV Friesland
2:23:15
2:21:37
191
Peter Bouman
Rotterdam
2:33:52
2:22:09
192
Cees van den Engel
PEC 1910
2:33:07
2:22:15
193
Roelof Harm Nijmeijer
Loopgroep Visie
2:33:31
2:22:22
194
Frits Verstraete
Utrecht
2:22:27
2:22:27
195
Gerard Moraal
Enschede
2:29:54
2:22:46
196
Alfons Knijn
avVN
2:25:24
2:22:51
197
Ernst Bartels
Mulheim Duitsland
2:34:58
2:22:51
198
Niko Fokkelman
Groningen Atletiek
2:36:19
2:22:51
199
Minne Dijkstra
AV Heerenveen
2:30:46
2:22:54
200
Piet Mulder
SV Friesland
2:33:53
2:22:58
201
Bauke Wallinga
AV '47
2:25:18
2:23:02
202
Jippe Bokma
SV Friesland
2:29:01
2:23:02
203
Frans Pols
De Wijk
2:28:07
2:23:10
204
Wim van Ginneke
Rotterdam Atletiek
2:36:46
2:23:58
205
Nico Ruiter
AV '23
2:37:16
2:24:05
206
Durk van der Veen
Loopgroep Leeuwarden
2:32:28
2:24:26
207
Jan de Heer
Beemte Broekland
2:35:37
2:24:40
208
Kiek Rem
Hemrik
2:32:53
2:24:51
209
Frank Boumans
Amstelveen
2:38:28
2:24:58
210
Jan Mensink
Nijmegen
2:32:34
2:25:45
211
Aljen Veenstra
Gorredijk
2:28:15
2:25:50
212
Fred Rietveld
Bodegraven
2:35:40
2:26:11
213
Ad Vermeulen
Hellas
2:38:15
2:26:48
214
Gert Krijgsman
Nieuwegein
2:39:02
2:26:52
215
Rik van Mill
Amstelveen
2:39:38
2:26:56
216
Jaap Nijholt
LSV Invictus
2:39:26
2:27:52
217
Martin Malina
Gent
2:41:00
2:28:54
218
Jos Buurman
Geertruidenberg
2:42:47
2:30:39
219
Bert Loef
Groningen
2:40:03
2:30:57
220
Pieter Keesman
Stavoren
2:34:27
2:31:04
221
Albert Rameau
Loopgroep Sneek
2:43:07
2:31:07
222
Nico Berkhof
Alkmaar
2:44:45
2:32:06
223
Piter van der Woude
Heerenveen
2:34:43
2:32:55
224
Lieuwe de Vries
Heerenveen
2:34:36
2:33:26
225
Jan Lubbers
Joure
2:47:02
2:33:49
226
Ger van Lierop
Hillegom
2:41:46
2:34:35
227
Sipke Freerk Glas
Leeuwarden
2:48:22
2:35:02
228
Peter de Jong
Leiden Road Runners Club
2:41:35
2:38:54
229
Leen van Vliet
Moordrecht
2:39:30
2:39:30
230
Derk jan van Zeben
Stolwijk
2:44:39
2:42:07
231
Herman Hoekstra
SV Friesland
2:54:58
2:43:00
232
Jurjen Tjepkema
Drachten
2:56:17
2:46:40
233
Meindert Roosjen
SV Friesland
3:08:05
2:54:47
234
Cees Ramp
Capelle aan den IJssel
3:11:16
2:58:46
235
Jan Stienstra
Ysbrechtum
3:12:19
3:03:24
236
Vincent Oldenhof
PEC 1910
3:11:41
3:08:00
237
Lex Eikenaar
Alphen aan den Rijn
3:39:32
3:39:32
VSEN, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kristin Lundanes Jonvik
Nijmegen
1:31:16
1:31:04
2
Anne Hobbelt
Groningen
1:33:20
1:32:00
3
Anouk Perey
Rotterdam Atletiek
1:44:14
1:34:32
4
Gurilla Jansson
Zweden
1:36:37
1:36:24
5
Minke Hartman
Groningen
1:44:24
1:37:07
6
Judith Gijsbers
Nederweert
1:42:16
1:39:41
7
Hinde Fokkema
Gorredijk
1:43:07
1:40:12
8
Wietske Beenen
Gorredijk
1:42:52
1:41:22
9
Lori Koster
Mijdrecht
1:47:49
1:42:45
10
Laura Poelert
Deventer
1:45:39
1:44:03
11
Elske Sierdsma
Balk
1:47:45
1:44:21
12
Lydwien Wilbers
Groningen
1:48:24
1:45:38
13
Alberdine Heuvelman
Meppel
1:48:12
1:46:30
14
Marleen Weijsenborn
Amsterdam
1:47:50
1:46:32
15
Evelien Sikkema
Gorredijk
1:48:33
1:46:42
16
Mirjam Marinus-de Jong
Drachten
2:00:15
1:47:13
17
Rianne van Lambalgen
Amstelveen
1:54:09
1:47:22
18
Deborah Buurma
Almere
1:58:07
1:47:58
19
Nancy Gerritsen
Loopgroep Gemeente Enschede
1:49:59
1:48:24
20
Sanne Witten
Laren Gld
1:49:59
1:48:24
21
Meike Kuipers
Nuis
1:59:46
1:48:34
22
Hedwig Braam
Utrecht
1:51:48
1:48:43
23
Christa van Roessel
Leiden
1:52:10
1:49:48
24
Fimke Hoekstra
Heerenveen
1:51:37
1:49:50
25
Ilsa van der Galiën
Gytsjerk
1:50:44
1:50:03
26
Sandra Knop
West-Terschelling
1:50:56
1:50:36
27
Marloes Kremer
Oldeholtpade
1:52:50
1:50:55
28
Anouk Haayema
Vries
2:01:35
1:51:34
29
Quirine Hakkaart
Utrecht
2:05:04
1:51:57
30
Anouk Vos
Phoenix
2:02:34
1:52:29
31
Karin van Diest
Loopgroep Nienoord
1:57:42
1:52:44
32
Marieke van Steijn
Phoenix
2:03:14
1:52:52
33
Maaike Leistra
Amsterdam
1:58:21
1:52:53
34
Titiana Kaaks
Kedichem
1:55:29
1:53:01
35
Leonie Venema
Groningen
2:04:02
1:53:30
36
Kyra Meijer
Hoorn Terschelling
1:54:25
1:53:43
37
Marjolein Leemkuil
Groningen
2:04:16
1:53:43
38
Liza Karman
Isala '96
2:02:31
1:53:45
39
Anna Speelman
Zwolle
1:56:07
1:53:50
40
Janinka Feenstra
Enschede
2:03:59
1:54:58
41
Rinyanne Dirksma
SV Friesland
2:00:45
1:55:06
42
Jellie Corbée
Horror
1:59:17
1:55:13
43
Annemieke Venema
Haarlem
2:03:55
1:55:13
44
Nicky Terink
Oegstgeest
1:57:39
1:55:17
45
Annie Jansen
Sneek
2:00:55
1:55:52
46
Marrit Hoekstra
Blauwhuis
2:00:56
1:55:54
47
Sylvia van Dijk
Culemborg
2:06:38
1:55:55
48
Kirsten Breeuwsma
Bolsward
2:04:04
1:56:08
49
Richtsje Samplonius
Loopgroep Sneek
1:58:20
1:56:31
50
Nathalie Phillipp
Midsland
1:57:09
1:56:46
51
Angela Giezen
Doesburg
2:00:33
1:56:58
52
Bettine Schaap
Groningen
2:08:11
1:57:04
53
Sanne Bootsma
Eindhoven
2:08:09
1:57:11
54
Claudia Hulshof
Groningen
2:00:05
1:57:22
55
Cecile Bosker
Groningen
2:00:05
1:57:22
56
Jessica Luiten
Leiden Road Runners Club
2:07:12
1:57:33
57
Linda Pronk
Haarlem
2:06:15
1:57:34
58
Eva Egas
Elst Gld
2:06:10
1:57:52
59
Manon Isabel Eising
MenterARunners
2:07:31
1:57:58
60
Maaike Boumans
Amstelveen
1:59:52
1:58:20
61
Mieke Bakker
Amsterdam
2:00:49
1:58:33
62
Mirjam Beute
Harderwijk
2:01:52
1:58:35
63
Eline van Bel
Zwolle
2:02:03
1:58:36
64
Mirjam Pals
Midsland
1:59:25
1:58:37
65
Jenita Reinders
Meppel
2:00:21
1:58:41
66
Ester Verleg
Utrecht
2:01:21
1:59:07
67
Eva van Zuiden
Utrecht
2:03:43
1:59:07
68
Mirjam Bakker
Harkstede
2:10:16
1:59:20
69
Mathilde Vogel
Harlingen
2:05:23
1:59:25
70
Marloes Flapper
Workum
2:05:36
1:59:28
71
Sterre Booij
Wormerveer
2:06:02
1:59:29
72
Nathasja Peppelman
Limmen
2:02:35
1:59:36
73
Lisa Van de Streek
Groningen
2:05:44
1:59:39
74
Berber Akkerman
Wommels
2:03:36
1:59:40
75
Ellen van Lingen
Groningen
2:05:47
1:59:42
76
Esther Bergsma
Appingedam
2:02:14
1:59:48
77
Anne van der Meer
Amsterdam
2:07:36
1:59:55
78
Frederiek Bosscher
Enschede
2:10:33
2:00:01
79
Nynke Sybrandy
Leeuwarden
2:07:02
2:00:18
80
Lizzy Folsche
Ede Gld
2:08:04
2:00:27
81
Luca Louwes
West-Terschelling
2:01:23
2:00:28
82
Elisabeth van Kleef
Zwolle
2:11:30
2:00:48
83
Geertje Hoekstra
Brantgum
2:09:24
2:01:06
84
Nadia Bergma
Franeker
2:02:16
2:01:09
85
Fenna Bijlsma
Hurdegaryp
2:03:52
2:01:16
86
Femke Harleman
Apeldoorn
2:10:56
2:01:23
87
Antsje van der Zee
Groningen Atletiek
2:02:36
2:01:38
88
Patricia Postuma
Mantgum
2:04:38
2:01:46
89
Rachel Swart
West-Terschelling
2:02:41
2:01:53
90
Carolien De Vries
Assen
2:12:10
2:01:58
91
Sanne De Groot
Social Mile
2:02:54
2:02:00
92
Jetske de Wolff
Woudsend
2:06:07
2:02:03
93
Femke Salverda
Bolsward
2:10:31
2:02:04
94
Sybrich de Goede
Sneek
2:06:34
2:02:25
95
Eliza Bonder
Veluwe
2:14:20
2:02:35
96
Hilda Bosma
Easterein
2:09:01
2:02:36
97
Sharon Lodder
Maassluis
2:11:27
2:02:49
98
Karin de Wilde
Arnhem
2:11:45
2:02:54
99
Nynke Attema
Blauwhuis
2:10:18
2:02:54
100
Annette Reitsma
Schraard
2:10:20
2:02:56
101
Maaike Beenes
Utrecht
2:10:08
2:02:57
102
Ineke van Rij
's-Hertogenbosch
2:04:33
2:02:57
103
Djoke de Boer
It Heidenskip
2:08:02
2:03:22
104
Verena Vöcking
Bbocholt
2:12:02
2:03:23
105
Marijn Beunk
Krimpen aan den IJssel
2:08:51
2:03:24
106
Sanne Hermsen
Arnhem
2:12:20
2:03:29
107
Anne Laurine Stadermann
Amsterdam
2:11:48
2:04:07
108
Djoeke Brons
Paterswolde
2:08:28
2:04:27
109
Iris van Hulsenbeek
Amsterdam
2:09:05
2:04:32
110
Judith Schaaf
Utrecht
2:13:35
2:04:44
111
Trienke Boltjes
Surhuisterveen
2:08:16
2:04:55
112
Aaltje Buren
Hoorn Terschelling
2:05:34
2:05:09
113
Linda Galema
Franeker
2:11:31
2:05:16
114
Neeltje Poelstra
Berltsum
2:15:11
2:05:23
115
Jeltje Boschman
Gytsjerk
2:13:51
2:05:24
116
Marinda Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
2:13:42
2:05:48
117
Deirdre Ten Berge
Leiden
2:12:43
2:05:48
118
Christel Kortleven
Fortuna
2:09:43
2:05:50
119
Iska van der Vlugt
Witmarsum
2:11:08
2:05:55
120
Yma Jongsma
West-Terschelling
2:06:30
2:06:09
121
Annemieke Nienhuis
Leeuwarden
2:09:04
2:06:09
122
Femke Bruggen
Midsland
2:06:36
2:06:16
123
Linda van der Veen
Loopgroep Leeuwarden
2:17:54
2:06:27
124
Veronique Brondeel
Schiedam
2:16:18
2:06:34
125
Elsa Nienhuis
Snakkerburen
2:09:35
2:06:39
126
Noor Klappe
Uitwellingerga
2:12:41
2:06:41
127
Dorith IJtsma
Groningen
2:15:46
2:07:07
128
Sterre Recourt
Groningen
2:18:05
2:07:10
129
Jildou Jongsma
Jubbega
2:14:23
2:07:24
130
Heidi Langerak
Zeist
2:15:44
2:07:36
131
Karin van Leeuwen
Leiden
2:17:39
2:08:19
132
Ester Douma
Horror
2:16:51
2:08:24
133
Monique Harleman
Apeldoorn
2:18:31
2:08:57
134
Eva Boot
Utrecht
2:18:31
2:08:58
135
Charlotte Tomassen
Amsterdam
2:09:21
2:09:09
136
Antine Koopmans
Wjelsryp
2:10:58
2:09:52
137
Monique Enthofen
Soest
2:20:13
2:09:55
138
Laura Vinke-Jongstra
Emmeloord
2:14:24
2:09:55
139
Esther Jonker
Hoorn Nh
2:14:55
2:09:56
140
Tamara Eggenhuisen
Sprint
2:18:16
2:10:03
141
Kelly Sandys
Groningen
2:12:39
2:10:07
142
Sandra Westdorp-Vos
Haarlem
2:16:24
2:10:18
143
Saskia Holterman
Groningen
2:15:49
2:10:26
144
Gea Hofstra
AV '34
2:17:27
2:10:28
145
Christa Bakker
Wijster
2:20:16
2:10:29
146
Merel Eelink
West-Terschelling
2:11:13
2:10:31
147
Patricia Schat
Rotterdam
2:16:32
2:10:33
148
Hannah Buwalda
Spartacus
2:11:40
2:10:34
149
Henrieke van Herwijnen
Waardhuizen
2:15:36
2:10:52
150
Mieke Souverein
Utrecht
2:19:15
2:11:03
151
Susannah Jamison
Rotterdam
2:18:41
2:11:29
152
Gina van den Bogaard
Haarlem
2:18:53
2:11:40
153
Indra Oosting
Groningen
2:16:28
2:11:54
154
Jose De Vries
Leidschendam
2:17:32
2:12:30
155
Carla Beens
Zwolle
2:19:26
2:12:35
156
Marja Been
Schiermonnikoog
2:24:29
2:12:57
157
Ilona Postuma
Drachten
2:16:04
2:13:08
158
Patricia Bosch
Blaricum
2:22:50
2:13:17
159
Laura Meijer
Hoorn Terschelling
2:14:02
2:13:20
160
Britt de Beer-Lankhaar
West-Terschelling
2:17:49
2:13:24
161
Merel Ekas
Groningen
2:26:28
2:13:30
162
Nicole van Rosmalen
Midsland
2:13:53
2:13:35
163
Petri Herder
St.-Annaparochie
2:22:57
2:13:41
164
Neel Klappe
Groningen
2:19:45
2:13:45
165
Martine Altena
Zwolle
2:15:25
2:13:51
166
Carlijn Nieuwenhuis
Leiden
2:19:41
2:13:54
167
Anneke Quivooij
Rotterdam
2:19:42
2:13:55
168
Suzanne Allewelt
Amsterdam
2:18:16
2:14:15
169
Sanne Pelsma
Sneek
2:23:43
2:14:25
170
Tamara Van Wijk
Utrecht
2:17:40
2:14:25
171
Karin Benthem
Sneek
2:23:42
2:14:25
172
Diana Van der Ley
Terwispel
2:16:57
2:14:26
173
Marit Florine Spek
Hoorn Terschelling
2:14:54
2:14:36
174
Deborah Kant
Woudrichem
2:19:25
2:14:41
175
Ingrid Woudwijk
Amsterdam
2:25:50
2:14:54
176
Linda Steen
Heerenveen
2:26:51
2:14:58
177
Rianne Santema-Kuiken
Harlingen
2:23:05
2:14:59
178
Symkje Feenstra
Heeg
2:17:27
2:14:59
179
Anouk Pluut-Woudstra
Amsterdam
2:23:17
2:15:21
180
Annemiek Groenia
Winsum Gn
2:19:26
2:15:45
181
Sylke van der Heide
Balkbrug
2:19:03
2:15:46
182
Anja Poppen
Gasselte
2:25:36
2:16:11
183
Iris Reidsma
Utrecht
2:29:37
2:16:34
184
Mascha Van Buiten
Amsterdam
2:22:31
2:16:34
185
Denise Schreurs
Amersfoort
2:17:41
2:16:36
186
Nynke Arntzen
's-Gravenhage
2:29:23
2:16:52
187
Britt van Akker
Franeker
2:27:40
2:16:57
188
Danique Lemmers
Dordrecht
2:20:07
2:17:10
189
Merel Kisteman
Haren Gn
2:20:12
2:17:20
190
Jolanda van de Meerendonk
Statina
2:28:25
2:17:42
191
Desiré Buren
Hoorn Terschelling
2:18:15
2:17:51
192
Amarens de Boer
Maastricht
2:30:37
2:17:53
193
Eva Schumacher
Berlin
2:30:32
2:18:21
194
Frouke Bakker
Hoorn Terschelling
2:18:44
2:18:24
195
Jessica van den Akker
Warmond
2:23:29
2:18:28
196
Maartje Smid
Hippolytushoef
2:29:55
2:18:43
197
Juliët Krijgsheld
Amersfoort
2:26:45
2:19:28
198
Hannie Leijstra
Dronryp
2:23:30
2:19:37
199
Maaike Visser
AV Heerenveen
2:26:57
2:19:47
200
Sarah de Boer
Garrelsweer
2:27:44
2:20:01
201
Danieke Bijlsma
Groningen
2:23:33
2:20:40
202
Lidewij Kalfsterman
Haag Atletiek
2:29:19
2:20:45
203
Rosalie van Zuilen
Haarlem
2:26:59
2:21:06
204
Lisa Conijn
Hee
2:33:43
2:21:12
205
Nynke De Boer
Meppel
2:27:34
2:21:22
206
Debbie Nomen
Hardinxveld-Giessendam
2:31:24
2:21:22
207
Julia van Drunen
Groningen
2:29:30
2:22:13
208
Lianne Niewold
Paterswolde
2:26:31
2:22:21
209
Anouk Hooglander
Tynaarlo
2:26:31
2:22:21
210
Suzanne Zwaan
Workum
2:28:41
2:22:31
211
Elske Koelma
Heerenveen
2:27:13
2:22:33
212
Iris Blom
's-Hertogenbosch
2:26:33
2:24:19
213
Eva de Graaf
Bilthoven
2:34:12
2:24:21
214
Anneke Wiersma
Hommerts
2:27:42
2:25:02
215
Dian den Otter
Rotterdam
2:37:26
2:25:55
216
Nicole van Dijk
Midsland
2:33:30
2:27:20
217
Ulla Angenendt
Bocholt
2:27:31
2:27:31
218
Lisanne Werners
Wijster
2:37:55
2:28:02
219
Daniëlle van der Vegt
Leeuwarden
2:37:55
2:28:02
220
Marijke van Vliet
Katwijk Zh
2:35:52
2:28:55
221
Joyce Dongelmans
Oegstgeest
2:33:48
2:29:18
222
Tirza Ricker
West-Terschelling
2:39:26
2:29:28
223
Kuipers Hilde
Blauwhuis
2:35:18
2:30:14
224
Dorien Evenga
Groningen
2:41:20
2:30:25
225
Joeke Mol
Groningen
2:41:20
2:30:27
226
Barbara Schumacher
Cologne
2:30:32
2:30:32
227
Lisa Feddema
Utrecht
2:42:43
2:30:40
228
Larissa Loef
Groningen
2:40:03
2:30:57
229
Manon Bel
Oosterwolde Fr
2:41:36
2:33:36
230
Pytrik de Groot
Winsum Fr
2:40:04
2:34:15
231
Marjan Akkerman
Beetsterzwaag
2:47:00
2:36:55
232
Lieke Dalstra
Gorredijk
2:44:34
2:40:04
233
Jojanneke Kuhlmann
West-Terschelling
2:41:09
2:40:16
234
Annejasmijn Van Kleef
Voorst gem Voorst
2:51:25
2:40:44
235
Klaske Zwiers
Menaam
2:50:09
2:40:47
236
Laura Kroon
KAV Holland
2:44:22
2:42:36
237
Ilja Hedemann
Groningen
2:57:25
2:50:39
238
Merel Hofman
Leeuwarden
3:08:06
2:54:44
239
Ruth Krooshof
Hilversum
2:59:33
2:55:18
V35, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Suzanne Brinksma
Nieuwleusen
1:29:29
1:28:10
2
Judith van der Meer
Dronryp
1:34:57
1:33:47
3
Jossy van den Boogaard
IJhorst
1:42:33
1:36:33
4
Sanne Heidinga
Rolde
1:38:48
1:37:37
5
Mirjam Keijzer
Amersfoort
1:50:55
1:40:12
6
Karin Hommen
Hellas
1:47:02
1:40:40
7
Kate Napier
Hellas
1:47:43
1:41:21
8
Annemiek Dekker
NOP
1:41:40
1:41:24
9
Anne Groenewege
Rotterdam Atletiek
1:42:41
1:41:36
10
Marit Smit
West-Terschelling
1:41:46
1:41:43
11
Bianca Menderink
LAAC Twente
1:52:24
1:42:58
12
Alisa vd Capelle-Wubs
Erica
1:48:50
1:43:03
13
Marijntje Borgwat
Haarlem
1:44:14
1:43:52
14
Jantien Hoekstra
Berltsum
1:53:06
1:44:06
15
Thea van Asselt
ATC '75
1:50:29
1:44:11
16
Dagmar Habets
Nieuwkoop
1:46:45
1:44:24
17
Maria Sterk
Hallum
1:47:39
1:45:52
18
Jeanet Tienstra
Wezep
1:51:50
1:47:41
19
Gea Boetje
Roden
2:00:25
1:47:47
20
Marije Kappert
Peize
1:53:36
1:48:39
21
Herma Bakker - Agricola
Workum
1:55:03
1:48:58
22
Yvonne Heemskerk
RRZ
1:50:41
1:49:17
23
Saskia Bonkestooter
Lelystad
1:50:10
1:49:20
24
Wieja Talman
Jonkerslan
1:56:17
1:49:27
25
Jolanda Koops-Zwambag
AV Heerenveen
1:51:26
1:49:31
26
Yvonne Hiemstra
IJlst
1:51:46
1:49:53
27
Tineke Acda
Spartacus
1:55:29
1:49:54
28
Femke Kuiken
Rhoon
1:55:00
1:49:55
29
Eline Visscher
Ommen
1:59:44
1:50:13
30
Esther Dinnissen
IJmuiden
1:50:18
1:50:18
31
Grietje van der Schaaf
SV Friesland
1:53:43
1:50:32
32
Leonie Postma
LAAC Twente
1:52:15
1:50:47
33
Marianne Slimmen
Vollenhove
1:54:45
1:50:54
34
Gisela te Velde
Stadskanaal
1:57:41
1:50:56
35
Wytske Kok
Joure
1:53:33
1:51:00
36
Heidi van den Berg
Loopgroep Zuidhorn
1:54:59
1:51:08
37
Nicole Haarman
Archeus
2:04:20
1:51:22
38
Mariska van den Engel
Drachten
1:54:55
1:51:32
39
Suzanna Bakker
Baflo
1:53:53
1:51:36
40
Angela Popma
Blauwhuis
1:55:53
1:51:59
41
Laura Woppenkamp
Gasselte
2:01:22
1:51:59
42
Sofia Houwer
Joure
1:53:35
1:52:07
43
Gerritje Zijlstra
Horror
1:57:23
1:52:14
44
Susan Schaap
Leeuwarden
1:56:00
1:52:18
45
Joyce Van Spengen
Amsterdam
1:59:05
1:52:27
46
Andrea Kroes
Makkum Fr
1:57:32
1:52:28
47
Cora van Herwaarden
West-Terschelling
1:53:00
1:52:40
48
Renske Schroor
West-Terschelling
1:53:00
1:52:40
49
Ingrid Floor
Horror
1:57:13
1:53:08
50
Sabrina Kooijman
Kockengen
1:54:35
1:53:12
51
Karin Bos
Dutch Runners
1:57:23
1:53:25
52
Eline Meijer
's-Gravenhage
2:02:01
1:53:31
53
Anke Boumans
Uithoorn
1:55:11
1:53:39
54
Marlies Bruinstroop
Sparta
2:01:14
1:53:54
55
Ingrid Deinum
Joure
1:55:24
1:53:56
56
Linde Wittrock-de Jong
Goor '75
2:03:23
1:54:01
57
Anita Hettenvan
Franeker
1:55:09
1:54:03
58
Lisette van Kesteren
Houten
1:55:56
1:54:07
59
Renate Bosman
Meppel
1:59:04
1:54:17
60
Mirjam Steunebrink
Eelde
1:58:49
1:54:21
61
Carin Tolner
Dutch Runners
1:57:23
1:54:22
62
Gea Boersema
Zuidhorn
1:56:01
1:54:31
63
Bri van Dalen
Dordrecht
2:07:05
1:54:35
64
Sonja Riesen
Horror
2:05:52
1:54:39
65
Saskia Smits
Horror
2:05:56
1:54:44
66
Barbara Bontekoning
Diemen
1:58:11
1:54:45
67
Annemiek Popma
Blauwhuis
2:00:02
1:54:58
68
Monique Kruidhof
Athlos
1:56:43
1:55:17
69
Fiona Roos-Duivenvoorde
Haarlem
2:08:26
1:55:25
70
Thelma Visser
Spartacus
1:56:33
1:55:26
71
Joyce Duivenvoorde
Haarlem
2:08:27
1:55:26
72
Nelie Jasper
Loopgroep Sneek
1:57:16
1:55:26
73
Linda de Vries
Horror
1:59:10
1:55:28
74
Simone Smid
Franeker
2:03:32
1:55:42
75
Tabithia Meulenberg
Pijnenburg
2:02:36
1:55:52
76
Simone Prins
Zaandam
2:04:09
1:55:59
77
Marieke Hoogma
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
1:57:34
1:56:01
78
Anneke van der Hoff
Wommels
2:02:29
1:56:03
79
Gwen De Jong
Gouda
2:04:04
1:56:03
80
Mathilde de Vries
Scharnegoutum
2:03:58
1:56:20
81
Mirjam Gerritsen
Loopgroep Jan Strijker
2:00:33
1:56:30
82
Judith Aldershof
Leeuwarden
2:02:08
1:56:37
83
Véronique Coenegracht
Leeuwarden
2:02:30
1:56:41
84
Anneke Boiten
West-Terschelling
1:56:51
1:56:48
85
Tjarda Van Heek
Zandvoort
1:59:45
1:57:03
86
Jenny Fidder
De Kieviten
2:02:14
1:57:08
87
Froukje Mulder
Drachten
2:06:00
1:57:09
88
Ingrid Port
PEC 1910
2:00:55
1:57:18
89
Anita Agricola
Sint Nicolaasga
2:03:45
1:57:19
90
Yvonne Wiltjer
Haren Gn
2:02:31
1:57:22
91
Carla van Boven
PEC 1910
2:01:05
1:57:27
92
Isabella Rohring
Alkmaar
2:02:59
1:57:34
93
Miranda Majar
Gorredijk
1:59:28
1:57:58
94
Christel Zijlstra
Sint Nicolaasga
2:04:59
1:58:04
95
Lieke Koningen
Amsterdam
2:08:34
1:58:07
96
Mirjam Feenstra
Workum
2:04:16
1:58:09
97
Monique Schippers
Harkema
2:02:46
1:58:11
98
Heidi Wesselius
Workum
2:04:29
1:58:22
99
Amanda Nijmeijer
Nieuw-Amsterdam
2:11:26
1:58:23
100
Maaike Hersevoort
Utrecht
2:08:58
1:58:24
101
Mariëtte Terwal
Peize
2:03:24
1:58:27
102
Anja Kramer
Overijse
2:08:12
1:58:36
103
Liesbeth Andreae
Parrega
2:00:24
1:58:45
104
Ellen Drogt
De Wijk
2:08:34
1:58:51
105
Marleen Van der Zee
Horror
2:04:02
1:58:51
106
Nicole van Engelen
's-Hertogenbosch
2:03:40
1:58:57
107
Larisa Groenhof
Wolvega
2:02:29
1:59:07
108
Anita Huisman
Apeldoorn
2:11:33
1:59:15
109
Liesbeth Roos
Hoorn Terschelling
1:59:34
1:59:16
110
Anja Kok
Loopgroep Sneek
2:01:16
1:59:20
111
Geertje de Schiffart
Eesveen
2:01:12
1:59:28
112
Harmke De Vries
De Wilp Gn
2:02:56
1:59:35
113
Cristina Vangheli
Amsterdam
2:04:26
1:59:35
114
Tineke van der Veen
Harlingen
2:06:15
1:59:38
115
Hester Grooteman-Kramer
Wervershoof
2:01:39
1:59:40
116
Chantal Pool
Hoorn Nh
2:01:39
1:59:40
117
Danielle Pasveer
Leeuwarden
2:11:25
1:59:42
118
Sandra Post
Tienhoven Ut
2:08:07
1:59:43
119
Riena van der Gaast
Loopgroep Sneek
2:09:06
1:59:45
120
Irma Van der Marel
Wassenaar
2:08:13
1:59:47
121
Kathelijne Baetsen
's-Gravenhage
2:11:47
1:59:48
122
Sonja Van Baar
Westerbork
2:11:46
1:59:52
123
Audrey Diepeveen
Scherpenzeel Gld
2:04:53
1:59:53
124
Sandra Peters
BAV
2:11:41
1:59:54
125
Jet Burgert
's-Gravenhage
2:07:11
1:59:55
126
Sandra Lindeboom
Zwolle
2:04:08
2:00:00
127
Danielle Haasjes
Zwolle
2:04:10
2:00:01
128
Johanna de Groot
Loopgroep Leeuwarden
2:01:38
2:00:04
129
Monique Lahuis
Gasselte
2:09:28
2:00:05
130
Cathy Koenhein
Zwolle
2:04:28
2:00:20
131
Karin Nagel
Akkrum
2:02:19
2:00:34
132
Sanne de Boer
Weesp
2:11:50
2:00:39
133
Karen Polman
Eelderwolde
2:09:37
2:00:44
134
Irene van der Velde
Groningen
2:09:19
2:00:46
135
Linda Maij
Koog aan de Zaan
2:12:45
2:00:47
136
Vronie Pirovano
Zaanland
2:12:46
2:00:48
137
Hanny van der Bij
SV Friesland
2:07:02
2:00:50
138
Elles de Boorder
Zaanland
2:12:26
2:00:53
139
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
2:02:12
2:01:00
140
Sabrina Coopman
Haarlem
2:02:45
2:01:02
141
Marije Scheffer
's-Gravenhage
2:03:36
2:01:12
142
Saskia Vermeulen
Amersfoort
2:10:42
2:01:15
143
Miranda Mol
De Koplopers
2:02:52
2:01:19
144
Merie Schrijer
Kampen
2:05:11
2:01:22
145
Monique van Oirschot
Utrecht
2:12:14
2:01:29
146
Hilde Kloosterziel
Meppel
2:04:26
2:01:32
147
Marije Veenstra
Meppel
2:04:51
2:01:33
148
Sandra Tamminga
Leeuwarden
2:12:23
2:01:36
149
Caroline Roeterdink
Zandvoort
2:04:23
2:01:41
150
Lonneke Sinnema
Zwolle
2:09:20
2:01:44
151
Kirsten Postma
Almelo
2:03:18
2:01:49
152
Maaike Evers Janssen
Huissen
2:07:09
2:01:51
153
Maaike Riedijk
Rotterdam
2:12:37
2:01:53
154
Sandra Haitsma-Mulder
De Knipe
2:06:56
2:01:56
155
Claudi Olde Olthof
SISU
2:02:44
2:01:57
156
Diana Post
Assen
2:06:30
2:02:02
157
Lisette Fransen
Maassluis
2:05:29
2:02:06
158
Marielle Zaagman
Drachten
2:04:06
2:02:07
159
Pytrick Adema
Drogeham
2:03:31
2:02:08
160
Hetty Wortel
Midsland
2:03:03
2:02:08
161
Esther Dol
Enkhuizen
2:14:26
2:02:14
162
Margriet Postma
Loopgroep Sneek
2:10:59
2:02:15
163
Anemoon Elzinga
Midsland
2:02:57
2:02:23
164
Marijke Elshof
Haarlem
2:12:45
2:02:23
165
Tina Hoep
Statina
2:09:48
2:02:25
166
Femke Boersma
Lemmer
2:10:59
2:02:31
167
Liselore Schickendantz
Lemmer
2:09:03
2:02:32
168
Nieske van Kesteren
Tzum
2:06:29
2:02:35
169
Iris Janssen Lok
Athlos
2:06:31
2:02:41
170
Marjolein Nijland
Uden
2:10:25
2:02:41
171
Anneke de Visser
Sneek
2:09:02
2:03:05
172
Gerda Zegeling
Zwolle
2:12:06
2:03:20
173
Nadia Veldman-Boucetta
Jubbega
2:11:24
2:03:30
174
Anja Hofstra
Witmarsum
2:15:31
2:03:31
175
Esther Heuzinkveld
Grou
2:15:29
2:03:32
176
Hilly van der Molen
Scharnegoutum
2:11:17
2:03:38
177
Esther van der Hoeven
Stolwijk
2:05:36
2:03:42
178
Paulien Hendriks
Stolwijk
2:05:35
2:03:44
179
Stevina Stoter
Emmen
2:11:26
2:03:44
180
Wina Steenbergen Geerts
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
2:05:23
2:03:49
181
Gabriellle Glasbergen
Rijnsburg
2:06:52
2:03:50
182
Frieda Wijnia
Horror
2:13:16
2:04:18
183
Annet Arntzen
Dordrecht
2:16:49
2:04:19
184
Geertje Nijholt
Horror
2:13:16
2:04:19
185
Femke Blickman
Amsterdam
2:17:42
2:04:25
186
Jorien Kranendijk
Salland
2:15:16
2:04:27
187
Harkelien Kruijer
Ten Post
2:16:25
2:04:29
188
Sandra Klaver
Kollum
2:08:34
2:04:35
189
Astrid Cazemier
Tolbert
2:09:40
2:04:42
190
Dienke Daling
Zuidwolde Gn
2:15:48
2:04:45
191
Tania Thijssen-Jarmohamed
Tilburg
2:10:07
2:04:55
192
Lidwien Koot
Phoenix
2:15:19
2:04:57
193
Hanna Schuiling
SV Friesland
2:13:17
2:04:57
194
Saskia Koning
Hilversum
2:12:20
2:05:00
195
Sanne Kooter
Zaandam
2:11:46
2:05:09
196
Inge Hooisma
Zwolle
2:09:22
2:05:11
197
Hendrika den Breejen
Horror
2:15:58
2:05:13
198
Lianne Woning-Penninkhof
Isala '96
2:06:28
2:05:17
199
Janne Engwerda
Grou
2:09:17
2:05:21
200
Henrieke van der Weg
Hallum
2:13:13
2:05:21
201
Margreet van den Heuvel
Wijk bij Duurstede
2:17:10
2:05:26
202
Sofie Mani
Rotterdam
2:13:07
2:05:32
203
Marja Otto
Driebergen-Rijsenburg
2:10:17
2:05:54
204
Clara de Boer
Bolsward
2:14:48
2:05:58
205
Caroline de Graaf
De Knipe
2:14:01
2:06:12
206
Jitske Yntema
Scharnegoutum
2:10:37
2:06:14
207
Manon Nieman
Midsland
2:06:43
2:06:24
208
Jitske Schuurman
Jubbega
2:12:12
2:06:37
209
Nynke van Middelaar
Scharnegoutum
2:11:07
2:06:43
210
Bieneke Bennekers
Amsterdam
2:20:01
2:06:45
211
Lianne Hoogebeen
Voorthuizen
2:18:23
2:06:53
212
Calliste Kraak-Huizinga
Harkstede
2:12:58
2:06:57
213
Tineke Vlietstra
Oudemirdum
2:16:37
2:07:00
214
Kitty Koelman
Utrecht
2:20:14
2:07:51
215
Anneke Steinfort
Bolsward
2:11:27
2:07:59
216
Eldrid Schoonhoven
Eelderwolde
2:15:20
2:08:00
217
Esther Vellinga
Sneek
2:11:08
2:08:17
218
Jebbien Greijdanus
Assen
2:17:11
2:08:18
219
Linda Duimering
MenterARunners
2:17:54
2:08:21
220
Ans De Boer
ATC '75
2:19:35
2:08:21
221
Anne-Marie Vroom
Loopgroep Zuidhorn
2:15:32
2:08:28
222
Monique Niemeijer
Groningen
2:17:28
2:08:35
223
Hendrika Terpstra
Loopgroep Sneek
2:11:41
2:08:42
224
Saskia Coenraads
Haren Gn
2:17:14
2:08:42
225
Esther Plenter
Loopgroep Zuidhorn
2:13:11
2:08:44
226
Mariska Oorburg
Groningen
2:15:47
2:08:45
227
Mascha Schram
Zwolle
2:12:54
2:08:45
228
Karin Mollema - van der Linde
Hellum
2:18:33
2:08:47
229
Penny van Oyen
Amsterdam Zuidoost
2:15:34
2:08:48
230
Rieta Boverhof-Flinkert
De Wijk
2:18:30
2:08:48
231
Lucia Serra
Loopgroep Sneek
2:11:41
2:08:49
232
Femke de Groot-Raaijmakers
Loopgroep Dokkum
2:14:42
2:08:54
233
Henriët Kuipers-Bremer
Workum
2:15:02
2:08:55
234
Femka Wesselius
Workum
2:15:02
2:08:55
235
Angelika Simeckova
Praha 9
2:20:52
2:09:04
236
Femke Gertsen
Zwolle
2:20:58
2:09:06
237
Margreet Koele-Haverlag
2BFit
2:19:32
2:09:11
238
Karin van den Berg
Heerenveen
2:14:45
2:09:24
239
Lia Oppewal
Dearsum
2:11:52
2:09:25
240
Marjolijn Bulten
Groningen
2:15:12
2:09:38
241
Sylvia van de Watering
Amsterdam
2:16:19
2:09:58
242
Sylvia van Dorresteijn
Houten
2:17:06
2:10:02
243
Nicolette van Berkel
Midsland
2:10:49
2:10:06
244
Esther Welmers
Lochristi
2:20:17
2:10:18
245
Tia J Dalstra
Hattem
2:16:41
2:10:28
246
Daphne Van Riel
Hilversum
2:18:04
2:10:44
247
Marianne den Boer
Heerenveen
2:19:39
2:10:45
248
Nynke van der Wal
Mantgum
2:22:31
2:10:55
249
Marieke Goudswaard
Harlingen
2:14:55
2:10:57
250
Ellis Kuipers
Leek
2:16:01
2:11:05
251
Marleen Iemhoff
Zwolle
2:15:14
2:11:06
252
Frouckje Hoekstra
Groningen
2:22:10
2:11:07
253
Karin Bolhuis
Heerenveen
2:16:30
2:11:08
254
Dute Faber
Groningen
2:17:19
2:11:13
255
Esther Koops
Drachten
2:23:30
2:11:40
256
Jacqueline Brouwer
Buren Fr
2:17:06
2:11:44
257
Juliette Tesselhoff
Haarlem
2:18:33
2:11:52
258
Annette Pijper
Leek
2:16:58
2:11:56
259
Marijke van der Meer
Sneek
2:21:20
2:12:07
260
Sara Bloemers
Helmond
2:20:29
2:12:09
261
Fiona Krol
Gasselte
2:21:39
2:12:14
262
Madalitso van Bruggen
Delft
2:22:47
2:12:17
263
Annemarie Drost
Hoorn Terschelling
2:12:46
2:12:29
264
Barbara Teiwes
Midsland
2:12:47
2:12:30
265
Mascha Nieuwenhuijsen
De Spartaan
2:16:28
2:12:52
266
Myrthe Duits
Broek in Waterland
2:18:07
2:12:56
267
Coosje van Bruggen
Rotterdam
2:25:53
2:13:04
268
Diana Seinen
PEC 1910
2:24:30
2:13:11
269
Rene Dierick
Makkum Fr
2:26:10
2:13:28
270
Janneke Wijbenga
Readtsjerk
2:22:07
2:13:31
271
Lilian Rolefes
Horror
2:18:41
2:13:34
272
Maaike Miedema-Coenen
Groningen
2:27:02
2:13:36
273
Nellie Dijkstra
SV Friesland
2:20:34
2:13:38
274
Corrie Vlasma-de Haas
LSV Invictus
2:18:01
2:13:59
275
Boukje Molleman
Running Holland
2:24:21
2:14:02
276
Leanne Langeveld
Pijnacker
2:17:51
2:14:03
277
Miranda Flapper
Berltsum
2:23:31
2:14:15
278
Ria Rabius
Peize
2:19:17
2:14:21
279
Afke Punter
Spartacus
2:22:12
2:14:37
280
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
2:25:54
2:14:40
281
Annemarie Russchen
Franeker
2:22:20
2:14:46
282
Wilma Landstra
ATC '75
2:23:51
2:14:49
283
Annamarie Jansen
Woudsend
2:17:30
2:14:51
284
Lianne Visser-Klijnsma
Hemrik
2:17:28
2:14:53
285
Viola den Hartog
Apeldoorn
2:26:03
2:15:00
286
Kitty van de Pol
Nagele
2:25:50
2:15:05
287
Priscilla Feenstra-Sapulette
Horror
2:16:46
2:15:09
288
Diena Pel
Loopgroep Leeuwarden
2:24:31
2:15:20
289
Anne Melchers
Rotterdam
2:19:07
2:15:22
290
Anita Janssens
Gasselte
2:25:35
2:16:09
291
Petra Bijlsma
Sexbierum
2:20:06
2:16:23
292
Simone Dahmes
Midsland
2:17:24
2:16:28
293
Natasja Winters
Almere
2:22:31
2:16:34
294
Saskia Vrenegoor
Loopgroep Medemblik
2:29:52
2:16:43
295
Cornely Dijk
Kropswolde
2:23:47
2:16:43
296
Marleen Boer
Gieten
2:23:47
2:16:43
297
Annelies Friezema
Annen
2:21:25
2:16:47
298
Jacqueline van der Vlist
Alphen aan den Rijn
2:25:20
2:16:50
299
Tiffany van Stormbroek
Hilversum
2:19:15
2:16:51
300
Esther Gums
PEC 1910
2:27:50
2:16:57
301
Sandra Holwerda
Sneek
2:29:39
2:16:58
302
Willemijn Damme
Sneek
2:29:39
2:16:58
303
Maria Hamstra
Horror
2:22:11
2:17:01
304
Marlene Kreijkes
Franeker
2:28:03
2:17:20
305
Marike Schepers
Groningen
2:22:10
2:17:30
306
Ingrid Brouwer
West-Terschelling
2:18:23
2:17:30
307
Johanna Nauta
Uitwellingerga
2:25:13
2:17:33
308
Heidi Spek
Moordrecht
2:26:42
2:17:48
309
Paula Korbach
Itens
2:30:14
2:17:59
310
Marieke Siddre
Roden
2:28:52
2:18:04
311
Annemieke Craanen
Roden
2:28:52
2:18:05
312
Kim den Besten
Ermelo
2:25:15
2:18:10
313
Esther Braakman
Utrecht
2:25:49
2:18:16
314
Gea Lensen
Ruinerwold
2:23:11
2:18:28
315
Grada Sloos
Leidschendam
2:30:45
2:18:32
316
Eva Kuipers-Bos
Hellas
2:29:18
2:18:33
317
Margriet Feenema
Leeuwarden
2:28:42
2:18:41
318
Gertine Olijve-Veenstra
Groningen
2:30:31
2:18:43
319
Lianda van Dam
Arnhem
2:22:21
2:18:43
320
Wytske van der Kooi
Burgum
2:31:14
2:18:56
321
Sagitta Mennega
Gasselte
2:28:23
2:18:58
322
Ilse Wanders
Gasselte
2:28:24
2:18:58
323
Jorine Post
Joure
2:29:58
2:19:17
324
Joke van den Berg
Tzummarum
2:27:53
2:19:32
325
Hammie Vellinga
Franeker
2:23:30
2:19:58
326
Jenny de Jonge
Appingedam
2:27:44
2:20:01
327
Annelies Baar
Grijpskerk
2:26:54
2:20:06
328
Marieke Abbink
Grijpskerk
2:26:54
2:20:06
329
Annemarie Flapper
Blauwhuis
2:23:27
2:20:11
330
Therèse Huitema
Blauwhuis
2:23:27
2:20:11
331
Geertje Brouwer
Blauwhuis
2:23:27
2:20:11
332
Inge Kaaijk
Zaandam
2:27:08
2:20:32
333
Sasha Kartoidjojo
Utrecht
2:25:57
2:20:36
334
Eva Wijdeveld
Utrecht
2:25:57
2:20:37
335
Suzanne van Stratum
Amsterdam
2:33:45
2:20:43
336
Margriet van der Schuur-Bronkhorst
MenterARunners
2:30:26
2:20:53
337
Rommy Wiersma Kuiper
Bolsward
2:29:48
2:20:58
338
Danielle Beerenfenger
Zoeterwoude
2:23:42
2:21:01
339
Mirjam Visscher
Voorburg
2:28:37
2:21:14
340
Bianca Van Dijk
Leeuwarden
2:34:38
2:21:22
341
Boudina Rijpma
Blauwhuis
2:28:36
2:21:42
342
Marjan Medema-Sleurink
Leeuwarden
2:33:31
2:22:01
343
Anita Reus
Sneek
2:26:25
2:22:07
344
Lisette ter Borg
's-Gravenhage
2:34:59
2:22:18
345
Sanderijn Schuur
Leiden
2:34:27
2:22:23
346
Cathelijne van Melle
De Bilt
2:27:37
2:22:38
347
Renske Wijkstra
De Bilt
2:27:37
2:22:38
348
Evelien Snitker
Leeuwarden
2:26:20
2:22:42
349
Karen Jansen
Groningen Atletiek
2:36:19
2:22:52
350
Linda De Graaf
Zoetermeer
2:27:20
2:22:59
351
Tam Phan
Zevenaar
2:35:20
2:23:01
352
Harma Van Erven
Spijkenisse
2:36:00
2:23:09
353
Ilona Kramer
Runners Stadskanaal
2:36:54
2:24:19
354
Anna Calis
Lippenhuizen
2:36:05
2:24:39
355
Erica Schaaij
Utrecht
2:30:06
2:24:46
356
Hedwig Falkena
Hommerts
2:27:42
2:25:02
357
Sandra Boers
Ruinerwold
2:35:40
2:25:04
358
Trudy Schroor
ATC '75
2:29:34
2:25:10
359
Renate Bloemendal
Ameide
2:28:04
2:25:19
360
Margje Hoekstra
Terwispel
2:37:30
2:25:26
361
Margriet Visser
Groningen
2:36:19
2:25:39
362
Angeline van den Berg
Heerenveen
2:35:47
2:25:51
363
Natasja Barends
Heerenveen
2:35:47
2:25:51
364
Jolanda Ebbinge
Roden
2:32:34
2:25:51
365
Dorien van der Meer
Garrelsweer
2:27:16
2:26:01
366
Toziena van der Tuuk - Benak
Horror
2:38:59
2:27:04
367
Loes Elgersma
Heerenveen
2:39:32
2:27:13
368
Linda Ruijg
Hoorn Terschelling
2:28:14
2:27:22
369
Jenny Van der Veen
Uithuizen
2:40:13
2:27:24
370
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
2:40:14
2:27:24
371
Sabine van der Lende
Wolvega
2:34:41
2:27:48
372
Wilma van de Glint
Ede Gld
2:32:48
2:28:17
373
Elma Meijer
Zuidhorn
2:35:33
2:28:44
374
Marilyn Casey
Enkhuizen
2:41:02
2:28:48
375
Mirjam van der Meulen-Mast
Formerum
2:39:01
2:28:52
376
Jelma de Jonge-Visser
Oentsjerk
2:37:43
2:28:59
377
Suzanne Lansbergen
PEC 1910
2:32:44
2:29:06
378
Else de Vries
Veenhuizen
2:38:57
2:29:07
379
Linda Adema
Peize
2:37:00
2:29:31
380
Caroline Oosting
Franeker
2:33:20
2:29:33
381
Anneloes Rotteveel
Bontebok
2:40:22
2:29:57
382
Yvonne Cornax
Peize
2:37:28
2:30:00
383
José Giesing
Aldtsjerk
2:38:47
2:30:08
384
Petra Olijve
Hoorn Terschelling
2:31:04
2:30:10
385
Gerda Smit
Oosterwolde Fr
2:38:13
2:30:13
386
Sabine Sijbesma
Leeuwarden
2:34:46
2:30:20
387
Janet Kootstra-Sikkema
Assen
2:43:56
2:31:12
388
Tamara Versluijs
Loopgroep Visie
2:42:55
2:31:53
389
Martine Serné
Kudelstaart
2:36:48
2:31:57
390
Karin Meindersma
Groningen
2:45:41
2:32:36
391
Els Wieman-van Vliet
Gouda
2:41:48
2:32:45
392
Ellen Flipse
Haarlem
2:34:45
2:33:04
393
Hanneke Breteler
Soest
2:36:56
2:33:46
394
Silvia Vuist
Wolvega
2:37:20
2:34:08
395
F. Draaisma
Leeuwarden
2:47:23
2:34:47
396
Marjolein van Hemert
Lelystad
2:46:45
2:35:52
397
Sandra Wever
Langezwaag
2:38:36
2:36:05
398
Ulrike Funk
Köln
2:48:54
2:36:16
399
Lonneke Lammers
Leeuwarden
2:38:43
2:36:59
400
Barbara Martens
Arnhem
2:48:05
2:38:10
401
Anouk Schipper
Peize
2:49:10
2:41:41
402
Géke Jongejan
Loopgroep Visie
2:52:48
2:41:46
403
Esther Jellema
Sexbierum
2:42:10
2:42:10
404
Angeliek Seggelinck
Wolvega
2:50:44
2:47:31
405
Willy van Waardenberg
Zwolle
2:59:41
2:54:46
406
Olga Knijn
Muiderberg
3:01:13
2:58:27
V45, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Helma Post
Groningen
1:37:33
1:36:22
2
Esther Ezinga
Hunzerunners Loopgroep
1:47:14
1:38:48
3
Suus Krediet
Frankrijk
1:45:31
1:39:18
4
Alie Brouwer
Horror
1:44:25
1:40:24
5
Petra de Waard
Suomi
1:45:00
1:40:55
6
Sabine Logtenberg
Ouderkerk aan de Amstel
1:42:16
1:41:38
7
Ingrid van Weerden
Lycurgus
1:50:17
1:42:22
8
Marielle ter Laak
Olympus '70
1:42:39
1:42:24
9
Lydia van den Hengel
Altis
1:56:09
1:42:29
10
Kerry Malone
Schiedam
1:54:30
1:44:22
11
Lissy Baars
't Veld
1:56:55
1:44:28
12
Inge De Vroomen
De Spartaan
1:48:34
1:44:59
13
Annemiek Konijn
't Veld
1:47:35
1:45:15
14
Sjoukje Brouwer
Groningen Atletiek
1:46:38
1:45:33
15
Adrie Hartholt
LSV Invictus
1:54:17
1:45:38
16
Sandra Kaper
Vlaardingen
1:52:34
1:45:55
17
Ankie Hanzens
Sloten Fr
1:46:32
1:45:58
18
Monique Laureij-Broere
Wassenaar
1:47:11
1:46:01
19
Sandra Van Delft
Athlos
1:47:33
1:46:09
20
Gerdi Wicherson
NOP
1:48:17
1:46:40
21
Karin Verhagen
Ugchelen
1:53:37
1:46:54
22
Jelda Panjer
Loopgroep De Drentsche Aa
1:48:43
1:47:27
23
Ann den Bieman
Wamel
2:00:38
1:47:30
24
Inez van Bruggen
Deurze
1:57:43
1:47:31
25
LIanne Arling
Daventria
1:57:13
1:47:54
26
Greetje Buist
ATC '75
1:54:13
1:48:05
27
Lydia Jeuken
ATV Venray
1:49:16
1:48:07
28
Evelien van Donselaar
Voorthuizen
2:00:40
1:48:17
29
Margreet Burger
Waarland
1:50:49
1:48:23
30
Wilma Jansen
Groningen
1:56:54
1:48:48
31
Gaby Gabay
Groningen
2:00:14
1:48:56
32
Margreet ten Have
Driebergen-Rijsenburg
1:53:24
1:49:01
33
Saskia Vollema
Barendrecht
2:01:25
1:49:13
34
Yvonne Schots
Wommels
1:55:38
1:49:14
35
Hermine van der Marel
Olympus '70
1:50:30
1:49:15
36
Michelle Buitenhuis
Ciko '66
2:02:42
1:49:19
37
Rini van Blokland
Phoenix
1:59:44
1:49:22
38
Saskia Winkel-Onrust
Purmerend
1:52:34
1:50:00
39
Marian Pruiksma
Joure
1:51:20
1:50:03
40
Mirjam de Graaf
Altis
1:57:20
1:50:09
41
Lucia van der Bijl
Horror
1:53:23
1:50:11
42
Joke Samplonius
Molkwerum
1:55:44
1:50:17
43
Monique Venema
Nes gem Boarnsterhim
1:54:33
1:50:36
44
Elly Koning
Enschede
1:53:06
1:50:38
45
Linda Jonker
AV Aalsmeer
1:57:12
1:50:45
46
Christi van den Hoven
SISU
2:01:13
1:50:46
47
Lia van Gameren
Leiden Road Runners Club
1:53:26
1:50:51
48
Dineke Bokkers
Nijkerk Gld
2:03:14
1:50:52
49
Joke Perdok
Haren Gn
2:03:52
1:50:53
50
Marlies Smit
Heemstede
1:52:49
1:51:05
51
Coby Bouma
Spartacus
1:56:19
1:51:08
52
Carola Koppe
Bergambacht
1:53:00
1:51:08
53
Maureen Posthumus
Moordrecht
2:00:06
1:51:11
54
Annelies de Pagter
Utrecht
1:57:42
1:51:17
55
Alie van der Bij
Heeg
1:56:33
1:51:23
56
Hester Schotanus
Loopgroep Leeuwarden
1:54:20
1:51:27
57
Jeanette Overduin
LVA Plantaris
2:02:53
1:51:35
58
Liesbeth Hillebrand
De Sprinter
1:53:39
1:51:41
59
Anja van den Hout
Hellas
1:55:45
1:51:52
60
Jenny van der Velde-Bouwhuis
Hengelo Ov
1:58:25
1:51:58
61
Annet Brouwer
Stiens
2:03:59
1:52:10
62
Karin Wartena
Haaksbergen
1:56:59
1:52:11
63
Astrid de Boer
Leeuwarden
1:56:00
1:52:18
64
Jori Wouters
Triathlon
1:56:28
1:52:24
65
Leonie Hacke
Vlieland
1:53:51
1:52:24
66
Rosa Brink-Elshoff
Voorschoten '97
1:58:57
1:52:35
67
Jolanda Gerritsen
TION
2:05:40
1:52:45
68
Gonnie Poelman
Haren Gn
2:04:37
1:52:47
69
Mareen Hennen
De Knipe
1:57:49
1:52:52
70
Silke Croes
Nijmegen Atletiek
2:02:14
1:53:05
71
Annemieke Vreken
Haarlem
1:57:11
1:53:09
72
Bea Visser
Joure
1:54:42
1:53:14
73
Anneke Heijnis
Horror
1:57:36
1:53:15
74
Wies ten Kampe
Grou
1:57:18
1:53:36
75
Doriene Van der Kaaden
Lippenhuizen
2:00:46
1:53:40
76
Nelise Westeneng
VAV
1:56:50
1:53:44
77
Ans van der Meer
Garrelsweer
1:55:13
1:53:47
78
Mayke van Klaveren
Leeuwarden
1:56:58
1:53:49
79
Liesbeth Hoekstra
Groningen
2:03:03
1:53:54
80
Rigtje Boersma
Loopclub Burgum
1:58:35
1:53:58
81
Foekje de Boer
Joure
2:00:35
1:54:07
82
Jacquelien Nijboer
Meppel
1:59:03
1:54:10
83
Herma Mittendorff
Loopgroep Astrea
2:03:28
1:54:13
84
Marijke Hendriks vd Cingel
Voorschoten
2:00:44
1:54:22
85
Henrita Oosterbaan
Horror
2:00:52
1:54:44
86
Ingrid Prins
Loopgroep Leeuwarden
2:05:04
1:54:54
87
Christine Deumers
Assendelft
1:57:17
1:55:21
88
Ellen Van den Maagdenberg
Fortuna
1:56:43
1:55:27
89
Marjan Meijerink
Nieuwleusen
1:58:40
1:55:36
90
Linda Lafeber
Ron Clarke
2:07:19
1:55:36
91
Marijke de Jong
Wolsum
1:58:56
1:55:42
92
Annigje Meester
Joure
1:57:10
1:55:42
93
Walda van Gosliga
Spartacus
2:02:45
1:56:06
94
Gerda Talen
De Wijk
2:04:30
1:56:06
95
Fokje Lutgendorff
Makkum Fr
1:59:21
1:56:06
96
Linda ELigh
Sprint
2:00:10
1:56:12
97
Elise van den End
Kampen
1:59:15
1:56:13
98
Terry Bos
Sneek
2:03:42
1:56:20
99
Alie Rozenberg
Enschede
2:02:03
1:56:28
100
Connie Jongejan
Emmeloord
2:07:10
1:56:31
101
Fenna Jansen de Vries
Loopgroep Leeuwarden
2:05:37
1:56:35
102
Martine Boddaert
Nijmegen Atletiek
1:58:58
1:56:39
103
Albertina Bakker
Nieuwe Niedorp
1:59:08
1:56:46
104
Jose Klunder-Niestijl
Groningen
2:08:24
1:56:53
105
Mieke den Bieman
Wamel
2:10:01
1:56:53
106
Berber Rijpstra
Stiens
2:04:40
1:56:53
107
Rebecca de Kuijer
Utrecht
1:58:28
1:57:04
108
Afke Bruinsma
SV Friesland
1:58:51
1:57:05
109
Marja Wijnker- Seignette
TAS '82
2:01:49
1:57:06
110
Carlien Hendrickx
NOP
2:10:41
1:57:12
111
Reina Haayema
Vries
2:07:17
1:57:15
112
Joke Lorist
Isala '96
2:08:48
1:57:24
113
Bettina Schreiber
Essen Duitsland
2:06:58
1:57:24
114
Janny Vermeer
De Meern
1:58:44
1:57:35
115
Tinie Kort
Appingedam
1:59:24
1:57:39
116
Ageeth Heemskerk
Nieuwkoop
2:05:02
1:57:39
117
Binda Bijsterveld
Naarden
2:08:51
1:57:46
118
Natasja Kuipers
Loopgroep Sneek
2:07:03
1:57:51
119
Erna Nederstigt - Bakker
Broek op Langedijk
2:00:15
1:57:51
120
Vera Dalm
Amsterdam
2:05:57
1:58:00
121
Gerry Eussen
Santpoort-Noord
2:10:00
1:58:01
122
Mart van Donselaar
Edam
1:59:48
1:58:08
123
Irene van Drenth
Pijnenburg
1:59:53
1:58:08
124
Mirjam Potjewijd
Goutum
2:03:12
1:58:09
125
Wilma Bakker
Nieuwe Niedorp
2:00:33
1:58:10
126
Annechien van der Veen
SV Friesland
2:06:29
1:58:17
127
Kitty Swiggers
Garmerwolde
2:05:35
1:58:19
128
Marjoleine Jansen
Zaanland
2:05:59
1:58:27
129
Fransje van Oostveen
Maarssen
2:06:52
1:58:28
130
Roelie Plantinga
AV Heerenveen
2:06:57
1:58:31
131
Ida Hylkema
It Heidenskip
2:10:19
1:58:31
132
Ingrid Roodink
Veluwe
2:05:32
1:58:33
133
Yvonne van Veen
Luxwoude
2:08:12
1:58:35
134
Karin Danhof
SV Friesland
1:59:48
1:58:40
135
Jolanda Van Eijk
Woudenberg
2:01:15
1:58:40
136
Ineke Elich
Haarlem
2:04:29
1:58:41
137
Karin Vervoordeldonk
Phoenix
2:06:45
1:58:45
138
Marjan Dijken
Lemmer
2:05:17
1:58:46
139
Ageeth Lagendijk
Almere
2:05:38
1:58:46
140
Boukje Keulen
Jirnsum
2:07:02
1:58:47
141
José Koen
Emmeloord
2:01:37
1:58:49
142
Annelies Breuker
Groningen
2:05:46
1:58:52
143
Inge van den Berg
AV Aalsmeer
2:05:28
1:58:53
144
Anja Lettinga-Hiemstra
Ferwert
2:06:42
1:58:54
145
Bea Dijkstra
Stiens
2:06:42
1:58:54
146
Siska Folkertsma
AV Heerenveen
2:07:24
1:58:59
147
Mireille Lauret-Roemers
Utrecht
2:03:40
1:59:04
148
Zwanyke de Ruijter
Pijnenburg
2:05:48
1:59:09
149
Marjan Hoitinga
Utrecht
2:11:42
1:59:15
150
Marianne Kalkman
Utrecht
2:01:53
1:59:17
151
Feikje Brouwer
Midlum
2:04:25
1:59:19
152
Annet van Zieijts
Harderwijk
2:00:47
1:59:20
153
Silvia Brechler
Energie
2:07:55
1:59:22
154
Rebecca Banens
Utrecht
2:02:00
1:59:24
155
Djieuwke Verseput
Driebergen-Rijsenburg
2:03:49
1:59:26
156
Irene De Vries
Munein
2:07:47
1:59:35
157
Karin van de Pas
GVAC
2:12:15
1:59:36
158
Else Tepper
Hoogeveen
2:01:28
1:59:44
159
Anja van Arum
Loopgroep Hoorn
2:11:40
1:59:46
160
Carin Kuiper
Lionitas
2:02:18
1:59:49
161
Eva Lindner
Heemstede
2:02:36
1:59:54
162
Harriët Van den Berg
Zwolle
2:04:10
1:59:59
163
Angela van Bommel
GVAC
2:12:47
2:00:08
164
Piety Feenstra
Leeuwarden
2:03:19
2:00:09
165
Sandra Kemeling
Leiden Road Runners Club
2:02:56
2:00:23
166
Gonnie de Koning
Hengelo Ov
2:09:38
2:00:24
167
Jolanda Been
Groningen Atletiek
2:06:08
2:00:27
168
Carla Kooistra
Amsterdam
2:05:00
2:00:27
169
Anneloes Zuiderveen
Arnhem
2:05:53
2:00:35
170
Marjan Roos
West-Terschelling
2:00:56
2:00:37
171
Vera Bijvang
Groningen Atletiek
2:06:20
2:00:38
172
Suzan Jansen
AV Aalsmeer
2:07:21
2:00:43
173
Anita Post
Maarssen
2:09:07
2:00:44
174
Desiree Reimerink
IJmuiden
2:04:51
2:00:45
175
Willemijn van Gastel
Leiden
2:11:47
2:00:48
176
Margret Does
Hera
2:02:11
2:00:50
177
Jelly Van der Velde
Spartacus
2:06:33
2:01:02
178
Mirjam Steenbergen
Moordrecht
2:08:55
2:01:02
179
Corrie Vegter
Aquilo
2:10:06
2:01:06
180
Gea Elgersma
Sneek
2:13:02
2:01:10
181
Petra Bitterling
Soest
2:06:04
2:01:16
182
Linda Kleijnendorst
Bergambacht
2:03:11
2:01:18
183
Jenieke Hoogland
Loopgroep Sneek
2:03:29
2:01:19
184
Willy Hof-Kitselaar
Loopgroep De Drentsche Aa
2:05:11
2:01:22
185
Richt Folkerts
Wommels
2:07:49
2:01:22
186
S.Louwsma
Wijnaldum
2:12:03
2:01:24
187
Monique Stolker
Leiden Road Runners Club
2:01:25
2:01:25
188
Monique Ketelaar
Blauwhuis
2:04:08
2:01:33
189
Karin Mous
Beetsterzwaag
2:12:30
2:01:36
190
Mirjam Mocking
't Goy
2:06:22
2:01:50
191
Marianne Haijma
Dutch Runners
2:12:38
2:01:52
192
Aly Prins Olijve
LSV Invictus
2:09:58
2:01:53
193
Linda van der Veen
Woldendorp
2:04:17
2:01:59
194
Linda Dekker
Lionitas
2:14:02
2:02:02
195
Iris Hagemann
Hunzerunners Loopgroep
2:05:32
2:02:04
196
Margriet Dijkhuis
Delft
2:14:20
2:02:05
197
Hieke Osinga-Sybesma
Loopgroep Sneek
2:04:01
2:02:10
198
Marijke Schaapman
Argo
2:12:07
2:02:12
199
Yvonne de Lange
Boerakker
2:11:09
2:02:16
200
Janet Bijl
Lionitas
2:03:56
2:02:18
201
Ankie Kant
Winschoten
2:11:28
2:02:29
202
Wilma Hemstra-Bruinsma
SV Friesland
2:05:03
2:02:33
203
Sue Richardson
Sinderen
2:06:58
2:02:34
204
Ingrid Ribberink
Borne
2:11:50
2:02:35
205
Lilian van den Bosch
Groningen Atletiek
2:04:53
2:02:36
206
Judith Wijnker
Winkel
2:05:06
2:02:36
207
Erica Jaape
Zaanland
2:10:10
2:02:38
208
Hinke de Vries
Dokkum
2:08:27
2:02:44
209
Tineke Buis-Balder
TAS '82
2:06:35
2:02:49
210
Saskia de Man
Almere
2:11:51
2:02:49
211
Eugénie Klok
Schipluiden
2:10:07
2:02:52
212
Petra Boer
Stolwijk
2:05:08
2:03:16
213
Renske Beets-Andringa
Leusden
2:10:15
2:03:17
214
Marie-Anne Peterse
Hilversum
2:04:35
2:03:24
215
Astrid Huijsman
Ciko '66
2:17:00
2:03:40
216
Jacqueline De Groot
Nijmegen Atletiek
2:06:01
2:03:43
217
Harmke Juffer
Isala '96
2:14:02
2:03:43
218
Paulien Koppes
Nijmegen Atletiek
2:06:11
2:03:51
219
Astrid Welleweerd
Westbroek
2:12:17
2:03:53
220
Ingrid van der Poel
Beetsterzwaag
2:14:57
2:04:04
221
Reina Wieberdink
Apeldoorn
2:15:14
2:04:11
222
Marion van Doorm
Pijnenburg
2:10:55
2:04:15
223
Ria Timmer-Bouwhuis
AVA '70
2:11:01
2:04:25
224
Petra Moll
Gorredijk
2:06:59
2:04:26
225
Lilian Tilmanns
Wijhe
2:15:17
2:04:27
226
Pietsje Fekkes van der Goot
Koudum
2:10:44
2:04:32
227
Maria Stout
Alblasserdam
2:09:03
2:04:37
228
Klaske Prosé Romkes
Leeuwarden
2:13:39
2:04:37
229
Hennie Steensma
Feanwalden
2:13:39
2:04:38
230
Astrid van Dijk
Almere
2:15:33
2:04:40
231
Petra Werkman
LSV Invictus
2:12:49
2:04:43
232
Marjo Slootjes
Enschede
2:17:47
2:04:56
233
Sandra de Goede
Kerkenveld
2:09:10
2:05:06
234
Rina Herder
Achterveld
2:15:43
2:05:14
235
Titia Knip
Spartacus
2:10:46
2:05:15
236
Anita Luik -Sijbesma
Franeker
2:12:48
2:05:15
237
Trudy Bijland
Loopgroep Stiens
2:13:13
2:05:20
238
Yvonne Mackenzie
Groningen
2:13:34
2:05:24
239
Vera Schoorlemmer
Isala '96
2:16:50
2:05:26
240
Monique Roukema
Harlingen
2:10:31
2:05:32
241
Paauwla de Jonge
Zaandam
2:12:12
2:05:35
242
Marianne Bremer
Noordkop
2:14:53
2:05:35
243
Brigitte de Bruin
De Meern
2:11:18
2:05:42
244
Monica Elsinga
Nijmegen Atletiek
2:08:03
2:05:44
245
Yvonne van Praag
Capelle aan den IJssel
2:18:17
2:05:47
246
Marit de Gier
Hillegom
2:16:12
2:05:51
247
Corina Vrieling
Nieuwleusen
2:10:01
2:05:54
248
Anja Barendsen
Rolde
2:13:41
2:05:55
249
Annemieke Stuit
Eelde
2:18:49
2:05:57
250
Elisa Kruit
Appingedam
2:15:44
2:05:59
251
Corrie Schouten
Voorne Atletiek
2:10:36
2:06:03
252
Liset Zwaan
Workum
2:12:10
2:06:04
253
Gelske Jager
Loopgroep Hugo Veenker
2:09:54
2:06:19
254
Reinette Gjaltema van der Laan
Marum
2:11:20
2:06:20
255
Elvira Vermeulen Buis
Amsterdam
2:19:40
2:06:27
256
Petra Pol
Loopgroep Leeuwarden
2:17:55
2:06:28
257
Jacquelina Overwijk
Jubbega
2:12:12
2:06:37
258
Klasina Seinstra
Luxwoude
2:18:57
2:06:38
259
Marieke Faasen
Voorne Atletiek
2:12:07
2:06:51
260
Angelique Ruijgrok
Wervershoof
2:20:02
2:06:52
261
Kerry Campbell
Wassenaar
2:20:08
2:06:54
262
Grytsje Miedema-van der Wal
Workum
2:13:03
2:06:54
263
Ellen Verweij
Rotterdam
2:19:23
2:06:55
264
Rickie Bouma
Groningen Atletiek
2:12:37
2:06:55
265
Simone de Best
Horror
2:10:57
2:06:55
266
Harriet Aans
Montfoort
2:14:31
2:06:56
267
Gerda Broekema
ATC '75
2:11:21
2:06:57
268
Anita van der Vliet
Gouderak
2:15:55
2:07:00
269
Ingrid van de Poll
Isala '96
2:18:29
2:07:06
270
Ernestine Stipkovits
Horror
2:20:06
2:07:12
271
Anny Ploeg
Grootegast
2:11:29
2:07:12
272
Karin Spoelstra
West-Terschelling
2:20:16
2:07:22
273
Petra IJdema
Spartacus
2:14:56
2:07:24
274
Francis Ahrens
Athlos
2:11:42
2:07:31
275
Post Klaske
Athleta
2:11:35
2:07:51
276
Barbara van Bemmel
Haren Gn
2:12:29
2:07:56
277
Gillian Weinberg
Wassenaar
2:21:11
2:07:57
278
Lian IJdema
Bolsward
2:11:26
2:07:59
279
Katinka van Brakel
Running Holland
2:15:49
2:08:07
280
Ellen Mulder
Running Holland
2:15:49
2:08:07
281
Iepie Plagge
Groningen
2:15:14
2:08:08
282
Yvonne Schengenga
Joure
2:14:50
2:08:13
283
Joke Visser
Gorredijk
2:15:21
2:08:15
284
Anja Tuinstra
Kolham
2:18:06
2:08:21
285
Ilse de Winter
Sint Nicolaasga
2:15:18
2:08:24
286
Annet Balder
Schagen
2:12:15
2:08:28
287
Dieuwke van der Laan
Loopgroep Sneek
2:11:41
2:08:42
288
Paula Boersma
Easterwierrum
2:20:24
2:08:58
289
Linda Nutma
Hallum
2:17:15
2:09:01
290
Margreet Cromjongh
Trecho
2:20:24
2:09:01
291
Simona Van der Wijk
Opende
2:16:54
2:09:03
292
Christa Jonker
Hilversum
2:17:14
2:09:11
293
Conny Langerak
Benschop
2:17:38
2:09:29
294
Janke Leffering
Horror
2:12:21
2:09:32
295
Jeltsje Fewerda
Joure
2:13:31
2:09:34
296
Feikje Groenhof
Groningen
2:16:48
2:09:35
297
Adriane van Duivendijk
Nieuwegein
2:21:42
2:09:39
298
Connie Kok-Bijker
Nieuwleusen
2:13:50
2:09:42
299
Klaske Atsma-Nauta
Uitwellingerga
2:17:25
2:09:45
300
Gineke Hoogendoorn
AV '47
2:22:38
2:09:52
301
Jeannette Schram-Moll
Wolvega
2:11:50
2:09:54
302
Jacomine Paul
Abcoude
2:20:18
2:10:12
303
Yvonne Kooi
Borger
2:15:50
2:10:18
304
Jose Zweering
Apeldoorn
2:23:14
2:10:19
305
Michele Verlinden
Wilsele Putkapel
2:22:18
2:10:25
306
Monique van der Horst
Pijnenburg
2:17:13
2:10:30
307
Jacqueline Sollie
Stiens
2:18:45
2:10:31
308
Claudia van Osnabrugge
VanDrielRunners
2:22:42
2:10:31
309
Ella van den Berg
LSV Invictus
2:16:32
2:10:34
310
Anita Bijker
Loopgroep Sneek
2:19:21
2:10:37
311
Marieke Roelfsema
Steenwijk
2:15:07
2:11:05
312
Willemien Weits
Nieuwleusen
2:15:18
2:11:11
313
Nicolet Munsterman
Isala '96
2:12:22
2:11:11
314
Olga Schulte
Enkhuizen
2:14:07
2:11:18
315
Corrie Lansing
Leiden Road Runners Club
2:19:29
2:11:28
316
Karin Schuchhard
Voorschoten
2:24:32
2:11:32
317
Alice Vloet
Impala
2:22:22
2:11:36
318
Ineke Baas
Huizen
2:16:18
2:11:56
319
Elisabeth Verkuyl
Huizen
2:16:18
2:11:57
320
Jeanette van Zanten
Utrecht
2:16:34
2:11:58
321
Sjoukje Phillips
Teteringen
2:20:54
2:12:00
322
Marjo Koldeweij
De Wijk
2:16:57
2:12:01
323
Alie Piersma
Balk
2:17:07
2:12:14
324
Tietsia Braams-Oosterhuis
Gasselte
2:21:39
2:12:15
325
Christina Buma
Oudega Gaast Sleat
2:22:08
2:12:21
326
Janet Griffioen
IJsselstein Ut
2:17:31
2:12:21
327
Audrey Westendorp
Grou
2:18:31
2:12:28
328
Annechien Hoefkens-Kruisinga
's-Hertogenbosch
2:24:14
2:12:31
329
Toos Koning
Oudehorne
2:20:14
2:12:44
330
Hilda De Ruiter-Dijkstra
Leeuwarden
2:20:21
2:13:10
331
Etty Spriensma
It Heidenskip
2:21:49
2:13:16
332
Henny Postma
Leeuwarden
2:20:31
2:13:19
333
Hilda Kooistra
Akkrum
2:22:16
2:13:32
334
Jolanda Bergsma-Hof
LSV Invictus
2:21:40
2:13:35
335
Ida Pals
Lies
2:14:41
2:13:41
336
Ankie Boschma
Tijnje
2:22:36
2:13:43
337
Marchien de Haas
Uitwellingerga
2:19:45
2:13:45
338
Jacqueline Guicherit-Dicke
's-Gravenhage
2:21:30
2:13:59
339
Marian Connotte
Pijnenburg
2:26:12
2:14:00
340
Tineke Bajema
Wommels
2:15:42
2:14:03
341
Baukje Dijkstra
Joure
2:25:22
2:14:14
342
Merlijn Elst
Nijmegen
2:27:22
2:14:20
343
Tietsje Abma-de Roos
Hommerts
2:17:11
2:14:32
344
Corrie Pars-Leeuwen
Loopgroep Berlikum
2:25:24
2:14:37
345
Herma Leegte
Spartacus
2:22:23
2:14:48
346
Beer Horsting
Noorbeek
2:27:27
2:14:54
347
Annette Riemersma
Zwolle
2:25:25
2:15:06
348
Jolande vd Meer
LVA Plantaris
2:25:16
2:15:13
349
Marjolijn Uitendaal
Hillegom
2:25:28
2:15:16
350
Gelske Rozema
Goutum
2:26:50
2:15:16
351
Siska Hazewinkel
MenterARunners
2:24:01
2:15:31
352
Anneke Kiewiet
Gytsjerk
2:23:49
2:15:37
353
Anna Visser
West-Terschelling
2:15:56
2:15:38
354
Ellen van den Beld
VanDrielRunners
2:23:42
2:15:40
355
Petra Stam
Haarlem
2:18:20
2:15:57
356
Anja Schot
Arnhem
2:29:28
2:16:08
357
Trienette Schuiling
Gasselte
2:25:36
2:16:12
358
Angelien Dekkers
Nijmegen Atletiek
2:18:30
2:16:12
359
Marlies Smit- Mast
Landerum
2:17:24
2:16:28
360
Trea Walstra
Menaam
2:27:08
2:16:31
361
Erna de Vries
SV Friesland
2:26:30
2:16:32
362
Linda-Rose Santhagens
Utrecht
2:18:02
2:16:39
363
Brenda De Graaf
PEC 1910
2:24:19
2:16:42
364
Houkje Heida
Sneek
2:25:26
2:16:43
365
Erna Klomp
Loopgroep Bedum
2:22:13
2:16:48
366
Liesbeth Lagerweij
Midsland
2:17:43
2:16:48
367
Marjon Lok
AV Aalsmeer
2:23:26
2:16:50
368
Willy van Beek
Ysbrechtum
2:22:11
2:17:04
369
Jannie de Kraker
Capelle aan den IJssel
2:29:38
2:17:08
370
Veronique Holtmaat
Goirle
2:30:34
2:17:09
371
Marion Lemmers
Dordrecht
2:20:07
2:17:10
372
Ellen Smit
PAC
2:26:30
2:17:11
373
Marijke de Boer
Lionitas
2:29:36
2:17:15
374
Joke Smit
Groningen
2:30:22
2:17:18
375
Janna Haak
Loopgroep De Drentsche Aa
2:22:23
2:17:21
376
Jolanda Hoogebeen
Voorthuizen
2:28:57
2:17:24
377
Margriet Sloterdijk
Loopgroep IJlst
2:21:53
2:17:28
378
Ans De Boer-Smits
Loopgroep Athletic Point
2:26:08
2:17:32
379
Martina Mak
Groningen
2:25:43
2:17:34
380
Gerda Reininga
Snakkerburen
2:20:22
2:17:35
381
Marlene Dettingmeijer
Enschede
2:30:42
2:17:48
382
Pauline Roozen-Everts
Leeuwarden
2:26:06
2:17:53
383
Bianca van de Wakker
Steenwijk
2:21:56
2:17:53
384
Gea Bouma
Bornerbroek
2:31:10
2:18:13
385
Judith van der Leer
Utrecht
2:25:50
2:18:16
386
Metha Slob
Nieuwegein
2:26:35
2:18:23
387
Elma de Jong
Haarlemmermeer
2:22:54
2:18:24
388
Nynke Hoogendoorn
Nieuwegein
2:30:32
2:18:24
389
Esther Liefers
Kiel-Windeweer
2:29:26
2:18:29
390
Lucia Oenema
Gytsjerk
2:26:45
2:18:33
391
Nienke de Haan
Enschede
2:29:11
2:18:43
392
Marijke Burghoorn
Enschede
2:31:40
2:18:46
393
Hinke Osinga
IJlst
2:30:52
2:18:53
394
Corrie van der Veen
Spartacus
2:26:33
2:18:58
395
Jolanda Szrama
Sommelsdijk
2:26:53
2:18:59
396
Renate de Wiljes
Loopgroep De Drentsche Aa
2:28:31
2:19:00
397
Gerlinde Zuidhof
Loopgroep De Drentsche Aa
2:28:31
2:19:00
398
Marian Tuinman
Zuidlaren
2:28:31
2:19:00
399
Bianca Franceschina
Rossum Ov
2:30:29
2:19:14
400
Jip Nauta
Nieuwegein
2:31:19
2:19:17
401
Janke Jongstra
NOP
2:23:46
2:19:17
402
Astrid van der Veen
LSV Invictus
2:30:44
2:19:23
403
Petrie Kok
Tienhoven Ut
2:27:50
2:19:24
404
Noortje van Gaalen
Maarssen
2:27:50
2:19:25
405
Penny Steegstra
Leeuwarden
2:31:41
2:19:25
406
Hilda Oosterkamp
Pieterburen
2:30:36
2:19:34
407
Esther Zaagmans
LSV Invictus
2:31:14
2:19:53
408
Tineke Stuive
Haarlemmermeer
2:31:09
2:20:07
409
Monique Hanraets
Atletiek Maastricht
2:30:18
2:20:12
410
Gonnie Roumen
Dolichos
2:29:17
2:20:12
411
Diny van der Veen
Amsterdam
2:32:22
2:20:13
412
Karin Andersson
Leeuwarden
2:26:04
2:20:16
413
Jeanet Vos-Vosman
MenterARunners
2:29:50
2:20:18
414
Willy Brouwer-Bakker
Arum
2:27:47
2:20:47
415
Inge Dik
Haren Gn
2:33:56
2:20:50
416
Marlies ten Haaf
Almere
2:33:54
2:20:58
417
Barbara Roberti
Zaandam
2:27:54
2:21:16
418
Meintje van Mierlo-Broersma
Deventer
2:25:53
2:21:28
419
Hotske Tolsma
Leeuwarden
2:30:06
2:21:30
420
Yvette Spiering
RRZ
2:25:50
2:21:30
421
Anke de Jong-Geurts
Horror
2:32:13
2:21:32
422
Annemarie Zweerman
Waarland
2:32:18
2:21:36
423
Linda van Haaster
Athlos
2:26:00
2:21:54
424
Riemke de Jong
Blauwhuis
2:28:49
2:21:56
425
Nelleke Appelo
Katwijk Zh
2:29:00
2:22:09
426
Luciënne van Gastel
Oosterhout Nb
2:30:23
2:22:10
427
Bianca van der Plas
RRZ
2:26:31
2:22:10
428
Elsbeth Visser
Zwolle
2:29:27
2:22:18
429
Madeleine Buis
Wassenaar
2:35:33
2:22:21
430
Marianne Feenstra
Loopgroep Visie
2:33:32
2:22:22
431
Miranda Westra
Hoorn Terschelling
2:23:59
2:23:07
432
Anna Bosman
Nieuwleusen
2:35:59
2:23:12
433
Tina Pieters
Spark
2:25:16
2:23:19
434
Gea Grave
Drachten
2:29:01
2:23:28
435
Linda Bronts
SV Friesland
2:27:23
2:23:51
436
Mirjam van der Linden
AV Castricum
2:35:30
2:23:56
437
Trea van der Heide
Balkbrug
2:27:13
2:23:57
438
Marieke van Bruggen
Schiedam
2:36:46
2:23:58
439
Helma van Tol
LVA Plantaris
2:34:02
2:23:59
440
Jacqueline Vogelaar
AV Heerenveen
2:30:26
2:24:11
441
Paulina van den Heiligenberg
De Meern
2:31:27
2:24:21
442
Esther Jager
Sappemeer
2:34:08
2:24:22
443
Annet Guns
Hoogezand
2:34:08
2:24:23
444
Janet Veld
NEA Volharding
2:28:38
2:24:26
445
Jacqueline Rodel
Oldenzaal
2:36:09
2:24:54
446
Jacqueline Op de Weegh
Oldenzaal
2:36:10
2:24:54
447
Mirjam Driesen
Arena Atletiek
2:36:24
2:24:58
448
Hittina Bootsma
Groningen
2:37:07
2:25:19
449
Brenda Born
Amersfoort
2:36:15
2:25:31
450
Sandra Kuperus
Leek
2:32:22
2:25:39
451
Jeanine Hamstra
Nagele
2:36:43
2:25:58
452
Aishling Middelburg
Harderwijk
2:30:04
2:26:08
453
Ingrid Kalma
Amsterdam
2:39:46
2:26:29
454
Gea Steen
Heerenveen
2:38:59
2:27:03
455
Heike Wanders
Doetinchem
2:34:19
2:27:50
456
Annieke de Ruiter
Goutum
2:33:53
2:27:50
457
Petra Torenga
Leeuwarden
2:37:59
2:27:58
458
Yvonne Käller
Loopgroep Leeuwarden
2:39:01
2:28:52
459
Anja De Groot De Ruiter
Hilaard
2:31:55
2:28:54
460
Maureen Grotenboer
Groningen
2:38:57
2:29:08
461
Esther Knop- vd Brink
Midsland
2:31:04
2:30:09
462
Marjan Bijlsma
Drachten
2:42:21
2:30:32
463
Inka van de rWerf
Sexbierum
2:35:58
2:30:53
464
Ester Bouma
Frieschepalen
2:44:35
2:31:12
465
Lilian Pfennings
Statina
2:40:11
2:32:48
466
Dorien Stroomberg
Statina
2:40:11
2:32:49
467
Sytske Sytema
Deinum
2:41:37
2:33:03
468
Wilma de Vries-Dijks
Impala
2:36:41
2:33:09
469
Gea van der Schaaf
Harlingen
2:34:58
2:33:18
470
Miriam Poort
Almere
2:39:37
2:33:40
471
Roelie Krist
AV Heerenveen
2:39:08
2:34:38
472
Claartje Uitendaal
Amsterdam
2:45:21
2:35:09
473
Saskia ten Berge
Amersfoort
2:46:54
2:35:18
474
Theresa Van Wieren-Ruiter
Drachten
2:47:40
2:35:50
475
Jolanda Nijenhuis
SV Friesland
2:45:37
2:36:07
476
Ellen Wagenaar
Loopgroep De Drentsche Aa
2:41:15
2:36:12
477
Marieke Koerselman
Eelderwolde
2:48:03
2:36:25
478
Minke Molenaar
Luinjeberd
2:45:08
2:36:49
479
Willemien Kolhoff
Luinjeberd
2:45:08
2:36:49
480
Sia van Keijsteren
Utrecht
2:50:30
2:37:46
481
Chantal de Jongh
Lionitas
2:44:25
2:38:06
482
Hillien van Dijk
Ruinerwold
2:46:16
2:41:33
483
Monique Groeneveld
KAV Holland
2:44:22
2:42:35
484
Machteld Smit - van der Schaar
Stiens
2:51:06
2:43:58
485
Ilse Knijn
Muiderberg
2:46:45
2:43:59
486
Renata Bakker
Oranjewoud
2:51:48
2:44:55
487
Gea Tiemens
Staphorst
2:46:14
2:46:14
488
Ingrid Tjepkema
Impala
2:56:18
2:46:40
489
Cora van der Donk
Loopgroep Nienoord
2:52:41
2:48:23
490
Terry van Velthooven
Leiden Road Runners Club
2:57:49
2:49:38
491
Marleen Bakker
Running Holland vereniging
2:59:27
2:51:45
492
Brigit Hagemeijer
Streefkerk
3:03:07
2:58:28
493
Marjan Schaap
West-Terschelling
2:59:00
2:58:49
494
Anita Dijker
West-Terschelling
3:00:21
2:59:44
495
Maud van Klooster
Maartensdijk
3:08:54
3:01:37
496
Diana vab den Heiligenberg
De Meern
3:09:12
3:02:06
497
Trijnie de Roos-Roordink
Putten
3:18:33
3:07:01
498
Marieke Bruininga
Emmen
3:45:42
3:45:42
V55, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paula Leenhoven
Tempo
1:36:45
1:33:00
2
Mattie De Boer
Joure
1:36:00
1:35:53
3
Margreet Berkhof-Cobelens
Alkmaar
1:50:22
1:37:45
4
Evelyne AbelnAvezaat
Smalle Ee
1:39:54
1:38:52
5
Wietske Helder
De Wilp Gn
1:46:56
1:45:48
6
Jose Stolze
Olympus '70
1:51:57
1:50:43
7
Ina Stege
NOP
1:58:45
1:52:21
8
Betty Osinga
SV Friesland
2:01:56
1:54:09
9
Anne-Marieke van Helvoort
Santpoort-Noord
2:06:18
1:54:20
10
Anthoinette Kamermans
Olympus '70
2:04:42
1:54:33
11
Marry de Lange
ACO Van Elderen
2:05:01
1:55:29
12
Sija Speelman
Nijeveen
1:58:12
1:55:54
13
Harriet M Speelman
Nijeveen
1:58:12
1:55:54
14
Marijke Terpstra-Hobert
Stiens
2:04:40
1:56:46
15
Afra Galama
Heeg
1:58:20
1:56:47
16
Myriam Simons
Veghel
2:01:47
1:56:53
17
Rixte Mulder
Joure
1:58:22
1:56:53
18
Stieneke Hazelhof
MenterARunners
2:05:39
1:57:13
19
Marjan Bos
TAS '82
2:00:04
1:57:42
20
Nelleke van Veen
LSV Invictus
2:00:19
1:58:24
21
Ineke Plant
Loopgroep gRUNN
2:02:08
1:58:25
22
Nel van Ouwerkerk
Bodegraven
2:08:06
1:58:37
23
Ingrid Serrarens
Hengelo Ov
2:00:14
1:58:51
24
Annemarie Dooijes
Amsterdam
2:11:26
1:58:59
25
Annet Gerkes
Trecho
2:10:26
1:59:04
26
Rika Hoekstra
LSV Invictus
2:01:20
1:59:26
27
Margreet Westra
Harlingen
2:04:39
1:59:33
28
Angeline de Graaff
Hylas
2:04:15
1:59:48
29
Ciel Scheinck
Groenlo
2:11:38
2:00:03
30
Elly Bunt
Leeuwarden
2:09:11
2:00:10
31
Grietje Overmars
NOP
2:06:42
2:00:13
32
Berta van der Molen
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
2:06:56
2:00:29
33
Annemiek van Rooijen
Loopgroep Houten
2:08:34
2:00:37
34
Marion Titulaer
Groenlo
2:12:20
2:00:44
35
Gerrie Ebbeling-van Dijk
Nijeveen
2:09:45
2:00:57
36
Alie van den Dries
Climax
2:09:46
2:01:01
37
Jannie Teunissen
Athlos
2:01:50
2:01:01
38
Suzan Meijer
Argo
2:11:24
2:01:33
39
Imie Canter Visscher
Beetsterzwaag
2:09:37
2:01:38
40
Marieke Van Houten
Leeuwarden
2:04:50
2:01:40
41
Ineke Terpstra
Amsterdam
2:10:40
2:01:43
42
Gisele van Zeben
Stolwijk
2:03:59
2:01:43
43
Tjitske de Jong
Mildam
2:09:30
2:01:44
44
Klary Welbedacht
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:11:01
2:02:03
45
Carolien Dirkzwager
's-Gravenhage
2:10:09
2:02:39
46
Marian Blokland
Atletiek Maastricht
2:12:49
2:02:43
47
Elly Hoorn
Hunzerunners Loopgroep
2:06:16
2:02:51
48
Andrea de Winkel
Spirit Oud Beijerland
2:04:27
2:03:20
49
Jule Bossers
Nijmegen Atletiek
2:05:49
2:03:30
50
Silvia Cevat
Amsterdam
2:09:06
2:03:38
51
Ingrid Verhoeven-Wittock
Sprint
2:04:48
2:03:39
52
Patricia King
Amstelveen
2:13:04
2:03:55
53
Frouk van Dijken
Loppersum
2:08:01
2:04:00
54
Inge Franke
Oldenzaal
2:15:27
2:04:12
55
Jetty Dethmers
Loopsport Groningen
2:16:27
2:05:04
56
Anna Galama
Zuidhorn
2:06:42
2:05:06
57
Miek Greebe
Amsterdam
2:12:44
2:05:06
58
Mannie Oostra
Olterterp
2:16:25
2:05:32
59
Dianne Spanjers
RRZ
2:17:43
2:05:35
60
Liesbeth Foekens
Amsterdam
2:14:43
2:05:38
61
Mayke Verweij
Phoenix
2:16:10
2:05:40
62
Maria Best
ATC '75
2:16:18
2:06:02
63
Ingrid van der Veen
Loopgroep Leeuwarden
2:17:55
2:06:28
64
Astrid Heeringa
Loopgroep gRUNN
2:13:34
2:06:29
65
Yolanda Simons
De Keien
2:11:27
2:06:32
66
Marij de Graaf
Trecho
2:15:10
2:06:49
67
Tineke Roorda
Westeremden
2:09:12
2:06:50
68
Gré Bezema
Gasselte
2:16:16
2:06:51
69
Ciske Kroets
Horror
2:19:14
2:07:14
70
Hennie Wesseling
ATC '75
2:11:57
2:07:41
71
Alida Smit
ATC '75
2:11:57
2:07:41
72
Els Hoogendam
Spirit Oud Beijerland
2:14:23
2:08:07
73
Lenie Bleeker
TAS '82
2:13:57
2:08:10
74
Lucy de Vries
Groningen Atletiek
2:09:37
2:08:16
75
Charlotte Rood
Medemblik
2:18:39
2:08:18
76
Klara Hummel
Groningen
2:15:08
2:08:19
77
Margriet Smeenk
ATC '75
2:12:39
2:08:23
78
Keelin O'Connor
Sprint
2:12:22
2:08:23
79
Anja Jongsma
AV Heerenveen
2:18:25
2:08:49
80
Yvonne van der Schalie
Amersfoort
2:17:18
2:09:24
81
Gerrie Boelhouwer
Hellas
2:22:07
2:09:39
82
Alie Wassenaar
Groningen
2:18:56
2:09:46
83
Vera Bak
IJsselstein Ut
2:22:05
2:10:03
84
Riet van der Werf
Hazerswoude-Dorp
2:20:08
2:10:09
85
Marianne Kokshoorn v Enck
Stiens
2:13:51
2:10:26
86
Brigitte Dogterom
AV '47
2:21:36
2:10:30
87
Jannet Edel
Enkhuizen
2:14:07
2:11:18
88
Anke van Dijk
Wommels
2:23:00
2:11:24
89
Thea Stam
Dutch Runners
2:22:00
2:11:27
90
Ans Agricola
Joure
2:21:58
2:11:40
91
Tiny Coenen
Sittard
2:15:36
2:12:05
92
Lina van der Linden
Alblasserdam
2:25:07
2:12:16
93
Marian van Eijndthoven van Schaik
IJsselstein Ut
2:23:18
2:12:36
94
Gerda Oostveen
Typhoon
2:22:10
2:12:39
95
Ria Jansen
Zwolle
2:16:48
2:12:43
96
Lidwien Broenink
Joure
2:25:22
2:12:47
97
Sonja Olthuis-Langendijk
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:22:04
2:12:59
98
Riek de Nobel
Leiden Road Runners Club
2:15:42
2:13:04
99
Riekie van den Berg
Stedum
2:14:30
2:13:05
100
Margriet Koekoek
De Sprinter
2:16:51
2:13:14
101
Helma Smeenk
Enschede
2:18:21
2:13:20
102
Sandra Timmerman
Loopgroep De Drentsche Aa
2:19:34
2:13:28
103
Aukje Heida
AV Heerenveen
2:22:10
2:13:29
104
Marjan Boot
Athlos
2:15:16
2:13:47
105
Els Van der Wielen
Castricum
2:17:19
2:13:50
106
Kitty Bruijn
Lycurgus
2:19:15
2:14:21
107
Henderijetta Winter
Loopgroep Astrea
2:20:09
2:14:52
108
Corrie Hoek
Leiden
2:21:40
2:15:05
109
Els Buter
Tuitjenhorn
2:17:30
2:15:06
110
Aukje Kracht
Loopgroep Leeuwarden
2:24:36
2:15:34
111
Maria Maatje
Enschede
2:28:28
2:15:35
112
Yvonne Meijer
Zwanenburg
2:21:17
2:15:48
113
Margreet Moesman
PEC 1910
2:23:38
2:16:01
114
Harma van Dam
Donkerbroek
2:29:44
2:16:15
115
Iris Verkuil
Breukelen Ut
2:23:34
2:16:19
116
Sylvia Coppens
Nijmegen
2:24:37
2:16:37
117
Jenny Zonneveld
Nijmegen Atletiek
2:22:45
2:16:45
118
Guusje Adrichem
Leiden Road Runners Club
2:19:32
2:16:55
119
Trudie Geerts-Wibberink
Capelle aan den IJssel
2:29:38
2:17:08
120
Janneke Wubs-Komdeur
Emmen
2:23:15
2:17:32
121
Suzan Van Bergen
Groningen
2:25:24
2:17:35
122
Leny Flap
MenterARunners
2:26:28
2:18:02
123
Marjan Tamse
Hoogblokland
2:21:03
2:18:05
124
Reina Scholtens
Loopgroep De Drentsche Aa
2:23:11
2:18:10
125
Mary Posthumus
Grijpskerk
2:30:34
2:18:10
126
Marianne Robert
Amsterdam
2:18:14
2:18:14
127
Hella van Zijtveld
Tienhoven Ut
2:26:48
2:18:22
128
Pietsje Leffering
Gorredijk
2:21:19
2:18:25
129
Willy van Vliet
Rogat
2:22:44
2:19:07
130
Marlou Nivard
De Wilp Gn
2:28:19
2:19:09
131
Anneke Bos
Ede Gld
2:25:02
2:19:52
132
Petra Bosman
Triathlon
2:32:30
2:20:02
133
Rineke Vinke
Utrecht
2:32:32
2:20:05
134
Elbrich Witteveen-Bosma
Blauwhuis
2:27:11
2:20:17
135
Ulrike Boy
Mülheim an der Ruhr
2:32:31
2:20:24
136
Hilda Knop
West-Terschelling
2:21:34
2:20:37
137
Simonneke Volbeda
Almere
2:32:02
2:20:46
138
Vic van den Broek d'Obrenan
Haarlem
2:26:59
2:21:07
139
Greet Heikens
Runners Stadskanaal
2:33:55
2:21:21
140
Anneke van der Meer
Loopgroep Leeuwarden
2:30:41
2:21:38
141
Yasmin Verheul
West-Terschelling
2:22:30
2:21:52
142
Marijke Bakker
Rotterdam
2:32:44
2:21:54
143
Ella Verhagen
Utrecht
2:29:12
2:21:55
144
Marina Petersen
Loopgroep Visie
2:33:32
2:22:22
145
Trudi van Diepen
Loopgroep Medemblik
2:32:49
2:22:27
146
Marijke Bos
Lionitas
2:23:26
2:22:29
147
Margriet de Beer
West-Terschelling
2:27:06
2:22:39
148
Margriet Prins
Velsen-Zuid
2:35:13
2:23:11
149
Hanny Laskewitz
Impala
2:32:01
2:23:59
150
Ineke Kamps
Dutch Runners
2:24:02
2:24:02
151
Aaltjen Volbers
Dutch Runners
2:37:00
2:24:08
152
Paloma Kalf
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:29:41
2:24:13
153
Marga Mulder
Diemen
2:29:41
2:24:17
154
Rina Hartman
Runners Stadskanaal
2:36:54
2:24:19
155
Els Verkerk
PAC
2:33:48
2:24:27
156
Wietske Postma
Sweikhuizen
2:35:17
2:24:41
157
Hilly Van Der Heide
Balk
2:32:21
2:24:44
158
Annemiek Oterdoom
ATC '75
2:29:34
2:25:18
159
Trijnie Spanjer
Scheemda
2:36:19
2:25:39
160
Jolanda Gaastra
Runners Stadskanaal
2:34:32
2:25:51
161
Joke de Vries
Dutch Runners
2:32:25
2:26:01
162
Jannie van der Wal
Sneek
2:38:13
2:26:18
163
Suze Maathuis
Impala
2:32:01
2:26:30
164
Margreet Holwerda-Jepkema
Britsum
2:37:42
2:27:54
165
Wilma van Mill
Amstelveen
2:40:58
2:28:16
166
Ina Rendering
Loopgroep Visie
2:39:29
2:28:28
167
Mary Cahuzak
Almere
2:34:45
2:28:48
168
Greta Merlo
Gent
2:41:01
2:28:55
169
Betty Verbeij
Reeuwijk
2:31:55
2:29:41
170
Attje Mossel
Harlingen
2:34:58
2:29:56
171
Marina van Laake
Hoorn Terschelling
2:31:04
2:30:10
172
Roos Boerma
Loopclub Burgum
2:39:41
2:30:27
173
Tineke Wendel
Roden
2:39:22
2:30:48
174
Jenny Haze
Meppel
2:41:36
2:32:48
175
Sonja Dijkstra de Gorter
Harlingen
2:34:40
2:32:58
176
KLASKE van der West
Joure
2:37:01
2:34:33
177
Aafje van den Akker
Loopgroep Bedum
2:47:38
2:35:08
178
Frida Bilterijst-der Weduwe
TION
2:43:01
2:35:18
179
Tonia Zondag
De Wijk
2:40:44
2:35:47
180
Fenna Geerdink-Hartog
Marum
2:37:30
2:36:10
181
Alie Akkerman-v d Vaart
Katlijk
2:47:00
2:36:55
182
Co van der Werf-Hahury
PEC 1910
2:40:59
2:37:22
183
Marijke de Jager
Athleta
2:44:45
2:38:08
184
Marline Visscher
Alphen aan den Rijn
2:41:36
2:39:21
185
Loes Oorsprong
Energie
2:44:37
2:39:27
186
Lies de Vries-Groen
AV Heerenveen
2:46:30
2:41:23
187
Griet Rijpstra
Stiens
2:49:04
2:41:36
188
Paula Benders
Loopgroep Visie
2:52:48
2:41:46
189
Gre de Kloet
Alphen aan den Rijn
2:49:45
2:42:21
190
Colina van der Heide
AV Heerenveen
2:53:28
2:43:02
191
Annie Roosjen - van der Meulen
SV Friesland
2:58:08
2:44:48
192
Diana Vester
Utrecht
2:51:37
2:46:50
193
Marijke Lafeber
Trecho
3:01:42
2:50:07
194
Sietske van der Bij-Elzinga
SV Friesland
2:52:41
2:50:43
195
Anna Lichtendahl
Harlingen
2:57:20
2:52:17
196
Janet Vrieling
Lelystad
2:55:47
2:55:47
MSEN, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hidde Bekhuis
Nijmegen Atletiek
2:48:55
2:48:54
2
Frans Krooswijk
OSS-VOLO
3:02:39
3:02:37
3
Jendo Visser
SV Friesland
3:04:07
3:04:04
4
Franke Smidstra
Lionitas
3:04:47
3:04:47
5
Steven Hemstra
SV Friesland
3:07:27
3:07:23
6
Stefan van der Pal
SV Friesland
3:13:57
3:13:57
7
Imre van der Geer
Altis
3:16:41
3:16:31
8
Dennis Riebeek
OSS-VOLO
3:27:00
3:26:53
9
Wim Douma
Lionitas
3:27:42
3:27:37
10
Harmen Kraai
Dolichos
3:35:47
3:35:34
11
Jeroen van Els
the Hague Road Runners
3:40:00
3:39:52
12
Rudo van den Brink
OSS-VOLO
3:58:24
3:58:14
13
Thierry van Groen
SV Friesland
3:59:35
3:59:26
M40, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Lionitas
2:48:32
2:48:32
2
Harry Wiersma
Lionitas
2:50:09
2:50:08
3
Marcel Fiering
Pallas '93
3:01:35
3:01:32
4
Raymond Laseur
Altis
3:02:07
3:02:01
5
Jan Albert Veenema
Horror
3:02:23
3:02:21
6
Jurriaan de Rouw
AV Heerenveen
3:05:27
3:05:20
7
CJ Bongaertz
Loopgroep Aart Stigter
3:06:44
3:06:37
8
Erik van Dijken
Loopgroep Bedum
3:12:05
3:12:02
9
Erik Goossen
Scheldesport
3:14:50
3:14:44
10
Stefan Dagelet
Loopgroep Bedum
3:14:53
3:14:49
11
Tjitte de Vries
AV Heerenveen
3:17:05
3:17:01
12
Jaap de Vries
AAC '61
3:18:17
3:18:15
13
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
3:19:17
3:19:14
14
Jan Aarnoutse
Dolichos
3:24:08
3:23:57
15
Martin den Hamer
Waterweg
3:24:37
3:24:32
16
Raimo Haverink
Hellas
3:26:27
3:26:13
17
Boris Baetings
Dolichos
3:27:13
3:27:02
18
Luitzen de Vries
SV Friesland
3:28:20
3:28:09
19
Jan Koopman
Noordkop
3:30:20
3:30:12
20
Ronald vd Haak
SV Friesland
3:32:55
3:32:52
21
Marco Douma
SV Friesland
3:35:25
3:35:21
22
Marc van het Bolscher
RRZ
3:35:33
3:35:23
23
Marco Bakker
Loopgroep Beilen
3:38:17
3:37:23
24
Jacco Feenstra
Rotterdam Atletiek
3:42:12
3:42:01
25
Edwin Bleijenbergh
Hellas
3:44:00
3:43:46
26
Michiel Blom
Phanos
3:44:47
3:44:18
27
Jeroen Kuyper
NEA Volharding
3:45:25
3:45:16
28
Theo Wolfs
SV Friesland
3:51:28
3:51:12
M50, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ruud de Vette
Pallas '93
2:57:35
2:57:33
2
Adri Henskens
OSS-VOLO
3:02:38
3:02:36
3
Sieds Wiersma
Impala
3:02:42
3:02:40
4
Frank Heijmink
AAV '36
3:12:18
3:12:17
5
Manuel Jose
Hellas
3:15:29
3:15:29
6
Peter Ipema
Groningen Atletiek
3:16:23
3:16:21
7
Albert Heikens
ATC '75
3:17:41
3:17:34
8
Jan van Rijn
RRZ
3:18:17
3:18:07
9
Ignas Dümmer
AAC '61
3:18:26
3:18:25
10
Thomas White
Pallas '93
3:19:48
3:19:45
11
Peter Hiel
DCLA Leuven
3:22:14
3:22:02
12
Sjirk Overal
Loopgroep De Drentsche Aa
3:23:51
3:23:05
13
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
3:26:39
3:26:35
14
Mark van der Heijden
OSS-VOLO
3:26:49
3:26:43
15
Hans Heirman
OSS-VOLO
3:26:50
3:26:43
16
Rob van Noordt
Olympus '70
3:28:05
3:27:55
17
Erik Leibbrand
Noordkop
3:28:46
3:28:39
18
Jan Schipper
Loopgroep Bedum
3:29:40
3:29:27
19
Jacob van der Ley
SV Friesland
3:30:16
3:30:08
20
Arjen Schots
Pallas '67
3:30:51
3:30:44
21
Ton ten Kate
Waterweg
3:32:53
3:32:47
22
Folkert Tienkamp
AAC '61
3:36:09
3:36:04
23
Hans Westenbrink
De Sprinter
3:37:34
3:37:27
24
Henk Tuk
Voorne Atletiek
3:38:11
3:38:08
25
Dick Huizing
Loopgroep Bedum
3:40:04
3:39:47
26
Lieuwe van Loon
Waterweg
3:43:36
3:43:22
27
Koert Velders
AV Gouda
3:44:52
3:44:46
28
Rob Faasen
Voorne Atletiek
3:44:55
3:44:50
29
Daan van der Geest
SV Friesland
3:46:11
3:46:08
30
Jan Knopert
Salland
3:47:47
3:47:36
31
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
3:50:24
3:50:22
32
Tonnie Scheutjens
Loopgroep GoRun
3:51:07
3:50:52
33
Martin Jan Visser
AV Heerenveen
3:51:26
3:51:11
34
Hanno Treep
PEC 1910
3:53:22
3:53:17
35
Ysbrand Reijneveld
Zwolle
3:53:55
3:53:50
36
Coos Datema
Loopgroep Zuidhorn
3:54:33
3:54:21
37
Martin Muilenburg
Typhoon
3:57:25
3:56:22
38
Chris Dol
Runners Stadskanaal
3:59:12
3:58:31
39
Cees Banning
AV Castricum
3:59:42
3:59:34
40
Tjalling Rekker
Atos
4:01:13
4:01:07
41
Eric Fris
Zaanland
4:03:29
4:02:34
42
Marty Messerschmidt
the Hague Road Runners
4:03:46
4:02:47
43
Vincent van Duijnhoven
Waterland
4:03:57
4:03:47
44
John de Boer
Running AP
4:09:28
4:09:19
45
Peter Hofman
Avantri
4:11:57
4:10:56
46
Hink Slagter
Loopgroep Aart Stigter
4:21:15
4:21:04
47
Bé Meerman
LAAC Twente
4:32:17
4:30:10
48
Dick van der Klei
the Hague Road Runners
4:48:26
4:48:19
49
Cees Voesenek
avVN
4:50:43
4:48:05
M60, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dik Jagersma
SV Friesland
3:12:44
3:12:41
2
Harry Rutgers
Loopgroep Bedum
3:14:46
3:14:43
3
John Bouwens
AAV '36
3:32:08
3:31:54
4
Wilfred van Es
Trecho
3:38:05
3:37:50
5
Harry Barendse
OSS-VOLO
3:41:57
3:41:48
6
Anne Stobbe
NOP
3:44:47
3:44:41
7
Chris Draijer
Impala
3:47:22
3:47:18
8
Piet Boelens
SV Friesland
3:48:14
3:48:09
9
Piet Wuijster
Avantri
3:52:11
3:51:09
10
Wim van Amerongen
Ron Clarke
3:55:33
3:55:32
11
Martin Nieuwerf
Noordkop
3:56:47
3:56:41
12
Hans Knoops
Waterweg
3:57:03
3:56:51
13
Arie Cuppen
Pallas '67
4:12:19
4:10:47
14
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
4:16:05
4:15:59
15
Ad Peltenburg
Loopgroep Astrea
4:16:26
4:16:16
16
Hessel de Boer
SV Friesland
4:17:48
4:17:40
17
Peter van der Hulst
Loopgroep Bedum
4:20:09
4:19:53
18
Frans Nettekoven
AV '23
4:22:27
4:22:14
19
Jos Lakwijk
Energie
4:33:23
4:33:04
VSEN, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nynke Steigenga
SV Friesland
3:42:37
3:42:24
V35, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
avVN
3:07:30
3:07:27
2
Ylona Kruis
Horror
3:13:54
3:13:52
3
Simone van Dijk
Lionitas
3:28:09
3:28:06
4
Jarna Lanjouw
Loopgroep PK
3:42:10
3:42:08
5
Yvette Solognier
Haag Atletiek
3:46:05
3:45:56
6
Corina Hilbolling
Runners Stadskanaal
3:54:57
3:54:50
V45, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Geke Venema
SV Friesland
3:30:56
3:30:53
2
Petra de Knecht
Scheldesport
3:31:31
3:31:25
3
Petra Bus
Loopgroep Bedum
3:37:00
3:36:47
4
Gerry Visser
LAAC Twente
3:44:05
3:44:02
5
Bea van der Mei
AV Heerenveen
3:51:26
3:51:11
6
Marjo Eshuis
OSS-VOLO
3:55:16
3:55:07
7
Rianne Vossers
LAAC Twente
3:56:36
3:56:21
8
Carla Frankruijter
Loopgroep Bedum
3:59:22
3:59:09
9
Liesbeth Begheijn
the Hague Road Runners
4:01:05
4:00:07
10
Sylvia Talen
De Sprinter
4:08:58
4:08:49
11
Gudy van Klaveren
Energie
4:12:55
4:12:25
12
Tiny Wouda
SV Friesland
4:19:03
4:16:39
V55, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lageveen Jantsje
Impala
3:49:40
3:49:30
2
Ineke Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
4:17:44
4:17:32
3
Margot Baars
Loopgroep Aart Stigter
4:34:18
4:32:06
MSEN, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sven Jeths
Apeldoorn
3:15:29
3:14:54
2
Taco de Jong
Paterswolde
3:20:46
3:20:18
3
Maurits Klatte
Enschede
3:22:05
3:20:37
4
Leander de Graaf
Loopgroep Leeuwarden
3:21:38
3:20:47
5
Paul Kromkamp
Wolvega
3:22:40
3:22:15
6
Peter Kooijmans
Rhoon
3:25:30
3:23:33
7
Jochem Slijkhuis
Groningen
3:24:10
3:23:45
8
Joseph Rham
Great Britain
3:25:19
3:23:49
9
David Landsheer
Hengelo Ov
3:26:36
3:25:07
10
Anjo Schagen
Trecho
3:26:55
3:25:10
11
Martijn Thijsebaard
De Bilt
3:27:18
3:25:26
12
Jack Gorter
SAV
3:26:29
3:25:47
13
Gersom Veldhuizen
Zuidhorn
3:28:39
3:28:06
14
Niels Wiese
Rotterdam
3:31:27
3:29:19
15
Martijn Hagens
Purmerend
3:32:11
3:30:57
16
Max Jansen
Hapert
3:32:01
3:31:09
17
Pavlos Soultis
Groningen
3:33:44
3:32:08
18
Eelke Jan Bouma
Annen
3:33:06
3:32:36
19
Gerrit Pijpker
Hallum
3:34:11
3:33:18
20
Aarjen Peeters
Haaltert
3:36:20
3:35:16
21
Wim Tensen
Wervershoof
3:37:42
3:37:00
22
Jelmer Baukema
Amsterdam
3:39:05
3:37:05
23
Niels Lammers
Zwolle
3:38:50
3:37:59
24
Jasper Sierdsma
Bolsward
3:40:05
3:38:26
25
Jaap Jan Mosselman
's-Hertogenbosch
3:40:29
3:39:20
26
Gerwin Grootoonk
Eelde
3:41:29
3:40:02
27
Peter Doornbos
Groningen
3:43:32
3:40:49
28
Bernard Luttikhuizen
Haarlem
3:43:02
3:42:02
29
Niels Zijlstra
Leeuwarden
3:44:34
3:42:19
30
Willem Posthoorn
Groningen
3:44:27
3:42:51
31
Michel van Leeuwen
the Hague Road Runners
3:43:58
3:42:59
32
Martijn Keijzer
Delft
3:44:40
3:43:33
33
Paul Kruizinga
Zwolle
3:45:36
3:44:36
34
Frans van Hemert
Breda
3:46:54
3:44:40
35
Thomas Schreuder
Purmerend
3:45:48
3:44:50
36
Lennert Appeltant
Wateringen
3:45:56
3:45:00
37
Matthew Veenema
Oudehorne
3:47:21
3:45:06
38
Cees Gorter
Hoogkarspel
3:47:05
3:46:23
39
Sebastiaan Eilander
Hattem
3:49:05
3:46:29
40
Klaas Jan Miedema
Goutum
3:47:26
3:46:35
41
Vincent De Groot
Leeuwarden
3:48:09
3:47:25
42
Matthijs Jacobs
Breda
3:53:34
3:51:13
43
Johan van Zurk
Alphen aan den Rijn
3:54:06
3:51:46
44
Jaap Ploeger
Dutch Runners
3:54:28
3:51:54
45
Gerald van den Berg
Veluwe
3:54:18
3:53:37
46
Marnix van der Beek
Leiden
3:55:59
3:54:12
47
Nico Swart
Groningen
3:55:48
3:54:54
48
Heine Sietsma
Boornbergum
3:58:37
3:56:50
49
Jan Sietsma
Drachten
3:58:37
3:56:50
50
Rene Kromkamp
Wolvega
3:57:34
3:57:00
51
Johan Kooistra
SV Friesland
4:01:50
3:59:59
52
Nick Currie
Utrecht
4:00:59
4:00:24
53
Berry Lindenbergh
Burgh-Haamstede
4:03:08
4:00:32
54
Yark Huneman
Groningen
4:02:30
4:00:33
55
Reinout Arend Schippers
Amsterdam
4:03:36
4:00:51
56
Evert van der Wal
Workum
4:02:16
4:01:16
57
Kees Ligtelijn
Ede Gld
4:02:36
4:01:46
58
Bart van Deel
Meppel
4:04:07
4:02:14
59
Janwillem Aarnink
's-Gravenhage
4:05:25
4:03:28
60
Tim Bakker
West-Terschelling
4:03:47
4:03:34
61
Lourens Meeuwsen
Hilversum
4:10:43
4:08:31
62
Daniel Nelles
Berlin
4:09:21
4:08:54
63
Joetjen Muller
Nieuw Scheemda
4:10:23
4:09:01
64
Brutus Everaars
Rotterdam
4:10:54
4:10:04
65
Jeroen De Boer
Julianadorp
4:12:06
4:10:06
66
Ronald Vogel
Amsterdam
4:10:57
4:10:19
67
Diederik Gombert
Utrecht
4:12:31
4:10:31
68
Nick Heister
Berghem
4:13:27
4:10:45
69
Jasper van der Heijden
Tzummarum
4:13:32
4:12:16
70
Koene van der Sloot
Gouda
4:14:32
4:12:22
71
Matthijs Wierenga
Utrecht
4:15:25
4:13:09
72
Sebastiaan Munter
Heemskerk
4:16:09
4:14:52
73
Klaas van Houten
Buitenpost
4:16:42
4:15:12
74
Ilko Bosman
Arnhem
4:18:09
4:16:15
75
Bas van Vliet
Wijk bij Duurstede
4:19:59
4:18:13
76
Pieter Nijhof
Amsterdam
4:30:44
4:28:18
77
Cornelis Hardenberg
Etten-Leur
4:30:55
4:28:32
78
Alex Tonks
Groningen
4:33:15
4:31:26
79
Rick Visscher
Wagenborgen
4:33:26
4:31:53
80
Joost van der Linden
Utrecht
4:42:14
4:39:37
81
Nathan Groenendijk
Kampen
4:41:58
4:40:48
82
Niels Lastdrager
Utrecht
4:46:07
4:43:58
83
Ruben Peters
Utrecht
4:46:45
4:45:22
84
Youri Gerritse
Utrecht
4:48:03
4:45:31
85
Bertus van Sterkenburg
Rotterdam
4:46:27
4:45:36
86
Stefan Wendel
Roden
4:49:17
4:46:34
87
Emiel Wendel
Leeuwarden
4:49:18
4:46:34
M40, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rob van Asperen
De Bilt
3:10:10
3:09:45
2
Cyriel De Jong
Gouda
3:15:16
3:14:39
3
Remon de Klerk
the Hague Road Runners
3:15:52
3:15:19
4
Andreas de Graaf
RRZ
3:18:17
3:18:06
5
Rogier Dijkink
Hellas
3:20:58
3:19:31
6
Pascal Vroemen
's-Hertogenbosch
3:20:41
3:20:08
7
Martijn Knook
Roden
3:21:11
3:20:34
8
Luuk Dijkhuis
Loopgroep Leeuwarden
3:21:14
3:20:52
9
Daan van Turenhout
Noordeinde Nh
3:22:27
3:21:56
10
Nico Koppe
Avantri
3:23:44
3:22:43
11
Jeroen Klos
Stolwijk
3:24:47
3:23:46
12
Tjerk Jelluma
Woerden
3:25:07
3:23:58
13
Edwin Schellevis
Energie
3:25:09
3:24:41
14
Danny Hajos
Den Helder
3:25:35
3:24:56
15
Tijmen Smit
Amsterdam
3:25:43
3:25:14
16
Rob Groote Bromhaar
Amsterdam
3:26:53
3:26:24
17
Albert Dam
Heemstede
3:27:46
3:26:51
18
Marten Venemans
Haren Gn
3:28:35
3:27:11
19
Tjeerd Dijkstra
Duiven
3:28:00
3:27:15
20
Tjard Breteler
Soest
3:28:47
3:27:28
21
Heine Van Maar
Annen
3:29:21
3:28:43
22
Peter van Doorn
Noordkop
3:30:11
3:29:33
23
Henk van Dijk
Dutch Runners
3:31:10
3:29:48
24
Sytse Algera
AV Zeewolde
3:30:23
3:29:50
25
Emile Verduin
Heemskerk
3:32:03
3:30:35
26
Jan Karstens
Nieuwe Wetering
3:32:32
3:31:19
27
Tobias Dansen
Woerden
3:32:35
3:31:25
28
Roland de Boer
Hoogeveen
3:33:06
3:31:29
29
Mathieu van Linde
Glimmen
3:33:02
3:31:54
30
Jeroen Van Duin
Haren Gn
3:33:14
3:32:05
31
Klaas De Graaf
Leeuwarden
3:33:29
3:32:33
32
Tjeerd Rintjema
Gorredijk
3:33:21
3:32:44
33
Rens Wijnands
Trecho
3:35:19
3:33:29
34
Grietinus Reinders
Leek
3:36:10
3:35:33
35
Chris Beverwijk
Winsum Gn
3:37:03
3:35:51
36
Ronald Bosch
Winsum Gn
3:37:03
3:35:51
37
Michiel Wagemakers
Haren Gn
3:41:29
3:38:54
38
Erik Nieuwenboom
Rotterdam
3:41:47
3:39:40
39
Wibe Jan Elgersma
Harich
3:40:30
3:39:55
40
Sander Gorter
Hellas
3:42:40
3:40:09
41
Bob Klappe
Hoorn Nh
3:43:08
3:40:23
42
Martijn Homminga
Haarlem
3:42:42
3:41:14
43
Arnoud Monster
Rotterdam
3:42:48
3:41:29
44
Micha Müller
Utrecht
3:41:41
3:41:32
45
Michiel Knol
Eelde
3:44:12
3:42:20
46
Walter Bruinsma
Loopgroep Leeuwarden
3:43:46
3:42:32
47
Arjan Tonnis
De Wilp Gn
3:43:28
3:42:43
48
Torsten Murra
Winsum Gn
3:45:14
3:44:02
49
Marten Sjoerds
Workum
3:46:12
3:45:25
50
Arnold Vonk
Sparta
3:46:01
3:45:27
51
Peter van Meerveld
's-Hertogenbosch
3:46:04
3:45:58
52
Richard van der Werff
Usquert
3:48:02
3:46:06
53
Ludolf Pijlman
Groningen
3:47:52
3:46:16
54
Andriy Lushnikov
Rotterdam
3:48:31
3:46:22
55
Moussa Kallo
Pallas '67
3:48:07
3:46:35
56
Richard Verhoef
Emmeloord
3:48:02
3:47:07
57
Gerben Groenewoud
Loopgroep Leeuwarden
3:48:03
3:47:19
58
Olav Gribnau
Typhoon
3:48:35
3:47:32
59
Durk Polet
Burgum
3:49:43
3:48:03
60
Jan Schuurmans
Castricum
3:50:02
3:48:51
61
Fekke J Fekkes
Koudum
3:49:50
3:49:03
62
Mark Meinema
Doetinchem
3:50:36
3:49:21
63
John Lenten
Triathlon
3:51:00
3:49:31
64
Reinoud Brouwer
Haren Gn
3:54:11
3:51:49
65
Nico van Papenrecht
Zuid-Beijerland
3:54:03
3:52:30
66
Ruud Bakker
Loopgroep Nieuw Vennep
3:54:45
3:52:55
67
Jaap Zwaagstra
Witmarsum
3:54:07
3:53:09
68
René Bakker
Badhoevedorp
3:56:24
3:54:06
69
Jaap van der Winden
's-Gravenhage
3:55:08
3:54:09
70
Pieter-Frank van der Kamp
Delft
3:56:40
3:54:31
71
Paul Valk
Castricum
3:55:48
3:54:37
72
Harry Oosterhuis
SV Friesland
3:56:52
3:55:23
73
Erik Schotanus
De Knipe
3:56:58
3:55:42
74
Klaas Draaijer
De Gemzen
3:58:20
3:55:58
75
Robert ten Wolde
Nijeveen
3:59:25
3:58:12
76
Frank Meijer
Rotterdam
3:59:29
3:58:27
77
Bart Vorstenbosch
Nuland
3:59:48
3:58:42
78
Jan Dijkstra
Leusden
4:00:50
3:59:01
79
Wessel van Herwijnen
Amsterdam
4:01:45
4:00:26
80
Dennis Van Veen
Wassenaar
4:02:24
4:01:08
81
Stefan Luis
Groningen
4:03:40
4:01:44
82
Jeroen Brouwer
Winsum Gn
4:03:04
4:01:53
83
Albert v.d. Ven
SV Friesland
4:03:34
4:02:17
84
Jaap van der Wal
Gieten
4:03:45
4:02:54
85
Machiel Tesser
Woerden
4:05:48
4:03:18
86
Kees Stelwagen
Doetinchem
4:06:23
4:05:17
87
Jonathan Reining
Zwolle
4:06:51
4:05:38
88
Frank Odding
Amersfoort
4:07:04
4:05:42
89
Dirk Kootstra
Assen
4:07:42
4:06:19
90
Piet Molenaar
Amsterdam
4:08:56
4:07:50
91
Harold Mous
Beetsterzwaag
4:10:18
4:07:51
92
Alex Mentink
Hengelo Gld
4:09:37
4:08:59
93
Joost van der Linden
AV Castricum
4:13:15
4:10:46
94
Sander Gerritsen
Etten-Leur
4:14:04
4:12:14
95
Jurgen Groet
Purmerend
4:13:45
4:12:19
96
Coen De Loos
Oost West en Middelbeers
4:15:38
4:13:24
97
Philipp Jordan
Utrecht
4:15:53
4:13:33
98
Michiel Dekkers
Hellas
4:15:53
4:13:33
99
Durk Haitsma
Franeker
4:15:29
4:13:54
100
Jeffrey van 't Hof
NEA Volharding
4:17:21
4:14:56
101
Jan Hielema
Loppersum
4:15:39
4:15:08
102
Marcel Blokland
Hardinxveld-Giessendam
4:17:21
4:15:24
103
Kaj Valk
Bilthoven
4:18:17
4:16:02
104
Pieter Doornbos
Zwolle
4:20:25
4:19:12
105
Ype Vervat
Heerenveen
4:23:01
4:21:53
106
Mike Tesser
Vleuten
4:24:30
4:21:56
107
Dirk van Bergen
Amsterdam
4:24:31
4:22:05
108
Geert Postma
Tzummarum
4:23:59
4:22:44
109
Jörgen Hennekes
Apeldoorn
4:27:15
4:24:54
110
Kees van den Beukel
Nieuw Balinge
4:28:47
4:27:33
111
Hein Drost
Buitenpost
4:30:02
4:28:33
112
Patrick Schipper
Utrecht
4:31:16
4:28:36
113
Peter Verhaak
Asperen
4:31:15
4:28:47
114
Cor Eckers
Hanzesport
4:30:33
4:29:11
115
Jeroen Verver
Hoogezand
4:36:12
4:33:41
116
Frank Bastiaens
Amsterdam
4:39:03
4:36:25
117
Maurik Vermeij
Groningen
4:37:52
4:36:48
118
Patrick Slinger
Spijkenisse
4:38:15
4:37:13
119
Raimond Wildeman
Leusden
4:38:45
4:37:26
120
Patrick Kuijper
Vlaardingen
4:40:58
4:40:05
121
Klaas Kooistra
Drachten
4:49:51
4:49:06
M50, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Werner Kamps
Hamminkeln
3:13:44
3:13:18
2
Karl Bleijenberg
Benschop
3:16:22
3:15:50
3
Ron van Overhagen
Benschop
3:23:18
3:22:47
4
Aalt Nijeboer
Ermelo
3:26:23
3:25:49
5
Bart Trip
Emmen
3:27:06
3:26:14
6
Evert Bisschop
Koekange
3:26:46
3:26:18
7
Kees Hoeksema
Garrelsweer
3:26:56
3:26:24
8
Rob de Bruin
Zutphen
3:28:04
3:27:26
9
Willem Brinkman
Dutch Runners
3:28:26
3:27:41
10
Arno van der Laan
Vught
3:29:49
3:27:41
11
Raymond Bouwman
Fastfoot
3:28:51
3:28:17
12
Eric Peeters
Diest
3:31:50
3:30:47
13
Dolf Albertz
Voorhout
3:32:05
3:30:47
14
Jan Grutters
Odijk
3:33:02
3:31:41
15
Paul van der Horst
Cifla
3:36:01
3:33:49
16
Schelte Brom
Gasselternijveenschemond
3:35:10
3:33:50
17
Theo Nijmeijer
Koekange
3:38:17
3:37:34
18
Peter Klapwijk
Arnhem
3:40:14
3:38:30
19
Andre Kramer
Startbaan
3:39:50
3:38:34
20
Andries J. Hooisma
Ureterp
3:41:06
3:39:24
21
Ype Boelens
Loopgroep Hugo Veenker
3:40:22
3:39:53
22
Sietze Braaksma
Leeuwarden
3:41:42
3:40:28
23
Nico Maijer
Vinkeveen
3:41:23
3:40:36
24
Robert Matthijs
Terneuzen
3:41:42
3:40:47
25
Doenni Beat
Romanshorn
3:41:39
3:40:56
26
Robert Springer
Hunzerunners Loopgroep
3:42:01
3:41:10
27
Titus Olthof
Enschede
3:42:42
3:41:56
28
Daan Flapper
Amsterdam
3:44:57
3:43:01
29
Johannes De Boer
It Heidenskip
3:44:16
3:43:29
30
Freddy de Jong
Dutch Runners
3:45:03
3:43:29
31
Louis Kinsbergen
Baarn
3:44:14
3:43:31
32
Jan Loggen
Ankeveen
3:45:26
3:43:32
33
John Heijkoop
Dutch Runners
3:45:45
3:43:37
34
Ton Vlasveld
Almere
3:45:59
3:44:10
35
Geert Bleeksma
Dutch Runners
3:46:36
3:45:31
36
Mark Min
Castricum
3:47:56
3:46:45
37
Ariën Bakker
's-Gravenhage
3:47:28
3:46:53
38
Gerard Inberg
De Wijk
3:50:26
3:48:48
39
Jurjen van der Kooi
Ferwert
3:49:21
3:48:48
40
Ruut Schalij
Utrecht
3:50:31
3:48:50
41
Jildert Visser
Assen
3:51:11
3:48:51
42
Jos Dusseljee
Rotterdam
3:51:25
3:49:03
43
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
3:50:06
3:49:14
44
Bart Radema
Aadorp
3:49:57
3:49:14
45
Willemjan van Daalen
Leiden Atletiek
3:50:54
3:49:16
46
Auke Wijnterp
Apeldoorn
3:52:05
3:49:40
47
Albert Wagelmans
Schiedam
3:52:41
3:51:11
48
Cor van der Blom
De Kieviten
3:53:44
3:51:56
49
Gerard Rongen
Nijmegen
3:54:19
3:52:09
50
Anton A Stoorvogel
LAAC Twente
3:54:41
3:52:36
51
Geert Dekker
Hercules
3:54:23
3:53:37
52
Robert Stein
Leiden Atletiek
3:55:57
3:54:18
53
Jack Goedegebuure
's-Hertogenbosch
3:57:01
3:54:40
54
Ton Jeen
Oostvoorne
3:55:23
3:54:42
55
Anno Kamphuis
Dolichos
3:57:48
3:55:11
56
Hero Nieveen
Indijk
3:58:08
3:55:34
57
Jeroen Moser
Groningen Atletiek
3:57:45
3:55:50
58
JaapJan Vroom
Zwolle
3:58:44
3:58:08
59
Arno Kakkenberg
Roden
4:00:09
3:58:16
60
Henk Van Gijssel
Woudbloem
3:59:34
3:58:55
61
Kees de Kort
Achil '87
4:01:55
3:59:21
62
A. Hartlief
Tijnje
4:01:36
3:59:48
63
Dirk de Groot
Rotterdam
4:02:25
4:01:08
64
Karel Welten
West-Terschelling
4:03:18
4:01:55
65
Broer Feenstra
Tjerkwerd
4:02:05
4:02:05
66
Diederik Tempert
Nijverdal
4:03:49
4:02:36
67
Wim Steunenberg
Loopgroep Astrea
4:03:53
4:02:46
68
Jeffery Robbers
SV Friesland
4:04:35
4:03:02
69
Bert Kiemel
Stompetoren
4:05:23
4:03:47
70
Frans van Wieren
De Westereen
4:06:18
4:05:14
71
Joop Werson
Eindhoven
4:07:58
4:05:19
72
Paul Klis
Capelle aan den IJssel
4:07:23
4:05:39
73
Ton van Gastel
Oosterhout Nb
4:09:08
4:06:42
74
Harry Wijnholds
Pannerden
4:09:46
4:08:03
75
Tom Wolfs
Driebergen-Rijsenburg
4:09:44
4:08:40
76
Hans Rietveld
Stolwijk
4:10:15
4:09:13
77
Peter Kuyper
Maarssen
4:12:21
4:09:48
78
Olivier Garnier
Marquette Lez Lille
4:10:54
4:09:48
79
Bert Teunissen
Toldijk
4:12:19
4:09:52
80
Eric Joosten
Lochem
4:11:23
4:10:51
81
Wim Dekker
GVAC
4:13:58
4:11:30
82
Henk van Vilsteren
Athleta
4:14:36
4:12:58
83
Meine G de Jong
Dutch Runners
4:17:12
4:14:40
84
Henk Jan Schat
Nieuwegein
4:19:36
4:17:37
85
Wilfred Kooijman
Krommenie
4:19:10
4:18:33
86
Hans Stutvoet
Energie
4:19:24
4:18:52
87
Lolke Cnossen
Horror
4:21:52
4:19:22
88
Henk Willemsen
Groningen
4:21:21
4:19:42
89
Loek Pos
Atledo
4:24:35
4:22:12
90
Karel Jonker
Feerwerd
4:24:38
4:22:41
91
Paul Cees Loon
Diemen
4:24:12
4:23:21
92
Arie-Willem Bijl
Almere
4:26:12
4:23:52
93
Durk Reinsma
Athleta
4:26:12
4:24:34
94
Karl Rambach
AV Wijchen
4:27:35
4:25:24
95
Siebolt de Boer
Nijmegen
4:28:37
4:26:03
96
Tom Elfring
Sparta
4:29:09
4:26:47
97
Frans Hendriks
Pannerden
4:29:08
4:27:23
98
Henk Hiemstra
Spartacus
4:30:02
4:27:33
99
Dinant Bruiss
Enschede
4:32:34
4:30:26
100
Alex Tiemes
Hengelo Ov
4:33:13
4:31:06
101
Andreas Frings
Leverkusen
4:34:30
4:32:24
102
Bernard Prins
Nieuwer ter Aa
4:33:41
4:32:31
103
Bouke Fennema
SV Friesland
4:34:32
4:33:02
104
Hein Philipse
's-Gravenhage
4:34:56
4:33:57
105
Ben Staal
Groningen
4:36:57
4:34:19
106
Henk Vlijm
Ermelo
4:37:52
4:35:41
107
Hans 1 Tschur
Oisterwijk
4:37:40
4:36:19
108
Kees van 't Hoenderdal
Grootschermer
4:39:01
4:36:42
109
Peter Diebels
VanDrielRunners
4:38:30
4:36:47
110
Rob Beijersbergen
Baarn
4:37:59
4:37:15
111
Peter Vollebregt
Loopgroep Houten
4:39:44
4:38:26
112
Martin Esman
Bussum
4:41:12
4:39:29
113
Jan van Hilten
Huissen
4:41:03
4:39:36
114
Gerjan Van t Riet
Middenmeer
4:41:53
4:39:52
115
George Schill
Arnhem
4:43:27
4:41:44
116
Richard Koehorst
Hoogeveen
4:44:38
4:42:53
117
Andy de Bruin
Alphen aan den Rijn
4:44:50
4:42:57
118
Pieter Keemink
Midwoud
4:45:22
4:44:13
119
Koen Bakker
Berltsum
4:48:30
4:46:32
120
Pieter Dijksterhuis
Eefde
4:49:09
4:46:45
M60, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Oomkens
Tuil
3:34:22
3:32:21
2
Oeli Reitsma
Horror
3:35:23
3:33:42
3
Jochum Roorda
Loopgroep Leeuwarden
3:40:05
3:39:18
4
Roel Dekens
LOGO
3:45:18
3:43:44
5
Ton ten Have
Hanzesport
3:48:38
3:47:50
6
Flip van't Riet
Groningen
3:50:36
3:48:34
7
Frans van Haaster
RRZ
3:49:16
3:49:06
8
Wim Dannenberg
Hunzerunners Loopgroep
3:50:03
3:49:11
9
Johannes van Dijk
's-Gravenhage
3:50:32
3:49:33
10
Anton Schotman
Huissen
3:56:34
3:55:08
11
Willem Elsinga
Athlos
3:59:03
3:57:38
12
Hans Bosker
Oosterbeek
4:00:22
3:59:38
13
Gert Zeevat
Midsland
4:01:58
4:01:54
14
Bob Tempelman
Driebergen-Rijsenburg
4:16:02
4:14:31
15
Rones Spinder
Buitenpost
4:17:21
4:16:19
16
Aant Zuidema
Grootegast
4:17:35
4:16:53
17
Frans Baar
Nederhorst den Berg
4:21:12
4:19:34
18
Gerard Njhof
Enschede
4:30:44
4:28:18
19
Wim Oostindier
Groningen
4:31:11
4:30:31
20
Geert Helder
Groningen Atletiek
4:33:32
4:31:37
21
Cees van der Tang
VanDrielRunners
4:38:30
4:36:48
22
Wim Kapteijn
Hollandsche Rading
4:38:14
4:36:53
23
Kees Blok
Monnickendam
4:40:21
4:39:47
24
Wim Mouwer
avVN
4:54:14
4:51:31
VSEN, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lisa Horstman
Deventer
3:38:35
3:36:46
2
Anja van Zutphen
Lionitas
3:49:13
3:48:44
3
Lotte Beumer
Groningen
3:51:00
3:50:33
4
Femke van Raak
Achil '87
4:01:56
3:59:21
5
Heleen Ligtelijn
Ede Gld
4:00:24
3:59:33
6
Gabriëlla Rietmeijer
AAV '36
4:05:35
4:03:37
7
Iris Jansen
Utrecht
4:14:32
4:12:23
8
Karin Herbschleb
's-Gravenhage
4:19:59
4:19:05
9
Dora Varhaniovschi
Renkum
4:28:09
4:26:47
10
Inge Boomkamp
Enschede
4:32:18
4:30:12
11
Jolien van Vliet
Wijk bij Duurstede
4:38:51
4:37:06
12
Kim van Ginkel
Grave
4:41:43
4:40:19
13
Renate RIJnberg
Hardinxveld-Giessendam
4:49:43
4:47:19
14
Tamara Vasilica
Heerde
4:54:14
4:51:31
V35, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jolanda Brugman
Hanzesport
3:44:44
3:43:25
2
Marjolein Snippe
Deventer
3:45:43
3:44:19
3
Karlijn van der Meer
Loopgroep Athletic Point
3:49:49
3:48:22
4
Margot Brouwer-Bergsma
Haren Gn
3:54:13
3:51:52
5
Gizelle Rijnen
NEA Volharding
3:56:06
3:53:42
6
Laetitia Ouillet
Utrecht
4:00:05
3:58:24
7
Emilia Taligova
Maastricht
4:00:18
3:59:48
8
Roelina Adema
Horror
4:01:40
4:00:27
9
Anne Mieke van der Werf
's-Gravenhage
4:01:41
4:00:46
10
Melanie Housmans-Bonnie
Echt
4:04:58
4:03:00
11
Nicolien Noord
Arnhem
4:04:07
4:04:07
12
Elizabeth Dijkema
Hoorn Terschelling
4:08:06
4:05:42
13
Caroline Holthuysen
Vitesse '08
4:07:10
4:06:04
14
Lieneke De Jong-Goris
Athleta
4:08:44
4:06:16
15
Annet Niestijl
Assen
4:08:35
4:07:15
16
Hetty Vossen
Impala
4:13:39
4:11:47
17
Elsbeth Wolting- van der Meulen
Meppel
4:13:20
4:11:55
18
Béanne Bakker Bakker
Drachten
4:14:39
4:12:18
19
Nicole Aaij
Rijnsaterwoude
4:19:49
4:17:50
20
Marjo Blok
Groningen
4:19:55
4:18:16
21
Miriam Kimkes
Amsterdam
4:24:32
4:22:05
22
Silvia Vogelzang
Rotterdam Atletiek
4:28:09
4:26:05
23
Fransisca van Schaik
Zwolle
4:31:16
4:29:13
24
Marlies den Duis
Groningen
4:32:30
4:30:12
25
Lucy Crain
Hoofddorp
4:32:45
4:31:09
26
Ellen Morriën
Almere
4:35:47
4:34:05
27
Jacqueline Swart
Horror
4:35:03
4:34:28
28
Liesbeth Plantinga
Groningen
4:37:54
4:35:40
29
Eva Klat
Groningen
4:41:30
4:39:12
30
Petra Konings
Grave
4:41:43
4:40:18
V45, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Simone Logtenberg
Amsterdam
3:16:25
3:15:51
2
Claudia Kiesebrink
Hillegom
3:43:34
3:42:18
3
Juliette Tammenga
's-Gravenhage
3:44:41
3:43:42
4
Sabina de Haan
Assen
3:47:20
3:45:31
5
Nancy Meijer
Rotterdam
3:48:46
3:47:43
6
Tineke Haitsma-van Dijk
WZK Tri Team Wassenaar
3:50:29
3:48:49
7
Christien Meijer
Wagenborgen
3:53:11
3:51:16
8
Anita Kleijweg
De Lier
3:58:24
3:56:25
9
Karen Faber
AV Castricum
4:02:25
4:00:23
10
Nynke Hoogland
Groningen
4:03:53
4:02:46
11
Geeske Zonderland
Impala
4:07:16
4:05:25
12
Feikje Breimer
Fastfoot
4:09:18
4:08:41
13
Annejet Philipse-Paalman
the Hague Road Runners
4:09:56
4:08:59
14
Yvonne Sant
Dutch Runners
4:12:26
4:10:12
15
Petra van den Berg
AAC
4:13:26
4:11:51
16
Else van Es
Woerden
4:16:18
4:13:39
17
Andrea van Zoest
TTW
4:20:20
4:18:07
18
Anuschka Ronner
Loopgroep Leeuwarden
4:20:24
4:18:14
19
Anje Van Gijssel
Woudbloem
4:20:12
4:19:27
20
Mijnie Doornenbal
Huissen
4:22:55
4:21:28
21
Ida van Ooik
Vught
4:24:06
4:21:57
22
Hadewych van den Heuvel
Prins Hendrik
4:24:05
4:21:57
23
Mary-Lou Veldkamp
Trecho
4:24:17
4:22:25
24
Esther Stutvoet
Energie
4:25:39
4:25:07
25
Lia Zonneveld
Olympus '70
4:31:56
4:29:52
26
Liesbeth de Wijs
Bunde
4:31:54
4:30:52
27
Geraldien Leppers
Groningen Atletiek
4:35:42
4:33:48
28
Annemarie van Velzen
Uitgeest
4:36:33
4:34:20
29
Katinka Bergmans
Loopgroep Houten
4:38:02
4:36:44
30
Kiek van den Tweel
Bemmel
4:42:42
4:40:09
31
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
4:44:39
4:42:54
32
Marion Laanstra
Assen
4:52:51
4:50:58
33
Anneke Mooy
De Sprinter
4:53:20
4:51:49
34
Caine den Boer
Hoorn Nh
4:53:45
4:52:15
V55, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gina Heuser
Energie
3:59:12
3:58:42
2
Wendelien Schalij
Leeuwarden
4:12:29
4:10:49
3
Antje Wietscher
Leichlingen
4:13:30
4:11:24
4
Els ter Schure
Beetsterzwaag
4:17:04
4:14:38
5
Riny Van Zeijl
Olympus '70
4:19:53
4:17:52
6
Rianne Ammerlaan
Olympus '70
4:21:03
4:18:59
7
Gretha Bouma
Pallas '67
4:33:20
4:31:48
8
Mieke Ernst
Grootschermer
4:39:01
4:36:42
9
Anna Veldhuis
Runners Stadskanaal
4:51:52
4:50:11
Voor de recreanten zijn er geen prijzen te verdelen.
Sportvereniging Friesland
www.uitslagen.nl
29-11-2016 19:49