Uitslagenlijst Zeemijlenloop Delfzijl

Delfzijl - Zondag 30 oktober 2016

MSEN, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilfred van Holst
Groningen
36:12
36:12
2
Gerard Vos
Fivelstreek
37:15
37:14
3
Jeberil Ismeil
Baflo
37:40
37:38
4
Luc Sillen
Groningen
39:10
39:10
5
Maurice Smit
Fivelstreek
39:53
39:52
6
Peter Merx
Groningen
45:38
45:36
7
Martijn Nijenhuis
Vitalis
45:46
45:44
8
Jan Heerema
Loopgroep Kameleon
47:59
47:50
M30, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olfert Molenhuis
Assen
35:47
35:46
2
Marcus Vording
Veendam
44:24
44:20
3
Gustaaf Verhagen
Eelde
47:03
47:00
4
Luuk Kruizinga
Aduard
47:25
47:19
5
Henk-Jan Scheepers
ATC '75
48:54
48:26
6
Simon Teeninga
Groningen
57:50
48:58
7
Linus Wiersema
Appingedam
58:57
58:46
8
Andreas Bos
Appingedam
1:00:52
59:50
9
Jan Marc Kok
Coevorden
1:01:40
1:01:36
M40, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Barry Bronsema
Groningen
39:08
39:06
2
Marcel Stoffers
Appingedam
41:11
41:09
3
Ronald v.d. Haak
Aduard
41:48
41:45
4
Fjodor van der Sluijs
SV Veendam
42:53
42:50
5
Harry Faber
Veendam
43:27
43:24
6
Richard Schudde
Delfzijl
45:21
45:18
7
Johann Rehwinkel
Fivelstreek
46:51
46:50
8
Erik Knapper
Winschoten
47:16
47:10
9
Ab Slagter
Uithuizermeeden
47:43
47:38
10
Adem Karaaslan
Loopgroep Kameleon
48:39
47:14
11
Martin Muller
Westerlee
49:15
49:09
12
Auke Latour
Yde
49:29
49:25
13
Jaap Smith
Artemis
49:59
49:50
14
Peter Stokjes
Baflo
50:42
50:41
15
Jan Speelman
Runners Stadskanaal
51:20
51:10
16
Erik Scholte
Musselkanaal
51:37
51:33
17
Jan Kornelis
Siddeburen
51:37
51:30
18
Hans Theunissen
Ciko '66
52:01
51:50
19
Geert Verbiesen
Hattem
52:10
52:04
20
Onne Bakker
Harkstede
52:47
52:36
21
Erwin Vos
Artemis
52:55
52:46
22
René Rijploeg
Uithuizermeeden
57:37
57:27
M50, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naanko Drent
Heiligerlee
43:01
43:00
2
Stef Riemens
BB lopers
43:55
43:54
3
Henk Por
Groningen
44:07
44:06
4
Trienco Bekkema
Veendam
46:50
46:47
5
Mario Schuiling
Winschoten
47:52
47:50
6
Peter de Boer
Groningen
48:26
48:22
7
Rudy Telkamp
Hoogezand
48:47
48:40
8
Koos Stadlander
Aquilo
48:51
48:48
9
René Noordegraaf
Noordwolde Gn
49:22
49:16
10
Jan Vos
Artemis
50:09
50:02
11
Bram Noordhuis
Appingedam
50:12
50:02
12
Herman Hofstede
Groningen
50:34
50:19
13
Fred Kamminga
Loppersum
50:37
50:28
14
Rinze Kramer
Bedum
51:27
51:21
15
Dick van den Berg
Stedum
51:30
51:22
16
John Walker
Loopgroep Kameleon
52:03
51:54
17
Jack Brondsema
Fivelstreek
52:13
52:06
18
Syb van der Veen
Loopgroep gRUNN
53:04
52:53
19
Hendrik Waijer
Aquilo
55:10
53:16
20
Kees Bas
Haren
55:12
54:58
M60, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
43:43
43:42
2
Roelof Berends
avVN
47:50
47:45
3
Herman Morrien
Aquilo
47:52
47:50
4
Wubbe Rendering
Aquilo
49:08
49:04
5
Dirk Heun
Appingedam
51:45
51:38
6
Jan Hendrik Polhuijs
Spijk
52:01
51:53
7
Henk Schuitema
Loopgroep Bedum
53:34
53:26
8
Sebe Klevering
Spijk
58:42
58:38
9
Frans Scheuneman
Friesland
1:02:22
1:02:21
10
Dirk Franssens
Saaksum
1:02:46
1:02:31
11
Jacob Schoonhoven
Runners Stadskanaal
1:05:36
1:05:24
12
Joop Werkman
Bedum
1:08:22
1:06:43
VSEN, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
Appelscha
39:21
39:20
2
An Bennema
Vitalis
42:07
42:05
3
Martine Bruinsma
Groningen
45:37
45:35
4
Graciella Evertsz
Delfzijl
50:46
50:43
5
Renske Linstra
Vitalis
50:50
50:44
6
Lilian van Stratum
Enschede
51:43
51:38
7
Richelle Wijsbeek
Winschoten
53:15
53:10
V30, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Francisca Eleveld-Ufkes
Harkstede
49:17
49:12
2
Erika Broekema
Loopgroep Aart Stigter
49:54
49:41
3
Femke Veldman
Fivelstreek
52:35
52:30
4
Jolanda Eelsing
Runners Stadskanaal
52:47
52:35
5
Marjolein van der Lei
Emmen
53:20
53:17
6
Lydia Doornbos
Appingedam
56:57
56:46
V40, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Faber
Veendam
45:52
45:49
2
Truus Verbiesen
Hattem
50:03
49:58
3
Sandra Medendorp
Pesse
50:16
50:10
4
Grietje Hoogerkamp-Heeg
Odoorn
51:38
51:26
5
Eva Post
TSV Riepe
55:25
55:12
6
Carla Frankruijter
Loopgroep Bedum
55:31
55:22
7
Linda Noordhuis
Appingedam
57:33
57:26
8
Joke Speelman-Roelfs
Stadskanaal
1:00:12
1:00:00
9
Anita Vos
Loopgroep Kameleon
1:05:29
1:05:18
V50, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janny Spreen
Gieten
52:06
52:02
2
Karen Geerts
Groningen
55:07
55:04
3
Aaltje Hovinga
SV Veendam
57:22
57:18
4
Nelly Andols
Groningen
58:04
57:52
5
Jellie Meer
Ciko '66
1:03:35
1:03:25
6
Grietje Dijkmans
Artemis
1:05:44
1:05:30
7
Ineke Wolters
Artemis
1:05:49
1:05:35
V60, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aukje Woltjer
Steendam
1:01:22
1:01:14
2
Evelyne Salari
Hunzerunners Loopgroep
1:09:55
1:09:50
3
Anneke Langeland
Odoorn
1:13:07
1:11:39
MAN, 6 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Kok
Westerlee
52:14
50:51
2
Niels Kuiper
52:17
49:57
3
Georg Herder
Appingedam
52:34
51:02
4
Manfred Kampen
Westoverledingen
52:46
51:32
5
Andre Smit
Hoogezand
52:51
50:53
6
Richard Ploeger
Winschoten
53:08
52:37
7
Marco Horn
Friedeburg
53:17
51:52
8
Eric Swijghuizen
Spijk Gn
53:30
51:52
9
Ype Boelens
Groningen
53:33
52:08
10
André Meinema
Bedum
53:55
52:25
11
Fedde Hoekstra
Noardburgum
54:47
53:03
12
Erik van Dijk
Groningen
54:57
52:04
13
Tom Hospes
Hunzerunners Loopgroep
54:58
53:49
14
Erkan Albayrak
Blijham
55:14
53:37
15
Jan Willem Hindriks
Winschoten
55:33
53:51
16
Marcel Grofsmid
Sappemeer
55:40
54:33
17
Marco Julian Schäfer
Großefehn
55:46
54:22
18
Arnold Veenkamp
Groningen
55:47
53:59
19
Niels Woltman
Eenrum
55:56
53:37
20
Eelco de Groot
Assen
56:10
53:11
21
Jaap Willemsen
Groningen
56:11
54:25
22
Harrie Scholtens
Muntendam
56:27
55:29
23
Jos van der Werff
Hoogezand
56:35
55:14
24
Willem Schuiling
Sappemeer
56:40
55:31
25
Hans Veeman
Sneek
56:40
56:08
26
Johan Kruit
Zandeweer
57:07
56:08
27
Roy Moes
Hoogezand
57:15
54:26
28
Kristof van Wetswinkel
Paaz
57:34
56:10
29
Martijn den Dulk
Muntendam
57:42
55:50
30
Erik Danhof
Baflo
57:55
55:43
31
Frans Wigchering
SV Veendam
58:02
56:22
32
Tonny Hoorndijk
Appingedam
58:19
57:19
33
Jelle Wijma
Groningen
58:26
56:02
34
Kelvin Stribos
Delfzijl
58:41
57:31
35
Harry Dusseljee
Westerlee Gn
59:02
58:29
36
Kor de Groot
Gieten
59:03
56:28
37
Arend Kampinga
Winsum
59:09
56:53
38
Koos van Koldam
Siddeburen
1:00:07
56:59
39
Reint Jakob Schut
Veendam
1:00:11
59:03
40
Peter Boonstra
Assen
1:00:24
58:24
41
Jarno Hofstee
Zuidbroek
1:00:26
58:11
42
Ruud van Roon
Delfzijl
1:00:37
58:37
43
Richard Scheper
Appingedam
1:00:45
58:15
44
Paul Bourguignon
Delfzijl
1:01:20
59:56
45
Martin Houwen
Blijham
1:01:20
59:48
46
Peter Boer
Groningen
1:01:36
59:43
47
Theo Vegter
Loopgroep Kameleon
1:02:10
59:57
48
Ben Staal
Groningen
1:02:19
59:09
49
Derk Jan van der Laan
Assen
1:02:43
59:45
50
David Samson
Loopgroep Bedum
1:02:48
1:00:04
51
Dirk De Weert
Loopgroep Kameleon
1:03:10
1:00:55
52
Jan de Koe
Groningen
1:03:13
1:01:52
53
Jan Rienstra
Groningen
1:03:14
1:01:26
54
Robert Werkman
Uithuizen
1:03:18
1:01:09
55
Martin Oomhens
Veendam
1:03:20
1:02:20
56
Cees Kampinga
Holwierde
1:03:22
1:01:42
57
Bennie Pool
Noordbroek
1:03:26
1:02:28
58
Erik Bakker
Uithuizermeeden
1:03:29
1:01:21
59
Hans Roeters
Delfzijl
1:03:36
1:00:13
60
Ralph Seubers
Wirdum Gn
1:03:52
1:01:15
61
Edwin Boelens
Musselkanaal
1:03:53
1:03:22
62
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
1:04:08
1:02:53
63
Ronny Klopstra
Kolham
1:04:12
1:02:48
64
Bert van Schie
Appingedam
1:04:33
1:01:58
65
Peter Zee
Assen
1:04:33
1:01:45
66
Henk Kiewiet
Wagenborgen
1:04:36
1:03:14
67
David Prins
Wirdum Gn
1:04:51
1:02:13
68
Egbert Geertsma
Groningen
1:04:59
1:02:33
69
Peter Eekhof
Loopgroep gRUNN
1:05:02
1:03:09
70
Ronald Danhof
Onderdendam
1:05:22
1:03:52
71
Jacob Rinsma
Wagenborgen
1:05:54
1:03:02
72
Jan Douma
Loopgroep gRUNN
1:05:55
1:04:02
73
Henk Martijn
Groningen
1:06:01
1:04:11
74
Tom Bune
Winschoten
1:06:58
1:04:54
75
Paul-Ivo Rauch
Winschoten
1:06:58
1:04:54
76
Johan Werkman
Uithuizermeeden
1:07:02
1:04:47
77
Gerard Bakker
Appingedam
1:07:11
1:05:02
78
Jos Banus
Gasselternijveen
1:07:23
1:05:54
79
Frans Meijer
Winschoten
1:07:53
1:06:01
80
Siep Bos
Winschoten
1:07:59
1:06:06
81
Jesper Bax
Sappemeer
1:08:07
1:06:04
82
Albert Mulder
Groningen
1:08:34
1:07:15
83
Kees Broeksema
Appingedam
1:08:43
1:07:06
84
Bert Krol
Wagenborgen
1:09:02
1:06:37
85
Andre de Jong
Siddeburen
1:09:19
1:07:28
86
Klaas Reitsema
Spijk Gn
1:09:53
1:07:03
87
Henk Droge
Haren
1:10:20
1:08:31
88
Ubo Ellens
Grijpskerk
1:10:55
1:08:23
89
Jacob Schoonbeek
Appingedam
1:11:01
1:09:22
90
Jan Buitenkamp
Siddeburen
1:12:07
1:11:27
91
Edward Stuut
Delfzijl
1:12:23
1:09:37
92
Peter v.d. Pol
Siddeburen
1:13:00
1:09:56
93
Herman Wassink
Loopgroep Kameleon
1:14:39
1:11:44
94
Anjo Huizinga
Appingedam
1:16:01
1:13:38
95
Pieter Haan
Delfzijl
1:17:03
1:15:35
96
Dick Zwiers
Nieuwolda
1:19:06
1:16:02
97
Dani Haan
Veendam
1:19:18
1:18:51
98
Boelie Patberg
Delfzijl
1:19:34
1:18:29
99
Abel Banus
Fivelstreek
1:19:41
1:18:06
100
Richard van Uijen
Farmsum
1:21:38
1:18:50
VROUW, 6 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henny Kuiper
Appingedam
46:08
44:31
2
Agnes Woldhuis
Ten Post
1:00:33
59:07
3
Mia Hut
Winsum Gn
1:00:54
59:06
4
Jose Mulder
Delfzijl
1:01:07
59:47
5
Ina Schuitema
Appingedam
1:01:08
59:28
6
Talea Kuiper
Delfzijl
1:01:14
59:45
7
Grietha Brinkema
Appingedam
1:01:58
1:00:25
8
Berber Werkman
Appingedam
1:01:59
1:00:27
9
Riëtte Danhof
Loopgroep Kameleon
1:02:10
59:57
10
Hendrika Terpstra
Sneek
1:03:05
1:02:32
11
Agnes Heida
Groningen
1:03:06
1:01:23
12
Leonie Woldendorp
Appingedam
1:03:15
1:00:27
13
Renate Werkman
Spijk Gn
1:03:42
1:01:34
14
Annemieke Rave
Kolham
1:04:57
1:03:29
15
Monique de Vries
Sappemeer
1:06:03
1:04:24
16
Marian Danhof
Loopgroep Kameleon
1:06:03
1:03:49
17
Saskia Woltman
Loopgroep Kameleon
1:06:04
1:03:50
18
Leonie Niemeijer
Blijham
1:06:45
1:04:16
19
Joke Ellens
Grijpskerk
1:07:02
1:04:30
20
Malgorzata Bartoszewicz
Groningen
1:07:21
1:05:00
21
Hilda Kuipers
Loopgroep Astrea
1:07:29
1:05:48
22
Cherique Nijhuis
Groningen
1:07:40
1:05:16
23
Johanna De Bruin
Loopgroep Astrea
1:07:46
1:06:05
24
Karin Broekhuizen
Groningen
1:07:49
1:05:26
25
Jeanine Abbingh
Loopgroep gRUNN
1:07:57
1:06:01
26
R. Hoving
Sappemeer
1:08:06
1:05:09
27
Harma Steenbergen
Delfzijl
1:08:43
1:07:05
28
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
1:09:39
1:07:26
29
Herma Kooi Wieringa
Usquert
1:09:46
1:07:29
30
Margriet Dilling-Pool
Drouwenerveen
1:11:08
1:08:49
31
Jacqueline Daalmeijer
Loopgroep gRUNN
1:11:13
1:09:13
32
Janna Sieburgh
Fivelstreek
1:11:53
1:09:32
33
Siska Hazewinkel
Zuidbroek
1:12:06
1:09:24
34
Rianne Freij
Siddeburen
1:12:07
1:11:27
35
Ans de Vries
Delfzijl
1:12:25
1:10:58
36
Jorine Kok
Westerlee
1:12:54
1:11:30
37
Manny Banus
Fivelstreek
1:13:06
1:11:38
38
Harriët Wassink
Loopgroep Kameleon
1:14:01
1:10:35
39
Nicolien Duinkerken
Winschoten
1:15:14
1:11:59
40
Gerry Doornbos
Fivelstreek
1:15:46
1:12:52
41
Hanneke List
Uithuizen
1:15:54
1:13:17
42
Ilse Tuitman
Uithuizen
1:15:54
1:13:17
43
Nicole Boschman
Loopgroep Kameleon
1:15:55
1:13:02
44
Lineke Ham
Loopgroep Kameleon
1:15:57
1:13:04
45
Francis van der Veen
Hoogezand
1:16:16
1:13:59
46
Marije Westerdijk
Uithuizen
1:16:29
1:15:40
47
Ella Klaassen
Assen
1:16:30
1:13:32
48
Annemieke Westerdijk
Uithuizen
1:16:43
1:15:55
49
Nienke Goedhart
Winsum Gn
1:17:29
1:14:58
50
Nadine Tuinman
Winsum Gn
1:17:34
1:15:02
51
Rika Dallinga
Meeden
1:18:38
1:16:58
52
Ina Haan
Veendam
1:19:19
1:18:52
53
Uaia Schievink
Muntendam
1:19:51
1:17:25
54
Hillie Bos
Veendam
1:19:51
1:17:25
MAN, 3 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Veenstra
Aduard
20:28
20:23
2
Finn van Pijkeren
Middelstum
21:18
21:15
3
Mike van der Molen
Siddeburen
23:32
22:32
4
Bas Groenewold
Delfzijl
24:32
23:31
5
Marc Cornelius
Groningen
24:34
23:10
6
Martin Tooren
Bedum
24:55
23:42
7
Jesper Koning
Winschoten
25:02
23:52
8
Maarten Knol
Delfzijl
25:04
24:02
9
Mick Gallagher
Appingedam
25:11
25:06
10
Erik van Zuiden
Delfzijl
25:23
23:50
11
Pieter Schuur
Delfzijl
25:27
23:08
12
Sietze Huizinga
Grootegast
25:28
24:14
13
Sven Buikema
Siddeburen
25:40
24:14
14
Rutger Aalders
Roodeschool
26:19
24:56
15
Allard Zwijghuizen
Zeerijp
26:21
25:29
16
Stijn van Hulsen
Zeerijp
26:21
25:30
17
Redger Bareis
Hellum
26:24
23:56
18
Nico Dijkshoorn
Uithuizen
26:32
25:02
19
Sander Niemeijer
Appingedam
26:36
25:20
20
Harrold de Boer
Delfzijl
26:42
25:35
21
Jarl Stijkel
Groningen
26:46
26:15
22
Mike De Haan
Groningen
26:55
25:25
23
Gerben Zwerver
Winsum Gn
27:05
25:19
24
Julian van Dijken
Delfzijl
27:17
25:53
25
Jeroen Werkman
Uithuizermeeden
27:18
25:33
26
Lars Dallinga
Woldendorp
27:18
25:49
27
Rafael van Gennip
Fivelstreek
27:35
26:14
28
Roelof Zwijghuizen
Zeerijp
27:38
26:44
29
Ruben Poortinga
Delfzijl
27:40
26:02
30
Martijn Boer
Winschoten
27:44
25:20
31
Wout van der Eide
Loppersum
27:59
25:49
32
Simon Dijker
Delfzijl
28:04
26:57
33
Jeroen Lueks
Groningen
28:04
25:45
34
Henk Snijder
Slochteren
28:06
26:53
35
Coen den Hertog
Wagenborgen
28:07
26:45
36
Gerben Kuilema
Loppersum
28:12
26:01
37
Ewout van der Laan
Appingedam
28:17
26:45
38
Tjeers Dirk Huizenga
Grootegast
28:19
27:05
39
Ferry Goike
Winschoten
28:21
25:36
40
Marcel Kampen
Westoverledingen
28:25
27:11
41
Stefan Jensma
Groningen
28:30
25:17
42
Arnout Schuitema
Ten Boer
28:31
26:32
43
Martijn Werkman
Appingedam
28:39
26:34
44
Pascal Wieringa
Holwierde
28:39
26:58
45
Frank Rijnberg
Giezen
28:44
28:40
46
Jurgen Lakamp
28:50
26:53
47
Marco Schuur
Midwolda
28:51
26:43
48
Pieter van den Berg
Appingedam
28:52
26:45
49
Stefan Groen
Delfzijl
28:58
26:26
50
Steffan Knoop
Delfzijl
28:59
26:53
51
Patrick Doornbos
Delfzijl
29:02
27:59
52
Rik van Stratum
Eindhoven
29:04
26:43
53
Paul Van Gosliga
Tollebeek
29:05
26:56
54
Raul de Vries
29:07
26:26
55
Johann Willms
Krummhorn
29:11
27:41
56
Huub van Gerven
Appingedam
29:17
27:55
57
Ebo Zaagman
Winsum
29:21
27:14
58
Sander Dallinga
Woldendorp
29:23
27:55
59
Hans Noorman
Zuidlaren
29:34
28:08
60
Erik Battjes
Delfzijl
29:36
26:39
61
Yardan Kruijer
Delfzijl
29:36
28:36
62
Emlyn van Voornveld
Holwierde
29:37
27:55
63
Aris Remmerde
AAC '61
29:38
28:19
64
Henk van der Vlis
Delfzijl
29:42
28:23
65
Rowan van Lennep
Appingedam
29:43
28:24
66
Lars Mulder
Delfzijl
29:43
28:04
67
Folko Kingma
Ten Boer
29:49
27:58
68
Tim Maneschijn
Loppersum
29:52
27:58
69
Maurits Wierenga
Zeerrijp
29:54
28:28
70
Yorick Niemeijer
Hoogezand
30:12
28:19
71
Jan Uffen
Delfzijl
30:15
28:44
72
Frank van Dijken
Delfzijl
30:15
28:50
73
Harry Goedhart
Appingedam
30:16
27:04
74
Rob Bakker
ATC '75
30:16
28:42
75
Hendrik Van Dis
Bedum
30:17
28:09
76
Reini van Dijk
30:18
27:39
77
Sjors Hoeppertz
Delfzijl
30:18
28:55
78
Hendrik Bulder
Westerlee
30:18
27:39
79
Karst van der Lei
Appingedam
30:22
28:05
80
Matthijs Wieringa
Holwierde
30:26
28:44
81
Wim Visscher
Groningen
30:34
26:14
82
Patrick Sietsema
Schildwolde
30:38
28:46
83
Brent de Vries
Delfzijl
30:49
27:39
84
Winston Moes
Smilde
30:56
28:05
85
Erwin Meinders
Westerlee Gn
30:58
29:37
86
Jort de Vries
Beilen
31:02
29:42
87
Eefko Loer
Wagenborgen
31:05
28:38
88
Yoram Stijkel
Groningen
31:07
30:36
89
Robert Ytsma
Spijk Gn
31:08
28:59
90
Koen Bootsman
Fivelstreek
31:15
28:05
91
Jasper Boonstra
31:16
28:35
92
Theo Bosker
Nieuwolda
31:18
30:26
93
Thomas Lueks
Groningen
31:24
29:06
94
Martin Beuker
Meedhuizen
31:33
29:16
95
Simon de Jong
Loppersum
31:35
29:40
96
Henk Feenstra
Hoogkerk
31:38
29:54
97
Dirk Jan Roelfsema
Delfzijl
31:39
28:35
98
Douwe Kosmeier
Ten Post
31:42
29:15
99
Thijs Veenhuis
Appingedam
32:02
30:39
100
Rogier Goossen
Middelstum
32:05
29:00
101
Han te Winkel
Slochteren
32:05
30:18
102
Harrie Bols
Groningen
32:10
29:19
103
Lars Noorman
Zuidlaren
32:17
30:50
104
Max Peters
Zeerijp
32:18
29:24
105
Auke Klaassen
Middelstum
32:18
30:32
106
Jack Haaijer
Uitwierde
32:19
29:28
107
Eduard Mulder
Delfzijl
32:31
30:02
108
Jari Hillenga
32:34
29:54
109
Siepko Scheper
Slochteren
32:37
31:26
110
Be Van der Laan
Meedhuizen
32:39
30:49
111
D. Loupatty
Delfzijl
32:41
31:22
112
Nico Hazenberg
Baflo
32:43
30:18
113
Steffen Voorzee
Delfzijl
32:45
31:07
114
Stijn Bouwman
Appingedam
33:01
31:28
115
Lammert Engberts
Vries
33:16
32:01
116
Martijn Prak
Delfzijl
33:18
31:47
117
Gerrit van der Eide
Loppersum
33:19
31:10
118
Gerard van Gennip
Appingedam
33:21
31:59
119
Milan van Gennip
Appingedam
33:21
32:00
120
Alwin van Hassel
Appingedam
33:22
30:38
121
Dirkjan Douwma
Paterswolde
33:22
30:44
122
Tim Ridder
Appingedam
33:22
31:23
123
Menno Bos
Delfzijl
33:31
32:11
124
Daniel Smit
Hoogezand
33:32
30:56
125
Adrie Helmens
Siddeburen
33:33
31:26
126
Bart Jager
Assen
33:37
31:34
127
Jose Bakker
Uithuizen
33:38
32:08
128
Anton de Lange
Appingedam
33:40
31:39
129
Eddy de Jong
Farmsum
33:41
32:43
130
Jorus Nieuwenhuis
Leens
33:42
30:31
131
Garco Bultstra
Uithuizermeeden
33:43
32:47
132
Klaas Bosker
Spijk Gn
33:45
31:37
133
Jan Anne Zuidema
Baflo
33:45
31:19
134
Peter Kuipers
Delfzijl
33:47
32:19
135
Bas Drijfhamer
Fivelstreek
33:48
32:20
136
Jan Dik
Delfzijl
33:52
31:50
137
Roy Croeze
Slochteren
33:56
31:17
138
Robbert Dieterman
Veendam
34:04
31:46
139
Robin Heersema
Delfzijl
34:11
31:07
140
Egbert de Groot
Bedum
34:11
30:59
141
Lucas Huizinga
Delfzijl
34:13
31:11
142
Gijs van der Laan
Garsthuizen
34:14
32:19
143
Max Nienhuis
Veendam
34:18
31:35
144
Syco Sijtsma
Appingedam
34:23
31:38
145
Ludwig Kempenaar
Winschoten
34:24
31:45
146
Elles Rozeboom
Appingedam
34:25
32:49
147
Jakob Werkman
Fivelstreek
34:29
31:37
148
Hans Jensma
Groningen
34:33
31:23
149
Stijn Geersing
Groningen
34:35
31:31
150
Robbie van Land
Delfzijl
34:44
32:34
151
Ronny Noordenbos
Delfzijl
34:45
31:43
152
Gerrit Kiekebos
Haren
34:47
31:53
153
Henk van der Tuin
Annen
34:49
32:18
154
Patrick Reitsema
Spijk Gn
34:54
32:05
155
Bobby Vries De
Delfzijl
34:57
34:33
156
Gert Van der Wal
Middelstum
34:59
31:54
157
Gerrit Jan Warmink
Eexterveen
35:04
32:21
158
Martin Veenstra
Delfzijl
35:04
32:29
159
Stass Jansema
Delfzijl
35:08
34:43
160
Bjorn van der Veen
Groningen
35:09
33:19
161
Erik Engelage
Scheemda
35:10
32:34
162
Jurrien Schuitema
Ten Boer
35:21
33:22
163
Wouter Verhaag
't Zandt Gn
35:25
33:31
164
Harry de Groot
Gieten
35:31
33:12
165
Gerard de Vries
Veendam
35:31
32:49
166
Bertus Vissdam
Garsthuizen
35:32
33:18
167
Marco Koning
Bedum
35:34
33:35
168
Sem Koning
Bedum
35:35
33:34
169
Matthijs Vos
Sappemeer
35:36
33:21
170
Richard Borgman
Delfzijl
35:37
32:54
171
Leon Bax
Sappemeer
35:39
33:24
172
Ruben Vos
Sappemeer
35:44
33:29
173
Gerard van der Linde
Spijk Gn
35:47
32:45
174
Harry Niemeijer
Hoogezand
35:53
34:00
175
Lars Flamming
Woerden
35:53
33:33
176
Kevin de Vette
Groningen
35:54
34:44
177
Theo Kruijver
Delfzijl
36:15
35:24
178
Jurgen Koetze
Delfzijl
36:15
33:43
179
Joop Colpa
Appingedam
36:16
35:18
180
Fré Dilling
Drouwenerveen
36:20
34:02
181
Dennis Klasen
Delfzijl
36:22
34:12
182
Sam Schaaphok
Holwierde
36:44
35:08
183
Janco de Winter
Middelstum
36:49
35:03
184
Hendrikus C. Bruggink
Appingedam
36:53
35:04
185
Jan H Boelsem
Farmsum
37:13
35:46
186
Erik Peetsma
Winschoten
37:33
35:31
187
Harold Wever
Assen
37:34
35:45
188
Erik Schouten
Delfzijl
37:43
34:35
189
Gerrit Meter
Appingedam
37:48
35:54
190
Ryan De Haan
Groningen
37:48
36:08
191
Kor Bootsman
Fivelstreek
37:56
34:46
192
Nico Marinus
Siddeburen
38:08
35:38
193
Jan Pieter Hut
Siddeburen
38:09
35:39
194
Hessel Veltman
Appingedam
38:20
35:24
195
Pieter Peen
Appingedam
38:26
35:37
196
Peter Smith
Delfzijl
38:27
35:17
197
Robin Vader
Ten Boer
38:31
35:35
198
Klaas Smit
Loopgroep Kameleon
38:36
36:15
199
Benny Scholtens
Muntendam
38:43
36:03
200
Eddie Burema
Zuidbroek
38:43
36:04
201
Naushad Sewbalak
Delfzijl
38:53
36:26
202
Hilde Hekkema
Appingedam
39:04
38:05
203
Jan Kalk
Fivelstreek
39:21
37:44
204
Jaap Velema
Groningen
39:22
37:27
205
Thijs van der Veen
Groningen
39:29
37:38
206
Dick Doornbos
Fivelstreek
39:47
36:53
207
André Poortinga
Delfzijl
39:50
38:11
208
Henk Mulder
Delfzijl
39:54
37:56
209
Tijn Koster
Hellum
39:56
37:28
210
Jacob Visser
Groningen
40:21
38:19
211
Daan Ridder
Appingedam
40:47
38:48
212
Tom Roggema
Krewerd
40:56
37:54
213
Melvin Heersema
Delfzijl
42:15
39:13
214
Erwin Merk
Leeuwarden
42:27
40:22
215
Rian Huiberts
Delfzijl
42:37
39:24
216
Thomas Venhuizen
Appingedam
42:38
40:20
217
Rob Schilling
Appingedam
44:24
42:00
218
Geert Koetje
Winschoten
44:42
43:07
219
Erik de Jong
Ten Boer
47:05
45:23
220
Henk van Wiefferen
Delfzijl
51:06
48:36
221
Patrick Hazekamp
Appingedam
53:48
51:06
222
Marcel Klaassens
Groningen
1:04:26
1:00:17
223
Ruurd Huizenga
Delfzijl
1:04:58
1:01:07
VROUW, 3 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Matthijsse
Groningen
24:17
24:10
2
Jannie Laning
Groningen
26:10
26:03
3
Noa Lahuis
Garrelsweer
28:00
25:47
4
Sariena Evertsz
Delfzijl
28:33
27:16
5
Sylvia Overgaauw
Delfzijl
28:59
26:52
6
Anouk Uil
Siddeburen
29:07
27:33
7
Karin Meursing-Harens
Appingedam
29:17
28:02
8
Amelie Hoendermis
Appingedam
29:19
27:21
9
Esther Bergsma
Appingedam
29:22
28:07
10
Leonie van Zuiden
Delfzijl
29:44
28:11
11
Maaike de Jong
Loppersum
29:52
27:58
12
Ciska de Vries
Appingedam
29:57
27:44
13
Marloes Bosma
Bedum
30:14
28:50
14
Jasmin Slump
Delfzijl
30:21
28:49
15
Miranda Bakker
Delfzijl
30:34
27:53
16
Josefien Slump
Delfzijl
30:39
29:07
17
Giny Koning
Winschoten
30:39
29:27
18
Kim Scheper
Meppel
30:45
29:33
19
Wietske van der Meulen
Eelde
30:47
29:03
20
Nienke Dijkstra
Loopgroep gRUNN
30:47
28:50
21
Anja Tuinstra
Kolham
30:50
28:54
22
Floor Groenewold
Delfzijl
31:03
30:03
23
Fern Smit
Tjuchem
31:13
29:54
24
Jacqueline Willems
Appingedam
31:17
30:25
25
Saskia Bosscher-van den Berg
Delfzijl
31:40
30:10
26
Anne Heus
Hardenberg
31:41
30:00
27
Jolanda Hoekstra
Delfzijl
31:45
30:24
28
Evelyn Wolthuis
Meedhuizen
31:48
31:12
29
Marit Kauw
Ondendendam
31:48
30:27
30
Gerieke Buist
Aduard
31:48
30:27
31
Simone de Wolf
Appingedam
31:54
31:02
32
Isabella Slump
Delfzijl
32:05
30:32
33
Lia Hesling
Tjuchem
32:12
30:52
34
Rianne Slagter
Groningen
32:20
30:55
35
Bianca Boerema
Appingedam
32:28
31:13
36
Heidy Wieringa
Holwierde
32:31
30:48
37
Antje Scheper
Slochteren
32:37
31:27
38
Silvana Weurding
Groningen
32:44
31:29
39
Gea Wijnholds
Winschoten
32:49
30:42
40
Petra Van der Laan
Hoogezand
32:52
31:58
41
Maja Hoving van Heuveln
Eext
32:53
31:57
42
Jannet Knoop
Schildwolde
33:05
31:15
43
Angelique Roggen
Wirdum
33:07
31:41
44
Linda Engberts
Vries
33:16
32:01
45
Jildou Rinsma
Appingedam
33:18
30:25
46
Anouk Toxopeus
Appingedam
33:20
31:43
47
Monica Oosterheerd
Appingedam
33:21
31:44
48
Herma Mittendorff
Groningen
33:21
30:30
49
Ramonda Zaagman-Visser
Winsum
33:34
31:26
50
Henriette de Boer
Veendam
33:36
31:30
51
Jeannet Kruit
Zandeweer
33:41
32:41
52
Miranda Ytsma
Spijk Gn
33:42
31:33
53
Hermien Gerritsen
Delfzijl
33:45
30:39
54
Trea Schuiling
Sappemeer
33:47
32:37
55
Tineke Naafs
Wagenborgen
33:49
31:20
56
Britt van Akker
Franeker
33:49
31:48
57
Ja Lambers
Delfzijl
33:57
31:13
58
Liesbeth Hansen
Wagenborgen
34:00
32:58
59
Marjolein Lanting
Groningen
34:01
32:17
60
Nynke-Boudien Plat
Groningen
34:04
32:53
61
Gera Vos
Ten Post
34:08
31:12
62
Esther Rook
Loopgroep Bedum
34:12
31:39
63
Marit Noordenbos
Delfzijl
34:15
31:13
64
Marjon Feenstra
Franeker
34:22
32:16
65
Carola Van Graft
Termunten
34:25
32:10
66
Linda van der Eide
Loppersum
34:37
32:26
67
Jannie Hamming
Groningen
34:37
33:26
68
Anja Wassenaar
Delfzijl
34:38
33:16
69
Melanie Nubé
Groningen
34:47
33:04
70
Faby Pfaff
Ten Boer
34:55
32:05
71
Hennie de Vries
Delfzijl
34:55
33:24
72
Dorothe List
Zandeweer
34:58
32:22
73
Kirsten Verhagen
Eelde
35:04
31:59
74
Yara Thielpape
Woldendorp
35:09
34:35
75
Nienke van der Laan
Meedhuizen
35:09
33:20
76
Annette Nugteren
Overschild
35:21
33:33
77
Nanda Rosing
Appingedam
35:24
33:30
78
Petra Wiersema
Spijk
35:28
32:55
79
Leonie van Dam
Spijk
35:28
32:55
80
Esther Inklaar
Delfzijl
35:34
34:33
81
Annie de Boer
Ten Post
35:34
33:09
82
Kirsten Prak
Delfzijl
35:35
34:04
83
Marike Goossen - Eisinga
Middelstum
35:36
32:31
84
Marian de Jong
Ter Apelkanaal
35:37
33:35
85
Jeannet Engberts
Appingedam
35:40
33:45
86
Jose Spijk
Appingedam
35:42
34:13
87
Lucy Heersema-Meima
Fivelstreek
35:44
32:40
88
Griet Rozeboom
Zandeweer
35:46
33:10
89
Kim Bakker
Uithuizermeeden
35:50
33:40
90
Renee Boerema
Uithuizermeeden
35:51
33:41
91
Nienke Stoffers
Appingedam
35:52
32:56
92
Danny Latour
Garsthuizen
35:56
34:02
93
Heleen Mulder
Veendam
36:02
34:03
94
Fleur de Jong
Siddeburen
36:06
34:13
95
Miriam Boerma
Delfzijl
36:06
34:39
96
Tinette Kool
Garrelsweer
36:06
34:39
97
Diana Schuiling
Uithuizermeeden
36:10
33:54
98
Susan Werkman
Uithuizermeeden
36:10
33:54
99
Deborah Wieringa
Uithuizen
36:12
33:54
100
Hilda Meijerhof
Appingedam
36:14
34:48
101
Diana Landman
Delfzijl
36:17
34:45
102
Elsje Vos
Sappemeer
36:17
34:02
103
Linda Hoffman
Holwierde
36:17
33:14
104
Julia Aalders
Roodeschool
36:25
33:54
105
Larissa Wijninga
Siddeburen
36:27
35:14
106
Chantal Nijdam
Bierum
36:33
34:58
107
Melanie Nijdam
Bierum
36:34
34:59
108
Bertine Pilon
Groningen
36:37
34:42
109
Karin Holties
Loopgroep Astrea
36:40
34:44
110
Anna Bullema
Loopgroep Kameleon
36:44
34:20
111
Yrsa Brouwer
Delfzijl
36:45
33:58
112
Els Niezen
Fivelstreek
36:46
35:05
113
Hanne Smit
Siddeburen
36:46
35:13
114
Annemiek de Ruiter
Meedhuizen
36:49
35:05
115
Anet Klaassen
Loopgroep Kameleon
37:08
35:22
116
Magteld Ruiters
Oosterwijtwerd
37:09
35:42
117
Mariska Westerbrink
Delfzijl
37:10
34:14
118
Annet Bos
Wijster
37:13
35:19
119
Marieke Blom
Groningen
37:23
36:11
120
Barbara Zijlstra-Fokkens
Groningen
37:25
34:27
121
Foekje Oosterhof
Appingedam
37:25
36:02
122
Maartje Smit
Delfzijl
37:27
34:41
123
Anita Meter
Appingedam
37:28
35:35
124
Tinka de Vries
Wagenborgen
37:30
34:36
125
Marieke Lietmeijer
Tolbert
37:30
36:01
126
Nienke Biesheuvel
Roodeschool
37:41
35:37
127
Lisanne Kuilema
Loppersum
37:41
35:38
128
Eva Ros
Leiden
37:43
35:59
129
Ellen de Boer-v.d. Molen
Delfzijl
37:44
34:33
130
DM Mast
Loopgroep Bedum
37:44
35:12
131
Tanja Teeselink
Appingedam
37:58
35:25
132
Janny Homan
Appingedam
38:01
34:59
133
Emma Moesker
Wirdum
38:04
35:28
134
Loraine Olthuis
Zeerijp
38:05
35:28
135
Jessica Roode
Holwierde
38:07
36:22
136
Diana Gotlieb
Appingedam
38:13
36:26
137
Somaya Venderbos
Appingedam
38:16
35:40
138
Mignon Noordegraaf
Noordwolde Gn
38:17
36:45
139
Ingrid Hofstee
Zuidbroek
38:19
36:04
140
Cynthia Jakobs
Groningen
38:20
35:25
141
Conny Rasidi
Hoogezand
38:23
36:26
142
Greetje Peen-Hartlief
Appingedam
38:27
35:38
143
Janneke Houtman
Farmsum
38:36
35:25
144
Annelies Schaaphok
Loopgroep Kameleon
38:36
36:15
145
Natalie Kalma
Loopgroep Kameleon
38:36
36:13
146
Tineke Hemmes
Loopgroep Kameleon
38:36
36:15
147
Janneke De Weert
Loopgroep Kameleon
38:36
36:15
148
Cora Mulder
Heiligerlee
38:45
35:59
149
Martine Entjes
Siddeburen
38:48
36:18
150
Debby Westerhuis
Holwierde
38:48
35:52
151
Monika Koops
Heiligerlee
38:49
36:02
152
Kim Landman
Appingedam
38:51
36:20
153
Rita Woldendorp
Appingedam
38:52
36:05
154
Paulina van Zuijlen
Delfzijl
39:05
38:05
155
Martine Sijtsma
Mantgum
39:09
37:42
156
Fleur Oosterhoff
Middelstum
39:10
36:04
157
Alie Pijper
Appingedam
39:14
37:09
158
Sonja Lüneburg
Delfzijl
39:15
37:10
159
Karen Stam
Veendam
39:27
36:44
160
Petra Van der Wal
Middelstum
39:29
36:23
161
Swannet Velema
Groningen
39:34
37:33
162
Melanie Van Hameren
Termunterzijl
39:36
37:51
163
Linda Pethke
Delfzijl
39:42
37:38
164
Sanne Kolkman
Groningen
39:50
36:55
165
Liselore Werkman
Delfzijl
39:54
37:02
166
Sisca Mulder
Delfzijl
39:54
37:56
167
Gea Winter
Hellum
39:56
37:28
168
Britt Geersing
Groningen
39:58
36:52
169
Fransje Straat
Meeden
40:11
37:45
170
Hillie van Dijk
Meeden
40:12
37:47
171
Jeanine Kobes
Westerwijtwerd
40:18
38:43
172
Marijke van der Veen
Loopgroep gRUNN
40:22
38:31
173
Anneke Rook
Loopgroep Bedum
40:25
37:52
174
Hetty van der Molen
SV TEO
40:25
37:31
175
Karla Woldhuis
SV TEO
40:26
37:31
176
Petra Kobes
Westerwijtwerd
40:26
38:51
177
Esmee Schouten
Veendam
40:35
37:52
178
Linda de Vries
Midwolda
40:42
38:06
179
Sandra Rozeveld
Winschoten
40:43
38:05
180
Annelies Prins
Delfzijl
40:51
38:12
181
Claudia Beuving
Delfzijl
40:56
39:40
182
Erna Euverink
Kropswolde
41:15
40:19
183
Harma van der Veen
Delfzijl
41:40
38:38
184
Gina Steen
Meedhuizen
41:44
38:42
185
Denise Loves
Appingedam
42:01
39:45
186
Benthe Veeman
Garrelsweer
42:10
39:36
187
Esmee Linstra
Appingedam
42:25
40:07
188
Henriette Klevering
Delfzijl
42:31
39:30
189
Marjanne Blokzijl
Delfzijl
42:32
39:30
190
Ilona Batjes
Appingedam
42:52
40:15
191
Mary Dallinga
Fivelstreek
43:31
40:43
192
Joyce Doornbos
Delfzijl
43:31
40:43
193
Isabella Geyle
Delfzijl
43:39
40:45
194
Sylvia Zuur
Hellum
43:49
41:18
195
Esmee Smit
Delfzijl
43:59
41:13
196
Dutsaida Soleana
Delfzijl
44:20
41:44
197
Kimberly Stoppels
Delfzijl
44:21
41:28
198
Chantal Goossen
Delfzijl
44:27
41:15
199
Roos Koetje
Aquilo
44:42
43:07
200
Dineke Kok
Fivelstreek
45:35
42:47
201
Meliena Bolhuis
Ten Post
46:42
44:24
202
Leonie Schuitema
Delfzijl
47:07
44:32
203
Annet Bronda
Wagenborgen
47:56
44:56
204
Christa Groenbroek
Delfzijl
48:01
44:59
205
Marjan van Hal-Pronk
Delfzijl
48:02
45:02
206
Suzanne Heijmans
Groningen
50:53
49:18
207
Elsje Vermunt
Appingedam
50:54
49:18
208
Alida Exoo
Delfzijl
52:57
49:49
209
Demi van Sloten
Delfzijl
53:48
51:07
210
Samantha Schreijver
Delfzijl
57:47
55:12
211
Kirsten Nowak
Appingedam
58:08
54:19
212
Michelle Doff
Delfzijl
58:08
55:35
213
Ayla Bolt
Appingedam
59:17
56:31
214
Angelique Huizenga Poelma
Delfzijl
1:05:18
1:01:29
215
Elly Velema
Haren Gn
1:07:29
1:03:43
BEDR, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Mark van Maaren
Omgevingsdienst Groningen
18:51
18:49
2
Thijs Thijs Wiggerts
Huis & Hypotheek Appingedam
19:05
18:59
3
Rindert Rindert Keulen
Waterschap Noorderzijlvest
19:10
19:03
4
Pieter Jan Pieter Jan Kooi
Kon.Niestern Sander
20:01
19:59
5
Nick Nick Zuidema
Bos & Koolhof
20:19
20:16
6
Thijs Thijs Krukkert
Huis & Hypotheek Appingedam
20:30
20:21
7
Siemon Siemon Hinrichs
Dow Benelux
20:52
20:51
8
Thijs Thijs Sonneveld
Voetbalvereniging NEC
21:05
20:43
9
Peter Peter Pettinga
Huis & Hypotheek Appingedam
21:20
21:11
10
Arjen Arjen Klasens
Catering De Vesting
21:21
21:04
11
Dieter Dieter Hinrichs
Kon.Niestern Sander
21:43
21:35
12
Julian Julian Kruijer
Kappelhof Advocaten
21:47
21:32
13
Dik Dik de Vries
Bos & Koolhof
21:59
21:45
14
Wietze Wietze de Vries
Catering De Vesting
22:05
21:52
15
Jan Jan van der Velde
Zeolyst C.V.
22:07
21:49
16
Leon Leon Lourens
Lubrizol
22:39
22:20
17
Diede Diede Snijder
Bos & Koolhof
22:42
22:26
18
Jan Jan Doorduin
Kon.Niestern Sander
22:43
22:33
19
Emiel Emiel Harder
Huis & Hypotheek Appingedam
22:46
22:36
20
Wouter Wouter van Laar
Omgevingsdienst Groningen
22:54
22:41
21
Duurt Duurt Dijkman
Bos & Koolhof
22:56
22:42
22
Renate Renate Kramer
Brandsma-De Jong
23:03
22:58
23
Jan Jan Reinert
Amasus Shipping B.V.
23:03
22:46
24
Erwin Erwin Koerts
Smit Sport
23:06
22:54
25
Eric Eric Vonk
Amasus Shipping B.V.
23:07
22:52
26
Jari Jari Slort
Amasus Shipping B.V.
23:09
22:52
27
Melvin Melvin Bruggers
Smit Sport
23:11
23:02
28
Bob ten Brink
Bos & Koolhof
23:17
23:03
29
Laura Laura Colpa
Jumbo Noordman
23:17
22:27
30
Roy Roy Beukema
Catering De Vesting
23:34
23:17
31
Henny Henny Vernooy
Catering De Vesting
23:34
23:14
32
Ronny Ronny Cramer
Kappelhof Advocaten
23:35
23:23
33
Herman Herman Alting
Omgevingsdienst Groningen
23:35
23:21
34
Rudy Rudy Boers
Acantus
23:37
23:33
35
Eelke Jan Eelke Jan Bouma
Kinesefysio 1
23:37
23:10
36
Jorrik Jorrik Hansen
Brandsma-De Jong
23:37
22:33
37
Monica Monica Kamphuis
Brandsma-De Jong
23:39
22:29
38
Robin Robin Riepma
Brandsma-De Jong
23:40
22:36
39
Sander Sander Bruijgoms
Amasus Shipping B.V.
23:41
23:27
40
Erwin Erwin Noordhoff
Voetbalvereniging NEC
23:42
23:19
41
Frank Frank Munneke
AkzoNobel Industrial Chemicals
23:49
23:28
42
Johan Johan Bierma
Kon.Niestern Sander
23:51
23:42
43
Arjen Arjen Luinenburg
Gemeente Delfzijl
23:52
23:03
44
Harbert Harbert Bruggers
Kon.Niestern Sander
23:55
23:45
45
Peter Peter Edens
keurslagerij karst de jong
23:57
23:50
46
Heino Heino Jonk
Amasus Shipping B.V.
23:59
23:42
47
Carin Carin Kuiper
EEW Delfzijl bv
23:59
23:41
48
Johan Johan Schriemer
Smit Sport
24:07
23:56
49
Jan Jan Krans
Kon.Niestern Sander
24:09
24:06
50
Auke Auke Douma
Wijnne Barends
24:11
23:53
51
Richard Richard van der Meij
Wijnne Barends
24:15
23:57
52
Arjan Arjan Steenhuis
AkzoNobel Industrial Chemicals
24:19
24:00
53
Roger Roger Westerhuis
Dow Benelux
24:19
23:57
54
Jos Jos Ridder
Loodswezen regio Noord
24:21
23:08
55
Jan Jan van den Berg
Elzingagroep
24:24
23:54
56
Jorian Jorian Holwerda
Wijnne Barends
24:29
23:51
57
Ruud Ruud Boonacker
Omgevingsdienst Groningen
24:30
24:00
58
Erik Jan Erik Jan Raangs
Catering De Vesting
24:36
24:15
59
Kris Kris Klasens
Kon.Niestern Sander
24:37
24:26
60
Bart Bart Klasens
Catering De Vesting
24:40
24:23
61
Colin Colin Vial
Amasus Shipping B.V.
24:41
24:25
62
Rudy Berg
Koninklijke Wagenborg
24:44
24:24
63
Thomas Thomas Mollema
Kappelhof Advocaten
24:47
24:32
64
Lasse Lasse Doornbos
Brandsma-De Jong
24:47
24:40
65
Martin Martin Sona
Kappelhof Advocaten
24:50
24:36
66
Jeroen Jeroen Doornbos
Onderwijsinstelling Marenland
24:51
24:28
67
Peter Peter Wassing
Voetbalvereniging NEC
24:54
24:31
68
Hans Hans Hoekman
Omgevingsdienst Groningen
24:58
24:45
69
Adams Adams Sarkodie
Chemcom industries B.V.
25:00
24:13
70
Erik Erik Bosscher
Brandsma-De Jong
25:03
24:55
71
Ricardo Ricardo Tillema
Waterschap Noorderzijlvest
25:04
24:33
72
Theo Theo Haan
MF Shipping Group
25:08
24:29
73
Alex Alex van Delden
Loodswezen regio Noord
25:10
23:58
74
Ronald Ronald Hommes
Brandsma-De Jong
25:13
23:57
75
Mathijs Mathijs Mollema
Kappelhof Advocaten
25:13
24:57
76
Jan Jan ten Hove
Chemcom industries B.V.
25:14
24:50
77
Klaas Klaas Spruijt
AkzoNobel Industrial Chemicals
25:15
24:49
78
Thomas Thomas Zylstra
Amasus Shipping B.V.
25:17
25:02
79
Stephan Stephan Timmer
Sealane Coldstorage B.V.
25:18
24:43
80
Kees Kees Kuipers
Huis & Hypotheek Appingedam
25:19
24:48
81
Rogier Rogier Roeters
Loodswezen regio Noord
25:21
24:04
82
Daniel Daniel Smidts
Catering De Vesting
25:22
25:04
83
Menno Menno van der Meer
Waterschap Noorderzijlvest
25:26
24:55
84
Joachim Joachim Douma
PPG Silica
25:28
24:36
85
Willem Willem van der Velden
Loodswezen regio Noord
25:44
25:24
86
Christien Christien Meijer
Vliethoven
25:48
25:09
87
Arjan Arjan Boersma
Brandsma-De Jong
25:51
24:47
88
Martijn Martijn Brons
Brandsma-De Jong
25:52
24:47
89
Leon Leon Boer
Kinesefysio 1
25:54
25:27
90
Rick Rick Harms
Chemcom industries B.V.
25:54
25:09
91
Berry Berry Mulder
Delamine 1
25:55
24:17
92
Jasper Jasper Noordhoff
Koninklijke Wagenborg
25:55
25:18
93
Jasper Jasper Vonk
Amasus Shipping B.V.
26:04
25:51
94
Mark Mark Kuiper
EEW Delfzijl bv
26:07
25:14
95
Bas Bas Deen
Loodswezen regio Noord
26:11
24:54
96
Danny Danny Kremer
Amasus Shipping B.V.
26:12
25:55
97
Edzard Edzard Akkerman
Huis & Hypotheek Appingedam
26:12
25:42
98
Henk Henk van der Heide
Stork Technical Services
26:18
25:58
99
Arnold Arnold Raspe
Brandsma-De Jong
26:19
26:12
100
Martijn Martijn Meijer
Brandsma-De Jong
26:21
25:22
101
Paul Paul Munting
Onderwijsbureau Marenland
26:23
26:00
102
Berteld Berteld Ruiter
Dow Benelux
26:24
25:58
103
Harry Harry Smit
Delamine 1
26:33
26:08
104
Jarnick Jarnick Lourens
Lubrizol
26:34
26:16
105
Roy Roy de Jonge
Lubrizol
26:35
26:00
106
Hein Hein Bijlholt
Wijnne Barends
26:36
26:02
107
Jasper Jasper Wiersema
Kinesefysio 1
26:41
24:25
108
Max Max Kiewiet
Chemcom industries B.V.
26:43
25:58
109
Henk Henk Noordhoek
Koninklijke Wagenborg
26:44
26:24
110
Joetjes Joetjes Muller
Brandsma-De Jong
26:49
25:45
111
Kurt Kurt van der Meer
Waterschap Noorderzijlvest
26:49
26:18
112
Corne Corne Bos
Evonik
26:50
23:34
113
Mark Mark Drijfhout
Amasus Shipping B.V.
26:56
26:40
114
Christel Christel Marree
MF Shipping Group
26:56
26:44
115
Menno Menno Muller
Smit Sport
27:00
26:25
116
Dennis Dennis Boerma
Voetbalvereniging NEC
27:04
26:42
117
Mihai Mihai Nastase
PPG Silica
27:08
26:15
118
Daan Daan Kruizinga
Stork Technical Services
27:10
26:51
119
Niek Niek van der Velde
Zeolyst C.V.
27:14
26:54
120
Frans Frans de Jonge
Sealane Coldstorage B.V.
27:17
26:42
121
Tonny Tonny Redmeijer
AkzoNobel Industrial Chemicals
27:19
26:54
122
Feike Feike van Driesum
Chemcom industries B.V.
27:21
26:56
123
Helmer Helmer Potma
Delamine 1
27:23
26:57
124
André André Tap
Koninklijke Wagenborg
27:24
26:57
125
Ronald Ronald Sneek
Reym B.V.
27:26
25:47
126
Menno Menno Lesterhuis
Reym B.V.
27:26
25:47
127
Sander Sander Tuil
Expert Boersma
27:30
26:53
128
Martijn Martijn Koerts
Smit Sport
27:31
27:20
129
Hedzer Hedzer Rozeboom
Elzingagroep
27:32
27:04
130
Evert Evert van der Wiel
Elzingagroep
27:33
27:03
131
Ruben Ruben Snijder
Brandsma-De Jong
27:33
26:26
132
Kor Kor Tillema
Waterschap Noorderzijlvest
27:33
27:01
133
Tobias Tobias Stuut
Brandsma-De Jong
27:34
25:37
134
Johan Johan Wolt
AkzoNobel Industrial Chemicals
27:38
27:09
135
Sander Sander Dost
Chemcom industries B.V.
27:39
26:55
136
Michael Michael Sterk
Kon. Niestern Sander
27:40
25:53
137
Robert Robert Brons
Koninklijke Wagenborg
27:40
27:13
138
Edwoud Edwoud Eiten
Stork Technical Services
27:42
27:23
139
Johnny Johnny Ligtlee
Bos & Koolhof
27:48
27:32
140
Joep Joep Kiewiet
Chemcom industries B.V.
27:48
25:57
141
Edwin Edwin Ottens
Evonik
27:50
24:33
142
Sander Sander Boer
Dow Benelux
27:56
27:38
143
Marcel Marcel Kruit
MF Shipping Group
27:58
24:34
144
Sebastiaan Sebastiaan Verstappen
Koninklijke Wagenborg
27:58
27:30
145
Nino Nino Tualena
Voetbalvereniging NEC
27:58
27:35
146
Arjan Arjan Kant
Expert Boersma
28:00
27:22
147
Henriette Henriette Edens Draaijer
keurslagerij karst de jong
28:02
27:45
148
Elbert Elbert Godlieb
Brandsma-De Jong
28:05
27:39
149
Lodewijk Lodewijk Brondijk
Zijnstijl Haarstijl
28:09
27:04
150
Joost Joost Ottens
Evonik
28:10
24:54
151
Dennis Dennis Ridder
Stork Technical Services
28:14
25:51
152
Marijn Marijn Metzlar
MF Shipping Group
28:15
27:27
153
Roeland Roeland Kiewiet
Chemcom industries B.V.
28:17
27:30
154
Ibo Ibo Nobbe
Stork Technical Services
28:19
27:52
155
Christina Christina Bonertman
Delamine 1
28:24
27:27
156
Sander Sander Berends
Stork Technical Services
28:26
28:04
157
Eric Eric Mathôt
BK ingenieurs
28:27
27:48
158
Carsten Carsten Rose
Gemeente Delfzijl
28:27
27:25
159
Louis Louis Lijklema
Reym B.V.
28:29
27:31
160
Hindrik Hindrik Kok
AkzoNobel Industrial Chemicals
28:30
27:57
161
Martin Martin Mulder
Amasus Shipping B.V.
28:32
28:14
162
Mirte Mirte Schippers
Huis & Hypotheek Appingedam
28:32
28:01
163
Frank Frank Marks
Huis & Hypotheek Appingedam
28:33
28:04
164
Richard Richard Bos
Expert Boersma
28:37
28:00
165
Pascal Pascal Pathuis
Chemcom industries B.V.
28:37
27:49
166
Florin Florin Groenewold
Wijnne Barends
28:42
27:57
167
Niels Niels Breedijk
Brandsma-De Jong
28:43
27:35
168
Jan Douwe Jan Douwe Rinsema
Brandsma-De Jong
28:43
27:36
169
Inge Inge van Ditshuizen
AkzoNobel Industrial Chemicals
28:45
28:13
170
Bart Bart Thimister
Brandsma-De Jong
28:45
27:40
171
André André Smit
Reym B.V.
28:47
28:12
172
Bart Bart Bouwman
Jumbo Noordman
28:48
28:00
173
Xander Xander Beuker
Chemcom industries B.V.
28:49
28:26
174
Jesse Jesse van Oosten
Delamine 1
28:50
27:53
175
Douwe Douwe Brussel
Zijnstijl Haarstijl
28:51
27:49
176
Theo Theo Kroeze
keurslagerij karst de jong
28:54
28:38
177
Léon Léon Engelage
Vliethoven
28:56
28:15
178
Ans Ans van der Meer
Waterschap Noorderzijlvest
28:56
28:25
179
Robert Robert Elzinga
Elzingagroep
29:04
28:34
180
Daniël Daniël Metzlar
MF Shipping Group
29:06
28:18
181
Arjan Arjan Boersma
Expert Boersma
29:12
28:34
182
Erwin Erwin Renkema
Zeolyst C.V.
29:13
28:52
183
Peter Peter Kraima
Wijnne Barends
29:15
28:31
184
Ulf Ulf Geerdes
EEW Delfzijl bv
29:17
28:34
185
Hans Hans Beukema
Catering De Vesting
29:18
28:59
186
Rene Rene Stuut
Brandsma-De Jong
29:21
27:25
187
Ronnie Ronnie Zoer
Brandsma-De Jong
29:22
27:15
188
René René Ahlers
EEW Delfzijl bv
29:26
28:44
189
Frans Frans Plat
AkzoNobel Industrial Chemicals
29:29
29:01
190
Jarno Jarno Wolda
Loodswezen regio Noord
29:31
28:19
191
Robert Robert Kuiper
Evonik
29:37
26:21
192
Karel Karel Jonker
Omgevingsdienst Groningen
29:38
26:38
193
Sasja Sasja Kuiper
AkzoNobel Industrial Chemicals
29:42
29:10
194
Lars Lars Mulder
Delamine 1
29:43
28:04
195
Stephan Stephan Reinders
Zeolyst C.V.
29:45
29:24
196
Johan Johan Rispens
Evonik
29:48
26:35
197
Christiaan Christiaan Rosbeek.
Werkplein Eemsdelta
29:49
27:20
198
Marcel Marcel van der Meer
BK ingenieurs
29:51
29:14
199
Wesley Wesley Sannes
Brandsma-De Jong
29:51
28:43
200
Bettina Bettina Kruit
MF Shipping Group
29:52
29:00
201
Fokko Jan Fokko Jan Sebens
Brandsma-De Jong
29:57
28:48
202
Ruben Ruben de Gries
Brandsma-De Jong
29:59
25:12
203
Tiemon Tiemon Dijkstra
EEW Delfzijl bv
30:07
29:24
204
Hugo Hugo Kiewiet
Chemcom industries B.V.
30:09
29:22
205
Jan Jan Balkema
Chemcom industries B.V.
30:09
29:23
206
Lydia Lydia van Oosten
Brandsma-De Jong
30:10
29:03
207
Marcel Marcel Haan
Gemeente Delfzijl
30:10
27:41
208
Marjanne Marjanne van Heel
Kinesefysio 1
30:11
29:45
209
Jos Jos Jongsma
Amasus Shipping B.V.
30:12
29:04
210
Michael Michael van Vliet
Chemcom industries B.V.
30:16
29:31
211
Wilco Wilco Tiekstra
EEW Delfzijl bv
30:20
29:38
212
Jack Jack Baas
Smit Sport
30:22
29:45
213
Nienke Nienke Timmer
Kinesefysio 1
30:27
29:59
214
Henk Henk Koetze
AkzoNobel Industrial Chemicals
30:27
30:03
215
Karel Karel Stijkel
Omgevingsdienst Groningen
30:31
30:00
216
Cristina Cristina Jiménez Martin
Zeolyst C.V.
30:32
30:10
217
Jan Jan Brouwer
Zeolyst C.V.
30:34
30:12
218
Jurgen Jurgen Zwerver
Huis & Hypotheek Appingedam
30:34
29:57
219
Rik Rik Schaart
Amasus Shipping B.V.
30:38
29:36
220
Kirsten Kirsten de Vries
Chemcom industries B.V.
30:40
29:52
221
Jan Jan Burgstra
Wijnne Barends
30:44
30:10
222
Melanie Melanie Oldenburger
Reym B.V.
30:45
29:54
223
Romy Romy Tammeling
Jumbo Noordman
30:46
29:57
224
André André Bruijn
Groningen Seaports
30:50
28:05
225
Elisa Elisa Kruit
MF Shipping Group
30:52
30:01
226
Ronald Ronald Hummel
Kinesefysio 1
30:52
28:55
227
Samir Samir Freije
Loodswezen regio Noord
30:53
29:36
228
Peter Peter Kwant
AkzoNobel Industrial Chemicals
30:54
30:23
229
Gea Gea Rouppe
EEW Delfzijl bv
30:55
30:05
230
Michel Michel van de Laan
EEW Delfzijl bv
30:55
30:02
231
Gert Jan Gert Jan Schaub
Brandsma-De Jong
30:59
29:53
232
Martijn Martijn de Boer
Jumbo Noordman
31:01
30:15
233
Oosterhof Oosterhof Piter
Koninklijke Wagenborg
31:03
30:25
234
Ariane Ariane Stolle
EEW Delfzijl bv
31:04
30:09
235
Eddie Eddie Stam
Kon.Niestern Sander
31:04
30:40
236
Albert Albert Smook
Stork Technical Services
31:10
30:47
237
Klaas Klaas Doornbos
Kon.Niestern Sander
31:10
29:34
238
Renzo Renzo Niehof
Onderwijsinstelling Marenland
31:11
30:47
239
Arne Arne Biesterbosch
Stork Technical Services
31:11
30:50
240
Ester Ester Wiersma
Delamine 1
31:12
30:15
241
Klaas Klaas Wagenborg
Delamine 1
31:13
30:17
242
Henk Henk Oost
EEW Delfzijl bv
31:14
30:32
243
Annet Annet Wilkens
Onderwijsinstelling Marenland
31:14
30:50
244
Frea Frea Pronk
MF Shipping Group
31:16
30:23
245
Bert Bert Guns
Kinesefysio 1
31:16
28:14
246
Natasja Natasja Topelen
Brandsma-De Jong
31:18
30:18
247
Ronald Ronald de Vries
Jumbo Noordman
31:19
30:33
248
Marieke Marieke Poort
Huis & Hypotheek Appingedam
31:19
30:36
249
Piet Piet Schuitema
Acantus
31:19
29:29
250
Nico Nico van Land
Koninklijke Wagenborg
31:26
30:57
251
Maurice Maurice Landman
Brandsma-De Jong
31:31
26:43
252
Miranda Miranda Pama
Omgevingsdienst Groningen
31:33
28:35
253
Henri Henri Visscher
PPG Silica
31:34
30:37
254
Danny Danny Wever
Dow Benelux
31:43
31:25
255
Taco Taco Viersma
Omgevingsdienst Groningen
31:47
28:48
256
Janny Janny Luursema
EEW Delfzijl bv
31:51
31:00
257
Nina Nina van Venrooij
Koninklijke Wagenborg
31:57
31:12
258
Patrick Patrick van der Meer
Acantus
31:57
30:08
259
Jur Jur Wieringa
Brandsma-De Jong
32:10
29:21
260
Jacques Jacques Bakker
Acantus
32:13
30:23
261
Marcel Marcel Postma
Smit Sport
32:13
31:37
262
Wessel Wessel de Haan
Sealane Coldstorage B.V.
32:16
31:41
263
Heino Heino van der Sluis
Groningen Seaports
32:17
30:41
264
Harm Harm Koers
AkzoNobel Industrial Chemicals
32:17
31:52
265
Joran Joran Burgstra
Wijnne Barends
32:20
31:47
266
Sjirk Sjirk de Jong
Brandsma-De Jong
32:21
31:07
267
Alice Alice Reboul
Amasus Shipping B.V.
32:22
32:05
268
Gunnar Gunnar Doornbos
Brandsma-De Jong
32:23
31:10
269
Evert Evert Mulder
Brandsma-De Jong
32:24
31:35
270
Annelies Annelies Hommes
Brandsma-De Jong
32:25
31:36
271
Bianca Bianca Borkhuis
Gildehuus Slagerij Remko
32:27
29:44
272
Nicole Nicole Russchen
Chemcom industries B.V.
32:27
30:36
273
Coos Coos Blaauw
Koninklijke Wagenborg
32:33
32:04
274
Robbe Robbe van der Meij
Wijnne Barends
32:33
31:49
275
Wim Wim Dodde
Omgevingsdienst Groningen
32:34
31:44
276
Sharon Sharon Vos
Vliethoven
32:36
31:55
277
Renso Renso Poort
Huis & Hypotheek Appingedam
32:38
31:55
278
Dennis Dennis Smit
Werkplein Eemsdelta
32:39
29:31
279
Peter Peter Bos
Brandsma-De Jong
32:41
31:22
280
Sjouke Sjouke de Vries
Wijnne Barends
32:41
31:58
281
Gerda Gerda Degenhart
Brandsma-De Jong
32:41
31:34
282
Marike Marike Soekias
MF Shipping Group
32:48
31:57
283
Kathy Kathy Schiere
Koninklijke Wagenborg
32:49
32:05
284
Jeroen Jeroen Huitsing
Reym B.V.
32:50
31:10
285
Simone Simone Doornbos
Brandsma-De Jong
32:51
31:45
286
Jan Jan Dammer
Gemeente Delfzijl
32:52
30:33
287
Andries Andries van de Laan
Gemeente Delfzijl
32:52
30:35
288
Jeike Jeike Elema
Kinesefysio 1
32:52
30:55
289
Allard Allard Suiveer
Chemcom industries B.V.
32:54
32:08
290
Hans Hans Veenhuis
Lubrizol
32:57
30:54
291
Jordi Jordi Lodenstijn
Zijnstijl Haarstijl
33:03
32:00
292
Mirjam Mirjam Bos
Wijnne Barends
33:05
32:19
293
Esther Esther Jager
Kinesefysio 1
33:06
31:04
294
Jessie Jessie Pijper
Zijnstijl Haarstijl
33:08
32:07
295
Siemon Siemon Bierma
Brandsma-De Jong
33:09
31:59
296
Ina Ina van Driesum
Chemcom industries B.V.
33:09
32:23
297
Kim Kim Poort
Vliethoven
33:09
32:30
298
Erica Erica Godlieb
Brandsma-De Jong
33:10
32:04
299
Harry Harry van Beusekom
Reym B.V.
33:13
32:15
300
Karin Karin Noordhof
Koninklijke Wagenborg
33:14
32:52
301
Lena Lena Korthuis
Dow Benelux
33:15
32:55
302
Annet Annet Guns
Kinesefysio 1
33:19
31:18
303
Rene Rene Doornbos
Kinesefysio 1
33:23
31:21
304
Tanja Tanja Bootsman
Brandsma-De Jong
33:23
32:34
305
Gregorio Gregorio Schiltkamp
Smit Sport
33:25
32:47
306
Anna Anna Bruijn
Groningen Seaports
33:25
30:43
307
Jankees Jankees Metzlar
MF Shipping Group
33:26
32:38
308
Marten Marten Brandsma
Brandsma-De Jong
33:27
32:17
309
Wim Wim Kluiter
Stork Technical Services
33:28
33:05
310
Gea Gea Elzerman
Dow Benelux
33:29
32:32
311
Sander Sander Kuipers
Brandsma-De Jong
33:29
29:29
312
Henriette Henriette Wigboldij
Vliethoven
33:30
32:50
313
Lotte Lotte Verheul
Amasus Shipping B.V.
33:31
33:14
314
Reujowen Reujowen Martina
Werkplein Eemsdelta
33:35
30:26
315
Petra Petra Schouten
Dow Benelux
33:38
33:19
316
Jack Jack Vos
MF Shipping Group
33:39
32:45
317
Wendy Wendy Keller
Werkplein Eemsdelta
33:44
30:39
318
Elsa Elsa Zemering
Brandsma-De Jong
33:46
32:46
319
Omar Omar Moulina
Kon. Niestern Sander
33:49
32:05
320
Joyce Joyce Stoutmeijer
Brandsma-De Jong
33:50
32:41
321
Annemarie Annemarie van der Werff
Koninklijke Wagenborg
33:51
33:08
322
Mariane Mariane Noeken
Gemeente Delfzijl
33:56
31:28
323
Saskia Saskia Borgers
Omgevingsdienst Groningen
33:56
33:26
324
Sebastiaan Sebastiaan Bos
Werkplein Eemsdelta
33:57
33:21
325
Ilona Ilona Kramer
Onderwijsinstelling Marenland
33:58
33:36
326
Evalien Evalien Kampinga
Brandsma-De Jong
33:59
32:58
327
Jolanda Jolanda Dijkhuis
Koninklijke Wagenborg
34:01
33:18
328
Marcel Marcel Geurts
Gildehuus Slagerij Remko
34:02
31:17
329
Tanja Tanja van den Outenaar
Koninklijke Wagenborg
34:02
33:19
330
Eertwijn Eertwijn van den Dool
Groningen Seaports
34:04
31:59
331
Els Els van Vliet
Chemcom industries B.V.
34:06
33:22
332
Theo Theo Dekker
Dow Benelux
34:11
33:47
333
Hinry Hinry Blaauw
Smit Sport
34:12
33:37
334
Simon Simon van Starrenburg
Smit Sport
34:12
33:38
335
Esther Esther Nijp
Brandsma-De Jong
34:21
33:32
336
Harry Harry Norder
MF Shipping Group
34:23
33:34
337
Henk Henk ten Boer
Huis & Hypotheek Appingedam
34:31
33:52
338
Manon Manon Lingbeek
Reym B.V.
34:32
33:59
339
Marinus Marinus Reintke
PPG Silica
34:36
33:38
340
Bea Bea Kruize
Dow Benelux
34:37
33:39
341
Eltjo Eltjo Uijen
Reym B.V.
34:39
31:29
342
Jenny Jenny Veen
Huis & Hypotheek Appingedam
34:42
32:40
343
Salima Salima Rozema
Amasus Shipping B.V.
34:46
34:29
344
Nanda Nanda van der Hoef
Smit Sport
34:52
34:16
345
Ilse Ilse Verloove
Omgevingsdienst Groningen
34:55
31:56
346
Yasmin Yasmin Dost
Chemcom industries B.V.
34:56
34:13
347
Ellen Ellen Pruis
Sealane Coldstorage B.V.
34:57
34:20
348
Martijn Martijn Bijlsma
Kon.Niestern Sander
34:58
32:00
349
Anneke Anneke van der Laan
Onderwijsinstelling Marenland
35:01
34:37
350
Mirjan Mirjan Hiemstra
Onderwijsbureau Marenland
35:02
34:37
351
Jan Jan Bos
Vliethoven
35:04
34:22
352
Rick Rick Visscher
Brandsma-De Jong
35:05
30:14
353
Bert Bert Koens
Delamine 1
35:08
34:11
354
Nicole Nicole Sterenberg
Amasus Shipping B.V.
35:11
34:03
355
Bert Bert Oldenbeuving
Loodswezen regio Noord
35:23
34:11
356
Natasha Natasha Yarchenco
Kon.Niestern Sander
35:27
32:29
357
Mirjam Mirjam Berghuis
Onderwijsbureau Marenland
35:42
34:47
358
Joske Joske Kluvers
Omgevingsdienst Groningen
35:44
32:44
359
Nynke Nynke Veenstra
Kon.Niestern Sander
35:48
32:51
360
Judy Judy Thielman
Werkplein Eemsdelta
35:48
32:39
361
Heinriëtte Heinriëtte Slachter
MF Shipping Group
35:55
34:39
362
Komidas Komidas Arabkhanian
Kon. Niestern Sander
35:57
34:10
363
Marleen Marleen van der Molen
Wijnne Barends
35:58
35:09
364
Robbert Robbert Bronkhorts
Delamine 1
35:59
35:02
365
Petra Petra Koerts
Brandsma-De Jong
36:00
34:57
366
Roy Roy Poker
Brandsma-De Jong
36:02
34:53
367
Rosalie Rosalie Heymans
Brandsma-De Jong
36:03
34:54
368
Klaas Klaas Volders
Lubrizol
36:04
34:19
369
Alina Alina Stoutmeijer
Brandsma-De Jong
36:11
35:05
370
Evelien Evelien Boersema
Brandsma-De Jong
36:11
35:05
371
Corena Corena Bosker
Gildehuus Slagerij Remko
36:11
33:31
372
Arnold Arnold Smid
MF Shipping Group
36:12
34:53
373
Esther Esther Huisman
keurslagerij karst de jong
36:13
35:29
374
Joyce Joyce Hommes
Gildehuus Slagerij Remko
36:13
33:31
375
Dirk Dirk Tilman
MF Shipping Group
36:14
34:54
376
Remko Remko Borkhuis
Gildehuus Slagerij Remko
36:15
33:28
377
Djamila Djamila Rozema
Amasus Shipping B.V.
36:17
36:00
378
Erik Erik Veenstra
PPG Silica
36:19
35:25
379
Wieneke Wieneke Pathuis
Gemeente Delfzijl
36:20
33:56
380
Lilian Lilian Velthuis
BK ingenieurs
36:48
36:09
381
Jermain Jermain Briet
Kinesefysio 1
36:48
36:12
382
Esther Esther Mulder
Lubrizol
36:51
35:06
383
Esther Esther Plas
Smit Sport
36:54
35:18
384
Tamara Tamara Scheeringa
Gildehuus Slagerij Remko
36:59
34:19
385
Jaap Jaap Baas
Smit Sport
37:00
36:23
386
Iris Iris Burgstra
Wijnne Barends
37:02
36:28
387
Carla Carla Brondijk
Smit Sport
37:11
36:36
388
Janet Janet Koetjes
Omgevingsdienst Groningen
37:15
36:32
389
Miena Miena Slagter
Vliethoven
37:17
36:35
390
Joyce Joyce Wind
Chemcom industries B.V.
37:19
34:06
391
Jan Jan Mossel
Brandsma-De Jong
37:20
36:29
392
Janneke Janneke Mossel
Brandsma-De Jong
37:21
36:32
393
Alie Alie Niehof
Brandsma-De Jong
37:31
36:31
394
Engel Engel Zonneveld
Kon. Niestern Sander
37:31
35:42
395
Fiona Fiona Brussel
Zijnstijl Haarstijl
37:32
36:30
396
Gast Gast Gast
Zijnstijl Haarstijl
37:35
36:35
397
Jan Jan Oolders
Gemeente Delfzijl
37:36
35:17
398
Wim Wim Schouten
Werkplein Eemsdelta
37:41
34:34
399
Lars Lars Berends
Brandsma-De Jong
37:42
35:21
400
Angelique Angelique Koerts
Gildehuus Slagerij Remko
37:45
35:03
401
Kjan Kjan Landmeter
Huis & Hypotheek Appingedam
37:46
35:46
402
Lente Lente Burgstra
Wijnne Barends
37:50
37:16
403
Robby Robby Kappen
Reym B.V.
37:50
37:17
404
Max Max Poelstra
Koninklijke Wagenborg
37:52
37:08
405
Marko Marko Doornbos
Werkplein Eemsdelta
38:00
34:52
406
Ester Ester Hoepman
Werkplein Eemsdelta
38:01
34:54
407
Dunja Dunja Hendriks
Smit Sport
38:06
37:32
408
Johan Johan Paapst
Dow Benelux
38:20
38:01
409
Brendan Brendan Huizinga
Brandsma-De Jong
38:23
36:01
410
Barbara Barbara Mulder
Lubrizol
38:37
36:52
411
Renze Renze Weessies
Evonik
38:38
35:22
412
Astrid Astrid Faber
Onderwijsbureau Marenland
38:38
38:14
413
Annemieke Annemieke Smit
Smit Sport
38:40
38:07
414
Linda Linda Koster
Reym B.V.
38:45
37:05
415
Liz Liz Dijk
Koninklijke Wagenborg
38:47
38:01
416
Iris Cramer
Kappelhof Advocaten
38:51
36:20
417
Bernhard Bernhard Brockholz
Kon.Niestern Sander
38:54
37:01
418
Annika Annika Jager
Gildehuus Slagerij Remko
39:03
36:21
419
Daniel Daniel Stoppels
Loodswezen regio Noord
39:10
38:05
420
Erik Erik Koenz
Loodswezen regio Noord
39:12
38:06
421
Arend Jan Arend Jan Rozema
Amasus Shipping B.V.
39:16
39:00
422
Ellis Ellis de Vries
Gemeente Delfzijl
39:17
36:49
423
Sjouk Sjouk Viel
Smit Sport
39:34
39:00
424
Roelien Roelien Ottens
Brandsma-De Jong
39:34
38:33
425
Koos Koos Riepma
Stork Technical Services
39:46
38:58
426
Wessel Wessel Wessels
Dow Benelux
39:54
39:32
427
Claudia Claudia Stoppels
Amasus Shipping B.V.
40:01
37:19
428
Grainne Grainne Barsema
Lubrizol
40:02
38:16
429
Johanna Johanna Zweep
Brandsma-De Jong
40:04
38:42
430
Joke Joke Mulder
Brandsma-De Jong
40:04
38:42
431
Joy Joy van Zanden
Lubrizol
40:07
39:33
432
Alie Alie Kuiper-Miske
Kon.Niestern Sander
40:12
38:27
433
Linda Linda Mulder
BK ingenieurs
40:16
39:36
434
Beatrix Beatrix Schutter
Delamine 1
40:20
39:24
435
Christian Christian de Veen
Amasus Shipping B.V.
40:23
39:18
436
Peter Peter Groen
Huis & Hypotheek Appingedam
40:29
38:29
437
Janny Janny Roelfs
Groningen Seaports
40:33
39:39
438
Laura Laura Landman
Amasus Shipping B.V.
40:39
39:34
439
Manuela Manuela Piening
Reym B.V.
40:42
37:32
440
Karin Karin Beuker
Chemcom industries B.V.
40:43
37:29
441
Karla Karla Ubels
MF Shipping Group
41:15
40:19
442
Monique Monique Steigstra
Vliethoven
41:37
40:56
443
Michael Michael Woldring
Amasus Shipping B.V.
41:40
38:38
444
Esther Esther Loer
Vliethoven
41:52
41:08
445
Alie Alie Engelage
Gildehuus Slagerij Remko
42:31
39:53
446
Xander Xander Hoekstra
Gildehuus Slagerij Remko
42:45
39:57
447
Cindy Cindy Degenkamp
Brandsma-De Jong
42:50
41:36
448
Thomas Thomas Meijer
Brandsma-De Jong
42:51
41:37
449
Ellen Ellen Roelfs
Groningen Seaports
43:53
42:59
450
Jaap Jaap Strijbos
Kon. Niestern Sander
44:07
43:11
451
Jeanet Jeanet Schuttinga
Gildehuus Slagerij Remko
44:33
41:48
452
Prisilla Prisilla Reifers
Gemeente Delfzijl
44:33
42:15
453
Magriet Magriet Taselaar Vegter
Werkplein Eemsdelta
49:38
46:28
454
Euganie Euganie Victoria
Werkplein Eemsdelta
49:38
46:29
455
Stefano Stefano Zagaria
Amasus Shipping B.V.
57:17
56:56
www.uitslagen.nl
04-11-2016 13:01