Uitslagenlijst De IJzeren Man Cross

Weert - Zondag 30 oktober 2016

MSEN, KORTE CROSS (43
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Stitzinger
Pegasus
14:33
2
Marco van Erp
Asterix
14:44
3
Teun Duisters
Eindhoven Atletiek
14:48
4
Guus Winkelmolen
Swift
15:14
5
Reynaldo Latinne
Ham
15:42
6
Stan Zeegers
Eindhoven Atletiek
15:52
7
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
16:23
8
Kay Peeters
Horts
16:34
9
Koen van de Mortel
Deurne
17:20
10
Harald Lange
Niederkruechten
17:23
11
Noam Schipper
Geldrop Runners
17:24
12
Eric Hermans
Stein Lb
17:29
13
Peter Kuystermans
Eindhoven Atletiek
17:39
14
Kurt Claesen
Rekum
17:43
15
Floor Kouwenberg
Venlo
17:54
16
Youri Dominique
Mol
18:00
17
Lars Burgerjon
AV Weert
18:04
18
Jort Lemmen
meterik
18:10
19
Jorn Berndsen
Budeldorplein
18:20
20
Sebastiaan van de Heuvel
Asterix
18:26
21
Fabiaan Hendricks
avVN
18:33
22
Daan Relou
ATH
18:38
23
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
18:40
24
Bas Mols
Achilles-Top
18:42
25
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
18:45
26
Bjorn van Lieshout
helmond
18:48
27
Rick Hendriks
Lopersgroep Deurne
18:48
28
Jean Paul Weerts
ATH
19:07
29
Marcel Broods
AV Weert
19:13
30
Jens Beimans
Budel
19:27
31
Henk Winkelmolen
Asten
19:32
32
Giel Seunis
Heythuysen
19:36
33
Leon Schrijvers
Eindhoven Atletiek
19:37
34
Henk Knapen
AV Weert
20:00
35
Mark de Vries
Helmond
20:50
36
Harry Handels
Weert
20:52
37
Jack Naus
nederweert
20:58
38
Jack de Vries
Geldrop Runners
21:24
39
Sepp van den Wildenberg
budel
21:27
40
Patrick Richters
Maarheeze
21:42
41
Harrie Bos
Helmond
22:14
42
Rob Mennen
Lopersgroep Deurne
23:08
43
Kenny van de Ven
Lopersgroep Deurne
23:14
44
Adrie van den Putte
Lopersgroep Deurne
23:36
45
Evert-Jan Clijnk
Lopersgroep Deurne
23:39
46
Ruud Langstraat
ATH
24:10
47
Jos Zegveld
Nederwert
24:17
48
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
24:51
49
Louis Dams
Geldrop Runners
24:56
50
Johan van Noort
Geldrop Runners
25:49
51
Hans Sanner
Geldrop Runners
25:53
52
Frank de Roy
Geldrop Runners
27:12
53
Henny Houben
Weert
28:20
VSEN, KORTE CROSS (43
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vasilia Gounakis
Maasmechelen
17:13
2
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
17:21
3
Emmie Weekers
AV Weert
17:39
4
Johanna Josten
Tegelen
21:01
5
Sabine Klesman
Linne
22:07
6
Manouk van Bussel
Lopersgroep Deurne
24:23
7
Yvonne Jaspers
LOGO
26:47
V35, KORTE CROSS (43
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian van der Burgt
GVAC
17:56
2
Karin Nieuwenhuis
tegelen
18:15
3
Silke Bommes
schwalmtal
18:51
4
Fannie van Bree
GAC Gemert
19:20
5
Magda Winiarska
someren
20:22
6
Helen de Laat-Claes
Gastel
21:08
7
Marjan van den Tillaar
Loopgroep PK
23:27
8
Heike Prinsen
HAC
23:52
V45, KORTE CROSS (43
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan Wintjes
GAC Gemert
19:46
2
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
20:02
3
Lily-Anne Smeets
Swift
20:58
4
Anneke van de Vorst
avVN
21:33
5
Henny Dekkers
GAC Gemert
21:35
6
Jorine Berndsen
budel dorplein
22:21
7
Marie-Jeanne Vandormael
AVT
22:24
8
Ria Hendriks
Lopersgroep Deurne
23:45
9
Suzan Handels-Wiertz
Weert
25:04
10
Ingrid Briels
AV Weert
25:21
11
Lily Hendrix
AV Weert
26:14
12
Uschi Frenken
Stein
26:38
13
Olga Houben
AV Weert
28:20
MSEN, LANGE CROSS (89
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Stitzinger
Pegasus
30:13
2
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
30:29
3
Casper van der Putten
Eindhoven Atletiek
30:30
4
Thomas Helsen
Laakdaal
31:32
5
Stef Simons
Bree
31:48
6
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
33:17
7
Bram Cuijpers
Eindhoven Atletiek
33:29
8
Bas Boonen
AV Weert
34:09
9
Ron Koster
Atletiek Helden
34:42
10
Frank van der Burgt
Eindhoven Atletiek
34:47
11
Sam Krop
Asterix
34:51
12
Alexandre Lechat
HAC
35:12
13
Ismael Ibro
AV Weert
35:16
14
Jur Pauw
Eindhoven Atletiek
35:26
15
Michiel Voncken
Deurne
36:15
16
Jos Boeije
HAC
36:38
17
Erik Andela
Eindhoven
37:34
18
Martin Schumachers
Baldnil
37:36
19
Bart Verheijden
venlo
37:39
20
Simon Verwijlen
AV Weert
38:28
21
Rob Janssen
AV Weert
38:34
22
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
39:27
23
Bart Lathouwers
Tessenderlo
39:32
24
Chris Steuns
Swift
39:38
25
Thijs Pauwels
Zevenum
39:51
26
Koen Hendriks
Horst
40:10
27
Dirk van Dooren
Weert
40:58
28
Bart van Berlo
helmond
41:34
29
Jetz Wijnants
sittard
41:34
30
Jeroen van Hoof
helmond
41:44
31
Sjon Seuren
Lottum
41:47
32
Wiljo Ermers
GAC Gemert
41:52
33
Wesley Vogels
Deurne
42:43
34
Robin van der Kruys
Weert
42:45
35
Maikel ve Lauw
Weert
43:43
36
Roel Jansen
Heythuysen
46:40
37
Paul Schatorje
Gemert
48:03
38
Jean-Paul van Velzen
ProfCore Group
51:29
39
Ivo Schils
ProfCore Group
51:29
M40, LANGE CROSS (89
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
36:43
2
“laf Nieuwenhuis
Tegelen
36:47
3
Martijn Tuin
Lopersgroep Deurne
36:50
4
Erik Brunenberg
AV Weert
37:11
5
Pieter Egelmeers
Deurne
38:29
6
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
39:41
7
Jean-Pierre Gloudemans
Deurne
39:53
8
Eddy Geboers
't Jasper Sport
43:30
9
Hans Faassen
Scopias
43:35
10
Erik Joosten
AV Weert
44:13
11
Radek Winiarski
Someren
44:40
12
Reiner Bohnen
Schwalmtal
44:52
13
Nick Op den Buijsch
Nederweert
45:37
14
Marco Colson
Vlodrop
56:23
15
Liban Warsame
Geldrop Runners
56:25
M45, LANGE CROSS (89
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Adriaens
Weert
33:32
2
Michel Cos
AV Weert
34:18
3
Paul Coolegem
venlo
34:55
4
Erik de Laat
Eindhoven Atletiek
35:02
5
John Thielen
Lopersgroep Deurne
35:06
6
Rudy Melis
Mol
36:08
7
Erik Houben
AV Weert
36:26
8
Arno Arts
Neuen
36:36
9
Frank Fontijnen
Lottum
36:41
10
Leon Boer
Weert
37:04
11
Christ Korsten
GAC Gemert
37:34
12
Robin van Duren
Dutch Runners
37:43
13
Bart Janssen
Maasmechelen
38:38
14
Jack Boots
Venlo
38:41
15
Hans Steijaert
HAC
39:26
16
Paul Lormans
Atletiek Helden
40:01
17
Tonny van Cauteren
Helmond
40:05
18
Stephan Qarimi
AV Weert
40:50
19
Maarten Manders
GAC Gemert
41:00
20
Mustafa Ibrahim
Geldrop Runners
41:21
21
Leon Versteyen
Maarheese
42:03
22
Johan van den Eertwegh
AV Weert
42:04
23
Peter Verbruggen
GAC Gemert
42:11
24
Marcel Meulendijks
America
42:18
25
Jos Adriaens
Nederweert
43:10
26
Toon Timmermans
Weert
45:49
M50, LANGE CROSS (89
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Harris
Eindhoven
36:24
2
Frans Hool
AVON
36:45
3
Leon Stijnen
Atletiek Leudal
37:38
4
Bert van Bogget
Atletiek Leudal
38:46
5
Mario Arts
LOGO
39:37
6
Frans van der Zalm
Loopfirma
39:55
7
Roland Robinson
Helmond
40:19
8
Maurice Zwart
Dutch Runners
42:26
9
Thijs Hekers
AV Weert
42:32
10
Ton van der Honing
Swift
43:26
11
Simon van Deelen
Geldrop Runners
43:29
12
Rob Huberts
Atletiek Helden
43:32
13
Mat Skrabanja
Atletiek Leudal
43:50
14
Frans van Diepen
AV Weert
45:14
15
Gerrie Luttikhold
Lopersgroep Deurne
45:44
16
Perry Peeters
Pegasus
46:16
17
Jos van de Kruis
De Grenslaupers
54:47
M55, LANGE CROSS (89
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Niessen
ATV Venray
36:24
2
Ton Grommen
maasbree
36:53
3
Jack Rutten
Nederweert
38:52
4
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
39:02
5
John Kocken
HAC
39:59
6
Jos van der Vorst
AV Weert
40:26
7
Geert Hertogs
AV Weert
40:48
8
Hans Peeters
Atletiek Helden
40:55
9
Jack de Wilde
Valkenburg
42:24
10
Jan Meeuws
't Jasper Sport
42:43
11
Ad Meeuws
't Jasper Sport
43:40
12
Jo Vestjens
Atletiek Leudal
44:23
13
Ad de Laat
Geldrop Runners
47:54
14
Hans Bos
Atletiek Helden
48:59
15
Wim van der Maat
Geldrop Runners
49:45
M60, LANGE CROSS (89
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
37:59
2
Ron Vermeulen
GAC Gemert
39:46
3
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
40:04
4
Nico Verstraten
Atletiek Helden
40:09
5
Lat Houwers
Zutendaal
40:59
6
Wim Janssen
Weert
42:05
7
Piet Jaspers
't Jasper Sport
42:10
8
Wiel van Lier
Atletiek Helden
42:21
9
John Williams
Eindhoven Atletiek
42:32
10
Henk van Eck
GAC Gemert
43:23
11
Lat Houwers
Zutendaal
45:18
12
Michel Cuypers
Heeze
50:22
13
Herman van Melick
Weert
52:04
14
Luud Zegers
't Jasper Sport
54:45
15
Wim Boonhof
Maasbree
56:59
VSEN, LANGE CROSS (89
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lien Peeters
Bree
40:16
2
MAGDA Winiarska
Someren
41:11
3
Judith Gijsbers
AV Weert
43:36
4
Natalia Fokina
GAC Gemert
45:52
5
Demi Boerekamp
Someren
47:00
6
Sandra Frenken
AV Weert
47:16
7
Marielle Litjens
AV Weert
47:38
8
Irma van Gils
Loopfirma
48:12
9
Erna Berkers
Someren
49:15
10
Loes Heuvelmans
Meterik
49:35
11
Gonny Manders
't Jasper Sport
50:02
12
Hanneke Janshen
De Grenslaupers
50:02
13
Friedel Bierings
Geldrop Runners
52:49
14
Magda Doumpas
Someren
52:58
15
Paulien Laumen
Nederweert
53:23
16
Vicky Jeurissen
Swift
53:24
17
Annemarie van den Broek
Geldrop
53:35
18
Cindy Joosten
Neer
53:39
JJUNA, JONGENS A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Reynders
Swift
15:54
2
Luca Schliekelmann
Eindhoven Atletiek
16:31
3
Wouter Jacobs
ATLA
16:44
4
Guus Heijnen
Atletiek Helden
17:23
5
Bjorn van Deijnen
Blitterswijck
17:42
JJUNB, JONGENS A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorne Vanherck
Neerpelt
15:49
2
Stef Pannemans
ATLA
15:54
3
Aron Claesen
ATLA
16:02
4
Jef Deckx
Hechtel
16:37
5
Quinten Geurts
ATLA
16:53
6
Marnick Nicolaes
ATLA
17:01
7
Jorre Lambrichts
ATLA
17:19
8
Tim Creusen
ATLA
17:22
9
Rik Hanssen
AV Weert
17:24
10
Siem Winkelmolen
Swift
17:51
11
Thijs Vermeulen
ATV Venray
17:52
12
Jasper Jordens
Lommel
18:02
13
Davy Schoeber
HAC
19:29
14
Thomas van Vlerken
HAC
19:33
15
Sjoerd Waterschoot
HAC
20:21
16
Daan Moons
AV Weert
20:43
17
Willem Teunissen
AV Weert
20:53
18
Jasper Meulen
AV Weert
20:53
MJUNA, MEISJES A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Kuijpers
Cifla
11:47
MJUNB, MEISJES A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jette Winkelman
't Jasper Sport
12:04
2
Drea Vadooren
ATLA
12:15
3
Heleen Spies
Lommel
12:17
4
Lina Mebis
ATLA
12:26
5
Lien Bruggen
ATLA
12:44
6
Hanna Blockx
zichem
12:53
7
Hannah Clercx
't Jasper Sport
13:24
8
Anouk Schrijnemaekers
AV Weert
13:26
9
Vera Sneijders
Eindhoven Atletiek
13:33
10
Claire Vangangelt
ATLA
13:58
11
Puck Rooijakkers
AV Weert
14:08
12
Judith Verscheijden
AV Weert
14:32
13
Silke Verboven
Tessenderlo
14:36
14
Jitte Goossens
ATV Venray
15:17
15
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
15:19
16
Nynke Janssen
AV Weert
15:32
JJUNC, JONGENS C (2215
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van Lith
ATH
10:34
2
Guus Winkelman
't Jasper Sport
10:44
3
Thibo Mondelaers
Hechtel
11:02
4
Lucas Mebis
ATLA
11:19
5
Julian Nicolaes
ATLA
11:28
6
Chris Vangangelt
ATLA
11:31
7
Jurn Strik
Lopersgroep Deurne
11:34
8
Jip Janissen
Venloop Running Team
11:35
9
Senne Biesmans
ATLA
11:37
10
Mischa Hermans
Unitas
11:43
11
Fraon Bischoff
Unitas
11:47
12
Mike van Wouwe
ATH
11:48
13
Maarten Debeij
't Jasper Sport
11:56
14
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
12:10
15
Stephe de Schrevel
ATLA
12:26
16
Berre Timmerman
ATLA
12:29
17
Joris Timmermans
Weert
12:31
18
Jaap Rutten
ATV Venray
12:34
19
Teun Nagel
't Jasper Sport
12:49
20
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
12:56
21
Rens Jacobs
AV Weert
12:58
22
Jens Vossen
AV Weert
13:00
23
Jari Snijders
Lopersgroep Deurne
13:08
24
Luc van Veldhoven
AV Weert
13:09
25
Bjorn Spauwen
ATLA
13:30
26
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
13:58
27
Jordy Dols
AVON
14:22
28
Luc Stappers
HAC
15:21
MJUNC, MEISJES C (2215
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gitte van den Berk
lommel
8:39
2
Annelies Nijssen
ATLA
8:46
3
Loes Vandewaerde
ATLA
9:01
4
Jill Wanten
Swift
9:10
5
Jasmijn Gielen
Unitas
9:18
6
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
9:21
7
Brenne Cauberh
ATLA
9:25
8
Lizzy Arts
HAC
9:33
9
Kirsten Maes
Unitas
9:55
10
Bo Geysen
ATLA
10:01
11
Tara Goossens
ATV Venray
10:08
12
Isa Nadi
Lopersgroep Deurne
10:12
13
Veerle Behnke
Scopias
10:33
14
Esmee Donders
ATV Venray
10:44
15
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
11:07
16
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
11:15
17
Meike Vermeulen
't Jasper Sport
11:15
18
Daphne Kuijpers
AV Weert
11:21
19
Eline Nijsen
AV Weert
11:42
20
Famke Hurkmans
't Jasper Sport
12:07
JJUND, JONGENS D (2215
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
8:19
2
Ward Janssen
ATLA
8:25
3
Tim Kees
Generaal Michaelis
8:29
4
Max Kees
Generaal Michaelis
8:35
5
Liam Ernst
Scopias
8:38
6
Timo Klomp
ATH
8:38
7
Arno Raymakers
HAC
8:39
8
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
8:48
9
Tijn Meuwissen
AV Weert
8:49
10
Gijs Buist
AV Weert
8:49
11
Jarne Hendrix
Utrecht
9:01
12
Alexander Volders
Tessenderloo
9:04
13
Jeroen van Lith
ATH
9:17
14
Tjeerd Buist
AV Weert
9:19
15
Dinand Weerts
ATH
9:23
16
Lenny Hermans
Unitas
9:32
17
Joep ten Houten
HAC
9:33
18
Stijn van Pol
Atletiek Leudal
9:38
19
Kars Reijnen
HAC
9:42
20
John Linders
Lopersgroep Deurne
9:46
21
Riks Pollen
Scopias
9:51
22
Gijs van Lieshout
HAC
9:56
23
Teun van Dijk
't Jasper Sport
10:04
24
Mik van der Hulst
AV Weert
10:06
25
Ralf Steinmetz
AV Weert
10:07
26
Guus van Riel
Atletiek Helden
10:08
27
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
10:09
28
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
10:10
29
Tristen van Olffen
AV Weert
10:12
30
Storm Marris
AV Weert
10:15
31
Nick Steeghs
Scopias
10:16
32
Keusters Rune
tessenderloo
10:18
33
Lars van der Zanden
HAC
10:29
34
Jasper de Wit
't Jasper Sport
10:30
35
Rion van Eerd
ATH
10:30
36
Wessel Janssen
Lopersgroep Deurne
10:32
37
Jesper de Beer
HAC
10:45
38
Zep van de Eijnden
Scopias
10:48
39
Willem Hurkmans
't Jasper Sport
10:59
40
Rick Faassen
Scopias
11:02
41
Dennis de Jager
HAC
11:05
42
Luke Smit
HAC
11:15
43
Owen Badur
HAC
11:15
44
Luuk Hendriksen
Scopias
11:17
45
Timo van Zundert
ell
11:24
46
Daan Schoenmakers
weert
11:25
47
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
11:38
48
Stijn Gerritsen
AV Weert
11:43
49
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
11:47
50
Jordy Soer
AV Weert
11:50
51
Roel van Engeland
HAC
12:32
52
Xander Kuypers
AV Weert
13:06
MJUND, MEISJES D (1495
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fien Peusen
ATLA
5:45
2
Bo Spoor
ATH
5:54
3
Lynn Behnke
Scopias
6:06
4
Lina Vercoulen
Scopias
6:23
5
Inne Blockx
Zechem
6:26
6
Demi de Vries
HAC
6:30
7
Carlijn Mols
Achilles-Top
6:34
8
Emma Bijnen
HAC
6:37
9
Marijn van Dooren
AV Weert
6:39
10
Audry Jacobs
Scopias
6:40
11
Suze Gipmans
Venloop Running Team
6:42
12
Ina Beckx
Tessendelo
6:45
13
Boglarka Kerekgyarto
Swift
6:46
14
Mirre Vissers
Atletiek Helden
6:46
15
Valerie Chu
AV Weert
6:50
16
Isis Levels
Scopias
6:51
17
Kiki Kooijman
AV Weert
6:53
18
Lyn Diederen
Atletiek Leudal
6:53
19
Trijn Litjens
AV Weert
6:53
20
Noa Snijders
Eindhoven Atletiek
6:54
21
Xenia Raptis
Scopias
6:55
22
Merle Kusters
Bruggen
6:56
23
Marit Joris
Atletiek Leudal
6:58
24
Lisa Roumen
Atletiek Maastricht
6:59
25
Nienke Gloudemans
Lopersgroep Deurne
6:59
26
Loots
HAC
7:04
27
Silja Lokerse
Scopias
7:06
28
Meike Janssen
AV Weert
7:18
29
Mette Jacobs
Scopias
7:24
30
Maureen Mols
Achilles-Top
7:25
31
Meike Doensen
AV Weert
7:25
32
Lobke Pollen
Scopias
7:27
33
Eline Smolenaars
AV Weert
7:32
34
Eva van der Putten
HAC
7:53
35
Merlijne Billekens
AV Weert
7:53
36
Nine Fleskens
HAC
8:12
37
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
8:15
38
Maud Seuren
AV Weert
8:44
39
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
9:11
JPUPA, JPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
A El Mansouri
Genk
4:18
2
Thomas Aedrts
Scopias
4:26
3
Abel Kovacs-Borbas
ATH
4:28
4
Lucas Koeling
GVAC
4:35
5
Rik Janissen
Belfeld
4:37
6
Mathijs Hamers
Swift
4:37
7
Jasper Michiels
Oostham
4:38
8
Fergus Tabor
HAC
4:40
9
Finn Janssen
Atletiek Helden
4:40
10
Lasse Reijnen
HAC
4:40
11
Julian van Rens
ATV Venray
4:45
12
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
4:46
13
Floris Hofs
AV Weert
4:47
14
Dylan Hameetman
HAC
4:47
15
Stan Hendriksen
Scopias
4:49
16
Ivar van den Hurk
Deurne
4:50
17
Daan Kenens
Oostham
4:52
18
Mike van den Broek
HAC
4:57
19
Simon Goossens
Atletiek Helden
4:58
20
Stef Lathouwers
Tessenderlo
5:00
21
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
5:00
22
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
5:01
23
Bas Verheijen
AV Weert
5:04
24
Bob Lenders
ATV Venray
5:04
25
Noud Janssen
Venlo
5:05
26
Ramses ten Houten
HAC
5:08
27
Dave Damen
Swift
5:09
28
Tuur Simons
Scopias
5:10
29
Nate Sillekens
Atletiek Helden
5:12
30
Ruben Severt
HAC
5:16
31
Luc Houben
Scopias
5:17
32
Giel Moonen
Scopias
5:21
33
Abel Brom
AV Weert
5:22
34
Bram la Brijn
HAC
5:23
35
Kieran Quigley
HAC
5:25
36
Levi Vissers
Atletiek Helden
5:27
37
Danny Boerekamp
't Jasper Sport
5:31
38
Chris Vijfvinkel
Scopias
5:31
39
Florian Scholte
HAC
5:33
40
Rens Damhuis
Weert
5:35
41
Nick Jorissen
AV Weert
5:37
42
Thijs Bongers
Swift
5:37
43
Bram van der Hulst
AV Weert
5:43
44
Jesse Steeghs
Scopias
5:48
45
Hielke Waterschoot
HAC
5:50
46
Rens Vermazeren
Lopersgroep Deurne
5:53
47
Lowie Aerdts
Scopias
5:56
48
Siem Wanten
Scopias
5:56
49
Tim Trienes
Scopias
5:59
50
Mathieu Huijs
Scopias
6:02
51
Luca Keijsers
Scopias
6:03
52
Sam Dielemans
HAC
6:11
MPUPA, MPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lyn Thijs
't Jasper Sport
4:29
2
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
4:34
3
Evy Kuppens
AV Weert
4:39
4
Maaike van Veen
AV Weert
4:42
5
Bente Jacobs
Scopias
4:46
6
Floor van Riel
Atletiek Helden
4:49
7
Louise Deckx
Hechtel
4:50
8
Danique Willemsen
Scopias
5:01
9
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
5:02
10
Meike Bliek
Achilles-Top
5:03
11
Claire van den Hurk
ATH
5:06
12
Sophie van den Boogaart
HAC
5:12
13
Sarah Smit
HAC
5:13
14
Lilli Philipsen
AV Weert
5:14
15
Jana Boeckx
Meerhout
5:15
16
Fenne van Pol
Atletiek Leudal
5:19
17
Mirthe Reijnen
HAC
5:23
18
Sofie Bos
Scopias
5:26
19
Layla van Berkel
HAC
5:26
20
Kimberley Kemps
Scopias
5:33
21
Louise Smolenaers
AV Weert
5:37
22
Sanne Michiels
ATH
5:38
23
Mila Meynen
Tessenderlo
5:42
24
Sjuulke Heinrichs
Scopias
5:44
25
Merel Gerritsen
AV Weert
5:53
26
Nerena Meulendijks
AV Weert
5:55
27
Lotte Michiels
BelgiŽ
5:57
28
Isa Mulder
't Jasper Sport
6:12
29
Isa Haraets
Scopias
6:14
MPUPB, MPB+JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marly Swinkels
Eindhoven Atletiek
4:38
2
Anouk Langstraat
ATH
4:42
3
Sofie van Wouwe
ATH
4:48
4
Lucy Janssen
ATV Venray
4:55
5
Amina Dillmann
Achilles-Top
4:56
6
Amy Damen
Swift
5:05
7
Ilse Hanraets
Scopias
5:12
8
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:18
9
Dorenda Welten
Lopersgroep Deurne
5:19
10
Jara Beks
ATV Venray
5:48
11
Billy Vos
AV Weert
6:07
12
Sofie Soer
AV Weert
6:14
13
Luna Badur
HAC
6:14
14
Fiene Werken
AV Weert
6:17
15
Angelina Vaissaire
AV Weert
6:50
JPUPB, MPB+JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorg Klomp
ATH
4:40
2
Ivar Colijn
AV Weert
4:41
3
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
4:45
4
Amr El Mansouri
Genk
4:52
5
Tim Van de Ven
Asten
5:00
6
Pieke Billekkens
AV Weert
5:01
7
Bram van Heugten
HAC
5:08
8
Tim Hendrikx
Scopias
5:08
9
Mads Verhofstadt
HAC
5:10
10
Teije Fleskens
HAC
5:12
11
Koen Stribos
Herten
5:22
12
Stijn Pelzer
Achilles-Top
5:23
13
Ties van de Werken
AV Weert
5:25
14
Tim Steijvers
't Jasper Sport
5:28
15
Nik Lenders
ATV Venray
5:33
16
Jop Gubbels
Scopias
5:36
17
Gijs op īt Root
AV Weert
5:42
18
Faas Wanten
Scopias
5:43
19
Ries Emans
AV Weert
5:44
20
Maarten SchroŽn
AV Weert
5:49
21
Fabian Kessels
AV Weert
5:51
22
Teun Schattefor
Scopias
5:56
23
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
5:58
24
Sven Theunissen
AV Weert
5:59
25
Mo Philipsen
AV Weert
5:59
26
Kevin van Gerwen
't Jasper Sport
6:03
27
Collin Nevelsteen
AV Weert
6:17
MPUPC, MPC+JPC+MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Jongen
Scopias
3:50
2
Fleur Joosten
AV Weert
3:51
3
Hedwig Tabor
HAC
3:52
4
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
3:52
5
Els Neuteboom
Heythuysen
3:54
6
Loena Leppink
HAC
4:08
7
Peeters
Scopias
4:17
8
Isa Severt
HAC
4:17
9
Ise Damhuis
Weert
4:33
10
Imke Wijnen
AV Weert
4:38
JPUPC, MPC+JPC+MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Lathouwers
Tessenderlo
3:33
2
Mike van Tilburg
HAC
3:40
3
Ravi Classen
Scopias
3:42
4
Tim Michiels
ATH
3:42
5
Adam Kovacs-Borbas
ATH
3:56
6
Pepijn van den Hurk
ATH
4:01
7
Casper Rekmans
AV Weert
4:01
8
Har Smits
AV Weert
4:36
MPUPM, MPC+JPC+MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aila Colijn
AV Weert
3:56
2
Maud Helmink
Scopias
4:15
3
Bieke Emans
AV Weert
4:32
4
Anne van de Ven
Asten
4:53
JPUPM, MPC+JPC+MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarne Reijnen
HAC
3:49
2
Stijn Vissers
Atletiek Helden
4:16
3
Richters
Maarheeze
4:44
4
Aron Kovacs-Borbas
ATH
4:46
5
Rowan van Tongeren
AV Weert
4:49
6
Joep Linders
ATV Venray
4:56
www.uitslagen.nl
02-11-2016 18:00