Uitslagenlijst Hollandia ParkCross 2016 (crosscircuit.nl)

Hoorn Nh - Zondag 30 oktober 2016

J-9, JEUGDLOOP -9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zeb Tesselaar
Hera
3:41
2
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
3:51
3
Max Preijer
SAV
3:53
4
Jouke Schouten
Zwaag
4:00
5
Sven Mulder
Hylas
4:04
6
Mels Ruiter
Spanbroek
4:06
7
Sven de Haas
SAV
4:08
8
Jelle Rol
NEA Volharding
4:14
9
Sem Schouten
Zwaag
4:14
10
Maartje Van Warmerdam
Hem
4:16
11
Jurian Boogaard
Heerhugowaard
4:22
12
Martijn van der Meijden
Hylas
4:35
13
Jitse Schep
SAV
4:39
14
Menno Brandt
SAV
5:01
15
Sjors Eveleens
Hollandia
5:02
16
Dion Harlaar
SAV
5:19
17
Dove Visser
Hoorn Nh
5:20
18
Sepp Goutier
Hoorn
5:30
19
Liam van Asselt
Zwaag
6:40
M-9, JEUGDLOOP -9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Malin Schouten
Hera
3:46
2
Liz Jonk
AV Edam
3:55
3
Maartje Tuil
Hollandia
3:57
4
Jill Hoeve
Hollandia
4:00
5
Kaitlijn van Dongeren
SAV
4:02
6
Rosa Ham
Nibbixwoud
4:10
7
Kayleigh Bruggeman
Hollandia
4:12
8
Rosalie ten Bruggencate
Hera
4:18
9
Chiméne Ooms
Wieringermeer
4:19
10
Gwen Hoekstra
SAV
4:20
11
Ella Klumpenhouwer
SAV
4:24
12
Sophie de Haas
SAV
4:26
13
Fiene Jonk
AV Edam
4:33
14
Femke Molenaar
Nibbixwoud
4:41
15
Amber Adriaansen
Noordkop
4:43
16
Maartje Rol
NEA Volharding
4:45
17
Eva Boumans
Obdam
4:45
18
Anouck Zwagemaker
SAV
4:55
19
Amarins Dronrijp
Hoorn Nh
4:59
20
Eva Ahmad
Hollandia
5:16
21
Ilse Boumans
ARO '88
5:22
22
Yara Harlaar
SAV
5:23
23
Lynn de Rooij
6:44
J-12, JEUGDLOOP 10-12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ioann Lobles
Noordkop
3:09
2
Lennart Boogaard
Hera
3:12
3
Vasco Mosselman
SAV
3:14
4
Harm Fiske
Hoorn
3:16
5
Mika Baro
DOKEV
3:19
6
Roelf de Mooij
Hera
3:23
7
Sicco Deurloo
Hollandia
3:24
8
Niek Kollé
Noordkop
3:29
9
Jac Ruiter
Spanbroek
3:29
10
Siem van Diepen
Nibbixwoud
3:31
11
Mel van de Laan
Nibbixwoud
3:32
12
Finn Braas
Hoogkarspel
3:33
13
Jochem van Warmerdam
Hem
3:35
14
Dylan Adriaansen
Noordkop
3:36
15
Stef Beerepoot
Spanbroek
3:38
16
Thijs ten Bruggencate
Hera
3:44
17
Ties van Warmerdam
Hem
3:47
18
Maik van Diepen
Hollandia
3:56
19
Tije Hoekema
Hoorn Nh
3:57
20
Jelle Schirrman
Wognum
3:58
21
Senna Giling
Hollandia
3:58
22
Anton Groot
Hollandia
4:01
23
Cas van der Veen
DOKEV
4:04
24
Rijan Weijers
TAS '82
4:07
25
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
4:09
26
Pieter Schouten
Zwaag
4:12
27
Esmael Ahmad
Hollandia
5:09
M-12, JEUGDLOOP 10-12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jinte Braas
SAV
3:30
2
Ella van der Velde
SAV
3:31
3
Isa Kollé
Noordkop
3:35
4
Lana Broers
Hera
3:36
5
Ezra Minneboo
Hollandia
3:38
6
Roanna Geleijn
AV Aalsmeer
3:42
7
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
3:44
8
Maaike Wiebers
Hoorn Nh
3:45
9
Sophie Roos
Hollandia
3:47
10
India Plomp
Hollandia
3:47
11
Eva Mettivier Meyer
Hoorn
3:50
12
Luca Klumpenhouwer
SAV
3:52
13
Nienke Mast
NEA Volharding
3:54
14
Bente Tuil
Hollandia
3:54
15
Tara Koomen
SAV
3:55
16
Maud van den Loon
Nibbixwoud
3:56
17
Sanna van de Griend
Hollandia
3:57
18
Damanja Reus
SAV
4:15
19
Tara de Greeuw
Hollandia
4:39
20
Nikita Ooms
Wieringermeer
5:13
J-15, JEUGDLOOP 13-15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca van Diepen
Hylas
6:03
2
Martijn Bakker
Trias
6:06
3
Jeff Tesselaar
Hera
6:11
4
Angelo Visser
NEA Volharding
6:16
5
Rein Elings
Spanbroek
6:18
6
Rick Thomasse
Trias
6:31
7
Lars Philipsen
Hera
6:32
8
Milan Biesheuvel
AV Aalsmeer
6:34
9
Nick Beerepoot
Spanbroek
6:46
10
Kick Doornbos
Hera
7:07
11
Quinten van Delft
Hollandia
7:07
12
Robin Koning
Trias
7:11
13
Olav Mulder
Hylas
7:16
14
Ryan Steenvoorden
Noordkop
7:34
M-15, JEUGDLOOP 13-15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fee Mok
SAV
6:49
2
Eline Mast
Purmerend
6:51
3
Nina van Diepen
Hylas
6:53
4
Gwen Feenstra
Hera
6:59
5
Manon Verdonck
AV Edam
7:09
6
Ella Mosselman
SAV
7:12
7
Annika Boogaard
SAV
7:25
8
Vere Tavenier
Hera
7:47
9
Ciara van Dongeren
SAV
7:50
10
Nina Kruijer
Hylas
7:51
11
Rosan Knol
Nibbixwoud
8:13
12
Noah Verduin
TAS '82
8:23
13
Veronique Bruin
Wieringermeer
8:25
14
Shauna van Dongeren
SAV
8:46
15
Zola Assorgia
SV Sportlust
9:11
J-19, JEUGDLOOP 16-19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rutger Keet
Noordkop
8:32
2
Twan Pormes
Zaanland
8:33
3
Pepijn Smilda
Hera
8:34
4
Djoao Lobles
Noordkop
8:35
5
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
10:14
6
Jens Beerepoot
Hera
10:58
7
Dean Niesten
Hera
11:22
8
Jens Müller
Trias
11:27
9
Luuk Bruins
Hollandia
11:33
M-19, JEUGDLOOP 16-19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hylas
10:17
2
Dana Steeman
Berkhout
11:55
3
Esmee Bakker
Lycurgus
11:57
V SEN, 5.5 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charissa Czech
Noordkop
22:32
2
Cora Kiekens-Klaver
Oudkarspel
23:30
3
Martine Ligthart
SAV
25:02
4
Veerle van Balen
AV '23
26:14
5
Heleen Wildoer
SAV
26:26
6
Sarah Wiebers
Hollandia
27:14
7
Silke Bink
Breezand
28:19
8
Sandra Okkerse
SV Sportlust
29:02
9
Moniek van Kilsdonk
Loopgroep Hoorn
29:41
10
Floor ter Burg
Wieringerwaard
30:18
11
Sanne Glas
Hera
30:19
12
Jos Beentjes
Oosthuizen
30:45
13
Martine van Zaunge
AV Edam
31:16
14
Melanie Jonker- Verbrugge
SV Sportlust
31:33
15
Dorien Kuin
Hoogkarspel
32:13
16
Ellen Bink
Wieringermeer
33:14
17
Ellen van Wieren
Wieringermeer
33:44
18
Frenchie de Kunder
Hollandia
34:28
19
Joelle van Asselt
Zwaag
35:42
20
Janine Fraikin
Loopgroep Hoorn
37:19
V 35, 5.5 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka de Jong
Hollandia
22:14
2
Jessica Glasbergen
SV Sportlust
24:29
3
Marleen Stroomer
Zwaag
26:53
4
Marloes de Valk
Hoorn Nh
27:10
5
Esther Romein
Hollandia
29:15
6
Kelly Bais
SV Sportlust
30:58
7
Monique Ooms-Abbekerk
Wieringermeer
33:49
8
Marieke Laan
Zwaag
34:36
V 40, 5.5 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanne Hofmans
Heerhugowaard
23:22
2
Fa Adda
AV '23
23:49
3
Lonneke Tol
Loopgroep Hoorn
25:49
4
Rita Quist-Kuip
Loopgroep Hoorn
26:41
5
Esmiralda Beijer
Wieringermeer
28:15
6
Saskia Verijzer-Sleking
SV Sportlust
28:51
7
Jacqueline Postma
Hoorn Nh
29:51
8
Heidi Oud
Zwaag
30:31
9
Monica Zuidberg
SV Sportlust
31:00
10
Arinne Olsthoorn
Wieringerwerf
32:38
11
Mirjam van der Eijk
Midwoud
32:50
V 45, 5.5 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
24:27
2
Audrey Breur
Noordkop
25:06
3
Ivonne Kramer
SAV
25:14
4
Marleen Heemels
Zaanland
25:42
5
Linda Tesselaar
Hera
26:37
6
Silvia de Reus
Waarland
27:01
7
Margrat Koster
SAV
27:06
8
Margret Does
Hera
28:37
9
Irene van Dalen
SV Sportlust
29:51
10
Esther Winter
Heerhugowaard
29:52
11
Margret van Kampen-van de
Wieringermeer
31:19
12
Irma Sijm
Hollandia
32:37
13
Hélène Schilder
SAV
34:49
V 50, 5.5 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam de Boer
SAV
24:32
2
Connie van der Lee
DOKEV
24:37
3
Esther Veldhuis
SAV
24:53
4
Margareth Smal
Hollandia
26:05
5
Sylvia Stahli
Den Helder
28:29
6
Winy Grenk
Blokker
28:44
7
Ingrethe Karsten
Loopgroep Hoorn
28:47
8
Ria Wagemaker
SV Sportlust
29:05
9
Loes Kunst-Vijzelaar
Hollandia
29:33
10
Lianne Smal
Avenhorn
30:31
11
Bea Sikkink
SAV
30:53
12
Hannie Stam-Van Diepen
Hera
31:23
13
Wiljo Los
Hollandia
33:53
14
Sonja Evers
Hoorn Nh
34:08
15
Di Nijs Carri
Hoorn Nh
36:35
16
Gabriele Arens
Noordkop
36:43
V 55, 5.5 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
SAV
25:22
2
Wilma van Wouw
Hollandia
25:34
3
Hankie Bijl
Hollandia
30:23
4
Annette Bleeker
SAV
30:55
5
Mary Koenis
Hollandia
31:03
6
Carla Zwart
Hollandia
32:39
7
C. van Bochxmeer
Loopgroep Hoorn
36:02
MTRIM, 5.5 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remco Bruin
Hylas
21:26
2
Frank Houter
Spanbroek
24:20
3
Nico van Dalen
SV Sportlust
24:41
4
Jan Klaver
Hollandia
25:12
5
Peter Appelman
Trias
26:23
6
Marcel Laan
Blokker
27:35
7
Gerard Vermeulen
Purmerend
28:50
8
Jeroen Vleeschhouwer
Purmerend
29:10
9
Peter Oudheusden
Hollandia
29:28
10
Marco Schoen
Loopgroep Hoorn
29:44
11
Wim van der Poel
Zaanland
30:11
12
Patrick Stahli
Den Helder
33:25
13
Tom Delemare
Amsterdam
36:41
14
Wim Duchile
SAV
38:22
M SEN, 7.8 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Schouten
Lycurgus
27:04
2
Sven Schoonebeek
Lycurgus
27:26
3
Thijs Mossel
AV Edam
27:45
4
Bouke Bouma
AV Edam
28:04
5
Erik Jan Spijkerman
Hollandia
28:21
6
Ferdy van der Heide
Hylas
28:23
7
Jan Arie Portegijs
DOKEV
28:26
8
Robert de Boer
AV Edam
28:38
9
Ton Koning
AV Edam
28:46
10
Arjen Hart
AAC
28:51
11
Tim Tesselaar
Noordkop
29:09
12
Tristan Slobben
Trias
29:17
13
Reinier Wardenaar
Hollandia
29:20
14
Maurice Vriend
AAC
29:54
15
Jelle Harpenau
Hylas
29:58
16
Jurien Enfius
Hoorn Nh
30:47
17
Mitchel Molenaar
Haag Atletiek
30:48
18
Jan Bond
AV Edam
30:59
19
Tristan Olij
Winkel
31:24
20
Tyas Visser
AV Edam
31:24
21
Jim Kruiver
Hera
31:29
22
Nico Zwarthoed
AV Edam
31:40
23
Joey Steenvoorden
Noordkop
31:55
24
Jurriaan Allerlieste
Grootebroek
31:57
25
Wim Schilder
Hollandia
31:58
26
Dave Kanbier
Schagen
32:15
27
Remco Kramer
Lycurgus
32:19
28
Fery Pronk
Spanbroek
32:22
29
Mark Wijte
Hera
32:28
30
Arnoud van Kuijk
Oosthuizen
32:42
31
Tjalf Hek
SV Sportlust
33:05
32
Paul Okkerse
SV Sportlust
33:07
33
Bart Tesselaar
Noordkop
33:10
34
Ruben Alvarez Arias
Hylas
33:38
35
Johan Baas
Hollandia
33:43
36
Harm Jonker
SV Sportlust
34:13
37
Pim Evers
Hoorn Nh
34:40
38
John Koomen
Wervershoof
35:01
39
Rene Olij
Heerhugowaard
35:16
40
Michiel Beemster
Zwaag
35:22
41
Erik Beudeker
Lycurgus
35:24
42
Niels van der Hoek
Winkel
35:30
43
Jorick Quax
Breezand
35:37
44
Wouter Meijerink
SAV
35:39
45
Maarten Kamsma
Alkmaar
35:46
46
John van de Swaluw
Wervershoof
36:18
47
Don Beukers
SV Sportlust
36:30
48
Paul Homan
Anna Paulowna
37:41
49
Pablo Horneman
Rotterdam
41:06
M 35, 7.8 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjaak Bakker
SAV
28:44
2
Johan Smit
AV Edam
29:31
3
Raymond Koen
Noordkop
29:41
4
Bart Klaver
Hera
29:44
5
Bas van Laarhoven
Purmerend
32:18
6
René Schilder
AV Edam
32:40
7
Dave Erents
Zwaag
32:58
8
Jeroen Linting
TAS '82
33:13
9
Theo Quist
Loopgroep Hoorn
33:14
10
Sander Schirrmann
Wognum
36:37
11
Eric Coevert
Zwaagdijk-West
37:09
12
Dennis Curvers
Noordkop
37:34
13
Fred Lenting
Spanbroek
40:31
M 40, 7.8 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Lierop
DOKEV
27:47
2
Richard Kramer
SAV
28:49
3
Jordy Vinke
Texel
28:55
4
Sander Groot
Hollandia
29:12
5
Gerald Koeman
Hollandia
29:51
6
Sven Hagen
AV Edam
29:56
7
Pieter Jelle Jongejans
Zaanland
30:10
8
Tom ten Bruggencate
Hera
30:12
9
Wardie van Wouw
Voorhout
31:01
10
Joram Kauwoh
SV Sportlust
31:21
11
Tuan Do
TAS '82
33:29
12
Bas van Galen
Hylas
33:52
13
Sjaak Schuitemaker
Hollandia
34:15
14
Ralph te Riet
Heerhugowaard
34:37
15
Mike Leek
Alkmaar
35:10
16
Jochem Marcus
Midwoud
35:13
17
Rob Stavenuiter
Andijk
35:32
18
Ruud Boom
Wognum
37:18
19
Sven Foulga
Loopgroep Hoorn
38:10
20
Michiel Ooms
Wieringermeer
38:12
21
Ronald Deen
Wervershoof
38:43
22
Niels Visser
Loopgroep Hoorn
39:01
23
Frank Schouten
Zwaag
39:07
24
Peter Lodewijks
Heerhugowaard
40:51
25
Ronald Koppes
Zwaag
42:24
26
Arjan
Heerhugowaard
43:48
M 45, 7.8 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Tesselaar
Hera
27:43
2
Ruud Beerepoot
Hera
28:29
3
Rob Schilder
SAV
30:15
4
Anko Top
Friesland
30:17
5
Jim Mooij
Hollandia
30:22
6
Peter Dekker
SAV
31:07
7
Danny Pormes
DOKEV
31:16
8
Kees Bot
Hollandia
31:23
9
Geert-Paul Smit
Nibbixwoud
31:36
10
John Buikman
AV Edam
32:38
11
Gert-Jan Klumpenhouwer
SAV
33:02
12
Robert Horneman
Wieringermeer
33:22
13
Bert Fink
Hylas
33:57
14
Johan Slootweg
Noordkop
34:29
15
Johan Bosman
Wervershoof
35:03
16
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
35:34
17
Dirk de Mooij
Hera
36:39
18
Rob Donker
SV Sportlust
36:42
19
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
37:38
20
Johnny van Beers
Heerhugowaard
38:04
21
John van Diepen
Berkhout
38:08
22
Jilles de Wit
Den Helder
39:47
M 50, 7.8 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Hopman
Trias
28:34
2
Cees Kersten
TAS '82
28:47
3
Hans Pater
Hera
30:52
4
Gerard Warnaar
Hera
31:38
5
Louis Dam
Zaanland
32:05
6
Aiwen Lobles
Noordkop
32:17
7
Fred Smit
Waarland
32:48
8
Willem Mulder
SV Sportlust
33:54
9
Frank Ettes
Hollandia
36:01
10
Sjaak van Diepen
Hollandia
36:04
11
Gerard Groen
Hollandia
36:34
12
Josef Laufenberg
Noordkop
36:46
13
Marcel Steenvoorden
Noordkop
37:01
14
Mark van Dijk
Zwaag
40:14
15
Vincent Smol
Avenhorn
42:21
16
Hans Spek
Hera
42:45
17
Jan Arens
Hera
43:10
18
Gerard Beerepoot
Wognum
43:17
19
Peter van Grieken
DOKEV
46:08
M 55, 7.8 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjerps
SAV
32:01
2
Arjen Akkermans
AV Edam
32:18
3
Jan Smit
Hollandia
32:36
4
Coen van de Luytgaarden
Schagen
33:47
5
Dick van Zalinge
AV Edam
34:41
6
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
35:06
7
Nico Wagenaar
Hera
35:36
8
Ron Schouten
Hollandia
36:44
9
Ronald Schouwink
Loopgroep Hoorn
36:48
10
Jos Schuitemaker
ARO '88
38:20
11
Henk Meester
Middenbeemster
38:29
12
Jan-willem Schutte
Noordkop
39:41
13
Cor Wijnker
Schellinkhout
41:40
14
Koos Annes
Den Helder
41:44
15
Piet Visser
Hollandia
42:02
M 60, 7.8 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
SAV
33:26
2
Piet Jonker
Trias
34:05
3
Anton Knijn
Hollandia
34:50
4
Klaas Abrahams
Hollandia
35:27
5
Ton van der Meché
SV Sportlust
35:53
6
Cees Meijer
SAV
37:10
7
Antoon van der Jagt
avVN
37:24
8
Nico Wenker
Hollandia
37:53
9
Peter Nuyens
AV Edam
38:55
10
Kik Huisman
Hollandia
39:14
11
Sjaak Boon
avVN
39:43
12
Theo Mossel
AV Edam
41:21
13
Ton Doerpel
Hollandia
41:47
14
Rom Kamstra
Zwaag
42:07
15
Harry Kraak
Noordkop
42:17
16
Ad Steltenpool
Hollandia
42:19
17
Herman Hommen
Wieringermeer
42:57
18
Jan Dorland
AV Edam
43:32
19
Lou Couvert
Hollandia
44:46
20
Tim Veld
Hollandia
45:57
21
Rene Westra
Hoevelaken
47:39
22
Peter Hoedjes
Loopgroep Hoorn
53:23
VTRIM, 7.8 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Lemmens
Caesar
29:29
2
Mirjam Ruiter
Oostwoud
39:32
3
Connie Vertegaal
Hollandia
42:36
Roele-DeVries Recycling, Runnersworld,
www.uitslagen.nl
30-10-2016 16:53