Uitslagenlijst Avd Cross / Dwingelderveld-loop

Dwingeloo - Zaterdag 29 oktober 2016

VROUW, PREST.LOOP 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Zomer
HAC '63
32:40
2
Nienke Wolda
Wolvega
33:22
3
Danielle Hoogvliet
Scharmer
36:59
4
Femke Schrijvers
Loopgroep Astrea
36:59
5
Simone Smuling
Groningen
37:05
6
Nienke Posthumus
Meppel
37:30
7
Brigitte Zwart
Pesse
38:15
8
Marieke Bolling
Groningen
38:26
9
Ingrid Jansen
Dwingeloo
38:37
10
Dianne Zijlstra
Havelte
38:48
11
Esther Kerssies
Beilen
39:43
12
Rochelle mooij
Dwingeloo
40:00
13
Liesbeth de Wit
Beilen
40:01
14
M. Vahrmeijer
Meppel
40:28
15
Marianne Dubois
Breda
40:56
16
Nathalie Baars
Loopgroep Groningen
42:01
17
Astrid Snijder
Smilde
42:13
18
Annelotte Hilhorst
Beilen
42:13
19
Tanja Kootstra
DOS
42:19
20
Sanne van Mulligen
Dwingeloo
42:26
21
Marjon Pasmooij
Groningen
42:27
22
Tasja Slijkerman
Beilen
42:32
23
Marianne Alberts
Meppel
42:51
24
Leonie Peeks
Meppel
42:59
25
Anneke Regnerus
Marrum
43:11
26
Sanne Veenboer
Uitgeest
43:13
27
Kirsten Tilstra
Groningen
43:36
28
Clari Rolleman
Hoogeveen
43:44
29
Willy Boers
Dwingeloo
43:59
30
Ineke Kikkert
Hoogeveen
44:12
31
Alja Post
Amersfoort
44:14
32
Ilse Juurlink
Drogteropslagen
44:18
33
Aafke Schipper
Dwingeloo
44:30
34
Jeannet Naber
Groningen
44:59
35
Wytske van der Kooi
Burgum
45:12
36
Vera van Dalen
Wapserveen
45:15
37
Rita de Gooijer
Loopgroep Beilen
45:20
38
Marion Jongman
Assen
45:27
39
Karin Venekamp
Loopgroep Groningen
45:30
40
Henriëtte Bouw
Dwingeloo
45:39
41
Kirsten Boerema
Westerbork
45:45
42
Renée Huizinga-Gradussen
Leeuwarden
45:47
43
Gonnie Room
Frederiksoord
46:01
44
Erna Spent
Groningen
46:05
45
Monique Meis
Loopgroep Groningen
46:09
46
Martine boerema
Assen
46:27
47
Tjitske Koopman
De Knipe
46:52
48
Coby van Oosten
Hoogeveen
46:56
49
Erika Buitenhuis-Huiskes
Bergentheim
47:00
50
Anne-Christien Kruizinga
Emmen
47:07
51
Karin Nijmeijer
Hoogeveen
47:07
52
Gitty Coerts
Beilen
47:14
53
Femke van den Hof
Kerkenveld
47:25
54
Dorien Drent
De Wijk
47:47
55
Moniek Koppen
Koekange
47:49
56
Maartje Dijkgraaf
Holten
48:16
57
Jeanet Rink
De Sprinter
48:52
58
Getrud Struik
Linde
48:52
59
Lidwien Broenink
Joure
49:10
60
Greeta Jansen
Groningen
49:14
61
Roelie schonewille
Zuidwolde Dr
49:26
62
Annemieke Beukema
Smilde
50:16
63
Alja Schuring
Schoonebeek
50:27
64
Hellen Bakker
Haulerwijk
50:27
65
Marchiena van Loo
Emmen
50:29
66
Eline ten Velde
Klazienaveen
50:29
67
Marjan van Dalen
Steenwijk
50:30
68
Astrid Kuik
Assen
52:04
69
Astrid Hogewoning
Meppel
52:49
70
Astrid Zijlstra
Lekkum
53:08
71
Femke
Steenwijk
53:57
72
Maaike Wobbes
Flevo Delta
54:44
73
Lous Beuving
Spier
54:59
74
Fennie Koning
Stadskanaal
55:40
75
Itja Koetse
Stadskanaal
55:40
76
Ingrid Venekamp
Groningen
57:33
77
Cilia Bolt
Loopgroep Groningen
57:33
78
Marijke Logtenberg
Zuidwolde Dr
59:40
79
Sia Eefting
Diever
1:00:39
MAN, PREST.LOOP 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siem Hiemstra
Appelscha
29:35
2
Harmen Moes
Groningen
30:01
3
Dennis Brandenburg
Steenwijk
30:07
4
Rink Post
Appelscha
31:08
5
Laurens den Hartog
Groningen
31:17
6
Jan Ruijter
Ens
31:20
7
Dirk de Boer
Zuidwolde Dr
31:24
8
J Struik
Linde
31:46
9
Jos Ruijter
Ens
31:57
10
Herman Gruppen
Havelte
31:58
11
Jaap van de Vliert
Friesland
32:10
12
Rik Russchen
Heerenveen
32:20
13
Richard Scheper
Amsterdam
32:37
14
Sander van Dalen
Wapserveen
33:21
15
Hugo Jongejan
Emmeloord
33:39
16
Peter Petersen
Tynaarlo
33:48
17
Peter Visscher
De Wijk
34:13
18
Jean Berkhout
Dwingeloo
34:37
19
Jos Luttjeboon
Groningen
35:04
20
Arno Blom
Noordwolde Fr
35:09
21
Klaas Jonkman
Kerkenveld
35:38
22
Mark Wijnsma
Loopgroep Hugo Veenker
35:39
23
Jan Boer
Assen
35:48
24
Arjan Petersen
Groningen
35:53
25
Theo Beuving
Zuidwolde Dr
36:08
26
Olaf Hoekstra
Assen
36:17
27
Harm Zijlstra
Wolvega
36:34
28
Jan Witte
Meppel
36:45
29
Jan Lip
HAC '63
38:18
30
Hein van Mulligen
Dwingeloo
38:34
31
Max Peters
Zeerijp
38:42
32
Luc Lucardie
Zuidveen
38:47
33
Jom Portijk
Wolvega
39:04
34
Patrick Moerman
Amersfoort
39:20
35
Egbert Slagter
Ruinen
39:44
36
Piet Kerstholt
Friesland
39:50
37
Van Dijk
Loopgroep Groningen
40:33
38
Martijn Kersies
Dwingeloo
40:35
39
Erwin Reijneveld
Zeist
40:35
40
Henk Daling
HAC '63
40:54
41
Ati Westra
Groningen
41:25
42
Foppe van Dijk
Nijetrijne
41:59
43
Roger Mulder
Groningen
42:02
44
Oscar Rensing
Wijster
42:20
45
Jan Woldman
Dwingeloo
42:23
46
Frans Scheuneman
Friesland
42:46
47
Adwin Peels
Meppel
43:00
48
G. Beuving
Spier
43:02
49
Maarten Jan Hiemstra
Leeuwarden
43:11
50
Henk Funke
Loopgroep Beilen
45:21
51
Tieme Potman
Meppel
45:43
52
Gerard Huizinga
Winschoten
45:47
53
Theo Runia
Leeuwarden
47:45
54
Riekend Koopman
AV Heerenveen
48:19
55
Willem Scholte
Groningen
49:01
56
Jan Miedema
Boyl
49:09
57
Pieter Vos
Heerenveen
49:14
58
Frans Dreesens
Klein hesepe
52:16
59
Gelmer van Dijk
Meppel
54:01
60
André Hogenelst
Loopgroep Groningen
57:34
VROUW, PREST.LOOP 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Lendfers
Zuidwolde Dr
1:08:23
2
Lenneke Menger-Vergunst
Oldeberkoop
1:11:32
3
Henriette Pepels
Beilen
1:12:00
4
Gaby Gabay
Loopgroep Groningen
1:12:09
5
Susan van der Salm
Meppel
1:15:39
6
Elza Bulstra
Loopgroep Groningen
1:15:41
7
Annie KolonieLoop
DOS
1:17:27
8
Ima Stroek
Havelte
1:17:39
9
Nynke Scheeper
Loopgroep Groningen
1:19:04
10
Marieke Haikens
Hooghalen
1:19:26
11
Sasaa Brouwer
Jubbega
1:19:47
12
Yvette van Woerkom
Meppel
1:19:50
13
Hilda Wardenier
Meppel
1:19:50
14
Jeltje Dijkstra
Nijeholtwolde
1:21:28
15
Karin Danhof
Friesland
1:21:29
16
Sandra Bloemerts
Dwingeloo
1:22:08
17
Coby de Vries
Oldelamer
1:22:10
18
ML Wareman
Dwingeloo
1:22:16
19
Tamara Kroll
DOS
1:22:17
20
Gerda Talen
De Wijk
1:22:19
21
Sandra van Diemen
Groningen
1:22:44
22
Siska Folkertsma
AV Heerenveen
1:22:58
23
Gerda Tissingh
Ansen
1:23:11
24
Anita van der Wal
Friesland
1:23:14
25
Helma Bloemert
Staphorst
1:23:21
26
Saskia Roskam
Broek op Langedijk
1:23:41
27
Carolien Nijenhuis
Ansen
1:24:03
28
Corien Weyland
Groningen
1:24:10
29
Karen Witterholt-Werkman
Haren Gn
1:24:17
30
Erna Mulder
Ruinerwold
1:24:19
31
Mirjam Ploegsma
Wolvega
1:25:21
32
Jolanda Veldkamp
Nieuwe Pekela
1:25:37
33
Anita Albers
Ruinen
1:26:22
34
Monica Scheper
Ruinen
1:26:32
35
Erna van Bezoen
Ruinen
1:26:32
36
Klaske de Haan
Loopgroep Hugo Veenker
1:27:35
37
Alien Kasperts
Emmen
1:28:11
38
Akkie Greydanus
Ruinen
1:28:33
39
Jeanette Schram-Mol
Wolvega
1:28:44
40
Berlinda de Boer
Darp
1:28:45
41
Rita Wolters
De Sperwers
1:28:47
42
Tamara Klarenbeek
Haren
1:28:55
43
Anna Stratingh
Groningen
1:29:14
44
Henriette Hooge
Zuidwolde Dr
1:29:17
45
Ellen van den Berg
Oosterwolde
1:29:54
46
Esther Donat
Meppel
1:30:13
47
Dieta Holwerda
Oosternijkerk
1:30:38
48
Margreet Visch
Haren
1:30:48
49
Jacqueline van Wijk
Loopgroep Astrea
1:30:49
50
Mieke Sellis
Staphorst
1:31:03
51
Anna Hendrikse
Assen
1:31:07
52
Annette Stikkelorum
Loopgroep Groningen
1:31:08
53
Diana van der Werff
Ruinerwold
1:31:39
54
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
1:31:50
55
Hellen Mulder
Meppel
1:32:30
56
Alice Zantinge
Dwingeloo
1:32:42
57
Marty Kruizenga
Sappemeer
1:32:42
58
Willy de Jong
Leeuwarden
1:33:55
59
Renske Turkstra
Groningen
1:33:58
60
Schonherr
Thesinge
1:33:59
61
Moniek Westerman
Groningen
1:34:22
62
Tina Antoni
ATC '75
1:35:32
63
Doetie Heida
Haren Gn
1:35:32
64
Deddie Hartlief
ATC '75
1:35:33
65
Carolien Joling
Groningen
1:36:12
66
Reina Duijtshoff
Sintjohannesga
1:37:17
67
Margreet Habes
Assen
1:38:55
68
Jantine Duijtshoff
Heerenveen
1:41:19
69
Aafke Keizer - Zijlstra
Sint Annaparochie
1:43:15
70
Aruni Slagter
Groningen
1:45:24
71
Manon Gronendijk
Westerbork
1:46:26
72
Nicole v/d Veen-kerssies
Hijken
1:46:27
73
Sietske van der Bij
Friesland
1:56:49
74
Saakje Regnerus
Friesland
1:56:53
MAN, PREST.LOOP 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Deenen
Loopgroep Groningen
56:23
2
Freek Welbedacht
Loopgroep Astrea
57:16
3
Simon Regnerus
Friesland
57:56
4
Dennis Westra
Groningen
1:00:11
5
Bram Veenboer
Hoogeveen
1:01:38
6
Roel Westert
Ruinerwold
1:02:35
7
Jippe Jongsma
Gorredijk
1:02:38
8
Rob Hendrikse
Assen
1:02:44
9
Cor Ottens
Leeuwarden
1:03:44
10
Renger Feijer
Hoogeveen
1:04:43
11
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
1:05:03
12
Peter Veenboer
Uitgeest
1:07:30
13
René van der Laan
Groningen
1:07:33
14
Andre Goes
Emmeloord
1:08:11
15
Jacob Keuning
Hoogeveen
1:08:43
16
Folkert Tienkamp
AAC '61
1:08:54
17
Jildert Visser
AAC '61
1:09:59
18
Kevin Haines
Groningen
1:10:16
19
Willem Koning
Assen
1:10:53
20
Arno Katerberg
Hoogeveen
1:10:58
21
Jeroen Nijholt
Groningen
1:11:06
22
Laurens Dijkstra
Bovensmilde
1:11:13
23
Berry Pees
Start '78
1:11:22
24
Ernst Kellij
Start '78
1:11:22
25
Warner Kalis
Loopgroep Nienoord
1:11:33
26
Philip Pruim
Loopgroep Groningen
1:11:55
27
Niels Blaauw
Lionitas
1:11:58
28
Erik Tibben
Hoogeveen
1:12:49
29
Willem Biemolt
Friesland
1:13:22
30
Jacco de Lange
Amsterdam
1:13:24
31
Michel Vollebregt
Groningen
1:13:42
32
Harold Hulst
Groningen
1:13:43
33
Bert Koster
Wijster
1:13:47
34
Paul Veenstra
Loopgroep Groningen
1:13:54
35
George de Roo
Friesland
1:14:00
36
Jan Tjeerdsma
HAC '63
1:14:18
37
Bart vd Veere
Groningen
1:14:51
38
Hans Nagtegaal
Friesland
1:14:58
39
Harrie Steenbergen
Ruinen
1:15:21
40
Laurens Koldeweij
Havelte
1:15:33
41
Joost Meijer
Groningen
1:15:37
42
Mark van der Plaat
Meppel
1:15:40
43
Jan Knol
Niijeveen
1:15:41
44
Ruben Muller
Leeuwarden
1:15:42
45
K Pijpker
Beilen
1:15:43
46
A van Eck
Hoogeveen
1:16:08
47
Fedde Beisert
Ureterp
1:16:13
48
Gerrit ter Wee
Ruinen
1:16:25
49
Gosse Folkertsma
Annen
1:16:33
50
Wieger van Kenlen
Leeuwarden
1:16:34
51
Duco Kramer
Aldeboarn
1:17:21
52
Evert Dekker
Ruinen
1:17:24
53
Albert Middelbrink
Havelte
1:17:39
54
Ben Haarhuis
avVN
1:18:18
55
Minne Brouwer
Wolvega
1:18:55
56
Henk Potman
Meppel
1:19:12
57
Jeroen Boshuijzen
Hollandscheveld
1:19:52
58
Duco Zijlstra
Lekhum
1:20:26
59
Joost Kerkhoff
Loppersum
1:20:43
60
Emilio Dokter
Opende
1:21:03
61
Ton Mosch
AV Edam
1:21:06
62
W de Vries
Oldelamen
1:21:12
63
Ginus Geuzinge
Assen
1:21:28
64
Vladimir Koetse
Hoogezand
1:21:57
65
Minko Folkertsma
Folsgare
1:22:18
66
Johan Honing
Groningen
1:22:23
67
Bert Muller
Loopgroep Hugo Veenker
1:22:55
68
Peter Tomassen
Zwolle
1:23:02
69
Arjen Tjalsma
Appelscha
1:23:05
70
Luc de Valk
Meppel
1:23:09
71
Pieter Roskam
Broek op Langedijk
1:23:41
72
Domien Mulder
Joure
1:24:02
73
Kees Elzinga
Havelte
1:24:03
74
Ivo Eikenaar
Havelte
1:24:05
75
Dries Wedzenga
Drachten
1:24:13
76
Sebastiaan Ten Heuvel
Assen
1:24:19
77
Jelle Stoopendaal
Vledderveen Dr
1:24:40
78
Hans van Egmond
Drachten
1:25:22
79
Guido Bouwhuis
Diever
1:25:30
80
Herman van der Donk
Loopgroep Nienoord
1:25:36
81
Arend Mekkes
Ansen
1:26:22
82
Bertus Veenstra
Erica
1:26:45
83
Erik Stam
Loopgroep Bedum
1:28:56
84
Peter Gruben
Diever
1:31:12
85
Geert Woltjer
Wijster
1:31:12
86
Jleut
Eelde
1:34:00
87
Anno Greven
Nieuw Buinen
1:36:35
88
Hedeman
Assen
1:37:45
89
Hedeman
Assen
1:37:45
90
Patrick Slagboom
De Wijk
1:39:08
91
Edwin Deelstra
Leeuwarden
1:41:31
92
Reinder Sinnema
Lionitas
1:56:46
VROUW, PREST.LOOP 21,1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam Mooij
DOS
1:40:35
2
Meryl Schotanus
Groningen
1:44:00
3
Mirjam Grijstra
Haren
1:47:12
4
Tabitha Dijkman
Leeuwarden
1:48:31
5
Inge van Schaick
Lionitas
1:51:16
6
Laura Nijsingh
Dwingeloo
1:53:15
7
Petra Lunenborg
Hoogeveen
1:57:26
8
Elisabeth Bremer
Impala
1:59:33
9
Claartje Freriks
Havelte
1:59:52
10
Marleen Kolijn
Amersfoort
1:59:57
11
Lies ter Beek
Impala
2:00:12
12
Liesbeth ten Hoff
Runners Stadskanaal
2:00:52
13
Jacqueline Westerhof
Emmer-Compascuum
2:02:35
14
Jeike Elema
Ten Boer
2:03:13
15
Gea Leenstra
Zuidlaren
2:03:35
16
Marjon de Wilde
Groningen
2:04:53
17
Dorien Pais de Oliveira
Assen
2:05:00
18
Linda van der heide
Assen
2:05:45
19
Pauline Beeks
Eindhoven
2:05:50
20
Channou Gailliaert
Enschede
2:05:51
21
Christina Sterkenburgh
Start '78
2:07:20
22
Hilda Rozema
Ruinen
2:07:26
23
Monique kost
Musselkanaal
2:08:14
24
Tess Schlee
Groningen
2:08:52
25
Femke Leijenaar
Groningen
2:08:52
26
Denice Lucas
Hoogeveen
2:09:40
27
Elena Haandrikman
Runners Stadskanaal
2:10:14
28
Fenneke Mensinga
Runners Stadskanaal
2:12:56
29
Anke Peterson
Friesland
2:13:46
30
Hermien Wiltens
Veeningen
2:14:00
31
Annemiek Scholing
Veeningen
2:14:00
32
Michelle Seldenthuis
Zwolle
2:17:57
33
Liane Santing
Vledder
2:18:57
34
Hikmet Yigit
Leeuwarden
2:20:00
35
Natasja Bennink
Ezinge
2:20:01
36
Saskia Kors
Vledder
2:21:45
37
Sonja Riemersma
Zwiggelte
2:22:26
38
Klarina Hogeling
Vledder
2:23:04
39
Ingrid Bruijne
Vledder
2:24:31
40
Jolien Tubben
Coevorden
2:30:22
41
Maaike Huizing
Ezinge
2:31:08
MAN, PREST.LOOP 21,1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Moesker
Emmer-Compascuum
1:21:29
2
Martijn Croon
Coevorden
1:24:28
3
Jeroen Bruulsema
Dwingeloo
1:30:32
4
Ferdie Witvoet
Groningen
1:31:26
5
Albert Lantink
Zwolle
1:31:39
6
Johan Meinsma
Lionitas
1:34:21
7
Tom Best
Noordwolde
1:35:22
8
Iddo Riemersma
Zwiggelte
1:35:23
9
Harrie Botter
Klazienaveen
1:36:19
10
Ron Kootstra
Borger
1:36:44
11
Jelmer Marinus
Beilen
1:36:51
12
Richard Kort
Zwiggelte
1:36:55
13
Marco Bakker
Beilen
1:37:17
14
Teddy Bezuijen
Westerbork
1:37:42
15
Jasper Keizer
Sint Annaparochie
1:37:54
16
Anno Brandsema
Beilen
1:38:36
17
Stephan Belt
Gramsbergen
1:38:39
18
Tonnie Schokker
de Blesse
1:39:11
19
Bert Gernaat
AAC '61
1:39:31
20
Gerko .brink
Haulerwijk
1:39:33
21
Evert Bisschop
Koekange
1:40:07
22
Willem Brinkman
Dutch Runners
1:40:07
23
Freek Schonewille
Impala
1:40:21
24
Sten Wennink
Groningen
1:40:55
25
Boudewijn Maas
Utrecht
1:41:10
26
Fokko Hindriks
Groningen
1:41:17
27
Hendrik Gelijk
Dutch Runners
1:41:28
28
Martin Bijdevaate
Steenwijk
1:41:30
29
Floris Hendrix
Amsterdam
1:42:03
30
Benno Leferink
Groningen
1:42:47
31
Jeroen Gubbels
Emmen
1:43:31
32
Jan Bosgraaf
Impala
1:43:43
33
Ferry Kooij
Wapserveen
1:43:44
34
Jeroen de Haan
Steenwijk
1:44:12
35
Folkert Bos
Klazienaveen
1:44:32
36
Jos Pettinga
Beilen
1:45:16
37
Albèr Greupink
Coevorden
1:45:51
38
Harrie Wetterhahn
Lionitas
1:45:52
39
Rudy Miedema
AV Heerenveen
1:46:25
40
Tjeerdjan Nieuwenhuis
Groningen
1:46:39
41
Gerjan Bakker
Dwingeloo
1:47:39
42
Frits Soeters
De Sperwers
1:47:46
43
Geurt Witterholt
Haren Gn
1:48:38
44
Gerard van Eerden
Annen
1:48:38
45
Jan Nauta
Loopgroep Groningen
1:49:04
46
Peter Rielma
Groningen
1:50:05
47
Fred Backhaus
Meppel
1:51:06
48
André Jellema
Lionitas
1:51:16
49
Bernard Wilkens
Ureterp
1:51:48
50
Gerard Inberg
De Wijk
1:52:09
51
Gijs Driesprong
Breda
1:52:17
52
Henk Aarden
Assen
1:52:42
53
Arend Grit
Dwingeloo
1:53:15
54
Leon van Weenen
Hoogeveen
1:53:16
55
Jos Zuidema
Stadskanaal
1:53:17
56
Ronald Hof
Ruinen
1:53:51
57
Egbert Wiltens
Veeningen
1:55:25
58
Jan Stienstra
Gouda
1:57:45
59
Arnold Blum
Marum
1:58:36
60
Karsten rook
Steenwijk
1:58:56
61
Benny Bijlsma
Friesland
1:59:03
62
Alberto Ebbinge
Noord Laren
1:59:07
63
Wim Saaltink
Groningen Atletiek
1:59:22
64
Reinder Tel
Friesland
1:59:43
65
Patrick Punte
Amersfoort
2:00:09
66
Hein Habes
AAC '61
2:00:29
67
Kasrst Anema
Stiens
2:00:38
68
Bert Guns
Fivelstreek
2:00:59
69
Marc van der Valk
Exloo
2:01:09
70
Cees de Haan
Groningen
2:01:36
71
Michel Brinkhof
Hoogeveen
2:02:15
72
Egbert Geertsma
Groningen
2:02:32
73
Egbert Takens
Groningen Atletiek
2:05:03
74
Kars Wolters
De Sperwers
2:05:27
75
Johan Kats
Pesse
2:06:19
76
Ronald Molenberg
Pesse
2:06:19
77
Steenbergen
Hoogeveen
2:06:59
78
Wessel de Vries
Veendam
2:07:21
79
Marnix Valkenburgh
Groningen
2:08:07
80
Freddy Klok
Hoogeveen
2:08:57
81
Kasper Wulff
Hoogeveen
2:09:40
82
Kor Gorter
Glimmen
2:10:52
83
Willem Duitemeijer
Kollum
2:12:05
84
Jaap Wit
Hera
2:13:46
85
Gerwin Cosc
Hoogeveen
2:18:24
86
Wally Dekker
Hoogeveen
2:19:05
87
Bert Cornelius
Haren Gn
2:21:53
88
Herman Bos
Kloosterburen
2:29:56
MPUPC, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Mulder
Ruinerwold
4:31
2
Puck Voors
De Sperwers
4:38
3
Kirsten Hoogstra
De Sprinter
4:44
4
Inez Keun
Groningen Atletiek
4:48
5
Lotte Smith
Aquilo
5:34
6
Inke Meijer
Aquilo
5:57
MPUPB, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Pietersma
Aquilo
4:57
2
Roos Voors
Sleen
5:05
3
Marin van Triest
DOS
5:25
4
Dione Pierik
DOS
5:26
5
Sterre Leeuwerke
Aquilo
6:58
MPUPA, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Slomp
AAC '61
4:08
2
Jorien Spikman
Groningen Atletiek
4:10
3
Martje ter Doest
Impala
4:21
4
Ruth Zijlstra
AV Heerenveen
4:24
5
Jildou Binnema
AV Heerenveen
4:25
6
Callemijn Kleijn
De Sprinter
4:31
7
Merel Behling
Aquilo
5:04
8
Yvette Feikens
Aquilo
5:06
9
Josien Prent
Ruinen
5:25
JPUPC, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelrik Koopman
Oldeberkoop
4:47
2
Thijs Penning
Aquilo
4:58
3
Jurre Muller
Leeuwarden
5:03
4
Simon Talstra
Impala
5:07
5
Cas van Weren
Groningen
5:25
6
Jesse Leeuwerke
Aquilo
5:27
JPUPB, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mart Bijker
AV Heerenveen
4:16
2
Marne van der Kooi
Impala
4:25
3
Sven Meinders
Aquilo
4:30
4
Mik Strooper
Tilburg Road Runners
4:35
5
Joost van de Belt
Meppel
4:45
6
Daniel van den Wijngaard
Aquilo
4:51
7
Stijn Zuiderweg
Meppel
5:12
JPUPA, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingmar Mulder
Ruinerwold
3:37
2
Sam van der Werf
Horror
3:42
3
Jan Elsinga
AV Heerenveen
4:04
4
Jelmer Rensing
AAC '61
4:05
5
Aris Remmerde
AAC '61
4:13
6
Sander Wage
Aquilo
4:28
7
Jarne Koopman
AV Heerenveen
4:31
8
Julian Keun
Groningen Atletiek
4:32
9
Kyle Inwards
AAC '61
4:32
10
Joep Strooper
Goirle
4:34
11
Thijs de Boer
Aquilo
4:35
VROUW, SPRINTCROSS 1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouschka Schröder
Athlos
3:43
2
Louise Taatgen
Impala
3:45
3
Marleen Stoel
TION
3:51
4
Emma Verkaaik
SV Veendam
3:56
5
Wies Kesting
AAC '61
4:07
6
Kirsten Damstra
Groningen Atletiek
4:08
7
Benthe Tiegelaar
Aquilo
4:10
MAN, SPRINTCROSS 1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
2:55
2
Paul van der Sluijs
Haag Atletiek
3:02
3
Peter-Jan de Jong
Horror
3:04
4
Jan Douwe Mooij
Aquilo
3:06
5
Thomas Kwint
Groningen Atletiek
3:07
6
Niels Visser
Stadskanaal
3:07
7
Klaas Douwe Yska
Horror
3:08
8
Timo Koren
AV '23
3:10
9
Leon ten Klooster
NOP
3:12
10
Eric Stuiver
Start '78
3:12
11
Gilbert van der Sluis
Groningen Atletiek
3:13
12
Welmer de Boer
Horror
3:17
13
Stefan de Vries
Start '78
3:18
14
Hedser de Boer
Impala
3:20
15
Arie Barnhoorn
Leiden Atletiek
3:31
16
Sil-Chris de Jong
AV Heerenveen
3:33
17
Klaas de Vries
Impala
3:34
18
Jappie Dokter
Friesland
3:45
19
Ronald Mulder
Fivelstreek
4:41
MJUND, JUN. MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dione Schipper
Start '78
5:51
2
Brecht Frensel
AV Heerenveen
5:54
3
Selma Spikman
Groningen Atletiek
6:06
4
Hannah Talstra
Impala
6:17
5
Kike Velting
HAC '63
6:27
6
Jonine Hofstra
LSV Invictus
6:36
7
Indy de Blaauw
Aquilo
6:41
8
Amber Slomp
AAC '61
6:58
9
Ilse Bark Meijer
AV Heerenveen
7:03
10
Carlijn Loer
Aquilo
7:41
JJUND, JUN. JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Schultinga
AV Heerenveen
7:42
2
Luuk Knossen
Loopgroep Groningen
7:54
3
Florian van der Dussen
Impala
7:58
4
Jesper Mulder
Ruinerwold
8:00
5
Rutger Berends
AV Heerenveen
8:04
6
Bram Voors
De Sperwers
8:07
7
Lasse Deems
Start '78
8:10
8
Julian Vries
AV Heerenveen
8:30
9
Nick de Roo
Ruinerwold
8:33
10
Dylan Lucas
HAC '63
8:36
11
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
8:36
12
Pjotr ter Doest
Impala
8:58
13
Laurens Pietersma
Aquilo
8:59
14
Luuk Strooper
Goirle
9:03
15
Rogier Veltman
Aquilo
9:04
16
David Pronk
Aquilo
9:15
17
Jorrit ten Hoeve
AV Heerenveen
9:24
18
Ramon Aukes
Aquilo
9:41
19
Wesley de Boer
Aquilo
10:22
MJUNC, JUN. MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elsa Rijpstra
Lionitas
8:39
2
Suzanne Libbers
Groningen Atletiek
8:43
3
Sanne Niestijl
AAC '61
9:05
4
Robin Prent
HAC '63
9:53
5
Melissa Uiterwijk Winkel
De Sperwers
10:15
6
Isabeau Leegwater
Groningen Atletiek
10:19
7
Eva Stienstra
Groningen Atletiek
10:20
8
Emma van Wieren
Impala
11:01
9
Elina ettes
Groningen Atletiek
11:23
MJUNB, JUN. MEISJES B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Velting
HAC '63
13:26
2
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
13:34
3
Alette Flederus
14:35
JJUNC, JUN. JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Talstra
Impala
12:20
2
Manolito Musters
AAC '61
12:20
3
Jing Oldhof
13:29
4
Jamie Verhagen
Groningen Atletiek
14:06
5
Glenn de vries
Lionitas
14:29
JJUNB, JUN. JONGENS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Borcheld
Groningen Atletiek
15:46
2
Jens Dijkstra
Emmeloord
15:58
3
Mohamed Diallo
Lionitas
15:59
4
Pascal Sinnema
Lionitas
16:06
5
Jan Oldhoff
Lionitas
16:15
6
Luc Beuckens
NOP
16:19
7
Janco Rijpstra
Lionitas
16:25
8
Jan Bouwknegt
HAC '63
16:38
9
Carlo Sikkens
Groningen Atletiek
17:53
10
Maksim Tibben
AAC '61
18:03
11
Thomas Albers
De Sperwers
18:04
12
Grutama Mame
Horror
18:59
13
Sander Dijkstra
De Sperwers
22:32
MJUNA, JUN. MEISJES A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danaïd Prinsen
Lycurgus
19:07
2
Loïs Oldhoff
Lionitas
19:30
VSEN, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
20:16
2
Veerle Bakker
Leiden Atletiek
21:44
3
Marleen Loman
NOP
24:12
4
Anne-Sophie Kok
De Sperwers
24:38
5
Vera Keidel
Impala
25:42
6
Cato Bontekoe
Impala
26:03
7
Ilona Stille
HAC '63
26:08
8
Vera Fledderus
De Sperwers
26:40
9
Anke Zonderland
Impala
27:57
10
Coralien Wemmenhove-Kroon
Hoogeveen
30:34
11
Marijke Abbring
Hoogezand
30:42
V35, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tiny de Vries
NOP
25:55
2
Hanneke Schipper
Groningen
26:21
3
Sandra Hofstra
NOP
28:54
4
Marja Kramer
NOP
29:29
5
Olge Muller
Groningen
31:09
6
H. Drost
Meppel
33:35
V45, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
23:48
2
Agnes Olgers-Heiner
NOP
25:26
JJUNA, JUN. JONGENS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hendrikse
AAC '61
18:35
2
Robin Honebecke
ATC '75
19:04
3
Sen van den Eijnde
Ciko '66
19:15
4
Piet Wiersma
Jahn II
19:47
5
Rowan Veenhuizen
AAC '61
20:39
6
Jelmer van der Veen
Lionitas
21:08
MSEN, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Ton
Phanos
30:06
2
Gianluca Assorgia
SV Sportlust
31:19
3
Bas Hollegien
NOP
31:21
4
Jasper Boot
Leiden Atletiek
31:43
5
Jan Berkhout
Leiden Atletiek
31:52
6
Flores Weverling
Leiden Atletiek
32:10
7
Rob Vijver
Lionitas
32:46
8
Rory Johnson
Leiden Atletiek
32:50
9
Arjan Feenstra
Vitalis
33:47
10
Geale Simon Postma
Lionitas
34:02
11
Bram Kielman
AV Heerenveen
34:27
12
Leon van der Lans
HAC '63
35:00
13
Jan Loosman
NOP
35:25
14
Max van Gerrevink
Leiden Atletiek
36:19
15
Stan Novozhjlov
Leiden Atletiek
38:34
16
Stef Siewes
NOP
38:39
17
Jorn Hofstra
Emmeloord
39:01
18
Leendert hakvoort
NOP
39:05
19
Arne ter Heide
Hoogeveen
41:07
20
J Beenbakker
Ruinen
43:39
M40, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Mud
Lionitas
33:58
2
Maurice Mulder
Loopgroep Goirle
37:32
3
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
40:00
4
Harry Honebecke
ATC '75
40:28
5
Paul Bossine
Peize
46:47
M50, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alfred Rekers
PEC 1910
37:33
2
Theo Groenendijk
LSV Invictus
38:05
3
Jaap Vlaming
NOP
38:27
4
Pieter-Jan Vlaming
NOP
39:20
5
Johannes van der Veen
Lionitas
39:52
6
Jebbe Westerbeek
Start '78
45:15
7
Tim ten Klooster
Zwolle
45:19
8
Ko van Kuijk
Sprint
46:05
CANI, CANICROSS 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bregje & Roelof
De Sprinter
29:17
2
Dennis Dekker
Hoogeveen
30:18
3
Monica Keers (team Prins)
Meppel
31:00
4
Chris Tuinstra
Oosterwolde Fr
32:00
5
Petra Mulder
Oosterwolde Fr
32:07
6
Marleen van Regteren
Dwingeloo
33:18
7
Patrick Oosterveen
Emlichheim
34:33
8
Bert Hof
Oude Pekela
34:38
9
Lubbert Kloosterman
De Westereen
36:20
10
Brenda Bouma-Reeder
Emmeloord
37:39
11
Doushka Pinto
Norg
37:45
12
Team Bella
Hoogeveen
39:20
13
Manon Bel
Oosterwolde Fr
40:45
14
Marion Pekelaer
Hoogezand
41:10
15
Marjolein & Abby
Vriezenveen
41:26
16
Nataschja Hettelder
Oude Pekela
41:47
17
Team Bremer
Pesse
44:12
18
Thea Hendrikse
AAC '61
46:20
19
Cora van der Donk
Loopgroep Nienoord
48:57
20
Jesse Versteegh
Loopgroep Leeuwarden
51:19


Tijd klok finish Dw.loop was 2 min. te snel
www.uitslagen.nl
15-11-2016 13:34