Uitslagenlijst 41e Dijkloop

Schoonhoven - Zaterdag 29 oktober 2016

VROUW, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Jasmijn Jansen
Lekkerkerk
13:31
2
Amber den Hartog
Lekkerkerk
16:55
3
Frederique Noorlander
Lekkerkerk
16:56
4
Jasmijn Schols
Capelle aan den IJssel
19:49
MAN, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Carl Martens
Ilion
9:33
2
Jasper van der Graaf
Lekkerkerk
9:45
3
Robin Schols
Capelle aan den IJssel
10:13
4
Levi de Bruijn
Avantri
10:46
5
Tim Leeman
AAA
11:00
6
Henri Vennix
Schoonhoven
12:04
7
Ivar Martens
Ilion
13:37
VROUW, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Anne Visser
Avantri
32:32
2
Simona Kopecka
Lekkerkerk
33:04
3
Heleen de Groot
Hekendorp
33:15
4
Sofia Brenkman
Gouda
34:26
5
Helma Schinkel
Polsbroek
35:44
6
Laura Blom
Gouda
36:38
7
Betty Dolfing
Runners Club Woerden
36:54
8
Paula Voorwinden
Noordeloos
37:00
9
Mignon Donk
Schoonhoven
38:43
10
Nelie Versluijs
Schoponhoven
39:11
11
Janneke Oostendorp
Schoonhoven
39:19
12
Linda de Groot
Krimpen a/s IJssel
40:55
13
Aveliene Diekema
Schoonhoven
41:05
14
Karolien van Assem
Bergambacht
41:32
15
Jolanda de Visser
Lekkerkerk
42:58
16
Mariska Wit
Zuid-Beijerland
44:22
17
Annekéke van Kekem
Rotterdam
44:22
18
Maria Graciela vd Pauw
Spijkenisse
44:49
19
Annemieke Verhiest
Heenvliet
44:49
MAN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Zijderlaan
Avantri
21:30
2
Jacco van der Wel
Avantri
22:49
3
Menno Beck
Haag Atletiek
22:50
4
Remco Roest
Avantri
23:56
5
Hans Overbeek
Polsbroek
24:00
6
Rick Peltenburg
Schoonhoven
24:53
7
Piet van Wijngaarden
Avantri
25:06
8
Marwan Amhil
Lekkerkerk
25:11
9
Dick van den Bosch
Benthuizen
25:20
10
Derk Roest
Avantri
25:21
11
Jos Koeleman
Avantri
26:20
12
Vincent Uilenberg
Avantri
26:42
13
Peter van den Bosch
Leusden
26:57
14
Gabrie Gunst
Schoonhoven
27:31
15
Kees van der Heul
Avantri
27:51
16
Wim de Groot
avVN
28:27
17
Jeffrey Verweij
Krimpen a/d IJssel
30:35
18
Arie den Oudsten
Waddinxveen
31:08
19
Keesjan Zweistra
Lekkerkerk
32:07
20
Jaap Boonstoppel
Schoonhoven
33:23
21
Yuri de Groot
33:24
22
George van Doesburg
Gouda
33:53
23
Bouke den Ouden
lekkerkerk
34:14
24
Gerard Rietveld
Krimpen ad IJssel
34:15
25
Bram Brenkman
Gouda
34:33
26
Jan Kobrua
Boskoop
35:51
27
Berend Los
Moordrecht
36:05
28
Henk Lodder
Nieuwegein
36:07
29
Mischa van Grieken
Gouda
36:12
30
Jan Blom
AV Gouda
36:23
31
Michael Leung
Zoetermeer
36:59
32
Hans de Jong
Schoonhoven
37:17
33
Dirk Borghouts
Gouda
37:27
34
Wouter de Groot
Avantri
39:14
35
Jack Stofbergen
Arnhem
41:32
36
Tony Anders
Gouda
41:34
37
Henk Lansbergen
Honselersdijk
42:36
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Ruda van Zeijst
IJsselstein
43:59
2
Rosanne Teeuwen
Krimpen aan den IJssel
44:09
3
Marleen Zijderlaan
Avantri
44:52
4
Margreet van Zijl
Gouda
45:56
5
Pauline van Norden
Avantri
46:29
6
Daphne Lamboo
Avantri
46:53
7
Judith de Lange
Amsterdam
51:21
8
Willemeijn Faas
Moordrecht
51:41
9
Gemmeke Verhagen
Avantri
52:23
10
Annemarie Slingerland
Rotterdam
53:54
11
Liesbeth Steehouwer
Avantri
55:31
12
Lenie de Visser
Waterweg
56:34
13
Gery 't Hart
Lekkerkerk
57:00
14
Alexandra Lingen
Avantri
57:15
15
Magdalena Magnee
Schoonhoven
57:16
16
Willemijn van Soolingen
Utrecht
58:23
17
Kathalijne Sluijs
Polsbroek
1:05:03
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Brent Pieterse
Nieuwkoop
34:12
2
Michael Woerden
De Veenlopers
34:47
3
Bernard Wit
Gouda
34:59
4
Jorrit Slaman
Bergambacht
35:08
5
Paul Schermers
Gouda
37:45
6
Patrick de Gier
Avantri
37:45
7
Jelle Keus
AAV '36
37:48
8
Jorge Verstraten
Gouda
37:54
9
Wilko Schuijff
Avantri
37:54
10
Jos Schinkel
38:20
11
Robert Hofman
Avantri
38:30
12
Wilco Rijneveld
Schoonhoven
39:12
13
Sander Bessels
AV Gouda
40:26
14
Kees van Zantwijk
Hellas
40:30
15
Wouter de Jong
PAC
41:24
16
Michel Vollebregt
Nieuwkoop
41:27
17
Gert Anker
Gouda
41:37
18
Jan Cammeraat
Zoetermeer
41:53
19
Anton Hogendoorn
Driebruggen
42:22
20
Tonnie van den Heuvel
Lekkerkerk
42:28
21
Joep van de Haterd
Schoonhoven
42:50
22
Dirk Bruijn
Utrecht
43:01
23
Ab de Kluijver
Avantri
43:02
24
Remco Haanstra
Avantri
43:52
25
Peter den Hartog
Avantri
44:08
26
Frans Woerden
De Veenlopers
44:10
27
Edwin Vrieselaar
Schoonhoven
44:29
28
Hugo de Vries
Sleewijk
44:36
29
Paul Klis
Cappelle a/d IJssel
44:36
30
Steven Suiker
Rotterdam
44:43
31
Willem Benschop
AV '47
45:18
32
Arie Rooken
Schoonhoven
45:48
33
Jeroen Schinkel
Ijsselstein
46:12
34
Menno Hordijk
Atverni
46:22
35
Dennis van der Hulst
Zoetermeer
46:50
36
Kees Snoek
Gouda
46:59
37
Arie van Buren
lekkerkerk
47:04
38
Lars van der Heiden
Giessenburg
47:24
39
Edwin van Zijtveld
Schoonhoven
47:49
40
Piet van Herk
AV '47
47:51
41
Ton Jongbloed
Lopik
47:53
42
Thierry Trampe
Ouderkerk aan den IJssel
48:10
43
Peter Hoogervorst
Ter Aar
48:22
44
Martin van Driel
Berkel&Rodenrijs
48:50
45
Sven de Keiser
Schoonhoven
49:09
46
Pieter van Rossum
Avantri
49:09
47
Niels van der Meijden
Heukelum
49:28
48
Jan van der Meijden
Herukelum
49:28
49
Peter Koolwijk
Gouda
49:35
50
John Wiegersma
Avantri
50:27
51
Cor Verburg
Lekkerkerk
50:31
52
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
50:49
53
Ronald Bottema
Woerden
50:53
54
Simao dos Santos da Cruz
Rotterdam
51:20
55
Andre de Lange
Gouda
51:21
56
Paul Verdouw
Gouda
51:26
57
Frans Hertog
Waddinxveen
51:44
58
Kees Groen
Lekkerkerk
51:46
59
Frank Spaas
Gouda
52:24
60
Gerard Krijgsman
Gouda
53:22
61
Jolle Bosma
Lekkerkerk
53:37
62
Roel de Boer
Schoonhoven
53:46
63
Frank van Bruggen
Avantri
53:52
64
Ben de Wildt
Avantri
54:09
65
Sander Kempres
Utrecht
54:17
66
Johan Kompier
Nieuwerbrug
55:44
67
Peter en Erik van der Born
Schoonhoven
56:27
68
Charles van IJsselmuide
Avantri
57:11
69
Remco Alferink
Puttershoek
57:26
70
Lars van der Giesen
Rotterdam
57:26
71
Koos Zieldorff
Avantri
58:10
72
Martin Visser
Bleskensgraaf
1:01:58
73
Bastiaan Verhoef
Waddinxveen
1:03:11
VROUW, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Astrid van der Born
Avantri
1:50:37
2
Mandy van Vught
Lekkerkerk
1:52:41
3
Jantine van Soolingen
Rotterdam
1:55:36
4
Marian Bakker
Bergambacht
1:56:57
5
Marylin Bruinsma
Ouderkerk ad IJssel
2:01:23
6
Annemarije van Welzen
Stolwijk
2:08:17
MAN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Jordi van de Sanden
Tilburg Road Runners
1:16:09
2
Jaco van Buren
Stolwijk
1:17:35
3
Cornelis Verboom
Rotterdam Atletiek
1:18:12
4
Rutger Kramer
De Koplopers
1:22:06
5
Rob Kromwijk
Running AP
1:24:09
6
Andy Koolmees
SC Reeuwijk
1:24:18
7
Piet Voorwinden
Noordeloos
1:27:55
8
Ramon Hagedoorn
Gouda
1:28:40
9
Richard Groenendijk
Lekkerkerk
1:29:00
10
Hans Boender
IJsselstein
1:30:52
11
Martjan Bodegom
Lekkerkerk
1:30:54
12
Jody Schinkel
Benschop
1:33:00
13
Remco Kooistra
Capelle aan den IJssel
1:33:24
14
Martijn Koorneef
lekkerkerk
1:33:46
15
Arie Visser
Avantri
1:34:20
16
Jan Vermeulen
Ouderkerk ad IJssel
1:34:27
17
Ruben van Bruggen
Avantri
1:35:58
18
Boudewijn de Feijter
Lopik
1:36:17
19
Erik Tolhoek
Krimpen
1:36:29
20
Jeroen van der Horst
Utrecht
1:37:01
21
Thomas Sijlsma
Utrecht
1:37:01
22
Leendert Jan Breur
Haastrecht
1:37:39
23
Michiel Bom
Amsterdam
1:39:02
24
Thomas Fortgens
Gouda
1:39:19
25
Dirk Blom
Clytoneus
1:39:22
26
Nico van de Heuvel
Avantri
1:40:17
27
Tjia Liem
Rotterdam
1:40:32
28
Johan de Visser
Lekkerkerk
1:40:48
29
Theo den Braanker
Sliedrecht
1:41:32
30
Pepijn van der Wiel
Gouda
1:42:46
31
Martijn Scherrenberg
Schoonhoven
1:43:35
32
Ab Buitendijk
Krimpen ad IJssel
1:43:53
33
Stefan Gomes
Gouda
1:44:31
34
Cor Terlouw
Avantri
1:44:45
35
Leo van den Hoven
Clytoneus
1:45:03
36
Robert de Heer
Stolwijk
1:45:14
37
Mark Rietveld
Stolwijk
1:48:21
38
Sebastiaan van Doorn
Gouda
1:48:50
39
Martin Boers
Ouderkerk a/d IJssel
1:48:55
40
Jos Kemper
Bergschenhoek
1:48:55
41
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
1:49:16
42
Andre Pruijssers
Lekkerkerk
1:50:10
43
Chris van Assen
Bergambacht
1:50:15
44
Willem-Wouter Aantjes
Gouda
1:50:17
45
Hans van Wurmond
Bergambacht
1:50:53
46
Nick Pruijssers
Lekkerkerk
1:51:03
47
Jan-Willem van Welzen
Stolwijk
1:51:25
48
Bart Bremmer
Zegsveld
1:52:33
49
Werner Noorlander
Lekkerkerk
1:52:41
50
Jan Schinkel
Benschop
1:53:50
51
Henk van Soolingen
IJsselstein
1:55:29
52
John Merton
IJsselstein Ut
1:57:41
53
Tim de Jong
Barendrecht
1:58:54
54
Rene van der Kraan
Schiedam
1:59:01
55
Tjeco Smits
AV Gouda
2:00:28
56
Wim Stolk
Streefkerk
2:01:06
57
Chris Bruinsma
Ouderkerk ad IJssel
2:01:23
58
Martin Rath
Krimpen ad IJssel
2:03:37
59
Jaap Nell
Cappelle ad IJssel
2:04:12
60
John Iseger
Berkenwoude
2:04:42
61
Heico Kerkmeester
PAC
2:05:47
62
Jasper Noorlandt
Groot-Ammers
2:05:51
63
Jan Verlaan
Ijsselstein
2:06:02
64
Pieter Bas Stalk
Streefkerk
2:07:43
65
Piet de Vos
Cabauw
2:09:00
66
Ronald Janse
Ammerstol
2:09:54
67
Eric van Welzen
Stolwijk
20:10:44
68
Ron Budding
Vlaardingen
22:11:33
www.uitslagen.nl
31-10-2016 19:50