Uitslagenlijst Blauwe Meer Cross

Loon op Zand - Zondag 23 oktober 2016

JPUPC, PUPILLEN C - 60
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Scott Romijn
Prins Hendrik
2:15
2
Finn Hoek
Scorpio
2:22
3
Guus Beumer
Prins Hendrik
2:24
4
Rens Gulickx
Gloria
2:36
5
Beau Janssens
Atledo
2:38
6
Stan Struijfs
Gloria
2:46
7
Riemer van Son
Scorpio
2:51
8
Jort Griep
Scorpio
3:25
9
Bent Verschure
4:25
MPUPC, PUPILLEN C - 60
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Jansens
Gloria
2:39
2
Anouk Rutjes
Atledo
2:44
3
Sara Beumer
Prins Hendrik
2:45
4
Britt Mutsaers
Atledo
2:52
5
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
3:14
6
Fay Leemans
Gloria
3:19
7
Britt de Jong
Gloria
3:26
JPUPB, PUPILLEN B - 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pelle BŲinck
Prins Hendrik
3:43
2
Lucas Rutjes
Atledo
3:45
3
Ewart van Son
Scorpio
4:01
4
Ot Jansen
Sprint
4:04
5
Jamie de Visser
Energie
4:14
6
Julian Peter
Tilburg Road Runners
4:14
7
Boris Griep
Scorpio
4:19
8
Jelle Kreeft
Spiridon
4:43
9
Jurre Verschure
Atledo
4:50
10
Mads Schellekens
Attila
5:08
MPUPB, PUPILLEN B - 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nieke westerveen
Atledo
4:05
2
Brenna van de Laar
Tilburg Road Runners
4:17
3
Quinty Minkels
Atledo
4:40
4
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
4:42
JPUPA, PUPILLEN A - 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ryan Heeren
Spiridon
4:29
2
Wouter Fallaux
Energie
4:29
3
Robbie Smulders
Prins Hendrik
4:31
4
Lennart de Vries
Scorpio
4:34
5
Ruben van Geenen
Prins Hendrik
4:36
6
Jens van Slooten
Tilburg Road Runners
4:45
7
Stijn Maarschalk
Scorpio
4:48
8
Vigo Maljaars
Scorpio
4:49
9
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:51
10
Reyno Minkels
Atledo
4:54
11
Mark van de Ven
ACW '66
5:05
12
Troj van Dongen
Spiridon
5:12
13
Pelle Verschure
ACW '66
5:20
14
Sander ten Have
Tilburg Road Runners
5:24
15
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
5:30
16
Michiel Gulickx
Gloria
5:33
17
Stijn Groeneveld
Scorpio
5:38
18
Tom Burghouts
ACW '66
5:44
19
Merijn van der Veek
ACW '66
5:47
20
Sam van Lieshout
Gloria
5:57
21
Michel Fuite
Tilburg Road Runners
6:35
22
Thijs Nuijten
ACW '66
6:35
MPUPA, PUPILLEN A - 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
4:38
2
Mirthe van Zon
DAK
4:46
3
Lotte Griep
Scorpio
4:48
4
Fenna Winkel
Sprint
4:49
5
NoŽlle Schalk
Spiridon
4:59
6
Jill Paulus
Atledo
5:08
7
Lieve Peter
Tilburg Road Runners
5:14
8
Renťe Lebbink
Taxandria Atletiek
5:15
9
Imke Geenen
Gloria
5:15
10
Inte van Kralingen
GAC Hilversum
5:20
11
Meike van Ravenstein
ACW '66
5:20
12
Femke Sprangers
Gloria
5:25
13
Valerie Bruurmijn
Gloria
5:29
14
Ghislaine Schalk
Spiridon
5:32
15
Ziva Devue
Gloria
5:46
16
Benthe van Laarhoven
ACW '66
5:54
17
Sanne Sprangers
Gloria
6:02
18
Renťe Kramer
Atledo
6:24
19
Evelia Boustanidi
Typhoon
6:39
JJUND, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
5:19
2
Pieter Fallaux
Energie
5:25
3
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
5:31
4
Jake Romijn
Prins Hendrik
5:34
5
Lans Timmermans
Prins Hendrik
5:40
6
Steyn Potuit
Energie
5:41
7
Tygo Naafs
Spiridon
5:46
8
Sven Grooters
Prins Hendrik
5:55
9
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
5:56
10
Max de Kruijf
Prins Hendrik
5:58
11
Koen Diepen
Prins Hendrik
5:58
12
Justin Steenkamp
GVAC
6:05
13
Gijs Fuite
Taxandria Atletiek
6:17
14
Micha Kooistra
Tilburg Road Runners
6:24
15
Vic Struyfs
Gloria
6:27
16
Marijn van Dijk
Spiridon
6:28
17
Niels van Slooten
Tilburg Road Runners
6:31
18
Ivan den Oudsten
Spiridon
6:36
19
Luc de Kruijf
Prins Hendrik
6:44
20
Indy Reitzema
Papendrecht
6:46
21
Victor van t Zelfde
Typhoon
6:47
22
Sep de Graaff
ACW '66
6:48
23
Jelmer Bruurmijn
Gloria
6:49
24
Thymen van Zon
DAK
6:50
25
Bengt Kramer
Atledo
8:02
MJUND, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bieke Schipperen
Scorpio
5:45
2
Anne de Jong
Atledo
5:53
3
Kira Prooi
Energie
6:05
4
Tessa Schets
AV '56
6:14
5
Iris Verheij
Prins Hendrik
6:14
6
Anouk Boomaerts
DJA
6:17
7
Marit Griep
Scorpio
6:18
8
Anna Bijl
AVR '69
6:22
9
Inge van den Hout
Gloria
6:30
10
Roos de Jong
Atledo
6:33
11
Anouk Andeweg
Spiridon
6:40
12
Marloes oomen
Prins Hendrik
6:46
13
Danique Schalk
Spiridon
7:08
14
Amelie Peter
Tilburg Road Runners
7:49
MJUNC, JUNIOREN C - 18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emmy van den Berg
Prins Hendrik
6:14
2
Safira den Oudsten
Spiridon
6:46
3
Willemijn Fuite
Taxandria Atletiek
6:46
4
Sanne Diepen
Prins Hendrik
6:52
5
Lotte van Lieshout
Energie
6:59
6
Lotte de Visser
Energie
7:20
7
Sofie Blankers
Scorpio
7:37
8
Veerle van Son
Scorpio
7:42
9
Noortje de Graauw
Attila
7:55
10
Lian Soijer
Atledo
8:34
11
Jeske van de Laar
Attila
8:34
12
Susan Lodewijks
Atledo
9:38
JJUNC, JUNIOREN C - 24
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Laros
Scorpio
7:56
2
Stef Kapteijn
AV '56
8:02
3
Gijs Brands
Attila
8:03
4
Wouter Schets
AV '56
8:06
5
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
8:23
6
Rick Verhagen
Energie
8:29
7
Kai van Tilburg
Prins Hendrik
8:53
8
Jasper van Laarhoven
ACW '66
9:00
9
Gijs Houtman
Prins Hendrik
9:06
10
Sjoerd Gijzen
Sprint
9:06
11
Guus de Jong
Atledo
9:24
12
Tijn Blom
Sprint
9:43
13
Daan Steenbergen
Tilburg Road Runners
9:43
14
Rik Voogd
ACW '66
10:13
15
Christian Maas
Taxandria Atletiek
10:21
16
Danick imholz
Energie
10:52
17
Tom Gjaltema
Energie
10:53
JJUNB, JUNIOREN B - 33
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bezuayehu Petersen
AV '56
11:54
2
Stan Schipperen
Scorpio
11:55
3
Rick van Riel
Attila
12:04
4
Bereket Petersen
AV '56
12:14
5
Max Polak
PAC
12:17
6
Aimane Benchellal
Ilion
12:17
7
JaÔr van Winkel
Atledo
12:19
8
Juul Knoester
GVAC
12:44
9
Bram Maas
Tilburg Road Runners
12:53
10
Jort Benz
Spirit Oud Beijerland
12:53
11
Jarreau Suijkerbuijk
THOR
13:02
12
RaphaŽl Dobbelstein
Prins Hendrik
13:27
13
Zep Couwenberg
Attila
13:31
14
Jesper Fortuin
Energie
14:01
15
Stan de Deugd
Spado
14:02
16
Loek Gijzen
Sprint
14:27
17
Marlon van Zijl
Energie
14:30
18
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
14:31
19
Ian de Juncker
Attila
14:59
20
Gijs Knoester
GVAC
15:07
21
Jason Smits
ACW '66
15:13
MJUNB, JUNIOREN B - 33
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa de Decker
BelgiŽ
14:36
2
Robin van Leijsen
Spiridon
14:40
3
Myrthe Kouwenberg
Prins Hendrik
14:56
4
Evi van Bladel
ACW '66
15:26
5
Cinder Vis
OSS-VOLO
15:36
6
Ilvia Hederik
Energie
15:49
7
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
16:38
8
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
22:32
9
Anne Lodewijks
22:32
JJUNA, JUNIOREN A - 55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
20:23
2
Cain Rutgers
Almere '81
20:23
3
Luc Velzeboer
Almere '81
20:41
4
Troy de Juncker
Attila
20:42
5
Mark Naaijer
Energie
20:46
6
Joey van 't Verlaat
Spijkenisse
20:47
7
Jaimy Voogt
Energie
22:56
8
Jorg Schellekens
Attila
23:11
9
Thomas Crul
24:32
VSEN, VROUWEN - 5.500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Blokhuis
Passaat
21:56
2
Merel van der Marel
Haarlemmermeer
22:45
3
Kristel van den Berg
Energie
23:35
4
Ashley Melcherts
Energie
23:35
5
Nisrine Masrhalmi
Energie
23:47
6
Fenna van Burg
Prins Hendrik
24:23
7
Iris van Dalen
Tilburg Road Runners
24:35
8
Lois Stokkers
Energie
25:24
9
Hester Lingsma
25:41
10
Jolien Bruininx
AVR '69
28:24
11
Sanne Louer
Attila
28:25
12
Nikki Bagchus
DAK
28:36
13
Sophie de Graaf
Energie
28:45
14
Kady Moerenhout
Atledo
30:29
15
Esmay van de Laar
Attila
31:47
16
Elise Smolders
33:27
17
Lion Smitsmans
Attila
36:46
V35, VROUWEN - 5.500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Prins Hendrik
24:33
2
Jessica Joosten
ACW '66
26:28
3
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
28:02
4
Inge Schipperen-Verhagen
Scorpio
28:10
5
Lianne Ivens
ACW '66
29:29
6
Marloes de Jong
Atledo
30:16
7
Karin van Ham
Atledo
31:04
8
Veronieke Geenen
Gloria
35:05
9
Marleen van Dooren
Attila
35:09
10
Petra de Jong
Gloria
36:07
V45, VROUWEN - 5.500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
25:10
2
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
26:50
3
Marionne Kat
Spiridon
26:56
4
Loes Vingerhoets
Achil '87
27:51
5
Peggy van Lee
Tilburg Road Runners
28:06
6
Nicole Sweens
Tilburg Road Runners
29:21
7
Jacqueline Stouten
Atledo
30:48
8
Hanny Roksnoer
ACW '66
32:06
9
Petra van Houtum
Loopgroep GoRun
35:52
10
Lidy Swolfs
Gloria
36:16
MSEN, MANNEN - 8.250
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Jong
Sprint
30:04
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
30:09
3
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
30:42
4
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
31:42
5
Joep Staps
De Langstraat
31:48
6
Jesse van de Ven
Spado
31:57
7
Nick Jansen
Sprint
32:28
8
Jeroen Engels
Prins Hendrik
33:07
9
Eelco Riemens
Energie
33:30
10
Jan van den Hoogen
Prins Hendrik
34:12
11
Carliho Suijkerbuijk
THOR
34:40
12
Vincent Bloem
Pallas '93
34:45
13
Koen van Duijnhoven
THOR
34:53
14
Kilian van der Wolf
Tilburg Road Runners
35:59
15
Michel Broeders
Spiridon
36:16
16
Ralph Jacobs
Atledo
37:01
17
Sjors Visser
Energie
37:56
18
Marc van Vliet
Tilburg Road Runners
38:16
19
Joris Sauvť
43:28
20
Gerwin Witlox
ACW '66
43:52
21
Walter Verbeet
Energie
44:01
22
Thomas Bernard
Atledo
45:02
M35, MANNEN - 8.250
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jean Pierre Hoeboer
31:58
2
JoŽl Geurts
Sprint
33:29
3
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
35:57
4
Dick Bink
Spiridon
37:01
5
Steven van Bunningen
Sprint
37:03
6
Billy de Bruijn
Atledo
37:41
7
Patrick van Gurp
DAK
38:29
8
Iwan Oprins
Spiridon
39:33
9
Matthieu Verlinde
Atledo
40:45
10
Erwin Gulickx
Gloria
42:44
11
Dolf Willemen
Spiridon
43:15
M45, MANNEN - 8.250
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
33:25
2
Arno Hulshof
Sprint
35:41
3
Mar-hein van der Wiel
DAK
35:47
4
Toine van Beckhoven
Attila
36:01
5
Louis van den Dungen
Spiridon
37:58
6
Harry Beekmans
DAK
38:38
7
Ronald Cune
Tilburg Road Runners
38:40
8
Albert de rooij
Atledo
38:44
9
Mark van de Ven
Attila
38:47
10
Jan Menssen
Spiridon
40:17
11
Marcel van Geenen
ACW '66
40:59
12
Toine van Gils
Atledo
41:16
13
Erik van Roovert
Attila
42:01
14
Peter Kramer
Atledo
42:52
15
Michel Verhoeven
Sprint
43:17
16
Ron Breij
Achil '87
43:40
17
Hans Lodewijks
Atledo
44:34
18
Johan van Wanrooij
Atledo
45:40
19
Martie Reuvers
Atledo
47:35
20
Ramon Zanoni
Gloria
47:36
M55, MANNEN - 8.250
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
24:00
2
Wout Graafmans
Spiridon
24:16
3
Jan van Loenhout
Scorpio
24:19
4
Henk Bruijns
Sprint
24:49
5
Gerard Wouters
Spiridon
24:57
6
Tini de Laat
DAK
25:01
7
Johan Flipsen
Atledo
25:51
8
Kees van der Put
Eindhoven Atletiek
25:59
9
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
26:07
10
Ad Kieboom
Scorpio
26:46
11
Chris Sprengers
ACW '66
27:53
12
Kees Vermijs
Atledo
27:58
13
Jan Vermeer
Spiridon
28:12
14
Gerrit Heij
Attila
29:14
15
Jan van Kuijk
29:50
16
Kees Pijnenburg
Atledo
30:45
17
Geerten Verbeet
Energie
35:50
M65, MANNEN 65 - 5.5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
26:35
2
Walter van Gurp
DAK
27:07
3
Ad de Jong
Atledo
27:11
4
Andre Aarts
Scorpio
30:30
5
Jan Maaskant
Gloria
33:04
6
Jan Remmerswaal
Loopgroep GoRun
34:08
MRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ahmed abubakar
DAK
10:29
2
Puk Gool
Attila
10:42
3
Tijke Wentink
Attila
10:47
4
Nichel Schoon
Zaltbommel Dutch Runners
12:00
5
Jac van Gool
Tilburg
14:15
6
Leo van de Pol
Atledo
14:32
7
Henk de Jong
Loon op Zand
14:52
8
Michel de Juncker
Tilburg
15:48
9
Pascal Dobbelstein
16:57
VRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
13:07
2
Daphne van Zandvoort
DAK
13:16
3
Indy Nebbeling
Spiridon
15:25
4
Nancy van Uitert
18:11
5
Marie-Josť Soijer
Loopgroep GoRun
18:29
6
Claudia de Visser
18:38
7
Sandra Becks
Kaatsheuvel
18:41
8
Famke Pullens
Loopgroep GoRun
18:42
9
Els van den Hout
18:44
10
Corry Verschure
ACW '66
18:44
11
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
19:21
12
Tessa Trommelen
Atledo
20:39
13
Jose Boeije
Tilburg Road Runners
21:28
MRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yoram Polak
PAC
20:32
2
Dennis van Aspert
24:23
3
Bert Hederik
avVN
25:16
4
Jeroen van 't Verlaat
Spijkenisse
26:06
5
Jacco Schipperen
26:24
6
Martijn Lamers
27:31
7
Bas van Gils
27:56
8
Dirk van Zwieten
30:32
9
Patrick Aerts
Generaal Michaelis
30:47
10
Lex Meijer
31:27
11
Michel van de Ven
Loopgroep GoRun
32:36
12
P de Visser
33:02
13
Jelger Ansems
Atledo
33:05
14
Thijs Lokven
34:15
15
Hans Budie
Terheijden
36:00
16
Koen van Assche
Atledo
36:57
17
Michiel van Assche
37:26
18
Jan van Wijk
Gorinchem
38:47
19
Emiel Rooijackers
Terheijden
39:00
VRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine Becx
28:27
2
Roos Staps
28:40
3
Susan Meeuwis
Tilburg Road Runners
29:29
4
Mijke Aerts-Jennen
30:15
5
Hannah van den Hoogen
30:18
6
Patricia van den Heijkant
34:45
7
Manda Budie
Terheijden
34:55
8
Ildike Berecz
35:22
9
Jori Cales
35:36
10
Conny de Wit
Loopgroep GoRun
37:16
11
HenriŽtte Becks
Wijk en Aalburg
38:24
12
Joyce van Schouwen
Terheijden
38:35
13
Elly de Charro
Attila
38:59
MRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Verboven
36:07
2
Maurits Knol
Tilburg
36:49
3
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
37:37
4
Clemens Vollebergh
Nijmegen
37:44
5
Harley van Kuijk
38:09
6
Sander Wijsen
40:07
7
Levi Splinters
Genderen
40:28
8
John van Mersbergen
Eethen
40:29
9
Maarten van der Eijk
Den Hoorn Zh
41:31
10
Fabian Splinters
Genderen
42:56
11
Dave Wijdemaat
43:00
12
Christian Blanken
Loon op Zand
43:30
13
Coen Adams
43:35
14
Kevin van Oosterwijk
44:28
15
Robby Wagemakers
Heesch
45:28
16
Jan van Uitert
Loopgroep GoRun
45:39
17
Roland van Oosterwijk
46:09
18
JŁrgen de Brouwer
46:26
19
Joost van Laarhoven
47:34
20
Wouter Pepping
47:34
21
Pascal Waterval
49:46
22
Ludy van Hilst
50:03
23
Marc Verbeek
Loopgroep GoRun
51:01
24
Ebel Magnin
51:07
25
Mikel Janssens
Tilburg
54:11
26
Wim Witlox
54:35
27
Arnold Boekhoud
Loon op Zand
55:05
VRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bianca Wagemakers
Heesch
43:06
2
Nicolle de Brouwer
46:32
3
Brenda Cornelissen
Spirit Oud Beijerland
46:39
4
Katharina de Kool
47:35
5
Dorien Kramer
Atledo
50:01
6
Ceciel van der Muuren
BelgiŽ
51:51
7
Joanne de Fijter-van Uden
55:00
MRECR, BLOTE VOETEN RU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dyon Schlebos
Tilburg
12:41
2
Sebas Bostelaar
Tilburg
12:44
3
Rob Kokx
Atledo
14:00
4
Niels Hassink
Tilburg
14:02
5
Tonnie Scheutjens
Loopgroep GoRun
14:03
6
Paul Aarts
Tilburg Road Runners
14:34
VRECR, BLOTE VOETEN RU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoertje Cromberge
Loopgroep GoRun
19:06
2
Geike Bastiaansen
Tilburg
20:42
M-16, VB 16- 1.200 ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
4:39
2
Jordan Beute
Sprint
5:35
3
Timo Helmhout
Sprint
5:55
4
Lars van Leeuwen
Sprint
7:47
V-16, VB 16- 1.200 ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Verhoeven
ACW '66
7:03
M16+, VB 16+ 1.800 ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tobias de Jager
ACW '66
7:11
2
Lars van Ravenstein
ACW '66
8:23
3
Lucas Voerman
Sprint
8:47
V16+, VB 16+ 1.800 ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Sweep
Sprint
10:17
www.uitslagen.nl
03-11-2016 20:15