Uitslagenlijst Zwarte Dennen Cross

Staphorst - Zaterdag 22 oktober 2016

J-10, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maikel Potkamp
Heerde
3:09
3:08
2
Yvo van den IJssel
Duiven
3:31
3:31
3
Joost van de Belt
Meppel
3:38
3:38
4
Izak Venema
Marknesse
3:43
3:41
5
Collin Krale
Rouveen
3:47
3:44
6
Victor Dijkman
Meppel
3:50
3:48
7
Jarico Hokse
Punthorst
3:53
3:53
8
Jason Compagner
Meppel
4:03
3:59
9
Stijn Zuiderweg
Meppel
4:05
4:04
10
Lars Wiedijk
Uithoorn
4:13
4:11
11
Gerron Hokse
Punthorst
4:14
4:12
12
Roy Veldman
Rouveen
4:16
4:13
13
Boyd van der Veldt
Meppel
4:24
4:20
14
Sylvan Krale
Rouveen
4:24
4:20
15
Laurens Haan
Nieuwleusen
4:48
4:45
16
Olav Koobs
Staphorst
5:41
5:39
17
Jesse Compagner
Nieuwleusen
6:09
6:06
18
Thyn Wessels Boer
De Schiphorst
6:09
6:06
M-10, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee Vis
Wezep
3:20
3:20
2
Esmée Mulder
Ruinerwold
3:34
3:34
3
Jonah van der Berg
Meppel
3:48
3:46
4
Kirsten Hoogstra
Meppel
3:54
3:54
5
Roos Meijssen
Koekange
3:56
3:54
6
Kyomi van der Veldt
Meppel
3:58
3:56
7
Emma-Elise Rodenburg
Meppel
4:11
4:11
8
Anouk Kooiker
Staphorst
4:12
4:10
9
Britt Borger
Dalfsen
4:19
4:19
10
Eva Boldewijn
Staphorst
4:21
4:20
11
Noor Boldewijn
Staphorst
4:23
4:20
12
Mae van Spijker
Nieuwleusen
4:27
4:24
13
Lisa Kooiker
Staphorst
4:30
4:28
14
Irene Nygard
Meppel
4:34
4:31
15
Marit Wiedijk
Uithoorn
5:03
5:01
16
Amber Rodenburg
Meppel
5:20
5:19
17
Myrthe Romeijnsen
Nieuwleusen
5:29
5:27
18
Carolize Wessels Boer
De Schiphorst
5:32
5:30
19
Benthe van der Haar
Rouveen
5:42
5:39
20
Sara Boldewijn
Staphorst
6:52
6:48
J-13, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jamie Verhagen
Eelde
6:25
6:24
2
Luuk Knossen
Heiligerlee
6:26
6:24
3
Jesper Mulder
Ruinerwold
6:26
6:25
4
Rowan Trompetter
Staphorst
6:27
6:25
5
Djimon de Groot
Almere
6:40
6:38
6
Leroy Oostman
Groningen
6:48
6:47
7
Laurens Slager
Staphorst
6:52
6:50
8
Jesse Aalbers
Punthorst
7:10
7:07
9
Sverre Nygard
Meppel
7:52
7:50
M-13, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dione Schipper
Steenwijkerwold
6:35
6:34
2
Jonine Hofstra
Appelscha
7:13
7:11
3
Lynette Hokse
Punthorst
7:35
7:33
4
Callemijn Kleijn
Meppel
7:43
7:42
5
Tabitha Zeeman
Emmen
7:51
7:50
6
Linde Boonstra
Zwolle
7:57
7:55
7
Julia van Vulpen
Vollenhove
8:00
7:59
8
Jocelyn Dijkman
Meppel
8:01
8:00
9
Ireen Kok
Nieuwleusen
8:21
8:19
10
Isa Legebeken
Balkbrug
8:29
8:27
11
Mirja Hokse
Punthorst
8:52
8:50
12
Britt Kooiker
Staphorst
8:54
8:52
13
Elsa Kok
Nieuwleusen
8:56
8:55
14
Lotten ten Broeke
Ruinerwold
9:17
9:15
15
Denise Schuurman
Nieuwleusen
9:45
9:43
16
Marieke Haan
Nieuwleusen
10:30
10:28
17
Anouk Wassens
Punthorst
10:56
10:52
VSEN, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
Witharen
20:14
20:13
2
Mariëlle Timmerman
Punthorst
21:50
21:45
3
Carolien Kuijers
Staphorst
22:25
21:59
4
Tamara de Vries
Meppel
22:35
22:33
5
Janita Hofstede
Meppel
22:47
22:39
6
Linda Eektimmerman
Zwolle
23:19
23:15
7
Roelieke Wimmenhove
Zwolle
24:44
24:33
8
Quirina van Zessen
Nijkerk Gld
24:57
24:52
9
Kirsten Brus
Hoogeveen
25:15
25:08
10
Carolien Smit
Staphorst
25:28
25:02
11
Alien van Zijtveld-Paarhuis
Rouveen
26:09
25:52
12
Roelofje Boldewijn
Staphorst
26:48
26:37
13
Vera Paarhuis
Rouveen
27:06
26:49
14
Marije Kemper
Meppel
27:09
26:55
15
Woudia de Roo
Ruinerwold
27:18
27:03
16
Natasja Tiemens
Genemuiden
27:22
27:09
17
Liandra van Es
Nieuwleusen
27:37
27:29
18
Franka Weijs
Vollenhove
27:39
27:30
19
Saskia Kerkdijk
Emmen
27:45
27:39
20
Bertine Hoeve
Punthorst
28:07
27:48
21
Ingrid Kooiker
Rouveen
28:29
28:03
22
Chantal Witte
Meppel
28:32
28:19
23
Renate Akkerman
Staphorst
28:37
28:18
24
Patricia de Haan
Rouveen
28:38
28:06
25
Annelien Mussche- Laan
Staphorst
28:44
28:25
26
Mirjam van Dalfsen
Staphorst
28:44
28:29
27
Digna de Beer
Hoogersmilde
28:48
28:29
28
Madeleine Dijkman
Meppel
29:01
28:45
29
Nadieh Kikstra
Leeuwarden
29:12
28:54
30
Sarah Vriessens
Meppel
29:26
29:18
31
Herma Drost
Meppel
29:40
29:14
32
Elina Koutzoukou
Zwolle
29:41
29:24
33
Astrid Poolman
Rouveen
29:45
29:27
34
Evelien de Wit
Meppel
29:47
29:36
35
Claire Compagner
Meppel
29:49
29:37
36
Claudia Schuurman
Nieuwleusen
30:21
30:14
37
Jenneke Bouwman
Staphorst
30:37
30:09
38
Annemiek Scheltinga
Oldemarkt
30:40
30:12
39
Roelien Akkerman
Staphorst
30:41
30:18
40
Deborah van der Valk
Oldemarkt
30:48
30:20
41
Reimke van Buuren
Steenwijk
30:52
30:37
42
Kim Poolman
Rouveen
31:29
31:12
43
Anne van de Wijngaard
Nieuwleusen
32:05
31:35
44
Lubertha Hofstede
Hasselt
32:16
31:43
45
Selma Drenth
Nieuwleusen
32:30
32:01
46
Annemarie Visscher
Hasselt
32:41
32:06
47
Wendy Kamphof
Hasselt
32:42
32:08
48
Margreet van der Linden
Meppel
32:45
32:18
49
Linda Kappert
Nieuwleusen
32:48
32:17
50
Anke Rumpf
Nieuwleusen
32:50
32:19
51
Jennifer Wessels Boer
De Schiphorst
33:04
32:54
52
Erika Poppen
Hasselt
33:20
32:45
53
Nicole Hoogland
Meppel
33:29
33:03
54
Sonja Lassche
Rouveen
33:46
33:17
55
Karin Smit
Staphorst
33:54
33:28
56
Carlijn Dijkstra
Dalfsen
39:14
39:08
V40+, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid van Velden
Hardenberg
20:57
20:57
2
Margriet Beekman
Zwolle
21:59
21:56
3
Marian Fuselier
Heino
22:50
22:47
4
Marleen Luning
Ruinerwold
23:40
23:34
5
Gerda Akkerman
Rouveen
23:47
23:45
6
Ineke Nawijn
Hardenberg
24:42
24:40
7
Alida Jansma
Hoogeveen
25:30
25:22
8
Karin Tuten
Dalfsen
25:58
25:53
9
Gerda Willems
Ommen
26:22
26:15
10
Marjanne van Blanken
Nieuwleusen
26:24
26:21
11
Jantie Bloemhof
Staphorst
26:56
26:48
12
Anne-Marie Eijkelkamp
Dalfsen
27:01
26:43
13
Ageeth Heuvelman
Koekange
27:06
26:50
14
Annelies Schipper
Steenwijkerwold
27:35
27:31
15
Manon Vahrmeijer
Meppel
27:52
27:36
16
Rommie de Witte
Vollenhove
28:22
28:11
17
Riet Kievitsbosch
Dalfsen
28:45
28:27
18
Antoinette Wilmot
Dalfsen
29:02
28:41
19
Willemien Weits
Nieuwleusen
29:13
29:00
20
Rolanda Stegeman
Rouveen
29:49
29:23
21
Rianne de Vlieger
Meppel
29:49
29:38
22
Margriet Korterink
Rouveen
29:53
29:25
23
Giny Inberg
Meppel
29:59
29:45
24
Geesje Roze
Staphorst
30:31
30:17
25
Carla van den Berg
De Wijk
30:37
30:09
26
Ella Huberink
Lemele
30:42
30:30
27
Angelique Haan
Nieuwleusen
31:32
31:23
28
Stijntje Troost
Staphorst
31:33
31:09
29
Jansje Harmers
Zwartsluis
32:40
32:25
30
Wilma Mulder
Meppel
32:47
32:20
31
Annemarie Kamp
Kampen
33:35
33:02
32
Gerjanneke Vreugdenhil
Kampen
33:35
33:03
33
Lammie Jonkman
Zuidwolde Dr
33:39
33:15
34
Roelie Schonewille
Zuidwolde Dr
33:45
33:22
35
Hillie de Weert-Dunnink
Staphorst
34:17
33:53
36
Sandra van der Meulen
Hoogeveen
35:01
34:40
37
Lize Bokkers
Nieuwleusen
35:43
35:10
38
Astrid Hogewoning
Meppel
36:34
36:02
39
Annemieke Knevel
Ruinerwold
39:07
38:36
40
Inge Meinen
Staphorst
42:58
42:34
MSEN, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert de Boer
Staphorst
17:25
17:25
2
Kasper Bisschop
Staphorst
17:39
17:39
3
William van Eeken
Wielen
17:58
17:58
4
Maarten Koggel
Dalfsen
18:04
18:04
5
André Brakke
Staphorst
18:35
18:35
6
Harold Engels
Staphorst
18:59
18:58
7
Jonatan Venema
Marknesse
19:21
19:21
8
Albert Pieter Venema
Marknesse
19:21
19:21
9
Gerard Veyer
Staphorst
19:39
19:35
10
Niko van der Sluis
Staphorst
20:32
20:27
11
Bas Winters
Zwolle
20:46
20:45
12
Site Ferwerda
Hattem
20:55
20:52
13
Matthieu Huisman
Rouveen
21:18
21:12
14
Rudie Troost
Rouveen
21:25
21:23
15
Marcel Kooiker
Staphorst
21:51
21:41
16
Johan Kooiker
Rouveen
21:52
21:50
17
Henk Timmerman
Staphorst
21:54
21:48
18
Johan Visscher
Staphorst
22:11
22:07
19
Bennie Boldewijn
Staphorst
22:18
22:13
20
Mathijs Krul
Nieuwleusen
22:18
22:16
21
Nicklas Brakke
Staphorst
22:18
22:14
22
Nick de Roo
Ruinerwold
22:26
22:25
23
André Mulder
Nieuwleusen
22:32
22:23
24
Henk de Boer
Staphorst
22:37
22:30
25
Janiek Meesters
Staphorst
22:46
22:39
26
Erik Compagner
Rouveen
22:55
22:52
27
Bert Smit
Staphorst
22:58
22:38
28
Bert Kuijers
Staphorst
23:16
23:11
29
Anton Alberts
Meppel
23:41
23:16
30
Derniek Vogelzang
Staphorst
24:16
24:07
31
Frank Overweg
Nijeveen
24:17
24:13
32
René van Leussen
Nieuwleusen
24:19
24:15
33
Gerard Hulst
Rouveen
24:20
24:10
34
Menno van der Merwe
Rouveen
24:24
24:16
35
Johan van Leussen
Nieuwleusen
24:25
24:22
36
Hendry Bisschop
Staphorst
24:26
24:16
37
Dennis Bloemert
Staphorst
24:51
24:35
38
Milco Winters
Meppel
25:11
24:59
39
Sander Offereins
Zwolle
25:30
24:56
40
Jurgen van der Haar
Rouveen
25:41
25:19
41
Jan-Hein van de Wiel
Vinkenbuurt
25:49
25:43
42
Reinier Veld
Meppel
26:05
25:58
43
Harm Jan Dunnink
Rouveen
26:27
26:05
44
Endy Kruidhof
Staphorst
27:02
26:33
45
Martijn van der Linden
Rouveen
27:31
27:09
46
Robby Kruidhof
Meppel
27:38
27:08
47
Melvin Stegeman
Rouveen
27:54
27:28
48
Rody Brink
IJsselmuiden
28:27
28:11
49
Paul van den Berg
De Wijk
28:43
28:15
50
Julian Lier
Staphorst
28:50
28:30
51
Dennie ter Bruggen
Hasselt
28:56
28:27
52
Jorn Lubbinge
Leeuwarden
29:12
28:54
53
Vincent Veldhuis
Staphorst
29:48
29:24
54
Erik Akkerman
Staphorst
30:41
30:17
55
Dennis Bakker
Meppel
34:02
33:39
M40+, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van der Pol
Apeldoorn
18:30
18:30
2
Roel-Jan Heeringa
Zwolle
18:53
18:53
3
Tjerk Dijkstra
Emmeloord
19:31
19:29
4
Gert Mulder
Ruinerwold
19:49
19:49
5
Marc Breukers
Eindhoven
19:54
19:54
6
Nanne Jagersma
Joure
20:07
20:05
7
John Blunkhorst
Raalte
20:10
20:08
8
Marco Onnink
Barendrecht
20:17
20:17
9
Gerard Hesselmans
Vollenhove
20:34
20:34
10
Harold Kruidhof
Staphorst
20:40
20:39
11
Arjan de Haan
Rouveen
20:43
20:37
12
Arnoud Lammers
Zwolle
20:52
20:49
13
Pieter-Jan Vlaming
Nagele
20:57
20:56
14
Roelof Schra
Staphorst
20:58
20:56
15
Jan Schra
Staphorst
20:58
20:57
16
Benny Hulst
Staphorst
21:01
20:58
17
Berrie Schipper
Steenwijkerwold
21:16
21:14
18
Herman ten Kate
Balkbrug
21:23
21:20
19
Jan Groot
Hardenberg
21:26
21:25
20
Ronnie Krul
Nieuwleusen
21:52
21:50
21
Johan ten Kate
Nijeveen
21:57
21:50
22
Jan Wessel Beekman
Zwolle
22:03
21:59
23
Klaas Luten
Ruinerwold
22:13
22:09
24
Freddy de Witte
Staphorst
22:16
22:08
25
Bert Krale
Rouveen
22:22
22:14
26
Arend van Zessen
Nijkerk Gld
22:49
22:44
27
Bert Krale
Punthorst
22:51
22:48
28
Peter Visscher
De Wijk
23:19
23:14
29
Wim ter Harmsel
Staphorst
23:24
23:01
30
Cor Kooiker
Rouveen
23:29
23:27
31
Martin Stevens
Zwolle
23:58
23:48
32
Hans Huisman
Staphorst
24:01
23:44
33
Harry ter Wee
Nieuwleusen
24:13
24:02
34
Remco Brink
IJsselmuiden
24:48
24:32
35
Jan Witte
Meppel
25:19
25:07
36
Age Knossen
Heiligerlee
25:21
25:14
37
Lambert Akkerman
Staphorst
25:31
25:29
38
Rob Swartjes
Olst
25:32
25:23
39
Jacob Vonder
Ommen
25:44
25:27
40
Arjan Witte
Koekange
25:55
25:37
41
Henk Laarman
Nieuwleusen
25:58
25:45
42
Otto Offereins
Zwolle
26:14
25:39
43
Jelle Twijnstra
Zwolle
26:28
26:17
44
Henk van den Berg
De Wijk
26:52
26:24
45
Ronni Schuurman
Nieuwleusen
26:55
26:48
46
Harry van der Haar
Rouveen
27:15
26:52
47
Edwin Boonstra
Zwolle
27:15
27:05
48
Walter Wiedijk
Uithoorn
27:21
27:02
49
Arie Meijer
Punthorst
28:17
28:02
50
Jan Kempers
Meppel
28:23
28:09
51
Maurice Veijer
Staphorst
28:43
28:24
52
Ruud van Brevoort
Zuidveen
28:46
28:33
53
Robert Hulman
Deventer
28:51
28:41
54
Jan Roze
Staphorst
29:21
29:08
55
Berend Jan Sterker
Nieuwleusen
29:23
29:10
56
Jeroen de Jong
Meppel
29:52
29:27
57
Jan Tiemens
Staphorst
30:04
29:50
58
Hans Goris
Hoogeveen
31:09
30:48
59
Erik Jongman
Dwingeloo
32:06
31:52
60
Evert Schouten
Hoogeveen
32:27
32:05
61
Janniek Hilhorst
Hoogeveen
33:25
33:04
62
Nico Swart
Nieuwleusen
34:13
33:50
63
Joop Prins
Blokzijl
40:09
39:49
64
Gerrit Wouda
Meppel
42:58
42:37
VROUW, 10.000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Antien van der Vegt
Zuidwolde Dr
46:08
46:03
2
Krista van Os
Zwolle
46:21
46:13
3
Sandra Pasman
Nieuwleusen
47:18
47:13
4
Pleuni de Boer
Zwolle
47:22
47:08
5
Jolanda Akkermans
Marknesse
52:01
51:48
6
Pauline Koobs
Hattem
52:56
52:49
7
Ingrid van de Leur
Hattemerbroek
53:23
53:11
8
Monique Akkermans
Luttelgeest
53:23
53:10
9
Lotte Binnendijk
Staphorst
53:52
53:32
10
Alexandra Boll
Hattem
54:43
54:38
11
Hilda Paarhuis
Rouveen
55:22
55:04
12
Aukeling van 't Hoog
Nijeveen
55:37
55:19
13
Nanda de Vries
Giethoorn
55:56
55:41
14
Rosa Prosee
Amsterdam
59:39
59:33
15
Marry Hooijer
Zwolle
1:01:51
1:01:36
16
Francisca van Dorp
Kampen
1:03:54
1:03:35
17
Irene Steenwinkel
Kampen
1:03:54
1:03:35
MSEN, 10.000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Driesen
Vollenhove
33:36
33:36
2
Gert-Jan Stevens
Hoogeveen
34:57
34:57
3
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
35:48
35:48
4
Erik Lindenholz
De Wijk
36:14
36:13
5
Erik Slomp
Zwolle
36:26
36:26
6
Henry Visscher
Rouveen
37:49
37:48
7
Janoah Bovenhuis
Dronten
40:25
40:24
8
Remco Akse
Meppel
40:43
40:41
9
Niek Veerman
Rouveen
40:48
40:45
10
Klaas Brakke
Staphorst
40:52
40:49
11
Jorik van der Staaij
Meppel
41:25
41:22
12
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
41:56
41:52
13
Karlo Hoeve
Staphorst
41:56
41:54
14
Cristiaan Roo
Nieuwleusen
41:59
41:49
15
Kevin Diender
Zwolle
42:23
42:21
16
Theo Bolks
Rouveen
43:02
43:00
17
Barry Poolman
Rouveen
43:57
43:53
18
Frank Stobbe
Emmeloord
43:59
43:57
19
Pieter Lassche
Rouveen
45:05
45:00
20
Herman Schra
Genemuiden
45:23
45:16
21
Gerrit Pruim
Rouveen
45:46
45:42
22
John Brinkman
Nieuwleusen
46:09
45:59
23
Tjeerd Lemstra
Zwolle
46:20
46:08
24
Klaas-Jan Tippe
Staphorst
46:20
46:11
25
Wim van Elp
Rouveen
48:03
47:46
26
Jan Kasper van Dijk
Hoogeveen
48:12
48:09
27
Jan Troost
Staphorst
48:14
48:01
28
Henk Krale
Staphorst
48:17
48:06
29
Henri Dons
Staphorst
48:23
48:12
30
Jeroen Hulst
Punthorst
48:24
48:10
31
Henk-Jan van der Weerd
Zwolle
48:36
48:25
32
Henk Nijboer
Rouveen
48:51
48:33
33
Jarno Nijboer
Staphorst
48:54
48:40
34
Marcel Roo
Nieuwleusen
49:11
49:04
35
Johan de Lange
Meppel
49:14
49:09
36
Willem Speksnijder
Genemuiden
49:43
49:41
37
Jonathan Hol
Nieuwleusen
50:55
50:42
38
Arnout Jalving
Dalfsen
52:15
52:03
M40, 10.000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
37:03
37:03
2
Ronald Derksen
Apeldoorn
38:24
38:24
3
Marcel de Ruiter
Zwolle
40:06
40:05
4
Igor van Elburg
Ommen
40:53
40:42
5
Bennie Akkerman
Rouveen
41:34
41:31
6
Karel Prins
Veeningen
43:10
42:59
7
Klaas Brand
Staphorst
43:39
43:37
8
Erwin Kreule
Nieuwleusen
44:02
43:54
9
Edwin van Laar
Balkbrug
44:34
44:34
10
Alfred Beens
Genemuiden
44:39
44:38
11
Olaf Prins
Hasselt
44:39
44:24
12
Martijn van der Linde
Hasselt
44:46
44:40
13
Patrick Gums
Zwolle
45:08
45:02
14
Anne Marsman
Ommen
46:00
45:59
15
Peter Poolman
Rouveen
46:56
46:51
16
Jan Willem Hanekmp
Heerde
47:56
47:41
17
Marco Dominé
Staphorst
47:57
47:51
18
Albert Koobs
Hattem
48:08
47:59
19
Rob Streek
Zwolle
48:18
48:11
20
Johan Kloosterman
Wijhe
48:28
48:18
21
Benny Compagner
Rouveen
50:16
50:01
22
Patrick Nijmeijer
Zwolle
50:45
50:39
23
Jan Boessenkool
Staphorst
54:15
53:58
24
Jan Portijk
Wolvega
54:30
54:11
25
Bert Meijer
Ruinerwold
54:52
54:41
26
Pieter Poelstra
Lemmer
55:15
55:12
27
Jacob Tuinman
Genemuiden
55:52
55:36
28
Hj Gerrits
Zwolle
1:00:48
1:00:33
M50+, 10.000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dick Elzenga
Eerbeek
37:04
37:04
2
Cor Ton
Waskemeer
39:55
39:55
3
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
40:20
40:19
4
Tjibbe de Vries
Kampen
40:51
40:50
5
Hans Bronsink
Oldebroek
41:12
41:12
6
Roel Westert
Ruinerwold
42:02
42:00
7
Gerrit van 't Ende
Zwolle
42:15
42:08
8
André Goes
Emmeloord
44:00
43:56
9
Roelof Sondaar
Wanneperveen
45:07
44:57
10
Willem Brinkman
De Schiphorst
45:16
45:12
11
Tonnie Schokker
De Blesse
45:47
45:32
12
Fred Koningstein
Dalfsen
45:51
45:44
13
Laurens Meeuwsen
Krabbendijke
46:49
46:47
14
Ko van Kuijk
Breda
48:34
48:28
15
John Huzen
Nieuwleusen
48:35
48:23
16
Albert Timmerman
Staphorst
49:24
49:21
17
Klaas Jansen
Hasselt
50:00
49:48
18
Henri Beekhuis
Bunschoten-Spakenburg
51:37
51:27
19
Frits Lautenbag
Hattem
52:44
52:27
20
Jan Snijder
Nieuwleusen
52:51
52:45
21
Henk van Dalfzen
Genemuiden
53:44
53:25
22
Jan Bakker
Genemuiden
53:49
53:29
23
Jan Boschman
Hasselt
54:40
54:27
24
Jan Fransen
Hasselt
55:24
55:07
25
Gerard Kikkert
Nieuwleusen
55:25
55:05
26
Henk Buitink
Genemuiden
55:57
55:40
27
Bert Bosch
Nieuwleusen
56:22
56:12
28
Peter Leonards
Staphorst
56:37
56:29
29
Freddy Scholing
Nijeveen
56:37
56:29
30
Harmen de Boer
Heerenveen
57:48
57:31
31
Harry Siegersma
Zwolle
59:28
59:13
32
Paul ten Koppel
Zwolle
1:03:40
1:03:26
Tot ziens bij de Snertloop op 07-01-2017
Payned payrolling - Een betrokken partner in payrolling - www.payned.nl
www.uitslagen.nl
04-11-2016 15:54