Uitslagenlijst Devilís Trail Utrechtse Heuvelrug

Doorn - Zondag 9 oktober 2016

MAN, DROMMEL TRAIL (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tim van den Broeke
Maastricht
31:38
31:37
2
Koen van Dijk
Amersfoort
36:40
36:38
3
Wouter Egas
Amersfoort
37:18
37:17
4
Bas van de Pol
Veenendaal
37:35
37:34
5
Peter Keurntjes
Soest
40:42
40:39
6
Thymen van Voorst
Ravenstein
40:58
40:55
7
Floris Keizer
Amsterdam
45:36
45:12
8
Ernstjan lemmen
Apeldoorn
46:34
46:31
9
Rob Jansen
Maarssen
46:39
46:30
10
Djie Tjwan Thung
Nijmegen
47:31
47:24
11
Maurice Zuurbier
Landsmeer
48:26
48:24
12
Martijn Mahler
EIFFEL
48:30
48:20
13
Tim van Vliet
Wijk bij Duurstede
48:38
48:23
14
Michel te Riele
EIFFEL
49:11
48:59
15
Marco Verheul
EIFFEL
49:29
49:16
16
Mike Roos
Haarlem
49:39
49:16
17
Han Roeterdink
EIFFEL
50:36
50:24
18
Jan Hemmink
Utrecht
51:28
51:21
19
Kees Kooijmans
EIFFEL
51:30
51:28
20
Eric de Zeeuw
Wageningen
52:00
51:39
21
Wouter van der Linden
Drunen
52:21
52:17
22
Nol van der Mispel
Cothen
52:34
52:30
23
Sander Knol
Amersfoort
52:48
52:34
24
Frank Heldoorn
EIFFEL
52:54
52:54
25
Henk Visser
Genemuiden
53:01
52:34
26
Feike van der Werf
Utrecht
53:01
52:56
27
Paul Mooijman
Doorn
53:02
53:02
28
Daniel Vermeulen
's-Gravenhage
53:12
52:59
29
Ron Wessel
Nijmegen
53:18
53:18
30
Ron van der Mispel
Cothen
53:19
53:15
31
Jarl Zegers
EIFFEL
53:52
53:43
32
Paul van Helvoort
Drunen
53:58
53:56
33
Ruurd van Beek
's-Hertogenbosch
54:49
54:17
34
Stephan van Gent
Amersfoort
55:25
55:18
35
Bernard Engberink
Veenendaal
55:27
55:08
36
Wim Marckelbach
EIFFEL
55:38
55:22
37
Jelmar Kolsteren
Utrecht
55:48
55:27
38
Johan de Greef
Rijswijk Zh
55:49
55:27
39
John Borst
Gouda
56:17
55:55
40
Koen Wiegand
Culemborg
56:23
55:59
41
Martijn Jozephs
Nijmegen
56:35
56:01
42
Joop Berghuizen
Wijk bij Duurstede
56:38
56:36
43
Hidde Keizers
Delft
56:45
56:32
44
Henk Veldhuizen
Maarsbergen
56:46
56:22
45
Roeland Kemp
Utrecht
56:48
56:43
46
Teun Vrolijk
De Vrolijke Loper
56:59
56:47
47
Richard Verweij
Hilversum
57:29
57:08
48
Ronald Keij
Veenendaal
58:09
57:49
49
Clemens Kars
EIFFEL
58:32
58:16
50
Mark Vernooij
Utrecht
58:33
58:26
51
Marco Breijer
EIFFEL
58:35
58:31
52
Erno van der Woude
Wijk bij Duurstede
58:35
58:02
53
Peter Weghs
EIFFEL
58:36
58:22
54
Jaap Kuijters
EIFFEL
58:49
58:30
55
Remon Meijer
Wormerveer
58:53
58:43
56
Gerard Slootweg
Zetten
58:55
58:53
57
Anthal Feije
Herveld
58:55
58:53
58
Hajon Westerveld
Ulft
58:58
58:30
59
Martijn Pranger
EIFFEL
1:00:01
59:42
60
Wilfred Dijkstra
EIFFEL
1:00:14
59:43
61
Rob van Overbeek
EIFFEL
1:00:45
1:00:26
62
John Maertzdorf
Alphen aan den Rijn
1:00:49
1:00:29
63
Anthoon Bakker
Alphen aan den Rijn
1:00:55
1:00:41
64
John Graat
Weert
1:02:04
1:01:40
65
Pierre Peres-Labourdette
Maarssen
1:02:21
1:02:13
66
George Wattimury
Almere
1:02:39
1:02:15
67
Leon de Bruijn
Gennep
1:02:43
1:02:15
68
Bert Ouderdorp
EIFFEL
1:04:01
1:03:47
69
René Brachthuizen
Zaandam
1:04:16
1:03:48
70
Gerben Van den beld
Bemmel
1:04:21
1:03:59
71
Erwin van Ooijen
Nieuwegein
1:05:39
1:05:05
72
Joris van Lieshout
Amstelveen
1:07:47
1:07:15
73
Jordi Eilers
EIFFEL
1:09:09
1:08:42
74
Eric Ammerlaan
Alphen aan den Rijn
1:09:18
1:09:14
75
Jan-Willem Korsten
Nuland
1:09:40
1:09:13
76
Onno Achterberg
De Vrolijke Loper
1:18:16
1:18:07
77
Michael Schubert
Almere
1:18:16
1:17:48
78
Xander Greaser
's-Gravendeel
1:18:40
1:18:32
79
Richard Muller
Den Haag
1:18:48
1:18:48
80
Paul Tuinenburg
Alphen aan den Rijn
1:19:05
1:18:45
VROUW, DROMMEL TRAIL (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Daniëlle van Weegen
Druten
47:32
47:28
2
Jifke Heijster
Utrecht
49:34
49:30
3
Fiona Roos
Haarlem
50:31
50:09
4
Ada Winiecki
Amsterdam
51:11
50:52
5
Joske Graat
Utrecht
51:21
51:16
6
Diana van Gent
Amersfoort
51:57
51:52
7
Marije Vlaar
Utrecht
51:58
51:42
8
Monique Verweij
Drunen
52:21
52:17
9
Josi Denissen
Arnhem
52:45
52:30
10
Ellen Kannegieter
EIFFEL
52:54
52:34
11
Nienke Bergmans
Voorburg
52:56
52:50
12
Annemiek van der Meer
's-Gravenhage
53:12
52:59
13
Mi-Sook van den Bosch
Amsterdam
53:13
53:04
14
Ellen van Warmerdam
Amsterdam
53:13
53:04
15
Susan Veldhuis
EIFFEL
53:14
53:10
16
Simone de Roo
EIFFEL
53:17
52:54
17
Carline Nieswaag
Assendelft
53:27
53:24
18
Ceska van Beek
Naaldwijk
53:54
53:43
19
Dorien Vach
Utrecht
53:58
53:56
20
Natasja van Heusen
Doorn
54:03
54:00
21
Miranda Visscher
Hoevelaken
54:04
53:57
22
Viola van der Linden
Drunen
54:14
54:10
23
Emmy Koeleman
Utrecht
54:29
54:19
24
Kathy Reinerie
IJsselstein
54:40
54:22
25
Melanie van Schaik
EIFFEL
54:41
54:18
26
Marjolein Zwijnenburg
Klaaswaal
54:41
54:36
27
Debby Husman
EIFFEL
54:41
54:20
28
Hedwig Pijnenburg
Woerden
54:42
54:26
29
Marieke Wolterbeek
Zeist
54:50
54:44
30
Carrie Winkel
Zeist
55:25
55:10
31
Erna Koekoek
Team Amazing
55:27
55:08
32
Floor de Vries
Leersum
55:40
55:30
33
Marjon van Eck
Veenendaal
55:48
55:28
34
Monique Hogervorst
Wateringen
55:50
55:42
35
Marjan van den Dool
EIFFEL
56:12
55:41
36
Karen Hofland
Culemborg
56:24
56:00
37
Marieke Benneker
Amersfoort
56:35
56:05
38
Joyce Griët
Utrecht
56:35
56:33
39
Nathalia Ramos
Utrecht
56:48
56:42
40
Suzan Noordman
Overloon
56:56
56:44
41
Linda Bijl
Loosdrecht
57:00
56:38
42
Ingrid Kop
Amersfoort
57:16
57:07
43
Cindy Berghuizen
Vleuten
57:28
57:26
44
Patricia Waardijk
Alphen aan den Rijn
57:29
57:13
45
Wendy Gaarthuis-Weber
Alphen aan den Rijn
57:32
57:20
46
Huong Nguyen
Hoorn Nh
57:33
57:29
47
Esther Scherrenburg
Alphen aan den Rijn
57:50
57:36
48
Henriette Joanknecht
Millingen aan de Rijn
57:56
57:50
49
Suzanne Goedhart
Amersfoort
58:10
57:52
50
Wendy Van der Gun
Schalkwijk
58:32
58:00
51
Yvonne Schavemaker
Utrecht
58:33
58:18
52
Marije Luiten
Maarn
58:45
58:35
53
Kim Bink
EIFFEL
58:46
58:27
54
Bo Staffhorst
EIFFEL
58:49
58:30
55
Mariska Rentenaar
Gouda
58:56
58:35
56
Lia de Mare
Houten
59:03
58:55
57
Jolanda Reede
Amerongen
59:09
58:55
58
Elske Mouw
EIFFEL
59:17
58:50
59
Marjolijn Schalk
EIFFEL
59:49
59:17
60
Bergitt Ravenshorst
EIFFEL
59:49
59:19
61
Judith Otten
Amerongen
1:00:07
59:38
62
Monique Noomen
EIFFEL
1:00:13
59:41
63
Manon Meerveld
EIFFEL
1:00:14
1:00:02
64
Anke Heesakkers
EIFFEL
1:00:19
59:45
65
Vivienne de Wan
Nijmegen
1:00:20
1:00:16
66
Diane Hogenboom
Zeist
1:00:30
1:00:15
67
Simone Koudijs
Zeist
1:00:31
1:00:06
68
Esther van Aalderen
Amsterdam
1:00:42
1:00:31
69
Marijke Mensies
Breda
1:00:44
1:00:39
70
Michele Spoeltman
Rotterdam
1:00:46
1:00:40
71
Anita Vonk
Alphen aan den Rijn
1:00:55
1:00:41
72
Caroline Kemper
Zwijndrecht
1:01:23
1:01:06
73
Ellen vreijling
Alphen aan den Rijn
1:01:32
1:01:21
74
Linda Hagels
Apeldoorn
1:01:34
1:01:20
75
Evelien Vlastuin
Rhenen
1:02:03
1:01:34
76
Jacintha Graat
Weert
1:02:04
1:01:40
77
Carolien van Eijsden
Zeist
1:02:10
1:01:45
78
Emilie Schroeten
EIFFEL
1:02:19
1:01:49
79
Ingrid Baens-Ruhl
EIFFEL
1:02:24
1:01:54
80
Carola de Bruin
Barneveld
1:02:25
1:02:18
81
Tessa Emmerich
Utrecht
1:02:25
1:02:19
82
Olga Dobbe
De Vrolijke Loper
1:02:41
1:02:31
83
Wilma de Grauw
Houten
1:03:10
1:02:53
84
Monique Krijnen
De Vrolijke Loper
1:03:56
1:03:46
85
Drusilla Peres
Maarssen
1:03:59
1:03:52
86
Astrid van Niele
Monnickendam
1:04:02
1:03:45
87
Natasja Olffers
Dordrecht
1:04:09
1:03:41
88
Jayne Hehir-Kwa
Utrecht
1:04:10
1:04:02
89
Danielle van den beld
Bemmel
1:04:20
1:03:57
90
Marit Phillipson
's-Hertogenbosch
1:04:25
1:03:52
91
Melissa Kars
EIFFEL
1:04:25
1:03:59
92
Marlene van der Sijs
Alphen aan den Rijn
1:04:44
1:04:33
93
Max Willems
Gouda
1:05:13
1:04:51
94
Josien Kant
Amsterdam
1:05:16
1:05:07
95
Maaike Schrijvers
Nieuwegein
1:05:41
1:05:06
96
Mendy van Veen
EIFFEL
1:06:20
1:06:03
97
Inge Brunt
Amersfoort
1:06:23
1:06:06
98
Ria van der Riet
De Vrolijke Loper
1:06:40
1:06:32
99
Hanneke Bergsma
Montfoort
1:07:26
1:07:08
100
Ilse van Os
Rhenen
1:07:32
1:07:02
101
Cindy van Lieshout Eman
Amstelveen
1:07:47
1:07:16
102
Heleen van Nistelrooij
Ravenstein
1:08:44
1:08:18
103
Riënne Lagerweij
EIFFEL
1:09:04
1:08:46
104
Corinne Camman
EIFFEL
1:09:09
1:08:42
105
Jolanda Vlastuin
Rhenen
1:09:12
1:08:42
106
Sandra Kramer
De Vrolijke Loper
1:09:38
1:09:25
107
Carmen Schaap
Voorburg
1:09:42
1:09:28
108
Marry Tuinenburg
Alphen aan den Rijn
1:12:22
1:12:04
109
Margreet Swart
Alphen aan den Rijn
1:12:23
1:12:06
110
Adri Vonk
Alphen aan den Rijn
1:12:23
1:12:07
111
Fennate Huiberts
Voorburg
1:14:06
1:13:55
112
Tina Alenfors
Almere
1:18:17
1:17:48
113
Angela Schmits
De Vrolijke Loper
1:18:39
1:18:27
114
Mathanja Pacha - Munshi
Genemuiden
1:18:48
1:18:22
115
Ada Knol
Doorn
1:19:05
1:19:05
116
Inge Meinen
Staphorst
1:21:49
1:21:23
MAN, LUCIFER TRAIL (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erwin Adan
Middelburg
1:02:13
1:02:11
2
Koos Verweij
Drunen
1:02:23
1:02:21
3
Patrick Baars
Amsterdam
1:08:52
1:08:51
4
Jeroen Zuiderduin
Zoetermeer
1:09:12
1:09:11
5
Casper Schipper
Amsterdam
1:09:54
1:09:53
6
Roy Plomp
Utrecht
1:09:57
1:09:54
7
Arno Luft
Nijmegen
1:12:01
1:11:57
8
Rob Velden
Zondag morgen trail
1:12:03
1:12:00
9
Rikkert van Assouw
Haarlem
1:12:36
1:12:33
10
André Boel
's-Hertogenbosch
1:13:02
1:13:00
11
Peter Koreman
Leersum
1:13:58
1:13:53
12
Simon van Herpen
Zoetermeer
1:14:43
1:14:40
13
Tjibbe de Vries
Kampen
1:14:51
1:14:47
14
Patrick van bladel
Amersfoort
1:14:53
1:14:51
15
Jurre Keizers
Delft
1:15:06
1:15:03
16
Hilbert Jonker
Driebergen-Rijsenburg
1:15:22
1:15:06
17
Harrald van Hell
Herwijnen
1:15:34
1:15:29
18
Joost de Rijk
Montfoort
1:15:42
1:15:32
19
Wijnand Bavius
's-Gravenhage
1:15:44
1:15:41
20
Remco van Ommering
Scherpenzeel Gld
1:16:59
1:16:47
21
Rien van de Kraats
Elst Ut
1:16:58
1:16:50
22
Peter Koster
Lent
1:17:12
1:17:07
23
Lennart Stoker
Utrecht
1:17:15
1:17:10
24
Koos Kok
Utrecht
1:17:27
1:17:17
25
Florentine van der wind
Driebergen-Rijsenburg
1:17:35
1:17:17
26
Roelf de Bruijne
Breda
1:17:30
1:17:18
27
Anton Hooimeijer
Rotterdam
1:17:32
1:17:26
28
Sander Kamphuis
Hengelo
1:17:39
1:17:26
29
Ruud de Smit
's-Gravenhage
1:17:38
1:17:36
30
Wernher van der hoek
Maassluis
1:18:08
1:18:04
31
Herbert Smit
Hoek van Holland
1:18:09
1:18:05
32
Rory O'Connor
EIFFEL
1:19:21
1:19:05
33
Patrick Juijn
Bilthoven
1:19:29
1:19:20
34
Roy Johannink
Amersfoort
1:19:46
1:19:37
35
Ralph Grootjes
Alkmaar
1:20:10
1:19:52
36
Edwin van der Lee
Maassluis
1:20:01
1:19:57
37
Carleen Weebers
Driebergen-Rijsenburg
1:11:07
1:20:50
38
Marco Thuis
's-Heerenberg
1:21:01
1:20:51
39
Wim van Koelen
Hoogland
1:21:09
1:21:06
40
Guus de Ruiter
Zeist
1:21:22
1:21:19
41
Guido Limburg
Apeldoorn
1:21:39
1:21:21
42
Jan-Ernst Sandifort
Utrecht
1:22:47
1:22:42
43
Piel Pries
Utrecht
1:23:03
1:22:54
44
Tony van Os
Rhenen
1:23:30
1:23:06
45
René Oosterhof
Zeewolde
1:23:26
1:23:09
46
Mark Grim
Druten
1:23:13
1:23:09
47
Rutger Beekman
Amsterdam
1:23:18
1:23:13
48
Guido Kwakkel
Zeewolde
1:23:26
1:23:26
49
Marco Verschoor
Team Amazing
1:23:54
1:23:34
50
Thomas van Raaij
Nijmegen
1:24:06
1:23:50
51
Richard Lorist
Barneveld
1:24:34
1:24:09
52
Bert Daamen
Maassluis
1:24:15
1:24:11
53
Roel Arents
Soest
1:25:15
1:24:29
54
Henk jan Bierling
Utrecht
1:24:58
1:24:45
55
Ron Theunissen
Eindhoven
1:25:12
1:24:48
56
Erik Vos
Veen
1:25:05
1:24:58
57
Ron Meulenberg
Leersum
1:26:00
1:25:39
58
Kees Gruiters
Gorinchem
1:25:57
1:25:44
59
Bauke Tuitel
Utrecht
1:26:01
1:25:45
60
Tim Scheld
Zeist
1:26:16
1:25:56
61
Cees de Heer
Woerden
1:26:07
1:25:56
62
Igor Wijgergangs
Amerongen
1:26:14
1:26:04
63
Bert van den Berg
Maarn
1:26:28
1:26:23
64
Jan Hofman
Arnhem
1:26:42
1:26:24
65
Bob van Nuland
Bunnik
1:26:55
1:26:43
66
Willem Dijkstra
Hellevoetsluis
1:27:08
1:27:02
67
Colin Robertson
Naarden
1:27:10
1:27:07
68
Ruben Laisina
Utrecht
1:27:36
1:27:27
69
Sander Eggenhuizen
Barendrecht
1:27:41
1:27:38
70
Jochem Kuiper
De Bilt
1:27:51
1:27:39
71
Bob de Ruijter
Nijmegen
1:28:02
1:27:42
72
Rik Rademaker
Amsterdam
1:28:03
1:27:47
73
Michel Vermeulen
Veghel
1:28:08
1:27:52
74
Alfred Borgen
Maarn
1:27:59
1:27:52
75
Matthan de boom
Leersum
1:28:21
1:27:54
76
Arie van der Voort
Leersum
1:28:24
1:28:01
77
Ronald Hogewoning
Breda
1:28:23
1:28:15
78
Pierre smetsers
Beugen
1:28:31
1:28:22
79
Tjeerd Meijer
Amsterdam
1:28:57
1:28:46
80
Cresjan van der Lee
Oisterwijk
1:29:26
1:28:53
81
Albert Stoter
Loopgroep Warnsborn
1:29:55
1:29:36
82
Robert Samuels
IJsselstein Ut
1:29:57
1:29:40
83
Jos van Asselt
Maassluis
1:29:49
1:29:45
84
Joost Henneman
Leersum
1:30:04
1:29:49
85
Erik Renes
Leersum
1:30:38
1:30:11
86
Jan van Capelleveen
Renswoude
1:30:44
1:30:26
87
Jasper Delen
Hoevelaken
1:30:44
1:30:37
88
Goof Lindijer
Doorn
1:30:52
1:30:46
89
Sebastiaan Kruijk
Utrecht
1:31:14
1:31:07
90
Ronald Pauw
Woerden
1:31:27
1:31:15
91
Edwin Berendsen
Team Amazing
1:31:43
1:31:22
92
Arjan de Groot
Leersum
1:31:32
1:31:22
93
Dirk de Wit
Dalem
1:31:39
1:31:25
94
Bas Heering
Maarssen
1:31:36
1:31:26
95
Jos Nieuwenhuis
Utrecht
1:31:50
1:31:32
96
Marcel Jansen
Utrecht
1:31:53
1:31:40
97
Dammes Ros
Meerkerk
1:32:04
1:31:49
98
Mike van den Bosch
Naarden
1:32:21
1:31:58
99
Joeri Vermeulen
Utrecht
1:42:28
1:32:21
100
Mark Pries
Utrecht
1:32:50
1:32:21
101
Tomas Luken
Almere
1:32:55
1:32:35
102
Peter Binnema
Steggerda
1:32:55
1:32:50
103
Martijn Lunneker
Zeist
1:33:21
1:32:58
104
Alex Bekkers
Zondag morgen trail
1:43:11
1:33:01
105
Hans Pot
Houten
1:33:35
1:33:04
106
Roguer Koreman
Utrecht
1:33:19
1:33:13
107
Ronie Leering
Alkmaar
1:33:49
1:33:15
108
Erik Hardick
Hooglanderveen
1:43:57
1:33:54
109
Michiel Scheffer
Goirle
1:34:18
1:34:13
110
Roger Hall
Bussum
1:34:19
1:34:15
111
Charles de Laet
Tiel
1:34:56
1:34:27
112
Rolf Kruger
Drunen
1:34:55
1:34:30
113
Frans Ploegmakers
Drunen
1:34:56
1:34:31
114
Godfried van Moorsel
Doorn
1:34:50
1:34:42
115
Kees Hoegee
Beusichem
1:34:54
1:34:46
116
Harrie Lantinga
Wijk bij Duurstede
1:44:58
1:34:50
117
Peter Laker
Utrecht
1:35:32
1:35:03
118
Jeroen Zwetsloot
Wageningen
1:36:04
1:35:32
119
Pascal Willemsen
Leersum
1:36:02
1:35:38
120
Roy Laseroms
Zondag morgen trail
1:36:12
1:35:50
121
Maurice Funcke
Zondag morgen trail
1:36:14
1:35:52
122
Marcel de Rooij
Zondag morgen trail
1:36:13
1:35:53
123
Tom Jaspers
Amsterdam
1:36:16
1:35:58
124
Johan Koopmans
Rhoon
1:36:46
1:36:15
125
Rob Pot
Amsterdam
1:36:47
1:36:17
126
Christian van der Heijden
Schiedam
1:37:06
1:36:31
127
Ties van Niejenhuis
Amsterdam
1:47:09
1:36:58
128
Andre Waque
Almere
1:37:50
1:37:18
129
Hayo De Haan
Driebergen-Rijsenburg
1:37:20
1:37:20
130
Gert van den Velden
Almere
1:37:55
1:37:21
131
Huub Keizers
Delft
1:37:33
1:37:23
132
Marco Matthijs
Leersum
1:37:56
1:37:33
133
Joep van Oijen
Zeewolde
1:37:57
1:37:43
134
Bart Dijkshoorn
Almere
1:38:21
1:37:50
135
Dirk Kop
Amersfoort
1:38:13
1:37:56
136
Matthieu van Tellingen
Utrecht
1:38:32
1:38:02
137
Ton Kuijpers
Salomon
1:39:03
1:38:28
138
Mark Klein
Wijk bij Duurstede
1:39:08
1:38:43
139
Beke Rodermond
Gendt
1:40:53
1:40:16
140
Jordi Dinkla
IJmuiden
1:40:53
1:40:46
141
Ron de Jong
De Vrolijke Loper
1:41:21
1:40:57
142
Roel van Bladel
Drunen
1:41:26
1:41:01
143
Remco van Hoof
Drunen
1:42:07
1:41:44
144
Carlo van Boven
Rosmalen
1:41:51
1:41:44
145
Geert Jan Bosma
Leeuwarden
1:42:09
1:41:44
146
Vincent van Yperen
Dronten
1:42:14
1:41:55
147
Henno de Jong
Beverwijk
1:52:27
1:42:11
148
Peter Cornelissen
Veenendaal
1:42:39
1:42:30
149
Erwin van weely
Krommenie
1:52:46
1:42:31
150
Manuel Langius
Nijkerk Gld
1:43:06
1:42:40
151
Luuk Niels
Utrecht
1:43:04
1:42:52
152
Ben Hendriksen
Veenendaal
1:43:13
1:42:52
153
Ralf Geelen
Haarsteeg
1:43:33
1:42:56
154
Marcel de Folter
Drunen
1:43:34
1:43:00
155
Marcel Machiels
Zutphen
1:43:34
1:43:20
156
Pieter Loeffen
Nijmegen
1:43:38
1:43:22
157
Jan Moerings
Maarssen
1:44:00
1:43:32
158
Mike Koopmans
EIFFEL
1:43:51
1:43:44
159
Jeroen Steens
Rotterdam
1:44:33
1:44:25
160
Philip steens
Krimpen aan den IJssel
1:44:34
1:44:26
161
Jean Paul Snelders
Almere
1:45:52
1:45:39
162
Marchel Steenbekkers
Kerkdriel
1:46:32
1:46:13
163
Joslyn Dresen
Vleuten
1:46:46
1:46:19
164
Rob van Viegen
Herwijnen
1:47:02
1:46:51
165
Henk Stekelenburg
Doorn
1:47:25
1:46:57
166
Dave Hofenboom
Zeist
1:47:29
1:47:02
167
Frans van Eijk
Baarn
1:47:35
1:47:14
168
Startnummer 908
Onbekend
1:47:55
1:47:55
169
Marco de Jong
Rotterdam
1:48:39
1:48:14
170
Rutger van Zonneveld
Doorn
1:49:09
1:48:50
171
Bertus Bakhuizen
Driebergen-Rijsenburg
1:50:14
1:49:44
172
Fabien Stolk
Dordrecht
2:00:16
1:49:57
173
Marcel van nies
Beugen
1:53:31
1:53:23
174
Joop Lusthof
Sneek
1:55:12
1:54:35
175
Rob Knijn
's-Gravenhage
1:56:47
1:56:29
176
Hakan Honders
Amersfoort
1:57:23
1:57:01
177
Jeroen van den Hout
Drunen
1:57:38
1:57:11
178
Harry van Schaik
Barneveld
1:59:21
1:59:05
179
Egbert Kok
Amersfoort
1:59:20
1:59:05
180
Axel Scheele
Amsterdam
2:10:27
2:09:57
181
Michaël Artz
Dinxperlo
2:14:10
2:13:38
182
Arjan van Es
Leidschendam
2:27:09
2:16:54
VROUW, LUCIFER TRAIL (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karen Wijlaards
Nijmegen
1:15:30
1:15:28
2
Frouke duijzer
Zondag morgen trail
1:17:47
1:17:45
3
Marloes van Loon
Wageningen
1:21:11
1:21:09
4
Marlies van Breen
Zeist
1:23:51
1:23:46
5
Marijn Ottenhof
Amsterdam
1:25:01
1:24:59
6
Miranda van der Kooij
Doorn
1:26:01
1:25:57
7
Margreet Schuttrups
Zwaag
1:26:01
1:25:57
8
Maaike Bakker
Nederhorst den Berg
1:26:57
1:26:35
9
Charlotte Keetels
Malden
1:29:13
1:29:10
10
Esther Noorlander
Amsterdam
1:30:36
1:30:24
11
Joanna O'Connor
EIFFEL
1:30:29
1:30:24
12
Shiva Zanoli
Hilversum
1:31:06
1:31:01
13
Angélique Jacobs
Venlo
1:31:10
1:31:07
14
Judith Anema
Soest
1:21:40
1:31:14
15
Lena-Lynn schevers
Maarn
1:31:28
1:31:26
16
Bonny van Sighem
Utrecht
1:32:27
1:32:21
17
Birte van Roosmalen
Zondag morgen trail
1:33:14
1:33:04
18
Renate de Reus
Vlissingen
1:33:57
1:33:54
19
Laurence Maes
Utrecht
1:24:01
1:33:56
20
Inge Dijkman.
Wijk bij Duurstede
1:34:19
1:34:13
21
Alieke van Koelen
Amersfoort
1:34:18
1:34:14
22
Monique van Paassen
Wijk bij Duurstede
1:34:58
1:34:51
23
Ngoc Luu
Utrecht
1:35:28
1:35:11
24
Loes Lang
Reeuwijk
1:35:18
1:35:16
25
Ina de Jong
Varik
1:25:49
1:35:20
26
Mareille van Beusichem
Tiel
1:25:50
1:35:21
27
Ans van Veenendaal-Kocken
Leersum
1:36:08
1:36:01
28
Christine Schellevis
Terborg
1:36:25
1:36:15
29
Yvonne Loos
Zondag morgen trail
1:36:26
1:36:17
30
Nieky Crins
Arnhem
1:37:03
1:36:52
31
Evelien Asschert
Amsterdam
1:38:22
1:38:16
32
Celesta Veekens
Rosmalen
1:28:34
1:38:26
33
Carla van Lint
Wijk bij Duurstede
1:38:35
1:38:30
34
Barbara Vermeij-Kiendl
Zeist
1:38:49
1:38:37
35
Willemijn Boskma
Utrecht
1:38:46
1:38:38
36
Gemmeke Verhagen
Bergambacht
1:38:47
1:38:38
37
Katinka Meijer
Ouderkerk aan de Amstel
1:39:08
1:39:00
38
Carola Poetsma
Cothen
1:39:09
1:39:02
39
Joyce van Spengen
Amsterdam
1:39:13
1:39:04
40
Karin van Wijk
Leiden
1:39:19
1:39:06
41
Nancy Mettes
Hoogland
1:40:18
1:40:13
42
José de Louw
Gendt
1:30:54
1:40:17
43
Judith de Groot
Lithoijen
1:40:54
1:40:46
44
Suzanne Mommersteeg
Drunen
1:31:16
1:40:51
45
Lia van der Meulen
Vaassen
1:41:18
1:41:07
46
Anneke Flipse
EIFFEL
1:41:21
1:41:13
47
Jessie Wolters
EIFFEL
1:41:22
1:41:14
48
Sarah Leuven
Roosendaal
1:41:51
1:41:34
49
Annet Super
Utrecht
1:41:52
1:41:35
50
Carolien van der Bos
Den Helder
1:42:15
1:42:11
51
Miriam Hölscher
Castricum
1:42:27
1:42:11
52
Annelies Schellinger
Utrecht
1:42:23
1:42:12
53
Inge Haeck
's-Gravenhage
1:42:24
1:42:13
54
Marianne Aalbers
Veenendaal
1:42:32
1:42:28
55
Angela Zuidam
Alphen aan den Rijn
1:33:12
1:42:51
56
Thea van Ginkel
Amersfoort
1:43:16
1:43:11
57
Marian braber
Beugen
1:43:31
1:43:27
58
Sonja van den Hengel
Amersfoort
1:33:45
1:43:30
59
Laura vd Waal
Papendrecht
1:43:58
1:43:42
60
Marian de Jong
Dordrecht
1:43:59
1:43:43
61
Jette Swinkels
Utrecht
1:43:59
1:43:52
62
Jeannette Kok
Ospel
1:44:09
1:43:57
63
Lieke Kempen
's-Gravenhage
1:44:13
1:44:02
64
Nora Kalnoki-Kis
Amsterdam
1:44:41
1:44:31
65
Tanja Laging
Rotterdam
1:44:40
1:44:31
66
Kim Boerakker
Ulft
1:44:39
1:44:33
67
Ellen v.Dijk-v.d.Meulen
Leersum
1:44:45
1:44:39
68
Linda Zoet
Utrecht
1:44:58
1:44:44
69
Alexandra Lingen
Schoonhoven
1:44:56
1:44:49
70
Kiona Heijmink
Tolkamer
1:45:02
1:44:52
71
Marieke Pries
Utrecht
1:36:11
1:45:40
72
Sabine van den Bos
Baarn
1:37:35
1:47:13
73
Lara Catshoek
Amsterdam
1:38:09
1:47:36
74
Emma de Korte
Utrecht
1:47:53
1:47:40
75
Yttje Marieke Dijk
Utrecht
1:48:04
1:47:55
76
Maris Molenaar
Alkmaar
1:48:13
1:47:58
77
Netty schouten
's-Hertogenbosch
1:38:13
1:47:58
78
Helga de Ruiter
Marsum
1:48:23
1:48:12
79
Imelda schouten
Wijk bij Duurstede
1:48:24
1:48:16
80
Tamara Eggenhuisen
Breda
1:49:15
1:49:03
81
Sjardi Oostenbrink
Tiel
1:49:16
1:49:10
82
Coy Uijleman
Almere
1:39:49
1:49:36
83
Merula Lunneker
Zeist
1:51:15
1:51:02
84
Annie Fabriek
Almere
1:52:47
1:52:28
85
Berny Covers
Zwolle
1:52:47
1:52:29
86
Esther Slingerland
Lelystad
1:43:45
1:53:19
87
Miranda Schipperijn
Almere
1:54:49
1:54:31
88
Wikke Meisner
Zwolle
1:54:50
1:54:31
89
Sandra IJsebrands
Almere
1:54:50
1:54:32
90
Sylvia van Steeg
Almere
1:54:50
1:54:34
91
Petra Wieringa
Sneek
1:45:13
1:54:36
92
Renes Rijswijk
Culemborg
1:55:11
1:54:54
93
Desiree haan
Beugen
1:56:06
1:56:03
94
Karin van Gemeren
Boskoop
1:47:08
1:56:46
95
Aafke Smeets
Woerden
1:57:07
1:57:07
96
Ina Heikoop
Schoonhoven
1:49:04
1:58:29
97
Anita Damen
Wijk bij Duurstede
2:00:24
2:00:10
98
Marian van den Brink
Wijk bij Duurstede
2:00:25
2:00:11
99
Angelique den Uijl
Hendrik-Ido-Ambacht
2:00:36
2:00:17
100
Joyce Mulder
Dordrecht
2:00:37
2:00:18
101
Diana Artz-Hendriks
Dinxperlo
1:51:12
2:00:40
102
Evelien Hamelink
Berkel en Rodenrijs
2:00:45
2:00:42
103
Afke Boll
Zaandam
2:00:57
2:00:43
104
Marlies Wagener
Berkel en Rodenrijs
2:00:46
2:00:43
105
Miranda Engels
De Vrolijke Loper
2:01:02
2:00:47
106
Liane Verheul
Woerden
2:02:48
2:02:38
107
Petra van Zeeland
Woerden
2:02:48
2:02:39
108
Marie-Louise Bouwman
Woerden
2:02:48
2:02:39
109
Naomi Persoon
Culemborg
2:02:49
2:02:49
110
Katja Berntsen
's-Heerenberg
2:03:48
2:03:30
111
Mandy Bootsma-Wright
Strijen
2:05:04
2:04:44
112
Eline Croy
Bussum
2:07:29
2:07:24
113
Marja van Rijn
De Vrolijke Loper
2:09:07
2:08:54
114
Ingrid Achterberg
De Vrolijke Loper
2:11:15
2:11:01
115
Daphne groeneweg
De Vrolijke Loper
2:11:16
2:11:03
116
Irene van den Brink
Rijswijk Zh
2:11:19
2:11:07
117
Harmanna van Dalen
Voorburg
2:11:21
2:11:08
118
Dorine Jansen
De Vrolijke Loper
2:11:22
2:11:09
119
Nicole Schoevaars
De Vrolijke Loper
2:17:09
2:16:54
120
Esther Droppert
De Vrolijke Loper
2:17:09
2:16:55
MAN, MOENEN TRAIL (2
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Niels Baljet
Rotterdam
1:47:57
1:47:55
2
Ton Hettema
Rotterdam
1:49:51
1:49:50
3
Jeroen Bergmans
Voorburg
1:52:43
1:52:39
4
Michiel Mooibroek
Amersfoort
1:55:30
1:55:28
5
Ron de Heij
Alphen aan den Rijn
1:55:44
1:55:39
6
Jarno Veldhoven
Rotterdam
1:56:01
1:55:57
7
Erwin Loots
Driebergen-Rijsenburg
1:56:36
1:56:32
8
Frido Verschoor
Rotterdam
1:57:16
1:57:13
9
Reinier Ingwersen
Arum
2:02:45
2:02:41
10
Glenn Buitenhuis
Wormerveer
2:03:18
2:03:16
11
Danny Baris
Rhoon
2:03:33
2:03:29
12
Niels Kok
Nieuw-Vennep
2:04:21
2:04:18
13
Mark Dekker
Utrecht
2:04:34
2:04:31
14
Andre Meixner
Wijk bij Duurstede
2:05:11
2:05:08
15
Frank Jonker
Papendrecht
2:05:27
2:05:22
16
Imke peter Boeve
Leersum
2:05:56
2:05:51
17
René Manchester
Amsterdam
2:06:14
2:06:11
18
Rolf Bonninga
Alphen aan den Rijn
2:06:49
2:06:43
19
Epco Maat
Amsterdam
2:07:12
2:06:46
20
Peter Koedood
Rotterdam
2:07:17
2:07:15
21
Edwin Remans
Amerongen
2:09:01
2:08:54
22
Henk van Laar
De Meern
2:09:17
2:09:00
23
Bas van Zaane
Austerlitz
2:09:52
2:09:47
24
Demis Samuels
Bunnik
2:10:59
2:10:53
25
Rogier Dijkink
Utrecht
2:11:16
2:10:52
26
Stefan Aalbers
Amsterdam
2:11:20
2:11:12
27
Mike Helgers
Buchten
2:11:24
2:11:17
28
Raoul Nielen
Rotterdam
2:12:01
2:11:59
29
Bob Lawende
Rotterdam
2:12:09
2:12:07
30
Ben Bom
Driebergen/Rijsenburg
2:12:31
2:12:21
31
Alain Mertens
Utrecht
2:12:44
2:12:32
32
Jord Verheij
Noordwijk Zh
2:12:44
2:12:33
33
Cilvion van den Heuvel
Maarn
2:13:01
2:12:32
34
Jeroen Nijenhuis
Maarsbergen
2:14:09
2:14:06
35
Christopher Baan
Utrecht
2:15:04
2:14:55
36
David Westdorp
Almere
2:15:14
2:15:04
37
Pascal van Houten
Utrecht
2:15:33
2:15:24
38
Frank de Bie
Maassluis
2:15:39
2:15:30
39
Erik Burgman
Zeist
2:15:40
2:15:26
40
Ruben Kok
Ulft
2:15:41
2:15:41
41
Peter Kegel
Kamerik
2:16:08
2:15:56
42
Jowan Dijkhuis
Utrecht
2:16:26
2:16:20
43
Maarten Koesman
Zwolle
2:16:30
2:16:25
44
Nick Alberts
Amersfoort
2:16:30
2:16:25
45
Arjen van Iren
Woerden
2:16:44
2:16:41
46
Robin van Eerdt
Vleuten
2:17:04
2:17:04
47
Frank van Westerop
Heerhugowaard
2:17:06
2:16:52
48
Stefan Hoogvliet
Utrecht
2:18:58
2:18:43
49
Bart ter Huurne
Utrecht
2:19:06
2:18:49
50
Albert Beijen
Utrecht
2:19:09
2:18:57
51
Peter Witteman
Utrecht
2:19:36
2:19:14
52
Erwin de Mare
Houten
2:20:10
2:20:04
53
Rick Smulders
Wijk bij Duurstede
2:20:18
2:20:18
54
Matthijs Bruggeman
Utrecht
2:20:27
2:20:19
55
Jeroen van Kesteren
Veenendaal
2:20:30
2:20:17
56
Eric Jansen
Zwolle
2:21:05
2:20:57
57
Arjan Ket
De Meern
2:21:38
2:21:23
58
Gerard van Rijn
Doorn
2:21:51
2:21:36
59
Hans Mandemakers
Rheden
2:22:10
2:21:50
60
Pieter Odink
Amsterdam
2:22:31
2:22:24
61
Bart Briedé
Woerden
2:22:43
2:22:31
62
Christian Vonk
Zondag morgen trail
2:22:52
2:22:44
63
Edwin Bleijenbergh
Maarssen
2:23:15
2:23:04
64
Ron Fredriks
Eck en Wiel
2:23:15
2:22:49
65
Cas van Zweeden
Woerden
2:23:31
2:23:07
66
Theo Berkhof
Amerongen
2:24:13
2:24:00
67
Tommy Tilborghs
Amsterdam
2:24:19
2:24:09
68
Robert Nujic
Amsterdam
2:24:29
2:24:20
69
Marijn Willeboordse
De Meern
2:24:45
2:24:27
70
Lars de Valk
Nijmegen
2:24:53
2:24:25
71
Cor-Jan Jager
Utrecht
2:24:59
2:24:50
72
Paul de Bruijn
Salomon
2:25:14
2:24:44
73
Joris van Arensbergen
Amsterdam
2:25:14
2:24:51
74
Peter Bouma
Lelystad
2:25:15
2:24:55
75
Bart van Arensbergen
Maarn
2:25:15
2:24:51
76
Leo de Haan
Utrecht
2:25:32
2:25:20
77
Jesper Dinkla
IJmuiden
2:26:06
2:25:59
78
Egbert Roodbol
Rotterdam
2:26:11
2:25:55
79
Ruud Fredriks
's-Heerenhoek
2:26:52
2:26:27
80
Walter de Wilde
Gouda
2:28:01
2:27:46
81
Johan Bassant
Mijnsheerenland
2:28:26
2:28:21
82
Youri rietveld
Utrecht
2:28:44
2:28:22
83
Leendertjan Groeneveld
Strijen
2:28:50
2:28:31
84
Ruud Hoogsteder
Rotterdam
2:28:50
2:28:33
85
John hebing
's-Hertogenbosch
2:28:51
2:28:34
86
Alwin Dooijeweerd
Amsterdam
2:29:04
2:28:33
87
Tim Brunt
Amersfoort
2:29:37
2:29:30
88
Stef Verhagen
Bergambacht
2:29:57
2:29:32
89
Boudewijn Maas
Utrecht
2:29:58
2:29:52
90
Mark Huizing
Amsterdam
2:29:59
2:29:52
91
Ton Wisman
Amersfoort
2:30:20
2:29:58
92
Gewin vos
Salomon
2:30:24
2:29:57
93
Wilfred Rijnsburger
Salomon
2:30:24
2:29:58
94
Dave Paul
Voorburg
2:30:26
2:30:16
95
Chris van Herwijnen
Amersfoort
2:31:06
2:30:48
96
Thomas Duijzer
Heiloo
2:31:39
2:31:08
97
Maarten Bosch
Amstelveen
2:31:40
2:31:08
98
Michael ten Broeke
Zevenaar
2:31:47
2:31:14
99
Ton Hurkmans
Uithoorn
2:32:03
2:31:57
100
Willem-Jan Storm
Naaldwijk
2:32:16
2:32:10
101
Eltjo Bazen
Nijmegen
2:32:26
2:32:14
102
Wim Kools
Druten
2:32:30
2:32:19
103
Alex Boshuizen
Beverwijk
2:33:01
2:32:45
104
Kees Haasnoot
Katwijk Zh
2:33:12
2:32:55
105
Erik van Oort
IJsselstein
2:33:27
2:33:13
106
Ted Strik
Rosmalen
2:33:53
2:33:38
107
Allard Bruinshoofd
Driebergen-Rijsenburg
2:34:35
2:34:15
108
Bart Brouns
's-Gravenhage
2:34:47
2:34:35
109
Johan Tromp
Zwolle
2:35:08
2:34:58
110
Fintan Costello
Amsterdam
2:35:09
2:34:46
111
Wim Wennekes
Doorn
2:35:23
2:35:06
112
Rudo Snabilie
Houten
2:36:23
2:36:06
113
Sjoerd Wever
Utrecht
2:36:48
2:36:26
114
Stijn Verwaaijen
Lent
2:37:01
2:36:45
115
Raymond Hess
Rotterdam
2:37:05
2:36:35
116
Gert Vercammen
Kessel
2:37:43
2:37:24
117
Peter de Koning
Huizen
2:37:56
2:37:23
118
Klaas Beekhuis
Leersum
2:38:15
2:37:43
119
Han Boselie
Geldermalsen
2:38:15
2:38:04
120
Wijnand Klaassen
Eck en Wiel
2:38:29
2:37:59
121
Peter van der Beek
's-Gravenhage
2:38:41
2:38:36
122
Mikal Lefevre
Breda
2:38:53
2:38:22
123
Rients van Buren
Haarlem
2:39:03
2:38:29
124
Jasper Romeijn
Nieuw-Vennep
2:39:21
2:38:55
125
Jorrit Ingwersen
Arum
2:39:35
2:39:13
126
Joep van Horen
Wijchen
2:40:09
2:39:57
127
Arno Baars
Rosmalen
2:41:23
2:41:05
128
Martin Hoekstra
Pijnacker
2:42:05
2:41:48
129
Michael Landwaard
Amsterdam
2:42:32
2:41:57
130
Martin Kievits
Zierikzee
2:42:42
2:42:14
131
Jos Oonincx
Roosendaal
2:42:56
2:42:51
132
Jack Goedegebuure
's-Hertogenbosch
2:43:17
2:42:57
133
Maarten Moerman
Bodegraven
2:43:42
2:43:15
134
Sam Williams
Breda
2:44:16
2:43:46
135
Jaap Koek
Utrecht
2:44:45
2:44:24
136
Peter Prins
Purmerend
2:44:51
2:44:16
137
Ruurd den Hertog
Gouda
2:45:40
2:45:26
138
Mark krijgsman
's-Gravenhage
2:46:09
2:45:49
139
Erik van 't Nedereind
Wijk bij Duurstede
2:46:41
2:46:12
140
Arie Schaap
's-Gravenhage
2:46:53
2:46:34
141
Raimund Hiller
Renkum
2:47:46
2:47:19
142
Jordy Weijers
Beinsdorp
2:48:38
2:48:12
143
Wijnand Oostrom
Almere
2:49:09
2:48:44
144
Niels Lankreijer
Almere
2:49:10
2:48:46
145
Kevin van Niele
Monnickendam
2:49:18
2:49:18
146
Johnny Dooms
Terneuzen
2:50:16
2:50:13
147
Jacob Twigt
Bergen op Zoom
2:50:43
2:50:11
148
Hans Verbeek
Onbekend
2:53:11
2:52:53
149
Jeroen Schrijver
Zoetermeer
2:53:48
2:53:25
150
Edwin van de Geijn
Oud-Beijerland
2:54:16
2:53:59
151
Ruben Schrijver
Amersfoort
2:54:18
2:54:09
152
Marcel Bruinshoofd
's-Hertogenbosch
2:54:21
2:54:00
153
Simon Saczynski
Goes
2:54:36
2:54:03
154
Joris Sonneveldt
Velp Gld
2:55:35
2:55:09
155
Paul van der Steur
Utrecht
2:56:03
2:55:49
156
Wil Veldpaus
Utrecht
2:56:03
2:55:48
157
Dirk van Aken
Almere
3:00:59
3:00:37
158
Martin Treub
Makkum Fr
3:07:54
3:07:33
159
Youri Gerritse
Utrecht
3:15:31
3:15:04
160
Anton Delsman
De Bilt
3:16:22
3:15:48
161
Adrie Jansen
Genderen
3:17:29
3:17:09
VROUW, MOENEN TRAIL (2
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Geranne Molenaar
Volendam
2:13:05
2:12:57
2
Anne Hurkmans
Amsterdam
2:17:08
2:17:03
3
Daniela Schellenberg
Zevenhuizen Zh
2:18:43
2:18:35
4
Annemarie Smits
Leersum
2:23:59
2:23:44
5
Gieny van Niejenhuis
Almere
2:26:01
2:25:55
6
Carcia Stegen
Zondag morgen trail
2:26:44
2:26:35
7
Jeannette van Veghel
Berghem
2:28:57
2:28:41
8
Janneke Huijssoon
Doorn
2:30:54
2:30:40
9
Wilma van Nistelrooij
Geffen
2:31:41
2:31:24
10
Mirjam de Graaf
Amersfoort
2:31:55
2:31:35
11
Adrie Polack
Ede Gld
2:32:40
2:32:11
12
Antje Velthuis
Culemborg
2:33:21
2:33:00
13
Bets Gerritsen
Wijk bij Duurstede
2:34:14
2:34:06
14
Jacqueline van Zweeden
Woerden
2:36:36
2:36:08
15
Karin Hekkert
Utrecht
2:36:49
2:36:28
16
Kim roetert-van Dijk
Geldermalsen
2:38:14
2:38:03
17
Peggie Wierda
Geldermalsen
2:38:16
2:38:16
18
Graziella Longo
Rotterdam
2:43:43
2:43:14
19
Silvy Meuwissen
Houten
2:44:19
2:43:50
20
Marlies van der Meulen
Maarsbergen
2:47:40
2:47:15
21
Judith Van dorp
Maarn
2:47:40
2:47:17
22
Maaike van Vliet
's-Gravenhage
2:53:21
2:53:09
23
Femke Hoogendoorn
Amstelveen
2:53:29
2:52:58
24
Nadine Ballangee
Vijfhuizen
2:54:16
2:53:58
25
Rebecca de groot
Rotterdam
2:54:53
2:54:28
26
Esther Stutvoet-de Bruijn
Mijnsheerenland
2:57:18
2:56:52
27
Marjan van Aken
Almere
2:58:24
2:57:58
28
Lizzie Belt
Hoogland
3:00:16
3:00:16
29
Clarisa Sanchez
Vught
3:02:37
3:02:28
30
Jeanette den Hoed
Zwijndrecht
3:04:58
3:04:27
31
Henny Provilij
Hendrik-Ido-Ambacht
3:05:32
3:05:02
32
Gerda Smit
Zwijndrecht
3:05:32
3:05:03
33
Petra Matthey
Rotterdam
3:06:12
3:05:49
34
Mariette Wiemer
Bilthoven
3:47:08
3:46:42
MAN, HELSE TRAIL (36
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tim Pleijte
Vlissingen
2:33:57
2:33:55
2
Sam Drost
Hoogland
2:34:22
2:34:18
3
Maarten Storm
Naaldwijk
2:40:04
2:40:03
4
Tjardo Visser
Almere
2:43:53
2:43:51
5
Richard Bartels
Utrecht
2:44:56
2:44:54
6
Tjerk Tjallema
Almere
2:47:55
2:47:53
7
Harold van Kersen
Almere
2:52:38
2:52:35
8
Danny Huisman
Utrecht
2:53:36
2:53:33
9
Harmen Wielens
Haarlem
2:56:38
2:56:36
10
Thijs van der Valk
Rotterdam
3:05:59
3:05:55
11
Phillip Paiement
Utrecht
3:07:40
3:07:34
12
Clemont Struik
Amersfoort
3:09:36
3:09:28
13
Iwan van kooten
Veenendaal
3:11:11
3:11:05
14
Martijn Klaasse
Gouda
3:12:49
3:12:45
15
Richard van der Klis
Zoetermeer
3:16:18
3:16:15
16
Marc Voorn
Leusden
3:17:17
3:17:12
17
Ivan van Beuningen
Druten
3:23:48
3:23:38
18
Brab Brabander
Berkel en Rodenrijs
3:23:50
3:23:37
19
Bas laponder
Amsterdam
3:24:27
3:24:17
20
Cor Dücker
Amsterdam
3:25:45
3:25:41
21
Michel Nieswaag
Uitgeest
3:26:01
3:25:57
22
Eric Elich
Gouda
3:26:36
3:26:25
23
Mark van 't Hof
Heilig Landstichting
3:26:40
3:26:30
24
Hugo Stuurman
Wageningen
3:27:21
3:27:09
25
Ashgard Weterings
Leiden
3:27:57
3:27:46
26
Bart Hartzema
Spijkenisse
3:28:00
3:27:55
27
Dennis van Ravenhorst
Salomon
3:29:21
3:29:15
28
Erik Tolhoek
Krimpen aan den IJssel
3:29:30
3:29:25
29
Coen van Schie
Pijnacker
3:30:26
3:30:20
30
Dirk de Groot
Rotterdam
3:30:38
3:30:25
31
Paul Kromkamp
Salomon
3:32:54
3:32:51
32
John Ossendorp
Nieuwegein
3:33:02
3:32:52
33
Keith McCrae
Utrecht
3:33:02
3:32:51
34
Bart Lagerberg
Arnhem
3:33:28
3:33:12
35
Arno Roos
Gouda
3:34:18
3:34:14
36
Koen Spoorenberg
Landsmeer
3:35:15
3:35:08
37
Justin Winton
Amersfoort
3:35:57
3:35:49
38
Tako Lansbergen
Leiden
3:36:08
3:36:05
39
Bas van Dooren
De Bilt
3:38:19
3:38:09
40
Tom Mertens
Breda
3:39:13
3:39:04
41
Wiebe van Eijsden
Zeist
3:40:18
3:40:11
42
Gerrit ter elst
Harderwijk
3:41:10
3:41:00
43
Wilt Pathuis
Harderwijk
3:42:35
3:42:26
44
Daan Gutierrez
's-Hertogenbosch
3:42:38
3:42:33
45
Steven hofstee
Dongen
3:43:13
3:43:07
46
Olav Sammelius
Spijkenisse
3:43:17
3:43:01
47
Erik Blom
Spijkenisse
3:43:17
3:43:01
48
Ingmar van Beveren
Doorn
3:49:47
3:49:42
49
Andre Alberts
Wijk en Aalburg
3:49:47
3:49:39
50
Marcel Tunderman
Den Bommel
3:50:00
3:49:49
51
Van der Ploeg
Bilthoven
3:50:46
3:50:33
52
Nico de Fijter
Wijk en Aalburg
3:50:56
3:50:48
53
Henk Marsman
Hilversum
3:52:52
3:52:43
54
Yöran Micka
Naaldwijk
3:56:34
3:56:20
55
Dennis Straathof
Vleuten
3:57:33
3:57:18
56
Robert van der Rijst
Maarn
4:06:20
4:06:08
57
Remko van vugt
Culemborg
4:07:37
4:07:21
58
Peter Kivits
Arnhem
4:09:26
4:09:13
59
Rene Kromkamp
Wolvega
4:16:33
4:16:30
60
Robert Jan Keiman
Veenendaal
4:27:52
4:27:46
61
Mike Bertrand
Geleen
4:38:49
4:38:43
62
Bas van Vliet
Wijk bij Duurstede
4:47:24
4:47:16
VROUW, HELSE TRAIL (36
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Geke Venema
Easterlittens
3:07:59
3:07:57
2
Tessa Striekwold
Amsterdam Zuidoost
3:29:21
3:29:17
3
Janneke Korteling
Nederhorst den Berg
3:35:15
3:35:07
4
Esme Houtman
Utrecht
3:43:32
3:43:20
5
Marian Bakker
Bergambacht
3:53:31
3:53:25
6
Margo Visser
Babberich
4:12:33
4:12:30
7
Jolien van Vliet
Wijk bij Duurstede
4:47:24
4:47:14
Vragen over de uitslag: info@uitslagensoftware.nl
www.uitslagen.nl
21-10-2016 11:41