Uitslagenlijst 1e Zandstuve Bosloop 2016/2017

Vroomshoop - Zaterdag 8 oktober 2016

MSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
18:45
18:44
2
Mark Spang
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
19:18
19:17
3
Maarten koggel
Dalfsen
19:20
19:18
4
Boike Damhuis
Ootmarsum
19:32
19:30
5
René de Jager
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
20:50
20:48
6
Jasper Visserman
Nieuwleusen
21:18
21:16
7
Rob Kunst
Vriezenveen
21:29
21:27
8
David Jansen
Vroomshoop
22:02
21:59
9
Jan Treur
Ommen
22:17
22:13
10
William Dubbink
Daarle
22:23
22:21
11
Joris Bosch
Vroomshoop
23:44
23:40
12
John Kobus
Vriezenveen
23:53
23:42
13
Jinthe Damhuis
Ootmarsum
25:08
25:06
14
Sander Rozemuller
Vroomshoop
25:29
25:22
15
Ruud Spoor
Vroomshoop
25:49
25:33
16
Harm-Jan Otter
Vroomshoop
26:50
26:41
17
Emiel Willemsen
Almelo
27:02
26:56
18
Erik Zagers
Hardenberg
27:26
27:15
19
Rienk Zomer
Den Ham Ov
27:47
27:31
20
Mikel Berenst
Vroomshoop
28:06
28:03
21
Robert Kramer
Dedemsvaart
28:12
27:55
22
Arjan Poelarends
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
28:13
28:05
23
Grant Cox
Delden
29:05
28:51
24
Sander Aaltink
Vroomshoop
29:35
29:27
25
D. Lotterman
Bruchterveld
29:54
29:40
M40, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilco Mars
ACO Van Elderen
20:40
20:36
2
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
21:14
21:12
3
Edwin van Laar
Loopgroep PK
22:02
21:57
4
Mickel Zandink
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
22:41
22:35
5
Robert Terlouw
Spurt '88
22:48
22:45
6
Reinier van der Wal
Borne
22:54
22:52
7
Jan Schutte
Sibculo
24:12
24:07
8
Marc Wekamp
Beerzerveld
24:13
24:06
9
Harrie Bloeming
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
25:33
25:28
10
Marco Smit
Westerhaar-Vriezenv Wijk
26:16
26:06
11
Theo Oldehinkel
Spurt '88
26:20
26:16
12
Erik Rijnders
Vroomshoop
28:32
28:26
13
Derk Hendriks
Sibculo
28:38
28:28
14
Martin van Goor
Twenterand
32:57
32:42
M50, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roelof Hutten
Spurt '88
20:55
20:52
2
Jerry de Jong
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
21:08
21:06
3
Jan Ekkel
Vroomshoop
21:19
21:18
4
Rene de Boer
Vechtdallopers
21:29
21:27
5
Albert Oldehinkel
Spurt '88
21:36
21:33
6
Jan Beldman
Dalfsen
22:09
21:48
7
Jan-Hendrik Hutten
Radewijk
22:10
22:06
8
Wim Matel
Spurt '88
22:31
22:29
9
Frank Koopmans
Balkbrug
23:04
23:00
10
Jan Pieter de Vries
Marathon Pim Mulier
23:45
23:42
11
Gert Staarman
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
25:28
25:21
12
Peter Zagers
Vriezenveen
26:30
26:13
13
Gert Poelman
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
26:38
26:32
14
Marko Vlaming
ACO Van Elderen
26:43
26:38
15
Henk Spoor
Vroomshoop
26:55
26:42
16
Hilbert Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
27:04
27:01
17
Henny Berends
Balkbrug
27:18
27:03
18
Jelle Twijnstra
Zwolle
27:31
27:21
19
Klaas Harzevoort
Sibculo
28:27
28:06
20
Dick Aalderink
ACO Van Elderen
31:33
31:20
21
Rob van Tiel
Maassluis
32:47
32:30
VSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke ten Brinke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
21:33
21:31
2
Ilona Stille
HAC '63
22:51
22:49
3
Vera Fledderus
De Sperwers
23:17
23:15
4
Melissa Grondman
Daarle
26:10
26:02
5
Wilma Fidder
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
27:09
27:02
6
Leonie Veldman
Vroomshoop
27:43
27:36
7
Jose Kappert
Daarle
28:08
27:54
8
Diana Hendriks
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
28:12
28:05
9
Rosalind Gertenbach
Delden
29:01
28:47
10
Carolien Lukas
Vroomshoop
29:20
29:12
11
Mirjam Meijerink
Vroomshoop
29:31
29:22
12
Lydia Veneberg
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
29:35
29:30
13
Shantal Huiskes
Westerhaar-Vriezenv Wijk
29:38
29:28
14
Hanneke Lubbers
Westerhaar-Vriezenv Wijk
29:38
29:28
15
Irene Schunselaar
ACO Van Elderen
30:09
29:57
16
Bertine Manenschijn
Nijverdal
30:41
30:28
17
Tessa Meijerink
Vroomshoop
30:42
30:34
18
Sofia Bosch
Daarle
32:03
31:48
19
Iris Bijlsma
Hardenberg
32:20
32:06
20
Evelien van der Kuil
Enschede
35:55
35:36
21
Hendriët Schutte
Hellendoorn
35:56
35:49
V40, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Bekhuis
Vasse
23:28
23:24
2
Linda Gerrits
Vroomshoop
27:46
27:38
3
Berdien Slot
Westerhaar-Vriezenv Wijk
27:52
27:46
4
Sandra Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
30:01
29:55
5
Marielle Kroek
Vroomshoop
30:17
30:10
6
Alinda de Bruin
Spurt '88
30:32
30:22
7
Bianca van Haarst
Vroomshoop
30:34
30:21
8
Jeanet Reekers
Daarlerveen
31:03
30:55
9
Marloes Botter
Geerdijk
32:05
31:46
10
Jolanda Runhaar
Hardenberg
34:05
33:54
V50, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelly Bakker
De Sperwers
25:36
25:33
2
Gerda Kloek-Tusveld
Vechtdallopers
27:31
27:26
3
Erna Jurjens
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
30:13
30:05
4
Rita Knol
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
31:03
30:54
5
Irma Aarnink
Nutter
31:47
31:28
6
Anita Uitslag
Vriezenveen
33:05
32:48
7
G. Bonkestoter
Vroomshoop
34:40
34:33
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn Jansman
Hellendoorn
40:05
40:04
2
René Ramaker
Spurt '88
40:57
40:57
3
Kevin Timmerman
Hardenberg
43:40
43:36
4
Edwin Visserman
Atletics Nijverdal
43:46
43:44
5
Erik Fokke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
44:03
44:01
6
Stefan Boezelman
Ommen
44:31
44:28
7
Harold van Goor
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
46:40
46:37
8
Gerard Meijerink
Vroomshoop
49:04
48:50
9
Marijn Wessels
Kloosterhaar
49:19
49:13
10
Patrick Kelder
Vriezenveen
51:10
51:04
11
Jan Schutte
Hardenberg
51:12
51:02
12
Ronald Ardesch
Hardenberg
51:30
51:19
13
Peter Jurjens
Den Ham Ov
51:40
51:28
M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henkjan van Goor
Daarlerveen
44:31
44:30
2
Edwin Gerrits
Vroomshoop
46:32
46:18
3
Igor van Elburg
Ommen
46:41
46:37
4
Ben Smith
Hardenberg
46:51
46:48
5
Freddy Goosselink
Hardenberg
48:14
48:09
6
René Hemstede
Hardenberg
50:16
50:05
7
Wim Vogelzang
Dedemsvaart
50:39
50:22
8
Gerlo Hpff
Vriezenveen
52:22
52:06
9
Ferdinand Dam
Daarlerveen
52:34
52:24
10
Christiaan Kuiper
Bruchterveld
54:04
53:51
M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
42:26
42:25
2
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
45:45
45:40
3
Henk oldehinkel
Spurt '88
47:43
47:39
4
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
48:06
48:05
5
Jan Timmerman
Spurt '88
48:56
48:52
6
Henk Enoch
Den Ham Ov
49:16
49:11
7
Jan den Hartigh
Vlaardingen
49:20
49:16
8
Mathieu van der Veen
Ommen
49:34
49:25
9
Bram van der Boon
ACO Van Elderen
49:34
49:25
10
Jan Becker
Bergentheim
50:35
50:26
11
Henk van Duuren
Spurt '88
50:52
50:40
12
Gag Botter
Gramsbergen
51:55
51:43
13
Ernst de Jonge
Vlaardingen
53:32
53:21
14
Fred Wetsteijn
Vlaardingen
54:02
53:46
15
Jan Altena
Bruchterveld
54:04
53:56
16
Hana Spanjaart
Hardenberg
54:52
54:39
17
Fokke Gietema
Oegstgeest
55:19
55:05
18
Jan Runhaar
Hardenberg
55:35
55:22
19
Henk Leemhuis
Hardenberg
55:43
55:33
20
Mans Veldsink
Dedemsvaart
56:25
56:15
21
Jan Louter
Vlaardingen
1:00:59
1:00:45
22
Rob te Mebel
Vlaardingen
1:06:07
1:05:49
23
Henk van Halen
Schiedam
1:13:10
1:12:50
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henrieke Ramaker
Hardenberg
48:10
48:06
2
Rachel van Es
De Gemzen
48:54
48:48
3
Marleen Herbert
Spurt '88
49:05
49:03
4
Anouk IJmker
Twenterand
55:36
55:27
5
Anja van Vliet
Maassluis
59:40
59:26
6
Judith Vogelzang
Ommen
1:00:48
1:00:34
7
Jolien Tubben
Coevorden
1:04:13
1:04:07
V40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Dahler
Hoogeveen
47:57
47:55
2
Geke Tempelman
Vechtdallopers
57:38
57:33
V50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joke Rietdijk
Maassluis
1:04:42
1:04:26
2
Cora Quak
Vlaardingen
1:06:07
1:05:48
3
Ellen Voogt
Maassluis
1:08:58
1:08:40
4
Marja de Jonge
Vlaardingen
1:09:42
1:09:24
5
Sylvia Prins
Schiedam
1:13:10
1:12:50
6
Gerrie de Koe
Schiedam
1:13:10
1:12:51
J-6, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maro Fokke
Vroomshoop
13:47
13:43
M-6, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mirthe Gerrits
Vroomshoop
8:03
8:01
J-8, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Gerrits
Vroomshoop
6:32
6:29
2
Luuk Lassche
Rijssen
6:45
6:44
3
Thijmen Poelarends
Vroomshoop
8:25
8:22
M-8, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isa Vossebelt
Rijssen
7:30
7:29
2
Aniek Meijerink
Vroomshoop
7:55
7:52
3
Sophie Steenbergen
Enter
8:16
8:14
4
Fay Poelarends
Vroomshoop
8:26
8:23
J-10, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Twan Vossebelt
Rijssen
5:59
5:58
2
Lennert van der Wal
Borne
6:35
6:33
3
Mikel Berenst
Vroomshoop
6:41
6:39
4
Levi Poelarends
Vroomshoop
7:19
7:16
M-10, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janneke Meinen
Ommen
6:35
6:34
2
Laura Boers
Vriezenveen
6:37
6:34
3
Romee Kramer
Dedemsvaart
6:37
6:35
4
Loes Koelman
Vroomshoop
6:39
6:36
5
Veerle Jansen Eupe
Rijssen
7:23
7:21
6
Britt Borger
Dalfsen
7:51
7:49
J-12, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rik Michiel Meinen
Ommen
5:51
5:49
2
Bram Koelman
Vroomshoop
6:16
6:14
3
Lars Jansen Eupe
Rijssen
6:35
6:34
4
Brent Vossebelt
Rijssen
6:37
6:35
5
Sven Gerrits
Vroomshoop
6:57
6:54
M-12, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janne Nijhof
Hengelo Ov
6:24
6:22
J-16, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Terlouw
Hardenberg
5:16
5:14
2
Juan Oldehinkel
Hardenberg
5:27
5:25
M-16, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nienke Koelman
Vroomshoop
6:03
6:01
De volgende wedstrijden zijn op 26 november en
14 januari. De boslopen zijn tevens onderdeel van de
Vechtdal Crosscompetitie:
http://www.vechtdalcrosscompetitie.nl
De volgende wedstrijd in deze competitie is de
Oldemeijercross op 15 oktober
Organisatie: Loopgroep de Zandstuve / Sportlust Vroomshoop
http://www.loopgroep-dezandstuve.nl
Uitslagen.nl
15-10-2016 17:10