Uitslagenlijst 15e Wim Hol Memorial

Papendrecht - Zaterdag 8 oktober 2016

MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yorben Ruiter
PAC
32:29
32:28
2
Yoram Polak
PAC
34:28
34:27
3
Nathan Bade
Hellas
34:30
34:29
4
Max Polak
Passaat
34:46
34:45
5
Henkjan den Braven
Passaat
34:54
34:53
6
Arjan Kaashoek
Typhoon
34:58
34:57
7
Maarten van Zeggeren
Passaat
35:14
35:12
8
Geert Jurrie Schutte
Hellas
36:09
36:08
9
Dave Klink
Ilion
36:58
36:55
10
Lars Nelen
Loopgroep Aart Stigter
37:44
37:42
11
Joris Wulfert
EUR Roadrunners
37:49
37:47
12
Lennaert den Hoed
Parthenon
38:21
38:18
13
Patrick van Buuren
Startbaan
38:42
38:40
14
Tjark Klee
Voorne Atletiek
39:35
39:32
15
René Criellaard
Passaat
40:17
40:15
16
Herbert van Vliet
Altena Road Runners
40:33
40:26
17
Alexandre Rodrigues
Hercules
45:01
44:56
M35, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ruben Scheurwater
Parthenon
33:28
33:27
2
Remon van der Wal
Passaat
35:08
35:07
3
Ali Shugul
PAC
35:26
35:25
4
Sander van der Kuilen
Atverni
37:11
37:09
5
Sven Grundeken
Oegstgeest
39:22
39:19
6
Edwin Voogd
Ilion
42:04
42:02
7
René Korevaar
Passaat
42:09
42:06
M45, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Egbert Hooijkaas
Scorpio
33:54
33:53
2
Bart Wassenberg
Hellas
34:52
34:51
3
Klaas Hille de Graaf
Loopgroep Aart Stigter
35:40
35:39
4
Hafid Chaaby
Typhoon
36:18
36:17
5
Erik Klooster
Passaat
36:49
36:47
6
Ron van der Linden
Statina
38:07
38:06
7
Eric Minjon
Atverni
40:40
40:36
8
Jan Verwijs
Energie
40:48
40:45
9
Roland Groen
Voorne Atletiek
41:28
41:13
10
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigter
41:32
41:29
11
Jan Weide
Typhoon
41:34
41:28
12
Dick van Kerkhof
Parthenon
41:39
41:34
13
Heico Kerkmeester
PAC
47:31
47:22
14
Henk Visser
Parthenon
48:45
48:38
15
Hans den Hartigh
Passaat
50:20
50:02
16
Huib den Braven
Loopgroep PK
50:49
50:37
17
Jan Visser
Passaat
51:59
51:47
M55, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Frans Deenen
ATV Venray
37:51
37:50
2
Wim Derks
Parthenon
38:34
38:31
3
Gerard Smit
Statina
38:38
38:36
4
Jaap Stijlaart
Triathlon
38:54
38:53
5
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
40:30
40:28
6
Ed Baks
Atverni
40:40
40:37
7
Rob van Zanten
Fortuna
40:53
40:50
8
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
41:02
40:54
9
Eric Rennert
Passaat
41:29
10
Kees Koek
Loopvereniging TOF
41:55
41:53
11
Aart van Wijk
Passaat
42:02
41:58
12
Tom de Raad
avVN
42:10
42:05
13
Jan Cammeraat
avVN
42:27
42:24
14
Peter Poort
Statina
42:39
42:36
15
Louis Rutten
Atverni
42:41
42:37
16
Léonhard van Egeraat
Spado
44:11
44:08
17
Rob Kruis
Typhoon
44:55
44:54
18
Kees van der Heul
Avantri
47:01
46:55
19
Thomas Prins
Passaat
47:11
47:01
20
Dirk van Kesteren
Atverni
48:02
47:55
21
Ruud Huisman
Passaat
48:47
48:34
22
John van Gilst
avVN
49:15
49:10
23
Gerrit Koerting
Statina
49:20
48:58
24
Piet Keller
Parthenon
51:33
51:11
25
Wim Zwart
Passaat
52:38
52:27
26
Frans Mocking
Atverni
54:20
54:12
27
Peter Buisman
Passaat
58:52
58:31
28
Nico Brand
Statina
1:00:01
59:38
29
Rien van Ekeren
Passaat
1:00:03
59:42
30
Joost Melse
Passaat
1:07:59
1:07:32
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anne Zijderveld
Passaat
39:54
39:52
V35, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Danielle van Hulst
Parthenon
45:13
45:08
2
Miranda Bieleveld
Passaat
55:14
55:02
V45, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Agnes Schipper
Hellas
38:15
38:12
2
Cora Vlot
Passaat
42:03
42:00
3
Gerda Huiskamp
Hercules
44:35
44:31
4
Corina van der Linden
Statina
48:30
48:25
5
Annemarie Malschaert
Parthenon
48:41
48:35
6
Johanny Gelens
Groene Ster
48:45
48:38
7
Marisa van zweeden
Hercules
51:26
51:22
8
Angela Veld
Statina
51:30
51:13
9
Silvia Brechler
Energie
52:11
51:59
10
Jolanda Buisman
Passaat
1:00:02
59:42
MRECR, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wouter de Bruin
Goudriaan
35:50
35:49
2
Karel Petiet
Nieuwland
36:01
36:00
3
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
36:52
36:49
4
Henk de Jong
Bunschoten-Spakenburg
36:55
5
Hendrik Middag
Asperen
37:50
37:47
6
Piet Voorwinden
Noordeloos
38:57
38:54
7
Pieter de Jong
Papendrecht
38:58
38:52
8
Laurens Vonk
Hoogblokland
38:59
38:57
9
Marco Nederveen
Hardinxveld-Giessendam
39:27
39:22
10
Niek Dekker
Utrecht
39:35
39:29
11
Norbert Schild
Sliedrecht
39:54
39:38
12
Léan de Ruiter
Dordrecht
39:57
39:53
13
Carolus ijzerman
Giessenburg
40:04
40:00
14
JanPieter Kreft
Typhoon
40:33
40:28
15
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
40:36
40:30
16
Hendrik Jan Sterrenburg
Gorinchem
40:39
40:36
17
Wim in 't Veld
Giessenburg
41:02
40:59
18
Hans Overbeek
Polsbroek
41:14
41:10
19
Jef Ruijtenbeek
Papendrecht
41:59
41:49
20
Richard de Kok
Dordrecht
42:02
41:57
21
Leo de Bruyn
Rotterdam
42:07
41:57
22
Frank van Hilten
Dordrecht
42:30
42:19
23
Anthonie Huigen
Leerdam
42:49
42:40
24
John Bout
Spado
43:02
42:59
25
Bert Lammers
Gorinchem
43:04
42:55
26
Nico Baas
Bleskensgraaf
43:15
43:08
27
Matthijs van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
43:40
43:35
28
Erick ten Hulzen
Papendrecht
43:46
43:43
29
Ronald van loon
Nieuw-Lekkerland
43:52
43:44
30
Peter Boer
Passaat
43:57
43:52
31
Dennis Kluithooft
Oud-Beijerland
44:04
43:56
32
Peter van der Valk
Ridderkerk
44:07
43:59
33
Radjesh Ramasray
Rotterdam
44:17
44:09
34
Jan-Pieter Kole
Alblasserdam
44:21
44:17
35
Peter Colijn
Gorinchem
44:21
44:14
36
Kees Eckhardt
Sliedrecht
44:32
44:23
37
Mark Lagendijk
Rotterdam
44:46
44:37
38
Wilco Ijzerman
Gorinchem
45:01
44:44
39
Marco van Willigen
Hardinxveld-Giessendam
45:01
44:44
40
Twan Schermers
Hardinxveld-Giessendam
45:12
45:05
41
Johan de Jongh
Oud-Alblas
45:14
45:08
42
Johan Kon
Hoogblokland
45:27
45:21
43
Peter-Martijn Bronkhorst
Noordeloos
45:27
45:10
44
Jus Verhaar
Typhoon
45:30
45:27
45
Albert Wijting
Spijkenisse
45:32
45:24
46
Theo den Braanker
Sliedrecht
45:40
45:21
47
M'hamed Boutachkourt
Gorinchem
46:04
45:57
48
Juri van Tuijl
Molenaarsgraaf 46
46:05
45:49
49
Jos Broere
Typhoon
46:09
45:55
50
Sven Terhurne
Papendrecht
46:15
45:53
51
Peter Schmidt
Hardinxveld-Giessendam
46:21
46:14
52
René Bongers
Hardinxveld-Giessendam
46:22
46:13
53
Jan Willem Versteeg
Hardinxveld-Giessendam
46:31
46:14
54
Harjan Hubers
Typhoon
46:38
46:23
55
Theo Schermers
Hardinxveld-Giessendam
46:42
46:33
56
Gert-Jan Koffeman
Heukelum
46:45
46:37
57
Ad van Asperen
Hendrik-Ido-Ambacht
46:45
46:29
58
Arnold Verkuyk
Voorschoten
46:46
46:36
59
John Peter Kuntz
Papendrecht
46:48
46:35
60
John Huisman
Typhoon
46:53
46:37
61
Arjan Tetteroo
Papendrecht
47:03
46:54
62
André Arbman
Bergschenhoek
47:58
47:43
63
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
48:18
48:03
64
Ton Wulfert
Dordrecht
48:19
48:08
65
Jan Rekers
Asperen
48:27
48:04
66
Jan v.d. Meijden
Heukelum
48:35
48:29
67
Xander van Doorn
Zwijndrecht
48:39
48:29
68
Arie Veth
Sliedrecht
48:41
48:16
69
Jan van Oosten
Groot-Ammers
48:55
48:46
70
Kees Prins
Sliedrecht
49:11
49:03
71
Rene Notebaart
Extrarunners Gorinchem
49:11
48:53
72
Otto van den Berg
Extrarunners Gorinchem
49:11
48:53
73
Arie Stok
Loopgroep PK
49:13
48:48
74
Herman van Hoeven
Hardinxveld-Giessendam
49:19
49:15
75
Berend Bakker
Passaat
49:20
49:01
76
Dick de Wit
Deil
49:26
49:04
77
Aarnout Salwegter
Hercules
49:29
49:18
78
Piet Peet
Papendrecht
49:30
49:17
79
Remco Pirets
Dordrecht
49:33
49:26
80
Juriaan Leeuwenburgh
Passaat
49:37
49:23
81
Wim Hol
Nieuw-Lekkerland
49:38
49:33
82
Remko Hoving
Ridderkerk
49:39
49:24
83
Thom Schermers
Hardinxveld-Giessendam
49:40
49:13
84
Erik Jan Rem
Parthenon
49:46
49:31
85
Marco Lijflander
Sliedrecht
49:51
49:35
86
Martin Dorsman
Gouda
49:56
49:48
87
Marcel van Eck
Passaat
50:05
49:35
88
Rens van Hal
Passaat
50:10
49:56
89
Ries den Otter
Hoornaar
50:18
49:54
90
Tamme de Vries
Herwijnen
50:18
50:04
91
Gert-Jan Rozendaal
Passaat
50:23
49:58
92
Carolus Kwakernaak
Molenaarsgraaf
50:24
50:05
93
Marc van Sprundel
Hoornaar
50:24
50:02
94
Jeffrey van Wijk
Sliedrecht
50:25
50:13
95
Martin Bijl
Asperen
50:26
50:14
96
Anne Eijkelenboom
Molenaarsgraaf
50:31
50:12
97
Ruud Grootenboer
Passaat
50:35
50:15
98
André Veenvliet
Ameide
50:37
50:21
99
Sijmen de Jager
Groot Ammers
50:39
50:10
100
Pieter Verweij
Dordrecht
50:41
50:23
101
André Verburg
Ameide
50:46
50:36
102
Jan Romeijn
Extrarunners Gorinchem
50:56
50:34
103
Jaap Bouw
Sliedrecht
51:01
50:44
104
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
51:07
50:42
105
Leo Boelens
Dordrecht
51:08
51:04
106
Gerard Radstaat
Dutch Runners
51:17
50:50
107
Niels Kortlever
Hoogblokland
51:18
50:56
108
Niels v/d Meijden
Heukelum
51:24
51:18
109
Nijs Dekker
Typhoon
51:26
51:12
110
Ed van Vianen
Nieuwpoort
51:42
51:32
111
Richard Kraal
Papendrecht
51:42
51:18
112
Wim Vroegh
Herwijnen
51:45
51:32
113
Arie Korevaar
Molenaarsgraaf
51:51
51:31
114
Koos Lagendijk
Ridderkerk
51:56
51:29
115
Bert Visser
Papendrecht
52:03
51:50
116
Arjan van der Haak
Sliedrecht
52:09
51:45
117
Bas de Jong
De Bilt
52:32
52:06
118
Mike Dodenbier
Sliedrecht
52:58
52:32
119
Marco Speksnijder
Hardinxveld-Giessendam
53:04
52:47
120
Arie v Meeteren
Groot-Ammers
53:13
53:02
121
Hugo poirot
Kinderdijk
53:16
53:08
122
Arie de Koning
Papendrecht
53:16
53:07
123
Gerrit van Beusichem
Waterweg
53:25
53:03
124
Bertus Verberkmoes
Papendrecht
53:43
53:19
125
Peter van Oosterhout
Scorpio
53:50
53:31
126
Casper Koerting
Heukelum
53:54
53:31
127
Peter Hans van Eeden
Gorinchem
53:57
53:45
128
Maurits van Vijfeijken
Parthenon
54:15
53:58
129
Rob Vollaard
Papendrecht
54:16
53:51
130
Paul Rehorst
Kinderdijk
54:18
54:06
131
Mans Sterk
Extrarunners Gorinchem
54:23
54:03
132
Ad Kraal
Moerkapelle
54:23
54:07
133
Bas Wanrooij
Hendrik-Ido-Ambacht
54:28
54:14
134
Martijn de Nobel
Hendrik-Ido-Ambacht
54:28
54:15
135
Kees Gladpootjes
Parthenon
54:32
54:15
136
Jan Ottevanger
Gorinchem
54:53
54:44
137
Matthijs Vermeij
Papendrecht
55:33
55:09
138
Joop van den Bosch
Hardinxveld-Giessendam
55:53
55:45
139
Walter Popken
Utrecht
56:07
55:55
140
Hans Dieleman
Zwijndrecht
56:38
56:13
141
Erik Meijer
Hoornaar
57:30
57:05
142
Aart van Holten
Ameide
57:50
57:34
143
Robert Lems
Zwijndrecht
58:10
57:49
144
Marco van den Oever
Leerdam
58:31
58:02
145
Stefan van der Weide
Passaat
59:05
58:50
146
Menco van Loon
Passaat
59:35
59:14
147
Hugo Pellikaan
Sliedrecht
59:37
59:07
148
Michel van der Sanden
Scorpio
59:41
59:23
149
Dick van den Berg
Passaat
1:00:00
59:39
150
Stefan Hol
Nieuw-Lekkerland
1:00:41
1:00:33
151
Peter de Valois
Zoetermeer
1:01:05
1:00:36
152
Jurrian van der Sijde
Dordrecht
1:04:27
1:04:10
153
Leen van Oosterum
Hellouw
1:05:23
1:04:56
154
Bart van Kooij
Passaat
1:05:54
1:05:34
VRECR, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Samira Bor
Dordrecht
44:31
44:24
2
Marlon van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
47:04
46:58
3
Nina de Kruijk
Ameide
47:13
46:50
4
Marion Dijksma
Gorinchem
49:52
49:29
5
Monique Boer-Vonk
Hoornaar
50:18
49:54
6
Bea de Jongh
Extrarunners Gorinchem
50:56
50:35
7
Goverdien den Braven
Hoogblokland
51:16
51:05
8
Carola Geurts
Parthenon
51:20
51:05
9
Ellen de Jong
Papendrecht
51:34
51:24
10
Carola den Uijl
Hardinxveld-Giessendam
52:30
52:11
11
Marlies Kuiters
Passaat
52:38
52:26
12
Jeanine Tukker
Rotterdam
52:52
52:41
13
Jantine van Vianen
Extrarunners Gorinchem
53:00
52:41
14
Margo van Mol
Spijk gem Lingewaal
53:40
53:31
15
Alice Harrems
Typhoon
54:06
53:59
16
Linda Wubben
Gorinchem
54:09
53:50
17
Gradie Groenendaal
Geldermalsen
54:12
53:50
18
Adri den Hartog-Vliegenth
Typhoon
54:23
54:16
19
Bertine Baas
Alblasserdam
54:30
54:10
20
Liesbeth Kazen- van Dijk
Hardinxveld-Giessendam
54:33
54:11
21
Karin Kruisinga
Papendrecht
54:52
54:38
22
Karen Dodenbier
Sliedrecht
55:31
55:06
23
Anje van Dijk
Nieuwpoort
55:58
55:45
24
Linda Croes
Brielle
56:14
55:59
25
Agnes van Doorn
Zwijndrecht
56:21
56:10
26
Kimberly van Doorn
Maasdam
56:21
56:11
27
Femke Gobius du Sart
Typhoon
57:28
57:13
28
Gerda Meijer
Hoornaar
57:30
57:05
29
Renate Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
58:51
58:33
30
Marion van Eck
Passaat
59:15
58:49
31
Marije Schut
Passaat
59:15
58:49
32
Elin Schermers
Hardinxveld-Giessendam
59:16
58:49
33
Corine Pellikaan
Sliedrecht
59:37
59:07
34
Pleuni Hol
Passaat
59:53
59:31
35
Lisa Reichwein
Passaat
1:00:03
59:42
36
Heleen Baas
Zwijndrecht
1:00:48
1:00:27
37
Miranda den Uil
Hardinxveld-Giessendam
1:00:48
1:00:25
38
Paula Voorwinden
Noordeloos
1:02:39
1:02:13
39
Mathilde Schram
Papendrecht
1:05:15
1:05:07
40
Anne Marie Adriaanse Teeuw
Leerbroek
1:15:52
1:15:26
MRECR, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
16:57
16:56
2
Michael Groen
Krimpen aan de Lek
17:18
17:17
3
Daan Valstar
Olympus '70
18:23
18:22
4
Tijn Huberts
Energie
18:40
18:39
5
Martijn Verwoerd
Zwijndrecht
19:38
19:36
6
Dennis van Limborgh
Lekkerkerk
20:16
20:14
7
Wilco Rijneveld
Schoonhoven
20:16
20:15
8
Colin Kamen
Ridderkerk
20:40
20:38
9
Bauke Visser
Passaat
20:45
20:44
10
Stephan van Leeuwen
Brielle
21:11
21:10
11
Derk Roest
Avantri
21:44
21:42
12
Corné Noordegraaf
Barendrecht
22:05
13
Jeroen Jonker
Passaat
22:22
22:20
14
Huib Kortenhoeven
Hardinxveld-Giessendam
22:23
22:17
15
Jan van Heteren
Passaat
22:29
22:27
16
Hans Valstar
Olympus '70
23:00
22:58
17
JC de Wolf
Hendrik-Ido-Ambacht
23:25
23:21
18
John Schot
Schoonhoven
23:25
23:21
19
Arie Kuperus
Dordrecht
23:51
23:47
20
Arjen Schippers
Passaat
24:05
24:00
21
Bas Nagtegaal
Parthenon
24:17
24:16
22
Jan van Acquoij
Gorinchem
24:19
24:14
23
Leon van de Brug
Papendrecht
25:11
25:09
24
René van der Meijden
Papendrecht
25:12
25:08
25
Marco Jakobs
Alblasserdam
25:13
25:10
26
Jan de Groot
Giessenburg
25:25
25:22
27
Ruud van der Waal
Sliedrecht
25:26
25:20
28
Dirk Verhoef
Papendrecht
25:37
25:35
29
Pieter van der Velden
Lekkerkerk
25:40
25:37
30
Bert Alting
Passaat
25:41
25:38
31
Sam de Otter
Papendrecht
26:06
26:02
32
Stijn van der Waal
Passaat
26:25
26:19
33
Martijn Plazier
Passaat
26:49
26:45
34
Richard de Koning
Schiedam
27:47
27:37
35
Maarten Vogelezang
Hercules
28:11
28:03
36
Bert Visser
Passaat
30:38
30:31
37
Piet Visser
Papendrecht
30:38
30:31
38
Piet van den Bos
Passaat
30:41
30:34
39
Leen van den Heuvel
Alblasserdam
31:22
31:19
40
Rob de Knecht
Papendrecht
33:10
33:00
VRECR, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anna Aalbers
Alblasserdam
22:32
22:30
2
Bianca Noorlander-Rens
Dordrecht
22:50
22:47
3
Jeanine van de Riet
Passaat
24:39
24:35
4
Iris Struijk
Papendrecht
25:00
24:56
5
Renate Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
27:30
27:26
6
Marianne van Beusichem
Maassluis
27:58
27:54
7
Conny Ndambuki
Ulvenhout
28:52
28:48
8
Julia Kortenhoeven
Hardinxveld-Giessendam
28:53
28:48
9
Ada Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
30:03
29:58
10
Gerrie Kortlever
Hoogblokland
30:14
30:07
11
Els den Otter
Hoornaar
30:15
30:07
12
Monique Huisman
Hardinxveld-Giessendam
32:00
31:55
13
Brenda de Vries
Papendrecht
33:50
33:42
14
Wietske Schot
Schoonhoven
34:01
33:56
15
Leonie de Knecht
Papendrecht
34:45
34:36
16
Anne Pellikaan
Gorinchem
34:52
34:43
17
Ingrid Verstraten
Hercules
35:49
35:42
18
Liejana van Belle
Nieuw-Lekkerland
35:59
35:51
19
Simone Poirot
Bleskensgraaf ca
35:59
35:51
20
Karin Poirot
Kinderdijk
35:59
35:51
21
Linda van der Burgh
Papendrecht
36:01
35:54
22
Corina Kleijn
Passaat
36:01
35:54
23
Joke Bakker
Passaat
36:18
36:12
24
Conny Schieveen
Passaat
36:33
36:26
25
Simone den Hartog
Hoogblokland
36:47
36:39
26
Miranda van Loon
Passaat
37:08
37:02
27
Wil Bot
Passaat
37:08
37:02
28
Angelique van Acquoij
Gorinchem
38:08
37:59
29
Corrina de With
Hoornaar
41:40
41:34
www.uitslagen.nl
09-10-2016 16:21