Uitslagenlijst Asselse 2 mijl

Apeldoorn - Vrijdag 7 oktober 2016

JONGE, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gjalt Panjer
Apeldoorn
2:57
2:57
2
Bruno van Dungen
OBS Sprengenpark
3:02
3:01
3
Milan Terpstra
Apeldoorn
3:07
3:06
4
Sam van Emmerik
Cialfo
3:13
3:13
5
Sam Overeem
AV '34
3:13
3:12
6
Rick Jansonius
AV '34
3:16
3:15
7
Imre Atmodimedjo
AV '34
3:17
3:16
8
Jim van Emmerik
Cialfo
3:22
3:09
9
Merlijn Bonhof
AV '34
3:29
3:28
10
Sem Franken
OBS Sprengenpark
3:37
3:36
11
Thijmen Brons
Gelre
3:37
3:36
12
Hugo Tijhof
OBS Beekbergen
3:39
3:39
13
Daan Klumper
AV '34
3:53
3:52
14
Morris Terpstra
Apeldoorn
3:53
3:52
15
Jesse Kruithof
Deventer
4:02
4:01
16
Jesper Roobeek
AV '34
4:02
4:00
17
Noah Janssen
Apeldoorn
4:06
4:04
18
Tim Mulderij
OBS Sprengenpark
4:07
4:05
19
Keano Besten
Apeldoorn
4:07
4:05
20
Querijn Jansen
Apeldoorn
4:07
4:07
21
Many Coppen
AV '34
4:16
4:15
22
Jack Boekema
AV '34
4:26
4:26
23
Benthe de Vries
AV '34
4:27
4:26
24
Pierre van den Dungen
OBS Sprengenpark
4:31
4:31
25
Nero den Hartog
BSO sport
4:32
4:31
26
Cas van Kreij
BSO sport
4:37
4:34
27
Yano van Dam
BSO sport
4:39
4:35
28
Mats van Donselaar
OBS Sprengenpark
4:45
4:44
29
Matthijs Veeneman
Eerbeek
4:46
4:44
30
Joakim van Konningsbruggen
OBS Sprengenpark
4:48
4:47
31
Jordy Dolman
OBS Beekbergen
4:50
4:48
32
Joeri Bloem
OBS Sprengenpark
4:53
4:51
33
Milan Egels
OBS Sprengenpark
4:54
4:54
34
Cas Poolman
Apeldoorn
4:58
4:56
35
David Orbons
Apeldoorn
4:59
4:56
36
Celil Bicen
OBS Sprengenpark
4:59
4:58
37
Reece Politiek
Apeldoorn
5:02
5:00
38
Kyan Bekker
OBS Sprengenpark
5:03
5:01
39
Stijn Rave
Apeldoorn
5:04
5:03
40
Guus Lammerts
OBS Sprengenpark
5:21
5:20
41
Finn Manuel
Apeldoorn
5:23
5:21
42
Melle Manuel
Apeldoorn
5:38
5:35
43
Borre Oostenenk
Apeldoorn
5:38
5:36
44
Thijs Boelens
BSO sport
5:40
5:38
45
Micha Coppen
Apeldoorn
5:41
5:40
46
Damiën Kers
OBS Sprengenpark
5:42
5:41
47
Pelle Veldwijk
Apeldoorn
5:43
5:41
48
Benjamin Reichenfeld
Apeldoorn
5:45
5:43
49
Alex Staal
Apeldoorn
5:46
5:42
50
Stijn van Dam
Apeldoorn
5:48
5:46
51
Waldemar Bles
Apeldoorn
5:49
5:48
52
Bram van Amstel
OBS Sprengenpark
5:56
5:54
53
Sven van Leenen
Apeldoorn
6:07
6:04
54
Olijn ter Beeke
Apeldoorn
6:16
6:13
55
Max Vermeulen
Apeldoorn
6:21
6:18
56
Bram Boomkamp
OBS Sprengenpark
6:23
6:22
57
Julius Keuls
OBS Sprengenpark
6:25
6:24
MEISJ, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tess van Randtwijk
AV '34
3:14
3:14
2
Jasmijn van Wissen
Ciko '66
3:25
3:25
3
Lieske Drost
AV '34
3:36
3:36
4
Maren van de Goor
AV '34
3:45
3:41
5
Elvira Jansen
Gelre
3:46
3:45
6
Anna van Lohuizen
AV '34
3:50
3:49
7
Julia Telgen
AV '34
3:50
3:50
8
Emilie Horn
OBS Sprengenpark
4:00
3:59
9
Meinke Drost
Apeldoorn
4:01
4:00
10
Merle van der Beek
Dieren
4:01
4:00
11
Nina Wijnterp
OBS Sprengenpark
4:05
4:05
12
Robine Lenters
AV '34
4:06
4:05
13
Anne Brons
Gelre
4:07
4:06
14
Yacine Leye
AV '34
4:07
4:07
15
Amber Loonstra
OBS Sprengenpark
4:09
4:07
16
Lotte Bonhof
AV '34
4:10
4:09
17
Annabel van Tongeren
Apeldoorn
4:16
4:16
18
Nadine Besteman
Apeldoorn
4:17
4:15
19
Floortje Overeem
AV '34
4:21
4:19
20
Lotte van Lohuizen
AV '34
4:25
4:24
21
Isa Oosterhuis
AV '34
4:25
4:25
22
Tessa Kooij
Dieren
4:28
4:27
23
Dali Keuls
OBS Sprengenpark
4:29
4:28
24
Donna Kovacs
OBS Sprengenpark
4:29
4:28
25
Jami van Heeren
OBS Sprengenpark
4:30
4:30
26
Charlotte Horn
OBS Sprengenpark
4:32
4:31
27
Lieke de Groot
Brummen
4:32
4:30
28
Iris Bol
Apeldoorn
4:32
4:30
29
Leonie Wijnterp
OBS Sprengenpark
4:34
4:34
30
MacClaire
OBS Sprengenpark
4:38
4:37
31
Bodine Jansen
Apeldoorn
4:40
4:40
32
Lis van de Goor
AV '34
4:42
4:41
33
Maartje van Schadewijk
Apeldoorn
4:44
4:43
34
Nora Boom
Apeldoorn
4:46
4:44
35
Sofie van de Vlag
Apeldoorn
4:47
4:46
36
Nora Brummelkamp
Apeldoorn
4:47
4:47
37
Isabel Mulder
Apeldoorn
4:51
4:50
38
Annelijn Haasjes
AV '34
4:52
4:52
39
Fiene Nollet
AV '34
4:53
4:51
40
Suze-Feia van Aarst
Amsterdam
4:53
4:51
41
Isis Keuls
OBS Sprengenpark
4:54
4:53
42
Bo van Tilburg
Apeldoorn
4:56
4:55
43
Auri Moleveld
OBS Sprengenpark
4:58
4:55
44
Stella van den Enk
Apeldoorn
5:00
4:58
45
Pascalle Berger
Apeldoorn
5:11
5:10
46
Hannah den Hartog
BSO sport
5:14
5:12
47
Suus ten Hoven
OBS Sprengenpark
5:16
5:15
48
Jasmijn van den Enk
Apeldoorn
5:26
5:23
49
Froukje van Amstel
OBS Sprengenpark
5:27
5:26
50
Tara van den Enk
Apeldoorn
5:31
5:28
51
Rachel van Gelder
Apeldoorn
5:32
5:31
52
Milena Noordman
Apeldoorn
5:35
5:33
53
Tess Klein
Apeldoorn
5:35
54
Indy
OBS Sprengenpark
5:35
5:33
55
Denise Pieper
Apeldoorn
5:45
5:44
56
Eva Hornstra
Apeldoorn
5:46
5:41
57
Carmen van de Brink
OBS Sprengenpark
6:00
5:59
58
Ella Jansen
Apeldoorn
6:28
6:25
59
Julia Orbons
Apeldoorn
6:29
6:20
60
Emilia Noordman
Apeldoorn
6:48
6:46
61
Theuntje Nieuwenhuis
OBS Sprengenpark
6:57
6:56
VROUW, 2 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Linda Ooms
Hanzesport
11:50
11:49
2
Tess van Randtwijk
Familie van Randtwijk
12:02
12:02
3
Gerber Loman
Cialfo
12:37
12:37
4
Zoe van Dijk
Isokin
13:04
13:03
5
Sintha Brouwer
Apeldoorn
13:19
13:18
6
Amber ten Buuren
AV '34
13:48
13:45
7
Sandra van der Brink
Apeldoorn
13:51
13:49
8
Gabrielle Gortworst
Apeldoorn
14:11
14:09
9
Lynn Oosterhuis
AV '34
14:11
14:10
10
Marieke van Hoeflaken
Apeldoorn
14:46
14:35
11
Kiara Derksen
AV '34
14:56
14:54
12
Olivia ten Buuren
AV '34
14:58
14:55
13
Pauline Boekema
Uitgeverij Stedendriehoek
15:28
15:23
14
Melanie Hartgers
Veluwe
15:33
15:30
15
Kirsten Ros
Isokin
15:35
15:35
16
Manon Berendsen
Isokin
15:37
15:37
17
Loes Vreugdenhil
Apeldoorn
15:44
15:42
18
Marije van Asselt
AH van de Heuvel
15:46
15:43
19
Patricia Bronkhorst
AH van de Heuvel
15:52
15:49
20
Veerle Ruinemans
Apeldoorn
15:59
15:56
21
Jolien van Randtwijk
Familie van Randtwijk
16:02
16:00
22
Kirsten Nijmeijer
Knives and Tools
16:06
16:03
23
Corinne Cantor
Knives and Tools
16:07
16:06
24
Korien Termaat
Apeldoorn
16:11
16:07
25
Brenda van Meerten
Uitgeverij Stedendriehoek
16:13
16:08
26
Marijke Verhaar
Apeldoorn
16:26
16:19
27
Tessa van der Meer van Houtum
Gorkink natuurlijk bloem
16:28
16:25
28
Cynthia Nijenhuis
's-Gravenhage
16:32
16:28
29
Rowena Pietersen
AH van de Heuvel
16:40
16:37
30
Ivonne Langen
Apeldoorn
16:53
16:53
31
Sarina Brummel
AH van de Heuvel
16:55
16:53
32
Esther Naber
Apeldoorn
17:07
17:01
33
Ine Lenderink
Gorkink natuurlijk bloem
17:10
17:05
34
Karin Berends
Apeldoorn
17:16
17:10
35
Resi Mulders-Disveld
Isokin
17:17
17:15
36
Britt Hartkamp
Gorkink natuurlijk bloem
17:20
17:17
37
Heleen Mandemaker
Van Elst drukkerijen
17:21
17:18
38
Eleen Holkenborg
Van Elst drukkerijen
17:22
17:18
39
Joke van Dijk
AV '34
17:30
17:22
40
Monique Linthorst
Apeldoorn
17:51
17:50
41
Serena Brandt
Multicpy
17:52
17:43
42
Erica van Kempen
Multicpy
17:54
17:45
43
Anne de Louter
Apeldoorn
18:00
17:50
44
Lisanne van den Hof
AV '34
18:00
17:53
45
Karin Ernst
Ugchelen
18:18
18:16
46
Heidi de Vries
AV '34
18:22
18:14
47
Marja Hietbrink
Apeldoorn
18:30
18:27
48
Astrid Kuiper
Gorkink natuurlijk bloem
18:33
18:28
49
Marja Reef
Apeldoorn
18:37
18:30
50
Patty Ririhena
Apeldoorn
18:43
18:34
51
Eveline de Jong
Isokin
18:53
18:52
52
Afke van der Werf
AV '34
18:54
18:46
53
Lenie Omtzigt
Apeldoorn
19:00
18:50
54
Simone de Krosse
Apeldoorn
19:02
18:51
55
Ingrid Lenderink
Gorkink natuurlijk bloem
19:04
18:58
56
Kim Jansen Schipper
Apeldoorn
19:06
18:59
57
Tiphaine Bresser
Apeldoorn
19:07
19:02
58
Simone Felder
Veluwe
19:09
19:01
59
Laura Westerhof
Apeldoorn
19:09
18:59
60
Mariandel Nieuwenkamp
Apeldoorn
19:22
19:11
61
Iris Gorelikow
Apeldoorn
19:27
19:15
62
Eline Hoekstra
Apeldoorn
19:55
19:50
63
Jacqueline Monte
Isokin
19:58
19:57
64
Marije Beking
Brummen
20:05
19:56
65
Angela Bounin
Apeldoorn
20:15
20:09
66
Romina Kluin
Apeldoorn
20:19
20:12
67
Marieke Brouwer
Apeldoorn
20:29
20:23
68
Mathilde Dekker
Apeldoorn
20:33
20:23
69
Jacqueline Boom
Eerbeek
20:40
20:29
70
Kelsey van Bentum
Isokin
20:41
20:39
71
Belia Verbeem
Isokin
20:42
20:34
72
Jeanette Verwey
Isokin
20:42
20:34
73
Janske van Kerkhof
Apeldoorn
21:29
21:18
74
Yvonne Zonderland
Apeldoorn
21:33
21:24
75
Francisca Stam
Apeldoorn
21:34
21:28
76
Martina van der Weijden
Apeldoorn
21:35
21:23
77
Paula van der Weijden
Vaassen
21:36
21:25
78
Ilse Hendriks
Apeldoorn
21:37
21:25
79
Rosan Heite
Apeldoorn
21:58
21:48
80
Yvet Ouwerkerk
Apeldoorn
21:58
21:49
81
Marja Klopman
AVV
22:45
22:41
82
Merel Brandsma
Schalkhaar
23:00
22:50
83
Simone Rosenbrand
Apeldoorn
23:01
22:55
84
Angela Hendriks
Apeldoorn
23:02
22:54
85
Willy-Els van Vliet
Veluwe
23:07
23:04
86
Annelies Loonstra
Apeldoorn
23:12
23:04
87
Sanny Kamerling
Isokin
23:29
23:27
88
Aleida Motahadinegoro
Isokin
23:30
23:28
89
Ingrid Kraayenhof
Isokin
23:30
23:29
90
Melissa Weijers
Apeldoorn
23:33
23:22
91
Stephanie Tyndall
Apeldoorn
23:42
23:30
92
Martine Velderman
Apeldoorn
23:47
23:36
93
Sandra Jonker
Apeldoorn
23:48
23:41
94
Babette van Asselt
Apeldoorn
24:39
24:32
95
Samantha Ernst
Apeldoorn
25:25
25:15
96
Rianne Mulderij
Isokin
26:08
25:59
97
Gerda Stevens
Veluwe
26:17
26:13
98
Angelique Schiphorst
Isokin
26:36
26:35
99
Eva Buijs
Isokin
27:36
27:30
100
Annemieke van Arendonk
Isokin
29:56
29:54
MAN, 2 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thijs Doornwaard
De Gemzen
9:56
9:56
2
Jippe Lasschuijt
AV '34
10:28
10:28
3
Mark Jansonius
AV '34
10:34
10:34
4
Vincent Bohm
Isokin
10:46
10:45
5
Tijmen Bouw
AV '34
10:48
10:48
6
Marco Janssen
De Koplopers
11:02
11:01
7
Danny Paalman
AV Holten
11:09
11:07
8
Wim Ritsema
Gelre
11:23
11:23
9
Stef Buitenhuis
Knives and Tools
11:25
11:24
10
Rick Lammertink
Knives and Tools
11:32
11:31
11
Sibren Ottens
Apeldoorn
11:58
11:56
12
Gerrit Peters
Vaassen
11:58
11:56
13
Michel Kamphuis
AH van de Heuvel
12:08
12:06
14
Hans Peters
Vaassen
12:11
12:10
15
Thomas Dnessen
Apeldoorn
12:14
12:14
16
Ifé Oduguwa
Apeldoorn
12:22
12:22
17
Edwin Versteeg
Apeldoorn
12:23
12:21
18
John Rave
AV '34
12:37
12:37
19
Edwin Lommers
Arnhem
12:39
12:29
20
Nico Looijen
AH van de Heuvel
12:41
12:38
21
Sam Overeem
AV '34
12:49
12:49
22
Floris Heil
AV '34
12:55
12:49
23
Cor van Woudenberg
Gorkink natuurlijk bloem
13:00
12:56
24
Chris Johnson
BSO sport
13:03
12:57
25
Wouter de Jong
Isokin
13:03
13:02
26
Marcel Mars
Veluwe
13:04
12:59
27
Johan de Jong
Isokin
13:05
13:03
28
Jeroen Boekema
Uitgeverij Stedendriehoek
13:13
13:12
29
Lucas van Kamp
Apeldoorn
13:16
13:13
30
Sander Roobeek
AV '34
13:27
13:26
31
Nick Bohnsack
AV '34
13:37
13:35
32
Geert van Kamp
Apeldoorn
13:42
13:38
33
Aschwin Kruders
Goor '75
13:42
13:39
34
Henk Muijs
Isokin
13:46
13:44
35
Gerben Jolink
Van Elst drukkerijen
13:53
13:51
36
Julian de Jong
Isokin
14:01
14:01
37
Ralph van Leenen
Apeldoorn
14:09
14:06
38
Andreas Verwaal
Apeldoorn
14:13
14:02
39
Henk van der Schaaf
Veluwe
14:18
14:14
40
Renger van de Kamp
Apeldoorn
14:23
14:19
41
Finn Brilhuis
Apeldoorn
14:24
14:20
42
Christiaan Jelsma
Apeldoorn
14:25
14:21
43
Donald Hoogendorp
Apeldoorn
14:26
14:22
44
Rinus Groen
Veluwe
14:34
14:33
45
Peter Holtsema
AV '34
14:37
14:33
46
Thomas Kamps
Apeldoorn
14:38
14:28
47
Gert Bosselaar
Uitgeverij Stedendriehoek
14:39
14:34
48
Joost Hamming
Apeldoorn
14:39
14:37
49
Tom Kleine
Apeldoorn
14:47
14:36
50
Mick van Randtwijk
Familie van Randtwijk
14:56
14:53
51
Twan Raayman
Apeldoorn
15:00
14:56
52
Omar Muse
AAA
15:06
15:03
53
Mika Naber
AV '34
15:08
15:03
54
Arjan Troost
Apeldoorn
15:10
15:07
55
Bas Schippers
Apeldoorn
15:12
15:09
56
Patrick Mulders
Isokin
15:15
15:08
57
Tim Bresser
Apeldoorn
15:17
15:13
58
Bas van Randtwijk
Familie van Randtwijk
15:20
15:16
59
Niels Bonhof
Apeldoorn
15:36
15:32
60
Marijn Atmodimedjo
AV '34
15:36
15:31
61
Pieter Jonker
Apeldoorn
15:42
15:42
62
Jan Douwe Poelstra
Isokin
15:47
15:46
63
Remco Jansen
Apeldoorn
16:16
16:13
64
Martijn Kleine
Apeldoorn
16:24
16:13
65
Han Berger
Gorkink natuurlijk bloem
16:28
16:25
66
Twan Derksen
Loenen Gld
16:29
16:24
67
Aron de Groot
Loenen Gld
16:37
16:32
68
Niels Linders
Apeldoorn
16:49
16:38
69
Bo van Ginkel
Apeldoorn
16:56
16:47
70
An Noordijk
Isokin
17:09
17:07
71
Arnold van Dalfsen
Isokin
17:09
17:07
72
Jordy Huis in 't Veld
Apeldoorn
17:10
17:08
73
Onno Bruinsma
Van Elst drukkerijen
17:17
17:13
74
Bjorn van 't Veld
Apeldoorn
17:21
17:17
75
Hennie Janssen
Apeldoorn
17:36
17:32
76
Wienand Quak
Apeldoorn
17:38
17:28
77
Paul Kok
Veluwe
17:38
17:33
78
Cees Olderhof
Gorkink natuurlijk bloem
17:49
17:42
79
Tom Ververs
Apeldoorn
17:58
17:50
80
Marjolein Meurs
Apeldoorn
18:12
18:04
81
Herman Leemkuil
Isokin
18:14
18:11
82
Stephan Dijkhof
Apeldoorn
18:28
18:22
83
Wim van den Berg
Isokin
18:34
18:33
84
Henri Ververs
Apeldoorn
18:48
18:41
85
Daan Schippers
Apeldoorn
19:00
18:58
86
Mustapha el Jerari
Apeldoorn
19:05
18:59
87
Viggo Bruntink
Apeldoorn
19:10
19:00
88
Patrick Wildenberg
Isokin
19:13
19:04
89
Robert Levöleger
Multicpy
19:15
19:06
90
Bobjan van Rees
Apeldoorn
19:39
19:31
91
Frank van Rees
Apeldoorn
19:40
19:33
92
Nico de Wit
Isokin
20:13
20:11
93
Ron Mosterd
Multicpy
20:42
20:32
94
Rick Hudepohl
Apeldoorn
21:08
20:56
95
Rene van Vliet
Veluwe
23:08
23:03
96
Pieter Buijs
Isokin
24:45
24:39
97
Casper Mulderij
Apeldoorn
26:08
25:59
98
Jaap Hoogerwerf
Isokin
29:55
29:53
VROUW, 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Emma den Otter
Apeldoorn
27:51
27:48
2
Mariet Hamming
Klarenbeek
29:21
29:19
3
Dominique Holtman
Apeldoorn
30:07
30:06
4
Ilonka Voges
Apeldoorn
31:18
31:14
5
Celine van Oosterhout
AV '34
31:26
31:23
6
Nynke Politiek
Apeldoorn
31:52
31:48
7
Marjol Bosman
Apeldoorn
32:52
32:43
8
Sylvia Berends
Veluwe
33:23
33:12
9
Petra van de Vis
Apeldoorn
34:16
34:08
10
Veerle Willems
Apeldoorn
34:16
34:13
11
Sanderijn Rijken Rapp
Apeldoorn
34:25
34:21
12
Linda Schouten
AV '34
34:54
34:51
13
Elsbeth van Dam
Apeldoorn
35:19
35:14
14
Lugunda van Berkum
Apeldoorn
36:52
36:48
15
Simone van Duijne
Apeldoorn
37:35
37:32
16
Paulien Riezebos
Apeldoorn
38:25
38:19
17
Gemma Diks
Apeldoorn
38:25
38:22
18
Annet van Rijssen
Apeldoorn
38:26
38:20
19
Anouk Diks
Apeldoorn
38:27
38:23
20
Fran Toonen
Apeldoorn
38:36
38:31
21
Monique van 't Rood
Apeldoorn
38:44
38:38
22
Helma Pestoor
Apeldoorn
39:23
39:16
23
Marinda de Ruiter
Apeldoorn
40:14
40:08
24
Janny van Wijk
Apeldoorn
40:22
40:18
25
Jeanine Jakobs
Apeldoorn
40:39
40:30
26
Carin van Dongen
Apeldoorn
40:39
40:29
27
Patricia de Graaf
Apeldoorn
40:39
40:30
28
Sheila Sletbeen
Apeldoorn
40:39
40:31
29
Irma Polman
Apeldoorn
41:50
41:44
30
Cindy Havekes
Klarenbeek
41:50
41:45
31
Marein Holwerda
Apeldoorn
42:05
42:00
32
Wilma Hartman
Apeldoorn
42:11
42:00
33
Quintie Bessels
Apeldoorn
43:14
43:13
34
Corinne Halkes
Apeldoorn
43:14
43:12
35
Marloes Palmen-Tichelaar
Apeldoorn
44:25
44:18
36
Rallie Scholten
Twello
44:25
44:18
MAN, 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Danny Paalman
AV Holten
22:47
22:46
2
Jan van der Gaag
AV '34
23:39
23:38
3
Roy de Kinkelder
Velp Gld
25:20
25:19
4
Ivar Rood
AV '34
25:40
25:40
5
Wouter van Arendonk
Apeldoorn
26:02
26:01
6
Dynand Heiner
Apeldoorn
26:53
26:52
7
Jaap IJmker
Apeldoorn
27:11
27:10
8
Robert Weenink
Apeldoorn
27:34
27:30
9
Patrick Halkes
Apeldoorn
27:45
27:44
10
Ernst Jan Lemmen
Apeldoorn
28:12
28:11
11
Sander Fortgens
Apeldoorn
28:46
28:43
12
Floris Kleefman
Apeldoorn
28:46
28:44
13
William Diks
Apeldoorn
29:09
29:06
14
Auke Wijnterp
Apeldoorn
29:20
29:18
15
Frans Bouw
Apeldoorn
29:25
29:22
16
Cor van Woudenberg
Voorthuizen
29:25
29:19
17
Richard Vossebelt
Apeldoorn
31:08
31:01
18
Rene Bonhke
Hengelo Ov
31:29
31:26
19
Frank Jansen
Apeldoorn
31:31
31:27
20
Raimond vd Schoor
Apeldoorn
31:34
31:33
21
Ronald Harleman
Apeldoorn
32:12
32:10
22
Erik van Walree
Apeldoorn
32:35
32:29
23
Rob IJsseldijk
Apeldoorn
32:49
32:42
24
Westley Knoeff
Apeldoorn
32:53
32:45
25
Rene van Olst
Apeldoorn
33:42
33:39
26
Bram van der Linde
Veluwe
34:15
34:08
27
Danny Keupers
Apeldoorn
34:15
34:04
28
Levie Tesselaar
Apeldoorn
34:15
29
Wiebe Bakker
Apeldoorn
34:21
34:16
30
Martijn Prop
Apeldoorn
34:29
34:24
31
Patrick Borgonjen
Apeldoorn
34:45
34:41
32
Stefan Linthorst
Apeldoorn
34:52
34:48
33
Remco Herms
Apeldoorn
34:53
34:46
34
Jaco Faas
Apeldoorn
35:39
35:32
35
Frank Palmen
Apeldoorn
35:51
35:46
36
Andre Klomp
Apeldoorn
35:55
35:47
37
Bert Janssen
Apeldoorn
36:02
35:58
38
Meijnt Jansen
AV '34
36:12
36:06
39
Barry Tijssen
Apeldoorn
37:36
37:32
40
Rolf van Biemen
Apeldoorn
38:19
38:14
41
Dennis Logtenberg
Apeldoorn
38:29
38:26
42
Roeland Pruijssers
Apeldoorn
38:41
38:39
43
Henk Pruijssers
Apeldoorn
39:11
39:10
44
Karel Janson
Apeldoorn
40:48
40:42
45
Hendrik te Paske
Apeldoorn
41:30
41:25
46
Han van Doornik
Apeldoorn
42:08
41:59
ROL., ROLLATORLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sonja de Ridder
ROLLATORLOOP
2:50
2:49
2
Marcel Niezing
ROLLATORLOOP
2:51
2:51
3
Mevr van Tongeren
ROLLATORLOOP
3:47
3:43
4
Ans de Haan
ROLLATORLOOP
3:47
3:44
5
Annie van Haren
ROLLATORLOOP
3:57
3:56
6
G Reuvekamp
ROLLATORLOOP
4:27
4:22
7
Dhr Wolters
ROLLATORLOOP
4:41
4:40
8
Joop van Haren
ROLLATORLOOP
5:25
5:25
9
Mevr Moermans
ROLLATORLOOP
5:30
5:27
10
Dinnie Oldert
ROLLATORLOOP
5:33
5:33
11
Mevr ten Veen
ROLLATORLOOP
6:39
6:37
12
Mevr Stam
ROLLATORLOOP
6:42
6:33
13
Mevr Bom
ROLLATORLOOP
7:03
6:59
14
Dhr Bolt
ROLLATORLOOP
7:05
7:02
15
Irene Dijkhof
ROLLATORLOOP
7:25
7:19
16
Mevrouw van Ark
ROLLATORLOOP
8:09
8:03
17
Mevr Hermans
ROLLATORLOOP
9:51
9:41
Sponsoren :AH, Van Tongeren, Gorkink, Beter Lopen
De Ruggestee , Stedendriehoek, Qamp
Org. AV '34
Met dank aan de ondernemers van de Asselsestraat
www.uitslagen.nl
12-10-2016 17:02