Uitslagenlijst Rottemerenloop

Bleiswijk - Zondag 2 oktober 2016

JPUP, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Tijd
1
Hugo Sanith
Berkel en Rodenrijs
6:13
2
Nick van der Steldt
De Kieviten
6:40
3
Olivier Smith
Berkel en Rodenrijs
6:48
4
Stijn van Dijk
Bleiswijk
7:02
MPUP, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Tijd
1
Rosa Eland
De Kieviten
6:51
2
Puck de Hoog
Bleiswijk
7:02
3
Bella Vermulm
De Kieviten
8:00
4
Eva van der Waal
Nieuwerkerk ad IJssel
8:03
5
Rosario Denia Llacer
's-Gravenhage
8:05
6
Julia van Dijk
Bleiswijk
9:19
7
Evy Berkhof
Bleiswijk
9:19
JJDC, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Tijd
1
Rolf Jansen
De Lier
5:53
2
David van Bockel
Bleiswijk
6:11
3
Thijs van den Berg
De Kieviten
7:31
MJDC, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Tijd
1
Karla Rojo
's-Gravenhage
7:24
JJBA, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Frank van Schie
De Kieviten
43:21
2
Sam Brinkers
De Kieviten
43:22
3
Joost Husen
De Kieviten
49:20
MJBA, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Tess Grootscholten
De Kieviten
52:12
MSEN, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Michael Megos
Sparta
33:15
2
Elmer Jansen
Haag Atletiek
34:30
3
Wout van Dijk
Loopgroep Athletic Point
36:17
4
Menne Schakel
's-Gravenhage
40:30
5
Stefan Voogt
Rotterdam
41:26
6
Eelco Schuller
PAC
42:56
7
Rene Sundermeijer
Oud-Beijerland
43:18
8
Dennis Kluifthooft
Oud-Beijerland
43:50
9
Mark Lagendijk
Rotterdam
44:30
10
Justin Roskam
Rotterdam
45:38
11
Robin Hilverts
Rotterdam
46:33
12
Rens de Haij
Rotterdam
47:07
13
Frank Warner
Barendrecht
51:54
14
Jordy van der Spoel
Spijkenisse
52:17
15
Mark van Wissen
Leidschendam
53:31
16
Lars Kristiansen
Leiden
55:07
17
Mark Vriesekoop
Zoetermeer
56:06
18
Jeroen Huizingh
Rotterdam
59:27
19
Abijah Groen
Heinenoord
1:02:37
M35, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Bart van de Paul
AV Gouda
39:16
2
Jeroen Boensma
Zoetermeer
39:24
3
Gerwin Grit
PAC
41:53
4
Raymond Zwarteveld
De Kieviten
43:46
5
Cristobal Navarro
Houten
43:59
6
Bram Rodenburg
Bleiswijk
45:49
7
Raimond Kientz
RRZ
46:42
8
Jarno Gerritsen
Energie
46:52
9
Marijn Bom
Avanti-Wilskracht
48:42
10
Sako Zijlstra
TVR
51:31
11
Ivan Ho
Rotterdam
51:48
12
Robert van der Glas
Rotterdam
53:32
13
Dennis van Zelst
Rotterdam
56:06
14
Koen van Kronenburg
Rotterdam
56:27
15
Dimitri van Hezik
Bleiswijk
57:27
16
Joost Witte
Bergschenhoek
58:12
17
Dominique frerichs
Rotterdam
58:40
18
Sander Knikman
Spijkenisse
59:09
M45, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Frank Keijzer
Alphen aan den Rijn
40:46
2
Marcel den Ouden
PAC
41:12
3
Sebastian Denia Moreno
's-Gravenhage
45:36
4
Ron Ammerlaan
Bleiswijk
45:41
5
Meinco van der Haven
AAV '36
45:44
6
Jaap van Kooten
Gouda
46:23
7
Hans van Klaveren
Energie
47:53
8
Peter den Boer
Gouda
48:51
9
Cas Barendregt
Rotterdam Atletiek
49:12
10
Ewald Kegel
's-Gravenhage
49:31
11
Hans den Bero
Avanti-Wilskracht
50:21
12
Theo Pronk
Olympus '70
50:28
13
Jaco Verheul
Hazerswoude-Dorp
50:32
14
Sander Morel
De Kieviten
50:33
15
Edwin Visser
Parthenon
51:44
16
John Borst
Gouda
54:02
17
Perry Nagelkerken
Berkel en Rodenrijs
1:00:35
18
Marcel de Kreek
Spirit Oud Beijerland
1:00:44
19
Jano Hogebrug
De Kieviten
1:02:14
20
Robert van Hattem
Sliedrecht
1:04:07
M55, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Amriet. Oemraw
Rotterdam Atletiek
39:54
2
Bob Verbrugge
RRZ
42:19
3
Paul Wuestenenk
Rotterdam Atletiek
43:00
4
Erik van Eijsden
Bodegraven
45:09
5
Paul Schoenmaker
Kwintsheul
45:39
6
Jan de Jong
De Kieviten
45:45
7
Koos Lagendijk
Ridderkerk
49:09
8
Paul Reedijk
Mijnsheerenland
51:32
9
Nico Terlouw
Spirit Oud Beijerland
54:44
10
Stef van Kempen
Naaldwijk
56:24
11
Ton Demmers
Rotterdam
1:13:05
M65, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Kees van der Heul
Avantri
47:29
2
Bauke de Jong
avVN
48:34
3
Adri Vergalen
Ilion
49:28
4
Hans Smith
Berkel en Rodenrijs
51:29
5
Robert Siekmann
Oegstgeest
53:56
6
Johan Kompier
Nieuwerbrug aan den Rijn
55:35
7
Henk Wiggemansen
Ter Aar
1:03:39
VSEN, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Hilde Pape
Haag Atletiek
41:39
2
Carme Vidal
Houten
42:32
3
Marije Huijser
Rotterdam
46:30
4
Lisa Nieland
Heinenoord
47:51
5
Jet van veen
Bergschenhoek
49:19
6
Tara Hankel
's-Gravenhage
49:41
7
Esther de Bruin
Spirit Oud Beijerland
51:26
8
Anne de Haij
Rotterdam
55:04
9
Imke Jansen
De Lier
56:32
10
Nicole van Tiggelhoven
Rotterdam
57:06
11
Sophie Hutt
Rotterdam
57:45
12
Monique de Raadt
Berkel en Rodenrijs
57:56
13
Kimberley van Opstal
Rotterdam
57:57
14
Sanne Rutten
Zevenhuizen Zh
58:05
15
Sanne Karels
Rotterdam
58:57
16
Denise Wennekes
Rotterdam
59:21
17
Jolanda Doolaard
Rotterdam
59:26
18
Lisette Hoogeveen
Rotterdam
59:57
19
Annemieke van der Kooij
Vlaardingen
1:01:06
20
Kyra Hoogendijk
Vlaardingen
1:01:34
21
Eva Palomino
's-Gravenhage
1:02:10
22
Vrijenhoek Denise
Hellevoetsluis
1:02:17
23
Ilse Vis
Hellevoetsluis
1:02:18
24
Jooky Tang
Amsterdam
1:02:49
25
Michelle van Meer
Amsterdam
1:07:24
V35, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Wietske van der Lans
Olympus '70
45:39
2
Monique Smit
De Kieviten
45:42
3
Celine Sira de Voogd
RRZ
46:41
4
Jolanda Majewski
Rotterdam
51:31
5
Mariska de Redelijkheid
Ridderkerk
53:29
6
Natalia Llacer Sala
's-Gravenhage
54:02
7
Daphne Vijverberg
Olympus '70
55:03
8
Shewit Gebre-Medhin
Rotterdam
56:11
9
Eva Löke
De Kieviten
56:23
10
Quirine Renleo
Rotterdam
57:05
11
Juanita Hoepel
De Kieviten
58:46
12
Gwen de Bruin
Rotterdam
1:04:52
13
Patricia van Hamersveld
Capelle aan den IJssel
1:08:01
14
Stephanie matousek
Capelle aan den IJssel
1:08:01
15
Marieke Boender
Spirit Oud Beijerland
1:13:24
16
Deny Lestiyorini
's-Gravenhage
1:27:06
V45, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Martine Dattin
Vlaardingen
44:08
2
Barbara Ammerlaan
De Kieviten
45:45
3
Gudy van Klaveren
Energie
51:02
4
Marie-Anne Zwinkels
Olympus '70
54:59
5
Toke van Ruijven
Olympus '70
55:13
6
Marieke Nelissen
De Kieviten
56:29
7
Claudia Visser
Zoetermeer
56:53
8
Hetty van Dam
De Kieviten
57:01
9
Ria van Rijn
De Kieviten
57:01
10
Monique vn Vliet
De Kieviten
57:02
11
Mariska Rentenaar
Gouda
58:44
12
Mieke Huskens
Rotterdam
59:11
13
Sigrid Engelen
Berkel en Rodenrijs
59:13
14
Simone van Wageningen
Spirit Oud Beijerland
1:02:16
15
Claudette dols
Bergschenhoek
1:05:18
16
Linda in't Veld
Spirit Oud Beijerland
1:08:04
17
Wilma van der Velden
Spirit Oud Beijerland
1:11:16
18
Astrid Hueting-Hofstede
Spirit Oud Beijerland
1:11:16
19
Lisa van den Berg
Spirit Oud Beijerland
1:13:24
20
Anita Schipper
Spirit Oud Beijerland
1:13:24
V55, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Martha van Beurden
Spirit Oud Beijerland
56:41
2
Nelleke Barends
Spirit Oud Beijerland
59:03
3
Cobie Reedijk
Spirit Oud Beijerland
1:04:02
4
Conny Plugge
Spirit Oud Beijerland
1:08:05
5
Lia Brokx
Bergschenhoek
1:10:35
6
Carla Terlouw
Spirit Oud Beijerland
1:13:22
7
Liesbeth van der stokker
Spirit Oud Beijerland
1:13:24
MSEN, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Michael Gebrehiwet
Sparta
1:10:35
2
Issak Berhane
Sparta
1:16:31
3
Jarrit Sloman
Bergambacht
1:18:18
4
Abrham Beyene Tesfagaber
De Kieviten
1:19:46
5
Matthijs van der Beek
De Kieviten
1:26:09
6
Barrie Harrevelt
De Koplopers
1:29:23
7
Daniël Hordijk
Hellevoetsluis
1:30:09
8
Ralph Hofstede
Olympus '70
1:31:55
9
Marlon Huijser
Rotterdam
1:32:33
10
Ritchy Wattimena
Rijswijk Zh
1:32:53
11
Joël van den Berg
Berkel en Rodenrijs
1:35:47
12
Tom den Brabander
Naaldwijk
1:35:57
13
Rico Smit
Woerden
1:36:08
14
Edwin Borst
Rotterdam
1:36:46
15
Van den Hoven
Rotterdam
1:38:23
16
Ferry Kooijman
Rotterdam
1:39:22
17
Koen van Baekel
Rotterdam
1:41:38
18
Roel Weevers
De Kieviten
1:42:09
19
Friso Wesdorp
Rotterdam
1:44:18
20
Diederick Wesdorp
's-Gravenhage
1:44:43
21
Ewout van der Es
Zoetermeer
1:44:47
22
Lennart van Gils
Rotterdam
1:45:48
23
Ferry Becker
Pallas '93
1:46:27
24
Caspar Boers
Delft
1:47:30
25
Nico Zoomermeijer
De Kieviten
1:49:08
26
Huub Hillen
Delft
1:50:27
27
Edwin Boekee
Rotterdam
1:54:33
28
Melvin Huisman
Rotterdam
1:54:56
29
Kim Boender
Oud-Beijerland
1:55:20
30
Peter Snijders
Rotterdam
1:57:12
31
Maarten Prins
Rozenburg Zh
1:57:58
32
Roy Ahuis
Rotterdam
1:59:48
M35, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Ali Shugul
PAC
1:17:29
2
Rene de Lange
's-Gravenhage
1:19:02
3
Waldo Karbaat
De Kieviten
1:23:46
4
Harmen den Boer
De Kieviten
1:25:39
5
Ronald Zoeteman
Rotterdam
1:26:07
6
Merlijn Gootjes
Woerden
1:29:41
7
Kees van der Voorden
Oud-Beijerland
1:30:13
8
Lars Gootjes
De Kieviten
1:30:17
9
Marco Medendorp
De Kieviten
1:30:24
10
Raoul Majenski
Rotterdam
1:30:53
11
Martin Buckers
Dutch Runners
1:31:47
12
Erik Hendriks
Energie
1:32:05
13
Jaap Verhorst
Bodegraven
1:32:12
14
Martijn van Schoten
Rotterdam Atletiek
1:32:48
15
Hanc de Bokx
Delft
1:33:27
16
Jurriaan Ottow
Berkel en Rodenrijs
1:33:56
17
Ruud Hoogsteder
PAC
1:34:38
18
Khalid Bouna
Rotterdam Atletiek
1:35:46
19
Ben van der Mark
Berkel en Rodenrijs
1:36:37
20
Florian de Heus
Rotterdam
1:37:43
21
Arthur Poot
Rotterdam Atletiek
1:39:57
22
Jacob Schot
Rotterdam
1:41:36
23
Thierry Droog
Reeuwijk
1:41:39
24
Leon stolk
De Kieviten
1:42:09
25
Patrick van den Berg
RRZ
1:43:43
26
Mirko de Ponti
's-Gravenhage
1:43:52
27
Jeroen Engelsman
Berkel en Rodenrijs
1:44:51
28
Maarten van den Berg
De Kieviten
1:45:02
29
Rolf Groen
Rotterdam
1:46:46
30
Arjen Visser
's-Gravenhage
1:48:06
31
Harold Jansma
Bleiswijk
1:49:24
32
Niels Veldhuizen
Zoetermeer
1:50:47
33
Eric van den berg
Rotterdam
1:54:51
34
Simon Dekker
Oud-Beijerland
1:55:15
35
Niels Veldhuizen
Zoetermeer
1:55:31
36
Rogier Neufeglise
PAC
1:57:12
37
Umit sevinc
Rotterdam
1:57:54
38
Daniel Vermeulen
Haag Atletiek
1:58:49
39
Armand van der Zwart
's-Gravenhage
2:03:45
40
Eldrich Kox
Rotterdam
2:04:48
41
Arne Vlielander
Spirit Oud Beijerland
2:14:36
M45, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Maarten van Veen
Rotterdam Atletiek
1:19:42
2
Richard Deen
De Koplopers
1:21:58
3
Paul Jansen
Olympus '70
1:23:57
4
Marc Peeters
Rotterdam Atletiek
1:27:29
5
Jack van schie
De Kieviten
1:29:22
6
Richard de Klerk
Rotterdam
1:29:37
7
Roelof Beijerse
Schipluiden
1:32:02
8
Menno Boerema
Rotterdam
1:34:06
9
Fred Smink
Berkel en Rodenrijs
1:34:49
10
John lenten
Barendrecht
1:36:01
11
Michel Wagemans
Wateringen
1:36:03
12
Kees Endhoven
Uithoorn
1:37:30
13
Martien Mol
Olympus '70
1:38:34
14
Maurice Dijkshoorn
Schipluiden
1:41:03
15
Radjesh Ramasray
Rotterdam
1:41:22
16
Farrizio Cavazza
De Kieviten
1:41:25
17
Marcel van Vliet
De Kieviten
1:41:26
18
Peter van Vliet
Voorburg
1:41:49
19
Leo Blommers
Rotterdam
1:42:10
20
André Buitenhek
's-Gravenhage
1:42:49
21
Marcel magermans
's-Gravenhage
1:45:23
22
Ard Hulst
De Kieviten
1:46:16
23
Peter Wolters
Barendrecht
1:48:55
24
Christ-Jan van der Lienden
Nieuwerkerk ad IJssel
1:49:23
25
Andre Haspels
Den Haag
1:49:36
26
Ronald Valstar
Olympus '70
1:50:41
27
Richard Bosch
Zoetermeer
1:50:43
28
Paul Everts
Rotterdam
1:50:48
29
Arnoud van Houten
Rotterdam
1:50:54
30
Peter Buter
De Kieviten
1:51:07
31
Bob van Steenwijk
AV Gouda
1:51:15
32
Gijs Mulder
Rotterdam
1:51:53
33
Herman Bruins
Rotterdam
1:52:00
34
Aart Baan
Energie
1:52:11
35
Gène Kerpen
Rotterdam
1:52:40
36
Nico van Papenrecht
Zuid-Beijerland
1:53:16
37
Cees Assmann
Spirit Oud Beijerland
1:55:30
38
John van der Velden
Spirit Oud Beijerland
1:55:31
39
Cyril van Jole
Rotterdam
1:55:32
40
Rob Blomjous
Olympus '70
1:56:06
41
Kees Romijn
Delfgauw
1:58:39
42
Ad de Groot
Olympus '70
1:59:36
43
Maik van den Broek
De Kieviten
2:00:30
44
Rene Oude Vrielink
Rotterdam
2:01:13
45
Ab Kamman
Rotterdam
2:04:04
46
Frank Kindt
Rotterdam
2:08:47
47
Ewoud Buter
Vlaardingen
2:11:39
48
A.Vogelezang
Hellevoetsluis
2:18:51
M55, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Gerard Vermeer
Energie
1:32:11
2
Willem van der Kooij
De Kieviten
1:34:29
3
Rolf Dekens
Mijnsheerenland
1:38:05
4
Tjia Liem
Rotterdam
1:40:18
5
Bert Vreugdenhil
Olympus '70
1:41:30
6
Paul van Koppen
De Kieviten
1:45:10
7
Jan van Donkelaar
De Kieviten
1:51:42
8
Jan van Beek
Geervliet
1:55:05
9
Pieter Meere
the Hague Road Runners
2:04:01
10
Erik Meijer
Rotterdam
2:04:18
M65, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Rob Barendregt
Sparta
1:38:00
2
Piet van Veen
RRZ
1:41:52
3
Jan Leemreize
Overveen
1:48:36
4
Bert Morsink
Spirit Oud Beijerland
2:14:36
VSEN, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Janneke Verhorst
AAV '36
1:34:16
2
Fabienne Hendriks
Rotterdam
1:47:01
3
Britt Jager
Maassluis
1:48:31
4
Elizabeth Nalumansi
Rotterdam
1:50:49
5
Vivianne Kerkhof
Berkel en Rodenrijs
1:53:59
6
Amanda Molenaar
's-Gravenhage
1:57:58
7
Leanne van Rossum
De Kieviten
2:04:30
8
Suzanne Vogelezang
Rozenburg Zh
2:18:51
V35, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Melanie Spruijt
MarathonPlus
1:28:13
2
Rianne van Geldorp
Rotterdam
1:41:36
3
Kitty Kraa
Spirit Oud Beijerland
1:48:34
4
Astrid Schimmel
Energie
1:52:09
5
Sabine Hamerling
Rotterdam Atletiek
1:54:58
6
Marlies Scheepers
Rotterdam
1:55:30
7
Debora Meissl
Rotterdam
1:55:31
8
Annemiek vd Meer
's-Gravenhage
1:58:49
9
Corine Hillen
De Kieviten
2:02:22
10
Isabel van den Eelaart
Delft
2:05:25
11
J.Langendoen
De Kieviten
2:07:44
12
Jorieke van der Vlist
Capelle aan den IJssel
2:11:38
13
Sylvie van der Waal
Nieuwerkerk ad IJssel
2:20:31
V45, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Beb Pelack
PAC
1:41:37
2
Tineke stolk
De Kieviten
1:42:08
3
Christel van den Eijnden
Phanos
1:44:43
4
Anita Hollemans
Pijnacker
1:51:30
5
Jacqueline Everaers
Dijc Bertus Delft
1:54:44
6
Hieka Jager
De Koplopers
1:55:14
7
Silvia Brechler
Energie
1:58:43
8
Astrid Bottenberg
Rotterdam
1:59:59
9
Samira de Blij
the Hague Road Runners
2:04:01
10
Ellen Steenwijk
Rotterdam
2:06:19
11
Danielle Oosthof
Bergschenhoek
2:19:07
V55, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Anneke Starrenburg
Olympus '70
1:34:46
2
Martha van Hal
Energie
1:51:14
3
Ria Verboon
Schipluiden
1:54:37
www.uitslagen.nl
03-10-2016 22:11