Uitslagenlijst 48e Langs de Gouwe loop

Waddinxveen - Zondag 2 oktober 2016

J TM7, KIDS T/M 7 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jochem Hofland
SC Reeuwijk
4:47
4:47
2
Ahmed Amine
Schoonhoven
4:51
4:51
3
Jelano Alberts
Gouda
5:06
5:06
4
Olivier Kort
De Meern
5:20
5:18
5
Onno van den Doel
Amsterdam
5:28
5:27
6
Sem Kunneke
Rotterdam
5:29
5:29
7
Sem van der Pol
Waddinxveen
5:37
5:36
8
Levi van Wichen
Antilope
5:38
5:36
9
Luca Willemsen
Waddinxveen
6:07
6:06
10
Thomas Boers
Antilope
6:09
6:06
11
Joppe Kort
Zevenhuizen Zh
6:34
6:32
12
Ilyass Belhaj
Gouda
6:32
6:32
M TM7, KIDS T/M 7 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fayah Bosman
Antilope
4:59
4:58
2
Amira Soussan
Schoonhoven
4:58
4:58
3
Bibi de Geest
Waddinxveen
5:16
5:15
4
Rahma Kanfaoui
Gouda
5:15
5:15
5
Basmala Kanfaoui
Gouda
6:02
6:02
6
Manar Benchellal
Gouda
6:08
6:08
7
Ilse Boers
Waddinxveen
6:19
6:16
8
Renée Veeningen
AV '47
6:46
6:46
J8-12, KIDS 8-12 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Zakaria Konfaoui
Gouda
4:47
4:47
2
Robin de Haan
SC Reeuwijk
5:02
5:02
3
Wessel Baas
SC Reeuwijk
5:10
5:10
4
Noah Bosman
Antilope
5:30
5:30
5
Anass Belhaj
Gouda
5:30
5:30
6
Milan Esveldt
Antilope
5:31
5:31
7
Mees van Vliet
Gouda
5:39
5:39
8
Mauro van Vliet
AV '47
5:43
5:43
9
Zinedin Ouerghi
Waddinxveen
5:45
5:44
10
Houssain Kanfaoui
Gouda
5:59
5:58
11
Mark Bogerd
Antilope
6:08
6:07
12
Zakaria
Gouda
6:11
6:11
13
Ilias Ben Haddo
AV Gouda
6:14
6:13
14
Noah miltenburg
Antilope
6:29
6:29
15
Floris Kort
De Meern
6:42
6:42
16
Matt ter Steege
Waddinxveen
6:58
6:56
M8-12, KIDS 8-12 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jonna v.d. Post
Langeraar
5:46
5:46
2
Sjors Kruysifix
Moordrecht
6:18
6:17
3
Amber Spek
Antilope
6:22
6:22
4
Evy Bitter
Antilope
6:26
6:26
5
Jara Bitter
Waddinxveen
6:45
6:45
6
Esmée van Wichen
Antilope
6:59
6:59
7
Eva van Wichen
Antilope
7:00
6:58
8
Annemijn Kort
De Meern
7:11
7:11
9
Fiene Kort
Zevenhuizen Zh
7:12
7:12
H5KM, 5 KM PRESATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Koen Hijman
AV '47
16:41
16:41
2
Aimane Benchellal
Ilion
16:51
16:51
3
Rick Verhagen
Energie
18:44
18:44
4
Stefan Pellekooren
Boskoop
18:47
18:47
5
Cees Kruit
Antilope
19:35
19:33
6
Erik van Daalen
Antilope
19:39
19:38
7
Michal Hekiert
Boskoop
19:45
19:45
8
Jelle Meijer
Waddinxveen
20:22
20:21
9
Rick Huisman
Reeuwijk
20:33
20:31
10
Sander Luijbregts
Antilope
20:39
20:38
11
Erik Huisman
SC Reeuwijk
20:47
20:47
12
Johan Olie
Waddinxveen
20:57
20:57
13
Boaz Vugts
Boskoop
21:43
21:43
14
Twan van der Laan
Reeuwijk
21:51
21:48
15
Bart Huisman
Reeuwijk
21:58
21:55
16
Gert-Jan van Tilburg
Antilope
22:10
22:07
17
Jan Hulst
AV '47
22:29
22:28
18
Bauke v/d Laan
Driebruggen
22:48
22:45
19
Andre v/d Laan
Driebruggen
22:58
22:54
20
Bart van Daalen
Waddinxveen
23:19
23:12
21
Ouassim Belhaj
Gouda
23:30
23:25
22
Sander van Vliet
AV '47
23:33
23:33
23
Casper Alders
Moordrecht
23:46
23:42
24
Cees van Beek
Waddinxveen
23:58
23:55
25
Thijs van Schoonhoven
Antilope
23:59
23:53
26
Michel Bosschaart
Waddinxveen
24:00
23:54
27
Sebastiaan van Hattum
Gouda
24:22
24:14
28
Mark van der Laan
Reeuwijk
24:30
24:26
29
Teije Keesmaat
Antilope
24:57
24:50
30
Arie Eijgenraam
Waddinxveen
25:25
25:23
31
Karl van der Laan
Reeuwijk
25:30
25:26
32
Hans Helmig
Waddinxveen
25:34
25:30
33
Timo van den Doel
Amsterdam
25:38
25:37
34
Michel van Dijk
Alphen aan den Rijn
25:51
25:41
35
Paul van Rijswijk
Rotterdam
25:56
25:49
36
Arjan van Schoonhoven
Waddinxveen
26:33
26:28
37
Siebe Verwey
Waddinxveen
26:59
26:59
38
Ivo van Ark
Alphen aan den Rijn
27:13
27:04
39
Marco Kleiweg
AV '47
27:30
27:25
40
Herman Mens
AV '47
27:47
27:41
41
Daan
Antilope
28:26
28:22
42
Danny jansen
Waddinxveen
28:28
28:23
43
David Sterkenburg
Antilope
29:11
29:11
44
Gert van Butzelaar
Antilope
30:12
30:04
45
Martijn Klaasse
Gouda
30:21
30:17
46
Gerbrand Rozendaal
Reeuwijk
30:36
30:28
47
Gerard Olsthoorn
Waddinxveen
31:07
31:05
48
Jan Poot
Antilope
31:16
31:09
49
Cees Kort
Antilope
32:10
32:07
50
Bas van der Windt
Waddinxveen
35:27
35:19
D5KM, 5 KM PRESATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marije Hijman
PAC
18:55
18:55
2
Vanesse van Voskuilen
AV '47
19:31
19:31
3
Marieke Olie
Boskoop
19:40
19:40
4
Danielle van Voskuilen
Boskoop
22:48
22:48
5
Melory Stoppelenburg
Reeuwijk
22:59
22:59
6
Hilde Houtzager
Antilope
23:36
23:36
7
Patrycja Kopa
Boskoop
24:09
24:08
8
Imke Keesmaat
Antilope
24:41
24:34
9
Marieke Kaptein
Antilope
24:41
24:39
10
Iris ten Barge
Antilope
24:58
24:58
11
Linette Habben Jansen
Nieuwerbrug aan den Rijn
25:31
25:27
12
Carry Korteweg
Gouda
26:00
25:58
13
Maartje ten Barge
Utrecht
26:18
26:15
14
Corine van Vuuren
Antilope
26:28
26:26
15
Julia van Wichen
Antilope
26:54
26:49
16
Quinty Troost
Waddinxveen
27:05
27:00
17
Linda Steenhuis
Antilope
28:00
27:56
18
Stefanie Luijten
Gouda
28:10
28:08
19
Yarda Oostendorp
Antilope
28:13
28:07
20
Enya Stam
Waddinxveen
28:46
28:39
21
Sandra van der Hoeven
Antilope
28:49
28:43
22
Angela van Leeuwen
Waddinxveen
28:55
28:55
23
Fiona Dekker
Waddinxveen
28:59
28:53
24
Marjolein Droog
Amsterdam
29:00
29:00
25
Roxanne Verlaan
Waddinxveen
29:09
29:06
26
Stephanie Broeders
Zwolle
29:13
29:10
27
Liana Noorlander
Boskoop
29:53
29:52
28
Lisette vd Krans-Dibbets
Zevenhuizen Zh
30:06
30:03
29
Marian Vooijs
Antilope
30:08
30:01
30
Fenna Hockstenback
Loopgroep Athletic Point
30:10
30:01
31
Selma Beauchez
Boskoop
30:20
30:16
32
Willy Klaasse
Waddinxveen
30:21
30:17
33
Aletta Faber
Waddinxveen
30:31
30:27
34
Annelieke Bolsterlee
Zevenhuizen Zh
30:32
30:29
35
Leontine Jong-Rijnbeek
Boskoop
30:33
30:22
36
Rosalinde Markus
Waddinxveen
30:36
30:28
37
Renate Tetteroo
Waddinxveen
30:40
30:34
38
Brigit Moors
Alphen aan den Rijn
30:42
30:32
39
Barbara Kos
De Meern
30:46
30:44
40
Latifa moukich
Moerkapelle
30:57
30:53
41
Chantal peppel
Rotterdam
30:57
30:54
42
Yvette van der Windt
Waddinxveen
31:03
30:55
43
MN Binkie
Nieuwerkerk ad IJssel
31:08
30:59
44
Janneke Driesen
Antilope
31:20
31:14
45
Chantal Bakhuijzen
Antilope
31:32
31:23
46
Janine Hellingman
Antilope
31:33
31:28
47
Kim Weemhoff
Antilope
31:38
31:32
48
Sasha Troost
Waddinxveen
31:40
31:40
49
Anneke Toet
Antilope
31:44
31:35
50
Claudia Smits
Waddinxveen
32:05
31:59
51
Laura Jonkers
Waddinxveen
32:14
32:07
52
Joka Fokkema
Gouda
32:33
32:22
53
Jacqueline Vijn
Antilope
32:55
32:45
54
Jeannette Broer
Waddinxveen
33:06
32:55
55
Marianne van den Doel
Amsterdam
33:14
33:12
56
Inge Verwey
Waddinxveen
33:50
33:45
57
Samantha de knecht
Waddinxveen
34:47
34:39
58
Sophie Minnee
Waddinxveen
35:35
35:30
59
Simone van Rijn
Waddinxveen
36:09
36:09
60
Mirella DelVecchio
Waddinxveen
36:09
36:00
61
Nicole Baas
Waddinxveen
39:28
39:19
H10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Said Kanfaoui
AV Gouda
34:26
34:26
2
Sven Strijk
Bodegraven
34:35
34:35
3
Michael Woerden
De Veenlopers
34:53
34:52
4
Maarten Blokland
Antilope
37:02
37:02
5
Roeland van der Harst
Antilope
37:15
37:15
6
Tijn Jansen
Haastrecht
37:27
37:26
7
Erwin van der ham
Haastrecht
37:33
37:31
8
Harmen Perk
EUR Roadrunners
37:55
37:55
9
Pascal Verbeek
Gouda
38:11
38:09
10
Gabri Hoogenboom
AV '47
39:54
39:54
11
Pepijn Bomas
Noordwijkerhout
39:57
39:55
12
Jan van der Linden
Asperen
40:07
40:05
13
Paul Stolwijk
AV '47
40:08
40:07
14
Arjan van den Berg
Flevo Delta
40:10
40:07
15
Richard van der Ark
Waddinxveen
40:21
40:19
16
Matthijs van de Wetering
AV Gouda
40:48
40:45
17
Stephan van Eijk
Waddinxveen
41:01
40:52
18
Geert Moelker
AV Gouda
41:25
41:23
19
Teun van der Linden
Leiden
41:32
41:30
20
Hans Overbeek
Polsbroek
41:46
41:45
21
Pieter-Jos Blokzijl
Alphen aan den Rijn
41:58
41:57
22
Anand Madho
Waddinxveen
42:03
41:48
23
Jaap van Tuinen
Moordrecht
42:16
42:13
24
Justin Rustenhoven
Waddinxveen
42:29
42:29
25
Hans Visser
Gouda
42:41
42:39
26
Bastiaan Blokland
Oegstgeest
42:53
42:53
27
Pascal Priem
Uitgeest
43:06
42:58
28
Pascal Bontje
Boskoop
43:32
43:30
29
Wojciech Sobotzik
Waddinxveen
43:35
43:32
30
Rudo Kalkman
SC Reeuwijk
43:43
43:41
31
Jan Oskam
Boskoop
43:52
43:50
32
Edwin Evengroen
Gouderak
44:10
44:07
33
Kelvin Klerk
Nieuwerkerk ad IJssel
44:27
44:24
34
Raymond Bosman
Waddinxveen
44:34
44:29
35
Dammers Bergman
Hazerswoude RIjndijk
44:36
44:32
36
Martijn Mulders
Boskoop
44:40
44:31
37
Frans Woerden
De Veenlopers
44:46
44:46
38
Arnoud Rijneveld
AV Gouda
44:55
44:53
39
Mark van Wijk
Waddinxveen
44:58
44:55
40
Vincent Drost
SC Reeuwijk
45:02
44:59
41
Harold Baas
SC Reeuwijk
45:05
45:02
42
Yamin de Vlaming
Boskoop
45:05
44:58
43
Michel Boers
Waddinxveen
45:18
45:13
44
Stephan Oosterhuis
Boskoop
45:33
45:33
45
Anco Dol
Gouda
45:57
45:50
46
Frank Castenmiller
De Koplopers
46:00
45:58
47
Farid Habyby
Gouda
46:02
45:54
48
Danny Heuvelman
Gouda
46:27
46:17
49
Boris Phefferkorn
's-Gravenhage
46:39
46:35
50
Dimo Monster
Waddinxveen
46:45
46:35
51
Jan-Pieter Kort
De Meern
46:53
46:47
52
Nico van Hoek
Antilope
46:59
46:55
53
Rob Hoefnagel
AV '47
46:59
46:50
54
Arry Zwaan
Alphen aan den Rijn
47:03
46:57
55
Cor Verheul
Boskoop
47:25
47:14
56
Tim Duifhuizen
Antilope
47:44
47:39
57
Johan van Hoek
Antilope
47:49
47:45
58
Alexander Docter
Gouda
47:55
47:48
59
Jacob-jan de Koning
Bodegraven
48:13
47:59
60
Henk Sloof
Antilope
48:19
48:14
61
Bas van Twillert
AV '47
48:24
48:17
62
John Droog
Antilope
48:24
48:21
63
Peter Hoogervorst
Ter Aar
48:44
48:35
64
René Smulders
Boskoop
48:47
48:44
65
Menno Wolswijk
Waddinxveen
48:56
48:56
66
Henk van Driel
VanDrielRunners
49:09
49:06
67
Twan Verboom
Utrecht
49:12
49:00
68
Ries Loef
AV '47
49:31
49:24
69
Kees Zijlstra
AV '47
49:37
49:30
70
Vincent van Roon
Gouda
50:03
49:50
71
Alex de Jong
Bodegraven
50:09
50:05
72
Herman Lenferink
Phoenix
50:11
50:11
73
Peter Huurman
Gouda
50:33
50:18
74
Wessel Kuipers
Hoofddorp
50:38
50:32
75
Peter Krijgsman
Antilope
50:38
50:27
76
Rene Kersbergen
Antilope
50:39
50:27
77
Arie Bunnik
AAV '36
50:45
50:39
78
Ad Mocking
Antilope
50:58
50:53
79
Mart de Zwart
AV '47
51:28
51:18
80
Rens van der Meer
Antilope
51:32
51:18
81
Tjeerd Repko
Haarlem
51:42
51:29
82
Ron Stuurman
Antilope
52:17
52:04
83
Peter de Kleij
Waddinxveen
52:29
52:16
84
Raymond v.d. Kleij
Gouda
52:29
52:16
85
Geert van den Berg
Sparta
52:42
52:37
86
Bert Kuiper
Antilope
52:49
52:45
87
Floris van der Hoeven
Gouda
53:15
53:11
88
Vincent Boere
Antilope
53:16
53:13
89
Ronald GRootendorst
Waddinxveen
53:19
53:04
90
Pieter van Nieuwkoop
Waddinxveen
53:19
53:04
91
Wesley Switzat
Waddinxveen
53:19
53:04
92
Stefan van Wingerden
Bodegraven
53:36
53:22
93
Martin de Jong
AV '47
53:51
53:42
94
Adrian Pritchard
Waddinxveen
54:09
54:00
95
Frans Oranje
Ilion
54:17
54:03
96
Marnix Bakhuijzen
Waddinxveen
54:45
54:30
97
Gerard van Paassen
Waddinxveen
54:59
54:51
98
René Steenkamer
Haastrecht
55:27
55:19
99
John compeer
Waddinxveen
55:44
55:33
100
Jan van der Meij
AV '47
55:46
55:37
101
Ron Groenenberg
Waddinxveen
55:51
55:39
102
Erik vd Doel
Amsterdam
56:17
56:11
103
Theo Mattie
AAV '36
56:35
56:26
104
Olaf Sopakuwa
Waddinxveen
57:20
57:11
105
Cok van Berkel
AV '47
59:01
58:51
106
Peter de Valois
Zoetermeer
59:28
59:15
107
Albert Kok
Antilope
1:00:22
1:00:13
108
Chris van Rijswijk
Boskoop
1:00:38
1:00:26
109
Rolf Kunneke
Antilope
1:03:24
1:03:17
110
Bert van Gemeren
AV '47
1:04:08
1:03:58
111
Damy de Zwart
Waddinxveen
1:04:50
1:04:41
112
Mark Aarnink
Rotterdam
1:06:23
1:06:12
113
Giljam Aarnink
Waddinxveen
1:06:23
1:06:12
D10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Laura Baars
AV '47
44:47
44:43
2
Danïelle Merbis
AV '47
44:47
44:43
3
Brenda Schuurkamp
Den Haag
46:03
46:01
4
Baukje Verbruggen
AKU
48:18
48:13
5
Karin Vermeulen
Gouda
49:06
49:02
6
Debby Pellekooren
Rotterdam
50:46
50:38
7
Mary-Ann Moerman
Waddinxveen
50:46
50:38
8
Annerie de Gier
Antilope
51:16
51:11
9
Bianca Beijer
Krimpen aan de Lek
53:04
52:48
10
Else Faber
Antilope
53:52
53:43
11
Melissa Roos
Bodegraven
54:43
54:38
12
Anja Guldemond-de Jong
Boskoop
54:59
54:52
13
Gineke Hoogendoorn
AV '47
54:59
54:51
14
Claudia Litz
AV '47
55:24
55:15
15
Ria van den Berge
Waddinxveen
56:07
56:03
16
Gezina Atzema
Antilope
56:37
56:25
17
Marjan de Jong
AV '47
56:38
56:28
18
Suzanna Weijs
Waddinxveen
56:56
56:50
19
Angie Treebusch
Zoetermeer
57:02
56:59
20
Danielle Konijn
Antilope
57:41
57:29
21
Tamara Mourits
Waddinxveen
57:50
57:34
22
Monica van der Knaap
Rotterdam
57:54
57:46
23
Tanja Hoffmann
Utrecht
58:00
57:47
24
Anita Swarts
Hoofddorp
58:27
58:11
25
Karin Devilee
Gouda
59:26
59:21
26
Marjon Kuiper-van Leeuwen
Antilope
59:33
59:29
27
Yvonne Teunissen
Antilope
59:51
59:48
28
Danielle Kemper
Boskoop
1:00:27
1:00:14
29
Rosanne Vermond
Antilope
1:00:30
1:00:21
30
Lonneke Goei
Antilope
1:00:32
1:00:18
31
Edith Sybesma
Antilope
1:00:38
1:00:26
32
Laura Kooijmans
Alphen aan den Rijn
1:03:17
1:03:04
33
Henriette van Dijk
Triathlon
1:18:15
1:18:09
HWAND, SPORTIEF WANDEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gabe den Blanken
Gouda
2:11:52
2:11:50
DWAND, SPORTIEF WANDEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Zulayka Belliot
Gouda
2:11:52
2:11:52
2
Mariska Belliot
Gouda
2:11:52
2:11:52
www.uitslagen.nl
02-10-2016 16:48