Uitslagenlijst Eemsmondloop Uithuizermeeden

Uithuizermeeden - Zaterdag 1 oktober 2016

H, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Vos
Appingedam
34:01
34:00
2
Wynfrith Meijwes
Den Haag
34:07
34:05
3
Gerben Vermij
Leens
35:15
35:15
4
Maurice Smit
Delfzijl
36:06
36:05
5
Harmen Stam
Ten Boer
39:13
39:09
6
Ricardo Damminga
Baflo
40:12
40:10
7
Remco Nieuwenhuis
Leens
40:15
40:12
8
Derk Pestman
Spijk
43:00
42:57
9
Luuk Kruizinga
Aduard
43:04
42:56
10
Roy Lammertink
Twello
45:44
45:41
11
W.J.A. Kasemier
Hattum
47:16
47:12
12
Lex Doornbos
Groningen
49:28
49:05
13
Roelf Danhof
Baflo
53:47
53:39
14
David van Diepen
Groningen
56:05
56:05
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Stoffers
Appingedam
36:51
36:50
2
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
37:09
37:08
3
Ronald v.d. Haak
Aduard
37:22
37:19
4
Jasper Norder
Groningen
37:32
37:31
5
Sietze Jan Boer
Groningen
37:40
37:38
6
Remco Ooost
Lntens
38:14
38:13
7
Erik v. Dijken
Groningen
38:24
38:19
8
Fjodor van der sluijs
Gasselte
38:31
38:29
9
Aris Pestman
Spijk
41:42
41:40
10
Ab Slagter
Uithuizermeeden
42:06
42:03
11
Jaap Smith
Baflo
43:39
43:34
12
Eric Swijghuizen
Spijk
43:43
43:41
13
Adem Karaaslan
Uithuizen
43:49
43:47
14
Michiel Janssen
Uithuizermeeden
43:59
43:53
15
Marinus Janssen
Uithuizermeeden
44:34
44:28
16
Erwin Vos
Uithuizen
46:27
46:23
17
Marnix v.d. Brink
Groningen
47:37
47:13
18
Jakob de Vries
Bedum
49:48
49:41
19
Erik Danhof
Baflo
51:54
51:46
20
Rene Rijploeg
Uithuizermeeden
54:00
53:50
21
Erik Bakker
Uithuizermeeden
54:51
54:35
22
Arnod Rop
Enschede
56:03
55:42
23
Eddie Frankruijter
Bedum
58:10
57:44
24
Ronald Hendriksen
Visvliet
58:29
58:15
25
Jaco Poorten
Winsum
58:56
58:42
26
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:02:35
1:02:26
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klaas Brouwer
Zuidbroek
40:40
40:40
2
Wietze de Vries
Appingedam
41:33
41:27
3
Maarten Hoeksema
Groningen
42:45
42:43
4
Roelof Berends
Oudeschip
43:19
43:15
5
Jeroen Feringa
Garrelsweer
43:33
43:29
6
Renee Noordegraaf
Noordwolde
43:53
43:50
7
Bram Noordhuis
Appingedam
44:50
44:44
8
Jan Vos
Uithuizen
44:54
44:49
9
Andries Neutel
Appingedam
45:08
45:00
10
Menco v.der Berg
Thesinge
45:13
44:59
11
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
45:19
45:13
12
Meike Hoitsma
Kollum
45:37
45:34
13
Eric Helmantel
Eelde
45:48
45:42
14
Harry Koning
Roden
46:05
45:56
15
Jack Brondsema
Delfzijl
46:06
45:59
16
John Walker
Uithuizen
46:38
46:32
17
Martieu Wienke
Sauwerd
47:03
46:57
18
Bobby Broersma
Groningen
47:18
47:14
19
Gerik Mik
Sint Annen
48:29
48:13
20
Jan van Stee
Garrelsweer
48:43
48:38
21
Joost Kerkhoff
Loppersum
49:06
49:02
22
Ron Balkema
Appingedam
49:58
49:46
23
René van der Wal
Uithuizen
50:46
50:38
24
Kor Tillema
Uithuizen
51:22
51:01
25
Aart v.d. Berg
Groningen
1:01:27
1:01:00
26
Fiepko Coolma
Bedum
1:06:49
1:06:41
H60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
40:52
40:50
2
Henk Smit
Groningen
45:14
45:10
3
Jan Krans
Delfzijl
46:43
46:40
4
Jan Hendrik Polhhuijs
Spijk
46:47
46:44
5
Dirk Heun
Appingedam
47:13
47:06
6
Koos Durenkamp
Winsum
47:22
47:19
7
Wim Durenkamp
Wehe de Hoorn
49:49
49:39
8
Feike van Driesum
Uithuizermeeden
50:47
50:41
9
Nico Vierkant
Bedum
50:49
50:29
10
Jelle Slager
Usquert
50:49
50:29
11
Sebe Klevering
Spijk
52:35
52:32
12
Eppe Scholtens
Ooosternieland
53:22
53:12
13
Jan Helmantel
Ten Boer
54:10
53:59
14
Jan Langeland
Zuidlaren
56:31
56:20
15
Dirk Franssens
Saaksum
56:48
56:36
16
Fokko Dijkstra
Usquert
57:15
57:05
17
Ar Jansen
Stedum
57:28
57:17
18
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
57:39
57:29
19
Jan Franssens
Saaksum
59:12
58:53
20
Gerard Bakker
Appingedam
59:25
59:19
21
Johan Beitsema
Ten Boer
1:00:01
59:35
22
Joop Werkman
Bedum
1:00:53
1:00:29
V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Veldman
Delfzijl
45:54
45:51
2
Gwenda Vasse
Groningen
45:58
45:55
3
Mariska Bosch
Appingedam
49:13
49:07
4
Sylvia Overgaauw
Delfzijl
52:31
52:20
5
Josien Binnema
Eenrum
53:47
53:38
6
Annelies Kamminga
Middelstum
55:05
54:52
7
José Visscher
Groningen
57:30
57:18
8
Jenny van der Veen
Uithuizen
58:40
58:24
V40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
Eelde
43:18
43:16
2
Simone Binnema
Eenrum
44:55
44:50
3
Carla Frankruyter
Bedum
50:31
50:26
4
Linda Noordhuis
Appingedam
53:54
53:36
5
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
54:35
54:27
6
Trijn Tromp
Uithuizermeeden
55:21
55:14
7
Dorian van der Woude
Spijk
56:30
56:22
8
Janet Poolta
Winsum
58:56
58:42
9
Anita VOS
Uithuizen
59:08
58:48
10
Annelies Schaaphok
Uithuizen
59:46
59:26
11
Maria Oosten
Roodeschool
59:49
59:33
12
Dianne Boerema
Uithuizermeeden
1:01:06
1:00:50
13
Emmy Klein
Garsthuizen
1:02:00
1:01:42
14
Marike Goossen
Middelstum
1:02:04
1:01:43
15
Erna Veening
Noordwolde
1:02:27
1:02:02
16
Petra Buist
Noordwolde
1:02:27
1:02:02
17
Siegrid Bisschop-v.Wijk
Uithuizen
1:02:34
1:02:17
V50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aaltje Hovinga
Meeden
49:09
49:06
2
Ikkelien Cornelis
Blauwestad
52:17
52:11
3
Frouk v. Dijken
Loppersum
52:36
52:26
4
Aukje Woltjer
Steendam
55:40
55:32
5
Harma Kooi-Wieringa
Usquert
58:41
58:25
6
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
59:51
59:44
7
Linda van Vliet
Delfzijl
1:00:49
1:00:30
8
Jeanet Bakema
Loppersum
1:02:46
1:02:24
9
T. Doornbos
Appingedam
1:02:48
1:02:25
10
Aafjen van den Akker
Bedum
1:05:49
1:05:36
11
Janny Heller
Adorp
1:05:58
1:05:33
TRIM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Dagelet
Lellens
19:08
19:04
2
Sjors Slagter
Uithuizen
20:29
20:20
3
Frank Berghuis
Groningen
20:50
20:50
4
Olaf Groenbroek
Groningen
22:43
22:36
5
Alex Oskam
Onderdendam
22:53
22:48
6
Jeroen Werkman
Uithuizermeeden
23:07
22:55
7
Eltjo Kooi
Usquert
23:08
22:55
8
Jeroen Lueks
Groningen
23:19
23:14
9
Jan Willem Berghuis
Amsterdam
23:51
23:21
10
Jannie Laning
Groningen
23:54
23:50
11
Corné Rijzebol
Spijk
24:17
24:11
12
Stan Janssen
Uithuizermeeden
24:25
24:18
13
Geert Hubert
Zuidhorn
24:32
24:25
14
Bert van Popta
Uithuizen
24:34
24:12
15
Anita Bergeijk
Oldenzijl
24:43
24:21
16
Peter Klugkist
Uithuizermeeden
24:56
24:48
17
Niels Medemblik
Apeldoorn
24:57
24:42
18
Roelof Eltingh
Warffum
25:01
25:01
19
Hans Pinkster
Zuidhorn
25:12
25:08
20
Nico Sikkema
Groningen
25:25
25:15
21
Thomas Lueks
Groningen
26:13
26:08
22
Karel Mulder
Groningen
26:25
26:16
23
Marieke Bosma
Uithuizermeeden
26:42
26:36
24
Izebrand Hoek
Uithuizen
26:54
26:43
25
Erik Stam
Ten Boer
26:54
26:41
26
Sandra Bakker
Uithuizen
26:58
26:47
27
Erik Kloppenburg
Deventer
27:02
26:54
28
Alexander Zuidema
Uithuizen
27:13
27:01
29
Jose Bakker
Uithuizen
27:17
27:06
30
Kees de Vries
Hoogezand
27:20
27:07
31
Erwin Meinders
Westerlee
27:26
27:12
32
Robert Elzinga
Roodeschool
27:41
27:27
33
Jan-Geert Scholtens
Uithuizermeeden
27:42
27:27
34
Jan Scholtens
Uithuizermeeden
27:42
27:27
35
Marianne Ootjers
Groningen
27:56
27:52
36
Nienke Biesheuvel
Roodeschool
27:58
27:45
37
Kaiya Knevelbaard
Apeldoorn
28:06
27:51
38
Aafke Hoff
Uithuizen
28:40
28:17
39
Bertus Visscher
Garsthuizen
29:05
28:48
40
Eather Rook
Bedum
29:05
28:50
41
Daniëlle Kors
Ten Boer
29:07
28:54
42
Sander de Vries
Groningen
29:09
28:40
43
Bert Jansen
Usquert
29:19
28:57
44
Michel Tiggelaar
Uithuizermeeden
29:24
29:09
45
Harriët Koning
Roden
29:29
29:12
46
Erik Meinders
Weaterlee
29:34
29:20
47
Patrick Reitsema
Spijk
29:37
29:16
48
Maartje Wienke
Groningen
29:39
29:14
49
Binie Kuipers
Uithuizen
29:42
29:21
50
Piet Blauw
Delfzijl
29:50
29:22
51
Jose Spijk
Appingedam
29:54
29:40
52
Karlijn Mulder
Haren
30:00
29:50
53
Anita Haan
Uithuizermeeden
30:46
30:27
54
Renee Boerema
Uithuizermeeden
30:57
30:41
55
Elly de Vries-Pilat
Oosteinde
31:02
30:50
56
Mignon Hekkema
Middelstum
31:08
30:37
57
Ine Havenga
Uithuizermeeden
31:11
30:48
58
Barbro Melgert
Groningen
31:15
31:01
59
Jeanine van der Heiden
Uithuizermeeden
31:23
30:59
60
Magriet Klimp
Uithuizermeeden
31:25
31:02
61
Carla Zigterman
Uithuizermeeden
31:29
31:06
62
Anja Stoppels
Roodeschool
31:32
31:23
63
José Haan
Uithuizermeeden
31:33
31:24
64
Sabine Uil
Uithuizermeeden
31:41
31:41
65
Gea Slob
Roodeschool
31:54
31:37
66
Marita Pijper
Uithuizermeeden
31:55
31:37
67
Nina v.Gelderen
Amsterdam
31:56
31:26
68
Marion Booisma
Zijldijk
32:03
31:35
69
Marleen van der Molen
Uithuizermeeden
32:09
31:50
70
Gerben Feenstra
Zandeweer
32:18
32:18
71
Constance Schipper
Zijldijk
33:01
32:33
72
Kirsten Krook
Kantens
33:05
32:37
73
Berend de Winter
Uithuizermeeden
33:20
33:03
74
Johan Hekkema
Uithuizermeeden
33:25
33:11
75
Janco de Winter
Middelstum
33:29
33:12
76
Simone Smit
Uithuizermeeden
33:35
33:06
77
B. Heetebrij
Uithuizermeeden
33:36
33:07
78
Bert Holsteijn
Uithuizen
33:36
33:07
79
Joyce de Winter
Uithuizermeeden
33:41
33:25
80
Mignon Noordegraaf
Noordwolde
33:49
33:28
81
Janneke de Weert
Uithuizen
34:00
33:41
82
K.Smit
Oudeschip
34:01
33:41
83
Jan Vijge
Usquert
34:54
34:35
84
Hetty van der Molen
Ten Post
35:33
35:06
85
Karla Woldhuis
Ten Post
35:33
35:06
86
Anneke de Bruijn
Usquert
36:21
36:11
87
Susanna Wijsbeek
Zijldijk
36:39
36:26
88
Anke Bijma
Sauwerd
37:20
36:55
89
Daan Vaatstra
Winsum
38:06
37:41
90
Bert Vaatstra
Winsum
38:06
37:40
91
Janny Pathuis
Zijldijk
40:20
40:07
4MIJL, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeberis Ismeil
Baflo
21:30
21:30
2
Karel Niewkoop
Groningen
23:30
23:28
3
Gerben Zwerver
Winsum
29:16
29:07
4
Roelof Roffel
Bedum
29:48
29:47
5
Klaas Sminie
Woltersum
32:02
31:57
6
Daphne Tammenga
Bedum
34:48
34:33
7
Peter Kwant
Appingedam
35:51
35:40
8
Bianca Boerema
Appingedam
37:27
37:17
9
Hans Hol
Usquert
37:46
37:36
10
Ingrid v. Dalen
Oosternieland
38:22
38:10
11
Frits de Jager
Dokkum
38:22
38:11
12
Fred Wieringa
Uithuizen
39:03
38:45
13
Ben Kok
Kampen
39:46
39:20
14
Susan Werkman
Uithuizermeeden
40:13
39:56
15
Diana Schuiling
Uithuizermeeden
40:36
40:19
16
Lineke Ham
Warffum
41:18
40:56
17
Aletta Kornelis
Uithuizermeeden
46:19
46:13
Uitslagen, fotos en verslag op www.ommelanderloopcircuit.nl
www.uitslagen.nl
15-10-2016 11:50