Uitslagenlijst Run for Joyce

Oldebroek - Vrijdag 23 september 2016

J-8, 500 METER KIDSR
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Daan van Wijhe
Oosterwolde Gld
2008
1:58
1:58
2
Luc van de Weg
Oosterwolde Gld
2008
2:02
2:01
3
Job van Zuthem
Harderwijk
2009
2:05
2:05
4
Tijd Veldkamp
Wezep
2008
2:09
2:09
5
Thijs Ekkelekamp
Dalfsen
2009
2:16
2:15
6
Nathan Bruins
Elburg
2009
2:25
2:23
7
Simon Dickhof
Oldebroek
2009
2:27
2:26
8
Wouter Polinder
Kampen
2008
2:27
2:27
9
Sven van Norel
Oosterwolde Gld
2009
2:33
2:32
10
Gerrit Wensink
't Loo Oldebroek
2009
2:35
2:34
11
Joël van Boven
Oldebroek
2009
2:47
2:47
12
Xander van Dam
Elburg
2009
2:50
2:45
13
Jesse Slob
Heerde
2010
2:52
2:46
14
Joah Visser
Hattem
2010
2:57
2:50
15
Noël van Dam
Elburg
2011
3:03
3:00
16
Twan De Ruiter
Hattem
2010
3:10
3:04
17
Tim Mosterman
Dalfsen
2011
3:14
3:10
18
Melle Flier
Nunspeet
2013
3:23
3:14
19
Jelle Visser
Kampen
2011
3:28
3:26
20
Silas Flier
Nunspeet
2012
4:05
4:00
21
Micha Slob
Heerde
2013
4:48
4:38
22
Iven Veldman
Oosterwolde
2013
5:53
5:46
23
Sam Schuurman
Elburg
2014
6:13
6:13
M-8, 500 METER KIDSR
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Kiki Vlieger
Elburg
2008
2:04
2:03
2
Silke Puttenstein
Wezep
2008
2:05
2:05
3
Anna Dickhof
Oosterwolde Gld
2008
2:19
2:17
4
Naomi Wastenecker
Oosterwolde Gld
2009
2:24
2:22
5
Brenda Wensink
't Loo Oldebroek
2008
2:25
2:24
6
Nina Visser
Kampen
2009
2:25
2:24
7
Linda Wolfsen
Oosterwolde Gld
2008
2:30
2:28
8
Naema Boeve
Oldebroek
2009
2:34
2:34
9
Britt Polinder
Oosterwolde Gld
2009
2:39
2:38
10
Lotte van 't Hof
Oosterwolde Gld
2011
2:48
2:47
11
Sara van Zuthem
Harderwijk
2011
2:50
2:48
12
Tess Bruins
Elburg
2009
3:00
2:56
13
Emma Prophitius
Elburg
2009
3:07
3:03
14
Esmee Bonestroo
Nunspeet
2011
3:15
3:13
15
Lieke Mosterman
Dalfsen
2014
3:20
3:09
16
Lynn Visser
Hattem
2012
3:31
3:23
17
Kim Heshusius
Kamperveen
2009
3:35
3:33
18
Yenthe Bruinink
Elburg
2012
3:36
3:36
19
Leona Dijkman
Dalfsen
2013
3:38
3:29
20
Jula Hofma
Nunspeet
2012
3:39
3:34
21
Amber Wastenecker
Oosterwolde Gld
2012
3:42
3:39
22
Sanne van Loo
Oosterwolde
2012
3:44
3:40
23
Sanne Bruins
Elburg
2011
3:56
3:53
24
Lotte van Olst
Elburg
2013
4:12
4:05
25
Hayley Nitrauw
Zwolle
2012
4:14
4:11
26
Isa Uitslag
Hattem
2013
4:27
4:22
27
Noa Top
Wezep
2012
4:53
4:44
28
Ebba van Boven
Oldebroek
2013
5:01
4:54
29
Lauren Kamphuis
Kampen
2013
6:00
5:54
J9-12, 1000 METER KIDS
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Sam van Emmerik
Epe
2004
3:28
3:27
2
Maikel Potkamp
Heerde
2006
3:39
3:38
3
Rick Pleiter
Elburg
2004
3:40
3:39
4
Mart van de Weg
Oosterwolde Gld
2007
3:50
3:48
5
Sven van Enk
Wezep
2006
4:05
4:04
6
Wessel Lindeboom
Dalfsen
2004
4:12
4:08
7
Micha van Dijk
Oosterwolde Gld
2005
4:15
4:13
8
Mart Veldkamp
Wezep
2006
4:21
4:20
9
Sander van der Beek
Wezep
2005
4:22
4:19
10
Jermi Klein Nagelvoort
Oldebroek
2006
4:35
4:35
11
Sander Mekelenkamp
Nunspeet
2007
4:36
4:35
12
Mark Ekkelenkamp
Dalfsen
2005
4:46
4:42
13
Jan Polinder
Doornspijk
2007
4:57
4:53
14
Onno vd Wetering
Noordeinde
2008
4:57
4:55
15
Aaron Polinder
Doornspijk
2005
4:57
4:54
16
Bart Wttingen
Oosterwolde Gld
2006
5:02
5:00
17
Ruben Mekelenkamp
Nunspeet
2005
5:03
5:03
18
Marek Dijkgraaf
Nunspeet
2005
5:03
5:01
19
Boaz Dickhof
Oldebroek
2006
5:10
5:09
20
Tobias van Boven
Oldebroek
2007
5:19
5:17
M9-12, 1000 METER KIDS
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Iris Bredewolt
Epe
2003
3:49
3:49
2
Luena Spijkerboer
Elburg
2005
3:56
3:56
3
Ella van den Bosch
Wezep
2004
4:03
4:03
4
Noor Mosterman
Dalfsen
2005
4:09
4:05
5
Mirte Puttenstein
Wezep
2004
4:15
4:14
6
Jiska van Boven
Oldebroek
2004
4:23
4:20
7
Loïs van Zuthem
Harderwijk
2006
4:34
4:33
8
Ying Steenbergen
Wapenveld
2005
4:36
4:34
9
Merel Doornbos
Zwolle
2005
4:38
4:35
10
Linnea van Boven
Oldebroek
2006
4:42
4:39
11
Iris Doornbos
Zwolle
2007
4:47
4:44
12
Anouk Ekelekamp
Dalfsen
2007
4:47
4:43
13
Elza vd Wetering
Noordeinde
2007
4:48
4:46
14
Tess Vlieger
Elburg
2004
4:49
4:48
15
Sam van Enk
Wezep
2005
4:51
4:48
16
Nathalie Lans
Wezep
2005
4:52
4:50
17
Florann Geijsen
Wezep
2006
5:10
5:07
18
Celine van de Kamp
Oldebroek
2006
5:26
5:24
19
Anna Loïs Docter
Oosterwolde
2008
5:42
5:42
20
Lotte Boeve
Oldebroek
2005
5:56
5:51
21
Emma van het Ende
Oldebroek
2006
5:59
5:54
22
Isabelle Vriesema
Oosterwolde Gld
2007
6:09
6:08
23
Felicia Docter
Oosterwolde
2010
6:11
6:07
24
Amy van Boven
Oldebroek
2004
6:24
6:22
25
Meike Klaaijsen
Oosterwolde Gld
2006
6:25
6:20
26
Sanne Huenestein
Oosterwolde
2007
6:59
6:55
MAN, 2.5 KILOMETER W
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Emiel Post
Wezep
1993
8:07
2
Rudolf Huberts
Wezep
1984
10:09
3
Carlo van Dijk
Oldebroek
1979
10:26
4
Jan Post
Hattem
1991
12:29
5
Peter de Ruiter
Hattem
1982
13:11
6
Geurard Wajer
Hulshorst
1964
13:14
7
Herwin Bonestroo
Nunspeet
1982
13:55
8
Henri Kamphuis
Kampen
1981
13:57
9
Erwin van Norel
Oldebroek
1973
17:14
10
Ben Schreurs
't Loo Oldebroek
1957
18:43
VROUW, 2.5 KILOMETER W
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Iris Bredewok
1980
10:08
2
Luena Spijkerboer
Elburg
2000
10:39
3
Annemarie ter Weijden
Hattemerbroek
1969
12:34
4
Ruth Polinder
Doornspijk
2003
12:46
5
Jantine Wajer
Hulshorst
1993
14:57
6
Marilene ter Weijden
Hattemerbroek
2004
15:25
7
Diana Wagenaar
Hattem
1979
15:39
8
Annet Buter
Hattem
1974
15:40
9
Maud van Norel
Oldebroek
2003
17:13
10
Wendy van Veldhuisen
Hardenberg
1991
17:28
11
Trudie Kruijff
Almere
1964
18:43
MAN, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sander Kloosterziel
Wezep
1998
16:45
2
Bas Mekking
Heerde
1977
16:59
3
Stef Alkema
Zwolle
1998
17:53
4
Martijn Schakelaar
Hattem
1974
18:01
5
Gert Jan Tichelaar
Oldebroek
1957
18:29
6
Erik-Jan Korenberg
Oldebroek
1994
18:45
7
Bernard Nitrauw
Zwolle
1980
18:51
8
Jaap Schoonhoven
Oosterwolde Gld
1981
19:09
9
Eric Kloosterziel
Wezep
1961
19:21
10
Erwin Veldkamp
Wezep
1979
19:21
11
Wim Vlieger
Elburg
1973
19:26
12
Henrik Drost
Doornspijk
1996
19:36
13
Gerhard Lokhorst
Doornspijk
1985
19:53
14
Leon Borst
Wezep
1999
20:12
15
Aart Jan Vierhout
Nunspeet
1988
20:15
16
Francis van Olst
Elburg
1976
20:17
17
Rik van der Linde
Oldebroek
1997
20:28
18
Gerard Kroes
Oldebroek
1970
20:30
19
Jurrian Kroneman
Hulshorst
1987
20:52
20
Age Salverda
't Harde
1990
21:05
21
Wilbert van de Weg
Oosterwolde Gld
1978
21:13
22
Daan Luiting
Harderwijk
2001
21:18
23
Erik Wolf
Oldebroek
1982
21:24
24
Hanno Salverda
't Harde
1996
21:40
25
Bert Uitslag
Hattem
1985
21:47
26
Peter Morrenhof
Hattemerbroek
1988
21:51
27
Justin Meijberg
Wezep
1997
22:19
28
Frans Mosterman
Dalfsen
1980
22:24
29
Jan Postma
's Heerenbroek
1968
22:35
30
Ronald van Hattem
Oldebroek
1974
22:41
31
Jaap Schoonhoven
Oldebroek
1966
22:42
32
Robin Bruins
Elburg
1979
22:42
33
Henk van Asselt
Oosterwolde Gld
1986
23:17
34
Jan van der Linde
Oosterwolde Gld
1996
23:18
35
Jan Borgers
Wezep
1963
23:22
36
Bernard Franken
Oldebroek
1987
23:26
37
Ruben van Zuthem
Harderwijk
1982
23:41
38
Gerco van Olst
Elburg
1983
23:52
39
Jarin Dijkgraaf
Nunspeet
2002
24:06
40
Mark Jan van Meulen
Hattem
1976
24:08
41
Roelof Vis
Nunspeet
1954
24:28
42
Eibert Dijkgraaf
Nunspeet
1969
24:46
43
Gerrit Wolff
Wezep
1969
24:49
44
Colin Pelleboer
Elburg
1983
24:56
45
Erwin Pelleboer
Kampen
1976
24:56
46
Joost van den Brink
Heerde
1974
24:58
47
Richard Pelleboer
Elburg
1978
25:09
48
Wilbert van Norel
Oosterwolde Gld
1978
25:47
49
Erik Bastiaan
Hulshorst
1994
26:00
50
Eger Dijkgraaf
Oene
1991
26:00
51
Jan Mekelenkamp
Nunspeet
1978
26:09
52
Klaudio Hofman
Nunspeet
1970
26:13
53
Dennis vd Schootbrugge
Oldebroek
1985
26:39
54
Jan Steenbergen
Wapenveld
1966
27:42
55
Eduard Docter
Oosterwolde
1975
27:57
56
Gerrit Jan Wolf
Oldebroek
1950
27:58
57
Wilfred van de Kamp
Oldebroek
1969
28:21
58
Evert Grolleman
Oldebroek
1965
28:33
59
Geert Prophitius
Elburg
1983
28:39
60
Johan van Santen
Amersfoort
1953
29:08
61
Gert-Jan Eghuizen
Wezep
1969
29:17
62
Jesse van Boven
Oldebroek
2002
29:25
63
Henry Raggers
't Harde
1990
29:27
64
Henk Juffer
Nunspeet
1941
29:28
65
Henk Luiting
Harderwijk
1962
29:41
66
Ben Kok
Kampen
1970
30:20
67
Frank Rotman
Wezep
1988
31:47
68
Klaas van Olst
Oosterwolde Gld
1950
32:03
VROUW, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Annerieke Plette
Oosterwolde
2003
21:19
2
Cora Kloosterziel
1963
21:21
3
Linda Polinder
1980
23:08
4
Reinalde Nagelhout
Oldebroek
1988
23:37
5
Ailina Verhoek
Nunspeet
1988
25:11
6
Aaltje Post
Wezep
1971
25:29
7
Renate Kroes
Oldebroek
1973
26:15
8
Ilse van Boven
Oldebroek
2000
27:37
9
Inge Mulder
Oldebroek
2000
27:38
10
Marion Schipper
Oosterwolde Gld
1969
27:55
11
Noa Hofman
Nunspeet
2002
28:16
12
Jacquelien Eghuizen
Wezep
1970
28:33
13
Jantina van den Bosch
Wezep
1968
28:53
14
Chantal Mulder
Oldebroek
1998
28:58
15
Ria Jansen
Elburg
1951
29:02
16
Linda van den Essenburg
Wezep
1987
29:45
17
Karin Buxtorff
Oldebroek
1984
30:16
18
Marleen Hoekstra
Kraggenburg
1990
31:25
19
José Beltman
Wezep
1997
31:28
20
Saskia Mosterman
Dalfsen
1983
31:45
21
Joyce Krist
Zwolle
1996
31:46
22
Karen Anne van Dorp
Oosterwolde Gld
1962
31:55
23
Alice Metzger
Elburg
1971
31:59
24
Anne-Marie Mostenman
Dalfsen
1973
32:33
25
Aletta Steenbergen
Wapenveld
1966
32:43
26
Ans Nijhoff
Elburg
1953
33:14
MAN10, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Wilco Hermens
Zwolle
1996
39:08
2
Michiel Bronsink
Oldebroek
1985
39:30
3
Bart Hofman
1985
39:43
4
Marc van der Linde
Oosterwolde
1973
39:46
5
Rob Hammenga
Harderwijk
1983
40:35
6
Henk-Jan Wastenecker
Oldebroek
1982
40:51
7
Remco Groot Beumer
Raalte
1977
40:53
8
Henri Plender
't Loo Oldebroek
1970
41:32
9
Aalt Wensink
't Loo Oldebroek
1978
41:41
10
Henri van 't Hof
Oosterwolde Gld
1980
41:50
11
Leonard van de Wetering
't Harde
1970
42:28
12
André Wieberdink
Elburg
1967
43:16
13
Gert Bartels
Zwolle
1969
43:20
14
Michiel Meijerink
1988
43:26
15
Gerrit Lokhorst
Elburg
1974
43:28
16
Henk Stoel
Nunspeet
1967
44:07
17
Maarten Hanekamp
Elburg
1984
44:11
18
Hans van Renselaar
Elburg
1970
44:31
19
Wim van het Ende
Oldebroek
1968
45:11
20
Hilbert Kraaij
Elburg
1980
45:17
21
Cor van Beek
Kraggenburg
1986
45:27
22
MG Hofstee
Elburg
1999
45:32
23
Mark van Dam
Elburg
1981
45:47
24
Alco Brink
Kampen
1976
46:36
25
Marco van Barneveld
Kampen
1976
47:12
26
Wim van de Poll
Oldebroek
1961
47:15
27
Martin Rotman
Wezep
1959
47:34
28
Jaap-Jan Slob
Heerde
1990
47:38
29
Marco Haddeman
Nunspeet
1973
48:16
30
Drikus van de Schootbrugge
Oldebroek
1953
48:25
31
Arjan Hiemstra
Zwolle
1984
48:43
32
Barry Feijen
1983
49:12
33
Erik Wijnne
Oosterwolde Gld
1988
49:48
34
Dick Scholten
Wezep
1995
50:02
35
Laurens van der Vegte
Elburg
1971
50:54
36
Marc Dorst
1993
51:05
37
Henry Schuurman
Elburg
1982
51:09
38
Jonathan Dickhof
Oosterwolde
1983
51:11
39
Gerrit Veldkamp
Oldenbroek
1959
51:18
40
Gerard Radstraat
Meerkerk
1962
51:20
41
Rene Hofstee
Elburg
1958
51:30
42
Jaap vd Kolk
Elburg
1959
51:37
43
Wim Westerink
Wezep
1958
51:47
44
Willem Flier
Oldebroek
1957
52:00
45
Wim Schipper
Oosterwolde Gld
1969
52:13
46
Frans de Lange
Elburg
1965
52:21
47
Gerrit Wensink
'T loo
1947
53:47
48
Gerrit Dorgelo
Hardenberg
1990
57:27
49
Aart Krooneman
Elburg
1963
1:00:13
50
Hans Siefers
Kampen
1957
1:06:17
VRO10, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Erna van Es - Keen
Wezep
1976
43:34
2
Arenda Schimmel
Zwolle
1983
44:34
3
Paulien van Boven
Oldebroek
1980
45:30
4
Hetty Wierenga-Groen
Wezep
1972
46:01
5
Hermine van 't Hul
Elburg
1978
47:41
6
Wencke Beerens
Raalte
1979
47:42
7
Marrie de Kreek
Oosterwolde Gld
1965
48:26
8
Simone Zuet
Nunspeet
1970
49:51
9
Nicole Hofstee
Elburg
1987
50:15
10
Jenny van 't Hof
Elburg
1971
51:22
11
Marjorie van den Brink
Heerde
1974
51:32
12
Linda Vlieger
Elburg
1975
51:38
13
Debora van Boven-Flier
Oldebroek
1980
53:22
14
Inge Schipper
Oosterwolde Gld
1995
54:11
15
Anna Maria Flier
Nunspeet
1982
58:05
16
Auk Siefers
Kampen
1958
1:06:17
www.uitslagen.nl
23-09-2016 20:55