Uitslagenlijst 9e Zorgmarathon

Arnhem - Vrijdag 23 september 2016

MAN, MANNEN TEAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Nijhof
SHL De Roadrunners
15:55
2
Widolf Gakes
SHL De Roadrunners
15:57
3
Maurice Pieterson
SHL De Roadrunners
16:16
4
Peter Guiljam
SHL De Roadrunners
16:17
5
Frank Roos
Estinea1
16:17
6
William de Wilde
SHL De Roadrunners
16:22
7
Maurice Pieterson
SHL De Roadrunners
16:37
8
Mieke Aanen
SHL De Roadrunners
16:37
9
Peter Guiljam
SHL De Roadrunners
16:41
10
Wim Brinkman
Estinea1
16:46
11
Wim Jentink
Estinea1
16:53
12
Geert Wevers
Estinea1
16:56
13
Edmund Boering
SHL De Roadrunners
16:58
14
Erwin Wamelink
Estinea1
17:07
15
Wim Brinkman
Estinea1
17:07
16
Gerrit Ormel
Estinea1
17:40
17
Geert de Lange
SHL De Roadrunners
18:05
18
Roy Ebbers
Estinea1
18:20
19
Andre Bruil
Estinea1
18:37
20
Holmer Bruggink
Estinea1
18:38
VROUW, VROUWEN TEAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjolein Klein Sessink
Sensire
17:48
2
Marjolein Klein Sessink
Sensire
19:24
3
Josien van Wingerden
Zuidwester Team 1
20:05
4
Anita Bosman
Icare
20:07
5
Annelies Wesselink
Elver Dames
20:35
6
Rixt Kuipers
Icare
20:46
7
Josien van Wingerden
Zuidwester Team 1
21:11
8
Henriette Wolbrink
Elver Dames
21:12
9
Anita Bosman
Icare
21:29
10
Leanne Heij
Zuidwester Team 1
21:35
11
Leanne Heij
Zuidwester Team 1
21:37
12
Marry de Lange
Baalderborg Groep 2
21:59
13
Marry de Lange
Baalderborg Groep 2
22:22
14
Maartje Klein Falckenborg
Elver Dames
22:24
15
Lyset Koers
Icare
22:40
16
Irma Zandt
Baalderborg Groep 2
23:01
17
Miranda Eekelder
Sensire
23:01
18
Miranda Eekelder
Sensire
23:09
19
Judith Mulder
Elver Dames
23:18
20
Ine Tempel
Sensire
23:32
21
Monica Fokkema
Icare
23:33
22
Jose Schavemaker
Zeister Buurt Sisters
23:45
23
Irma Zandt
Baalderborg Groep 2
23:45
24
Tracy Postma
Zuidwester Team 1
23:55
25
Ine Tempel
Sensire
24:03
26
Naomi van der Laan
Zuidwester Team 1
24:04
27
Aimée Roumans
Baalderborg Groep 2
24:18
28
Annemieke Duits
Team STMG
24:29
29
Jeanet Vonder
Baalderborg Groep 2
24:29
30
Mirjam van der Laan
Baalderborg Groep 2
24:36
31
Naomi van der Laan
Zuidwester Team 1
24:53
32
Lisette Jolink
Elver Dames
24:56
33
Mirjam van der Laan
Baalderborg Groep 2
25:04
34
Henri Bernsen
Vitez
25:05
35
Dianne Ketelaar
Elver Dames
25:16
36
Aimée Roumans
Baalderborg Groep 2
25:21
37
Dianne Jansen Holleboom
Baalderborg Groep 2
25:27
38
Yvonne Schuppers
Zuidwester Team 1
25:45
39
Erica Geurts-Arends
Team STMG
25:47
40
Geziena van Boggelen
Team STMG
26:05
41
Saskia Klein Reesink
Elver Dames
26:19
42
Debbie te Molder
Elver Dames
26:20
43
Karin Haijtink
Sensire
26:22
44
Lisanne de Boer
Icare
26:52
45
Gerda van Stee
Zuidwester Team 1
27:05
46
Erica Smeitink
Sensire
27:10
47
Petra van Ginkel
Zeister Buurt Sisters
27:12
48
Nick Smink
Team STMG
27:21
49
Gea Bakker
Zeister Buurt Sisters
27:37
50
Geziena van Boggelen
Team STMG
27:45
51
Geziena van Boggelen
Team STMG
27:46
52
Jan- Willem Uilenreef
Zeister Buurt Sisters
27:59
53
Gerda van Stee
Zuidwester Team 1
28:12
54
Anja Rhebergen-Jolink
Team STMG
28:12
55
Erica Smeitink
Sensire
28:14
56
Marieke Smits
Elver Dames
28:27
57
Paulien Schoenaker
Sensire
29:00
58
Anja Rhebergen-Jolink
Team STMG
29:38
59
Joyce van Dopperen
Team STMG
29:46
60
Karien Huisman
Zeister Buurt Sisters
30:13
61
Tineke de Wit
Zeister Buurt Sisters
30:50
62
Ellen Wentink- Aalbers
Elver Dames
31:51
63
Wilma Heijneman- Pouwels
Team STMG
32:25
64
Marianne Bernsen
Icare
32:59
65
Henrianne Arling
Icare
33:07
66
Jessica Klutz
Zeister Buurt Sisters
33:11
67
Tamara van Lemel
Icare
33:31
68
Anita de Gooyer
Icare
34:21
69
Heleen Veldboer
Zeister Buurt Sisters
34:22
70
Lisan Ensink
Vitez
34:23
71
Lonneke Dijk
Vitez
38:17
72
Jorinka Oosterveld
Vitez
38:19
73
Karin Niers-Lubbers
Vitez
39:15
74
Geesje Kreeft
Vitez
41:48
75
Angelique Paardekooper
Vitez
41:48
76
Iris van der Heide
Vitez
42:15
77
Liesette Roosken
Vitez
42:58
GEM, GEMENGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Meijer
NZa
15:04
2
Carlo Commeren
prismaatjes
15:08
3
Laurens Kersten
Leo's lopers
15:20
4
Merlijn Trouw
DeSeizoenen team 1
15:28
5
Gerrit Voortman
De Trans
15:40
6
Elwis Dedic
Triade 1
15:44
7
Jefry Visser
Triade 1
15:47
8
Michiel Swenneker
Amerpoort 4
15:50
9
Edgar Schwandt
VGZ 3
15:51
10
Peter Lensselink
DeSeizoenen team 1
15:52
11
Stef Harweg
Zorgbelang
15:57
12
Renee Vuijst
Leekerweide 2
16:01
13
Laurens Kersten
Leo's lopers
16:02
14
Richard Bruinink
Naarderheem 1
16:04
15
Ludger Stuijt
Norschoten
16:10
16
Tim Visser
Team Harting-Bank
16:14
17
Kira
SHL Ringels
16:20
18
Walter Verkuil
NZa
16:26
19
Arjan vd Schaaf
Team Harting-Bank
16:27
20
Startnummer 1985
Meeůs Gezondheidszorg
16:28
21
Tim Kamp
Sprank 1
16:30
22
Aly
BCM runners
16:32
23
Joost Doelman
VGZ 3
16:33
24
Joost Doelman
VGZ 3
16:34
25
Tim Visser
Team Harting-Bank
16:39
26
Henk van Laar
Accolade Zorg
16:39
27
Henk van Laar
Accolade Zorg
16:39
28
Jean-Paul van Hunen
WZH Team 1
16:42
29
Erik Langeveld
NZa
16:45
30
Marije Kaat
Naarderheem 1
16:50
31
Henk Dimmendaal
Team GGNet snel
16:52
32
Wouter Versluis
Amerpoort 4
16:54
33
Annerieke
SHL Ringels
16:56
34
Edgar Schwandt
VGZ 3
16:57
35
Arne van der Wiele
Leekerweide 1
16:58
36
Startnummer 1719
Team Medipoint
17:02
37
Arjan vd Schaaf
Team Harting-Bank
17:02
38
Dion Langeveld
GelRent2
17:02
39
Steven
SHL Ringels
17:03
40
Sjors Klijzen
Zorgbelang
17:04
41
Ilias Abba
SHL Antilope
17:06
42
Arjan Kant
Team Medipoint
17:06
43
Hessel Lodder
Zorggroep Noordwest-Veluw
17:07
44
Henk Veurman
Azora 2
17:08
45
Matthijs Terpstra
Movisie
17:10
46
Matthias Herlaar
Driestroom 2
17:11
47
Frank Nijs
SHL Zorgt Vast Goed
17:14
48
Patrick Vriend
SHL Noordwest-Nederland
17:14
49
Yari Rietveld
Triade 1
17:17
50
Michiel Maerten
Team Harting-Bank
17:19
51
Wilma Smith
WZH Team 1
17:20
52
Erik Janssen
Sprank 1
17:20
53
Dineke Eilander
Leo's lopers
17:21
54
Mark Dubbelboer
De Trans
17:21
55
Phil de Lange
DeSeizoenen team 1
17:21
56
Wouter Versluis
Amerpoort 4
17:24
57
Sander Tuijn
VGZ 3
17:24
58
Rutger van Hutten
T&H
17:26
59
Marnelle de Groot
NZa
17:28
60
Driss Abbassi
RIBW Jeugd Arnhem
17:28
61
Arne van der Wiele
Leekerweide 1
17:30
62
David Houtman
Abrona
17:30
63
Arjan Fuite
Philadelphia 2
17:32
64
Henri Rutgers
NZa
17:33
65
Joris Joos Ormel
Speldienst bouwhuis
17:34
66
Dion Langeveld
GelRent2
17:35
67
Michiel Maerten
Team Harting-Bank
17:35
68
Foof Allebas
Tangenborgh
17:37
69
Henk Veurman
Azora 2
17:40
70
Jacques van Kleef
Anton Constandse TOP
17:41
71
Frank Nijs
SHL Zorgt Vast Goed
17:41
72
Roy te Lintelo
Bouwhuislaan 8
17:42
73
Jozua Suitela
team 6
17:43
74
Tom Lammers
Team GGNet recreatief oud
17:43
75
Antoine Kuijpers
Meeůs Gezondheidszorg
17:44
76
Evert van Rest
Movisie
17:44
77
Wendy Dijkman
Anton Constandse FUN
17:46
78
Stefanie Brands
Triade 3
17:46
79
Harry Sanders
VGZ 3
17:46
80
Koen Zijlstra
Olmenes 2
17:48
81
Mieke Aanen
SHL Vitaal
17:49
82
Martie Ressing
VGZ 3
17:50
83
Esther van Hesselingen
Leekerweide 1
17:50
84
Ido Verbree
Intrakoop 1
17:51
85
Kees Broekhuizen
WZH Team 2
17:52
86
Imre Huitink
Team GGNet snel
17:52
87
Harry Sanders
VGZ 3
17:52
88
Ruwan Henrichs
Triade 1
17:53
89
Dineke Eilander
Leo's lopers
17:54
90
Ernest Smeets
DeSeizoenen team 1
17:54
91
Robin Rossenl
Team GGNet snel
17:54
92
Sander Tuijn
VGZ 3
17:54
93
Roy Schouten
IdB loopt doOR
17:55
94
Zakaria Ezzine
Anton Constandse TOP
17:55
95
Marjan Brand
Philadelphia 1
17:56
96
Mark Verhoeven
Elver Snel
17:56
97
Roel Kamphorst
SHL Antilope
17:59
98
Esther van Hesselingen
Leekerweide 1
18:00
99
Willem Max
Sportief samenzijn
18:00
100
Startnummer 1986
Meeůs Gezondheidszorg
18:00
101
Harmen Lustig
Leekerweide 2
18:01
102
Michiel Rothman
Bouwhuislaan 8
18:03
103
Henri Koelewijn
VenIJ
18:04
104
Driss Abassii
RIBW Jeugd Arnhem
18:04
105
Taylan Kucuk
Boksacademie
18:05
106
Herre Groen
Geen smoesjes!
18:05
107
Harm Thiessens
Team GGNet snel
18:05
108
Matthijs van der Meulen
Sprank 1
18:06
109
Marthijs Middelburg
Leekerweide 1
18:06
110
Kees Posthumus
Olmenes 2
18:07
111
Martin Pakvis
Anton Constandse TOP
18:08
112
Henk Lenderink
SHL Op de sloffen
18:08
113
Marc Mulder
SHL Noordwest-Nederland
18:09
114
Glenn Kuiper
Middin 1
18:10
115
Jan Willem van den Dool
WZH Team 2
18:10
116
Niek Bosch
Speldienst bouwhuis
18:10
117
Paul de Bruin
SHL RVL Regiokantoor
18:11
118
Wieger Vreeke
Triade 1
18:13
119
Marcel Versteeg
Bartiméus
18:13
120
Ivan Sie
Geen smoesjes!
18:13
121
Rob Jager
Amaris 2
18:14
122
Igor Perraid
Team 5
18:14
123
Carlos Jaramillo Luna
Florence
18:14
124
Ivan Sie
Geen smoesjes!
18:14
125
Michael Jansen
WZH Team 2
18:14
126
Jacques van Kleef
Anton Constandse TOP
18:15
127
Ivar van der Til
Tangenborgh
18:18
128
Joep Tulp
DeSeizoenen team 1
18:20
129
Ronald van Aalten
DeSeizoenen team 1
18:22
130
Tom Lammers
Team 2 recreatief ouderen
18:22
131
Anoek Admiraal
Raamwerk
18:23
132
Ivan Sie
Geen smoesjes!
18:24
133
Deliaan van Eerden
Nieuwstad
18:25
134
Einbert van Rees
Philadelphia 1
18:26
135
Ambrich Bechan
Triade 1
18:27
136
Arie Schot
De Lange Wei
18:27
137
Henri Rutgers
NZa
18:29
138
Mike van der Staal
team 6
18:30
139
Edwin Denekamp
Elver Snel
18:31
140
Wout Brinkman
Isala
18:33
141
Eveline van Looijengoed
Zorggroep Noordwest-Veluw
18:34
142
Sidney Mac Gillavry
Amerpoort 4
18:34
143
Laurens Kruijmer
NZa
18:34
144
Jocko Koster
alsikopmijnhoogte.com
18:34
145
Ido Verbree
Intrakoop 2
18:35
146
Marcel Versteeg
Bartiméus
18:35
147
Jozua Suitela
team 6
18:36
148
Joost Geerlings
Intrakoop 2
18:37
149
Jos Knaapen
Isala
18:38
150
Niels Verhaegh
De Passerel
18:38
151
Peter Hicks
GelRent1
18:39
152
Wilco de Lijster
BMC Implementatie
18:40
153
Tom Hospers
De Trans
18:40
154
Erwin Booij
Isala
18:40
155
Pieter Spee
SHL Advisium
18:41
156
Rein Scholten
Team GGNet snel
18:41
157
Jolanda van Heezik
VenIJ
18:41
158
Joos Eggink
GelRent2
18:42
159
Michiel van Schaffelaar
AxionContinu
18:42
160
Fons Nieuwenhuis
Elver 1
18:42
161
Martijn Mesker
Anton Constandse TOP
18:42
162
Ronald van Aalten
DeSeizoenen team 1
18:43
163
Marthijs Middelburg
Leekerweide 1
18:43
164
Sergiovan Well
Dichterbij Waterkwartier
18:43
165
Attie Bouman
Philadelphia 4
18:43
166
Martie Ressing
VGZ 1
18:44
167
Matthijs van der Meulen
Sprank 1
18:45
168
Vincent Koekkoek
Naarderheem 1
18:45
169
Edwin Denekamp
Elver Snel
18:47
170
Jefry Visser
Triade 1
18:48
171
Toon Boonman
Dichterbij Waterkwartier
18:48
172
Wiron Mosterd
Middin 2
18:49
173
Daniel de Kruijf
SHL Zorgt Vast Goed
18:51
174
Erwin Booij
Isala
18:51
175
Rob Jager
Amaris 2
18:52
176
Carlo Commeren
prismaatjes
18:53
177
Dennis Bloemraad
Leekerweide 1
18:53
178
Startnummer 1988
Meeůs Gezondheidszorg
18:53
179
Stef Gerbrandy
Philadelphia 2
18:54
180
Anoek Admiraal
Raamwerk
18:54
181
Beyros Khan
Boksacademie
18:54
182
Gjerrit Leuverink
SHL RUN M&C
18:55
183
Kees van Oijen
Middin 1
18:56
184
Rommy Slijderink
Triade 1
18:57
185
Ivan Vermeulen
NZa
18:58
186
André Verheul
Attent 3
19:00
187
Hans van Beusekom
GGZ Delfland 2
19:00
188
Gerrit Poortman
SDB Groep
19:00
189
Frank Geutjes
SHL RVL Thedingsweert
19:00
190
Django Kimmel
Boksacademie
19:02
191
Delano Piket
Humanitas 4
19:02
192
Gert Jan de Haan
Zorggroep Noorderboog
19:03
193
Hans Witte
SDB Groep
19:03
194
Jesse Mulder
Rappe Rinners
19:05
195
Paul ten Hoeve
Anton Constandse TOP
19:05
196
Wim Jutten
GelRent1
19:05
197
Herre Groen
Geen smoesjes!
19:05
198
Peter Hicks
GelRent1
19:05
199
Rogier Dijkstra
Philadelphia 2
19:06
200
Marcel Elferink
De Lichtenvoorde
19:06
201
Erwin Booij
Isala
19:08
202
Paul Oostveen
Baalderborg Groep 1
19:09
203
Jesse Mulder
Rappe Rinners
19:10
204
Arend van der Helm
DeSeizoenen team 1
19:10
205
Vincent Jansen
De Passerel
19:10
206
Len Groenewold
De Trans
19:12
207
Marieke Bosch
Opella 2
19:12
208
Hans Witte
SDB Groep
19:12
209
Joost Geerlings
Intrakoop 1
19:13
210
Fabian Krus
Elver Snel
19:13
211
Matthijs Boers
de brander
19:13
212
Peter Verhagen
GGZ Delfland 2
19:13
213
Robin Rossen
Team GGNet snel
19:14
214
Martijn Hendriksen
Driestroom
19:14
215
Mark Spekle
Innoforte
19:15
216
Mike van Haren
Berkenhove
19:15
217
Manno van der Sluis
DeSeizoenen team 1
19:15
218
Clio Scholing
NZa
19:16
219
Rene Langeslag
Triade 3
19:16
220
Anja Rienstra
Anton Constandse TOP
19:16
221
Lisanne Meenks
Trajectum 't Mastler
19:17
222
Husniye Calisir
Boksacademie
19:17
223
Hubert Leenen
Fit voor de toekomst
19:17
224
Jasper de Klerk
SHL Advisium
19:18
225
Ed Hamburg
GGZ Delfland 2
19:18
226
Niels Verhaegh
De Passerel
19:18
227
Ingrid Rook
Rheden
19:18
228
Thijs Janssen
AxionContinu
19:19
229
Paul Knijnenberg
SHL (S)pil van Noordwijk
19:19
230
Hans van Beusekom
GGZ Delfland 2
19:19
231
Jacob Schouten
WZH Team 1
19:19
232
Reint Scholten
Team 1 recreatief
19:19
233
Henri Koelewijn
VenIJ
19:20
234
Lisa van Schaik
SDB Groep
19:20
235
Marko van Hoogdalem
Philadelphia 2
19:21
236
Kars Blijleven
SHL Westerhonk Runners
19:21
237
Michaël Panzer
Olmenes 2
19:22
238
Jesse Schrama
Intrakoop 2
19:25
239
Edo Heek
Accolade Zorg
19:25
240
Marijn Koelemij
Team Medipoint
19:25
241
Marleen Lugtenberg
Triade - team 2
19:26
242
Edo de Vos
SHL (S)pil van Noordwijk
19:26
243
Jeltje Tiggelaar
Triade 3
19:27
244
Sam vd Brink
SHL RUN M&C
19:27
245
Ewout van Schaik
Meeůs Gezondheidszorg
19:27
246
Ellen Jorritsma
SHL De 's Heeren Loopers
19:28
247
Richard Linders
Onze Huisartsen
19:28
248
Robbie Ursinus
Sensire
19:29
249
Femke Leijenaar
Humanitas DMH 1
19:30
250
Jan Feenstra
Rosengaerde
19:31
251
Ruud Voermans
BMC Implementatie
19:31
252
Matthijs Kin
De doorzetters
19:32
253
Tony van Dijk
SHL Schuilers
19:32
254
Alex Kleijer
Amerpoort 3
19:32
255
Peter Oosten
Sprank 1
19:33
256
Arne Dutour
WZH Team 2
19:33
257
Fred Verschuur
The Knights Who Say 'PII'
19:33
258
Dennis Eker
VGZ 1
19:34
259
Elroy Hachmang
Triade 1
19:34
260
Wido Dieker
Azora 2
19:35
261
Wim Jutten
GelRent1
19:35
262
Roy Schouten
Team 4
19:36
263
Wouter Annijas
T&H
19:36
264
Chris Tieman
Baalderborg Groep 4
19:36
265
Marry de Lange
Baalderborg Groep 3
19:36
266
Rik Leemhuis
De Trans
19:37
267
Jeanet Tienstra
's Heeren Loo Loo pers
19:37
268
Carline van Weelden
Sensire
19:37
269
Martien Kuilder
Baalderborg Groep 3
19:37
270
Dennis Eker
VGZ 1
19:37
271
Paul Oostveen
Baalderborg Groep 1
19:39
272
Sarina
's Heeren Loo Loo pers
19:39
273
Bas Disco
Isala
19:39
274
Mark Versloot
Naarderheem 1
19:39
275
Ruud Vogelzang
PSW
19:40
276
Titus Setteur
GGZ Delfland 2
19:40
277
Martien Kuilder
Baalderborg Groep 3
19:41
278
Paul Oostveen
Baalderborg Groep 4
19:41
279
Wout Brinkman
Isala
19:41
280
Martien Kuilder
Baalderborg Groep 1
19:42
281
Cissy Jansen
Aaltenseweg
19:42
282
Delano Piket
Humanitas 4
19:43
283
Kees van Oijen
Middin 1
19:44
284
Tineke de Groot
WOT Schiedam
19:45
285
Rene Straalman
Azora Gertrudis
19:45
286
Susanne den Boef
Middin 3
19:46
287
Arne Blom
Leo's lopers
19:46
288
Roy Schouten
Team 4
19:47
289
Gert Jan de Haan
Zorggroep Noorderboog
19:47
290
Hans Metzemaekers
Azora 1
19:47
291
André Evers
Attent 3
19:48
292
Ronald Brouwer
SHL Westerhonk Runners
19:49
293
Daisy Snelling
Elver 1
19:50
294
Nicolaas Hundepool
Rheden
19:51
295
Rob Burow
Geen smoesjes!
19:51
296
Roel Kersjes
Elver Snel
19:51
297
Sanders Ramakers
PSW
19:52
298
Anja Rienstra
Anton Constandse TOP
19:52
299
Arthur den Haas
SHL (S)pil van Noordwijk
19:52
300
Gert Jan Vogelsang
Trajectum
19:53
301
Cyril Emmaneel
Tangenborgh
19:53
302
Simon Francken
Runners van WIJdezorg
19:53
303
Roland Karnenbeek
Nieuwstad
19:55
304
Koen Feninga
Bouwhuislaan 8
19:56
305
Arco van Noppen
Team 1
19:57
306
Emiel van der Cammen
Naarderheem 2
19:57
307
Arco van Noppen
Team 1
19:57
308
Luca Gootink
Trajectum 't Mastler
19:58
309
Dennis van Zegveld
Team 4
19:59
310
Cissy Jansen
Aaltenseweg
19:59
311
Thijs Janssen
AxionContinu
20:00
312
Wouter Jansen
Elver Snel
20:00
313
Eelco Kingma
SHL Op de sloffen
20:01
314
Wouter Jansen
Elver Snel
20:01
315
Sjonnie van Rijn
de brander
20:01
316
Startnummer 1718
Team Medipoint
20:01
317
Karlijn Verbrugge
Helmer-Es
20:02
318
Sasja Hendriksen
SHL RVL Regiokantoor
20:02
319
Jan Belt
Vitree1
20:02
320
Freek Damen
Rheden
20:03
321
Marcel Wissink
Lichtenvoordseweg
20:04
322
Gert Jan Koens
Aaltenseweg
20:05
323
Eelco Kingma
SHL Op de sloffen
20:06
324
Jose Koen
Triade 1
20:07
325
Bas Bouten
GGZ Delfland 1
20:07
326
Marian Denekamp
Elver Snel
20:07
327
Marije van Manen
De Passerel
20:08
328
Jorgen Diepenveen
Bouwhuislaan 8
20:08
329
Chris Reijnen
Amerpoort 4
20:08
330
Startnummer 1987
Meeůs Gezondheidszorg
20:09
331
Nadi de Vos
Amerpoort 2
20:10
332
Marieke Bosch
Opella 2
20:10
333
Pieter Wolswijk
De doorzetters
20:10
334
Eric Snijder
Abrona
20:11
335
Fedor Schennink
Elver Snel
20:11
336
Tim Stolzenbach
Reinaerde 2
20:12
337
Theo Smit
Philadelphia 3
20:12
338
Rob Rutten
Trajectum 't Mastler
20:13
339
Jasper de Klerk
SHL Advisium
20:13
340
Daan Nijhoff
T&H
20:13
341
Kees-Jan Oudshoorn
SHL Zorgt Vast Goed
20:13
342
Mark Buis
Amaris 2
20:13
343
Joël Salampessy
Amaris 2
20:14
344
Shannon Kersaw
Triade - team 2
20:14
345
Gert Jan Vogelsan
Trajectum
20:14
346
Mark Buis
Amaris 2
20:15
347
Petra Senden
Fit voor de toekomst
20:16
348
Danny Toonen
RIBW Jeugd Arnhem
20:16
349
Frank Bastin
Baalderborg Groep 1
20:17
350
Mike van Haren
Berkenhove
20:18
351
Mark Versloot
Naarderheem 2
20:18
352
Edo de Vos
SHL (S)pil van Noordwijk
20:18
353
Maarten Visser
SHL Noordwijk
20:18
354
Frank Bastin
Baalderborg Groep 1
20:19
355
Tjomme Lammers
Lichtenvoordseweg
20:20
356
Edwin Dekker
Rosengaerde
20:20
357
Mark Spekle
Innoforte
20:21
358
Theo Smit
Philadelphia 3
20:21
359
Linda Zoetekouw
SHL RVL Thedingsweert
20:22
360
Anita Hillen
De Lichtenvoorde
20:23
361
Koen Feringa
Bouwhuislaan 8
20:23
362
Kees Versteeg
Prezzent
20:23
363
Huub Rommers
Zorggroep Noorderboog
20:23
364
Yaell Seerden
Fit voor de toekomst
20:23
365
Demi Gerritzen
Sportief samenzijn
20:23
366
Christian Koop
Bouwhuislaan 8
20:24
367
Rob van der Vlies
Amerpoort 4
20:25
368
Max Ars
Rheden
20:26
369
Fred Verschuur
The Knights Who Say 'PII'
20:26
370
Pim Schaafsma
Team GGNet snel
20:26
371
Matthijs Boers
de brander
20:27
372
Ron Waalboer
Youké 1
20:27
373
Ab Salemink
Azora 2
20:27
374
Pim Schaafsma
Team GGNet recreatief oud
20:28
375
Naomi Gradussen
Team1 ZIB/FPA de Boog
20:28
376
Arno Feitsma
Driestroom 2
20:29
377
Thirza Teunissen
Leo's lopers
20:29
378
Wobke van der Kolk
Reinaerde
20:30
379
Mike Rietbroek
Middin 1
20:30
380
Ingrid Rosmalen
SHL Antilope
20:30
381
Menno Kersten
SHL Op de sloffen
20:30
382
Leslie Gerkema
The Knights Who Say 'PII'
20:31
383
Patrick Blankensteijn
Fundis 2
20:31
384
Johan van den Burg
Middin 2
20:31
385
Irene Smit
AxionContinu
20:31
386
Anneloes Bal
Leo's lopers
20:31
387
Jan Wilgenhof
Berkenhove
20:32
388
Pieter Spee
SHL Advisium
20:32
389
Ria Perfors
SHL RVL Thedingsweert
20:33
390
Jarz Curiel
team 6
20:33
391
Lars Groeneveld
Helmer-Es
20:33
392
Marcella Bouwman
Naarderheem 1
20:33
393
Mohamed el Bouk
SHL Zorgt Vast Goed
20:33
394
Naomi Gradussen
Team2 ZIB/FPA de Boog
20:33
395
Germaine Jansen
Onze Huisartsen
20:34
396
Raphael Jenner
Amerpoort 3
20:34
397
Sandra Kleijn
WZH Team 2
20:35
398
Anneloes Bal
Leo's lopers
20:36
399
Maurice van den Driessche
The Knights Who Say 'PII'
20:36
400
Tom te Selle
Amerpoort 4
20:37
401
Wieke Everts
Intrakoop 2
20:38
402
Titus Setteur
GGZ Delfland 2
20:38
403
Liesbeth Hijmans
Reinaerde
20:38
404
Norma Stapel
Leekerweide 1
20:38
405
Louis Beenen
SHL De 's Heeren Loopers
20:39
406
Jurjen Hooijenga
Opella 1
20:39
407
Robbie Urinus
Sensire
20:40
408
Joran Hoogenberg
Berkenhove
20:40
409
Ramon van Vught
alsikopmijnhoogte.com
20:40
410
Bianka Mulders
DeSeizoenen team 1
20:42
411
Remco Meijs
Middin 2
20:43
412
Simon Francken
Runners van WIJdezorg
20:43
413
Chris Tieman
Baalderborg Groep 1
20:44
414
Melien Oosterhuis
Youké 1
20:44
415
Klaas Veerman
Sprank 1
20:44
416
Koert Thalen
Humanitas DMH 1
20:44
417
Nicole ter Haar
Bouwhuislaan 8
20:44
418
Lennart van Stipdonk
Middin 1
20:44
419
Joep Beckers
T&H
20:45
420
Theo Stronks
De Lichtenvoorde
20:45
421
Alex Korver
SHL Noordwest-Nederland
20:46
422
Chris Tieman
Baalderborg Groep 1
20:46
423
Wilco Hendriks
De doorzetters
20:47
424
Henrike van der Veen
Olmenes 2
20:47
425
Ronald Muller
Vitree1
20:48
426
Anne Marielse
Reinaerde 2
20:48
427
Sabrina Struik
GelRent2
20:48
428
Lei Kurvers
PSW
20:48
429
Stijn Weterings
Abrona
20:48
430
Peter van Zutphen
Sensire
20:49
431
Sophie Besselink
Onze Huisartsen
20:49
432
Sjaak Kraaij
Intrakoop 1
20:49
433
Mark Kaasenbrood
Verdihuis 2
20:51
434
Remco den Hollander
Anton Constandse TOP
20:51
435
Maries Cozijnsen
Norschoten
20:51
436
Ronald Nijman
Van Breda B.V.
20:51
437
Roel de Gelder
Opella 2
20:51
438
Harm Thiessers
Team 2 recreatief ouderen
20:53
439
Jeroen van der Laan
Van Breda B.V.
20:53
440
Lars Groeneveld
Helmer-Es
20:53
441
Thirza Teunissen
Leo's lopers
20:53
442
Anneloes Sieben
Leo's lopers
20:53
443
Huub Rommers
Zorggroep Noorderboog
20:54
444
Gideon Bus
De Ambulante Begeleiders
20:54
445
Dirk van Blankenstein
Middin 2
20:54
446
Christiaan Brunen
Intrakoop 1
20:55
447
Siem Visser
Leekerweide 2
20:55
448
Marieke Kootstra
Aveleijn Olympisch Talent
20:56
449
Lei Kurvers
PSW
20:56
450
Daan van Gent
Intrakoop 1
20:56
451
Astrid Schoot
Middin 3
20:58
452
Martin van der Groep
Middin 1
20:58
453
Maarten Arends
RIBW Jeugd Arnhem
20:58
454
Diana Koornstra
Triade 3
20:58
455
Johan van den Burg
Middin 1
20:59
456
Lotte Schenk
Leekerweide 1
21:00
457
Startnummer 1720
Team Medipoint
21:00
458
Leo de Heij
SHL Vitaal
21:00
459
Huib Vlaardingerbroek
SHL Westerhonk Runners
21:00
460
Jokelien Beunk
Team 2 recreatief ouderen
21:00
461
Ronald Plomp
Zuidwester team 2
21:02
462
Peter Lensselink
DeSeizoenen team 2
21:02
463
Roel Kersjes
Elver Snel
21:02
464
Henri Gritter
Youké 1
21:02
465
Partner Corine Postma
SHL RVL Regiokantoor
21:02
466
Renate Pannekoek
GGZ Delfland 2
21:02
467
Eduard Marius
Anton Constandse FUN
21:03
468
Jeroen Wierdsma
Team2 ZIB/FPA de Boog
21:03
469
Mano Beker
Naarderheem 2
21:03
470
Martin Zweers
Baalderborg Groep 4
21:04
471
Dirk Jan Meijer
Accolade Zorg
21:04
472
Rob de Ridder
T&H
21:05
473
Sjef van Leeuwen
SDB Groep
21:05
474
Annette Barreveld
Reinaerde 2
21:05
475
Martin Moorlag
Sprank 2
21:06
476
Jaap Dijkens
Amaris 1
21:06
477
Germaine Jansen
Onze Huisartsen
21:06
478
Bard Briels
Movisie
21:06
479
Hanneke Hutting
Youké 1
21:07
480
Koert Thalen
Humanitas 4
21:08
481
Joyce Kooiman
Helmer-Es
21:08
482
Hester van Eyk
Team GGNet recreatief oud
21:08
483
Guido Roelandt
The Knights Who Say 'PII'
21:09
484
Daan Stortelder
SHL Zorgt Vast Goed
21:09
485
Christiane Duijvenvoorde
Raamwerk
21:09
486
Hester van Eijk
Team1 ZIB/FPA de Boog
21:09
487
John Hagers
WZH Team 2
21:09
488
Nikki Aalberts
Team Medipoint
21:10
489
Jos
BCM runners
21:10
490
Wietse Bijlenga
Zorggroep Noorderboog
21:11
491
Ronald Plomp
Zuidwester team 2
21:11
492
Jan Wilgenhof
Berkenhove
21:11
493
Edwin Dekker
Rosengaerde
21:12
494
Mark Buijze
Intrakoop 2
21:13
495
Anouk Nijs
Fit voor de toekomst
21:14
496
Jeroen Wierdsma
Team1 ZIB/FPA de Boog
21:14
497
Wendelien Nijland
Team 1 recreatief
21:14
498
Vincent Koekkoek
Naarderheem 1
21:14
499
Gert Jan de Vries
Trajectum
21:14
500
Ilse Rutten
De Ambulante Begeleiders
21:15
501
Wouter Kolthek
SHL Op de sloffen
21:15
502
Marcel van Beek
GelRent1
21:15
503
Christianne Salet
BMC Implementatie
21:15
504
Norma Stapel
Leekerweide 2
21:16
505
Femmy de Rijke
Team 2 recreatief ouderen
21:16
506
Guq Diekman
SHL Schuilers
21:16
507
Marcel Wissink
Lichtenvoordseweg
21:16
508
Agnes de Raad
Sprank 2
21:17
509
Melanie Verbeek
SHL RVL Regiokantoor
21:17
510
Annelies Hagedoorn
Sprank 1
21:18
511
Dagmar van Oijen
SHL De 's Heeren Loopers
21:18
512
Saskia Ogink
Isala
21:18
513
Dion Melker
SHL Westerhonk Runners
21:19
514
Bas Verkerk
SHL RVL Thedingsweert
21:19
515
Dianne te Paske
De Lichtenvoorde
21:19
516
Oesha Kandai
WZH Team 2
21:19
517
Abderlrazak Mohammed
Dichterbij Waterkwartier
21:20
518
Marlies Grijsbach
T&H
21:20
519
Wietse Bijlenga
Zorggroep Noorderboog
21:20
520
Erik Kok
Van Breda B.V.
21:20
521
Elisabeth Abbing
Amaris 2
21:20
522
Lois van Daalen
Reinaerde 2
21:20
523
Monique van der Plas
Raamwerk
21:21
524
Hester van Eijk
Team 2 recreatief ouderen
21:21
525
Jannes Heijnen
De Trans
21:21
526
Arno Krooshof
VGZ 1
21:21
527
Alvere Verweij
SHL Antilope
21:22
528
Luuk van Eijkelenborg
Reinaerde
21:22
529
José de Vries
GelRent1
21:22
530
Wendelien Nijland
Team GGNet snel
21:23
531
Jody van Nes
Reinaerde
21:24
532
Rita Tegenbosch
PSW
21:24
533
Jaap de Bruijn
VGZ 2
21:25
534
Wilco Wisselink
Estinea 2
21:26
535
Andrea Bosman
Florence
21:26
536
Hanneke Timmerman
Triade - team 2
21:26
537
Sam Schoch
Middin 1
21:27
538
Sandra Sakkers
Zorggroep Noordwest-Veluw
21:27
539
Jacqueline Jurjus
De Lichtenvoorde
21:28
540
Dick Homans
Sprank 1
21:28
541
Femmy de Rijcke
Team GGNet snel
21:29
542
Simon Timmerman
Present
21:29
543
Jolien de Boer
Sportief samenzijn
21:29
544
Femke Borghuis
Verdihuis 2
21:30
545
Karishma Dietvorst
WZH Team 1
21:30
546
Frank Ruigrok
WIJderunners 2
21:30
547
Arno Feitsma
Driestroom
21:31
548
Sjoinnie van Rijn
de brander
21:32
549
Mark Bertelink
SDB Groep
21:33
550
Teun Agren
team 6
21:34
551
Sandy Theuns
Runners van WIJdezorg
21:35
552
Boudewijn Inja
Estinea 2
21:36
553
Ralph Schaareman
Zorgbelang
21:36
554
Didi Faaij
Naarderheem 1
21:37
555
Jolanda
BCM runners
21:37
556
Kees Werkman
de snelle schakels
21:37
557
Alex Kleijer
Amerpoort 2
21:38
558
Rob Giesen
RIBW Jeugd Arnhem
21:39
559
Nicole Vergroesen
SHL De 's Heeren Loopers
21:39
560
Sjoerd Kok
VGZ 1
21:39
561
Anita Oldenhave
Azora Gertrudis
21:39
562
Paul Oostveen
Baalderborg Groep 4
21:39
563
Marjanne de Wit
Philadelphia 2
21:40
564
Joël Salampessy
Amaris 2
21:40
565
Chyntia Geutjes
Innoforte
21:41
566
Ilona te Kronnie
Lichtenvoordseweg
21:42
567
David Rietveld
team 6
21:42
568
Bert Gotink
's Heeren Loo Loo pers
21:43
569
Johannes van der Schaaf
Philadelphia 1
21:43
570
Lennard de Vries
Innoforte
21:44
571
Michaela Bekman
Anton Constandse TOP
21:44
572
Rick Kleinhesselink
Estinea 2
21:44
573
Yvo van Koppen
Middin 2
21:45
574
Loes Rooks
Aaltenseweg
21:45
575
Loes Rooks
Aaltenseweg
21:45
576
Sander Maas
de snelle schakels
21:45
577
Joris Swinkels
Team Medipoint
21:45
578
Wout Janssens
Novicare 1
21:46
579
Sasia Ogink
Isala
21:46
580
Melanie van Oudheusden
Amerpoort 4
21:47
581
Frank Bastin
Baalderborg Groep 3
21:47
582
Joris Nieuwenhuis
Elver 1
21:48
583
Arno Krooshof
VGZ 1
21:48
584
Erica Davelaar
Zorggroep Noordwest-Veluw
21:48
585
Ferrald Dunnink
GGZ Delfland 2
21:48
586
Ben Dijkstra
SHL De Poort
21:49
587
Marloes Keizer
Team 1 recreatief
21:49
588
Linda Pul
De Ambulante Begeleiders
21:50
589
Fabien Goldenberg
Novicare 1
21:50
590
Martin Kok
Team Medipoint
21:50
591
Martin Sipova
De Trans
21:50
592
Louise Bruggeman
Aveleijn Ren je Rot
21:50
593
Christianne Biesheuvel
VGZ 2
21:51
594
Linda Schippers
Heemhof
21:52
595
Jelmer Veenstra
Anton Constandse FUN
21:52
596
Jacob Voogt
Zorggroep Noorderboog
21:52
597
Henk Plaggenmarsch
Sprank 1
21:53
598
Ben van den Brand
de snelle schakels
21:53
599
Marcel Poll
SHL Op de sloffen
21:54
600
Gert Jan de Vries
Trajectum
21:54
601
Leon Veldhuis
Estinea 2
21:54
602
Robert Boogaard
Zuidwester team 2
21:54
603
Gerard Mourits
SHL Noordwijk
21:54
604
Hilde Groven
Team Harting-Bank
21:54
605
Frank Bastin
Baalderborg Groep 3
21:54
606
Sjoerd Kok
VGZ 1
21:55
607
Sanne Heuveling
VGZ 2
21:55
608
Maarten de Haan
Nieuwstad
21:56
609
Martje Nieuwenhuis
Rheden
21:56
610
Laurien vd Ven
GGZ Delfland 2
21:56
611
Patrick Blankensteijn
Fundis 2
21:57
612
Inez Cohen
Fundis 1
21:57
613
Paul Nelis
Team Harting-Bank
21:57
614
Linda van Renen
Leekerweide 1
21:58
615
Irma Geerdink
Naarderheem 1
21:59
616
Kostas Mantzarakis
SHL RVL Geldermalsen
21:59
617
Arjan Kom
De doorzetters
21:59
618
Jacob Voogt
Zorggroep Noorderboog
21:59
619
Lodewijk Slofstra
SHL Vitaal
22:00
620
Arja te Brake
Estinea 2
22:01
621
Jody van Nes
Reinaerde
22:01
622
Annika Jabroer
Present
22:01
623
Jelle Wormskamp
Lichtenvoordseweg
22:02
624
Kees van der Meer
SHL Noordwijk
22:02
625
Angelique de Vogel
WIJderunners 2
22:03
626
Hanneke Hutting
Youké 1
22:03
627
Jacob Lubben
Azora 2
22:03
628
Ronald Mijdendorp
SDB Groep
22:05
629
Ilona Stoop
Florence
22:05
630
Jolande Sak
Trajectum 't Mastler
22:05
631
Amerens Vredenberg
Reinaerde
22:05
632
Marry de Lange
Baalderborg Groep 1
22:05
633
Marion Tiyulaer
Aaltenseweg
22:05
634
Silvia Rosendaal
Attent 2
22:05
635
Rianne Mohr
SHL Rocks
22:06
636
Kees Versteeg
Prezzent
22:06
637
Jeroen van Schaik
Reinaerde 2
22:07
638
Bastiaan Scheepens
SHL Noordwijk
22:07
639
Ralph Berends
Azora 1
22:09
640
Angelique de Vogel
WIJderunners 2
22:09
641
Jos de Groot
De Lange Wei
22:09
642
Annemathilde Douma
Attent 2
22:10
643
Christine Bos
BMC Implementatie
22:10
644
Astrid Schoot
Middin 1
22:10
645
Mark Gerritsen
DeSeizoenen team 2
22:10
646
Erik van Essen
Philadelphia 2
22:11
647
Willy Roelofsen
Opella 2
22:11
648
Benyouness Cherif
Humanitas DMH 3
22:13
649
Arnold Buschman
Naarderheem 1
22:13
650
William Aalberts
Aaltenseweg
22:13
651
Susan Groot Kormelink
Elver 1
22:13
652
Joyce van Veen
VariantZorg
22:13
653
Abdulrazak Mohammed
Dichterbij Waterkwartier
22:14
654
Jos Jochem
Team Harting-Bank
22:14
655
Jeffrey Jansen
RIBW Jeugd Arnhem
22:14
656
Suzanne Scheifes
T&H
22:15
657
Robert Prudon
SHL The Bottum Up Club
22:15
658
Daphila Kraay
SHL Ermelo Team 5
22:15
659
Wouter Holwerda
Triade - team 2
22:15
660
Ingrid Straver
Abrona
22:16
661
Ferrald Dunnink
GGZ Delfland 2
22:16
662
Matt Kroes
Philadelphia 3
22:17
663
Bastiaan Scheepens
SHL Noordwijk
22:17
664
Wiebrand Top
SHL Noordwest-Nederland
22:17
665
Manon van der Leeden
Aveleijn Ren je Rot
22:18
666
Sabrina Onstein
Innoforte
22:18
667
Ineke Klarenbeek
Philadelphia 1
22:19
668
Joyce Hendriks
RIBW Jeugd Arnhem
22:19
669
Nico Stortelder
De Lichtenvoorde
22:19
670
Dries van Eekert
Geen smoesjes!
22:21
671
Emmely van Strien
Team 4
22:21
672
Henk Kas
Zorgbelang
22:22
673
Sander den Besten
Philadelphia 5
22:22
674
Ronald Muller
Vitree1
22:22
675
Bertus Veenstra
De Trans
22:22
676
Pro Peeters
Anton Constandse FUN
22:22
677
Selina Kager
Leekerweide 2
22:22
678
Michiel Tuit
Florence
22:23
679
Bonne Broersen
Present
22:24
680
Christianne Biesheuvel
VGZ 3
22:24
681
Nelleke van Veen
Present
22:25
682
Diana Laven
Attent 1
22:26
683
Sandy Theuns
Runners van WIJdezorg
22:27
684
Iris van Bennekom
Team 1
22:27
685
Linda Schippers
Heemhof
22:28
686
Iris van Bennekom
Team 1
22:28
687
Brigitte Brummel-Elenbaas
SHL Advisium
22:28
688
Joyce van Veen
VariantZorg
22:28
689
Cathy Combee
Attent 1
22:28
690
Collin Alberts
Novicare 1
22:29
691
Dianne te Paske
De Lichtenvoorde
22:29
692
Wouter de Vries
SHL Oost Loopt
22:29
693
Martin Bongaarts
Sportief samenzijn
22:30
694
Helma Banser
Team 1 recreatief
22:30
695
Bas Geertsema
Sprank 2
22:30
696
Riekelt Koffeman
Philadelphia 4
22:31
697
Elleke Soeters
Triade - team 2
22:32
698
WilbertSeunis
PSW TEAM 2
22:32
699
Carolien van der Meijden
Bouwhuislaan 8
22:33
700
Eline Franck
Estinea 2
22:34
701
Vincent Jansen
De Passerel
22:34
702
Ingrid
's Heeren Loo Loo pers
22:34
703
Nieneke Wiedijk
Amerpoort 2
22:34
704
Leon Damhuis
SHL RVL Passewaaij
22:34
705
Jaap de Bruijn
VGZ 2
22:34
706
John de Vries
Verdihuis 1
22:35
707
Bart de Leeuw
SHL Rocks
22:35
708
Kees Westerhout
De Lange Wei
22:36
709
Willy Bruijnes
VariantZorg
22:37
710
Harry Collet
GelRent1
22:37
711
Chris Spaubek
Intrakoop 2
22:38
712
Jan-Willem Feenstra
Olmenes 2
22:38
713
Carla van Veen
Middin 2
22:39
714
Igor Perraid
Team 5
22:39
715
Ellen Voncken
T&H
22:39
716
Yolanda Smink
SHL De Poort
22:40
717
Esther Bouns
WZH Team 1
22:40
718
Robbert van der Ree
Middin 1
22:40
719
Hanneke Heens
Innoforte
22:40
720
Sander den Besten
Philadelphia 5
22:41
721
Jeremy Falandt
WZH Team 1
22:41
722
Ellen van de Horst
Philadelphia 1
22:41
723
Ruth Sprey
Humanitas DMH 3
22:42
724
Mart van de Burg
Team 5
22:43
725
Sandra Sakkers
Zorggroep Noordwest-Veluw
22:43
726
Femke Borghuis
Verdihuis 1
22:43
727
Monique Derksen
Azora 1
22:44
728
Wineke Snel
Naarderheem 2
22:44
729
Guy Diekman
SHL Schuilers
22:44
730
Bernadette Vermeer
VGZ 2
22:44
731
Lotte Schenk
Leekerweide 2
22:44
732
Almar van Suydam
SHL Gone with the wind
22:44
733
Hennie Benek
SHL The Bottum Up Club
22:45
734
Matt Koers
Philadelphia 3
22:45
735
Marloes Selles
Sprank 2
22:45
736
Bart van Harten
Philadelphia 5
22:46
737
Eric Verkaar
Zorgbelang
22:47
738
John Woltjer
De Trans
22:47
739
Jelco Stapelbroek
SHL RVL Thedingsweert
22:47
740
Ria Holterman
Rosengaerde
22:47
741
Geke Driesprong
Rappe Rinners
22:48
742
Hessel Rienstra
SHL The Bottum Up Club
22:48
743
Silvia Rosendaal
Attent 2
22:49
744
Judith Hanraths
PSW
22:49
745
Frans-Jan Boekholt
Team 1
22:49
746
Almar van Suydam
SHL Gone with the wind
22:49
747
Marian Grunewald
Novicare 1
22:50
748
Peter Muller
NZa
22:50
749
Vera Bekendam
Philadelphia 1
22:50
750
Nelly Mulder
Rappe Rinners
22:51
751
Anne Costerus
Naarderheem 2
22:51
752
Ben van den Brand
de snelle schakels
22:51
753
Martin Zweers
Baalderborg Groep 4
22:52
754
Ben Koops
Anton Constandse FUN
22:53
755
Remko Edema
Humanitas 2
22:53
756
Siebrand Dijkema
Accolade Zorg
22:53
757
Jackelien Otten
Amerpoort 3
22:53
758
Ruben Diepstraten
BMC Implementatie
22:53
759
Willemine Willemsen
Sensire
22:54
760
Anita Oldenhave
Azora Gertrudis
22:54
761
Frank Ruigrok
WIJderunners 2
22:54
762
Astrid van der Berg
BMC Implementatie
22:55
763
Luuk van Eijkelenborg
Reinaerde
22:55
764
Diana Laven
Attent 1
22:55
765
Tanja Brok
Trajectum
22:55
766
Corné van Hemert
SHL RVL Thedingsweert
22:55
767
Jan Klaver
Abrona
22:56
768
Marieke Rosier
SHL Westerhonk Runners
22:57
769
Marieke Meijer
Vitree1
22:57
770
Lenie Wilms
Rappe Rinners
22:58
771
Nico Visser
SHL Oost Loopt
22:58
772
Paul Bouwmeester
VenIJ
22:59
773
Ben van Tuinen
Aveleijn Ren je Rot
22:59
774
Koen Klootwijk
T&H
22:59
775
Martien Kuilder
Baalderborg Groep 3
23:01
776
Mandy Brands
Attent 3
23:01
777
Peter van Keulen
Aveleijn Olympisch Talent
23:01
778
Corne van Heij
Team Harting-Bank
23:01
779
John Goudkamp
Triade - team 2
23:01
780
Roeline Wildeboer
Sprank 2
23:02
781
Mark Hendriksen
Rheden
23:02
782
Erwin van Breda
Van Breda B.V.
23:02
783
Hester Buijs
DeSeizoenen team 2
23:02
784
Jasmijn vd Pol
Zorgbelang
23:02
785
Rowie Heijenk
Aveleijn Olympisch Talent
23:03
786
Femke Stekelenburg
Humanitas DMH 3
23:03
787
Lars van der Roest
Olmenes 2
23:04
788
Gertie de Winter
Bartiméus
23:04
789
Natascha van Voorden
Pleyade 1
23:04
790
Mark Krops
Humanitas DMH 1
23:04
791
Agnes Lenferink
Team GGNet recreatief oud
23:04
792
Robert Hulshof
GelRent1
23:04
793
Ayu Susanti
Runners van WIJdezorg
23:04
794
Caroline Gootjes
Fundis 2
23:05
795
Marjan Verdeuzeldonk
PSW TEAM 2
23:06
796
Erika Kuiper
SHL De Poort
23:06
797
Ria Holterman
Rosengaerde
23:07
798
Jante Alberts
De doorzetters
23:07
799
Vivian Broex
Fundis 2
23:08
800
Bas ten Broeke
Attent 1
23:09
801
Marjan van Eck
Pleyade 1
23:09
802
Vera Roling
Pleyade 1
23:09
803
Gerard Mourits
SHL Noordwijk
23:10
804
Petra Eckhart
SHL The Bottum Up Club
23:10
805
Carin van de Pol
SHL Ermelo Team 5
23:10
806
Desiree Beernink
Azora 2
23:12
807
John Nijhuis
Trajectum
23:12
808
Bri de Winther
SHL Antilope
23:12
809
Iefke Bouman
De Lange Wei
23:12
810
Mirjam Kivits
SHL Noordwest-Nederland
23:13
811
Robert Slakhorst
SHL Ringels
23:13
812
Geke Driesprong
Rappe Rinners
23:13
813
Rob te Brake
GelRent2
23:14
814
Claudia Drenthel
Estinea 2
23:14
815
Siobhan Maguire
SHL RVL Passewaaij
23:14
816
Alwen Pothof-Juurlink
Zorggroep Noorderboog
23:15
817
Annette vd Berg
SHL Rocks
23:15
818
Sander van Tilburg
SDB Groep
23:16
819
Juliette Nieuwenhuis
BMC Implementatie
23:16
820
Lobke Wessels
Estinea 2
23:17
821
Silvia Trautner
WZH Team 1
23:17
822
Thea van Leeuwen
Accolade Zorg
23:17
823
Marjolein Koolman
Berkenhove
23:17
824
Brieuc-Yves Cadat-Lampe
Movisie
23:17
825
Petra Does
Vitree1
23:17
826
Saskia van Hulst
SHL Westerhonk Runners
23:18
827
Arno Blok
SHL Westerhonk Runners
23:18
828
Erik Dorst
Team Medipoint
23:18
829
Henk Veldkamp
Triade - team 2
23:19
830
Jacoline Lems
Florence
23:19
831
Marieke Meijer
Vitree1
23:20
832
Guido Blom
Fundis 2
23:20
833
Manuela Dieker
Azora 2
23:20
834
Ger de Beweegster
SHL Advisium
23:20
835
Sandra Batenns
Anton Constandse FUN
23:20
836
Ozge
SHL Ringels
23:21
837
Wil Janssen
Fit voor de toekomst
23:21
838
Paul van Moorst
VenIJ
23:21
839
Ard van Faasen
Amerpoort 2
23:22
840
Myrle Aarts
Amerpoort 3
23:22
841
Jeanet Vonder
Baalderborg Groep 1
23:22
842
Natasja Sterk
WOT Schiedam
23:22
843
Daisy Markestijn
Humanitas 4
23:23
844
Bram Brundel
Amerpoort 2
23:23
845
Janny van Mullem
SHL Vitaal
23:25
846
Monique Vlierboom
Fundis 1
23:25
847
Marja Lanshage
Triade 3
23:25
848
Dufine de Boer
Trajectum 't Mastler
23:25
849
John Nijhuis
Trajectum
23:25
850
Monja te Winkel
SHL Schuilers
23:26
851
Maud de Groot
Intrakoop 2
23:26
852
Machiel de Klerk
The Knights Who Say 'PII'
23:26
853
Xenia Kuiper
Philadelphia 1
23:27
854
Gerrie Jeuken
Fit voor de toekomst
23:27
855
Sylvia Smit
De Passerel
23:27
856
Margreeth Kasper-de Kroon
Zorggroep Noordwest-Veluw
23:27
857
Christel Bröring
Youké 1
23:28
858
Linda Poolen
Reinaerde 2
23:28
859
Ko van der Ham
Philadelphia 5
23:30
860
Marianne Feenstra
SHL De Poort
23:30
861
Fenna Hoekstra
Helmer-Es
23:30
862
Domieke Vermeulen
Present
23:31
863
Renate de Groot
Onze Huisartsen
23:32
864
Karin Teunissen
DeSeizoenen team 2
23:32
865
Hetty Poppe
SHL De Poort
23:33
866
Rieneke Kamphuis
Innoforte 2
23:33
867
Bertha Streumer
SHL RVL Geldermalsen
23:33
868
Marieke Brands
Team 1 recreatief
23:33
869
Nicole Zijlstra
Speldienst bouwhuis
23:34
870
Barbara Panhuijzen
Movisie
23:34
871
Xenia Kuiper
Philadelphia 1
23:34
872
Veronique Schulingkamp
Estinea 2
23:34
873
Erik Frasa
Novicare 1
23:34
874
Marina Wegenaar
Attent 3
23:35
875
Anneke Rodrigues
SHL RVL Passewaaij
23:35
876
Christa de Haan
WIJderunners 2
23:35
877
Joke Stoffelen
Zorgbelang
23:36
878
Björn Lemstra
SHL Oost Loopt
23:36
879
Nico Walpot
Amaris 1
23:37
880
Pieter Vergroesen
SHL De 's Heeren Loopers
23:37
881
Daniëlle van Veen
VenIJ
23:37
882
Kees Westerhout
De Lange Wei
23:37
883
Ria Mollema
Bartiméus
23:37
884
Koert Thalen
Humanitas DMH 1
23:37
885
Ali Vink
GGZ Delfland 1
23:37
886
Daniel
SHL Ringels
23:38
887
Nancy Swart
Amerpoort 3
23:38
888
Angelique Grootfaam
De doorzetters
23:38
889
Titus Vorstermans
Azora Gertrudis
23:38
890
Kees Werkman
de snelle schakels
23:38
891
Anneloes Vlasblomvd Vlies
BMC Implementatie
23:38
892
Mark Taken
Aaltenseweg
23:38
893
Marjolein Buijs
Verdihuis 1
23:39
894
Gerrie Ploeger
Runners van WIJdezorg
23:40
895
Lotte Schoneveld
SHL RVL Thedingsweert
23:40
896
Angelique Koningswoud
Zuidwester team 2
23:40
897
Karin Lamain
Speldienst bouwhuis
23:41
898
Loes Maarse
Lichtenvoordseweg
23:42
899
Marcel Mulder
Norschoten
23:42
900
Inge Stegen
De Trans
23:43
901
Nico Stortelder
De Lichtenvoorde
23:43
902
Simon van Stapele
Philadelphia 4
23:43
903
Axel Korten
Amaris 2
23:43
904
Pro Peeters
Anton Constandse FUN
23:43
905
Annemieke Kocken
Raamwerk
23:44
906
Marjan Dulos
SHL Gone with the wind
23:46
907
Carla Braakman
Philadelphia 5
23:46
908
Tijs de Gouw
de snelle schakels
23:46
909
Eldert Boersma
T&H
23:46
910
Lucie Mol
Tangenborgh
23:47
911
Ellen Evers
VGZ 2
23:47
912
Yolanda van Baardwijk
Norschoten
23:47
913
Femke Stekelenburg
Humanitas DMH 3
23:48
914
Laura Janssen
Azora 1
23:48
915
Martine van den Haak
Rheden
23:49
916
Femke Clark
Team2 ZIB/FPA de Boog
23:49
917
Tilly Vromen
Humanitas 2
23:49
918
Tara Rouwenhorst
GelRent2
23:49
919
Marga Timmermans
Azora Gertrudis
23:49
920
Jessy van Steen
WIJderunners 2
23:49
921
Denise van Antwerpen
Prezzent
23:50
922
Ton Ruijgrok
Verdihuis 1
23:50
923
Lianne Snetselaar
Opella 2
23:51
924
Gerrie Hoogenberg
's Heeren Loo Loo pers
23:51
925
Laurens Haveman
Aveleijn Ren je Rot
23:52
926
Andrea de Visser
Bartiméus
23:53
927
Gert Evers
Youké 1
23:54
928
Sabine Gerritsen
Nieuwstad
23:54
929
Annet Buitenhuis
's Heeren Loo Loo pers
23:55
930
Hilde Schors
The Knights Who Say 'PII'
23:55
931
Saida Azaouagh
Philadelphia 5
23:55
932
Rosien Hamaker
Driestroom 2
23:56
933
Manon Huisman
Team 2 recreatief ouderen
23:56
934
Antje ten Broek
Intrakoop 1
23:56
935
Claudia van Leeuwen
Team 4
23:56
936
Enrico Pas
De doorzetters
23:56
937
Rianne Groenstein
SHL De 's Heeren Loopers
23:57
938
Marjolijn Schelling
SHL RVL Geldermalsen
23:57
939
Marte Linthout
Team 2
23:58
940
Danielle Schep
Team 2
23:58
941
Stef Blom
Bartiméus
23:58
942
Leonie Niezink
Zorgbelang
23:58
943
Marianne Mosch
SHL Noordwest-Nederland
23:58
944
Marjan Schrover
Fundis 2
23:59
945
Iwan Nieuwenhuijzen
SHL Zorgt Vast Goed
23:59
946
Jos Wannet
GelRent2
23:59
947
Jordy Schreuder
SHL Ermelo Team 5
23:59
948
Sander Goosensen
SHL The Bottum Up Club
23:59
949
Niels Brugman
Innoforte
24:00
950
Suzan Wieggers
Sensire
24:00
951
Kirsti Jacobs
Onze Huisartsen
24:01
952
Derk-Ian Blok
VGZ 2
24:01
953
Carola van Es
GGZ Delfland 1
24:01
954
Jenno Nijhoff
SHL RUN M&C
24:01
955
Ace de Boer
Driestroom
24:02
956
Wendy Quist
Team2 ZIB/FPA de Boog
24:02
957
Marrit van der Burg
SHL RVL Thedingsweert
24:02
958
Marga Meijer
Opella 1
24:02
959
Karin Leusink
Philadelphia 4
24:03
960
Lena Bobbink
Humanitas 2
24:03
961
Annerieke Voorbrood
Team GGNet recreatief oud
24:04
962
Chris van Voorthuizen
Naarderheem 2
24:04
963
Jozef Middendorp
Attent 3
24:04
964
Annemarie van Hinsberg
Movisie
24:04
965
Roy Martini
Intrakoop 2
24:04
966
Gery Lammersen
Movisie
24:05
967
Yvonne Grift
VariantZorg
24:05
968
Chrisje Kersten
Dichterbij Waterkwartier
24:05
969
Japke Maas
SHL (S)pil van Noordwijk
24:05
970
Angelique Weijers
team 6
24:06
971
Michelle Seif
Middin 3
24:06
972
Rianne van der Heijden
SHL RVL Thedingsweert
24:06
973
Ronald Wyntjes
Opella 1
24:06
974
Jorien Bijleveld
Novicare 1
24:06
975
Joep van der Zanden
Intrakoop 1
24:06
976
Nelleke de Ridder
Present
24:06
977
Lindy Steenmetz
Triade 3
24:06
978
Kamal Ettaoufiki
SHL Antilope
24:06
979
Sandra Johnson
De Passerel
24:06
980
Sandra Hakvoort
Team 1 recreatief
24:07
981
Sander de Vries
De Trans
24:07
982
Sabine Zuuring
Innoforte 2
24:08
983
Lutina Room
's Heeren Loo Loo pers
24:08
984
Sjoerd Rooks
Estinea 2
24:08
985
Ronald Keij
Abrona
24:08
986
Gerrie Hoogenberg
's Heeren Loo Loo pers
24:08
987
Marlies Brandt
Berkenhove
24:08
988
Kees Erends
SHL De 's Heeren Loopers
24:08
989
Marije Kramer
de brander
24:09
990
Mirjam Bekken
Florence
24:10
991
Danny Kok
Tangenborgh
24:10
992
Jolanda Huiberts
Team 5
24:10
993
Hoessin Jouhri
SHL RVL Regiokantoor
24:10
994
Chris Vrancken
Driestroom 2
24:10
995
Ludger Stuijt
Norschoten
24:10
996
Kathrin Sprenger
DeSeizoenen team 2
24:11
997
Arnoud van Gelder
Sprank 2
24:11
998
Natalie van Aalderen
Helmer-Es
24:12
999
Remy Erens
Aveleijn Olympisch Talent
24:12
1000
Saskia Rijsdijk
Humanitas 4
24:14
1001
Charles Jansen
Trajectum
24:14
1002
Inge Gelderloos
SHL Oost Loopt
24:14
1003
Bianca Pasman
Trajectum 't Mastler
24:15
1004
Maarten van de Gaag
Azora 1
24:15
1005
Sabine Gerritsen
Nieuwstad
24:15
1006
Noor Hengeveld
SHL Gone with the wind
24:16
1007
Astrid Appelmelk
GelRent2
24:16
1008
Rachel den Hertog
Team 4
24:16
1009
Saskia van Gestel
Onze Huisartsen
24:18
1010
Brian Kloosterman
SHL Westerhonk Runners
24:18
1011
Petra Pronk
Fundis 1
24:18
1012
Wiebrand Top
SHL Noordwest-Nederland
24:19
1013
Geert
BCM runners
24:19
1014
Lianne van Opstal
SHL RUN M&C
24:20
1015
Reggie Thoonen
DeSeizoenen team 2
24:21
1016
Renate Kooij
Fundis 1
24:21
1017
Wim de Goeijen
Baalderborg Groep 3
24:23
1018
Peter mc Lean
Boksacademie
24:23
1019
Janine Breukelman
Philadelphia 3
24:23
1020
Ronny Hartman
BCM runners
24:24
1021
Ronnie Joosten
Azora 1
24:24
1022
Tim Kraaijkamp
Prezzent
24:24
1023
Karin Huiberts
Team 5
24:24
1024
Anne dulon Barre
AxionContinu
24:24
1025
Elles Garretsen
Azora 1
24:25
1026
Ann Schipper
Florence
24:25
1027
Hilonka van Kessel
SHL De 's Heeren Loopers
24:26
1028
Daisy Markestijn
Humanitas 4
24:26
1029
Miranda Tijhuis
Speldienst bouwhuis
24:27
1030
Liesbeth Zeelenberg
Philadelphia 4
24:27
1031
Celine
SHL Ringels
24:27
1032
Melanie Hartog
SHL Vitaal
24:27
1033
Deliaan van Eerden
Nieuwstad
24:27
1034
Trudy Leuverink
Team 2 recreatief ouderen
24:28
1035
Sandra Rodrizues
SHL RVL Passewaaij
24:28
1036
Heleen van Essen
Sprank 2
24:28
1037
Vincent Obbens
GGZ Delfland 1
24:28
1038
Kor de Boer
Attent 3
24:28
1039
Mariët Schuurman
Amaris 1
24:29
1040
Tijs de Gouw
de snelle schakels
24:29
1041
Marianne Klijnstra
Abrona
24:29
1042
Joanneke Haks
Middin 3
24:29
1043
Saskia Rijsdijk
Humanitas 4
24:29
1044
Elke Marijnusse
SHL RVL Regiokantoor
24:30
1045
Bo Hoogewerf
Team 1
24:30
1046
Lisette van de Wakker
Amaris 2
24:30
1047
Maaike Zweep
Team 2
24:31
1048
Karin Milder
Innoforte
24:31
1049
Issa Touma
Attent 3
24:32
1050
Marjoleín Jongkoen
Team 2 recreatief ouderen
24:32
1051
Kirstin Zock
Team1 ZIB/FPA de Boog
24:32
1052
Valdelice van Kekem
Abrona
24:33
1053
Jinke Harmes
Olmenes 2
24:33
1054
Bastiënne Walpot
Amaris 1
24:33
1055
Nicol van Nordennen
Prezzent
24:34
1056
Berend van der Ploeg
Attent 3
24:34
1057
Benyouness Cherif
Humanitas DMH 3
24:34
1058
Peter Hannen
Fit voor de toekomst
24:34
1059
Frank van der Laan
SHL De 's Heeren Loopers
24:35
1060
Marieken van Schie
Rheden
24:35
1061
Stefanie vd Wal
SHL RUN M&C
24:36
1062
Wesley Rikkert
Team GGNet snel
24:36
1063
Martin Moerman
Raamwerk
24:36
1064
Yolanda van Baardwijk
Norschoten
24:36
1065
Linda van Lievenoogen
Intrakoop 1
24:36
1066
Lugunda van Berkum
SHL Schuilers
24:37
1067
Lysanne van Ende
Aveleijn Ren je Rot
24:37
1068
Marjolein Meyer
Attent 3
24:37
1069
Janneke Gieben
Dichterbij Waterkwartier
24:37
1070
Ingrid Venema
GelRent2
24:38
1071
Geert Muskee
De Trans
24:38
1072
Hilde Vrij
Amerpoort 4
24:38
1073
Natasja Sterk
WOT Schiedam
24:38
1074
Karin de Back
Team 5
24:38
1075
Marjon van Blanken
SHL Oost Loopt
24:40
1076
Gerry Prigge
Azora 1
24:40
1077
Petra van de Bovenkamp
Opella 2
24:40
1078
Gijs van Leeuwen
Intrakoop 2
24:40
1079
Wendy Kroon
SHL Schuilers
24:41
1080
Marion Elders
RIBW Jeugd Arnhem
24:41
1081
Betty Roodenburg
AxionContinu
24:41
1082
Gernanda Vos
SHL The Bottum Up Club
24:41
1083
Manon van Elzen
Driestroom 2
24:41
1084
Henk Burgmeijer
Rosengaerde
24:41
1085
Leonie te Molder
Elver 1
24:42
1086
Marina Petersen
SHL Rocks
24:42
1087
Lonneke Verhoeven
Prezzent
24:43
1088
Startnummer 320
SHL Westerhonk Runners
24:43
1089
Wilma Noltes
SHL De Poort
24:43
1090
Gina Molleman
Lichtenvoordseweg
24:44
1091
Liliane Stroes
SHL RVL Regiokantoor
24:44
1092
Frank Nagtegaal
Bartiméus
24:44
1093
Maarten Breden
alsikopmijnhoogte.com
24:44
1094
Trudy Janson
Raamwerk
24:44
1095
Marja de Maar
Team 2
24:45
1096
Lena Bobbink
Humanitas 2
24:45
1097
Chyntia Geutjes
Innoforte
24:45
1098
Danielle Oostendorp
Sensire
24:45
1099
Ingrid Kraakman
WIJderunners 2
24:46
1100
Selma van Raamsdonk
Team 4
24:46
1101
Betty Ligtenberg
Innoforte 2
24:47
1102
Joyce Graafhuis
Amerpoort 3
24:47
1103
Nienke van den Berg
SHL Zorgt Vast Goed
24:47
1104
Tirza de Wilde
Aveleijn Ren je Rot
24:47
1105
Trudy Leuverink
Team 2 recreatief ouderen
24:48
1106
Kimberley Nijland
Aveleijn Ren je Rot
24:49
1107
Bram Kemper
VariantZorg
24:49
1108
Judy van Haren
Amaris 1
24:49
1109
Hellen Peters
Middin 2
24:50
1110
Jolanda Huiberts
Team 5
24:50
1111
Niamh Hoogerbrugge
Novicare 1
24:50
1112
Gerdien de Waal
SHL Noordwijk
24:50
1113
Henk Jan Feekens
De Trans
24:51
1114
Victoria Hamming
WZH Team 1
24:51
1115
Anne dilon Barre
AxionContinu
24:51
1116
Manon Nagelkerke
Amerpoort 2
24:51
1117
Marloes Kienhuis
Aaltenseweg
24:52
1118
Monique Bening
Isala
24:52
1119
Wim Meertens
WOT Schiedam
24:52
1120
Ron Gerdsen
SHL Advisium
24:52
1121
Dianda Florijn
SHL Gone with the wind
24:53
1122
Dagmar Spreen Brouwer
Naarderheem 2
24:53
1123
Michel van Steenbergen
Anton Constandse FUN
24:54
1124
Jan Rocks
De Trans
24:54
1125
Rianne Westerhof
Attent 3
24:54
1126
Niels Gronouwe
Van Breda B.V.
24:55
1127
Marcel Busman
VGZ 2
24:55
1128
Anne Morre
PSW TEAM 2
24:55
1129
Anja Versteeg
Prezzent
24:57
1130
Laura Cuypers
PSW TEAM 2
24:57
1131
Marscha de Vries
SHL The Bottum Up Club
24:57
1132
Sylvia Oudenes
Fundis 1
24:59
1133
Gien van Leest
Novicare 1
24:59
1134
Henk Galenkamp
Accolade Zorg
24:59
1135
Hanny Tilborg
Verdihuis 1
24:59
1136
Nienke Koopman
Aveleijn Olympisch Talent
24:59
1137
Miranda Kersbergen
IdB loopt doOR
25:00
1138
Moniek Rateland
Philadelphia 2
25:00
1139
Petra Deursen
Speldienst bouwhuis
25:00
1140
Erik van Helden
Zorggroep Noordwest-Veluw
25:00
1141
Jolijn van der Vet
Anton Constandse FUN
25:01
1142
Ahmed
Geen smoesjes!
25:01
1143
Bert Verschoor
SDB Groep
25:02
1144
Tilly Vromen
Humanitas 2
25:03
1145
Harold Rox
De doorzetters
25:03
1146
Rachel den Hertog
Team 4
25:04
1147
Marlies Baart
Zuidwester team 2
25:05
1148
Yakout Zourhlal
VariantZorg
25:06
1149
Rezie Timmermans
PSW TEAM 2
25:06
1150
Yvonne Grift
VariantZorg
25:06
1151
Hubert Leenen
Fit voor de toekomst
25:07
1152
Leon Groenen
Boksacademie
25:07
1153
Diana Poortman
Driestroom 2
25:07
1154
Lisette van de Wakker
Amaris 2
25:07
1155
Nadine van Steenis
Amerpoort 3
25:07
1156
Jack Stiphout
Humanitas DMH 1
25:08
1157
Laura Boers
Intrakoop 1
25:08
1158
Yvo Verheij
Middin 2
25:08
1159
Abdelmalek Zeffri
Florence
25:08
1160
Ginger Hebers
Opella 1
25:09
1161
Yusus Su
Humanitas DMH 3
25:09
1162
Raoul Mauritz
Bartiméus
25:10
1163
Leonie Groenen
Zorggroep Noordwest-Veluw
25:11
1164
Marja de Maar
Team 2
25:11
1165
Betty Ligtenberg
Innoforte 2
25:11
1166
Ans Sesink
Movisie
25:11
1167
Loes van Rossum
Prezzent
25:12
1168
Job Beijer
Raamwerk
25:12
1169
Danielle van Hattum
Fundis 2
25:12
1170
Frederique Kolthof
's Heeren Loo Loo pers
25:13
1171
Wim Kruithof
Team 1
25:13
1172
Bernadette Dissel
Onze Huisartsen
25:13
1173
Alice Klopman
Berkenhove
25:14
1174
Ralph Mijnders
Dichterbij Waterkwartier
25:14
1175
Corry van der Voort
SHL Westerhonk Runners
25:15
1176
Renate Blekkink
Philadelphia 3
25:15
1177
Eline te Dorsthorst
Lichtenvoordseweg
25:17
1178
Annet Klaver
Tangenborgh
25:18
1179
Judith Klein Gunnewiek
Helmer-Es
25:18
1180
Vera Mols
Verdihuis 2
25:18
1181
Shennah Meyers
PSW TEAM 2
25:19
1182
Femke Russchenberg
SHL (S)pil van Noordwijk
25:19
1183
Renske Mutsaers
Reinaerde
25:19
1184
Scarlett van Velzen
De doorzetters
25:19
1185
Miriam Kievit
team 6
25:19
1186
Sharon Schaap
SHL Gone with the wind
25:20
1187
Marc Janssen
PSW
25:20
1188
Jan Willem Van Heertem
Team2 ZIB/FPA de Boog
25:21
1189
Laura de Bruin
Helmer-Es
25:21
1190
Annemarie van Bemmel
Philadelphia 1
25:21
1191
Christa Boekel
Leekerweide 2
25:21
1192
Marjolein van Beveren
Raamwerk
25:22
1193
Lea van de Kolk
PSW
25:22
1194
Marlou van Voskuilen
Triade 3
25:23
1195
Sterre ten Houte de Lange
Movisie
25:23
1196
Sammy-Jo Tapilaha
Norschoten
25:23
1197
Liane Wijnbergh
Amerpoort 4
25:24
1198
Laura Schoemaker
Van Breda B.V.
25:25
1199
Angela Berendsen
Azora Gertrudis
25:25
1200
Stef Blom
Bartiméus
25:26
1201
Dewi Wasim
Innoforte 2
25:26
1202
Margreet Marsman
Baalderborg Groep 4
25:26
1203
Inge Schalken
prismaatjes
25:26
1204
Martine Groot Zevert
Onze Huisartsen
25:26
1205
Margreet Marsman
Baalderborg Groep 4
25:27
1206
Karin van der Ham
WZH Team 2
25:27
1207
Sarah Donck
VGZ 2
25:27
1208
Jenifer Jansen
WOT Schiedam
25:27
1209
Alize de Jongh
Philadelphia 3
25:27
1210
Jolanda Vrolijk
Driestroom
25:27
1211
Cynthia Recourt
GGZ Delfland 1
25:28
1212
Ina Keverkamp
Rappe Rinners
25:28
1213
Therese Scheepens
SHL (S)pil van Noordwijk
25:28
1214
Marlene Lubker Boer
Driestroom
25:29
1215
Alco van Neck
VGZ 1
25:29
1216
Maarten Hendricx
Sportief samenzijn
25:30
1217
Anita van Rooijen
AxionContinu
25:31
1218
Marjolijn Schelling
SHL RVL Geldermalsen
25:31
1219
Wybe Sierksma
Sprank 2
25:31
1220
Geri Smit
RIBW Jeugd Arnhem
25:32
1221
Hans Kuijpens
VGZ 2
25:32
1222
José Nijenkamp
Attent 2
25:32
1223
Marijke van Bussel
GelRent1
25:33
1224
Lynn Gunnewick
Aaltenseweg
25:33
1225
Astrid Fens
VariantZorg
25:33
1226
Bianca Quint
prismaatjes
25:33
1227
Elles Nijkamp
Azora Gertrudis
25:34
1228
Danielle Kleinee
Innoforte 2
25:34
1229
Henry de Gooijer
Philadelphia 5
25:35
1230
Katrien Koetzier
SHL RUN M&C
25:35
1231
Fred Rietveld
IdB loopt doOR
25:36
1232
Jan Stegink
Team GGNet recreatief oud
25:36
1233
Suzanna Roije
SHL Noordwest-Nederland
25:37
1234
Harriet Noppers-Janssen
DeSeizoenen team 2
25:37
1235
Marjolein Nijman
Team 1
25:37
1236
Nienke Knoop
Verdihuis 1
25:37
1237
Gea Haasoot
SHL Vitaal
25:38
1238
Roxani Karantzounis
SHL (S)pil van Noordwijk
25:38
1239
Helene Schilder
Team 1
25:38
1240
Nelleke van de Munt
Heemhof
25:38
1241
Jolanda Hoogebeen
Youké 1
25:39
1242
Martie Verhoef
Philadelphia 5
25:39
1243
Ella Klaassens
Tangenborgh
25:40
1244
Judith Ferron
Amerpoort 2
25:40
1245
Michelle Emmen
Movisie
25:40
1246
Ursula Kersten
Elver 1
25:40
1247
Mariska Bosgoed
's Heeren Loo Loo pers
25:41
1248
Wilma van Schijndel
Verdihuis 2
25:41
1249
Alice Steenhuis
Triade 3
25:41
1250
Hans van Gestel
Driestroom
25:42
1251
Jet Buizert
Sensire
25:43
1252
Eddy Adolfsen
Team 1 recreatief
25:43
1253
Ilse van Duijl
Amerpoort 3
25:43
1254
Fleur Drexhage
SHL Noordwest-Nederland
25:44
1255
Yuri Paus
Vitree1
25:44
1256
Gwen van de Craats
Opella 1
25:45
1257
Leonie Tuinman
de brander
25:45
1258
Jobke Schot
De Lange Wei
25:45
1259
Yvonne Kok
Youké 1
25:45
1260
Rinske Spies
Team 5
25:45
1261
Marlous Hoen
Team GGNet recreatief oud
25:46
1262
Susan Rood
Leekerweide 2
25:46
1263
Daphne Konz
Zuidwester team 2
25:47
1264
Ellen Makkinga
Sportief samenzijn
25:47
1265
Gerda Visser
SHL Oost Loopt
25:48
1266
Petra Does
Vitree1
25:49
1267
Jeanine Huisman
Attent 2
25:49
1268
Renate Blekkink
Philadelphia 3
25:50
1269
Marjan Dulos
SHL Gone with the wind
25:50
1270
Anita Sonnemans
PSW TEAM 2
25:51
1271
Martin Oorspronk
Team 1 recreatief
25:52
1272
Trees Rankenberg
Rappe Rinners
25:52
1273
Christa van Schieveen
Attent 2
25:52
1274
Anne den Haas
SHL (S)pil van Noordwijk
25:53
1275
Erna Kroeze
Speldienst bouwhuis
25:53
1276
Danny Hendrix
Dichterbij Waterkwartier
25:54
1277
Bernadette van Ruijven
GGZ Delfland 1
25:55
1278
Talitha van Malestein
GGZ Delfland 1
25:55
1279
Jan Nieboer
Philadelphia 2
25:55
1280
Anne-marie Zuidgeest
Zuidwester team 2
25:55
1281
Ohran Zengin
WOT Schiedam
25:58
1282
Maureen Marcussen
Middin 2
25:59
1283
GerardPaul Jol
De Thomaatjes
25:59
1284
Elize Koetsier
Humanitas 2
26:00
1285
Wilma van Doorn
SHL RVL Passewaaij
26:00
1286
Dennis Heemskerk
IdB loopt doOR
26:00
1287
Tirza de Wilde
Aveleijn Olympisch Talent
26:01
1288
Dinga Sanders
Lichtenvoordseweg
26:01
1289
Lisanne Simon
Opella 1
26:03
1290
Werner Schimmel
Amerpoort 3
26:03
1291
Tinne de Winter
Driestroom
26:03
1292
Jill Wolbers
Speldienst bouwhuis
26:04
1293
Renske Mutsaers
Reinaerde
26:04
1294
Frauke Doop
Naarderheem 2
26:05
1295
Karin de Vries
Reinaerde
26:06
1296
Annet Bons
SHL Oost Loopt
26:06
1297
Jolanda Kramers
De Lange Wei
26:07
1298
Mariet de Kok
Philadelphia 1
26:07
1299
Jenneke Dolfing
SHL Advisium
26:07
1300
Laura Boers
Intrakoop 2
26:08
1301
Petra Jakobs
Present
26:08
1302
Geke Vreugdenhil
Prezzent
26:08
1303
Femke Russchenberg
SHL Noordwijk
26:08
1304
Annet Pongers
SHL The Bottum Up Club
26:09
1305
Elise Hobert
alsikopmijnhoogte.com
26:09
1306
Inge Schalken
prismaatjes
26:09
1307
Hanny van Tilborg
Verdihuis 1
26:10
1308
Patrick Beyersbergen Van
Middin 3
26:10
1309
Lisa van der Staaij
BMC Implementatie
26:10
1310
Lidewij Zwanenburg
SHL Vitaal
26:10
1311
Nicolette Westhof
Team GGNet recreatief oud
26:11
1312
Job van Roemburg
RIBW Jeugd Arnhem
26:11
1313
Sabine Stolk
alsikopmijnhoogte.com
26:11
1314
Andre van Soest
Middin 2
26:11
1315
Peter Koopmans
Nieuwstad
26:11
1316
Henk de Haan
Zorggroep Noorderboog
26:12
1317
Martin Ratering
De Trans
26:12
1318
Judith Punte
Speldienst bouwhuis
26:13
1319
Mirjam Swankhuisen
Berkenhove
26:14
1320
Maartje Degens
Team1 ZIB/FPA de Boog
26:14
1321
Jeanette Granneman
SHL The Bottum Up Club
26:15
1322
Jelbrich Bonnema
De Trans
26:15
1323
Anoek van Asselt
Reinaerde 2
26:15
1324
Brechje van Laarhoven
DeSeizoenen team 2
26:16
1325
Femke Koster
Vitree1
26:17
1326
Heidi Disveld-de Mulder
Fit voor de toekomst
26:17
1327
Elianne Radstaak
Attent 1
26:17
1328
Jacquelien de Boer
SHL Noordwest-Nederland
26:17
1329
Irma Venema
Baalderborg Groep 3
26:18
1330
Ina Keverkamp
Rappe Rinners
26:18
1331
Alco van Neck
VGZ 1
26:18
1332
Irene Smit
AxionContinu
26:18
1333
Marit van Vulpen
Helmer-Es
26:19
1334
Lisette Piepers
BMC Implementatie
26:19
1335
Nathalie van Middelkoop
De Thomaatjes
26:19
1336
Betty Roodenburg
AxionContinu
26:20
1337
Mireille D'Hous
The Knights Who Say 'PII'
26:21
1338
Ilse Gotink
alsikopmijnhoogte.com
26:21
1339
Marleen Jol
De Thomaatjes
26:21
1340
Michael Cheng
De Trans
26:22
1341
Iris van Hoornaar
De Lange Wei
26:23
1342
Gurbe Helbig
Abrona
26:23
1343
Willy Klaasse
IdB loopt doOR
26:23
1344
Alinda van Rees
GGZ Delfland 1
26:24
1345
Claudia van Leeuwen
Team 4
26:24
1346
Judith Bleeker
Team 2
26:24
1347
Marleen Jol
De Thomaatjes
26:25
1348
Fred Rietveld
IdB loopt doOR
26:25
1349
Ingrid Niks
Philadelphia 2
26:26
1350
Ina Littink
alsikopmijnhoogte.com
26:26
1351
Melvin van Schijndel
Prezzent
26:27
1352
Selma van Raamsdonk
Team 4
26:27
1353
Marieke Jongejan
Team2 ZIB/FPA de Boog
26:29
1354
Resie Kraaijvanger
GelRent1
26:30
1355
Marion Toet
Humanitas DMH 3
26:30
1356
Hans van Mourik
VenIJ
26:30
1357
Marjanne Maneschijn
Team2 ZIB/FPA de Boog
26:31
1358
Sander Alberink
Van Breda B.V.
26:31
1359
Celine Belderok
DeSeizoenen team 2
26:32
1360
Angela van Bommel
PSW TEAM 2
26:32
1361
Albert Imthorn
SHL Noordwijk
26:32
1362
Judith Nugteren
Accolade Zorg
26:33
1363
Els van Houten
Reinaerde 2
26:34
1364
Marian van Buren
Fundis 1
26:34
1365
Andrea Toonen
Azora 2
26:34
1366
Sanne van der Hagen
Geen smoesjes!
26:35
1367
Bert van Leeuwen
De Lichtenvoorde
26:35
1368
Rijanne Kuijper
De Passerel
26:36
1369
Jan Otte
SHL Oost Loopt
26:36
1370
Inez Cohen
Fundis 1
26:37
1371
Lia Sandbrink
Attent 2
26:37
1372
Wim de Goeijen
Baalderborg Groep 1
26:38
1373
Frieda van den Hoeven
Amerpoort 3
26:39
1374
Judith van Keken
De Ambulante Begeleiders
26:40
1375
Anne Nijhuis
Verdihuis 2
26:41
1376
Annalies van Leeuwen
SHL Gone with the wind
26:42
1377
Judie
SHL Ringels
26:42
1378
Marcella Croonen
VGZ 1
26:42
1379
Mariel Willems
Sprank 1
26:43
1380
Michelle van Gestel
Opella 2
26:43
1381
Roy Schouten
IdB loopt doOR
26:43
1382
Miriam Oldenkamp
Olmenes 2
26:44
1383
Dennis Heemskerk
IdB loopt doOR
26:44
1384
Miranda Kersbergen
IdB loopt doOR
26:45
1385
Saskia van Werven
Van Breda B.V.
26:46
1386
Saskia Prins
Naarderheem 2
26:47
1387
Ellen van Engelenburg
Pleyade 1
26:47
1388
Trudy Kerssen
Attent 2
26:48
1389
Eric Scheppink
Onze Huisartsen
26:49
1390
Irma Zhurbyn
Rheden
26:50
1391
Luisn Kaserer
WZH Team 2
26:50
1392
Giel van Breda
Van Breda B.V.
26:52
1393
Maaike van den Ham
SHL Ermelo Team 5
26:52
1394
Brechtje Fleur
SHL Oost Loopt
26:53
1395
Carin van de Pol
SHL Ermelo Team 5
26:53
1396
Margriet Westra
Zorggroep Noordwest-Veluw
26:54
1397
Lisette Dijkgraaf
De Lange Wei
26:55
1398
Kristel BanKras
Team Medipoint
26:55
1399
Jolanda Wennekes
Attent 1
26:58
1400
Chris Corten
Amaris 1
26:59
1401
Monique 't Hoen
Verdihuis 2
26:59
1402
Anja Kattentidt
Zuidwester team 2
26:59
1403
Dagmar Strikwerda
Florence
27:00
1404
Nelleke Appelo
SHL (S)pil van Noordwijk
27:00
1405
Anja Sol
Fundis 1
27:01
1406
Frederique Molema
Novicare 1
27:01
1407
Jeroen ter Mate
GelRent2
27:02
1408
Mirjam Feder
Fit voor de toekomst
27:03
1409
Judith Meerding
De Ambulante Begeleiders
27:04
1410
Bertine van Ginkel
De Thomaatjes
27:04
1411
Jan Belt
Vitree1
27:05
1412
Bertine van Ginkel
De Thomaatjes
27:05
1413
Wendy Verstegen
Nieuwstad
27:06
1414
Mirjam Bergman
Team 5
27:06
1415
Hanneke Schut
Zorgbelang
27:07
1416
Carlijn ten Dam
Aveleijn Ren je Rot
27:08
1417
Lisette Janssen
Driestroom
27:08
1418
Dione Bouwman
Philadelphia 5
27:09
1419
Melanie van Oudheusden
Amerpoort 2
27:09
1420
Arie den Ouden
WOT Schiedam
27:10
1421
Jan Bongers
Trajectum 't Mastler
27:10
1422
Marjolein de Krey
Nieuwstad
27:12
1423
Peter Leliveld
De Thomaatjes
27:12
1424
Jose Kersten
Driestroom 2
27:12
1425
Linda Bos
SHL Vitaal
27:13
1426
Natasja Boer
WZH Team 2
27:13
1427
Esther Stoker
Middin 3
27:13
1428
Judith Zijp
WZH Team 1
27:14
1429
Henry Kobussen
SHL Schuilers
27:15
1430
Sanne van der Hagen
Geen smoesjes!
27:16
1431
Natasha vd Amelee
GGZ Delfland 1
27:16
1432
Wibo Koelewijn
SHL Ermelo Team 5
27:16
1433
Janny Visscher
Rosengaerde
27:19
1434
Sanne Wassink
Team GGNet recreatief oud
27:20
1435
Gerry Vreuls
Azora 2
27:20
1436
Jorien Bijleveld
Novicare 1
27:20
1437
Rianne Keur
Speldienst bouwhuis
27:20
1438
Yvonne van Dis
Attent 2
27:21
1439
Marieke Koopman
de brander
27:21
1440
Petra Pronk
Fundis 1
27:22
1441
Stephanie van der Steen
VariantZorg
27:22
1442
Rubin van Boeijen
Verdihuis 2
27:23
1443
Roy te Lintelo
Bouwhuislaan 8
27:24
1444
Hilda Wieling
Olmenes 2
27:24
1445
Anne Theissen
Lichtenvoordseweg
27:25
1446
Nicolien Zwijnenberg
De doorzetters
27:27
1447
Hilde Boei
Zorgbelang
27:27
1448
Anieta Scholten
Norschoten
27:27
1449
Elise ter Heine
Intrakoop 1
27:29
1450
Manouk Vink
SHL Antilope
27:30
1451
Paula Mak
Norschoten
27:31
1452
Sylvia Steen
Pleyade 1
27:31
1453
Bianca Quint
prismaatjes
27:32
1454
Nelleke van de Munt
Heemhof
27:32
1455
Lisa Snetselaar
SHL Gone with the wind
27:33
1456
Lisette van Huenen
Trajectum 't Mastler
27:34
1457
Dorien vd Hoorn
SHL Rocks
27:34
1458
Dorian Neijs
Middin 3
27:34
1459
Maayke Kromhof
de brander
27:35
1460
Ilse Lingg
Fundis 2
27:37
1461
Melis Umar
The Knights Who Say 'PII'
27:37
1462
Nancy Bruins
Team1 ZIB/FPA de Boog
27:38
1463
Susan Sikkes
Humanitas DMH 3
27:40
1464
Wilma Löwenthal
Driestroom 2
27:40
1465
Rudin van Boeijen
Verdihuis 2
27:41
1466
Suzanne Groot
Attent 2
27:42
1467
Irma Veneman
Baalderborg Groep 3
27:42
1468
Linda Zoetekouw
SHL RVL Thedingsweert
27:42
1469
Sabine van Eck
SHL RVL Geldermalsen
27:43
1470
Jessica van Beek
Triade 3
27:44
1471
Anja Gommer
Baalderborg Groep 4
27:45
1472
Tamara van den Berg
Reinaerde 2
27:46
1473
Celeste Zomer
Opella 2
27:46
1474
Wim Oving
Accolade Zorg
27:46
1475
Sidney Mac Gillavry
Amerpoort 2
27:46
1476
Mariska Stam
Team 2
27:47
1477
Esther van den Hoef
SHL Zorgt Vast Goed
27:47
1478
Wilma Gebben
Trajectum
27:49
1479
Karin Lammers
SHL Antilope
27:49
1480
Astrid Ferweda
Meeůs Gezondheidszorg
27:49
1481
Ineke van den Berg
Raamwerk
27:49
1482
Martine van Zoeten
Elver 1
27:50
1483
Petra Wulff-Van Beek
SHL Op de sloffen
27:51
1484
Henriette Tamminga
Sprank 2
27:51
1485
Manon Nagelkerke
Amerpoort 2
27:52
1486
Irma Polman
Heemhof
27:52
1487
Thea Treuren
de snelle schakels
27:53
1488
Nadime Castrillon
Amaris 1
27:53
1489
Judith Jumelet
Bartiméus
27:54
1490
Joyce Soppe
Baalderborg Groep 4
27:54
1491
Carina Kesselaar- IJben
De Ambulante Begeleiders
27:57
1492
Sebastiaan Gommer
Aveleijn Ren je Rot
27:58
1493
Ruud Vogelzang
PSW
27:59
1494
Wendy van der Klaauw
team 6
28:01
1495
Nancy Bruins
Team2 ZIB/FPA de Boog
28:01
1496
Saskia Timmermans
Tangenborgh
28:02
1497
Brenda Doppenberg
SHL De Poort
28:03
1498
Anne Sietsema
Humanitas 2
28:03
1499
Shanti Veld
The Knights Who Say 'PII'
28:04
1500
Ineke Roseboom
Opella 1
28:04
1501
Eveline Apers
SHL Advisium
28:05
1502
Kristel van Ommeren
SHL Rocks
28:05
1503
Marianne Bink
SHL De Poort
28:06
1504
Jennie Nijman
Philadelphia 2
28:07
1505
Jose Walters
Aveleijn Olympisch Talent
28:07
1506
Ineke van de Werken
SHL RVL Geldermalsen
28:07
1507
Lianne Simons
PSW TEAM 2
28:08
1508
Vanessa Wijnstra
Rappe Rinners
28:08
1509
Bonne Boersen
Present
28:10
1510
Margreet Windhorst
Runners van WIJdezorg
28:10
1511
Simon Friendrijk
VenIJ
28:12
1512
Cindy Havekes
Heemhof
28:12
1513
Linda Pels
Sportief samenzijn
28:13
1514
Irma van Delzen
Azora Gertrudis
28:14
1515
Albert Bomhof
De Passerel
28:16
1516
Anja van Maussart
SHL RVL Geldermalsen
28:19
1517
Raoul Evers
Aveleijn Olympisch Talent
28:20
1518
Margreeth Rebers
Humanitas 2
28:22
1519
Annet Vierhuis
SHL De Poort
28:22
1520
Ans Kuyer-Kooman
Triade - team 2
28:22
1521
Melanie Nagtegaal
Team1 ZIB/FPA de Boog
28:22
1522
Tineke Diepenveen
Philadelphia 4
28:23
1523
Marijke van Rijssen
De Passerel
28:23
1524
Marije Verhoef
Heemhof
28:24
1525
Marjanne Schuil
Zorggroep Noordwest-Veluw
28:28
1526
Sterre van der Stelt
Amaris 1
28:29
1527
Noelle Brands
Triade 3
28:29
1528
Nellie van der Loop
Dichterbij Waterkwartier
28:30
1529
Linda
SHL Ringels
28:30
1530
Chantal Stoffels
Pleyade 1
28:30
1531
Kim Westerveld
SHL RVL Passewaaij
28:31
1532
Daniëlle Teuwsen
SHL RVL Geldermalsen
28:32
1533
Angela Buijze
prismaatjes
28:32
1534
Sonja Rocks
De Trans
28:33
1535
Husniye Calisir
Boksacademie
28:34
1536
Jorgen Diepeveen
Bouwhuislaan 8
28:36
1537
Sylia Boonstra
SHL Ermelo Team 5
28:36
1538
Harmke van Zwol
Trajectum
28:37
1539
Miranda Riezebos
SHL De Poort
28:37
1540
Yvonne Wijnbergen
Rheden
28:38
1541
Max Druif
Sportief samenzijn
28:39
1542
Mieke van Gevel
Verdihuis 2
28:40
1543
Ariana Eland
Florence
28:41
1544
Paul Naarding
Team GGNet recreatief oud
28:41
1545
Linda Baars
VenIJ
28:41
1546
Stefanie Kluijtmans
Opella 1
28:42
1547
Pascalle Dierick
Aveleijn Ren je Rot
28:43
1548
Jolanda Joosten
Azora Gertrudis
28:43
1549
Els van der Meijden
Humanitas DMH 3
28:44
1550
Dorothea vd Velden
Pleyade 1
28:46
1551
Startnummer 1990
Meeůs Gezondheidszorg
28:46
1552
Maaike van den Ham
SHL Ermelo Team 5
28:47
1553
Ton Ruijgrok
Verdihuis 1
28:48
1554
Alie Kolthof
De Trans
28:49
1555
Mara Kremer
Aveleijn Olympisch Talent
28:49
1556
Augusta Schoonbeek
Tangenborgh
28:53
1557
Wietske Oosterhuis
Humanitas DMH 3
28:54
1558
Martin Wassen
Sprank 2
28:54
1559
Cora Koningstein
GGZ Delfland 1
28:55
1560
Lineke Meijerink
Abrona
28:55
1561
Susan Looman
SHL RVL Passewaaij
28:57
1562
Jitty Runia
Youké 1
28:57
1563
René Schiebergen
Olmenes 2
28:58
1564
Suzanne Meijers
IdB loopt doOR
28:59
1565
Jolanda Lasner
Amaris 1
29:00
1566
Joep Gruntjes
de snelle schakels
29:03
1567
Linda Dessing
WOT Schiedam
29:03
1568
Sonja Bagchus
de brander
29:05
1569
Willeke Pelgrim
Attent 1
29:06
1570
Jonieke Bredewold
Heemhof
29:07
1571
Fabio Gentiluomo
Sportief samenzijn
29:08
1572
Willeke Oudbier
SHL Schuilers
29:08
1573
Judith de Groot
SHL Antilope
29:10
1574
Jeanet
BCM runners
29:11
1575
Simone Kock
Innoforte 2
29:11
1576
Janneke Middel
Driestroom 2
29:14
1577
Jennifer de Roo
alsikopmijnhoogte.com
29:14
1578
Ton Brakhoven
SHL Vitaal
29:14
1579
Marielle Blankenstijn
De Ambulante Begeleiders
29:15
1580
Esther Arp
SHL RUN M&C
29:17
1581
Jan Bisschop
SHL The Bottum Up Club
29:19
1582
Irmie Leliveld
DeSeizoenen team 2
29:20
1583
Ellen Jager
Van Breda B.V.
29:20
1584
Melanie Nagtegaal
Team2 ZIB/FPA de Boog
29:21
1585
Tirsa van der Schaaf
De Ambulante Begeleiders
29:22
1586
Kim Hanselman
Sensire
29:24
1587
Marielle van Grootheest
Opella 1
29:26
1588
Hilde de Kruis
SHL RVL Passewaaij
29:29
1589
Reinetta van Ee-van den B
Opella 1
29:30
1590
Debby Borger Brugman
Innoforte 2
29:32
1591
Jitske Kooistra
PSW TEAM 2
29:33
1592
Leo Berrens
VenIJ
29:35
1593
Hanneke Bronkhorst
Verdihuis 1
29:36
1594
Julia Jansen
Boksacademie
29:37
1595
Janna de Roor
Team 2 recreatief ouderen
29:38
1596
Esther Kuijper
Driestroom 2
29:38
1597
Renaldo van Kallen
Reinaerde 2
29:39
1598
Nathalie van der Veen
Baalderborg Groep 4
29:40
1599
Jan te Loeke
SHL Schuilers
29:44
1600
Sonja Bagchus
de brander
29:45
1601
Joyce Popping
Elver 1
29:46
1602
Eline van Die
Humanitas 4
29:46
1603
Heleen van Beurden
SHL RUN M&C
29:47
1604
Roy Luimes
Aveleijn Olympisch Talent
29:49
1605
Madelon de Wit
Humanitas 4
29:49
1606
Rolien Schoneveld
SHL Rocks
29:49
1607
Marcoline Leen
Fundis 1
29:51
1608
Esther Duijts
SHL RUN M&C
29:52
1609
Eileen Struker
Elver 1
29:53
1610
Yvonne Haar
Fundis 2
29:53
1611
Dianne Schreurs
Team1 ZIB/FPA de Boog
29:55
1612
Masood Ali
WZH Team 1
29:55
1613
Telina Eenkhoorn
Pleyade 1
29:55
1614
Geertje Schilstra
Rosengaerde
29:57
1615
Maud Pfetzing
Azora 2
29:57
1616
Hanneke Henzen
Driestroom
29:58
1617
Narie Sim
Dichterbij Waterkwartier
29:58
1618
Angela Buijze
prismaatjes
29:58
1619
Elly Berg
WIJderunners 2
29:59
1620
Heleen
SHL Ringels
30:00
1621
Annika Jabroer
Present
30:01
1622
Hanneke van Bronckhorst
Verdihuis 1
30:02
1623
Monique Beerens
Baalderborg Groep 3
30:07
1624
Nathalie Riekerk
SHL Op de sloffen
30:09
1625
Rosanne de Klerk
Opella 2
30:12
1626
Suzanne Schellingerhout
VariantZorg
30:13
1627
Ridzert
BCM runners
30:14
1628
Jochem Hoozemans
SDB Groep
30:15
1629
Joke Uitendaal
Runners van WIJdezorg
30:15
1630
Ineke van Roekel
Team 1
30:16
1631
Judith Smink
SHL Ermelo Team 5
30:16
1632
Romina Hoogendoorn
Attent 1
30:19
1633
Cindy Dierik
SHL Rocks
30:20
1634
Marielle Huisman
Humanitas DMH 1
30:20
1635
Rosina Kortenoever
team 6
30:23
1636
Maaike Heil
Team 1 recreatief
30:25
1637
Gerda Bartels
Accolade Zorg
30:25
1638
Denny van Veen
Driestroom
30:27
1639
Annelies van der Ploeg
De Thomaatjes
30:28
1640
Melanie Zwang
SHL RVL Regiokantoor
30:28
1641
Wisse Tanis
SHL Rocks
30:28
1642
Sanna Leliveld
De Thomaatjes
30:29
1643
Renate Laurens
SHL Op de sloffen
30:31
1644
Margreet Huizing
SHL Advisium
30:33
1645
Mirte Bokma
SHL RVL Geldermalsen
30:34
1646
Maud Snellenberg
Humanitas 2
30:34
1647
Janine Buschman
Naarderheem 1
30:37
1648
Anne Visser
SHL Oost Loopt
30:39
1649
Nathalie Winkelman
Helmer-Es
30:41
1650
Irma Muijen
Humanitas 2
30:42
1651
Priscilla de Harder
Triade - team 2
30:44
1652
Kiyoe Stam-Hilgers
SHL Antilope
30:48
1653
Tineke van t Hul
Philadelphia 3
30:50
1654
Frank de Bont
de snelle schakels
30:50
1655
Ingrid Walpot
Amaris 1
30:53
1656
Leontine vd Pol
SHL Op de sloffen
30:53
1657
Guido Blom
Fundis 2
30:56
1658
Loes van den Berg
SHL Noordwijk
30:56
1659
Lucy vd Beld
SHL Schuilers
31:02
1660
Jeanet van Geest
Runners van WIJdezorg
31:03
1661
Chantal de Jong
Heemhof
31:03
1662
Mara Wijers
Zuidwester team 2
31:07
1663
Ilse van der Veen
Azora 1
31:12
1664
Sharon Van Alst
Team2 ZIB/FPA de Boog
31:12
1665
Jolanda Steltenpool
Leekerweide 2
31:12
1666
Carla van der Maas
Naarderheem 2
31:15
1667
Toos Rademakers
PSW
31:15
1668
Natalja Verhoeven
Anton Constandse FUN
31:17
1669
Jeroen Korf
Nieuwstad
31:18
1670
Diana Batteljee
Team 2
31:18
1671
Annemiek Roos
Philadelphia 3
31:21
1672
Deborah Ketelaar
Azora Gertrudis
31:21
1673
Rianne Kwakkel
SHL Ermelo Team 5
31:22
1674
Marleen Loderus
SHL Gone with the wind
31:25
1675
Marleen van Harxen
De Lichtenvoorde
31:29
1676
Jenneke van Mastrigt
Azora 1
31:30
1677
Quirine van de Kolk
Heemhof
31:30
1678
Krista van Riel
Opella 2
31:31
1679
Bea Duyts
Attent 1
31:34
1680
Marloes van der Tas
SHL RVL Geldermalsen
31:35
1681
Loes van Zimmeren
Sensire
31:37
1682
Maud Struijcken
SHL De 's Heeren Loopers
31:40
1683
Jessy van Steen
WIJderunners 2
31:45
1684
Susanna de Glopper
Zuidwester team 2
31:49
1685
Marijke Ducas
Innoforte
31:49
1686
Gea Terpstra
Leekerweide 2
31:57
1687
Wil Smith
Philadelphia 4
31:57
1688
Bea van Beek
Philadelphia 4
32:00
1689
Jenny Idema
De Trans
32:01
1690
Jessica van Essen
Attent 1
32:02
1691
Ada Frankfort
Team 2
32:07
1692
Corry Wijnans
prismaatjes
32:08
1693
Marion Heijmer
Team1 ZIB/FPA de Boog
32:08
1694
Laura Kouwenhoven
Middin 3
32:15
1695
Rianne
BCM runners
32:23
1696
Naomie Vuik
WOT Schiedam
32:25
1697
Luc de Vries
Trajectum 't Mastler
32:33
1698
Dineke van der Zee
Present
32:38
1699
Sita Hoogland
Team 1 recreatief
32:43
1700
Floor Beernink
Innoforte 2
32:44
1701
Chantal de Jong
Berkenhove
32:49
1702
Marjolijn van der Giessen
De Lange Wei
32:51
1703
Wilma Fontaine
SHL Rocks
32:51
1704
Sanna Leliveld
De Thomaatjes
33:07
1705
Jacqueline Dankelman
Rosengaerde
33:14
1706
Mirjam Knaapen
Team 2
33:27
1707
Patricia Grygiel
Boksacademie
33:31
1708
Miranda van Geel
SHL RVL Passewaaij
33:32
1709
Annerieke Bobbink
SHL RUN M&C
33:33
1710
Naomi Wessels
Middin 3
33:35
1711
Irene Filippo
SHL Vitaal
33:47
1712
Ramona Verbeek
Triade - team 2
34:14
1713
Esther Niekerk
Elver 1
34:46
1714
Marga Beentjes
Philadelphia 4
34:46
1715
Lumara van Diermen
Norschoten
35:20
1716
Touria Airass
De Ambulante Begeleiders
35:44
1717
Juliette Leune
Team1 ZIB/FPA de Boog
37:00
1718
Ninouk Wolf
Tangenborgh
37:57
1719
Dave Bast
Philadelphia 5
38:15
1720
Sijtze Wijma
Meeůs Gezondheidszorg
38:40
1721
Corrie Davelaar
Philadelphia 4
39:45
1722
Patricia Degen
Pleyade 1
40:23
1723
Evelien Portier
Pleyade 1
40:48
1724
Carla Moors
SHL RVL Regiokantoor
47:35
1725
Eric Hulshof
BCM runners
49:42
1726
Janet Monsma
SHL Zorgt Vast Goed
49:54
Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
www.uitslagen.nl
25-09-2016 11:24