Uitslagenlijst 31e Vescom Halve Marathon

Deurne - Zondag 11 september 2016

MAN, IT-CONNECTIE 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Verbaandert
Eindhoven Atletiek
16:48
2
Michael Woldemesekel
ATV Venray
16:55
3
Stan Zeegers
Drukkerij van Kessel 2
17:00
4
Stefaan Cools
Vabco Luc-ky Runners
17:41
5
Werner Gentle
Drukkerij van Kessel 2
17:55
6
Luuk Verbaandert
GVAC
17:59
7
Bart Verheijden
Venlo
18:02
8
Raymond van Hall
Doesburg
18:08
9
Rik van der Steen
Deurne
18:34
10
Jorne Vanherck
Vabco Luc-ky Runners
18:42
11
Jos Boeije
HAC
18:58
12
Rick Hendriks
Lopersgroep Deurne
19:14
13
Perry van Vught
Movico
19:15
14
Bodhi van Selow
Lopersgroep Deurne
19:20
15
Ian Franssen
Meijel
19:53
16
Wout Pel
DSD team 3
20:08
17
Koen van de Mortel
Vescom team 2
20:25
18
Jorg van Kessel
Drukkerij van Kessel 2
20:27
19
Niek van Kessel
Drukkerij van Kessel 2
20:32
20
Richard Noya
ATV Venray
20:51
21
Tim Schrama
Helmond
20:51
22
Wesley Vogels
DSD team 3
20:57
23
Thijs Vermeulen
ATV Venray
21:07
24
Michael Mattheij
DSD team 3
21:08
25
Noud van de Mortel
Movico
21:12
26
Luuk Seijkens
Arrow team 3
21:56
27
Matthijs Smit
Movico
22:48
28
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
23:28
29
César Wichters
Vescom team 1
23:48
30
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
24:07
31
Rowen Reemers
Vescom team 1
24:07
32
Jari snijders
Lopersgroep Deurne
24:10
33
Manolis Geldermans
DSD team 3
24:18
34
Niek Strijbosch
Vescom team 1
24:18
35
Danny Frieser
Deurne
24:28
36
Stefan Aspers
Movico
24:33
37
Luc Beeks
Running Mates Deurne
24:56
38
Harrie Bos
Helmond
25:01
39
Daan van de Mortel
Vescom team 2
25:02
40
Joris van den Tillaart
Deurne
25:20
41
Frans Heussen
Lopersgroep Deurne
25:25
42
Thijs Aarts
DSD team 4
25:27
43
Lars Bruis
Running Mates Deurne
25:37
44
Freddy van Bokhoven
DSD team 4
25:41
45
Jos Zonnenberg
Zeeland
25:45
46
Kenny vd. Ven
Lopersgroep Deurne
26:27
47
Ruben Bruggel
Vescom team 1
26:40
48
John M
Deurne
26:42
49
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
27:12
50
Kurt de Haas
DSD team 4
27:20
51
Martien Keizers
Lopersgroep Deurne
27:27
52
Rob v Kol
Eindhoven
27:31
53
Harold Verbrugge
Gemert
27:39
54
Hans van den Tillaart
Deurne
27:40
55
Dirk van der Linden
Deurne
27:52
56
Jo van de Berkmortel
De Goei Lopers 2
28:26
57
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
28:27
58
Luuk van den Tillaart
Deurne
28:29
59
Walter van de Laar
Gemert
28:54
60
Maarten van Ooij
Arrow team 3
30:14
61
Hans Selten
De Goei Lopers 2
32:36
62
Alphons Heerink
DSD team 4
32:45
63
Theo Rutten Weijenborg
De Goei Lopers 2
32:50
64
Thijs de Vre
HAC
33:49
65
Pieter van Delft
DSD team 5
34:29
VROUW, IT-CONNECTIE 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luzan Janssen
Vescom team 2
19:29
2
Laura Kok
Helmond
20:33
3
Noël van Selow
Tilburg
21:34
4
Anky Rooijakkers
Deurne
26:05
5
Wilma Tax
Lopersgroep Deurne
26:13
6
Kristel Matthijssen
Drukkerij van Kessel 2
26:20
7
Sifra Wichters
Vescom team 1
26:33
8
Hanneke Mansvelders
Deurne
26:42
9
Nikki van de Mortel
Vescom team 2
26:44
10
Muriëlle van Hagen
Helmond
26:53
11
Suzanne Kortooms
Deurne
26:56
12
Drien Hendrix
Lopersgroep Deurne
27:08
13
Esther Vervaet
Movico
27:09
14
Joyce Jardim
Venray
27:25
15
Fannie van Grinsven
Deurne
27:37
16
Daphne Knijnenburg
Deurne
28:10
17
Yvonne Titulaer
Running Mates Deurne
28:22
18
Resi Stappers
Hegelsom
28:34
19
Elvira van Hagen
Helmond
29:13
20
Resi Simons
De Goei Lopers 1
30:16
21
Janna van der Horst
Amsterdam
30:23
22
Resi vd. Horst
Deurne
30:26
23
Jacqueline Wijnands
DSD team 5
31:34
24
Mariet Broekmans
De Goei Lopers 1
31:51
25
Margrethe Beelen
Arrow team 3
32:12
26
Lisa Broekmans
De Goei Lopers 1
32:14
27
Saskia de Vre
Helmond
33:54
28
Froukje de Lange
DSD team 5
34:23
29
Noortje van Dongen
DSD team 5
34:42
MSEN, HOUTVERWERKINGS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
Drukkerij van Kessel team 1
32:53
2
Bert Lieckens
Lyra
33:53
3
Mihreteab Gorgo
DES
35:09
4
Bart van de Mortel
Lopersgroep Deurne
43:02
5
Koen van Kessel
Drukkerij van Kessel team 1
43:14
M40, HOUTVERWERKINGS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Binnemans
Vabco Luc-ky Runners
35:27
2
Martijn Tuin
Vescom team 3
37:54
3
Hans Steijaert
Helmond
41:27
M50, HOUTVERWERKINGS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Mijsberg
Runningteam Het Loopcentrum
35:54
2
Frans Deenen
Runningteam Het Loopcentrum
37:45
3
Mart van Rooij
ATV Venray
38:55
4
Geert Linders
ATV Venray
39:41
5
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
40:10
6
André Matthijssen
Drukkerij van Kessel team 1
40:35
7
Peter van den Hoef
Scopias
41:36
8
Robert Arts
ATV Venray
41:39
9
Karel Teunkens
Vabco Luc-ky Runners
42:44
10
Hans Peeters
Atletiek Helden
43:22
11
Gerard van der Heijden
Lopersgroep Deurne
45:20
12
Wim Thijssen
Lopersgroep Deurne
54:14
M60, HOUTVERWERKINGS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Jaspers
't Jasper Sport
44:32
2
Henk van Zantvoort
Loopgroep Aart Stigter
45:23
M70, HOUTVERWERKINGS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
53:38
2
Piet Gerrits
avVN
54:39
3
Ad van Limpt
DES
58:27
VSEN, HOUTVERWERKINGS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
An Claes
Lyra
39:11
2
Anne Castelijns
Eindhoven Atletiek
40:22
3
An Lenders
Runningteam Het Loopcentrum
40:31
4
Yvonne Jaspers
LOGO
1:01:03
V35, HOUTVERWERKINGS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manuela Geurts
Atletiek Helden
47:50
2
Tina Helsen
Vabco Mol
52:10
V45, HOUTVERWERKINGS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nellie van Beers
Atletiek Oirschot
45:20
2
Thea Ottens
Eindhoven Atletiek
46:25
3
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
48:34
4
Marianne Knapen
Loopgroep PK
50:21
5
Lydia Jeuken
ATV Venray
51:04
6
Elvira Michael
Maarheeze
54:38
7
Anita van Gelder
Vabco Mol
1:12:29
MTRIM, HOUTVERWERKINGS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn van Kessel
Drukkerij van Kessel team 1
36:54
2
Natu Aynom
38:17
3
Roy Dennemans
ATV Venray
38:39
4
Twan Pel
DSD team 1
38:49
5
Jack van Heel
Hunsel
38:57
6
Harold Donkers
Eindhoven
40:25
7
Chiel Pel
DSD team 1
40:45
8
Jos de Groot
De Rips
40:51
9
Niels van den Eijnden
Lopersgroep Deurne
41:29
10
Taras Stanko
Eindhoven
41:52
11
Walter Kivts
Lopersgroep Deurne
42:07
12
Jan Albert Wichters
Vescom team 3
43:27
13
Niels van Helmond
Utrecht
43:58
14
Nick Kemps
Jan Kemps Massages
44:02
15
Eric van Erp
Rabobank Peelland Zuid
44:12
16
Peter van de Ven
Rabobank Peelland Zuid
44:14
17
Joost van Rooij
Deurne
44:41
18
Henry Verbugt
Arrow team 1
45:14
19
Frank Matheij
Ospel
45:53
20
Mark de Vries
Helmond
47:15
21
Marcel Seijkens
Arrow team 2
47:43
22
Jeffrey Schifferling
Asten
48:24
23
Paul Fransen
Lopersgroep Deurne
48:26
24
Jelle van der Horst
Deurne
48:30
25
Sander van der Zanden
Jan Kemps Massages
48:30
26
Gerrie Luttikhold
Lopersgroep Deurne
48:37
27
Frits Dijsselblom
Lopersgroep Deurne
48:40
28
Martien Vialle
Vescom team 3
48:41
29
Peter van den Berkmortel
Lopersgroep Deurne
48:48
30
Willard van Ooij
Arrow team 1
48:59
31
Rob Streeder
Aarle-Rixtel
49:12
32
Jan Kemps
Jan Kemps Massages
49:36
33
Jos Meulendijks
Arrow team 1
50:09
34
Mo Nadi
Lopersgroep Deurne
51:08
35
Bob Creemers
Deurne
52:00
36
Ad Driessens
Deurne
52:05
37
Herman van Melick
Weert
52:06
38
Harold van den Berg
Helmond
52:13
39
Ferdie Berkers
Asten
52:15
40
Jan Boerema
Eindhoven Atletiek
52:38
41
Rein Nooijen
Deurne
53:01
42
Remy Broersma
Eindhoven
53:31
43
Lenn Hol
Deurne
53:41
44
Pieter-Jan van Ooij
Arrow team 2
54:00
45
Cor Terheijden
Lopersgroep Deurne
54:02
46
Ad vd. Broek
Deurne
54:11
47
Theo Janssen
Deurne
54:22
48
Marcel de Groof
DSD team 2
54:24
49
Ruud van den Born
Deurne
54:24
50
Jorrit Dekkers
Rabobank Peelland Zuid
55:09
51
Ruud Coopmans
Deurne
55:18
52
Ward Veltpaus
Arrow team 1
55:24
53
Cor Uitenhoven
Helmond
56:04
54
Laurens Vriens
DSD team 1
56:08
55
Evert-Jan Clijnk
Lopersgroep Deurne
56:12
56
Rob Mennen
Lopersgroep Deurne
56:12
57
Jeroen Vrijnsen
Deurne
56:29
58
Herman Driessens
Deurne
56:51
59
WIm Driessen
Asten
56:53
60
Aart Driessen
Asten
56:53
61
Leon Verbugt
Arrow team 2
56:57
62
Parnick Geboers
Deurne
57:45
63
Geert Coopmans
Deurne
57:56
64
Paul van de Heuvel
DSD team 2
58:23
65
Wim Aarts
DSD team 2
59:05
66
Erie vd. Ven
Deurne
1:00:16
67
Twan Pijnenburg
Neerkant
1:00:47
68
Paul van den Born
Roosendaal
1:03:40
69
Daan Driessen
Asten
1:04:52
70
Arjan Ahout
Deurne
1:05:03
VTRIM, HOUTVERWERKINGS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Kemps
Jan Kemps Massages
44:26
2
Linda Janssen
Running Mates Deurne team 1
45:40
3
Esther van den Elsen
Milheeze
48:18
4
Paul Schatorjé
Gemert
49:25
5
Rachel Nooijen
Deurne
50:05
6
Desiree Antoniou
Running Mates Deurne team 1
50:23
7
Marleen Gerrits
Deurne
51:36
8
Jessica van den Bogaart
DSD team 1
51:43
9
Susanne van den Heuvel
Deurne
52:15
10
Janne Jegerings
Deurne
53:41
11
Hayley Sutton
Milheeze
53:43
12
Vera Sauve
Arrow team 2
54:15
13
Miranda van der Horst
Deurne
55:08
14
Loes Habermehl
Asten
55:24
15
Ellen Heinemans
Deurne
55:25
16
Hilde Tuijtelaars
Deurne
55:26
17
Karin Streeder
Aarle-Rixtel
55:44
18
Hélène van Rooij
Vlierden
56:37
19
Esther Creemers
Deurne
56:41
20
Marloes van der Zwaan
Deurne
57:02
21
Ilse Matheij
Ospel
58:30
22
Dorith van Delft
DSD team 2
59:05
23
Sjan van de Zanden
Deurne
1:03:58
24
Wendy Berkers
DSD team 2
1:03:59
25
Jalila Moufid
Running Mates Deurne team 1
1:05:05
26
Marieke Bouten
Liessel
1:05:37
27
Caroline Rijvers- Schel
Helmond
1:05:46
28
Daisy Joppen
Asten
1:06:35
29
Patty Proenings
Deurne
1:06:36
30
Els Steeghs
Helmond
1:07:03
31
Hanny v Rijt
Helmond
1:07:07
MSEN, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm Sengers
Eindhoven Atletiek
1:08:11
2
Jos Elfring
Eindhoven Atletiek
1:11:04
3
Thimothy Karanu
Eindhoven Atletiek
1:11:37
4
Tesfaalem Mulugeta
HAC
1:15:23
5
Tein Somers
Eindhoven Atletiek
1:16:35
6
Merlijn Wijn
Eindhoven Atletiek
1:18:47
7
Eric Crombaghs
Eindhoven Atletiek
1:20:09
8
Christian Tiemann
Eindhoven Atletiek
1:25:50
9
Lars Houben
Eindhoven
1:25:53
10
Ronald Adams
Eindhoven Atletiek
1:29:43
11
Tonni Tielens
Scopias
1:37:29
M40, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filip Lijnen
Eindhoven Atletiek
1:16:35
2
Edwin Kok
HAC
1:21:45
3
John Thielen
Lopersgroep Deurne
1:25:24
4
Berend-Jan Bel
Eindhoven Atletiek
1:30:09
5
Werner Morren
Vabco Mol
1:37:16
6
Stephan Mennen
Helden Atletiek
1:51:22
M50, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Kerstens
Nederland
1:17:56
2
Marco Jans
ATV Venray
1:21:07
3
Bart van Nijlen
Kasterlee Belgie
1:22:29
4
John de Rooij
ATV Venray
1:22:46
5
Henk van den Boogaard
Valkenswaard
1:22:59
6
Wim Voermans
AV '40
1:23:19
7
Willy Kanters
Lopersgroep Deurne
1:24:33
8
Chris Peeters
Vabco Mol
1:34:37
9
John Kocken
HAC
1:36:46
10
Marc Bakelants
Vabco Mol
1:41:41
M60, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Vermeulen
GAC Gemert
1:30:49
2
Roel Dekens
LOGO
1:32:37
3
Staf Wielockx
Vabco Mol
1:34:54
4
Cees Koppen
Atletiek Oirschot
1:38:08
5
Frans Noijen
Lopersgroep Deurne
1:45:39
6
Henk ten Have
avVN
1:56:37
M70, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van Gilst
avVN
1:46:39
V35, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maryll Koenraadt
Eindhoven Atletiek
1:35:21
2
Ellen van der Velden
Haag Atletiek
1:41:08
3
Emmy van Heel
De Grenslaupers
2:19:01
V45, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Bruijs
Spado
1:34:40
2
Lutgart van Hees
Vabco Mol
2:11:45
MTRIM, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter-Paul Derks
Eindhoven
1:16:56
2
Joep Pouls
Someren
1:23:56
3
Roel Martens
Westerlo Belgie
1:29:00
4
Robin van Duren
Dutch Runners
1:29:30
5
Hans Derix
America
1:31:48
6
Roel Peters
Loopgroep PK
1:32:17
7
Bart Hellinga
Nijmegen
1:33:18
8
Hub Heijnen
Echt Susteren
1:35:01
9
Henk van Hoof
Mierlo
1:38:12
10
Bram van Kol
Deurne
1:38:52
11
Roland Robinson
Helmond
1:39:10
12
Jan Parren
Wessem
1:39:13
13
Franky Verschueren
Brecht Belgie
1:39:38
14
Alain Aerts
Viersel Belgie
1:39:38
15
Koen Vanherck
Eksel Belgie
1:40:11
16
Mart Hendriks
Lopersgroep Deurne
1:40:20
17
Daniël Drummen
Asten
1:42:27
18
Martin Coldeweijer
Helmond
1:43:10
19
Corné van de Ven
Deurne
1:43:16
20
Jack van Heel
Reuver
1:43:31
21
Danny Didden
Belfeld
1:43:32
22
Roland Rovers
Bakel
1:43:35
23
Erik Wijnoogst
Mierlo
1:43:59
24
Kaj Vos
Venlo
1:44:00
25
Danny Megens
Aarle Rixtel
1:44:15
26
Wim den Dekker
Someren
1:44:24
27
Rens van Deursen
Helmond
1:44:39
28
Tim Verber
Beringe
1:44:50
29
Ton Rückert
Scopias
1:45:01
30
Maurits Smakman
Bemmel
1:45:31
31
Marcel van de Ven
Mierlo
1:45:50
32
Godfried van Hoof
Eindhoven
1:47:33
33
Peter Grutterink
Helmond
1:48:01
34
Ronald Kollner
Liessel
1:49:11
35
Rudi van den Berghe
Schoten Belgie
1:52:19
36
Radek Winiarska
Someren
1:55:17
37
Maarten Frijters
Terheijden
1:55:23
38
Peter Nooijen
Deurne
1:55:45
39
Ger Gielen
Horst
1:55:54
40
Guus van Enckevort
Evertsoord
1:56:29
41
Hans Mennes
Helmond
1:57:39
42
Richard ter Schiphorst
Helmond
2:06:38
43
Wim Manders
Gemert
2:06:42
VTRIM, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Magda Winiarska
Someren
1:36:48
2
Joske van Schijndel
Bakel
1:39:04
3
Pauline Vos
Asten
1:49:11
4
Trahe Catherine
Brecht Belgie
1:51:22
5
Goffa Nathalie
Wommelgem Belgie
1:52:18
6
Dorethe van Leeuwen
Eindhoven
1:56:42
7
Rian Smeets
Belfeld
1:58:12
8
Mirjam Sijstermans
Heythuysen
2:04:15
9
Babke Aarts
Helenaveen
2:04:40
10
Tonia Swinkels
Vlierden
2:07:27
11
Evi Niessen- Waterschoot
Waalre
2:14:34
12
Jacqueline vd Heuvel
Milheeze
2:19:58
www.uitslagen.nl
12-09-2016 17:26