Uitslagenlijst Albert Eising-loop

Dalen - Zondag 11 september 2016

J-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Tijd
1
Stan Lambers
Weiteveen
2:28
2
Peter Kataxakis
Coevorden
2:30
3
Joep Groeneveld
Coevorden
2:37
4
Jamie van Huizen
Dalen
2:40
5
Lars Koopman
Klazienaveen
2:41
6
Nout Thijssen
Dalen
2:42
7
Samuel van de Vegte
Dalen
2:45
8
Marijn Verweij
Coevorden
2:59
9
Senn van der Ziel
Coevorden
3:01
10
Morris Eising
Breda
3:02
11
Johnny Chen
Coevorden
3:03
12
Sven Boorsma
Dalen
3:07
13
Nils Langejans
Dalen
3:11
14
Colin van Noordwijk
Dalen
3:15
15
Lars Lomulder
Noord-Sleen
3:17
16
Tobias Pol
Coevorden
3:21
17
Matthijs Veldthuis
Emmen
3:22
18
Corné Mezach
Dalen
3:27
19
Xavi Snippe
Dalen
3:34
20
Ian van Noordwijk
Dalen
3:43
21
Niek Huisma
Wachtum
3:45
22
Sil Altenburg
Dalen
3:57
23
Bas van der Ziel
Coevorden
4:49
M-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Tijd
1
Lynn Jaarsveld
Dalen
2:34
2
Annagien Snijders
Wachtum
2:40
3
Tess Veldhuis
Dalen
2:46
4
Emma Reinders
Dalen
2:47
5
Marlotte Koop
Dalen
2:59
6
Laurien Bosman
Steenwijksmoer
3:01
7
Nienke Thole
Coevorden
3:03
8
Daniek Berger
Dalen
3:04
9
Femke Buursema
Dalen
3:06
10
Diete van Dijk
Coevorden
3:09
11
Rosalie Uneken
Wachtum
3:12
12
Fien Mazenier
Dalen
3:22
13
Sarah Bekel
Dalen
3:27
14
Janiek Horsting
Dalen
3:33
15
Marit Reinders
Dalen
3:37
16
Noreen Bulle
Dalen
3:57
17
Luna Ilana Mulder
Zwartemeer
4:47
18
Eline Ruinemans
Dalen
4:50
J-7, 1 KILOMETER -7
Plts
Naam
Tijd
1
Finn Regtop
Dalen
4:15
2
Mart Veldhuis
Dalen
4:37
3
Kalle Huizing
Sleen
4:41
4
Thorsten Zuidema
Emmen
4:50
5
Tijn Reinders
Dalen
4:50
6
Bram Hoekstra
Dalerveen
4:51
7
Jorn Boorsma
Dalen
4:51
8
Willem Eijsink
Dalen
4:55
9
Gijs Thole
Coevorden
4:58
10
Luuk Wilting
Dalen
4:59
11
Stijn Jaarsveld
Dalen
5:03
12
Binq Groeneveld
Coevorden
5:04
13
Cars jan de Ridder
Dalen
5:07
14
Valentijn van Huizen
Dalen
5:07
15
Quin Scholing
Noordscheschut
5:08
16
Thijmen Bruning
Weiteveen
5:16
17
King Ye
Coevorden
5:29
18
Mart Mezach
Dalen
5:31
19
Hugo Ambergen
Dalen
5:39
20
Yuka Ensink
Dalen
5:44
21
Ruben Pol
Coevorden
5:54
22
Jurre Huisma
Wachtum
5:59
23
Luke de Jong
Dalen
6:11
24
Sven Langejans
Dalen
6:15
25
Sver Wolbers
Dalen
6:20
26
Teun de Bruin
Dalen
6:28
27
Julian Smidt
Dalen
6:47
28
Siem Wilpshaar
Dalen
6:53
29
Rolent Ruinemans
Dalen
7:16
30
Jarno Kleine
Dalen
9:01
M-7, 1 KILOMETER -7
Plts
Naam
Tijd
1
Puck Voors
Sleen
4:24
2
Isa Scholing
Noordscheschut
4:31
3
Esmee Lambers
Weiteveen
5:08
4
Ilse Lelieveld
Dalen
5:11
5
Celien Reinders
Dalen
5:11
6
Florien Menzo
Dalen
5:16
7
Carice Uneken
Wachtum
5:20
8
Lotus Arends
Dalen
5:28
9
Emma Millekamp
Dalen
5:31
10
Nienke Veldthuis
Emmen
5:32
11
Lynn Rougoor
Dalen
6:07
12
Nynke van Dijk
Coevorden
6:13
13
Melanie Kataxakis
Coevorden
6:14
14
Anique Roosken
Dalen
6:21
15
Anouk Horsting
Dalen
6:22
16
Norah Wessel
Coevorden
6:29
17
Julia Boer
Dalen
6:41
18
Kaylinn Westerman
Dalen
6:43
19
Nienke Hoorn
Dalen
6:56
20
Kirsten Nijenbanning
Holsloot
7:22
J-9, 1 KILOMETER -9
Plts
Naam
Tijd
1
Colin Breed
Dalerveen
3:46
2
Rinse Sietsma
Dalen
4:02
3
Jorden Steenbergen
Zuidwolde Dr
4:06
4
Julian Lunenborg
Dalen
4:11
5
Thijs Koopman
Klazienaveen
4:18
6
Ivan Reinders
Dalen
4:19
7
Coen Groeneveld
Coevorden
4:20
8
Max van der Woude
Dalen
4:22
9
Kresten Wolbers
Dalen
4:23
10
Luuk Bekel
Dalen
4:23
11
Stijn Nijenbanning
Holsloot
4:30
12
Mads Huizing
Sleen
4:36
13
Tim Lubbers
Dalen
4:44
14
Daan Jaarsveld
Dalen
4:45
15
Jack Eising
Breda
4:47
16
Yort van der Vlag
Dalen
4:47
17
Jarne Wilpshaar
Dalen
4:52
18
Ramon Doldersum
Dalen
5:01
19
Tom Reininga
Noord-Sleen
5:17
20
Bas Brinkman
Dalen
5:18
21
Nathan van Harten
Zwolle
6:28
M-9, 1 KILOMETER -9
Plts
Naam
Tijd
1
Sabine Struik
Emmen
4:04
2
Saar Hulzebosch
Loozen
4:26
3
Rooss Voors
Sleen
4:30
4
Lynn Cremer
Dalen
4:35
5
Hanne Eijsink
Dalen
4:41
6
Britte Zuidema
Emmen
4:44
7
Madison Knip
Dalen
4:47
8
Marin Brand
Dalen
4:48
9
Mila Drogt
Dalen
4:49
10
Tirza Bakker
Dalen
5:02
11
Renske Eijsink
Dalen
5:03
12
Guusje Brouwer
Dalen
5:07
13
Sterre Thijssen
Dalen
5:08
14
Linn Grummel
Dalen
5:08
15
Lindsay Westerman
Dalen
5:09
16
Marèl Schlepers
Coevorden
5:13
17
Ilse Kats
Dalen
5:15
18
Lieke Rougoor
Dalen
5:22
19
Xinyi (Cindy) Chen
Coevorden
5:22
20
Robin Buursema
Dalen
5:33
HEREN, 1 KILOMETER G
Plts
Naam
Tijd
1
Stephen Hilbrands
Oosterhesselen
4:18
2
Maarten Mittendorf
Hi5Club
5:17
3
Harron Dekker
Coevorden
5:21
4
Mark Kleine
Hi5Club
6:37
5
Harnold vd Schuur
Hi5Club
6:53
DAMES, 1 KILOMETER G
Plts
Naam
Tijd
1
Carolien Postma
Hi5Club
5:35
2
Cherique Stoel
Hi5Club
5:54
3
Karlijn Dijkgraaf
Emmen
6:26
4
Marijke Nijs
Hi5Club
6:47
5
Sandra Benjamins
Hi5Club
7:00
6
Anita Lautenbach
Emmen
9:54
J-12, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Bram Voors
Sleen
7:53
2
Stefan Hofsink
Gramsbergen
7:58
3
Milan Brand
Dalen
8:10
4
Jort Cremer
Dalen
8:31
5
Gijs Boers
Dalen
8:38
6
Twan Cremer
Dalen
8:41
7
Robert Kulenovic
Coevorden
8:52
8
Yort Esschendal
Dalen
8:57
9
Machiel Menzo
Dalen
9:05
10
Wessel Drogt
Dalen
9:18
11
Jarno Wilting
Wachtum
9:27
12
Stan Tibben
Dalen
9:32
13
Kian Ensink
Dalen
9:35
14
Tristan de Bakker
Dalen
9:38
15
Kees van Groningen
Coevorden
9:48
16
Lars Millekamp
Dalen
9:53
17
Chiel Brouwer
Dalen
9:54
18
Dorian Knip
Dalen
9:56
19
Tygo Regtop
Dalen
10:13
20
Sebastiaan Koel
Coevorden
10:16
21
Steijn Bast
Wachtum
10:24
22
Thomas Smidt
Dalen
10:26
23
miaajin ye
Coevorden
10:57
24
Hidde Wilpshaar
Dalen
11:04
25
Tijn Wilpshaar
Dalen
11:06
26
Marc Hutter
Oosterhesselen
11:22
M-12, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Kike Velting
Dalen
8:08
2
Sharon Steenbergen
Zuidwolde Dr
8:49
3
Milou Karssies
Noord-Sleen
9:00
4
Femke Sietsma
Dalen
9:59
5
Lotte de Jonge
Coevorden
10:13
6
Ilse Braakman
Coevorden
10:23
7
Madelief Verweij
Coevorden
10:25
8
Daphne Snippe
Dalen
11:39
9
Wendy Kulenovic
Coevorden
11:47
10
Anouk Ruinemans
Dalen
11:53
11
Anouk Meiringh
Dalen
13:02
DAMES, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Iris Velting
Dalen
20:07
20:06
2
Lies Deruddere
Wevelgem (Bel)
20:30
20:30
3
Maarleen Popken
Exloo
22:34
22:32
4
Iris Willemsen
Nijmegen
23:57
23:56
5
Melissa Uiterwijk Winkel
Emmen
24:31
24:24
6
Ellen Witlage
Zwartemeer
24:49
24:46
7
Tabitha Zeeman
Jeugd EAC De Sperwers
25:17
25:12
8
Gea Pol
Coevorden
25:20
25:14
9
Ceryl Esschendal
Dalen
26:00
25:58
10
Marlies van Dijk-Bouwman
Coevorden
26:28
26:25
11
Linda Hilbrands
Oosterhesselen
26:39
26:34
12
Marleen van der Weide
Gramsbergen
26:52
26:49
13
Anna Hulzebosch
Loozen
26:52
26:49
14
Lonneke Heerkes
Gramsbergen
26:53
26:49
15
Sharmishtha Thole
Coevorden
26:57
26:43
16
Bianca Katoen
Emmen
27:05
26:51
17
Liesbeth Bulle
Dalen
27:28
27:25
18
Marloes van der Weide
Aalden
27:52
27:48
19
Margriet Wortelboer
Emmen
28:03
27:56
20
Anoek van der Weide
Aalden
28:11
28:06
21
Marja Koops-Mittendorff
Dalen
28:15
28:03
22
Gerda Oosting
Emmen
28:25
28:17
23
Stiana Sibon
Dalen
28:40
28:32
24
Melanie Hofsink
Gramsbergen
28:43
28:39
25
Petra Bos
Emmen
28:53
28:45
26
Annieck Overzet
Schoonebeek
29:18
29:12
27
Rianne van der Linde
Dalen
29:31
29:16
28
Leonie Cremer
Coevorden
29:32
29:27
29
Marije Wijnbergen
Meerstad
29:58
29:53
30
Lauren de Ridder
Dalen
30:19
30:15
31
Ilse de Jager
Winschoten
30:55
30:43
32
Lyset Koers
Dalen
30:57
30:46
33
Minarda Bosman
Coevorden
31:18
31:10
34
Hilde An Snijders
Holthone
31:31
31:28
35
Melissa Vriesema-Witting
Schoonebeek
31:50
31:36
36
Iris Tip
Dalen
32:56
32:43
37
Nikki Kos
Dalen
33:09
32:53
D40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Astrid van Velden
Hardenberg
20:23
20:22
2
Margot van der Ven
Den Burg
22:29
22:27
3
Claudia van Tellingen
Sleen
23:27
23:21
4
Ineke Nawijn
Hardenberg
24:02
24:00
5
Eefje Kroesen
Coevorden
25:18
25:17
6
Geeke Snijders
Holthone
27:11
26:55
7
Jolanda Gommer
Dalen
27:49
27:38
8
Gerry Meier
Hardenberg
27:58
27:49
9
Carmen van Tellingen
Emmen
28:11
28:04
10
Vera Koster
Coevorden
28:15
28:04
11
Liesbeth Blauw
Dalen
28:23
28:11
12
Petra Braam
Schoonebeek
28:24
28:11
13
Elsbeth van Beilen
Emmen
28:47
28:39
14
Jeanette Langius
Coevorden
28:49
28:39
15
Ricarda van Hiele
Emmen
29:01
28:54
16
Joke Eising
Wachtum
29:49
29:41
17
Geke de Leeuw
Schoonebeek
29:59
29:53
18
Winie Breman
Dalen
30:11
29:57
19
Els Klootsema
Vleuten
30:59
30:55
20
Herma Wilting
Wachtum
31:48
31:34
21
Annet Eising
Zwolle
31:56
31:45
22
Ingrid Kataxakis
Coevorden
32:08
32:00
23
Janet Kamping
Klazienaveen
33:41
33:26
HEREN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Davy Stieperaere
Wevelgem (Bel)
16:55
16:55
2
Gerben Tiekstra
Dalen
18:01
18:01
3
Stan Gosink
Coevorden
18:09
18:09
4
Richard Prakken
Aalden
18:17
18:17
5
Reinier de Boer
Dalen
19:19
19:18
6
Finn van Pijkeren
Middelstum
19:34
19:33
7
Sjoerd Terpstra
Emmen
20:20
20:20
8
Jurgen Veenendaal
20:21
20:15
9
Colin Breed
Dalerveen
20:42
20:42
10
Rene Kornelius
Coevorden
20:50
20:50
11
Edwin de Groot
Leeuwarden
21:05
21:00
12
Mink de Jong
Vroomshoop
21:12
21:11
13
Bart Pullen
Hardenberg
21:20
21:18
14
Ruben Stuiver
Wachtum
21:24
21:24
15
Henk Westdijk
Coevorden
22:03
22:01
16
Martijn Brouwer
Zwinderen
23:32
23:25
17
Wesley Kuilder
Emmen
23:52
23:50
18
Arjen van der Ziel
Coevorden
24:31
24:25
19
Richard Kok
Dalen
24:40
24:35
20
Renko Baas
Dalen
24:44
24:34
21
Martijn Bosch
Zwolle
24:46
24:40
22
Erik Bulle
Dalen
24:48
24:44
23
Maarten Hollenga
Meerstad
24:50
24:44
24
Lars Koelink
Dalen
25:12
25:01
25
Robin Lambers
Dalen
25:12
25:02
26
Gijs Kruiswijk
Utrecht
25:19
25:19
27
Marcel Boorsma
Dalen
25:51
25:35
28
Rolf Meulenkamp
Emmen
26:12
25:56
29
Bas Spang
Coevorden
27:31
27:25
30
Sjoerd Haddering
Borger
27:41
27:36
31
David van Harten
Zwolle
28:30
28:29
32
Jeroen van der Werken
Emmen
28:52
28:39
33
Rene Bulle
Dalen
29:06
29:03
34
Thian de Groot
Zwartemeer
30:42
30:41
35
Harron Dekker
Coevorden
30:57
30:46
36
Ruinemans
Dalen
31:39
31:39
H40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Theo Fuhler
Klazienaveen
18:36
18:36
2
Herjan Gerrits
Hoogenweg
19:09
19:07
3
John Blankhorst
Raalte
19:30
19:28
4
Tom van Tellingen
Sleen
20:08
20:05
5
Patrick Bekel
Dalen
20:42
20:40
6
Richard Buls
Sleen
21:15
21:13
7
Marco Scholten
Coevorden
22:11
22:06
8
Henk van Beilen
Emmen
22:20
22:16
9
Jos Millekamp
Dalen
22:20
22:18
10
René Meijer
Emmer-Compascuum
22:23
22:17
11
Herald Hofsink
Gramsbergen
22:37
22:33
12
Harrie Bloeming
Vroomshoop
23:35
23:30
13
Chris Hesselink
Laar
23:51
23:45
14
Reyer Koster
Coevorden
24:15
24:05
15
Harry Eggen
Emmen
24:33
24:24
16
Harold Wilpshaar
Dalen
24:48
24:38
17
Ronald Braakman
Coevorden
25:07
25:00
18
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:32
25:30
19
Jan Wilpshaar
Dalen
25:36
25:27
20
René van Basten
Dalen
25:37
25:22
21
Jaco Wilken
Coevorden
25:43
25:38
22
Jeroen Ramaker
Coevorden
25:47
25:32
23
Fernando Lensmann
Emmen
25:56
25:48
24
Han van Beveren
Dalen
26:23
26:02
25
Dirkjan Bours
Dalen
26:25
26:18
26
Eric Zeeman
Emmen
26:32
26:24
27
Wichard Koops
Dalen
27:22
27:10
28
Robert Uneken
Wachtum
28:00
27:45
29
Jan Eising
Breda
28:00
27:48
30
Robert de Jager
Winschoten
28:01
27:48
31
Jeroen Bakker
Veenoord
28:23
28:11
32
Andre Ruinemans
Dalen
28:24
28:13
33
Bernard Hofmeijer
Zwolle
30:13
30:07
34
Wilfried Eijssink
Dalen
31:34
31:25
35
Erik Jansen
Dalen
33:24
33:09
H50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gertjan Tichelaar
Oldebroek
18:35
18:35
2
Jerry de Jong
Vroomshoop
20:13
20:12
3
Henk Jan Meier
Hardenberg
20:28
20:26
4
Erik Bakker
De Bult
20:34
20:32
5
Heinz Stroeve
Emlichheim
20:37
20:36
6
Jan Groot
Hardenberg
21:40
21:39
7
Geert Deruddere
Wevelgem (Bel)
21:56
21:54
8
Marcel Thijssen
Coevorden
22:34
22:32
9
Jan Luppes
Nieuw-Weerdinge
22:39
22:35
10
Theo Baks
Coevorden
24:00
24:00
11
Jouke Dorenbos
Dalen
24:34
24:28
12
Meint Terpstra
Lindloh
26:43
26:34
13
Wim Smit
Nieuwlande
26:46
26:42
14
Jan Vermeij
Dalen
26:56
26:47
15
Raymond van Basten
Dalen
27:09
26:54
16
Peter Snijders
Holthone
27:12
26:56
17
Cal Boyer
Coevorden
27:26
27:16
18
Henk Haverkort
Coevorden
27:56
27:49
19
Mans Veldsink
Dedemsvaart
28:06
27:57
20
Rudolf Hidding
Dalen
28:13
27:59
21
Henk van der Weide
Coevorden
28:53
28:41
22
Lucas Senten
Dalen
29:01
28:49
23
Henny Bieman
Slagharen
29:49
29:38
24
Rieks Smit
Lemmer
30:22
30:05
25
Luuk Kremer
Hardenberg
31:10
30:57
26
Albert Steffens
Coevorden
32:27
32:23
27
Ab Koetsier
Holten
33:22
33:12
TEAMS, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Willy Heijnen
Jeugd EAC De Sperwers
21:02
21:02
2
Stan Heijnen
Jeugd EAC De Sperwers
22:42
22:40
3
Max ter Waarbeek
Jeugd EAC De Sperwers
22:47
22:45
4
George Bolding
Agrarisch Centrum Snijders-Jager
23:14
23:14
5
André Bast
Agrarisch Centrum Snijders-Jager
24:55
24:46
6
Luc Lufting
Agrarisch Centrum Snijders-Jager
25:30
25:22
7
Bertus Veenstra
Jeugd EAC De Sperwers
27:43
27:40
8
Ingrid van de Leur
Broekies
33:17
33:05
9
Henry van den Broek
Broekies
33:17
33:05
10
Stan van den Broek
Broekies
33:17
33:05
DAMES, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marleen Herbert
Hardenberg
44:07
44:06
2
Manon Herbert
Hardenberg
45:27
45:26
3
Laura Prins
Hoogeveen
46:11
46:10
4
Karen Halmingh
Dalen
48:25
48:20
5
Franka Bakker
Dalen
55:32
55:26
6
Ilse Sara Zwols
Emmen
1:01:05
1:01:02
7
Nienke Tip
Nieuw-Amsterdam
1:05:44
1:05:36
8
Bianca Koops
Aalden
1:10:54
1:10:45
9
Petra Klasens
Aalden
1:10:54
1:10:45
D40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Smilde
40:47
40:45
2
Yvonne Kamies
Emmen
45:15
45:13
3
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
46:33
46:30
4
Gea Benjamins
Emmen
48:11
48:08
5
Wilma Katuin
Emmer-Compascuum
53:01
52:57
6
Ans Hoiting-Kip
Dalen
58:26
58:22
7
Annet Super
Utrecht
59:18
59:11
8
Petra Zwiggelaar
Emmen
1:04:04
1:03:57
HEREN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Robert de Boer
Volendam
36:01
36:00
2
Albert-Jan de Haan
Hoogeveen
37:32
37:32
3
Martijn Croon
Coevorden
37:54
37:54
4
Kevin Timmerman
Hardenberg
39:14
39:13
5
Sebastiaan Pol
Coevorden
39:17
39:15
6
Yntze Wardenberg
Klazienaveen
41:46
41:45
7
Thijs Engelage
Dalen
41:56
41:56
8
Hans Bleijswijk
Groningen
42:04
42:00
9
John Sikken
Erm
43:09
43:07
10
Pascal van Zon
Hardenberg
44:08
44:07
11
Jurgen Veenendaal
Amsterdam
44:17
44:14
12
Arjan Espeldoorn
Klazienaveen
45:43
45:41
13
Eelco de Groot
Assen
46:08
46:08
14
Rick Baarslag
Dalen
47:28
47:22
15
Jasper Albring
Dalen
47:58
47:53
16
Jorren Snippe
De Krim
48:49
48:45
17
Ronald Zuidhof
Hoogeveen
1:00:46
1:00:39
H40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Richard Moesker
Emmer-Compascuum
36:56
36:55
2
Richard Aalders
Nietap
39:22
39:20
3
Bert Karssies
Hollandscheveld
40:37
40:36
4
Richard Kok
Coevorden
43:34
43:32
5
Anko de Bruin
Dalen
43:54
43:52
6
Harrie Botter
Klazienaveen
44:18
44:15
7
Jeff Dekker
Emmen
45:47
45:47
8
Sander Kijk in de Vegte
Klazienaveen
46:27
46:25
9
Erik Bouwknegt
Hoogeveen
47:28
47:22
10
Iwan Goeree
Emmen
48:05
48:02
11
Patrick Bekel
Dalen
48:28
48:20
12
Arjan Veldthuis
Emmen
48:58
48:52
13
Albèr Greupink
Coevorden
49:22
49:18
14
Rudy Zwols
Wachtum
49:33
49:25
15
Herman Braam
Schoonebeek
50:34
50:28
16
Ronald Strijker
Nieuw-Buinen
51:22
51:19
17
Alfred van Veen
Beilen
52:22
52:16
18
Erik de Haan
Nieuw-Amsterdam
53:31
53:26
19
Erik Snippe
Dalen
53:55
53:50
20
Gert Lubbers
Dalen
53:55
53:50
21
Bas Lambers
Dalen
54:20
54:13
22
Bas Lambers
Dalen
54:20
54:20
23
Remko Meijerink
Dalen
55:43
55:38
24
Jan Meppelink
Dalen
55:44
55:40
25
Erik Zwiggelaar
Emmen
56:10
56:01
26
Roeland Kwint
Coevorden
57:39
57:32
H50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wim Opten
Zuidlaren
35:48
35:47
2
Reinder de Jonge
Assen
36:55
36:55
3
Rob van de Graaf
Hoogeveen
37:25
37:25
4
Klaas Jan Hofstra
Appelscha
39:23
39:22
5
Peter Rolink
Erica
39:34
39:33
6
Bennie Kosse
De Krim
44:54
44:51
7
Folkert Bos
Klazienaveen
45:35
45:34
8
Jos Rijblijwijs
Emmen
45:42
45:38
9
Klaas Wijnberger
Dalfsen
46:24
46:20
10
Gerrit Harkes
Dalen
48:34
48:28
11
Herman Klaassen
Schoonebeek
51:05
51:05
12
Arno Jans
Dalen
52:24
52:17
13
Gerrit-Jan Wolters
Coevorden
53:30
53:26
14
Nico-Pieter Anbergen
Dalen
54:09
54:03
15
Frans Jan Verdoold
Dalen
58:53
58:46
16
Gerrit Lahuis
Aalden
59:25
59:19
17
Gerrie Zwols
Emmen
1:01:06
1:01:03
TEAM, TEAMLOOP 3X5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jeugd EAC De Sperwers
Emmen
1:06:31
2
Agrarisch centrum Snijders-Jager
Dalen
1:13:39
3
Broekies
Coevorden
1:39:51
http://www.alberteisingloop.nl
www.uitslagen.nl
13-09-2016 17:50