Uitslagenlijst zwartewaterlandloop

Zwartsluis - Zaterdag 10 september 2016

VROUW, ZWWLL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Elianne Huitema
Zwartsluis
1:00:25
1:00:25
2
Natasja scholten- Mooiweer
Kampen
1:06:29
1:06:28
3
Gabriela Gaworsky
Genemuiden
1:07:34
1:07:27
4
Kitty vd Pol
Nagele
1:16:50
1:16:46
5
Linda Smits
Nagele
1:16:51
1:16:47
6
Ria Smalbrugge
Hasselt
1:19:26
1:19:20
7
Reina wijnia - Kwant
Hasselt
1:20:20
1:20:19
8
Linda Lipplaa
Lelystad
1:23:33
1:23:26
9
Janine Postma
1:23:33
1:23:26
10
Annemieke van Dijk
1:23:33
1:23:26
11
Debby Alberts
Zwartsluis
1:23:43
1:23:38
MAN, ZWWLL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henry Visscher
Rouveen
47:15
47:14
2
Roel-jan Heeringa
Zwolle
50:21
50:21
3
Alfred Beens
Genemuiden
54:51
54:50
4
Laurens van Benthem
Vollenhove
55:06
55:06
5
Kris Gaworsky
Genemuiden
55:26
55:24
6
Christian van Es
Zwartsluis
55:48
55:46
7
Richard Godijn
Lelystad
59:48
59:45
8
Jan Leusink
Zwartsluis
1:04:08
1:04:06
9
Huub Fakkert
De Wijk
1:04:09
1:04:07
10
Lucas Fakkert
Zwartsluis
1:04:10
1:04:09
11
Bert Feenstra
Zwartsluis
1:07:23
1:07:21
12
Frits Lautenbag
Hattem
1:08:19
1:08:13
13
Robbert jan de Vries
Zwartsluis
1:10:41
1:10:39
14
A ter Horst
Zwartsluis
1:11:41
1:11:37
15
Edwin Schoonewelle
Zwartsluis
1:14:32
1:14:27
16
Gertjan Horselenberg
Wassenaar
1:15:19
1:15:11
17
Fred Adema
Amstelveen
1:15:53
1:15:50
18
Klaasjan Louw
Zwartsluis
1:16:29
1:16:20
19
Arnoud vd Berg
Hasselt
1:22:55
1:22:50
20
Sander Treur
Zwartsluis
1:23:32
1:23:25
21
Huub Postma
1:23:34
1:23:26
MIX2, ESTAFETTE 2P
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Buitenkwartiermeiden
Zwartsluis
1:06:19
1:06:19
2
Plieger Bv
Staphorst
1:11:30
1:11:30
3
Annie en Anita
Sint Jansklooster
1:12:14
1:12:14
4
Made '76
Zwartsluis
1:16:34
1:16:34
8JAAR, HEBO KIDSRUN 1K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Eline Meijerink
Zwartsluis
3:53
3:53
2
Niels Broekhuizen
Zwartsluis
4:37
4:36
3
Daan Schoenmaker
Zwartsluis
4:42
4:40
9JAAR, HEBO KIDSRUN 1K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thijs Krol
Zwartsluis
4:27
4:26
2
Lisa van der Linden
Zwartsluis
4:39
4:37
3
Ruth Visscher
Zwartsluis
5:11
5:10
TM11, HEBO KIDSRUN 1K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Esmee Vis
Wezep
3:42
3:42
2
Laura Troost
Zwartsluis
4:32
4:31
3
Julius Grafe
Zwartsluis
4:38
4:37
4
Linde Lassche
4:40
4:39
5
Zara Schaapman
5:33
5:31
6
Julia IJspeerd
Zwartsluis
5:33
5:31
7
Tatum Grafe
Zwartsluis
6:01
6:01
8
Julia Broekhuizen
Zwartsluis
6:07
6:06
12+, HEBO KIDSRUN 1K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Klavdia Gaworska
Genemuiden
4:18
4:18
8JAAR, HEBO KIDSRUN 3K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Diaz Volken
Zwartsluis
15:16
15:15
TM11, HEBO KIDSRUN 3K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Janick Meijerink
Zwartsluis
12:35
12:34
2
Fleur Slurink
Zwartsluis
14:07
14:06
3
Anouk Fakkert
Zwartsluis
15:07
15:07
4
Arwen Boerema
Zwartsluis
18:37
18:37
12+, HEBO KIDSRUN 3K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jelmer Meijerink
Zwartsluis
12:30
12:29
2
Tjessie Schoonewelle
Zwartsluis
16:22
16:22
Inclusief Hebo Kidsrun 1 en 3 kilometer. Mede dankzij HEBO zwartsluis
www.uitslagen.nl
10-09-2016 19:56