Uitslagenlijst 3e TrailRun en ColorRun

Beneden-Leeuwen - Zaterdag 3 september 2016

MAN, TRAILRUN 16 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Noy
Hernen
1:15:39
1:15:37
2
Koen van Hees
's-Gravenhage
1:20:10
1:20:08
3
Toon Derks
Beneden-Leeuwen
1:20:25
1:20:22
4
Roel de Laat
Uden
1:22:19
1:22:15
5
Job van Roekel
Barneveld
1:24:03
1:24:00
6
Mario Mauthe
Gorinchem
1:24:14
1:24:11
7
Kenny Stedehouder
Veenendaal
1:24:43
1:24:33
8
Jules Petit
Utrecht
1:25:24
1:25:17
9
COSY Sport
Tiel
1:27:46
1:27:33
10
Niels Derksen
Bergharen
1:27:58
1:27:52
11
Marcel Liefbroer
Papendrecht
1:28:59
1:28:55
12
Tony van Os
Rhenen
1:30:06
1:29:56
13
Michel van Ast
Appeltern
1:30:06
1:29:55
14
Gert de Fauw
Veenendaal
1:31:34
1:31:31
15
Martin van der Blom
Krimpen aan den IJssel
1:34:50
1:34:44
16
Stan van de Rijdt
Ravenstein
1:35:04
1:34:59
17
Wout Romijnders
Beneden-Leeuwen
1:39:24
1:39:19
18
Jacq van der Beek
Brummen
1:43:52
1:43:42
19
Tijs van der Beek
Brummen
1:43:52
1:43:42
20
Juriaan Bleij
Woerden
1:44:56
1:44:48
21
Marcel van Kruining
Rotterdam
1:45:02
1:44:52
22
Theo Jansen
Wijchen
1:45:28
1:45:19
23
Johan van Dijk
Malden
1:47:38
1:47:26
24
Silvester van Haren
Wijchen
1:47:47
1:47:38
25
Michel Eichhorn
Nijmegen
1:54:15
1:53:59
26
Maurice Eichhorn
Well Lb
1:56:13
1:55:57
27
Ron Zuidema
Maurik
1:58:37
1:58:22
28
Marco Winkel
Meeuwen
1:58:38
1:58:23
29
Flip Versteegen
Velserbroek
1:59:14
1:59:08
30
Harm Versteegen
Velserbroek
1:59:14
1:59:07
31
Eef Versteegen
Velserbroek
1:59:14
1:59:07
VROUW, TRAILRUN 16 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Serena van Ramele
Utrecht
1:22:24
1:22:21
2
Erlinde Scheps
Arnhem
1:26:19
1:26:17
3
Christa Hijkoop
Nijmegen
1:27:00
1:26:56
4
Jannet Vermeulen
Vleuten
1:33:56
1:33:51
5
Heidi Touw
Brummen
1:47:43
1:47:35
6
Tineke Mous
Sint-Oedenrode
1:51:31
1:51:28
MAN, TRAILRUN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerhard Lagerweij
Veenendaal
35:57
35:55
2
Rolf Broekman
Beneden-Leeuwen
36:16
36:12
3
Erik Janssen
Druten
36:41
36:39
4
Bert Dreijer
Dreumel
37:51
37:48
5
Sebastian Winkler
Tiel
38:20
38:17
6
Dirk de Wit
Dalem
40:37
40:35
7
Nick Rutten
Groesbeek
40:39
40:36
8
Tom van Ramele
Houten
42:17
42:14
9
Borris Tories
Culemborg
43:08
43:02
10
Huibert van Geenen
Kerkdriel
43:48
43:44
11
Hanno Cappon
Amersfoort
43:53
43:48
12
Henk Kiffen
Megen
44:49
44:44
13
Etienne Dupont
Amersfoort
44:59
44:57
14
Tim van Vliet
Wijk bij Duurstede
45:27
45:19
15
Polly den Tenter
Nistelrode
46:45
46:40
16
Jorn van Slooten
Emmeloord
47:00
46:56
17
Rob van Lent
Tilburg
49:07
49:01
18
Matthijs Koning
Lelystad
49:34
49:27
19
Rufen Liket
Haarsteeg
50:11
50:09
20
Charles Nye
Lelystad
51:07
51:00
21
Joost Kipping
Tiel
51:59
51:44
22
Bert van Roekel
Zwolle
53:34
53:23
23
Jan Willem de Weerd
Zoelmond
54:06
54:00
24
Joeri Hardeman
Ede Gld
54:53
54:39
25
Bert Hardeman
Ede Gld
54:54
54:40
26
Karsten Burgwal
Culemborg
55:08
55:03
27
Willem Fontein
Dordrecht
55:31
55:22
28
Thomas van der Vliet
Leiden
58:00
57:55
29
Rene van den Borst
Reuver
59:53
59:42
30
Wim van de Griendt
Tiel
1:01:07
1:01:00
31
Danny van Welie
Maasbommel
1:04:32
1:04:25
32
Theo Lukkezen
Beneden-Leeuwen
1:10:26
1:10:18
VROUW, TRAILRUN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noortje Corstjens
Nijmegen
37:46
37:44
2
Peet Liebers
Groesbeek
40:24
40:22
3
Tessa Frunt
Buren Gld
40:47
40:43
4
Shiva Zanoli
Hilversum
43:01
42:59
5
Anke Hendriks
Bergharen
45:37
45:30
6
Ilse Gosselink
Bergharen
45:38
45:31
7
Yvonne Noteltiers
Culemborg
47:58
47:53
8
Anky Kroon
Zwijndrecht
48:00
47:53
9
Susan Ashworth
Buren Gld
48:02
47:55
10
Sylvia van Gemert
Dordrecht
51:38
51:30
11
Linda Westerhuis
Tiel
51:58
51:46
12
Rachel van der Wal
Kesteren
52:53
52:40
13
Marjon Bierhof
Deventer
53:14
53:07
14
Floor de Vries
Leersum
53:34
53:30
15
Gigi van Gelder
Wezep
54:31
54:21
16
Monique Lautenbach
Tiel
54:57
54:44
17
Ellen van der Zweep
Heteren
55:58
55:50
18
Elise Vermeulen
Amersfoort
56:05
56:02
19
Ingrid Benjert
Vlijmen
56:22
56:16
20
Inge Boerma-Tuttel
Tiel
56:43
56:36
21
Patricia van Slobbe
Appeltern
57:28
57:20
22
Judith Bijl
Maasbommel
57:30
57:22
23
Anne Kemming
Nijmegen
57:42
57:34
24
Anja van Elk-Coenders
Druten
57:42
57:38
25
Chantal Roest
Druten
57:58
57:47
26
Frida Romijn
Tiel
57:58
57:46
27
Johanna van Ramele
Houten
57:59
57:53
28
Anke van Woerekom
Tiel
58:08
57:54
29
Olga Winkler
Tiel
58:08
57:55
30
Ramona Baars
Bergharen
58:13
58:03
31
Christien van Hoften
Tiel
59:01
58:49
32
Gerdie Ruissen
Amersfoort
59:04
58:49
33
Gabrielle Janssen
Reuver
59:53
59:42
34
Marjolein Kap
Puiflijk
1:00:31
1:00:19
35
Marieke van Os
Lienden
1:00:32
1:00:18
36
Maud van der Beek
Brummen
1:00:39
1:00:31
37
Noelle van Hoften
Tiel
1:02:43
1:02:30
38
Caroline Kemper
Zwijndrecht
1:02:49
1:02:41
39
Marjolein Burgwal
Culemborg
1:02:49
1:02:44
40
Suzanna Koning
Lelystad
1:07:04
1:06:55
41
Miranda Engels
Amerongen
1:09:30
1:09:17
42
Rosanne Molenaar
Amersfoort
1:09:32
1:09:19
43
Merel Bormans
Amersfoort
1:09:34
1:09:21
44
Jolanda Vlastuin
Rhenen
1:09:47
1:09:36
45
Ilse van Os
Rhenen
1:09:47
1:09:37
46
Evelien Vlastuin
Rhenen
1:09:48
1:09:36
47
Aafke Labout
Druten
1:17:48
1:17:36
eventuele fouten in de uitslag graag mailen naar info@dijkensport.nl
www.uitslagen.nl
03-09-2016 12:49