Uitslagenlijst Sneek Bolsward Sneek

Sneek - Zaterdag 27 augustus 2016

MAN, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olfert Molenhuis
Assen
1:07:16
2
Geart Jorritsma
Sneek
1:09:34
3
Rob Vijver
Leeuwarden
1:10:43
4
Thomas Wijman
Utrecht
1:11:10
5
Willem de Boer
Exmorra
1:11:22
6
Bjorn de Laat
Groningen
1:13:29
7
Yke Zoetendal
Joure
1:13:33
8
Jan Albert Veenema
Sneek
1:15:23
9
Menno Mud
Tysjerk
1:15:29
10
Douwe Nauta
Leeuwarden
1:17:40
11
Andre Knol
Ermelo
1:18:16
12
Wilko Bakker
Joure
1:18:40
13
Jaap Bouwman
Groningen
1:19:44
14
Jetze Genee
Makkum Fr
1:19:58
15
Roeland Slagter
Modena
1:20:16
16
Jan Stuursma
Sappermeer
1:21:47
17
Riekele Kobes
Leeuwarden
1:21:47
18
Ilan Palstra
Workum
1:22:29
19
Jasper Stein
Bussum
1:23:26
20
Tiedo Tnga
Bolsward
1:24:11
21
Marcel Bellus
1:25:58
22
Herman Westerhuis
Tzum
1:26:52
23
Jappie Brandenburg
Oudemirdum
1:27:50
24
Timo Schraa
St.-Annaparochie
1:28:34
25
Edwin Kusters
1:28:51
26
Wiebe Koopmans
Scharnegoutum
1:29:01
27
Tim Sinnema
Utrecht
1:29:05
28
Evert Westerhof
Sneek
1:29:59
29
Willem Biemolt
Utrecht
1:31:05
30
Hans Pieterse
1:31:21
31
Robin Schoorl
1:32:46
32
Henk Ruiter
sneek
1:33:14
33
F R Troelstra
Ylst
1:33:33
34
Jelle Miedema
willemsoord
1:33:34
35
Wim Kuipers
Sneek
1:33:47
36
Sietze Pieter Stilma
Koudum
1:33:48
37
Geart Sieb van der Zee
Leeuwarden
1:34:28
38
Tom Best
Noordwolde
1:34:30
39
Reinier de Vries
Sneek
1:34:32
40
Gert Koolmoes
Sneek
1:34:53
41
Peter Westerhof
Sneek
1:34:55
42
Joost Bekkers
1:34:55
43
Edwin Kiezer
Heerenveen
1:36:05
44
Wiebe Palstra
Bolsward
1:36:21
45
J Haak
Franeker
1:37:12
46
Eddy Oosterkamp
Steggerda
1:37:19
47
Gielt Algra
Heeg
1:37:26
48
Aise Bouma
Kimswert
1:37:47
49
Fekke Fekkes
Koudum
1:38:16
50
Catrinus Vroom
Hijum
1:38:37
51
Jacco Atten
Bolsward
1:38:59
52
Kees Mak
Wognum
1:39:05
53
Bram Schoon
Heiloo
1:39:30
54
Marcel Dijkstra
IJlst
1:39:49
55
Richard Hofmeijer
Heerde
1:39:49
56
Beke Cnossen
Boazum
1:40:16
57
Lars van Bavel
Bolsward
1:40:16
58
Tjitte Folkertsma
Surhuisterveen
1:40:18
59
Marco Leeverink
Bolsward
1:40:54
60
Henk Reinderink
Bolsward
1:41:13
61
Simon Speelman
Sneek
1:41:15
62
Wilbert Veltman
Leeuwarden
1:41:29
63
Andries Tolman
Oldeholtpade
1:41:48
64
Peter Wortman
Sneek
1:41:56
65
Ben de Boer
Amsterdam
1:42:03
66
Simon Systsma
Ysbrechtum
1:42:33
67
Wim Mulder
Stiens
1:42:52
68
Kristian de Vries
Sneek
1:43:36
69
Bert Baanstra
Sneek
1:43:37
70
Hans Jansen
1:43:42
71
Murk Postma
Nijland
1:43:51
72
Kensbergen
Drachten
1:43:57
73
Rob Swart
Sneek
1:44:55
74
Bert Barhorst
IJlst
1:45:00
75
Jildert Visser
Assen
1:45:54
76
Peter Draaisma
Sneek
1:45:58
77
Jeroen Cruys
Sneek
1:46:29
78
Harmen Kruisenga
Bolsward
1:47:01
79
Jaap Dijkstra
Franeker
1:47:13
80
Tjeerd Visser
Franeker
1:47:26
81
Jeffery Robbers
Leeuwarden
1:48:12
82
Peter Reitsma
Bolsward
1:49:04
83
Huub Rommers
Sneek
1:49:26
84
André van der Werf
Leeuwarden
1:49:31
85
Arjen Douma
Sneek
1:49:32
86
Nanne van der Veer
Elahuizen
1:50:04
87
Raymond Beitema
Bolsward
1:50:37
88
Denis van Raalte
Leeuwarden
1:50:54
89
Joost Wijnbergen
Sneek
1:50:59
90
Wieger van Henlen
Leeuwarden
1:53:59
91
Durk Hoogsma
Easterlittens
1:54:10
92
Wiebren Minnema
Bolsward
1:55:33
93
Andre J Bakker
Zoetermeer
1:56:01
94
Gerben Brouwer
Snits
1:59:08
95
Meinte Buwalda
Schettens
2:02:25
96
Lolke Cnossen
Sneek
2:02:26
97
Harry Meijer
Leeuwarden
2:04:28
98
Herman Hommen
Wieringerwerf
2:06:59
99
Pedro Bakker
Schettens
2:09:39
100
Arjen Berkhout
Sneek
2:13:09
VROUW, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Immy Kersbergen
Wommels
1:24:11
2
Simone van Dijk
Makkum
1:33:43
3
Liesbeth Steenbergen
Sneek
1:35:11
4
Tessa Boot
Leeuwarden
1:36:08
5
Hilda Wijnja
Tjerkgaast
1:38:14
6
Nynke Steigenga
Exmorra
1:40:12
7
Marrit Mulder
Leeuwarden
1:41:17
8
Annet Roest
Heerhugowaard
1:42:09
9
Lieneke de Jong
Grou
1:42:44
10
Willemiek Everts
Zwolle
1:43:59
11
Hester Groenveld
Bolsward
1:45:00
12
Janet Werkema
Sneek
1:45:00
13
Wendy Dekker
Warmenhuizen
1:48:44
14
Mathilde van der Molen
Leeuwarden
1:50:54
15
Wendelin Wielinga
Sneek
1:52:05
16
Jacqueline Swart
Haskerhorne
2:00:36
17
Wendy Broers
Wieringerwerf
2:07:00
18
Rachel Bootsma
Zutphen
2:08:34
MAN, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henri Harmsen
Drachten
38:04
2
Siep Nota
Sneek
38:41
3
Kees Noppert
Leeuwarden
40:02
4
Richard Velzen
Achlum
40:29
5
Wabe Roskam
Wommels
40:34
6
Mike Hofstra
Sneek
40:49
7
Hendrik Westra
Urk
40:59
8
Albert van Ramshorst
Scharnegoutum
41:56
9
Freek Welbedacht
Groningen
42:20
10
Joost Tijsen
Sneek
42:55
11
Gerben de Hoop
Heeg
43:15
12
Dirk Slot
IJlst
43:35
13
Peter Jesse Sijbrandij
Bolsward
43:40
14
Hein Keekstra
Bosward
44:08
15
Juran Molenaar
Urk
44:49
16
Sietse Rozema
IJlst
44:55
17
H Postema
De Blesse
45:27
18
Simon Wiersma
Leeuwarden
47:01
19
Luut de Jong
Woudsend
48:17
20
Marcel Stein
Sneek
48:44
21
Klaas Abma
Wommels
48:59
22
Koos Rijpma
Sneek
50:08
23
Joost Bijlsma
Makkum
50:44
24
Raymand Reekens
Sneek
50:50
25
Jaap Pypsma
Hartwerd
50:52
26
Klaas willem Zwaagstra
Ylst
50:56
27
Peter de Haas
IJlst
50:57
28
Johan Beintema
Leeuwarden
52:02
29
Willem Anema
Sneek
53:09
30
Niels Vervoorn
Bolsward
53:11
31
Richard van der Zee
Sneek
53:23
32
Durk Douma
Woudsend
53:39
33
Leo van der Meulen
Sneek
54:06
34
Sieuwerd van der Zwaag
Goutum
54:09
35
Frank Meeuwisse
Sneek
54:12
36
Johan Ypma
Scharnegoutum
54:15
37
Piet Smit
IJlst
54:21
38
Jan Boekema
Sneek
54:44
39
Dirk van der Veen
Sneek
54:49
40
Douwe Attema
Heeg
54:51
41
Thijs Sijbranda
Sneek
54:53
42
Lammert Kort
Roden
55:54
43
Jeroen Tiesma
Bolsward
56:29
44
Hobbe Vijver
Makkum
56:31
45
Hemke Rozema
Sneek
57:36
46
Daniel
Berkhout
58:00
47
D van Terwisega
Sneek
1:00:22
48
Nico Dijkstra
Sneek
1:01:13
49
Sytze de Witte
Sneek
1:01:46
50
Gerard Houbern
Franeker
1:02:00
51
Ridzert Postma
Sneek
1:02:04
52
Wibo Twijnstra
Sneek
1:04:23
53
Thea Weidenaar
Sneek
1:05:28
54
Ton van der Mark
Sneek
1:08:06
55
Meindert Roosjen
Leeuwarden
1:14:42
VROUW, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alie Brouwer
Joure
47:34
2
Michelle van Hooft
Ede Gld
47:38
3
Lavina Wind
Sneek
47:42
4
Fimke Hoekstra
Heerenveen
48:18
5
Marga Zwanenburg
Sneek
56:15
6
Peter IJsbrandij
Berkhout
57:21
7
Thea van der Meulen
Sneek
57:38
8
Marielle Scheltinga
Bolsward
58:18
9
José Abma
Sneek
1:02:28
10
Thea Monsma
Heerenveen
1:03:10
11
Saskia Louwsma
Nijland
1:06:30
12
Jannie van der Wal
Sneek
1:08:06
MAN, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Wolberts
Franeker
16:29
2
Peter-Jan de Jong
Joure
18:42
3
Marc Grondsma
Sneek
21:30
4
Stefan Klijn
Scharnegoutum
21:52
5
Sieberen de Jong
Vegelingsoord
22:27
6
Andrie Hoks
Joure
23:13
7
Sander Siepterda
Bolsward
23:22
8
Marco Vijver
Franeker
23:37
9
J de Jong
Dordrecht
25:45
10
Cor Rameau
Sneek
28:53
11
Patrick Dijkhuizen
Sneek
31:12
VROUW, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte de Hosson
Groningen
20:02
2
Marlies Burger
Groningen
20:21
3
Rianne Harmsen - de Boer
Drachten
20:42
4
K Flapper
Oldeholtpade
27:35
5
Johanna IJsbrandij
Berkhout
28:10
6
Piety de Jong
Heeg
28:49
7
Grietje Palstra
Bolsward
29:13
8
Linda Soolsma
Bolsward
30:09
9
Roelie Woudstra
Oudega
30:31
10
Pytsje Rijpma
Heeg
31:01
11
Gryt Piso
Heeg
31:02
12
Pytsje Reinderink
Bolsward
31:47
13
Chantal Prins
Sneek
35:13
J5TM8, JEUGD 5 TM 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jiri Heppener
Bolsward
4:38
2
Jari Heppener
Bolsward
5:07
3
Midas Meeuwisse
Sneek
5:21
4
Niek IJsbeandij
Sneek
5:38
5
Yoran Westerhof
Sneek
6:37
6
Luuk Huite van der Werf
Sneek
7:07
7
Hidde Sjoerd vd Zee
Leeuwarden
7:12
M5TM8, JEUGD 5 TM 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa de Boer
Exmorra
4:24
2
Jara Heppener
Bolsward
5:09
3
Eva Sotie Elterink
Veenhuizen
5:18
4
Maartje van der Werf
Sneek
5:38
5
Elske van der Werf
Sneek
6:03
6
Milou Sieperda
Bolsward
8:05
J9-11, JEUGD 9 TM 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam van der Werf
Sneek
3:51
2
Alem IJsbrandij
Bezkmoul
4:30
3
Stefan Meeuwisse
Sneek
5:17
M9-11, JEUGD 9 TM 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara de Boer
Exmorra
4:29
2
Anthe Troost
Bolsward
4:36
3
Noortje Sieperda
Bolsward
4:44
4
Lynn Altana
Bolsward
4:47
5
Susan Breeuwsma
Sneek
5:08
6
Noa Ysbrandij
Sneek
5:16
M12+, JEUGD 12 +
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suze de Vries
Sneek
4:13
Opmerkingen: uilke@avhorror.nl
Dank aan alle sponsoren en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
29-08-2016 21:23