Uitslagenlijst 22ste Kermisloop Siebengewald

Siebengewald - Zaterdag 20 augustus 2016

JB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Jelte Steegh
Wellerlooi
1:04
2
Julian Derksen
Siebengewald
1:18
3
Leonardo Scuden
Weeze
1:32
MB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Mia Deckers
Kalkar
0:42
2
Emma Noack
Xanten
0:43
3
Silke van den Hoogen
Siebengewald
0:45
4
Carlotta Scuden
Weeze
1:02
5
Vera Derksen
Siebengewald
1:07
J8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Finn van de Pol
Boxmeer
4:02
J16, 2.5KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Tim Reinders
Xanten
8:56
2
Lennart Grote
Xanten
9:10
3
Jasper van Laarhoven
Kaatsheuvel
9:21
4
Ben Deckers
Kalkar
10:21
5
Guus Jans
Vianen Nb
12:02
M16, 2.5KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Lena Noack
Xanten
10:10
2
Ellen Nießing
Xanten
12:39
H5000, 5KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Kai Schmidt
Goch
17:12
2
Heinz van Dongen
Weeze
17:29
3
Ralph Steegh
Wellerlooi
17:43
4
Rob Kerkhof
Mill
17:59
5
Marco Jans
Well Lb
18:15
6
Mark Jillissen
Molenhoek Lb
18:28
7
Pieter Reintjes
Nijmegen
18:42
8
Kay Peeters
Horst
18:47
9
Martijn van de Pol
Boxmeer
18:52
10
John de Rooij
Venray
19:00
11
Mart van Rooij
Venray
19:25
12
Maarten Janssen
Gennep
19:35
13
Rob Wouters
Nijmegen
19:38
14
Philip de Bruijn
Beuningen Gld
19:39
15
Pim van de Oever
Oploo
19:42
16
Jan Poelen
Mook
19:49
17
Bjorn van Deijnen
Blitterswijck
19:57
18
Clemens Vollebergh
Nijmegen
20:01
19
Stefan Foreman
Weeze
20:05
20
Tonnie Dirks
Zeeland
20:07
21
Rene Cornelissen
Sint Hubert
20:21
22
Karl-Heinz Weyenberg
Weeze
20:33
23
Robert Arts
Ysselsteyn Lb
20:34
24
Bjorn van Weegen
Weeze
20:36
25
Werner van Dongen
Weeze
20:56
26
Paul Foreman
Weeze
20:59
27
Erik Willems
Sint Anthonis
21:02
28
Patrick Toonen
Siebengewald
21:03
29
Jan Poels
Venray
21:04
30
Stephan Grote
Xanten
21:15
31
Nick Janssen
Siebengewald
21:17
32
Norbert te Deuits
Kalkar
21:29
33
Sjon Seuren
Lottum
21:37
34
Eugene Roelofs
Boxmeer
22:00
35
Dick van Goch
Sint Anthonis
22:01
36
Guido Verdijck
Boxmeer
22:12
37
Jeroen Jillissen
Molenhoek Lb
22:24
38
Lutz Noack
Xanten
22:44
39
Toon Heijmans
Cuijk
22:45
40
Rene Aben
Rijkevoort
22:54
41
Bernd Meyer
Goch
23:11
42
Remco Verbruggen
Helden
24:10
43
Willi Goossens
Hommersum
24:21
44
Willem de Weerd
Sint Anthonis
24:55
45
Bennie van Kempen
Boxmeer
25:13
46
Djien Kwik
Odijk
25:22
47
Ton van der Beek
Grave
26:39
48
John Coppus
Horst
26:55
49
Toon van Tienen
Rijkevoort
27:15
50
Frank Weimar
Best
27:54
D5000, 5KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Marlien van Beek
Etten-Leur
19:36
2
Noortje Corstjens
Nijmegen
19:55
3
Astrid Castricum
Cuijk
22:07
4
Emy Hermens
Ledeacker
22:11
5
Maike Thijssen
Cuijk
22:13
6
Lizette Robben
Cuijk
22:30
7
Marianne Spronk
Goch
22:36
8
Marian Wouters-Opsteegh
Escharen
23:32
9
Mientje van Haare
Wanroij
23:48
10
Nicole Kuse
Xanten
24:08
11
Linda
Cuijk
25:22
12
Nel Selten
Venray
26:22
13
Jenny Fröhlich
Xanten
26:43
14
Maya Kuse
Xanten
26:53
15
Dorien Gerrits
Rijkevoort
26:54
16
Marianne Renckens
Malden
27:35
17
Ilona Stevens
Malden
29:23
18
Petra Greffin
Wesel
31:41
19
Petra Büns
Kevelaer
32:42
20
Tatjana Panczak
Sonsbeck
33:54
H, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Mark Willems
Druten
37:59
2
Kenny Janssen
Helden
38:33
3
Roy Dennemans
Bergen Lb
38:59
4
Ralph Steegh
Wellerlooi
40:15
5
Dennis Jungen
Amsterdam
44:09
6
Dave Peters
Geijsteren
44:24
7
Rolf Cox
Tegelen
45:32
8
Martijn van den Berg
Oeffelt
45:37
9
Arjan de Lauw
Venray
48:26
10
Willem Toonen
Bergen Lb
48:38
11
Dennis Kerstens
Cuijk
52:18
H40, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Andreas Mayer
Xanten
41:03
2
Jos de Groot
De Rips
41:40
3
Martijn van Maasakker
Sint Hubert
42:49
4
Richard Noya
Venray
43:26
5
Oscar van Hattem
Rhenen
45:39
6
Mark van Beek
Sint Anthonis
47:34
7
Trudo Jans
Vianen Nb
49:50
8
Erik Van den Dikkenberg
Veenendaal
51:16
9
Noud Verstraten
Siebengewald
53:11
H50, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Frans Deenen
Venray
38:19
2
Marco Jans
Well Lb
38:40
3
John de Rooij
Venray
42:01
4
Hoeymakers
Horst
43:44
5
Ferry Vreede
Gennep
44:27
6
Johannes Kuhnen
Weeze
45:54
7
Ludger Elting
Wesel
47:41
8
Leo Bartels
Weeze
49:27
9
Rob Aerdts
Siebengewald
49:38
10
Jan van den Berg
Oeffelt
50:35
11
Wim Simmelink
Boxmeer
50:58
12
F. Gosgens
Oostrum
54:33
H60, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Toon Verkerk
Nijmegen
43:43
2
Jochem Oversteeg
Grubbenvorst
47:48
3
Jan Kusters
Vianen Nb
50:13
4
Piet Aents
Wanssum
51:00
5
Sjaak van den Oever
Westerbeek
53:35
6
Willi Lauscher
Kleve
54:27
7
Martin Toonen
Siebengewald
55:36
8
Jo Klerken
Venlo
59:43
9
Huub Janssen
Sevenum
1:00:24
D, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Jannie Frenken
Grave
46:19
2
Sharon Basten
Gennep
52:17
D40, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Wendy Jungen
Afferden Lb
50:00
2
Natasja Marcellis
Overloon
55:26
3
Ingrid van Lieshout
Venhorst
57:59
4
Mariska Kruijff
Well Lb
58:14
D50, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Voets
Venray
55:19
2
Angela van den Berg
Kleve
57:45
J12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Ole Kuse
Xanten
3:20
2
Len Deckers
Kalkar
3:24
3
Fynn Reinders
Xanten
3:33
4
Channing Wiedemeijer
Bergen Lb
3:57
M12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Lilli Noack
Xanten
3:39
www.uitslagen.nl
20-08-2016 21:33