Uitslagenlijst KemVeldloop

Tilligte - Woensdag 17 augustus 2016

JGD V, JEUGD T/M 13 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee Olsman
Westerhaar-Vriezenv Wijk
15:23
15:20
2
Merel Goselink
Denekamp
16:12
16:10
3
Linde Goselink
Denekamp
17:56
17:55
4
Cindy Gelevert
Oldenzaal
18:54
18:44
5
Susan Groeneveld
Tilligte
20:08
19:43
6
Lieke Hesselink
Denekamp
20:48
20:22
7
Renske Pikkemaat
Lattrop-Breklenkamp
20:55
20:29
8
Pien Hemmelder
Tilligte
20:53
20:34
9
Lotte Overmars
Tilligte
21:34
21:10
10
Femke Groeneveld
Tilligte
21:38
21:13
11
Nikki Gelevert
Tilligte
21:35
21:14
12
Jade Mollink
Tilligte
21:56
21:36
13
Anne Borggreve
Tilligte
22:44
22:29
14
Roos Hemmelder
Tilligte
34:02
33:45
JGD M, JEUGD T/M 13 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvar Rouwers
Ootmarsum
14:01
14:00
2
Harm Boswerger
Ootmarsum
14:48
14:47
3
Mart Bolscher
Tilligte
14:54
14:49
4
Gijs Boswerger
Ootmarsum
15:30
15:29
5
Tim Scholte Lubberink
Ootmarsum
15:52
15:50
6
Marijn Goselink
Denekamp
16:54
16:52
7
Kars Gelevert
Tilligte
17:28
17:18
8
Bart Scholte Lubberink
Ootmarsum
18:27
18:03
9
Luuk Scholte Lubberink
Ootmarsum
19:01
18:38
10
Bo Borggreve
Tilligte
18:45
18:39
11
Jort Gelevert
Tilligte
19:59
19:38
12
Joep Scholte Lubberink
Ootmarsum
20:57
20:33
13
Tom Hemmelder
Tilligte
20:55
20:44
14
Thijs Meijer
Tilligte
20:52
20:52
15
Yannick Arends
Tilligte
20:52
20:52
TOE V, TOERISTISCH
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bianca Menderink
Hengelo Ov
31:42
31:38
2
Stephanie Veldboer
Ootmarsum
34:01
33:57
3
Nina Oude Bos
Oldenzaal
34:43
34:28
4
Anne Warmes
Lattrop-Breklenkamp
36:01
35:58
5
Anneke Scholten
Reutum
36:26
36:09
6
Miranda Olde Keizer
Denekamp
36:22
36:13
7
Wendy Lenferink
Langeveen
36:29
36:16
8
Yvonne Busscher
Ootmarsum
36:20
36:17
9
Marleen Waaijer
Denekamp
36:54
36:41
10
Mariëlle Huusken
Ootmarsum
37:15
37:10
11
Anke Damhuis
Ootmarsum
37:41
37:28
12
Denice Klein Haarhuis
Tubbergen
37:29
13
Maureen Steggink
Ootmarsum
37:49
37:35
14
Korien Burink
Oud Ootmarsum
38:11
37:51
15
Irma Droste
Ootmarsum
38:31
38:14
16
Marleen Keupink
Ootmarsum
39:20
39:07
17
Aafke Jasma
Denekamp
39:22
39:15
18
Ilona Goselink
Denekamp
39:22
39:17
19
Anoek Geerlink
Ootmarsum
39:23
39:18
20
Miranda lansink-oude Blen
Reutum
39:37
39:20
21
Margot Oude Rengerink
Ootmarsum
39:30
39:23
22
Carine Elferink
Glane
39:52
39:32
23
Jose Harmelink
Oldenzaal
39:44
39:33
24
Wilma Bittink
Denekamp
39:57
39:46
25
Silvia Weierink
Ootmarsum
40:05
39:54
26
Laurien Tijink
Denekamp
40:43
40:33
27
Anita Keupink
Ootmarsum
40:48
40:36
28
Mariët de Rijk
Oldenzaal
41:10
40:44
29
Milou Keupink
Ootmarsum
41:03
40:51
30
Carmen ter Brake
Denekamp
41:13
41:00
31
Ellen Scholten - Tijink
Denekamp
41:15
41:06
32
Susanne Gelevert
Tilligte
41:28
41:06
33
Annemiek Mollink
Tilligte
41:28
41:08
34
Marijke Lentferink
Ootmarsum
41:12
41:09
35
Sophie Heerink
Ootmarsum
41:41
41:23
36
Imke Hulsbeek
Denekamp
41:47
41:39
37
Susan Willemsen
Denekamp
41:51
41:45
38
Jolanda Borggreve
Denekamp
41:52
41:46
39
Sharon Bruggink
Oud Ootmarsum
42:11
41:50
40
Elles Steggink
Ootmarsum
42:21
42:01
41
Wendy Gervink
Tilligte
42:16
42:04
42
Iris Bels
Denekamp
42:18
42:10
43
Annet Lentferink
Ootmarsum
42:19
42:13
44
Anouk Fransen
Tubbergen
42:52
42:30
45
Yvonne Boersma
Denekamp
42:42
42:34
46
Isabelle Mensink
Ootmarsum
43:23
42:59
47
Carla Telgenkamp
Mander
43:43
43:23
48
Maurien Wigger
Beuningen Ov
44:19
44:08
49
Charlotte Lohuis-Tasche
Ootmarsum
44:19
44:09
TOE M, TOERISTISCH
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arnold Klieverik
Deurningen
23:37
23:36
2
Bart Damveld
Oldenzaal
24:57
24:56
3
Henk-Jan Koershuis
Almelo
25:07
25:04
4
Hubert Klein Haarhuis
Tubbergen
25:44
25:42
5
Arno Luft
Nijmegen
26:45
26:42
6
Bert Wessels
Denekamp
27:01
26:58
7
Kevin Lansink
Rossum Ov
28:21
28:03
8
Gijs Groeneveld
Tilligte
28:36
28:20
9
Arjan Meijer
Nordhorn
28:46
28:44
10
Frank Wageman
Hengelo Ov
29:17
28:58
11
René Velthuis
Ootmarsum
29:13
29:07
12
Hans Oude Rengerink
Ootmarsum
29:57
29:54
13
Frank Huusken
Ootmarsum
30:26
30:23
14
Raymond Bruns
Nutter
31:04
30:58
15
Milan Keupink
Ootmarsum
31:07
31:01
16
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv Wijk
31:23
31:14
17
Daniel Visscher
Ootmarsum
31:41
31:39
18
Harry Pot
Oldenzaal
31:53
31:39
19
Patrick Schasfoort
Oldenzaal
31:47
31:41
20
Ruud Leusenkamp
Denekamp
32:00
31:46
21
Han Snoeijink
Denekamp
32:03
31:53
22
Jan Lohuis
Tilligte
31:58
31:54
23
Jense Lohuis
Tilligte
32:20
32:05
24
Hans Smit
Denekamp
32:14
32:06
25
Marcel Bouwhuis
Raalte
32:22
32:15
26
Daan Holsink
Ootmarsum
32:28
32:21
27
Jos Groeneveld
Oldenzaal
32:26
32:22
28
René Hartman
Tilligte
33:06
32:48
29
Toon Eppink
Oldenzaal
33:12
33:02
30
Jeroen Groeneveld
Beuningen Ov
33:31
33:12
31
Bert-jan Bekhuis
Denekamp
33:30
33:21
32
Paul Ottenhof
Denekamp
33:32
33:23
33
Theo Oude Hesselink
Borne
33:41
33:33
34
Richard Dalhoeven
Oldenzaal
33:44
33:37
35
Norbert Leus
Denekamp
33:56
33:42
36
Thomas Lubben
Denekamp
33:52
33:43
37
H. Voppen
Denekamp
34:04
33:44
38
Marc Veelers
Ootmarsum
34:14
33:59
39
André Haafkes
Denekamp
34:08
33:59
40
Jordi Visscherdijk
Tilligte
34:34
34:20
41
Bjorn ten Dam
Tilligte
34:49
34:30
42
Naam onbekend
Hengelo Ov
34:37
34:33
43
Jan Veldboer
Ootmarsum
34:40
34:36
44
Willy Geerlink
Ootmarsum
34:56
34:42
45
Rob Warmes
Lattrop-Breklenkamp
35:28
35:15
46
Toon Oude Bos
Oldenzaal
35:32
35:16
47
Luc Gelevert
Oldenzaal
35:28
35:17
48
Robert Joosten
Denekamp
35:30
35:19
49
Michael Visschedijk
Tilligte
35:41
35:23
50
Freek Keupink
Ootmarsum
35:38
35:26
51
Walter Velthuis
Ootmarsum
35:39
35:29
52
Tonny Punt
De Lutte
35:44
35:33
53
Paul Eertman
Ootmarsum
36:09
36:03
54
Alfons Weierink
Ootmarsum
36:14
36:10
55
Lex van der Helm
Tilligte
36:58
36:30
56
Naam onbekend
Oldenzaal
37:02
36:37
57
Bart Peters
Ootmarsum
36:52
36:43
58
Jip van Kervel
Oldenzaal
36:52
36:44
59
G. Aarnink
Nutter
37:05
36:51
60
Mark ten Dam
Ootmarsum
37:13
36:58
61
Jan Willem Bos
Oldenzaal
37:30
37:02
62
Chris Zorgdrager
Denekamp
37:37
37:28
63
Bennie Steggink
Ootmarsum
37:46
37:34
64
Gerwald Leusman
Denekamp
37:54
37:45
65
Michel Veenhuis
Oldenzaal
38:11
37:46
66
Harry Blokhuis
De Lutte
38:08
37:55
67
Jan ten Bokum
Ootmarsum
38:42
38:28
68
Niek Dijkhuis
Hengelo Ov
38:50
38:41
69
Jos Dijkhuis
Hengelo Ov
38:50
38:42
70
Frans Scheuneman
Hoogezand
39:13
39:04
71
Laurens Broenink
Denekamp
39:14
39:08
72
KBH Bokkers
Ootmarsum
39:16
39:09
73
Wim Boerrigter
Agelo
39:37
39:15
74
Cliff Roetenberg
Ootmarsum
39:50
39:32
75
Hans Kroeze
Weerselo
40:06
40:00
76
Sebastian Slots
Denekamp
40:20
40:08
77
Peter Veelers
Ootmarsum
40:33
40:17
78
Gerard Sand
Albergen
40:51
40:35
79
Jos Kolner
Denekamp
41:19
41:12
80
Paul Sijtsma
Ootmarsum
42:19
42:16
81
Jan Roelofs
Oldenzaal
44:23
44:06
82
Jan Aveskamp
Denekamp
45:55
45:28
83
Norbert Wolberink
Almelo
45:57
45:31
84
Raymond Borggreve
Tilligte
46:49
46:33
85
Ab Koetsier
Holten
48:09
47:57
DAMES, DAMES WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Kotte
Oldenzaal
46:02
45:58
2
Lotte Morsink
Denekamp
47:21
47:13
3
Lisette Olde Heuvel
Oldenzaal
47:51
47:40
4
Giny Steggink
Rossum Ov
48:23
48:09
5
Gonnie van Langen
Denekamp
49:43
49:37
6
Evelien Damhuis
Rossum Ov
50:56
50:45
7
Debby Heithuis
Tubbergen
53:27
53:11
8
Manon Wekking
Ootmarsum
54:10
53:54
9
Gerda Scholten
Weerselo
58:22
57:58
10
Merle Kolfoort
Ootmarsum
59:12
58:51
11
Marlijne Noordink
Ootmarsum
59:14
58:53
12
Susanne Jongepier
Enschede
1:02:00
1:01:38
13
Frederike Eppink
Ootmarsum
1:03:45
1:03:24
14
Kitty Eertman
Ootmarsum
1:04:51
1:04:33
15
Mirjam van Wanrooij
Ootmarsum
1:07:52
1:07:47
HEREN, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harald Derks
Denekamp
50:32
50:30
2
Maik Voppen
Ootmarsum
51:26
51:24
3
Ron Höfte
Borne
54:24
54:24
4
André Oude Elferink
Denekamp
54:47
54:25
5
Stefan Weenders
Tilligte
55:11
55:09
6
Rense Kuipers
Tilligte
55:45
55:44
7
Bob Leussink
Oldenzaal
56:02
55:59
8
Tonnie Bruns
Ootmarsum
56:20
56:17
9
Gijs Koopman
Amsterdam
57:27
57:25
10
Frank Hering
Enschede
57:56
57:54
11
Mark Hartman
Rossum Ov
58:21
58:18
12
André Oude Vrielink
Vasse
58:33
58:30
13
Ancizar Weenders
Tilligte
58:59
58:38
14
Rick Nijmeijer
Denekamp
59:16
59:11
15
Arjan Kuipers
Ootmarsum
59:42
59:37
16
Rik Eertman
Ootmarsum
59:48
59:44
17
Richard Eertman
Ootmarsum
59:47
59:46
18
Rob Rouwers
Ootmarsum
1:01:34
1:01:32
19
Marcel IJland
Denekamp
1:01:38
1:01:34
20
René Roelofs
Oldenzaal
1:01:54
1:01:49
21
Bart Veelers
Oldenzaal
1:03:15
1:03:09
22
Frans Wilbers
Ootmarsum
1:03:18
1:03:13
23
Rainier Veldboer
Ootmarsum
1:03:44
1:03:39
24
Jan Oude Hengel
Ootmarsum
1:03:59
1:03:45
25
Albert van der Smissen
Enschede
1:03:52
1:03:50
26
Ron Koehorst
Denekamp
1:04:01
1:03:50
27
Arno Wilbers
Denekamp
1:04:56
1:04:49
28
Harold ter Braak
Denekamp
1:04:58
1:04:51
29
Koen Meinders
Denekamp
1:07:53
1:07:47
30
Gerald Weenders
Tilligte
1:08:13
1:07:58
31
Richard IJland
Denekamp
1:08:57
1:08:53
32
Heinz Kulpe
Almelo
1:10:00
1:09:56
33
Cees van Reemst
Enschede
1:11:39
1:11:31
34
Han Danhuis
Ootmarsum
1:11:47
1:11:40
35
Ben Weiden
Mariaparochie
1:12:09
1:12:08
36
Harry uit het Broek
Weerselo
1:13:14
1:12:52
37
Nico Leussink
Ootmarsum
1:13:13
1:13:02
38
Mohammed Rodan
Oldenzaal
1:15:23
1:15:01
39
Jos Jochem
Oldenzaal
1:19:16
1:18:53
40
Chris Bakker
Nutter
1:19:16
1:19:16
Hoofdsponsoren: Koopman, Runningcenter, Lohuis Las en Constructiewerken
www.uitslagen.nl
19-08-2016 21:22