Uitslagenlijst Halve Marathon Lauwersoog-Ulrum

Ulrum - Zaterdag 30 juli 2016

MSEN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
Onderdendam
1:11:55
1:11:55
2
Bjorn de Laat
Groningen
1:14:22
1:14:22
3
Willem de Boer
Exmorra
1:14:25
1:14:24
4
Jan Stuursma
Sappemeer
1:15:22
1:15:21
5
Erik Deenen
Groningen
1:17:31
1:17:29
6
Anton Stempher
Groningen
1:23:55
1:23:53
7
Martien Wubs
Runners Stadskanaal
1:25:22
1:25:09
8
Michel Dubbelboer
Groningen
1:25:46
1:25:45
9
Bas van de Kant
Assen
1:25:59
1:25:56
10
Gerben Vermij
Leens
1:26:20
1:26:18
11
Robert de Boer
AV Edam
1:27:02
1:27:01
12
Laurens van Kessel
Running Holland vereniging
1:28:31
1:28:30
13
Geale Postma
Kollum
1:29:03
1:29:02
14
Anne-Jan Janssen
's-Gravenhage
1:31:03
1:30:56
15
Marko Huizing
Ulrum
1:31:44
1:31:41
16
Maarten Naaijkens
Amsterdam
1:32:22
1:32:21
17
Ricardo Damminga
Artemis
1:32:43
1:32:42
18
Nico de Jong
Dokkum
1:33:56
1:33:31
19
Harmen Stam
Ten Boer
1:34:21
1:34:19
20
Dorus Wolthekker
Nietap
1:36:20
1:36:16
21
Janko Postma
Oldekerk
1:36:30
1:36:08
22
Jelger Visser
Groningen
1:39:09
1:38:49
23
Gerwin Grootoonk
Eelde
1:39:46
1:39:38
24
Alco Sybrandy
Meppel
1:41:10
1:40:50
25
Pieter Kraaijeveld
Rotterdam
1:41:29
1:41:12
26
Peter Kolkena
Leens
1:42:42
1:42:32
27
Ruben Draaijer
Zwolle
1:42:46
1:42:35
28
Martijn Roelfsema
Slochteren
1:43:20
1:42:49
29
Thierry Collard
Rijsenhout
1:43:36
1:43:20
30
Luuk Kruizinga
Aduard
1:44:51
1:44:47
31
Willem Hofman
Artemis
1:45:52
1:45:45
32
Chris Reemeijer
Zwolle
1:46:05
1:45:55
33
Crijn Sijpkens
Groningen
1:46:13
1:45:55
34
Marko Rietema
Leens
1:46:19
1:46:09
35
Martijn Maters
Amsterdam
1:46:29
1:46:25
36
Niels Buys
Ulrum
1:46:34
1:46:23
37
Martijn Valkema
Utrecht
1:46:41
1:46:13
38
Tomas Tiekstra
Groningen
1:46:47
1:46:32
39
Yannick Boerop
Amstelveen
1:47:15
1:47:00
40
Sytze Mosselaar
Drachten
1:48:57
1:48:44
41
Caspar van Overklift
Amsterdam
1:49:05
1:48:50
42
Henk-jan Oostendorp
Hengelo Ov
1:49:40
1:49:28
43
Jeroen Gotlieb
Sappemeer
1:49:53
1:49:32
44
Sebastiaan bruggink
Nijverdal
1:50:16
1:49:46
45
Remco Nieuwenhuis
Leens
1:50:26
1:50:15
46
Jelle Jacob Postma
Kollum
1:52:03
1:51:38
47
Rutger Leukfeldt
Assen
1:52:09
1:52:05
48
Erik-Jan Linstra
Groningen
1:52:52
1:52:44
49
Rudi van Haandel
Venhorst
1:53:33
1:53:16
50
Koen Boer
Haren Gn
1:55:43
1:55:09
51
Harm Klaver
Ulrum
1:56:00
1:55:23
52
Antoine Bulthuis
Utrecht
1:56:14
1:55:47
53
Rean Huiskens
Assen
1:56:25
1:55:46
54
Robert Noppers
Borger
1:56:44
1:56:10
55
Nico Swart
Groningen
1:56:44
1:56:12
56
Peter Rijpma
Sneek
1:56:53
1:56:32
57
Daan Oostindiën
Zoutkamp
1:59:22
1:58:55
58
Lajos van der Velde
Zwolle
2:00:22
1:59:53
59
Nils Keizers
Almelo
2:01:55
2:01:46
60
Willem Jan Rispens
Baflo
2:02:17
2:01:40
61
Martijn Broekman
Ilpendam
2:02:38
2:02:21
62
Stef van der Heijden
Rosmalen
2:03:46
2:03:23
63
Nani Scholte Albers
Niezijl
2:05:12
2:04:36
64
Ian Schouten
Groningen
2:06:37
2:06:00
65
Hink Horneman
Zoutkamp
2:07:01
2:06:33
66
Anne Claus
Friesland
2:07:31
2:06:56
67
Max Schulz
Arnhem
2:10:28
2:09:52
68
Arne Batema
Leens
2:12:46
2:12:29
69
Johan Oostland
Niezijl
2:13:07
2:12:31
70
Thierry Roossien
Appingedam
2:13:18
2:13:04
71
Halbe van der Veen
Zoutkamp
2:13:32
2:13:04
72
Michiel Broere
Zoutkamp
2:13:33
2:13:04
73
Rutger Zwarts
Groningen
2:14:18
2:13:40
74
Johannes Christiaanse
Hoogezand
2:15:14
2:14:52
75
Mert Okuyucu
Tiel
2:15:14
2:14:51
76
Ruben van Soest
Amsterdam
2:17:45
2:17:29
77
Gertjan de Haas
Loopgroep Zuidhorn
2:23:29
2:22:59
78
Mazen Mroue
Utrecht
2:27:55
2:27:42
M40, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
1:15:00
1:14:59
2
Siaad Ribag
Berchum
1:16:28
1:16:27
3
Ronald van der Haak
Aduard
1:27:14
1:27:12
4
Emile Nales
Groningen
1:27:31
1:27:27
5
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
1:27:47
1:27:43
6
Dik Vries
Appingedam
1:28:20
1:28:16
7
Stefan Dagelet
Loopgroep Bedum
1:28:44
1:28:43
8
Fjodor van der Sluijs
SV Veendam
1:28:59
1:28:57
9
Egbert Ludwig
Bedum
1:29:46
1:29:27
10
Peter Pettinga
Groningen
1:29:51
1:29:49
11
Gert Kleinjan
Aduard
1:31:33
1:31:31
12
Tom van Tellingen
Sleen
1:34:16
1:34:13
13
Simon Regnerus
Friesland
1:37:49
1:37:46
14
Boris Fenneman
Slochteren
1:38:02
1:37:56
15
Richard Aalders
Nietap
1:38:20
1:38:16
16
Kees Kuipers
Niezijl
1:39:02
1:38:54
17
Bert Wierenga
Ulrum
1:39:33
1:39:20
18
Carl Wustefeld
Vianen Zh
1:39:34
1:39:20
19
Harry Faber
Veendam
1:40:05
1:40:04
20
Garco van den Berg
Uithuizen
1:40:48
1:40:41
21
Dave Krom
De Sperwers
1:41:33
1:41:30
22
Ruud van Suijdam
Arnhem
1:42:57
1:42:50
23
Halbe de Jong
Groningen
1:43:02
1:42:49
24
Catrinus Vroom
Hijum
1:43:48
1:43:45
25
Michiel Janssen
Uithuizermeeden
1:45:29
1:45:16
26
Mike Hofstra
Horror
1:45:52
1:45:45
27
Jaap Smith
Artemis
1:46:30
1:46:22
28
Theo Dijkstra
Assen 22
1:47:20
1:47:09
29
Mark Aptroot
Utrecht
1:48:07
1:47:45
30
Martin van Dam
Woerden
1:49:22
1:49:10
31
Job Hamming
Groningen
1:49:55
1:49:46
32
Thom Snijder
Bedum
1:50:05
1:49:43
33
Bart Zuiderveen
Zuidhorn
1:50:50
1:50:46
34
Joep Killestein
Bussum
1:52:40
1:52:24
35
Paul de Cock
Buitenpost
1:54:27
1:53:46
36
Joop van Ginkel
Broeksterwald
1:55:25
1:55:00
37
Tjark Visser
Zoutkamp
1:55:33
1:54:56
38
Rinke de Jong
Hempens
1:57:30
1:57:24
39
Hans Gellekink
Eelderwolde
1:58:07
1:57:48
40
Jeroen Kooijman
Zeist
1:58:15
1:57:40
41
Erik Guns
Gieten
1:59:25
1:59:04
42
Dick Pluim
Groningen
2:00:23
1:59:49
43
Herman Kloosterman
Groningen
2:00:44
2:00:37
44
Ramazan Emsiz
Sappemeer
2:00:45
2:00:07
45
Sander Oostrom
Eenrum
2:00:53
2:00:28
46
Arend de Haan
Jubbega
2:01:20
2:01:08
47
Hielko Sijsling
Nieuwe Pekela
2:02:12
2:02:03
48
Willem Sijnstra
Ulrum
2:02:16
2:02:09
49
Leonardo Veen
Groningen
2:02:47
2:02:27
50
Marnix van den Brink
Groningen
2:04:16
2:04:07
51
Bert bergsma
Winsum Gn
2:04:53
2:04:38
52
Erik Kazemier
Froombosch
2:04:59
2:04:40
53
Leo Brouwer
Groningen
2:05:19
2:05:03
54
Jan kailweit
Bremen
2:06:15
2:05:37
55
Feije Jan van der Meulen
Lelystad
2:07:32
2:07:07
56
Armin Hietbrink
Zuidbroek
2:08:05
2:07:32
57
Nick Smit
Haren Gn
2:10:45
2:10:07
58
Lars Kram
Eenrum
2:14:19
2:13:56
59
Abe Agema
Noordbroek
2:15:32
2:15:20
60
Riny van der Zanden
Assen
2:22:54
2:22:19
61
Frans Roelof Ketting Olivier
Rotsterhaule
2:25:22
2:24:58
62
Marc van Gelder
Lionitas
2:26:55
2:26:17
63
Ubel Haveman
Ulrum
2:28:38
2:28:08
64
Patrick Dijkhuizen
Horror
2:33:25
2:32:51
M50, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Edward Pechler
Groningen
1:24:44
1:24:41
2
Kees Groenendijk
Haren Gn
1:27:21
1:27:18
3
Henk Por
Groningen
1:27:37
1:27:35
4
Klaas Brouwer
Groningen
1:28:29
1:28:28
5
Willem Biemolt
Friesland
1:36:58
1:36:26
6
Jan Schipper
Lellens
1:37:31
1:37:17
7
Henry Perdok
Groningen
1:38:07
1:38:05
8
Koos Stadlander
Aquilo
1:38:29
1:38:23
9
Maarten Hoeksema
Groningen
1:39:20
1:39:16
10
Keimpe Reitsma
Pieterzijl
1:39:30
1:39:25
11
Wim Veldhuisen
avVN
1:39:38
1:39:33
12
Rienk de Vries
Burgum
1:39:56
1:39:48
13
Aris Pestman
Spijk Gn
1:39:57
1:39:52
14
Gerald Hoogeveen
Bolsward
1:40:19
1:40:17
15
Jan Doorduin
Groningen
1:40:25
1:40:22
16
Gerrie Boersma
Friesland
1:40:50
1:40:35
17
Kramer Rinze
Bedum
1:41:34
1:41:26
18
Ytsen de Boer
Steenwijk
1:43:13
1:43:05
19
Egbert Top
Tolbert
1:43:43
1:43:33
20
Jakob Hut
Siddeburen
1:44:15
1:44:08
21
Harry Kuipers
Dutch Runners
1:45:34
1:45:17
22
Klaas Bijsterveld
Loopgroep RaitdaipRunners
1:45:57
1:45:46
23
Jan Hiemstra
Eelde
1:46:14
1:46:04
24
Elko Knoop
Tolbert
1:47:18
1:47:09
25
Arie van der Steen
AV Heerenveen
1:47:31
1:47:14
26
Peter Vos
Groningen
1:47:47
1:47:40
27
Wim Ammeraal
Leens
1:49:14
1:49:05
28
Eric Helmantel
Garrelsweer
1:49:19
1:49:06
29
Hans Koning
Froombosch
1:50:39
1:50:27
30
Rudy Telkamp
Hoogezand
1:50:57
1:50:50
31
Kor Tillema
Loopgroep Kameleon
1:54:45
1:54:08
32
Arie de Vries
Leens
1:54:57
1:54:41
33
Daan Den Hartog
Assen
1:56:01
1:55:55
34
Johan Kregel
Loopgroep De Drentsche Aa
1:56:22
1:55:55
35
Hilko Snoek
Scheemda
1:58:12
1:58:06
36
Han Korhorn
Kloosterburen
1:58:33
1:58:15
37
Aaldert van der Tuuk
Schoonloo
1:58:38
1:58:24
38
Hendrik Waijer
Aquilo
1:58:53
1:58:23
39
Wessel Sloof
Groningen Atletiek
1:59:21
1:59:12
40
Bert Takens
Groningen
1:59:23
1:59:14
41
Herman Geritz
Friesland
2:01:09
2:00:48
42
Tjeerd Jongsma
Oranjewoud
2:01:16
2:00:55
43
Karel Jonker
Feerwerd
2:02:30
2:01:59
44
Joost Kerkhoff
Loppersum
2:02:33
2:02:31
45
Henk Heemskerk
Groningen
2:02:47
2:02:27
46
Andre Marinus
Julianadorp
2:03:03
2:02:59
47
Chris Renkema
Boerakker
2:04:11
2:03:55
48
S Havinga
Thesinge
2:04:21
2:03:40
49
J Ruiter
Delfzijl
2:04:34
2:04:14
50
Janko Bouma
Groningen
2:05:31
2:05:12
51
Jos Beukeboom
Zuidwolde Gn
2:06:49
2:06:22
52
Gao Weimin
Vosselaar
2:06:55
2:06:29
53
Hubert Bögemann
De Gemzen
2:07:04
2:06:49
54
Eddy Hedemann
Assen
2:07:39
2:07:07
55
Klaas ter Veer
Zutphen
2:09:00
2:08:34
56
Dick Huizing
Garmerwolde
2:09:35
2:09:04
57
Peter Schulz
Arnhem
2:10:45
2:10:10
58
Bauke Zijlstra
Oldehove
2:10:51
2:10:14
59
Ben van der Bij
Loopgroep Groningen
2:11:14
2:10:56
60
Frits van Peski
Hilversum
2:11:35
2:10:52
61
Henk Keen
Groningen
2:11:56
2:11:45
62
Marc Kolvenbag
Groningen
2:12:15
2:11:38
63
Jan Wieringa
Usquert
2:13:06
2:12:37
64
Harries Bakker
Veendam
2:15:15
2:15:08
65
Ben Staal
Groningen
2:16:21
2:15:41
66
Wim Strijland
Norg
2:17:46
2:17:27
67
Han te Winkel
Slochteren
2:21:23
2:21:10
68
Patrick d'Hooghe
Dronten
2:21:47
2:21:25
69
Matthias Jorss
Guttecoven
2:27:34
2:27:11
M60, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
Haren Gn
1:30:38
1:30:37
2
Karel Edens
Groningen
1:32:06
1:32:03
3
Dirk Visser
avVN
1:34:30
1:34:27
4
Chris Draijer
Oudega gem Smallingerlnd
1:34:47
1:34:45
5
Roelof Berends
avVN
1:39:29
1:39:24
6
klaas Van Der Laan
Noordbroek
1:40:04
1:39:59
7
Adrie van Dijk
Paterswolde
1:43:24
1:43:08
8
Johan van Noordenburg
AV Heerenveen
1:45:46
1:45:30
9
Dirk Heun
Appingedam
1:48:33
1:48:24
10
Murk Postma
Nijland
1:49:18
1:49:11
11
Jan Posthumus
SV Veendam
1:51:55
1:51:45
12
Pieter van Dijk
Heerenveen
1:52:04
1:51:46
13
Jan Hendrik Polhuijs
Spijk Gn
1:52:46
1:52:14
14
Peter van der Hulst
Zuidwolde Dr
1:53:49
1:53:34
15
Ruurd Veenstra
Twijzelerheide
1:54:03
1:53:48
16
Adrian Wadham
Haren Gn
1:55:34
1:55:07
17
Wim Durenkamp
Wehe den Hoorn
1:56:28
1:56:11
18
Bertus Kuiper
Groningen
1:56:50
1:56:33
19
Sjaak Overbeek
Finsterwolde
1:57:01
1:56:53
20
Tjibbe Pebesma
Annen
2:00:14
1:59:46
21
Gerrit van Dam
Zuidlaren
2:02:59
2:02:35
22
Carel Majoor
Hilversum
2:03:52
2:03:17
23
Marc van der Valk
Exloo
2:04:12
2:03:41
24
Eddy Olthoff
Sappemeer
2:05:05
2:04:37
25
Jur Hazekamp
Middelstum
2:06:01
2:05:38
26
Sjaak Schipper
Groningen
2:06:17
2:05:53
27
Jan Sonneveld
Veenendaal
2:06:59
2:06:34
28
Hyacinth Richardson
Groningen
2:09:35
2:09:05
29
Jelle Slager
Usquert
2:10:27
2:09:54
30
Will van Elmpt
Geldrop
2:10:33
2:10:05
31
Peng Yip Cheah
Schildwolde
2:11:58
2:11:17
32
Hans Knol
Drachten
2:13:21
2:12:47
33
Thomas Pruim
Adorp
2:13:51
2:13:39
34
Tjeerd Visser
Franeker
2:19:00
2:18:47
35
Geert Jan Reinders
Artemis
2:19:43
2:19:16
36
Peter de Vries
Eenrum
2:21:16
2:20:57
37
Bert Niemarkt
Winsum Gn
2:25:22
2:24:56
38
Bonne De Haan
Twijzelerheide
2:26:56
2:26:17
39
Pieter Visscher
Wijk bij Duurstede
2:27:43
2:27:07
40
Hendrik Nienhuis
Zoutkamp
2:37:44
2:37:05
VSEN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marieke Koerts
Amsterdam
1:35:44
1:35:42
2
Mareike Robertus
Groningen
1:38:45
1:38:33
3
Heleen Schoonenberg
Utrecht
1:39:44
1:39:39
4
Alisa van de Capelle
Erica
1:43:13
1:43:08
5
Raphaelle Tanghe
HaarlemAntwerpen
1:43:46
1:43:31
6
Menke Knol
Groningen
1:45:02
1:44:56
7
Marije Steigenga
Wons
1:46:20
1:46:16
8
Dicky Sijpkens
Amsterdam
1:46:33
1:46:15
9
Meike Kuipers
Nuis
1:46:46
1:46:35
10
Nynke Steigenga
Exmorra
1:47:15
1:47:10
11
Henriet Scholts
Groningen
1:49:31
1:49:24
12
Meryl Schotanus
Groningen
1:51:51
1:51:36
13
Antje Knopf
Groningen
1:54:00
1:53:46
14
Ingrid Hummel
Grijpskerk
1:58:53
1:58:29
15
Janetta Wolthekker
Leek
2:04:11
2:04:06
16
Eike Mahlandt
Groningen
2:04:19
2:03:43
17
Jeannette Kras
Zwolle
2:06:15
2:05:46
18
Ellen Haveman
Loopgroep Hugo Veenker
2:07:06
2:06:49
19
Trisca Bosch
Winsum Gn
2:08:32
2:08:13
20
Jeike Elema
Ten Boer
2:09:38
2:09:05
21
Hannah van der Horst
Luttelgeest
2:10:33
2:10:03
22
Kim van Dijk
Leiderdorp
2:10:35
2:09:58
23
Betthilde Keij - Oldenhuis
Geoje
2:10:40
2:10:13
24
Isabelle Bij
Leiden
2:11:23
2:10:46
25
Carmen Scholte Lubberink
Groningen
2:11:52
2:11:39
26
Ineke Murra
Winsum Gn
2:12:11
2:11:52
27
Anke Takens
Groningen
2:13:00
2:12:45
28
Hilda Rozema
Ruinen
2:13:23
2:12:50
29
Janneke Rietema
Leens
2:15:41
2:15:31
30
Marielle Vastenhoud
Hattem
2:23:06
2:22:33
31
Jantina Jager
Damwald
2:29:37
2:29:00
32
Ilse Blok
Utrecht
2:35:26
2:34:54
33
Jenny van der Veen
Uithuizen
2:35:49
2:35:20
V40, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
Eelde
1:28:45
1:28:42
2
Bertha Bruggenkamp
Smilde
1:29:56
1:29:54
3
Annemiek Schleurholts
Haren Gn
1:31:44
1:31:41
4
Christien Koning
Loopgroep Aart Stigter
1:34:21
1:34:20
5
Brigitte Ypma
Wildervank
1:40:20
1:40:15
6
Simone Binnema
Artemis
1:41:58
1:41:55
7
Connie de Weerd
Groningen
1:44:56
1:44:27
8
Claudia van Tellingen
Sleen
1:47:49
1:47:43
9
Adri Wierenga
Ulrum
1:49:27
1:49:15
10
Marieke Bruininga
Emmen
1:52:17
1:52:04
11
Alice Buijsert
Warfhuizen
1:54:35
1:54:10
12
Wytske Kok
Joure
2:00:54
2:00:33
13
Karin Danhof
Friesland
2:01:09
2:00:49
14
Marieke Ludwig
Bedum
2:04:16
2:03:58
15
Nanette Dijkman
De Gemzen
2:07:03
2:07:03
16
Mirjam Huisjes
Groningen
2:12:07
2:11:32
17
Gea Gunnink
Leens
2:13:30
2:13:12
18
Ebelien Gunnink
Leens
2:13:30
2:13:12
19
Trijn Tromp
Uithuizermeeden
2:17:17
2:16:49
20
Maria Oosten
Roodeschool
2:20:49
2:20:21
21
Mirjam Oosterhof
Assen
2:23:19
2:22:59
22
Ingrid Thomas Hayer
Groningen
2:31:24
2:30:49
23
Karina Uil
Uithuizermeeden
2:32:21
2:31:53
V50, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bettina Hamming
Groningen Atletiek
1:44:24
1:44:15
2
Hilda Broekhuizen
Loopgroep RaitdaipRunners
1:48:29
1:48:21
3
Francine Beckers
Eelde
1:50:39
1:50:19
4
Jacoba Marinus
SV Sportlust
1:50:54
1:50:50
5
Tini Visker
Oosternieland
1:53:02
1:52:45
6
Aleida Groothoff
Winsum Gn
1:53:32
1:53:21
7
Ina van Es
Eelde
1:58:07
1:57:48
8
Jolanda Denekamp
Barneveld
1:59:18
1:58:42
9
Frouk van Dijken
Loppersum
2:05:42
2:05:29
10
Clasien Andela
Oudega Gaast Sleat
2:11:21
2:11:14
11
Saakje Regnerus
Friesland
2:13:58
2:13:37
12
Yvonne Schuiring
Loopgroep Nienoord
2:14:21
2:13:55
13
Anneke Koops
Groningen
2:22:00
2:21:30
14
Grietje Dijkmans
Winsum Gn
2:25:35
2:25:13
15
Ineke Wolters
Winsum Gn
2:25:35
2:25:13
16
Carol Susan Chang
princeton JCT
2:29:28
2:29:05
17
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
2:32:21
2:31:53
18
Ineke Haisma
Marum
2:38:13
2:37:40
19
Harma Wieringa
Usquert
2:39:42
2:39:13
V60, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Winsum Gn
1:44:51
1:44:49
2
Ria van Loon
avVN
1:57:48
1:57:43
3
Aleid Busser
Haren Gn
1:57:51
1:57:25
4
Berta Streumer
Tiel
2:07:35
2:07:28
5
Ria van Dam- de Haan
Zuidlaren
2:08:38
2:08:14
6
Anke Peterson
Lionitas
2:10:33
2:10:10
7
Tineke Roorda
Loppersum
2:11:42
2:11:28
8
Minke Oord
Friesland
2:19:30
2:19:22
9
Corrie Zwart
Ulrum
2:40:38
2:40:03
www.uitslagen.nl
30-07-2016 15:30