Uitslagenlijst Van der Straatenloop

Werkendam - Woensdag 6 juli 2016

J-7, JEUGD T/M 7 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Tolhoek
Altena Road Runners
1:45
2
Mathijs Kant
Giessen
1:52
3
Finn Verhoeven
Werkendam
1:57
4
Koen van Gestel
DAK
2:05
5
Sil Visser
Werkendam
2:07
6
Seth Hoppesteyn
Asperen
2:13
7
Connor de Visser
Woudrichem
2:19
8
Thomas Goossens
Altena Road Runners
2:20
9
Luuk van Gestel
Vlijmen
2:24
M-7, JEUGD T/M 7 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selena de Jong
AV '40
1:42
2
Isis Versluis
Meerkerk
1:58
3
Mirte Delleman
WERKENDAM
2:30
4
ZoŽ de Visser
Woudrichem
2:32
5
Nynke Tolhoek
Altena Road Runners
2:34
J8-9, JEUGD 8-9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Van Der Straaten
WERKENDAM
3:17
2
Marco van Gelder
Prins Hendrik
3:27
3
Sem Ockhuizen
Gorinchem
3:46
4
Stan van Gestel
DAK
3:55
5
Jarne van der Stelt
Werkendam
4:06
6
Lucas Nauta
Wijk en Aalburg
4:07
M8-9, JEUGD 8-9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
DAK
3:19
2
Mirthe van Zon
DAK
3:26
3
Noor Van De Hoef
Typhoon
3:31
4
Nynke Lankhaar
DAK
3:48
5
Gwen Versluis
Meerkerk
4:03
6
Mint Swijnenburg
Werkendam
4:08
J1011, JEUGD 10-11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Levi Hoppesteyn
Asperen
5:16
2
Thymen van Zon
DAK
5:23
3
Bram Elema
Altena Road Runners
5:25
4
Rick Smits
Drunen
5:27
5
Ivan den Oudsten
Spiridon
5:33
6
Mathť van Noorloos
Wijk en Aalburg
6:06
7
Hugo Vrijshof
Barendrecht
6:27
8
Tycho Hollemans
Roosendaal
6:29
M1011, JEUGD 10-11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Broekmeulen
Werkendam
5:24
2
Bibienne Suijkerbuijk
THOR
5:50
3
Phileine Heurter
Giessen
6:13
4
Carmijn van Elzelingen
Altena Road Runners
6:13
5
ZoŽ Kant
Werkendam
6:39
6
Dione Kant
Werkendam
6:45
7
Janneke van Gelder
Velddriel
7:05
J1215, JEUGD 12-15 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Haico Boer
Strijensas
5:52
2
Ewoud Boer
Strijensas
6:29
3
Ruben mak
Altena Road Runners
6:31
4
Maxwell Bayer
Huizen
6:37
5
DaniŽl Muilwijk
Altena Road Runners
6:37
6
Ditchano Suijkerbuijk
THOR
6:41
7
Jael Nauta
Altena Road Runners
6:44
8
Bastiaan vrijhof
Barendrecht
7:53
M1215, JEUGD 12-15 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gonda Boer
Strijensas
6:53
2
Fenna Hoegee
Altena Road Runners
7:03
3
Sooyin van Noorloos
Wijk en Aalburg
7:25
MSEN, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
15:13
15:11
2
Niek den Exter
Scheldesport
15:13
15:12
3
Marco Keijsers
Scorpio
15:40
15:39
4
Alexander Picard
Parcival
15:57
15:55
5
Tom Huijben
Scorpio
16:01
15:58
6
Henk Jan Den Braven
HOOGBLOKLAND
16:10
16:08
7
Teun Duisters
Eindhoven Atletiek
16:13
16:11
8
Paul Visser
Tilburg Road Runners
16:20
16:18
9
Rob Honcoop
Spiridon
16:21
16:18
10
Sander Demmers
ACW '66
16:26
16:24
11
Dirk Evers
Spiridon
16:30
16:28
12
Arjan Kaashoek
Typhoon
16:48
16:46
13
Roel Spierings
DAK
17:22
17:19
14
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
17:29
17:26
15
Alexander
THOR
17:32
17:29
16
Lucas van der Veen
Typhoon
17:44
17:41
17
Stephan Admiraal
Altena Road Runners
17:59
17:56
18
Michel Broeders
Spiridon
18:45
18:41
19
Marino Nieuwhof
Passaat
18:50
18:46
20
Jaco Booij
Altena Road Runners
21:49
21:42
M35, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Scheurwater
Parthenon
14:57
14:56
2
Colin Bekers
Tilburg Road Runners
15:00
14:58
3
Remon van der Wal
Passaat
16:09
16:06
4
Martin Oggel
Attila
18:27
18:22
5
Billy de Bruijn
Atledo
18:46
18:40
M40, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen van Damme
THOR
15:21
15:19
2
Robert Jongh
Spiridon
15:53
15:52
3
Jan van Stigt
Altena Road Runners
18:05
18:02
4
Corne Verhoeven
Altena Road Runners
18:21
18:19
5
Michel de Jong
avVN
18:55
18:48
6
Johan van Herpen
Altena Road Runners
19:37
19:30
7
Roest Derk
Avantri
20:28
20:22
M45, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arthur van Dijk
Olympus '70
15:47
15:46
2
Christ Donders
Tilburg Road Runners
16:02
16:00
3
Aart Baan
Energie
16:38
16:36
4
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
16:54
5
Gerard Lensvelt
Spiridon
17:52
17:49
6
Casper Houben
Scorpio
18:04
18:00
7
Peter den Hartog
Avantri
20:17
20:13
8
Jos Broere
HOOGBLOKLAND
21:52
21:45
9
Nico Bloemendal
LANGERAK (ZH)
23:56
23:50
M50, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Egbert Hooijkaas
Scorpio
16:34
16:32
2
Kees Lazeroms
Achilles
16:36
16:33
3
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
17:06
17:03
4
Johan Roozemond
Altena Road Runners
18:00
17:56
5
Jan Menssen
Cifla
19:02
18:57
6
Hans Schilders
DAK
19:37
19:33
7
Tonny van Geffen
Altena Road Runners
20:42
20:36
8
Cor van Bommel
Altena Road Runners
21:39
21:31
9
Wim Van Beuzekom
Avantri
22:03
21:57
10
Huib Den Braven
Loopgroep PK
22:45
22:33
M55, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaap Stijlaart
Triathlon
18:38
18:34
M60, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
19:20
19:15
2
Bertus van Ginneken
De Langstraat
20:16
20:09
3
Ad Kieboom
Scorpio
21:42
21:36
4
Johan van Santen
avVN
30:28
30:14
M65, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
20:00
19:57
2
Tinus van den Heuvel
Altena Road Runners
20:57
20:51
3
Harrie Stempher
avVN
26:21
26:08
4
Jan van Beers
Altena Road Runners
28:27
28:11
VSEN, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fanos Tekle
EthiopiŽ
17:20
17:18
2
Sanne Broeksma
Loopgroep PK
17:41
17:39
3
Judy Middelburg
Olympus '70
18:26
18:24
4
Nikki Bagchus
DAK
22:49
22:44
V35, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emmy Vink
Altena Road Runners
21:54
21:46
V45, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ciska Hensen
DAK
19:58
19:54
V50, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Rutters
Scorpio
22:29
22:21
V40, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra Laros-Hofmans
Scorpio
18:43
18:40
2
Ingrid den Oudsten
Spiridon
22:08
22:00
3
Inge Schipperen-Verhagen
Scorpio
22:21
22:17
4
Jenette Tolhoek
Altena Road Runners
24:28
24:13
M<20, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
15:08
15:07
2
Max Polak
PAC
15:56
15:55
3
Yoram Polak
PAC
16:09
16:08
4
Jarreau Suijkerbuijk
THOR
16:30
16:28
5
Dani van de Sanden
Tilburg Road Runners
16:34
16:31
6
Thijs Veenstra
Groningen Atletiek
18:28
18:24
7
Maxwell Bayer
Zuidwal
21:25
21:23
V<20, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Shirin van Anrooij
AV '56
18:41
18:39
MRECR, 5 KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Horitz Kufferath
BUITENLAND
16:50
16:48
2
Karel Petiet
Nieuwland
17:11
17:07
3
Henk vd Stelt
Hank
17:17
17:15
4
Wouter de Bruin
Goudriaan
17:20
17:16
5
Willem van der meide
Rijen
18:08
18:04
6
Michel Doeser
Typhoon
18:09
18:04
7
Cees Den Boer
RAAMSDONKSVEER
18:12
18:09
8
Arno van der Veen
Meerkerk
18:49
18:44
9
Martin van den Heuvel
Poederoijen
19:02
18:54
10
Arjan Grooteman
Breda
19:05
19:02
11
Jimmy Ackhuizen
Gorinchem
19:07
19:03
12
Pieter van den Heuvel
Zuilichem
19:12
19:05
13
Jan van Gerwen
Loopvereniging TOF
19:18
19:13
14
Auke Nauta
Altena Road Runners
19:31
19:20
15
Patrick Verbeek
Werkendam
19:36
19:26
16
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
19:38
19:32
17
Dennis van Aspert
19:40
19:31
18
Hans Overbeek
Polsbroek
19:44
19:39
19
Hendrik-Jan Sterrenburg
Extrarunners Gorinchem
19:47
19:37
20
Leon Aleman
DRIMMELEN
19:53
19:48
21
Eli Smits
Altena Road Runners
19:53
19:46
22
Berry Bouwens
Raamsdonk
19:55
19:47
23
Tom van den berg
Geertruidenberg
19:55
19:47
24
Frans Groenendijk
Extrarunners Gorinchem
19:58
19:47
25
Arie Prins
HERWIJNEN
20:00
19:55
26
Peter Colijn
Gorinchem
20:05
19:56
27
Ewout Eikelboom
Zaltbommel Dutch Runners
20:08
19:59
28
Wietse van Mersbergen
Altena Road Runners
20:20
20:11
29
Frank van Hilten
Dordrecht
20:21
20:13
30
Walter van Gurp
Drunen
20:25
20:19
31
Christian Pluijmert
Extrarunners Gorinchem
20:32
20:22
32
Arjan Versluis
Meerkerk
20:37
20:29
33
Gijs Bruynes
MEERKERK
20:41
20:33
34
Steven Zondervan
Dordrecht
20:48
20:23
35
Martijn Timmermans
Diessen
20:55
20:49
36
Jan van rijkevorsel
Made
21:06
20:59
37
Patrick Lanser
Giessenburg
21:07
20:53
38
Carlo van Zanten
Nieuwendijk Nb
21:08
20:50
39
Nico Baas
BLESKENSGRAAF
21:09
20:54
40
Arjon de Bok
Rijswijk Nb
21:10
20:58
41
Ruben Ottevanger
Altena Road Runners
21:11
21:02
42
Jochem Westerlaken
Almkerk
21:11
20:48
43
Arie Smolders
Altena Road Runners
21:16
21:09
44
Theo Pullen
Almkerk
21:18
21:07
45
Frits Jr Zillig
Extrarunners Gorinchem
21:22
21:15
46
Emiel Smits
Dussen
21:22
21:15
47
Willem-Jan de Vos
Extrarunners Gorinchem
21:25
21:14
48
Dino Tolhoek
Giessen
21:27
21:24
49
Twan van der Stelt
Almkerk
21:29
21:18
50
Siep Cornet
Werkendam
21:35
21:21
51
Francois van Zon
Drunen
21:41
21:25
52
Erik van der Lee
DAK
21:44
21:29
53
Iede Bakker
Werkendam
21:59
21:43
54
Frederik Reimers
Dordrecht
22:03
21:55
55
Glenn Mineboo
Diessen
22:06
22:01
56
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
22:07
22:01
57
Mark Lankhaar
Genderen
22:09
21:54
58
Corne van Rosmalen
Werkendam
22:09
22:00
59
Lennart Hijkoop
Meerkerk
22:11
21:53
60
jan Pruijssen
Altena Road Runners
22:12
61
william hijkoop
Leerbroek
22:16
21:55
62
Arjan Schimmer
Zaltbommel
22:17
22:08
63
Harjan Hubers
Typhoon
22:20
22:10
64
Geert Hogendoorn
Hendrik-Ido-Ambacht
22:24
22:10
65
Kees Prins
Sliedrecht
22:25
22:03
66
Joey van Stigt
Giessen
22:25
22:19
67
Goof Hobo
Altena Road Runners
22:28
22:14
68
Hendri Visser
Werkendam
22:32
22:17
69
Ad Visser
Werkendam
22:33
22:21
70
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
22:37
22:21
71
Peter van Dalen
Altena Road Runners
22:43
22:33
72
Cor Hoekstra
Extrarunners Gorinchem
23:00
22:47
73
Ton Bokman
Altena Road Runners
23:01
22:50
74
Arjan Verduijn
Werkendam
23:02
22:43
75
Arno van den Heuvel
Werkendam
23:05
22:49
76
Otto van den Berg
Extrarunners Gorinchem
23:12
22:52
77
Eric van den Boom
Nieuwendijk Nb
23:23
23:07
78
Koen Lemmens
Sint-Michielsgestel
23:27
23:11
79
Huub Claessens
Roosendaal
23:30
23:18
80
John Verhoeven
Altena Road Runners
23:34
23:19
81
Dirkjan Drost
Sleeuwijk
23:37
23:19
82
Koen Kroon
Gorinchem
23:40
23:29
83
Dick De Goeij
Extrarunners Gorinchem
23:52
23:32
84
Peter Vroegh
Werkendam
23:52
23:34
85
Ton Versluis
Altena Road Runners
24:09
23:53
86
Erik Huisman
Werkendam
24:11
23:56
87
Laurens harrewijn
Werkendam
24:11
23:44
88
Jos Bleijlevens
Scorpio
24:16
23:59
89
chris de jong
Meerkerk
24:22
24:01
90
Michel Linschoten
Altena Road Runners
24:31
24:14
91
Ron Bassa
Meerkerk
24:32
24:12
92
Mark Pelikaan
Extrarunners Gorinchem
24:40
24:20
93
Jonathan de Blaauw
Hoogblokland
24:40
24:30
94
Peter van Es
Houten
24:41
24:23
95
Jan Vink
Extrarunners Gorinchem
25:15
24:54
96
Bruyner
25:24
25:15
97
Alexander Blokland
Extrarunners Gorinchem
25:36
25:14
98
Matthias van Halem
Gorinchem
25:37
25:17
99
Luc Veenstra
Aduard
25:47
25:34
100
Cees Tromp
Vuren
25:51
25:25
101
Maya Wijnands
Extrarunners Gorinchem
26:10
25:48
102
Jur Smits
Extrarunners Gorinchem
26:18
25:56
103
Kevin van den Berg
Werkendam
26:31
26:13
104
Jos Sterk
Extrarunners Gorinchem
26:39
26:19
105
Piet de Jong
Typhoon
26:41
26:30
106
Dick Boer
Werkendam
27:18
26:56
107
Kick Gereke
Extrarunners Gorinchem
27:20
26:59
108
Ronald Tukker
Gorinchem
27:34
27:10
109
Peter van Oosterhout
Scorpio
27:40
27:22
110
Vincent Oostrom
Sleeuwijk
27:45
27:17
111
Alex versteeg
Werkendam
27:55
27:42
112
John van Nieuwaal
Vuren
28:13
27:47
113
Sander Broekmeulen
Werkendam
28:25
28:05
114
Jan Ottevanger
GORINCHEM
28:31
28:14
115
Kees Groenenberg
Altena Road Runners
28:34
28:17
116
Eric Loomans
Steenbergen Nb
28:35
28:08
117
Oscar Hoogendoorn
Roosendaal
28:59
28:33
118
Dick Boogerd
Extrarunners Gorinchem
29:13
28:49
119
Hans Ligthart
Houten
29:52
29:34
120
Pieter Vink
Werkendam
29:55
29:31
121
Gerard Radstaat
Dutch Runners
30:05
29:38
122
Gert Vernhout
Extrarunners Gorinchem
30:08
29:47
123
Rene van de Bank
Werkendam
31:47
31:23
VRECR, 5 KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ellen Stuut-van Driel
Extrarunners Gorinchem
19:58
19:47
2
Jentine van den Hoek
Typhoon
21:39
21:29
3
Ingrid Koops
Werkendam
22:30
22:20
4
Monica Dekker
Loopvereniging TOF
22:59
22:52
5
Martina van Dalsen
Extrarunners Gorinchem
23:01
22:47
6
Patricia Kloonen
Breda
23:41
23:29
7
Suzanne Kuipers
Breda
23:43
23:26
8
Deborah Koreman
Geertruidenberg
23:44
9
Verena Gielis
23:44
23:33
10
Yvette Timmermans
Diessen
23:50
23:44
11
Miranda Plas
Breda
23:50
23:36
12
Margreet van Poederooijen
Extrarunners Gorinchem
23:52
23:33
13
Jaitske Westerlaken
Almkerk
23:52
23:29
14
Manon van de Meijden
Hellouw
23:56
23:44
15
Tinie Bambacht
Hellouw
24:16
24:07
16
Goverdien Den Braven
HOOGBLOKLAND
24:18
24:06
17
Marissa Meijer
Rotterdam
24:31
24:27
18
Janica Swijnenburg
Werkendam
24:35
24:21
19
Rianne Verduijn
Altena Road Runners
24:37
24:37
20
Joyce van den Heuvel
Woudrichem
24:39
24:21
21
Liane van Beek
Werkendam
24:40
24:30
22
Kyra Schafraad
Extrarunners Gorinchem
24:41
24:22
23
Bea De Jongh
Extrarunners Gorinchem
24:44
24:23
24
Masha den Hartog
Typhoon
24:44
24:34
25
Gretha Bakker
Extrarunners Gorinchem
24:45
24:24
26
Christianne Biesheuvel
Extrarunners Gorinchem
24:50
24:30
27
Rianne Verduijn
Altena Road Runners
24:57
24:37
28
Mayke van Wouwen-Koek
Sleeuwijk
25:03
24:48
29
Kyra van Anrooy
Altena Road Runners
25:12
24:55
30
Marion Dijksma
Extrarunners Gorinchem
25:22
25:03
31
Licenka Roza
Altena Road Runners
25:25
25:07
32
Danielle ernest
Breda
26:01
25:45
33
Gysele Hooghiemstra
Rijswijk Nb
26:05
25:41
34
Patty de Graaf
Rijswijk Nb
26:05
25:42
35
Renate Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
26:14
25:52
36
Adri den Hartog-Vliegenth
Typhoon
26:16
26:06
37
Carola den Uil
Extrarunners Gorinchem
26:18
25:56
38
Gerdina van de Wiel
Altena Road Runners
26:18
25:53
39
Liesbeth Kazen
Extrarunners Gorinchem
26:19
25:57
40
Rianne 't Lam
Extrarunners Gorinchem
26:25
26:03
41
Annette Koster
Extrarunners Gorinchem
26:29
26:08
42
Ankie Sterk
Extrarunners Gorinchem
26:55
26:39
43
Ada Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
27:18
26:55
44
Daphne Melis
Extrarunners Gorinchem
27:48
27:25
45
Diana de Swart
Extrarunners Gorinchem
27:48
27:25
46
Nina Versteeg
Werkendam
27:51
27:38
47
Marina vd Hurk
Altena Road Runners
27:53
27:29
48
Ina van Maanen
Vuren
28:23
27:59
49
Hannah Sterk
Gorinchem
28:29
28:15
50
Linda v.d. Veer
Ottoland
28:39
28:22
51
Judith Roovers
Altena Road Runners
28:48
28:24
52
Patricia Hogendoorn
Dordrecht
29:00
28:47
53
Jaqueline Steijger
Extrarunners Gorinchem
29:33
29:13
54
Inge Schalken
NIEUWENDIJK (NB)
29:40
29:27
55
Marieke van der Veen
Extrarunners Gorinchem
29:41
29:16
56
Anita van den Bosch
Gorinchem
29:43
29:26
57
Linda Snoek
Extrarunners Gorinchem
29:44
29:25
58
Lisanne Hoogendoorn
Roosendaal
29:46
29:21
59
Annet Sikkens
Typhoon
29:57
29:46
60
Joke de Kreij
Extrarunners Gorinchem
30:08
29:48
61
Gerina Hoekstra
Extrarunners Gorinchem
30:09
29:50
62
Bianca de Bie
Altena Road Runners
30:19
29:52
63
Saskia van Dalen
Altena Road Runners
30:22
29:55
64
Monica Etman
Gorinchem
30:23
29:59
65
Astrid Langerak
Extrarunners Gorinchem
30:26
30:06
66
Carola Schermers
Altena Road Runners
30:58
30:31
67
Everdien van Dasselaar
Altena Road Runners
31:04
30:37
68
Anja Stultjes
Extrarunners Gorinchem
31:11
30:44
69
Elie Admiraal-Vos
Werkendam
31:22
30:59
70
Corine Visser
Nieuwendijk Nb
31:26
31:03
71
ThťrŤse Borgman
's-Hertogenbosch
31:32
31:04
72
Antoinette Teuling
Altena Road Runners
32:26
32:00
73
Jacqueline Vink
Sleeuwijk
32:28
32:04
74
Monique Groenenberg
Altena Road Runners
32:29
32:04
75
Lenie Arts
avVN
32:37
32:24
76
Sanne Smit
Dordrecht
32:44
32:18
77
Carola Steenvoorden
Altena Road Runners
32:55
32:30
78
Iris Bambacht
Hellouw
33:57
33:45
79
Danielle Raams
Altena Road Runners
35:03
34:36
80
Sigrid van der Hel
Passaat
35:06
34:43
81
Astrid Griekspoor
Werkendam
38:23
38:00
82
Natasja Vermeulen
Sliedrecht
39:09
38:47
www.uitslagen.nl
09-07-2016 15:08