Uitslagenlijst Rotterdam Ekiden

Rotterdam - Zaterdag 2 juli 2016

MAN, EKIDEN
Plts
Naam
Tijd
1
Team RAuw
Mannen
2:25:28
2
Running Junkies 1
Mannen
2:33:57
3
Mikes Mighty Runners
Mannen
2:37:22
4
TEAM SIXPACK
Mannen
2:46:30
5
Swoosh
Mannen
2:55:08
6
Runningschool 1
Mannen
2:59:32
7
Atledo 1
Mannen
3:01:36
8
Running Junkies 2
Mannen
3:05:28
9
B keuze
Mannen
3:10:28
10
BEER
Mannen
3:12:21
11
De tuinmannen
Mannen
3:21:08
12
de derde helft
Mannen
3:22:14
13
DSV Dorswedo Heren
Mannen
3:25:55
14
EUR-Roadrunners Males 2
Mannen
3:26:56
15
Ketelbinkie
Mannen
3:28:05
16
De Marsjes
Mannen
3:34:48
17
De Buurmannen
Mannen
3:35:21
18
It RUNS in the family Men
Mannen
3:43:25
19
Aad Jetten Boys
Mannen
3:44:13
20
Alex Devils
Mannen
4:17:10
VRW, EKIDEN
Plts
Naam
Tijd
1
Dream Girls
Vrouwen
2:47:44
2
Running Junkies Girls
Vrouwen
3:16:56
3
C keuze
Vrouwen
3:29:01
4
Runningschool 2
Vrouwen
3:35:06
5
Rotterdam Running Friends
Vrouwen
3:35:19
6
Wilco s Angels
Vrouwen
3:36:58
7
DSV Dorswedo Dames
Vrouwen
3:37:53
8
Run2Flow
Vrouwen
3:44:08
9
2potjes en 4 pannetjes
Vrouwen
3:52:59
10
CaRAmba
Vrouwen
3:55:57
11
Zaterdag babes
Vrouwen
3:58:31
12
AV56 Runners
Vrouwen
3:59:53
13
Karin s Loopgroep
Vrouwen
4:00:21
14
RAtje toe
Vrouwen
4:11:44
15
19#/3
Vrouwen
4:11:48
16
It RUNS in the family Ladies
Vrouwen
4:29:00
MIXED, EKIDEN
Plts
Naam
Tijd
1
Spirit
Mixed
2:42:25
2
Currimus 1
Mixed
2:45:47
3
RAggen op de Bosdreef
Mixed
2:46:24
4
Renzo Runners
Mixed
2:47:58
5
O Rundaarz A
Mixed
2:51:23
6
Vegan Runners Nederland 1
Mixed
2:53:20
7
Team Leiden
Mixed
2:53:59
8
De vier musketiers
Mixed
2:54:00
9
RAp zat
Mixed
2:59:37
10
Master & Missis
Mixed
2:59:38
11
On the move
Mixed
3:01:55
12
RAmonas
Mixed
3:02:35
13
Team Beatrix
Mixed
3:04:14
14
Nesselande team 1
Mixed
3:04:32
15
RUIG 1
Mixed
3:05:57
16
Atledo 4
Mixed
3:06:34
17
FC Sporting Toppieknal United
Mixed
3:08:28
18
Geen GedRAal!
Mixed
3:08:33
19
EUR-Roadrunners
Mixed
3:09:54
20
Team Tosti
Mixed
3:10:02
21
Nesselande team 3
Mixed
3:10:28
22
Moved by Mike team 1
Mixed
3:11:37
23
Champetters II
Mixed
3:11:44
24
Spirit 2
Mixed
3:11:47
25
PetRA en haar mannen
Mixed
3:12:15
26
Japanse Lopersclub WAKUWAKU
Mixed
3:12:29
27
Gers! Team 5
Mixed
3:12:43
28
RMD Leftovers
Mixed
3:13:21
29
Champetters I
Mixed
3:13:53
30
Gaudium
Mixed
3:14:37
31
Champetters III
Mixed
3:15:37
32
hematologie Daniel
Mixed
3:16:07
33
Team Havensteder
Mixed
3:19:09
34
RSKV Erasmus 1
Mixed
3:19:16
35
Currimus 2
Mixed
3:20:18
36
Vegan Runners Nederland 4
Mixed
3:20:33
37
Team Ricoh Europe
Mixed
3:20:58
38
Loopgroep Capelle 1
Mixed
3:21:54
39
Vegan Runners Nederland 2
Mixed
3:22:04
40
Urban Runners Crew
Mixed
3:22:50
41
De Zes van Zes
Mixed
3:23:24
42
Chapel Runners
Mixed
3:24:31
43
Droog 2
Mixed
3:25:18
44
Droog 3
Mixed
3:25:21
45
Look Sharp!
Mixed
3:25:58
46
Schakelin 1
Mixed
3:27:25
47
Running 4 medals
Mixed
3:27:26
48
RAppe Stappe
Mixed
3:27:48
49
DRIE.10
Mixed
3:28:18
50
Fujiyama Runners Club
Mixed
3:29:02
51
Japanse Lopersclub NOBINOBI
Mixed
3:29:03
52
Atledo 2
Mixed
3:29:42
53
Atledo 3
Mixed
3:29:54
54
De Asfaltvreters
Mixed
3:30:37
55
Rebain
Mixed
3:31:07
56
Droog 1
Mixed
3:31:57
57
Meerpaal
Mixed
3:32:36
58
It RUNS in the family
Mixed
3:32:41
59
Rotterdamse Dramateurs
Mixed
3:32:51
60
Calvijn
Mixed
3:32:51
61
Dreamteam
Mixed
3:32:53
62
de doorzetters
Mixed
3:33:18
63
zamo-giganten
Mixed
3:33:25
64
Festina Lente
Mixed
3:33:50
65
Loopgroep Capelle 2
Mixed
3:34:31
66
RSKV Erasmus 2
Mixed
3:34:55
67
Kou Blauweplek
Mixed
3:34:57
68
Gers! Team 4
Mixed
3:34:59
69
Conny s Olympic Team
Mixed
3:35:33
70
Scrambled Legs
Mixed
3:35:55
71
B-runners
Mixed
3:36:35
72
De snelle draecken
Mixed
3:36:46
73
DSV Dorswedo MIX
Mixed
3:37:53
74
coolkikkers
Mixed
3:37:55
75
Vegan Runners Nederland 5
Mixed
3:37:55
76
zamo-kanjers
Mixed
3:38:01
77
Schakelin 2
Mixed
3:38:25
78
RAppe Zatlappe
Mixed
3:38:25
79
Turbo Team
Mixed
3:38:33
80
Gers! Team 1
Mixed
3:38:50
81
RAzen door het bos
Mixed
3:38:57
82
DSV de Dommel
Mixed
3:38:59
83
Alles-onder-de-3u40-is-goed!
Mixed
3:39:13
84
Gers! Team 2
Mixed
3:39:17
85
Runningschool 4
Mixed
3:40:12
86
Runningschool 5
Mixed
3:40:27
87
RUIG 2
Mixed
3:41:04
88
America-Holland line
Mixed
3:41:19
89
Mijn naam is haas
Mixed
3:41:29
90
Team BUS 1
Mixed
3:41:39
91
Atledo 5
Mixed
3:41:45
92
Team belessureleed
Mixed
3:42:04
93
O Rundaarz B
Mixed
3:42:39
94
Vegan Runners Nederland 3
Mixed
3:42:48
95
Holland-America Line
Mixed
3:42:49
96
ModderFok!kers
Mixed
3:42:50
97
Bij elkaar geraapt zooitje 2
Mixed
3:43:05
98
bij elkaar geraapt zooitje 1
Mixed
3:43:41
99
RAtjetoe
Mixed
3:44:18
100
Conny s Running Team
Mixed
3:45:13
101
O Rundaarz C
Mixed
3:45:15
102
Team de BALLENTENT III
Mixed
3:45:17
103
telepaties
Mixed
3:45:50
104
Luchtrenners
Mixed
3:46:54
105
Antilope mix 3
Mixed
3:47:16
106
Antilope mix 1
Mixed
3:49:31
107
Ed - Runners 1
Mixed
3:49:39
108
Team De BALLENTENT I
Mixed
3:50:41
109
Team VER
Mixed
3:51:04
110
Funrunners 2.0
Mixed
3:51:13
111
Wij van Zuid
Mixed
3:52:26
112
A(ad) Team
Mixed
3:53:05
113
Dreamteam Heho
Mixed
3:53:37
114
19#/1
Mixed
3:54:14
115
Van Bebberen
Mixed
3:54:29
116
Antilope mix 4
Mixed
3:55:02
117
Vegan Runners Nederland 6
Mixed
3:55:24
118
Antilope mix 2
Mixed
3:55:32
119
RAce familie
Mixed
3:55:40
120
H.I.S. running team
Mixed
3:55:58
121
Japanse Lopersclub Holland YuYu
Mixed
3:56:00
122
Japanse Lopersclub DOKIDOKI
Mixed
3:57:16
123
De Capelse bikkels
Mixed
3:57:19
124
Team BUS 2
Mixed
3:57:40
125
Bende van Ellende
Mixed
3:57:59
126
Conny s Pacing Team
Mixed
3:58:28
127
Runningschool 3
Mixed
3:58:40
128
Team Buuf
Mixed
3:58:54
129
The Smashing Fools
Mixed
3:58:57
130
Familie Suzuki
Mixed
3:59:42
131
19#/2
Mixed
3:59:46
132
The Smashing Cools
Mixed
4:00:00
133
De Bezemploeg
Mixed
4:01:28
134
Les Escargots
Mixed
4:02:22
135
Ed - Runners 2
Mixed
4:02:34
136
Gers! Team 3
Mixed
4:05:41
137
Alex Devils Mix
Mixed
4:06:51
138
Team Paczooi
Mixed
4:06:54
139
Pia s people
Mixed
4:09:04
140
Runningfriends
Mixed
4:09:52
141
loopgroep Capelle 3
Mixed
4:11:06
142
PaRAdepaardjes
Mixed
4:11:11
143
Niet Poetsen Maar Lullen
Mixed
4:11:20
144
ZBSD
Mixed
4:11:34
145
Marason
Mixed
4:12:16
146
Gauwe Meiden Vinden n Vent
Mixed
4:18:27
147
RAllentando
Mixed
4:20:06
148
Team Running Blind
Mixed
4:20:24
149
RAcing Runners
Mixed
4:21:21
150
Mission imposible
Mixed
4:25:15
151
Loopgroep Jopiaan
Mixed
4:35:37
STMAN, EKIDEN
Plts
Naam
Tijd
1
Kronos Twents Topteam
Studenten_Mannen
2:25:22
2
EUR-Roadrunners Males
Studenten_Mannen
2:44:59
3
Wageningen Dreamteam
Studenten_Mannen
2:54:47
STMIX, EKIDEN
Plts
Naam
Tijd
1
Wageningen Dreamteam Mixed
Studenten_Mixed
2:37:00
2
Haasje Zoef
Studenten_Mixed
2:47:35
3
Kronos bierteam
Studenten_Mixed
3:02:51
4
T.S.A.V. Parcival
Studenten_Mixed
3:05:55
5
Haasje Huppel
Studenten_Mixed
3:18:40
6
Kronos, club van nu
Studenten_Mixed
3:19:31
7
Run4Fun
Studenten_Mixed
4:18:35
STVRW, EKIDEN
Plts
Naam
Tijd
1
Wageningen Dreamteam V
Studenten_Vrouwen
3:27:03
2
EUR-Roadrunners Females
Studenten_Vrouwen
3:37:57
BEDR, EKIDEN
Plts
Naam
Tijd
1
EASTMAN
Bedrijven
3:26:18
2
De ILT loopt mee
Bedrijven
3:39:38
3
Paradijsrunners
Bedrijven
3:39:50
4
KRVE
Bedrijven
3:45:09
5
SKIM 1
Bedrijven
3:46:13
6
SKIM 2
Bedrijven
3:47:38
7
De rennende fysio s
Bedrijven
3:58:08
8
Hardlopen Helpt
Bedrijven
4:18:22
NEDRC, EKIDEN
Plts
Naam
Tijd
1
Stars on 45+
Vrouwen
3:49:50
5KM, 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Habtom Okbamicheal
Team RAuw
16:07
2
Robbin Pieterman
Dreamteam
16:31
3
Aschwin Wijnands
Running Junkies 1
16:56
4
Startnummer 20995
T.S.A.V. Parcival
17:22
5
Joans Amsteld
Kronos Twents Topteam
17:23
6
Patrick Kwist
Runningschool 1
17:26
7
Erik vd Berg
Team RAuw
17:28
8
Marcel Boere
Mikes Mighty Runners
17:39
9
Branco van Minnen
Kronos Twents Topteam
17:44
10
Peter Heukels
RAggen op de Bosdreef
17:47
11
Nick Assinck
Kronos Twents Topteam
18:25
12
Nico Broeder
Haasje Zoef
18:27
13
Piet de Reuver
TEAM SIXPACK
18:27
14
Albert Ruijg
Mikes Mighty Runners
18:34
15
Lindsey Faken
Wageningen Dreamteam Mixed
18:35
16
Gerben Broens
TEAM SIXPACK
18:40
17
Roberto Raymond
Mikes Mighty Runners
18:40
18
Dennis de Noije
Atledo 4
18:42
19
Dennis Postma
Master & Missis
18:43
20
Randolf van Lambalgen
De vier musketiers
18:50
21
Thomas Ettes
Running Junkies 1
18:52
22
Gwenhael Hanon
Wageningen Dreamteam Mixed
18:55
23
Arthur Somers
Team Leiden
18:57
24
Mark de Munter
RSKV Erasmus 1
18:57
25
Timo Koren
TEAM SIXPACK
18:58
26
Wilfred Altena
Wageningen Dreamteam
19:02
27
Gerben Broens
Running Junkies 2
19:05
28
Rolf van Lieshout
EUR-Roadrunners Males
19:17
29
Jasper Bonsma
EUR-Roadrunners Males
19:19
30
Marlon Hartskeerl
De vier musketiers
19:21
31
Jan van Rijn
Currimus 1
19:31
32
Marco van Rosmalen
Runningschool 1
19:33
33
Erwin van Leeuwen
Team RAuw
19:33
34
Ruud van Laar
Kronos bierteam
19:34
35
Thijs Frijling
Gaudium
19:35
36
Erik Nieuwenboom
Swoosh
19:37
37
Wiebe Strick
Running Junkies 1
19:37
38
Martijn Korbijn
Spirit
19:40
39
René van der Kruk
Vegan Runners Nederland 1
19:42
40
Mcihel Borstboom
RAggen op de Bosdreef
19:44
41
Niels Wiese
Swoosh
19:45
42
Alex de Langen
Spirit 2
19:46
43
Ben Zwartveld
De ILT loopt mee
19:48
44
Toine van Gils
Atledo 4
19:55
45
Duncan Lau
Vegan Runners Nederland 1
19:57
46
Mariska Brittijn
Currimus 1
19:58
47
Marlon Hartskeerl
De vier musketiers
20:06
48
Rob van Gerven
RMD Leftovers
20:09
49
Anton Hooimeijer
Renzo Runners
20:09
50
Mirthe Overkamp
Dream Girls
20:12
51
Tjeerd Buis
Vegan Runners Nederland 2
20:13
52
Martijn van Schoten
On the move
20:13
53
Stefan Ammerlaan
SKIM 2
20:15
54
Seiji Kaku
O Run daarz A
20:17
55
Matei Guttenberg
Spirit
20:18
56
Janeri Froberg
Haasje Zoef
20:18
57
Pascal den Hartog
Gaudium
20:21
58
Mark Nijland
Wageningen Dreamteam
20:21
59
Klaas Oldenburg
EUR-Roadrunners
20:23
60
Wessel Flinterman
Wageningen Dreamteam
20:24
61
Wing Tai Chan
Vegan Runners Nederland 2
20:26
62
Martin de Valois
Team Leiden
20:28
63
Peter te Boekhorst
Nesselande team 1
20:32
64
Jan van Gent
Spirit
20:34
65
Juriaan Tas
It RUNS in the family Men
20:34
66
Gerard Droog
Droog 1
20:36
67
Pepijn Droog
Swoosh
20:36
68
Rene Kruis
RAp zat
20:39
69
Thieu Verlinden
Atledo 1
20:40
70
Anouk Perey
RAmonas
20:47
71
Marcel de Jong
Runningschool 1
20:49
72
Petra Pubben
RAggen op de Bosdreef
20:49
73
Priscilla Folmer
Festina Lente
20:50
74
Mathijs Veerananda
EUR-Roadrunners Males
20:55
75
Paola van Gilst
Dream Girls
20:57
76
Arend Keemink
On the move
20:58
77
Henk Vermaas
RAmonas
20:58
78
Meriam Janssen
Atledo 1
20:59
79
Rudy Verstappen
Geen GedRAal!
21:11
80
Ingrid IJsebaert
Dream Girls
21:12
81
Martijn Baten
EUR-Roadrunners
21:16
82
Ruben Tollet
EASTMAN
21:26
83
Taro Nishimura
Japanse Lopersclub WAKUWAKU
21:28
84
Mariska Brittijn
Team Leiden
21:28
85
Gerwin Luijendijk
RAp zat
21:29
86
Roberto Haak
Haasje Huppel
21:30
87
Lizet Elsten
hematologie Daniel
21:30
88
Tim van Bree
RAp zat
21:32
89
Laura van Eerten
Renzo Runners
21:33
90
Milo Koster
Champetters I
21:33
91
Pamela Mulder
Currimus 1
21:33
92
Vitalie Spinu
BEER
21:34
93
Marjolijn Bakker- van Hee
Spirit 2
21:35
94
Manissa Bechtum
Kou Blauweplek
21:41
95
Sandra Kaper
Gers! Team 4
21:41
96
Alex Alingh-van der Schal
Gers! Team 5
21:45
97
Frank Veugen
DSV Dorswedo Heren
21:46
98
Startnummer 20991
T.S.A.V. Parcival
21:49
99
Christiaan van Dam
Nesselande team 1
21:51
100
Hans van Klaveren
B keuze
21:55
101
Jaap Oosterhof
Loopgroep Capelle 1
21:56
102
Natalie Tlultgren Broos
RAmonas
21:56
103
Anne van Veen
Vegan Runners Nederland 4
21:57
104
Willem Booy
B keuze
21:58
105
Sue Wirtz
Running 4 medals
21:59
106
Reinier Belder
Team Tosti
22:04
107
Eelco Meesen
Urban Runners Crew
22:05
108
Margo Heurman
Haasje Huppel
22:06
109
Roelof Spaans
Nesselande team 3
22:07
110
Raymond Termaat
PetRA en haar mannen
22:11
111
M Huijts-Bakker
coolkikkers
22:13
112
Robert Leenders
De tuinmannen
22:13
113
Randy Bruin
Wageningen Dreamteam Mixed
22:13
114
Rob Broeren
PetRA en haar mannen
22:14
115
Nader te bepalen
Team Beatrix
22:14
116
Dick Jaarsma
Gers! Team 5
22:16
117
Aurelien Baillon
BEER
22:19
118
Chantal Wiggers
Kronos bierteam
22:19
119
Maurice Vergouwe
Run forrest run!
22:20
120
Oskar Wahlen
Running Junkies 2
22:21
121
Menno Baumann
Run forrest run!
22:22
122
René Hazelebach
DSV Dorswedo Heren
22:23
123
Esther Appeldoorn
Nesselande team 1
22:23
124
Frederik van Oorschot
Haasje Zoef
22:23
125
Harrie Janssen
Chapel Runners
22:24
126
Renzo Lissenberg
Renzo Runners
22:24
127
Danielle Bastiaansen
FC Sporting Toppieknal United
22:24
128
Alex de Jong
PetRA en haar mannen
22:27
129
Mark Neleman
Moved by Mike team 1
22:31
130
Patrick Overmeer
Run forrest run!
22:31
131
Dennis van Mourik
Team Havensteder
22:33
132
Rene Feldmann
Runningschool 4
22:34
133
Ruud Warmer
Team Havensteder
22:34
134
Pepijn Verploegh
Team Beatrix
22:37
135
Tom Birkenhager
RUIG 1
22:39
136
Richard de Jong
Atledo 1
22:39
137
Sharon Hendrikse
Wageningen Dreamteam V
22:39
138
Margot Weerman
DRIE.10
22:39
139
Mitchell Roks
EUR-Roadrunners Males 2
22:42
140
Jan Euwema
Chapel Runners
22:44
141
Startnummer 20993
T.S.A.V. Parcival
22:45
142
Nico
Aad Jetten Boys
22:46
143
Christophe Veuskens
Running Junkies 2
22:47
144
Mark van den Berg
zamo-giganten
22:48
145
Sophie van der Vlugt
Wageningen Dreamteam V
22:49
146
Chie Arita
O Run daarz A
22:50
147
Monique Buchbot
Rebain
22:51
148
Ben Barendse
Atledo 2
22:51
149
Gerard Molenaar
Calvijn
22:55
150
Mirthe van de Wel
Loopgroep Capelle 2
22:56
151
Ruurd Gietema
zamo-kanjers
22:57
152
Atsushi Waada
Team Ricoh Europe
22:58
153
Mandy Erkelens
Wageningen Dreamteam V
23:08
154
Andrew Schuit
Gers! Team 5
23:08
155
Bastiaan Kleijn
RSKV Erasmus 1
23:09
156
Sev de Klerk
Conny s Olympic Team
23:11
157
Luke Braakman
RSKV Erasmus 2
23:12
158
Evelien Vos
Running Junkies Girls
23:14
159
Jeffrey Nouwen
De Asfaltvreters
23:17
160
Martin Punt
B keuze
23:18
161
Hiroyuki Yamamoto
O Run daarz A
23:18
162
Mark van Meeteren
ModderFok!kers
23:19
163
Femke van Weperen
Running Junkies Girls
23:19
164
Goan Oey
RAppe Stappe
23:22
165
Lucenda Baal
Nesselande team 2
23:24
166
Hans Lodewijks
Atledo 5
23:24
167
Silvana Dell.Era
DSV Dorswedo MIX
23:24
168
Jantine Nederveen
Team Havensteder
23:25
169
Vikrant Sihag
EUR-Roadrunners Males 2
23:28
170
Halima Fakhir
Rotterdam Running Friends
23:29
171
Kees Smies
Nesselande team 3
23:29
172
Ondina Fortes
Look Sharp!
23:29
173
Brigitte van Buuren
Gers! Team 2
23:31
174
Jesse Plomp
Chapel Runners
23:31
175
Sev de Klerk
Conny s Olympic Team
23:31
176
Paul Klis
Runningschool 5
23:33
177
Suzu Kitayama
Japanse Lopersclub WAKUWAKU
23:34
178
Armand Stolk
Spirit 2
23:36
179
Bram Harder
DRIE.10
23:39
180
Henk Bretveld
Antilope mix 3
23:42
181
Kohei Suzuki
Japanse Lopersclub WAKUWAKU
23:43
182
Arthur Stam
RUIG 1
23:44
183
Derck Koolen
EUR-Roadrunners Males 2
23:44
184
Kady Moerenhout
Atledo 2
23:45
185
Gianni Aalberse
Champetters III
23:47
186
Erik Arkes
Moved by Mike team 1
23:47
187
Eric Leeuwenberg
RUIG 2
23:48
188
Thea de Prez
Nesselande team 2
23:49
189
Theo Kleijweg
Loopgroep Capelle 1
23:49
190
Vincent van Leer
Geen GedRAal!
23:49
191
Carla Cruz
RAtje toe
23:50
192
Anouk Lobé
Champetters I
23:54
193
Sarah van der Horn
Luchtrenners
23:55
194
Jeroen Moerdijk
Vegan Runners Nederland 4
23:56
195
Sho Yahata
H.I.S. running team
23:57
196
Jasper de jong
de doorzetters
23:57
197
Oscar The
de derde helft
24:00
198
Yvette van Dulmen
Atledo 3
24:01
199
Tessa Boutkan
FC Sporting Toppieknal United
24:01
200
Hans Valk
RAppe Zatlappe
24:02
201
Astrid Schimmel
C keuze
24:05
202
Maike de Jongh
Kronos, club van nu
24:05
203
Perry Falter
zamo-giganten
24:06
204
Gert-Jan Vincent
Look Sharp!
24:09
205
Sandra Helbers
Master & Missis
24:11
206
Leon Boot
Bij elkaar geraapt zooitje 2
24:12
207
Gabriel Lammens
Ketelbinkie
24:12
208
Suzanne Roelofs
America-Holland line
24:13
209
Martin van Oort
De Marsjes
24:15
210
Carlotta Cebera
Team de BALLENTENT III
24:17
211
Frank van Elswijk
B-runners
24:18
212
Marie-France Sagor
Loopgroep Capelle 2
24:19
213
Dennis Janssen
De Buurmannen
24:20
214
Maarten van den Donk
Schakelin 2
24:21
215
Thijs Verwoerd
Team Beatrix
24:23
216
Hans v.d. Hil
Antilope mix 4
24:23
217
Erik Oversier
De Asfaltvreters
24:27
218
Sjanie Rijsdijk
Moved by Mike team 1
24:30
219
Saskia Kuijper
Haasje Huppel
24:31
220
Melissa Kaat
Runningschool 2
24:33
221
Arthur Attema
BEER
24:33
222
Ethel van Deventer
Team VER
24:35
223
Yohei Kitayama
Japanse Lopersclub NOBINOBI
24:35
224
Rick Bezemer
Ketelbinkie
24:35
225
Armin Niericker
It RUNS in the family
24:35
226
Yasuo Kawajiri
Fujiyama Runners Club
24:38
227
Hens Koreman
Atledo 2
24:39
228
Renee Groenleer
Rotterdamse Dramateurs
24:41
229
Hilda Jahnke
AV56 Runners
24:43
230
Hans v.d. Hil
Antilope mix 3
24:44
231
Lilly Burggraaf
Conny s Running Team
24:47
232
Erik Roel
24:48
233
Hannah van der Horst
Vegan Runners Nederland 5
24:48
234
Gudy van klaveren
C keuze
24:49
235
Andre de Waard
Team BUS 2
24:51
236
Joris de Caluwe
RAppe Stappe
24:51
237
Kees Schilperoord
Champetters II
24:52
238
Theo van der Weide
Champetters II
24:52
239
Elwin Plauvier
RAppe Stappe
24:53
240
Dylan v/d Heide
Van Bebberen
24:54
241
Piet Kruithof
Luchtrenners
24:55
242
Patrick Spiering
The Smashing Fools
24:56
243
Freek Weggenan
de derde helft
24:57
244
Nous Davidse
Vegan Runners Nederland 6
24:57
245
Charlois Beuker
FC Sporting Toppieknal United
24:58
246
Simone Luneburg
Urban Runners Crew
25:00
247
Conny Lie a Lien
Stars on 45+
25:03
248
Jolien Krispijn
Holland-America Line
25:04
249
Paul van Bommel
Atledo 3
25:04
250
Laurien te Nijenhuis
Kronos, club van nu
25:05
251
Koen van Es
De Bezemploeg
25:05
252
Paulien de Geest
America-Holland line
25:05
253
Tristan van Briemen
Droog 3
25:05
254
Soraya Tori
Running 4 medals
25:07
255
Sanne van der Flier
Running Junkies Girls
25:10
256
Femke Krabbenborg
Wilco s Angels
25:10
257
Karin Ruiter
Currimus 2
25:11
258
Yvonne de Haan
RMD Leftovers
25:11
259
Marloes Janssen
Currimus 2
25:11
260
Rene van der Kraan
Team VER
25:11
261
Inge Hengstmengel
Rotterdam Running Friends
25:13
262
Saskia Warmer
Nesselande team 3
25:13
263
Jasmijn van Slingerland
Kronos, club van nu
25:15
264
Ingrid Klunne
RUIG 1
25:16
265
Leo van Meel
Geen GedRAal!
25:17
266
Jesse Blaauw
Vegan Runners Nederland 1
25:20
267
Dennis Middel
de derde helft
25:23
268
Junichi Okuda
Japanse Lopersclub Y&#363
25:23
269
Carla Lange
Rebain
25:28
270
Ruben van Tol
RAtjetoe
25:29
271
Cor
Dreamteam Heho
25:30
272
Ingrid Den Hartog
Rotterdam Running Friends
25:30
273
Mike Wijnbeek
bij elkaar geraapt zooitje 1
25:32
274
Suzanne van Rooijen
De snelle draecken
25:33
275
Marleen ter Weele
Team De BALLENTENT I
25:33
276
Ane Sletten
Currimus 2
25:34
277
Maaike Kogelman
Dreamteam
25:35
278
Tom Schulten
Kou Blauweplek
25:37
279
Eugene van der Pijll
ModderFok!kers
25:40
280
Mike Overdevest
Schakelin 2
25:42
281
Jurjen Westra
Turbo Team
25:43
282
Vincent Holle
De rennende fysio s
25:44
283
Jeanetlyklema
2potjes en 4 pannetjes
25:44
284
Peter de Leeuwe van Weenen
Dreamteam Heho
25:45
285
Roos Brand
De Zes van Zes
25:45
286
Jim de Wolf
De Zes van Zes
25:46
287
Monique van Duijnen
DSV Dorswedo MIX
25:47
288
Yentl van Arkel
Droog 3
25:49
289
Jeroen Knevelbaard
Mijn naam is haas
25:49
290
Deirdne van Baar
Run2Flow
25:49
291
Rien Soeters
DRIE.10
25:51
292
Irene Hoevenaars
Alles-onder-de-3u40-is-goed!
25:52
293
Maria Smedts
RAzen door het bos
25:52
294
Joep Tobé
A(ad) Team
25:54
295
Yoko Nakano
Team Ricoh Europe
25:57
296
Simon Ippel
Nesselande team 2
25:57
297
Bart ten Brinke
Team Tosti
25:57
298
Frans Plu
De ILT loopt mee
25:58
299
Jeanette Doorduijn
hematologie Daniel
25:59
300
Yuimi Tajima
O Rundaarz B
26:00
301
Jan Moerer
Champetters III
26:01
302
Wim Hinkamp
RAppe Zatlappe
26:01
303
Cindy van Santen
Paradijsrunners
26:03
304
Amy Kong
Wilco s Angels
26:04
305
Marieta Reijerkerk
Schakelin 1
26:04
306
Rutha Ghebremedhin
Scrambled Legs
26:05
307
Monica Achaibar
Runningfriends
26:06
308
Emile Dingemans
Vegan Runners Nederland 2
26:06
309
Takumi Nomoto
O Rundaarz B
26:07
310
Peter van Mullem
Gers! Team 1
26:10
311
Martine Baars
Holland-America Line
26:10
312
Hiroyuki Asakura
O Rundaarz C
26:10
313
Natalie Prick van Wely
Gers! Team 4
26:11
314
Anita Klink
Atledo 4
26:13
315
Rosanne Baars
EUR-Roadrunners Females
26:14
316
Trudy Hess
zamo-giganten
26:16
317
Leo Bruggeman
DSV Dorswedo Heren
26:19
318
Wine Krol
Vegan Runners Nederland 5
26:19
319
Diana Wolff
Team de BALLENTENT III
26:21
320
Daphne van der Maas
Running 4 medals
26:23
321
Gianna van Boxem
EUR-Roadrunners Females
26:23
322
Chitra van den Boom
SKIM 1
26:24
323
Rens v.d. Meer
Antilope mix 4
26:24
324
Janneke Bakker
Runningschool 2
26:25
325
Annabel Boonman
Kronos bierteam
26:26
326
Annemarie provily
Schakelin 1
26:27
327
Nancy Den Boer
Stars on 45+
26:27
328
Corry de Keizer
Vegan Runners Nederland 6
26:28
329
Sonja Kroep
Gaudium
26:29
330
Duco Klynstra
De Zes van Zes
26:30
331
Noortje Snijders
Turbo Team
26:31
332
Anita Klink
Atledo 3
26:31
333
Evelien Kobessen
RUIG 2
26:32
334
Shinichiro Nakamura
Team Ricoh Europe
26:33
335
Sylvia Breclet
C keuze
26:34
336
Marloes Ike
RSKV Erasmus 1
26:34
337
Nicky van der Graaf
De Asfaltvreters
26:35
338
Mella vd Leije
Calvijn
26:35
339
Taufan Homan
Scrambled Legs
26:35
340
Tjeerd Schouwerwou
B-runners
26:37
341
Jasmijn Endenburg
RUIG 2
26:38
342
Geranne Jiskoot
Gers! Team 2
26:40
343
marc van der Poel
Schakelin 1
26:40
344
Esther Pieters
EUR-Roadrunners Females
26:41
345
Tsutomu Togashi
Japanse Lopersclub NOBINOBI
26:41
346
Marieke Berkhof
RAce familie
26:42
347
Sandra Bruggeman - Groen
DSV Dorswedo Dames
26:44
348
Marriel
Team Paczooi
26:46
349
Veronique Brondeel
Team VER
26:46
350
Fleur
Mission imposible
26:49
351
L Helden
Team BUS 2
26:49
352
Huub Loze
RAtjetoe
26:51
353
Chantal Luijkx
Pia s people
26:51
354
Eveline Schut
RSKV Erasmus 2
26:52
355
Celina Spanjer
On the move
26:52
356
Saskia Wijnbeek
bij elkaar geraapt zooitje 1
26:52
357
Martin Sih
The Smashing Cools
26:52
358
Simone Varenkamp
RMD Leftovers
26:53
359
Chikako Iida
O Rundaarz C
26:56
360
Lianne Siebring
Holland-America Line
26:57
361
Katrien Wauters
DSV Dorswedo Dames
26:58
362
Bellona Krootjes
Runningschool 5
27:00
363
Marcel Vrijhof
De tuinmannen
27:00
364
Jenny Krijnen
Wij van Zuid
27:01
365
Andries Vroegrijk
Pia s people
27:01
366
Marcel
Team Buuf
27:02
367
Arie van Wingerden
loopgroep Capelle 3
27:05
368
Roeland Westra
Turbo Team
27:06
369
Levy Groenbos
Familie Suzuki
27:06
370
Walter van Krieken
Gers! Team 1
27:07
371
Renze Droog
Droog 1
27:10
372
Paul Aalberse
Champetters III
27:11
373
Marijne van Elk
America-Holland line
27:13
374
Erik van de Wagt
Paradijsrunners
27:16
375
Sebastiaan Allart
It RUNS in the family
27:17
376
Eelco van Heijzen
It RUNS in the family Men
27:19
377
Minoru Kurahashi
O Rundaarz B
27:19
378
Sonja Ockhuijsen
Rotterdamse Dramateurs
27:21
379
Kees de Koning
Team belessureleed
27:22
380
Loes Buitendijk
Champetters II
27:22
381
Eva Eijkelenboom
De snelle draecken
27:23
382
Esmay Slijngard
Scrambled Legs
27:24
383
Anne teunissen
Calvijn
27:26
384
Eva Lacasa-Bonis
EASTMAN
27:30
385
Susannah Jamison
Run2Flow
27:33
386
Albert Bleuanus
Droog 2
27:33
387
Erik Mouwens
Runningfriends
27:33
388
Ada Visser
Stars on 45+
27:33
389
Enno van Waardenberg
De Marsjes
27:35
390
Paco Roodbol
coolkikkers
27:37
391
Els
Mission imposible
27:40
392
Jetske Fiering
Master & Missis
27:40
393
Krijn Boogaard
Schakelin 2
27:42
394
Jannie den Kraker
Loopgroep Capelle 1
27:43
395
Marjolein Borgers
Team De BALLENTENT I
27:44
396
Robbert Prick van Wely
Gers! Team 3
27:47
397
Laura Witjens
Wilco s Angels
27:50
398
Clarissa Brinks
Vegan Runners Nederland 3
27:51
399
Laura van Helden
Team BUS 1
27:53
400
Hanneke de Koning
Team belessureleed
27:53
401
Esther Landaal
Team Running Blind
27:53
402
Yvonne Kool
Funrunners 2.0
27:56
403
Martijn Hopman
Gers! Team 2
27:56
404
Nami Kawajiri
Fujiyama Runners Club
27:57
405
Anda Noordhuis
zamo-kanjers
27:58
406
Marjon Zegelaar
KRVE
28:01
407
Tamara den Hartog
Urban Runners Crew
28:02
408
Anita Visser
Meerpaal
28:03
409
Tamar Eberwijn
Funrunners 2.0
28:04
410
Betsie Lekkerkerk
Ed - Runners 2
28:06
411
Marijke van de Wel
Loopgroep Capelle 2
28:08
412
Vanessa van Luijk
Bij elkaar geraapt zooitje 2
28:11
413
Yuka Iida
Japanse Lopersclub DOKIDOKI
28:13
414
Ferry van Harn
Gers! Team 3
28:17
415
Josephine Visscher
SKIM 1
28:19
416
Elise Kocks
SKIM 2
28:19
417
Kristel Koolhaas
DSV Dorswedo Dames
28:20
418
Neeke vd Berg
CaRAmba
28:20
419
Yoshihiro Yasumi
O Rundaarz C
28:21
420
Vincent Damen
Team BUS 1
28:21
421
Dico Tas
It RUNS in the family Men
28:21
422
René
Team Paczooi
28:21
423
Levi
Aad Jetten Boys
28:22
424
Anouk Faassen
De Capelse bikkels
28:22
425
Ton Selders
Look Sharp!
28:24
426
Debbie Abbenhuis
It RUNS in the family Ladies
28:25
427
Anita van der Grift
It RUNS in the family
28:26
428
Lianne van Lith
Rotterdamse Dramateurs
28:27
429
Wendy Bitter
Marason
28:28
430
Edith Sybesma
Antilope mix 4
28:29
431
Désirée Bourgonje-Hendrik
AV56 Runners
28:29
432
Petra Geurs
Funrunners 2.0
28:30
433
Ingrid Steenbergen
Zaterdag babes
28:30
434
Toine Bouwman
Meerpaal
28:33
435
Claire Houweling
Runningschool 2
28:33
436
Laurien van Berkel
Team belessureleed
28:33
437
Dinie Hermens
DSV de Dommel
28:34
438
Joeri van Zwoll
De Capelse bikkels
28:36
439
Marie José Embregts
Atledo 5
28:38
440
Elly Lindeman
19#/3
28:39
441
Colette Klarenbeek
Karin s Loopgroep
28:39
442
Yvette Lentink
DSV de Dommel
28:41
443
Carla van der Ende
Zaterdag babes
28:42
444
Wilma Polack
Van Bebberen
28:43
445
Diane Smit
Les Escargots
28:44
446
Marian Millenaar
PaRAdepaardjes
28:44
447
Annick Baggerman
CaRAmba
28:44
448
Wilbert van der Sluis
Gers! Team 3
28:47
449
Flora Mulder
CaRAmba
28:48
450
Cynthia Hallensleben
Runningschool 4
28:50
451
Mariska Rentenaar
telepaties
28:52
452
Jaqueline Toonen
RAppe Zatlappe
28:57
453
Laura
Team BUS 1
28:59
454
Daniella Salij
Bende van Ellende
29:00
455
Annik van de Molen
RAtjetoe
29:01
456
Lisette van Sambeek
Alles-onder-de-3u40-is-goed!
29:02
457
Thea van der Velde
Antilope mix 1
29:04
458
Yoshi
Aad Jetten Boys
29:04
459
David Oei
Paradijsrunners
29:04
460
Lisette Lagrouw
zamo-kanjers
29:05
461
Channe Noort
EUR-Roadrunners
29:07
462
Hang Dong
Run4Fun
29:07
463
Mirei Takahashi-Wolfs
H.I.S. running team
29:10
464
Hans van Hattem
Runningschool 3
29:10
465
Jurgen Blommerde
ZBSD
29:11
466
Priscilla Sharon Thé
Vegan Runners Nederland 6
29:12
467
Jocelyn Bolluijt
Festina Lente
29:14
468
Marjan de jong
de doorzetters
29:15
469
Marco Bootsma
Ketelbinkie
29:15
470
Nadja Paais
RAllentando
29:16
471
Anouk van Roosmalen
Mijn naam is haas
29:16
472
Victor de Mauro Correia
Team de BALLENTENT III
29:16
473
Linda van Dijk
KRVE
29:16
474
Manita Hooijmans
Hardlopen Helpt
29:17
475
Heleen Slingerland
Festina Lente
29:17
476
Ronald Kruyt
RAzen door het bos
29:18
477
Janne van de Boel
De snelle draecken
29:19
478
Heleen Heijkoop
19#/1
29:20
479
Rosanne van tol
2potjes en 4 pannetjes
29:21
480
Eri Mitsuta
H.I.S. running team
29:22
481
Elvira Toubiana
AV56 Runners
29:23
482
Richard Kloos
Gers! Team 4
29:26
483
John van der Wouden
19#/2
29:27
484
Kristel Boer
Ed - Runners 1
29:28
485
Hetty Peters
Ed - Runners 1
29:31
486
Hanne Cattoir
EASTMAN
29:33
487
Megumi Kawajiri
Fujiyama Runners Club
29:33
488
Alex Sleeboom
The Smashing Fools
29:34
489
Maisey Chan
Run2Flow
29:35
490
Marcel Dekker
Runningschool 5
29:35
491
Ronald van Breevoort
ZBSD
29:35
492
Betty Birkenhäger
19#/2
29:36
493
Corinne de Kanter
Kou Blauweplek
29:37
494
Cor Droog
Droog 1
29:39
495
Ger Ettes
Mijn naam is haas
29:43
496
Astrid Gouwens
Zaterdag babes
29:44
497
Jaqueline vd Gentevoort
RAcing Runners
29:47
498
Jorn Aagaard
De Buurmannen
29:48
499
Merel de Wall
RSKV Erasmus 2
29:49
500
Noriko Kameoka
Japanse Lopersclub Y&#363
29:50
501
Hannie Both
Wij van Zuid
29:51
502
Angela van Hoven
Droog 2
29:52
503
Patricia van Bol ES
Rebain
29:53
504
Yasemin Ozdemir
SKIM 1
29:57
505
Jordy heins
De tuinmannen
29:59
506
Annet de Kan
telepaties
30:01
507
Nelleke Kramer
A(ad) Team
30:02
508
Marlous van Oordt
Luchtrenners
30:03
509
Nicolaj Yaroshenya
DSV Dorswedo MIX
30:04
510
Rowenna Tiggeloven
Bende van Ellende
30:05
511
Lonneke Goei
Antilope mix 1
30:06
512
Mathilde Vermeulen
PaRAdepaardjes
30:06
513
Feliciah Horemans
Conny s Pacing Team
30:07
514
Karin Luijken
Karin s Loopgroep
30:11
515
Elisabethe Ramos
Les Escargots
30:16
516
Karin vogelaar
bij elkaar geraapt zooitje 1
30:16
517
Marjolein van der heijden
2potjes en 4 pannetjes
30:20
518
Adrie Woltering
loopgroep Capelle 3
30:20
519
Tim Hengeveld
De Buurmannen
30:23
520
Conny Talboom
Champetters I
30:24
521
Ingrid Alards
RAce familie
30:24
522
Harald Schneider
De Marsjes
30:25
523
Wilma van Efferink
Conny s Pacing Team
30:25
524
Nico Nijs
Alex Devils
30:26
525
Karin Mens
19#/3
30:27
526
Peter te Boekhorst
hematologie Daniel
30:28
527
Tamira van Vliet
Ed - Runners 2
30:28
528
Jeroen Jansen
DSV de Dommel
30:30
529
Sara Elings
Meerpaal
30:30
530
Andi Fenyvesi
Antilope mix 1
30:31
531
Jorrit Schoumans
Droog 3
30:31
532
Dina Goncalves
RAllentando
30:34
533
Claudia van der Kraan
Hardlopen Helpt
30:35
534
Hanneke Jannes
Antilope mix 2
30:38
535
Linda Nijman
Marason
30:40
536
Henk Stroeve
Conny s Running Team
30:42
537
Ellen den Outer
Pia s people
30:44
538
Claudia van Voren
Bij elkaar geraapt zooitje 2
30:44
539
Marja Dinger
Wij van Zuid
30:44
540
Claire Looze
Ed - Runners 1
30:45
541
Annelies Bernard
19#/3
30:45
542
Jacqueline de Goede
Ed - Runners 2
30:47
543
Rosanne Vermond
Antilope mix 2
30:49
544
Menno Horjus
Dreamteam Heho
30:49
545
Dick de Wee
Alex Devils
30:51
546
Eva Visschedijk
The Smashing Cools
30:52
547
Demy van Everdingen
De rennende fysio s
30:52
548
Tessa Trommelen
Atledo 5
30:54
549
Yela van der Linden
The Smashing Fools
30:57
550
Diana Moonen
Conny s Olympic Team
31:01
551
Karlien Stroeve
Conny s Running Team
31:04
552
Catarina Campinas Furtado
Vegan Runners Nederland 4
31:07
553
Ineke Miltenburg
PaRAdepaardjes
31:09
554
Rene Keehnen
Team De BALLENTENT I
31:09
555
Jeroen Huizer
Team Running Blind
31:13
556
Ishmayris
Team Buuf
31:26
557
Jeannet Suzuki
Familie Suzuki
31:27
558
Manon broeder
de doorzetters
31:29
559
Martin van Vliet
Alex Devils Mix
31:30
560
Suzanne de Jong
19#/1
31:30
561
Christa Ippel Hamelink
Karin s Loopgroep
31:37
562
Matthijs Leenen
Alles-onder-de-3u40-is-goed!
31:37
563
Ineke de Noord
19#/1
31:37
564
Takato Kanauchi
Japanse Lopersclub NOBINOBI
31:39
565
Anita Dexters
Dreamteam
31:46
566
Nina Miezelmoe
Niet Poetsen Maar Lullen
31:49
567
Mariska Kavelaar
Gers! Team 1
31:53
568
Rose Pleysier
Team Tosti
31:56
569
Lilian van Houten
19#/2
32:05
570
Babat Nolan
Vegan Runners Nederland 3
32:06
571
Britte Weverling
Vegan Runners Nederland 5
32:06
572
Sofie
Team Paczooi
32:06
573
Janine Hellingman
Antilope mix 3
32:07
574
Marloe van Berkel
De Bezemploeg
32:07
575
John de Held
Runningfriends
32:13
576
Thea van der Velde
Antilope mix 2
32:13
577
Aad Timmers
A(ad) Team
32:14
578
Monique Klis
Runningschool 3
32:21
579
Elbert de Hoog
B-runners
32:26
580
Harma van Es
KRVE
32:27
581
Karen Kohl
RAce familie
32:30
582
Mara Berghout
De ILT loopt mee
32:32
583
Lindsay
Mission imposible
32:33
584
Ineke Westbroek
RAllentando
32:35
585
Hinako Kaji
Japanse Lopersclub DOKIDOKI
32:39
586
Jos Kroon
Alex Devils Mix
32:44
587
Hinako Kikuchi
Japanse Lopersclub DOKIDOKI
32:54
588
Claudia Verhulp
Niet Poetsen Maar Lullen
33:00
589
Egbert Roodbol
coolkikkers
33:05
590
Andrea Vermeulen
RAcing Runners
33:06
591
Jeannette Oostmeijer
Conny s Pacing Team
33:13
592
Jeannet Suzuki
Familie Suzuki
33:14
593
Simone Paans
Les Escargots
33:28
594
Rick Lenting
Runningschool 3
33:31
595
Nico Mookhoek
Alex Devils
33:50
596
Petra Bleuanus
Droog 2
33:52
597
Sandra Macbean
Loopgroep Jopiaan
33:54
598
Anja Weegman
Loopgroep Jopiaan
33:59
599
Ellen Seelaar
De Capelse bikkels
34:01
600
Romy Vogelaar Miltenburg
Bende van Ellende
34:07
601
Mariska Breman
The Smashing Cools
34:13
602
Anne-lou
Team Buuf
34:14
603
Marijke van Eijken
RAcing Runners
34:16
604
Atie Nunnink
Alex Devils Mix
34:39
605
Cinderella Jouvenaar
RAtje toe
34:40
606
Eva van Berkel
De Bezemploeg
34:44
607
Ella van Egmond
It RUNS in the family Ladies
34:44
608
Tamao Sei
Japanse Lopersclub Y&#363
34:44
609
Anna Feiner
Niet Poetsen Maar Lullen
35:00
610
Joëlle van Heijzen
It RUNS in the family Ladies
35:03
611
Mieke Vissers
loopgroep Capelle 3
35:06
612
Saskia Plat
RAtje toe
35:16
613
Sandra Borst
Loopgroep Jopiaan
35:41
614
Dresia Benjeddi
Marason
36:23
615
Marianne Bissegger
Vegan Runners Nederland 3
36:42
616
Caroline Kok
De rennende fysio s
36:47
617
Linda van der Wildt
ModderFok!kers
36:58
618
Marion Hooijmans
Hardlopen Helpt
37:03
619
Daisy Lau
SKIM 2
37:17
620
Esther Wamelink
Runningschool 4
37:35
621
Wendy de Wachter
ZBSD
37:55
622
Ties Pangalila
telepaties
37:55
623
Trees v/d Elst
Van Bebberen
38:01
624
Annelies Elissen
Team BUS 2
38:10
625
Natalia Albuquenque
Run4Fun
38:28
626
Eric Buld
Team Running Blind
41:49
627
Changfu Jin
Run4Fun
43:34
10KM, 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Patrick Kwist
Team RAuw
32:44
2
Charles Khazoom
Kronos Twents Topteam
33:04
3
Wouter Doesburg
Kronos Twents Topteam
33:33
4
Marco van Etten
Team RAuw
34:14
5
Joep Kluwen
Wageningen Dreamteam Mixed
34:32
6
Yoshi Groen
Running Junkies 1
35:05
7
Fouad Fertoute
Spirit
35:41
8
Thomas Reddering
Running Junkies 1
35:46
9
Habtom Okbamicheal
Droog 3
35:50
10
Marcel de Vette
Spirit
36:19
11
Takayuki Kurata
O Run daarz A
36:28
12
Marijn Hulsegge
Vegan Runners Nederland 1
37:01
13
Maarten van Doornik
Wageningen Dreamteam Mixed
37:12
14
Teun Sweere
Currimus 1
37:20
15
Marcel Fiering
Master & Missis
37:45
16
Jurryt de Vries
Renzo Runners
37:49
17
Jeroen Nieuwstraten
Renzo Runners
37:52
18
Job Luijendijk
Mikes Mighty Runners
37:54
19
Ronald Zoeteman
On the move
38:06
20
Peter Bieuwenga
Team Tosti
38:08
21
Rudy Kaptein
Team Tosti
38:13
22
Frederik Vielhaber
Currimus 1
38:20
23
Joris Wulfert
EUR-Roadrunners Males
38:20
24
Karen Wijlaars
Dream Girls
38:21
25
Marijn Rodenburg
EUR-Roadrunners
38:21
26
Sebastiaan Gremmen
Haasje Zoef
38:30
27
Amy van den Broek
Dream Girls
38:31
28
Emilio Andrade
Mikes Mighty Runners
38:46
29
Yuuki Maruyama
O Run daarz A
38:53
30
Jens Sudmeier
EUR-Roadrunners Males
38:55
31
Jan Paffen
RAggen op de Bosdreef
38:55
32
Martijn Dekker
Droog 2
39:06
33
Patrick Cromsigt
DSV de Dommel
39:07
34
Emile Kuijvenhoven
Vegan Runners Nederland 1
39:33
35
Björn Vennema
TEAM SIXPACK
39:33
36
Sophie Crommelinck
Kronos bierteam
39:40
37
Johannes van der Horst
Team Leiden
39:53
38
Jeroen Schreuder
RUIG 1
39:54
39
Pieter Jan Griep
De tuinmannen
40:00
40
Mike Zijlmans
Run forrest run!
40:13
41
Léon de Langen
Champetters I
40:36
42
Arthur Hulstkamp
Champetters III
40:41
43
Mark Jochem
Haasje Zoef
40:46
44
Robert Stallmann
RAggen op de Bosdreef
40:50
45
Jaap Bakker
Wageningen Dreamteam
41:00
46
Tobias Hoogteeijling
RSKV Erasmus 2
41:10
47
Jari van Ravenstein
Kronos, club van nu
41:21
48
Martijn van Esch
Champetters II
41:22
49
Paul Streep
telepaties
41:24
50
Vos, Jerome de
Meerpaal
41:26
51
Sebastiaan van den Berg
Swoosh
41:26
52
Leon Schadee
De vier musketiers
41:28
53
Robbie van Beers
Runningschool 1
41:29
54
Yuuki Maruyama
Team Ricoh Europe
41:36
55
Albert de Rooij
Atledo 1
41:39
56
Leo van Hoorn
de derde helft
41:44
57
Tim Vogel
Team Beatrix
41:47
58
André van Dorp
RMD Leftovers
41:49
59
Pepijn Droog
Droog 1
41:51
60
Bart van Bergeijk
Geen GedRAal!
41:52
61
Arjan de jong
de doorzetters
41:54
62
Arne Speijer
FC Sporting Toppieknal United
41:56
63
Hugo van Velzen
RAp zat
42:01
64
Ruben van Smaalen
Run forrest run!
42:05
65
Stroek, Piet
Meerpaal
42:05
66
Vincent Witmond
Kronos bierteam
42:08
67
Joop Helbers
Master & Missis
42:12
68
Amrit Singh
Running Junkies 2
42:13
69
Martijn Merx
Nesselande team 3
42:13
70
Michael de Smit
Alles-onder-de-3u40-is-goed!
42:17
71
George Lobé
Champetters II
42:21
72
Jaap Kuipers
hematologie Daniel
42:24
73
Kaz Jansen
TEAM SIXPACK
42:24
74
Christian Muller
Schakelin 1
42:27
75
Finn Speijer
FC Sporting Toppieknal United
42:29
76
Pytrik Schafraad
Vegan Runners Nederland 4
42:36
77
Jan van Rijn
Currimus 2
42:37
78
Naoki Iida
Japanse Lopersclub WAKUWAKU
42:38
79
Paul Wuestenenk
RAmonas
42:41
80
Marco
Team Leiden
42:45
81
Startnummer 20992
T.S.A.V. Parcival
42:53
82
Lennert Salomé
Running Junkies 2
42:54
83
Bas Essink
Loopgroep Capelle 1
43:02
84
Johan Jacobs
Atledo 1
43:09
85
Frank Veugen
DSV Dorswedo MIX
43:09
86
Rini de jong
De ILT loopt mee
43:11
87
Kees Menheere
Champetters I
43:11
88
Michiel van Basten
De Zes van Zes
43:13
89
Pieter Frank van der Kamp
Swoosh
43:15
90
Ton Koopman
B keuze
43:18
91
Lars van Zwieten
RUIG 1
43:19
92
Kevin Versprille
Team Beatrix
43:20
93
Gerard Keijzer
EASTMAN
43:21
94
Martien Smidt
zamo-kanjers
43:22
95
Richard van Cleeff
Ketelbinkie
43:22
96
Adilson Da Silva
RAp zat
43:26
97
Lillo Profita
DRIE.10
43:40
98
Bas van Wingerden
Haasje Huppel
43:43
99
Bob
De Bezemploeg
43:47
100
Dennis Brouwer
Nesselande team 1
43:50
101
Jurre den Haan
De snelle draecken
43:53
102
Ron de Groot
Ketelbinkie
43:55
103
Martin Molenaar
Nesselande team 3
44:01
104
Martijn van der Voorden
Rotterdamse Dramateurs
44:02
105
Kasper Schuur
On the move
44:04
106
Harro Postema
Moved by Mike team 1
44:04
107
Henk Kleij
It RUNS in the family
44:05
108
Ben van der Pols
Spirit 2
44:05
109
Marco Vink
Dreamteam
44:09
110
Robin Baas
Wageningen Dreamteam
44:09
111
Jeroen Kneppers
De Buurmannen
44:16
112
Karlijn Stalenhoef
Running Junkies Girls
44:16
113
Leo Koster
Champetters III
44:20
114
Nico Huyts
coolkikkers
44:24
115
Bob Polack
Van Bebberen
44:31
116
Jasper Mulder
Gers! Team 5
44:31
117
Rogier Potter van Loon
BEER
44:32
118
Daan Wassink
Geen GedRAal!
44:32
119
Sem Abraha
Scrambled Legs
44:32
120
Mark Cornelissen
KRVE
44:33
121
Roel Benjamin Teeuwen
Droog 3
44:45
122
Ko Bredman
De Zes van Zes
44:48
123
Michel Kooijman
Runningschool 4
44:57
124
Daniela Schellenberg
hematologie Daniel
44:57
125
Matthieu de Bruin
Droog 2
45:05
126
galahad Samson
Vegan Runners Nederland 3
45:06
127
Jacques koekkoek
Moved by Mike team 1
45:09
128
Robin Maagdelijn
Team Havensteder
45:14
129
Fleur Berkhof
RAce familie
45:16
130
John Sprokop
B-runners
45:24
131
Ferry Kooijman
Calvijn
45:24
132
John Michielsen
RAmonas
45:26
133
Arthur Verbraak
Wij van Zuid
45:27
134
Dennis Schilder
De tuinmannen
45:33
135
Netty Westenbaan
Karin s Loopgroep
45:34
136
Loek Pos
Atledo 4
45:38
137
Han Bleichrodt
BEER
45:38
138
Silvana Dell.Era
DSV Dorswedo Dames
45:40
139
Dirk Pisman
EASTMAN
45:40
140
Jeroen van Hoorn
Gers! Team 5
45:46
141
Michael van Leijden
Vegan Runners Nederland 2
45:47
142
Maaike van der Kaaij
EUR-Roadrunners
45:51
143
Rob Warnars
PetRA en haar mannen
45:54
144
Céline Mulder
Chapel Runners
45:56
145
Chantal de Wit
De rennende fysio s
45:56
146
Susan Gregoire
De vier musketiers
46:02
147
Chris Staverman
Conny s Olympic Team
46:12
148
Genki Shimizu
Japanse Lopersclub NOBINOBI
46:12
149
Tim van der Hilst
Loopgroep Capelle 2
46:15
150
Takahiro Uchida
Japanse Lopersclub DOKIDOKI
46:17
151
Magda Hoogeveen
Rebain
46:18
152
Stefan Gaarenstroom
Kou Blauweplek
46:21
153
Richard Moons
Antilope mix 1
46:31
154
Frits de Boer
19#/1
46:31
155
Tomoki Ikoma
Japanse Lopersclub NOBINOBI
46:32
156
Startnummer 20994
T.S.A.V. Parcival
46:34
157
Rob Lagendijk
RMD Leftovers
46:35
158
Tjeerd Langstraat
Gers! Team 2
46:36
159
Reint van der Vlis
Team belessureleed
46:38
160
Valerie Savelkoul
SKIM 2
46:38
161
Fred Bijl
19#/2
46:38
162
Kylah Jones
Urban Runners Crew
46:51
163
Loes van Hulten
Conny s Pacing Team
46:52
164
Robert Carprieaux
Gaudium
46:55
165
Dennis Ettes
Mijn naam is haas
47:06
166
Paul Klis
Runningschool 3
47:07
167
Teppei Kitayama
Japanse Lopersclub WAKUWAKU
47:08
168
Ron Kruijt
Bij elkaar geraapt zooitje 2
47:08
169
Tijmen Groenewegen
Atledo 4
47:12
170
Ko ter Linden
DSV Dorswedo Heren
47:13
171
Marit Hoek
Wageningen Dreamteam V
47:14
172
Hans Meurs
Alex Devils Mix
47:15
173
Mirthe Vroom
Kronos, club van nu
47:17
174
Anna Hageman
Running Junkies Girls
47:18
175
Ronald te Lindert
Gers! Team 4
47:18
176
Laurens van Bodegraven
De Asfaltvreters
47:19
177
Kees Schijvenaars
Atledo 5
47:29
178
Cees de Bruin
B keuze
47:30
179
marco van der Wal
Schakelin 1
47:33
180
Teun Noordhoek
Spirit 2
47:37
181
Paul Berssenbrugge
Ed - Runners 1
47:37
182
Lex Ouburg
Mijn naam is haas
47:43
183
Kenta Nakano
Fujiyama Runners Club
47:44
184
Larissa Mars
Haasje Huppel
47:44
185
Christine Geluk
telepaties
47:46
186
Marcel de Koning
Team BUS 1
47:47
187
Elke
Aad Jetten Boys
47:48
188
Stannie Petta
Team De BALLENTENT I
47:49
189
Rene Kruit
RSKV Erasmus 1
47:54
190
Paul Vermeulen
Look Sharp!
47:56
191
Karin Draisma
Wilco s Angels
48:00
192
Linda Adriaanse
Paradijsrunners
48:01
193
John
Team BUS 1
48:03
194
Keiichi Yamaji
Fujiyama Runners Club
48:03
195
Nancy Meijer
Schakelin 2
48:05
196
Lars Schreuders
ModderFok!kers
48:06
197
Marc Blommaert
Nesselande team 2
48:08
198
Miquel le Comte
De Marsjes
48:09
199
Han Blom
A(ad) Team
48:13
200
Ronald Becht
Rotterdamse Dramateurs
48:16
201
Sjoerd Boersma
Vegan Runners Nederland 2
48:16
202
Jaymie Kleijwegt
Vegan Runners Nederland 5
48:18
203
Hirofumi Sato
O Rundaarz B
48:21
204
Jacco Feenstra
PetRA en haar mannen
48:30
205
Cath Bostantzis
C keuze
48:30
206
André Bossche
PaRAdepaardjes
48:33
207
Raymond van Rhijn
Conny s Running Team
48:34
208
Hamaji Kazutaka
Team Ricoh Europe
48:35
209
Frank de Prez
Nesselande team 1
48:35
210
Jeroen van Hoorn
Gers! Team 1
48:36
211
Age Kleij
It RUNS in the family
48:40
212
Martin van Es
KRVE
48:45
213
Chris Roeland
Team de BALLENTENT III
48:45
214
Roland Donker
RUIG 2
48:46
215
Marjolein Leenderts
coolkikkers
48:50
216
Loes Kamermans
Rotterdam Running Friends
48:51
217
Menno Mertens
EUR-Roadrunners Males 2
48:54
218
Deborah van Unen
zamo-giganten
48:57
219
Simone Mons
C keuze
49:01
220
Marcel Both
Runningschool 4
49:02
221
Dick Janson
Conny s Running Team
49:06
222
Alex Jansen
Gers! Team 1
49:07
223
Ron Groenenberg
Antilope mix 3
49:11
224
Ivar Schretlen
Currimus 2
49:16
225
Ton Slob
de derde helft
49:16
226
Joey van der Meijde
Running 4 medals
49:21
227
René Hazelebach
DSV Dorswedo MIX
49:22
228
Rene Meulmeester
RSKV Erasmus 2
49:24
229
Frits Bergmann
Look Sharp!
49:26
230
Yu-Hang Korving
H.I.S. running team
49:28
231
Roland Hartman
Runningschool 1
49:36
232
Emiel Woutersen
The Smashing Cools
49:36
233
Remi van Vugt
De Marsjes
49:39
234
Martie Reuvers
Atledo 2
49:40
235
Ad Mocking
Antilope mix 2
49:40
236
Roel van der Voort
RAcing Runners
49:41
237
Pieter Eland
Paradijsrunners
49:42
238
Leon Bissegger
Vegan Runners Nederland 3
49:43
239
Naoki Kurimoto
O Rundaarz C
49:46
240
Ron Stuurman
Antilope mix 2
49:51
241
Jos Alers
Loopgroep Capelle 1
49:51
242
Robbert Ark
Urban Runners Crew
49:52
243
Simone van Glabbeek
Turbo Team
49:52
244
Robert Fasshauer
Conny s Olympic Team
49:58
245
Paul van Leer
Runningschool 5
50:01
246
Marco Hoogerbrugge
SKIM 1
50:02
247
Joji Takeuchi
Japanse Lopersclub Y&#363
50:04
248
Tabitha van Eijsden
RAtje toe
50:06
249
Wil Prins
Luchtrenners
50:07
250
Marco Rotteveel
bij elkaar geraapt zooitje 1
50:07
251
John Droog
Droog 1
50:09
252
Jia Le
RAppe Zatlappe
50:12
253
Stefan Nas
De Buurmannen
50:13
254
Aad Bokx
RAppe Stappe
50:17
255
Jacqueline Stouten
Atledo 2
50:23
256
Chris van Pareren
Vegan Runners Nederland 4
50:26
257
Bart Bovenberg
Atledo 3
50:28
258
Lex van Dorp
ModderFok!kers
50:32
259
Kars Smidt
RSKV Erasmus 1
50:32
260
Robert Markus
DSV Dorswedo Heren
50:37
261
Rob Velthoen
Rebain
50:39
262
Wesley Langelaan
Team Buuf
50:40
263
Sandra kerstens
2potjes en 4 pannetjes
50:40
264
Ad de Bruijn
ZBSD
50:41
265
Olrik van Dam
Kou Blauweplek
50:42
266
Ab Bol
RAtjetoe
50:43
267
Hannah De Mulder
Run2Flow
50:48
268
Santana Kundu
EUR-Roadrunners Males 2
50:49
269
Barbara Barendrecht
Festina Lente
50:55
270
Laura de Groot
Turbo Team
51:03
271
Ingeborg van den Heuvel
RAppe Stappe
51:03
272
Chantal van den Ouden
Running 4 medals
51:06
273
Yolanda Kaijser
zamo-giganten
51:09
274
Wendy van Vliet
Ed - Runners 1
51:10
275
Ronald Bik
Van Bebberen
51:11
276
Diana Edelman
Runningschool 2
51:13
277
Eefke van der Meer
Run2Flow
51:18
278
Lizeke van der Linden
DSV Dorswedo Dames
51:20
279
Annemieke van Dijk
A(ad) Team
51:23
280
Rob Smit
Scrambled Legs
51:23
281
Ray Eerland van Lit
Gers! Team 4
51:24
282
Eveline Bal
RAtjetoe
51:28
283
Gertjan Rop
Holland-America Line
51:33
284
Camiel Coremans
Gaudium
51:33
285
Bart Freijssen
Team belessureleed
51:33
286
Anne Rietveld
EUR-Roadrunners Females
51:35
287
Bea Visser
Funrunners 2.0
51:38
288
Daniella
Team Buuf
51:39
289
Andre de Waard
Team BUS 2
51:43
290
Hans van Vlaanderen
RAppe Zatlappe
51:44
291
Elzo Niemeijer
De Capelse bikkels
51:45
292
Sofie Mani
Runningschool 2
51:46
293
Wim Hessels
Dreamteam Heho
51:55
294
Ronald Vermeulen
De Capelse bikkels
51:56
295
Johan Sap
Bende van Ellende
52:00
296
Jeroen Brandt
Vegan Runners Nederland 6
52:01
297
Chung Key Lam
Run4Fun
52:01
298
Gabriella Brouwer
Team Havensteder
52:07
299
Ryusei Kanauchi
Japanse Lopersclub DOKIDOKI
52:21
300
Wouter Willers
RAzen door het bos
52:23
301
Nancy Valies
Les Escargots
52:25
302
Vera de Boer
Wageningen Dreamteam V
52:29
303
Jeroen de Ridder
Bende van Ellende
52:31
304
Peter Kooiman
Ed - Runners 2
52:35
305
Isabella vd Gaag
B-runners
52:35
306
Viola cornelisse
de doorzetters
52:37
307
Jade Thijssen
Marason
52:39
308
Pierre Rumahlewang
Runningfriends
52:40
309
Jan Vermeulen
DSV de Dommel
52:41
310
Jennifer Kooijman
De Asfaltvreters
52:46
311
Danielle Lagemann
zamo-kanjers
52:46
312
Claudia Zwarts
America-Holland line
52:48
313
Patrick Roggeveen
Runningschool 5
52:48
314
Peter Dullaart
Calvijn
52:51
315
Gerard van Groeningen
19#/1
52:52
316
Kimberley van den Bergen
De snelle draecken
53:02
317
Katie Unoki
O Rundaarz C
53:08
318
Ineke van der Kaaij
EUR-Roadrunners Females
53:11
319
Peter
Aad Jetten Boys
53:11
320
Judith Hettema
Schakelin 2
53:12
321
Niels Hoogerwerf
The Smashing Fools
53:12
322
Simon Bax
Alex Devils
53:21
323
Wilma Vianen
Antilope mix 4
53:22
324
Jasper Hylkema
SKIM 1
53:28
325
Martin van Cappellen
Runningschool 3
53:36
326
Christel de Valk
Niet Poetsen Maar Lullen
53:46
327
Monica Barroso
Vegan Runners Nederland 5
53:56
328
Steven de Grunt
The Smashing Cools
53:59
329
Otto Schilderman
loopgroep Capelle 3
54:00
330
Yokichi Suzuki
Familie Suzuki
54:01
331
Simon Lems
Chapel Runners
54:05
332
Rob Meijer
Antilope mix 3
54:05
333
Linda Herms
America-Holland line
54:06
334
Oscar Sprengers
Loopgroep Capelle 2
54:06
335
Rivelino Dijksteel
SKIM 2
54:07
336
Paul Opmeer
bij elkaar geraapt zooitje 1
54:17
337
Frank Dorenbos
Dreamteam
54:20
338
Ton Kemmeren
Atledo 3
54:22
339
Ferdinand Koffijberg
Festina Lente
54:35
340
Winifred Broeder
Wilco s Angels
54:36
341
Inazo Fujisaki
Japanse Lopersclub Y&#363
54:42
342
Dyon
Team BUS 2
54:48
343
Marion Rutten
RAzen door het bos
54:50
344
Rosalie Ohm
Team de BALLENTENT III
54:53
345
Wendelijn vd Berg
CaRAmba
54:53
346
Jaap Korving
H.I.S. running team
55:01
347
Devia Bijkerk
Rotterdam Running Friends
55:03
348
Gisela Nijsse-Meertens
AV56 Runners
55:04
349
Sandra Middel
Stars on 45+
55:19
350
Ank Burger
Hardlopen Helpt
55:23
351
Debby Vermeulen
Niet Poetsen Maar Lullen
55:29
352
Bram de Smit
Alles-onder-de-3u40-is-goed!
55:36
353
Haakon
Mission imposible
55:36
354
Jeroen de Ruyter
It RUNS in the family Men
55:36
355
Karlijn Bovenberg
Holland-America Line
55:38
356
Nina Liem
Ed - Runners 2
55:38
357
Linda bel
2potjes en 4 pannetjes
55:43
358
Wendy Veenstra
Zaterdag babes
55:45
359
Linda de Vreede
Zaterdag babes
55:53
360
Irene Vroom
CaRAmba
56:04
361
Sjaak Poppe
ZBSD
56:08
362
Tristan Wolvekamp
loopgroep Capelle 3
56:10
363
Rick Brouwer
Team Running Blind
56:14
364
Li Zhu
Run4Fun
56:14
365
Lucia Suzuki
Familie Suzuki
56:17
366
Eric Bastemeijer
Conny s Pacing Team
56:21
367
Erik Abbenhuis
It RUNS in the family Men
56:29
368
Dick Steensma
Vegan Runners Nederland 6
56:32
369
Claudia
Team Paczooi
56:39
370
Oscar Labrovic
Bij elkaar geraapt zooitje 2
56:50
371
Peter v.d. Wel
Antilope mix 4
56:52
372
Laura van der Kraan
Team VER
56:52
373
Angelique de Keizer
Gers! Team 2
56:52
374
Mieke Louwman
Stars on 45+
56:56
375
Lydia
Team Paczooi
57:21
376
Ellen Boom
De rennende fysio s
57:21
377
Yumiko Yamaguchi
O Rundaarz B
57:32
378
Ellard Borst
Loopgroep Jopiaan
57:32
379
Ronald Dekker
Les Escargots
57:38
380
Géraldine van der Geest
The Smashing Fools
57:53
381
Yvonne van den Berg
DRIE.10
58:07
382
Petra v.d. Laar
Team De BALLENTENT I
58:16
383
Lenet Kranse
19#/3
58:22
384
Menno Horjus
Dreamteam Heho
58:26
385
Ger Bosman
RUIG 2
58:26
386
Loekie Leiwakabessy
Pia s people
58:47
387
Pieter Roos
Luchtrenners
58:52
388
Petra Staal
Antilope mix 1
58:54
389
Balthus Dors
19#/2
58:55
390
Katinka van de Glind
AV56 Runners
58:56
391
Diane den Breejen
Team Running Blind
59:15
392
Renate Zuijdweg
Funrunners 2.0
59:25
393
Hans Mensert
Team VER
59:30
394
Pauline van Berkel
De Bezemploeg
1:00:05
395
Huib van den Berg
Wij van Zuid
1:00:08
396
Reni Tas
It RUNS in the family Ladies
1:00:12
397
Merel van Tellingen
RAllentando
1:00:12
398
Loet Albrecht
Marason
1:00:20
399
Koen van Assche
Atledo 5
1:01:02
400
Gerard Smits
Gers! Team 3
1:01:27
401
Mariëlle van der Zwaan
19#/3
1:01:36
402
Hans Tielkemeijer
Pia s people
1:02:06
403
Thea Giesen
Karin s Loopgroep
1:02:08
404
Karin van Oost
Gers! Team 3
1:02:30
405
Laurence Drescher
RAce familie
1:02:33
406
Alex Werff
Alex Devils
1:02:40
407
Iris Ommering
It RUNS in the family Ladies
1:02:40
408
Priscilla Brusselaars
Hardlopen Helpt
1:04:04
409
Hanny Rennen
Alex Devils Mix
1:04:10
410
Suzanne Stam
RAllentando
1:04:39
411
David van der Waaij
Runningfriends
1:05:24
412
Bahjet Abo-Sheer
De ILT loopt mee
1:07:16
413
Sharmila Nasheed
RAcing Runners
1:08:26
414
Joop Vermeer
Loopgroep Jopiaan
1:09:29
415
Madelein Zeeman
RAtje toe
1:10:49
416
Paul Betgem
PaRAdepaardjes
1:11:17
417
Michel
Mission imposible
1:11:53
7.2KM, 7.2KM
Plts
Naam
Tijd
1
Harmen Hoek
Kronos Twents Topteam
25:13
2
Robert Willemse
Team RAuw
25:22
3
Koen Jansen
Wageningen Dreamteam Mixed
25:33
4
Ali Shugul
Mikes Mighty Runners
25:49
5
Stijn Hinssen
Haasje Zoef
27:11
6
Bert de Wit
Nesselande team 1
27:22
7
Cristiaen Schaap
Running Junkies 1
27:42
8
Albert Ruijg
Renzo Runners
28:11
9
Randolf van Lambalgen
De vier musketiers
28:13
10
Robin Wooter
EUR-Roadrunners Males
28:13
11
Roals Smit
RAggen op de Bosdreef
28:18
12
Sander Daniëls
TEAM SIXPACK
28:28
13
Dyanne Verpaalen
Dream Girls
28:30
14
Billy de Bruin
Atledo 4
28:56
15
Erwin van Harten
Festina Lente
28:59
16
Bart Bezemer
Currimus 1
29:04
17
Ruud de Vette
Master & Missis
29:08
18
Piet Willeboordse
Atledo 3
29:28
19
Mitsuharu Ishida
O Run daarz A
29:37
20
Santus
Gaudium
29:43
21
Niels Wiese
Droog 2
29:49
22
Julien van Dijk
Wageningen Dreamteam
29:50
23
Startnummer 21076
Team Beatrix
29:51
24
Leo van der Hoeven
Spirit
29:53
25
Toine van Gils
Atledo 5
30:19
26
Sauw Yah Tang
Swoosh
30:28
27
Monique Mastboom
Team Leiden
30:28
28
Iris Meerts
RAp zat
30:30
29
Daryo Stamato
Vegan Runners Nederland 4
30:31
30
Alex Bakkeren
Runningschool 1
30:39
31
Onno Helder
RAmonas
30:47
32
Reinier Sprenger
hematologie Daniel
30:51
33
André Bijl
De ILT loopt mee
30:53
34
Benjamin Moerer
Champetters II
30:55
35
Petra Pubben
PetRA en haar mannen
30:58
36
Rik Brandhorst
Urban Runners Crew
31:00
37
Cor Berrevoets
RUIG 1
31:06
38
Yoichi Sato
Fujiyama Runners Club
31:07
39
Enric Martinez
Vegan Runners Nederland 3
31:20
40
Jan van Zwolle
Moved by Mike team 1
31:36
41
Marco Roobol
On the move
31:43
42
Hans Trompert
RAzen door het bos
31:45
43
Paulo Lopes
Vegan Runners Nederland 1
31:46
44
Marloes Nuijten
Geen GedRAal!
31:53
45
Matthijs Welter
RSKV Erasmus 1
32:10
46
Denise Buchbot
Nesselande team 2
32:16
47
Anne Johan Buis
Vegan Runners Nederland 5
32:28
48
Rob Weeda
B keuze
32:29
49
Saskia Heijnen
Currimus 2
32:30
50
Christian le Sage
Atledo 1
32:31
51
Ron Vink
Look Sharp!
32:34
52
Infgrid Broeren
Runningschool 2
32:37
53
Roel Bosman
FC Sporting Toppieknal United
32:39
54
Marco Vendeloo
RMD Leftovers
32:44
55
Yacintha Aaksler
Kronos bierteam
32:45
56
Bas de Haan
Team Havensteder
33:16
57
Ton Hoozemans
RAppe Stappe
33:22
58
Yoichiro Tatsumi
Japanse Lopersclub NOBINOBI
33:22
59
Bianca de Breij
Nesselande team 3
33:25
60
Remy
Running 4 medals
33:29
61
Jim Spruijt
Champetters III
33:38
62
Lisa Kymmenes
Running Junkies Girls
33:38
63
Allard van Velzen
Team Tosti
33:44
64
Ilke Aydogan
BEER
33:45
65
Startnummer 10106
EUR-Roadrunners Females
33:52
66
Ryotaro Hakama
Japanse Lopersclub WAKUWAKU
33:59
67
Francisca de jong
de doorzetters
34:05
68
Rob Koster
Champetters I
34:15
69
Jos van den Boogaard
DRIE.10
34:22
70
Henk Sloof
Antilope mix 1
34:26
71
Startnummer 20996
T.S.A.V. Parcival
34:32
72
Pascal van Dam
De Marsjes
34:46
73
Wout Hoevenaars
Alles-onder-de-3u40-is-goed!
34:49
74
Jack Chang
EUR-Roadrunners
34:56
75
Hans Blom
Spirit 2
35:07
76
Michiel Ommering
It RUNS in the family Men
35:07
77
Wesley de Man
B-runners
35:15
78
Edwin Teitler
Gers! Team 5
35:16
79
Kayung Cheung
Wilco s Angels
35:19
80
Yui Harada
Team Ricoh Europe
35:20
81
Leo van Ballegooijen
Loopgroep Capelle 1
35:32
82
Joop Kingma
Funrunners 2.0
35:40
83
Irene Mulder
Chapel Runners
35:52
84
Frits Hoogeveen
Rebain
35:57
85
André Snel
Gers! Team 1
35:57
86
Bob Kanselaar
Bij elkaar geraapt zooitje 2
36:01
87
Gina Heuser
C keuze
36:02
88
Wilbert van Leijen
Running Junkies 2
36:08
89
Eveline van der Klift
De Asfaltvreters
36:12
90
Timon Dieterich
De Buurmannen
36:21
91
Remco Rosbergen
De tuinmannen
36:23
92
Fabian Pelgrom
Kronos, club van nu
36:27
93
Hyco Kerkmeester
Alex Devils Mix
36:32
94
Marco Vogelaar
bij elkaar geraapt zooitje 1
36:36
95
Jochem van Loon
Gers! Team 3
36:53
96
Kees Post
de derde helft
36:54
97
Peter de Koning
RUIG 2
36:54
98
Eva ter Haar-Bax
RAtje toe
37:03
99
Sjani Rijsdijk
Rotterdam Running Friends
37:13
100
Patrick Bosman
Runningschool 4
37:14
101
Rubin Nayak
EUR-Roadrunners Males 2
37:18
102
Akinobu Matsuo
O Rundaarz B
37:20
103
Matthijs Rijsemus
De Zes van Zes
37:22
104
Harry
Holland-America Line
37:27
105
Willem Stoevenbeeld
RAppe Zatlappe
37:28
106
Rene van Noort
Runningschool 5
37:31
107
Dushantha Perera
DSV Dorswedo Heren
37:36
108
Emiel Suzuki
Familie Suzuki
37:36
109
Claire van Beek
De snelle draecken
37:36
110
Diede Teunissen
Calvijn
37:40
111
Willem H. van Wijk
Gers! Team 2
37:42
112
Robert Verwaal
America-Holland line
37:55
113
Joost van Ruitenburg
SKIM 1
38:03
114
Miriam Niemeijer
Team VER
38:10
115
Clemens van Steekelenburg
Schakelin 1
38:14
116
Henk Berkhof
RAce familie
38:15
117
Wan Ying Chow
ModderFok!kers
38:15
118
Jopie Hooymans
Turbo Team
38:18
119
Ingrid Vermeulen
Atledo 2
38:25
120
Els Verkerk
Stars on 45+
38:33
121
Marijke Olthoff
Wageningen Dreamteam V
38:43
122
Ellen Verweij
Loopgroep Capelle 2
38:48
123
Davin Thielen
EASTMAN
38:48
124
Monique van Duijnen
DSV Dorswedo Dames
38:50
125
Brigitte van Buuren
Gers! Team 4
38:57
126
Bert Naarding
Luchtrenners
39:02
127
Marion Smits
Run2Flow
39:06
128
Saskia Bom
Haasje Huppel
39:06
129
Bianca Timmers
CaRAmba
39:09
130
Qiqi Liang
Run4Fun
39:11
131
Jos Kroon
Wij van Zuid
39:15
132
Tjard Mulder
Schakelin 2
39:22
133
Lilian Schouten
DSV de Dommel
39:27
134
Eddy Allart
It RUNS in the family
39:39
135
Patty van de Bos
Paradijsrunners
39:45
136
Ilona van Wagtendonk
Les Escargots
39:51
137
Jan Stofberg
telepaties
39:53
138
Linda Kuiters
Zaterdag babes
39:57
139
Janneke van Schaik
Scrambled Legs
39:57
140
Brigit Snel
Team belessureleed
40:04
141
Carmen Stolwijk
Rotterdamse Dramateurs
40:04
142
Erika Sampiemon
zamo-giganten
40:09
143
Sjeel Schnitker
Team De BALLENTENT I
40:10
144
Kevin Hoppe
Bende van Ellende
40:16
145
Saskia uit den Bogaard
Dreamteam
40:32
146
Corine
Team BUS 1
40:35
147
Marcel Brand
RAtjetoe
40:46
148
Kazushige Kondo
O Rundaarz C
40:53
149
Margit Laurs
Kou Blauweplek
40:59
150
Adriana van Rhijn
Conny s Running Team
41:00
151
Jet Kruithof
SKIM 2
41:03
152
Joyce de Bruijn
Ed - Runners 1
41:07
153
Evelyn olthof
2potjes en 4 pannetjes
41:10
154
Eric Hessels
Dreamteam Heho
41:13
155
Susanne Verbeek
Vegan Runners Nederland 2
41:17
156
Chiho Kawata
Japanse Lopersclub Y&#363
41:17
157
Vincebt Damen
Team BUS 2
41:19
158
Kiek Broekman
PaRAdepaardjes
41:21
159
Cindy Nuis
De rennende fysio s
41:27
160
Mieke de Pooter
Conny s Pacing Team
41:31
161
Maarten Krijgsman
Conny s Olympic Team
41:41
162
Sem Huyts
coolkikkers
41:46
163
Loraine Zweers
Team de BALLENTENT III
41:46
164
Sofia de Keijzer
Mijn naam is haas
41:51
165
Tineke Zondervan
zamo-kanjers
41:54
166
Marij Hopmans
19#/3
41:59
167
Marjolein van Abbe
Hardlopen Helpt
42:00
168
Marjioke van der Wel
Meerpaal
42:00
169
John ten Bosch
KRVE
42:08
170
Jeannette v Dijk
Karin s Loopgroep
42:11
171
Marieke van Gruijthuijsen
Niet Poetsen Maar Lullen
42:17
172
Edith Sybesma
Antilope mix 2
42:20
173
Lena da Fonseca
19#/1
42:24
174
Eliette Elings
The Smashing Fools
42:25
175
Marjolein Droog
Droog 1
42:30
176
Geraldine Huiskens
De Capelse bikkels
42:39
177
Ritske Groen
Ketelbinkie
42:45
178
Mart van Ineveld
RAllentando
42:49
179
Aad van den Ende
Runningschool 3
42:54
180
Aad
Aad Jetten Boys
43:01
181
Monique Steekelenburg
19#/2
43:05
182
Annelies Kakes
AV56 Runners
43:18
183
Inge Griffioen
Droog 3
43:21
184
Sandra v.d. Hoeven
Antilope mix 3
43:27
185
Maaike Roel
Pia s people
43:33
186
Jose van Steenbergen
Marason
43:46
187
Marillion
Team Buuf
43:53
188
Jantsje Falkna
Team Running Blind
44:01
189
Monique de Jonge
The Smashing Cools
44:27
190
Mareen Bastiaans
RSKV Erasmus 2
44:29
191
Mebae Kameoka
Japanse Lopersclub DOKIDOKI
44:53
192
Arnold Oranje
Ed - Runners 2
45:00
193
Marina Brouwer
Loopgroep Jopiaan
45:03
194
Bente Tielkemeijer
A(ad) Team
45:18
195
Janneke Driessen
Antilope mix 4
45:32
196
Dyantha
Team Paczooi
45:39
197
Doortje van Berkel
De Bezemploeg
45:40
198
Mirjam Heek
Runningfriends
45:55
199
Cees Jansen
Alex Devils
46:03
200
Joly van der Spek
RAcing Runners
46:05
201
Arjen Hoogerwerf
DSV Dorswedo MIX
46:07
202
Gerben Boersma
Vegan Runners Nederland 6
46:13
203
Ferry v/d Heide
Van Bebberen
47:09
204
Judith Ommering
It RUNS in the family Ladies
47:55
205
Marga de Boer
ZBSD
48:04
206
Roos de Hoon
loopgroep Capelle 3
48:26
207
Ketnapa Duangpoommet
H.I.S. running team
49:00
208
Leo
Mission imposible
50:44
www.uitslagen.nl
14-07-2016 13:29