Uitslagenlijst Bafloop

Baflo - Vrijdag 1 juli 2016

RECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaap Smith
Baflo
22:19
22:17
2
Roelf Danhof
Baflo
23:02
22:56
3
Arie Jan de Jong
Rottum Gn
23:36
23:34
4
Sander Hoeksema
Baflo
23:47
23:44
5
Luuk ten Have
Annen
23:55
23:53
6
Theo Vegter
Uithuizen
24:27
24:19
7
Johan van Dijk
Baflo
25:07
25:03
8
Jans Kadijk
Westernieland
25:38
25:35
9
Vera Maters
Houwerzijl
26:21
26:13
10
Hein Kooi
Westernieland
26:59
26:54
11
Peter Gidding
Westernieland
27:08
27:03
12
Jasper Smith
Baflo
27:18
27:11
13
Roelof Kadijk
Baflo
27:22
27:18
14
Marian Danhof
Eenrum
27:54
27:46
15
Ron Lantink
Baflo
27:56
27:53
16
Riette Danhof
Baflo
28:00
27:52
17
Chris Goelema
Baflo
28:30
28:20
18
Max Beuving
Baflo
28:58
28:58
19
Ike Haveman
Ulrum
29:08
28:58
20
Jaap Groenendal
Oldehove
29:12
29:09
21
Jolijn van der Veen
Baflo
29:44
29:37
22
Esther Luider
Uithuizen
30:30
30:21
23
Saskia Woltman
Eenrum
31:10
30:59
24
Nicole Boschman
Rottum Gn
31:33
31:24
25
Lineke Ham
Warffum
32:00
31:50
26
Francien Taselaar
Eenrum
32:02
31:53
27
Hinke Walstra
Eenrum
32:02
31:53
28
Wouter vd Veen
Baflo
33:21
33:14
29
Bart Luurtsema
Baflo
33:22
33:15
30
Janneke de Weert
Uithuizen
34:10
34:02
31
Tineke Hemmes
Uithuizen
34:10
34:02
32
Margriet Taselaar
Uithuizen
34:12
33:59
33
Alice van der Meer
Baflo
34:12
33:59
34
Nicole Hofman
Groningen
34:24
34:18
35
Rianne van der Spek
Leens
37:44
37:31
36
Monique Bult
Baflo
38:30
38:21
37
Marianne Langhout
Uithuizermeeden
39:22
39:10
38
Harm Luurtsema
Baflo
41:20
41:20
39
Tineke Meinema
Baflo
42:26
42:17
40
Corry Theeuwe
Den Andel
46:03
45:52
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
Bedum
32:37
32:37
2
Karel-Jan Lensen
Groningen
35:03
35:03
3
Gerben vermij
Leens
36:03
36:03
4
Jochem Slijkhuis
Groningen
39:02
39:01
5
Janko Postma
Oldekerk
41:06
41:03
6
Ricardo Damminga
Baflo
41:08
41:08
7
Peter Kadijk
Baflo
41:14
41:12
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Stoffers
Appingedam
38:31
38:30
2
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
38:44
38:44
3
Richard Aalders
Nietap
38:59
38:59
4
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
39:49
39:47
5
Gert KleinJan
Aduard
41:06
41:05
6
Kees Kuipers
Niezijl
42:59
42:56
7
Dave Krom
Emmen
43:59
43:57
8
Jan Willem de Bos
Groningen
47:58
47:55
9
Peter Stokje
Groningen
48:07
48:07
10
Roy Bults
Winsum Gn
49:11
49:06
11
Wouter Jan van den Berg
Warffum
49:15
49:12
12
Bert Wierenga
Ulrum
49:19
49:12
13
Remco Terol
Baflo
49:54
49:44
14
Marnix van den Brink
Groningen
50:12
50:07
15
Ubel Haveman
Ulrum
1:06:27
1:06:15
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klaas Brouwer
Zuidbroek
39:52
39:51
2
Henk Por
Groningen
40:18
40:18
3
Kees Groenendijk
Haren Gn
40:29
40:28
4
Koos Stadlander
Bad Nieuweschans
43:33
43:32
5
Henry Perdok
Groningen
46:36
46:35
6
Wim Ammeraal
Leens
46:48
46:45
7
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
46:58
46:54
8
Jakob Hut
Siddeburen
47:26
47:22
9
Bobby Broersma
Groningen
50:16
50:14
10
Kor Tillema
Uithuizen
51:10
51:01
11
Laurens Mos
Oldehove
53:15
53:10
12
W. Meijering
Ulrum
55:37
55:31
13
Jan Anne Zuidema
Baflo
57:08
56:58
14
Klaas Olthof
Warffum
1:00:25
1:00:14
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
42:38
42:36
2
Roelof Berends
Oudeschip
42:59
42:56
3
Henk Smit
Groningen
47:31
47:29
4
Jan E. de Jonge
Assen
55:50
55:45
5
G. Kleijweg
Haren Gn
57:13
57:09
6
Roel de Vries
Leek
1:00:50
1:00:44
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martine Bruinsma
Groningen
46:36
46:36
2
Loes Korhorn
Kloosterburen
54:03
53:58
3
Ellen Haveman
Ulrum
55:37
55:23
4
Marinda Pijpker
Oldehove
56:21
56:14
5
Zinja Wierenga
Oldehove
1:00:48
1:00:42
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Groningen
42:16
42:16
2
Adri Wierenga
Ulrum
49:19
49:13
3
Annelies Meijering
Ulrum
55:37
55:31
4
Jolanda van Os
Oldehove
56:06
56:00
5
Tanja Otten
Ulrum
1:06:27
1:06:17
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Winsum Gn
47:37
47:35
2
Lineke Huizinga
Baflo
49:33
49:30
3
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
56:47
56:42
4
Marian Overgaauw
Eelde
57:03
56:57
5
Sjaaktje Slump
Warffum
58:28
58:19
6
Aafke Hoff
Uithuizen
59:02
58:52
7
Jeannet Bakema
Loppersum
1:02:48
1:02:43
8
Corrie Zwart
Ulrum
1:04:15
1:04:04
www.uitslagen.nl
03-07-2016 18:53