| | | | | Uitslagenlijst Intersport Dijk tot Damloop
Edam - Dinsdag 28 juni 2016
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruda van Zeijst
Loopgroep Aart Stigter
42:13
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ineke van Boesschoten
AV Edam
48:18
2
Truus Piels
AV Monnickendam
49:18
V60, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M10K, 10 KM RECREANTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
18
Arno van Ballegooij
Volendam
45:02
22
Niels de Sonnaville
Maarssen
45:53
55
Arjan v. Zadelhof
Monnickendam
52:33
57
Valeer van der Sluijs
AV Edam
53:10
59
Marcel schellinger
Zaandam
53:31
V10K, 10 KM RECREANTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Lena Gortz
Broek in Waterland
45:24
3
Margriet Sta van Uitert
Edam
47:59
9
Candice Oostland
Monnickendam
52:32
10
Mandy de graaf
Monnickendam
52:32
22
Bernadette van Beusekom
Monnickendam
55:27
25
Ingrid de graaf
AV Monnickendam
55:46
M5K, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Aike van der Lei
Monnickendam
19:00
6
Dennis Lambalk
Monnickendam
19:53
12
Haroldinio Abauna
Eindhoven
26:14
V5K, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M3EN4, 1500M GROEP 3/4
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Franklin de Boer
Blokwhere
6:46
17
Robin Schokker
Springplank
7:12
18
Dave van Zelst
Springplank
7:14
35
Maud Schardam
Nieuwe School
8:18
44
Danilo Sombra Tol
Blokwhere
9:50
V3EN4, 1500M GROEP 3/4
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Caitlyn Mooijer
Zuidwester
7:05
3
Cayla Lautenschutz
Blokwhere
7:07
15
Saar Nieuwdorp
Nieuwe School
8:25
19
Hailey Schilder
J.F. Kennedy
8:44
25
Fenna Schilder
Springplank
9:20
27
Youssra S'Khairi
Springplank
9:23
28
Emily Pottinga
Nieuwe School
9:27
36
Livia Pottinga
Nieuwe School
10:11
39
Britt Kluessien
Springplank
10:33
41
Josephine Zwarthoed
Petrusschool
10:45
42
Juliette van Santen
Nieuwe School
10:49
43
Denise Kwakman
Springplank
10:57
M5EN6, 1500M GROEP 5/6
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Mendes da Silva
't Kofschip
5:39
4
Robert Sombroek
Petrusschool
6:02
5
Simon Schokker
Springplank
6:03
12
Pieter Waals
Nieuwe School
7:03
14
Arjen de Koning
Springplank
7:14
24
Will Zwarthoed
Springplank
8:43
26
Remco Eerdhuijzen
Springplank
8:50
V5EN6, 1500M GROEP 5/6
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lynn van Vlaanderen
Zuidwester
6:11
6
Esmee Wijsman
J.F. Kennedy
6:39
8
Lindsey Ettema
't Kofschip
6:53
11
Bowien Schilder
Zuidwester
7:00
20
Sabine de Koning
Zuidwester
8:03
26
Elise van den Hogen
Springplank
8:37
28
Layla S'Khairi
Springplank
8:56
32
Lucile Kwakman
J.F. Kennedy
9:50
M7EN8, 1500M GROEP 7/8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jan Runderkamp
Petrusschool
5:42
5
Franklin de Boer
Petrusschool
6:00
8
Chris Voordewind
Petrusschool
6:38
V7EN8, 1500M GROEP 7/8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Rosalie de Boer
Petrusschool
6:30
Uitslagen.nl
29-06-2016 07:34