Uitslagenlijst Univé Stadsloop Appingedam

Appingedam - Zaterdag 25 juni 2016

MSEN,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Langat
Kenia
27:59
27:57
2
Wilson Kipsang
Kenia
27:59
27:59
3
Daniel Wanjiru
Kenia
28:05
28:04
4
Jacob Kendagor
Kenia
28:16
28:15
5
Sondre Norstad Moen
Noorwegen
28:29
28:28
6
Alex Kapcheromit
Uganda
28:43
28:42
7
Haimanot Mateb
Ethiopië
29:42
29:41
8
Mats Lunders
Noorwegen
30:05
30:04
9
Koen Raymaekers
Cothen
30:41
30:40
10
Ruben Scheurwater
Dordrecht
30:44
30:43
11
Colin Bekers
Breda
31:11
31:10
12
Shaun Dixon
Amsterdam
31:14
31:13
13
Geart Jorritsma
Sneek
31:15
31:13
14
Erik Driesen
Vollenhove
31:23
31:21
15
Olfert Molenhuis
Assen
31:55
31:54
16
Ben Stellingwerf
Bedum
32:03
32:01
17
Henry Rutgers
Noordscheschut
32:11
32:08
18
Albert Meijer
Ede
32:24
32:23
19
Bas Hollegien
NOP
32:33
32:31
20
Jos Verdaasdonk
Salland
32:37
32:34
21
Erwin Akkerman
Meppel
32:39
32:35
22
Harm Jan Martens
Hoogeveen
33:12
33:10
23
Henk Kramer
Groningen
33:13
33:10
24
Gerard Vos
Appingedam
33:15
33:13
25
Wouter Ploeger
Groningen
33:35
33:35
26
Jan-Arie Portegijs
DOKEV
33:38
33:34
27
Ingo JAnssen
Emden
33:53
33:51
28
Kasper Bisschop
Zwolle
34:17
34:14
29
Harald Kiewiet
Winschoten
34:33
34:31
30
Maarten Nieuwenhuizen
Zwolle
35:05
35:02
31
Tjeerd Popkema
NOP
35:07
35:04
32
Geale Simon Postma
Kollum
35:08
35:06
33
Maurice Smit
Delfzijl
35:12
35:10
34
Jan Schra
Zwolle
36:00
35:57
35
Freek Welbedacht
Loopgroep Astrea
37:10
37:06
36
Pim Wildeman
Appingedam
37:14
37:10
37
Sjoerd Bakker
Groningen
37:27
37:20
38
Dennis Haak
Winschoten
38:25
38:20
39
Ricardo Damminga
Artemis
38:58
38:58
40
Marko Huizing
Ulrum
39:54
39:48
41
Remco Groot Beumer
Raalte
40:04
39:57
42
Erik dijkman
Hellum
40:19
40:10
43
René Rijk
Groningen Atletiek
41:43
41:33
44
Lannart Blaauw
Appingedam
42:32
42:27
45
Martijn Meier
Appingedam
42:53
42:48
46
Iwan Kamminga
Nieuwe Pekela
42:57
42:55
47
Simon Teeninga
Groningen
43:49
43:37
48
Philip Pruim
Loopgroep Groningen
44:32
44:32
49
Jan Willem Maat
Zuidwolde
44:33
44:23
50
Geren Gotlieb
Appingedam
44:35
44:21
51
Chris Kuiper
Delfzijl
45:19
45:10
52
Chris Ketelaar
Winschoten
45:46
45:31
53
Timo Switters
Winschoten
46:22
46:11
54
Rob van der Velde
Aquilo
47:14
47:03
55
Roy Lammertink
Twello
47:17
47:10
56
Mike Korte
Aquilo
47:18
47:05
57
Matthias Schipper
Termunterzijl
49:39
49:25
58
Andreas bos
Appingedam
52:02
51:46
59
Niek van der Velde
Delfzijl
54:34
54:22
60
Tom Schipper
Groningen
1:36:14
49:51
M40,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edo Baard
Bergen
32:21
32:20
2
Arjan Driesen
Zwolle
34:17
34:15
3
Menno Mud
Tytjerk
34:20
34:18
4
Gerko Floor
Appelscha
34:27
34:23
5
Berthold Berger
Zwolle
35:32
35:28
6
Peter Gnoodde
Urk
35:41
35:38
7
Wilfred van Mill
Eindhoven
36:03
36:00
8
Marcel Stoffers
Appingedam
36:15
36:10
9
Stefan Dagelet
Loopgroep Bedum
37:25
37:18
10
Ronald van der Haak
Aduard
37:25
37:23
11
Rene Becker
Stadskanaal
37:29
37:27
12
Geert Siert van der Zee
Leeuwarden
37:50
37:46
13
Remco Oost
Loopgroep Astrea
38:01
37:57
14
Derk Jan Koetje
Aquilo
38:13
38:07
15
Jan Verwoert
Midwolda
38:13
38:10
16
Harry Faber
Wildervank
38:17
38:14
17
Pieter Feenstra
Nijmegen
38:30
38:26
18
Erik van Dijken
Groningen
38:44
38:38
19
Pieter Jan Kooi
Loppersum
39:21
39:18
20
Dick Vries
Appingedam
39:37
39:33
21
Gerard Kroes
BB lopers
39:55
39:51
22
Peter Dijkstra
SV Veendam
42:58
42:50
23
Jaap Smith
Baflo
44:11
44:05
24
Eddy Beverwijk
Zuidbroek
45:06
44:57
M50,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Opten
Zuidlaren
34:02
34:01
2
A Huisman
Oosterwolde Fr
37:36
37:32
3
Naanko Drenth
Heiligerlee
38:01
37:59
4
Klaas Brouwer
Zuidbroek
38:08
38:07
5
Peter Busse
Emden (Germany)
38:10
38:07
6
Siemon Hinrichs
Delfzijl
38:29
38:22
7
Mario Schuiling
Aquilo
38:46
38:41
8
Rick Postma
Veelerveen
39:01
38:54
9
Henk Por
Groningen
40:00
39:58
10
John Mulder
Appingedam
40:05
39:57
11
Kor Blaauw
Appingedam
40:37
40:31
12
Harmanus Hovinga
Wildervank
40:52
40:49
13
Diemer Top
Groningen
40:57
40:50
14
Harry Kruiter
Delfzijl
42:16
42:07
15
Trienco Bekkema
Veendam
42:28
42:22
16
Rudy Telkamp
Hoogezand
43:06
42:59
17
Sjirk Overal
Loopgroep De Drentsche Aa
43:23
43:16
18
Jeroen Feringa
garrelsweer
43:48
43:38
19
René Noordegraaf
Noordwolde Gn
44:56
44:44
20
Jan Hiemstra
ATC '75
45:01
44:47
21
Andy Klooster
Groningen
46:04
45:55
22
Ron Balkema16x
Appingedam
47:00
46:52
23
Hendrik Waijer
Aquilo
47:16
47:02
24
S Havinga
Thesinge
47:22
47:05
25
Geert-Anne Mollema
Oldehove
47:23
47:15
26
Joost Kerkhoff
Loppersum
48:38
48:29
27
Wouter Meerman
Ten Boer
49:33
49:19
28
Jan Pilon
Garrelsweer
52:44
52:31
29
Rinus Rijk
Runners Stadskanaal
53:17
53:06
30
Tonny Hoorndijk
Appingedam
53:26
53:11
31
Eric Helmantel
Garrelsweer
54:53
54:40
32
Rudolf Land
ATC '75
55:00
54:45
33
Jurrie Redmeijer
Aquilo
58:52
58:44
M60,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roelof Berends
Oudeschip
42:08
41:59
2
Jan Krans
Delfzijl
45:13
45:07
3
Hiddo Boomsema
SV Veendam
45:42
45:36
4
Koos Durenkamp
Winsum Gn
46:30
46:24
5
Garmt Borgman
Friesland
46:34
46:29
6
Dirk Heijn
Appingedam
46:43
23:11
7
Adrie van Dijk
Paterswolde
47:17
47:04
8
Hans van Kregten
Girborne
49:49
49:39
9
Tjibbe Pebesma
Annen
50:07
50:01
10
S Klevering
Spijk Gn
50:56
50:46
11
Willem Meffert
Oude Pekela
53:25
53:12
12
Egbert Takens
Haren Gn
54:36
54:20
13
Jan Helmantel
Ten Boer
54:38
54:26
14
Geert Jan Reinders
Loppersum
55:13
55:07
15
Dirk Franssens
Saaksum
56:41
56:29
16
Vries de Gerard
Veendam
58:28
58:20
17
Anjo Zeven
Aquilo
58:52
58:44
VSEN,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dibabe Kuma
Ethiopië
32:30
32:29
2
Sheila Jerotich
Kenia
33:23
33:20
3
Kim Dillen
Eindhoven
33:26
33:25
4
Marcella Herzog
Groningen
33:35
33:33
5
Andrea Deelstra
Apeldoorn
34:03
33:59
6
Veerle Dejaeghere
België
34:08
34:06
7
Jessica Oosterloo
Appelscha
34:42
34:41
8
Jacelyn Gruppen
Stuifzand
35:16
35:15
9
Saffira Kiewiet
Haren (Gn)
37:30
37:27
10
Samantha Wolfslag
Leeuwarden
40:05
39:57
11
Ilse Boudewijn
Groningen
42:38
42:31
12
Maaike Sterk
Groningen
44:39
44:30
13
Renske Linstra
Appingedam
45:38
45:27
14
Rowan Jans
Groningen
46:02
45:52
15
Kamminga, Annelies
Middelstum
54:05
53:54
16
Sandra Olthoff
Moormerland
58:05
57:48
V35,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christine Venhuizen
Nijmegen
36:22
36:20
2
Hellen de Vries
Zwolle
37:26
37:22
3
Lieve Tollet
Lemmer
38:46
38:42
4
Marjan Oostinga
Eelde
41:02
40:58
5
Lydia Doornbos
Appingedam
41:45
41:40
6
Femke Veldman
Fivelstreek
45:13
45:06
7
Annemiek Opten
Zuidlaren
46:26
46:20
8
Mariska Bosch-Kasper
Appingedam
47:09
47:00
9
Jose Mulder
Delfzijl
54:11
53:54
10
Margriet Stavasius-Honebe
Delfzijl
58:39
58:22
V45,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Smilde
39:02
38:58
2
Christien Koning
Groningen
40:21
40:17
3
Tineke van de Vliert
Horror
44:02
43:56
4
Simone Binnema
Artemis
44:43
44:38
5
Gonny Houtman
Winsum
46:46
46:42
6
Gerry Visser
Borne
48:21
48:16
7
Aaltje Hovinga
SV Veendam
48:50
48:45
8
Carla Frankruijter
Loopgroep Bedum
48:58
48:50
9
Arie Hummel
Appingedam
48:59
48:49
10
Frouk Dijken
Loppersum
53:22
53:08
11
Linda Noordhuis
Appingedam
54:02
53:50
12
Janny Luursema
Appingedam
54:59
54:44
13
Harma Steenbergen
Delfzijl
58:39
58:21
14
Grietje Dijkmans
Winsum
59:29
59:18
MAN, 5KM RECREANTENL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thinjs Sonneveld
Holwierde
19:42
18:26
2
Marcel Werkman
Spijk
19:21
19:19
3
Sander ten Hove
Holwierde
20:52
19:34
4
Maarten Otten
Groningen
20:02
19:57
5
Mike van der molen
Delfzijl
20:03
20:02
6
Marc Conelius
Groningen
20:05
20:02
7
Robin Bruins
Bedum
20:08
20:06
8
Bas Groenewold
Delfzijl
20:08
20:08
9
Robbie ten Hove
Holwierde
21:38
20:19
10
L. Middel
Holwierde
21:38
20:19
11
van Assen
Delfzijl
20:53
20:53
12
Renzo Zoutman
Delfzijl
20:55
20:53
13
Jeroen Tuma
Farmsum
21:41
20:58
14
Jos Smeets
Roden
21:44
21:01
15
Sylvian van Wijk
Delfzijl
21:12
21:06
16
André Smit
Hoogezand
23:23
21:13
17
Arnold Vroom
Sappemeer
22:14
21:14
18
Koen Leertouwer
Groningen
21:22
21:17
19
Zuur, Eduard
Appingedam
21:43
21:21
20
Peter Verweij
Appingedam
21:37
21:25
21
Sander niemeijer
Appingedam
21:31
21:27
22
Robbin van Kooten
Delfzijl
21:32
21:31
23
Feenstra, Timo
Nijmegen
21:44
21:37
24
Johan Bierma
Schildwolde
22:52
21:40
25
Lars Mulder
Appingedam
22:05
21:43
26
Pieter Schuur
Delfzijl
23:35
21:44
27
Peter Wassing
Delfzijl
22:56
21:45
28
Sander Polhuijs
Spijk Gn
22:46
21:46
29
Jort van Hout
Appingedam
21:57
21:47
30
Rob Borst
Appingedam
23:44
21:47
31
Wouter Kruijver
Delfzijl
23:33
21:49
32
Johan Brondijk
Lent
23:32
21:49
33
Erik van Dijk
Groningen
22:32
21:50
34
Mathijs van der Lijke
Den Andel
23:20
21:59
35
Johan de groot
Delfzijl
22:00
21:59
36
Ronald Bos
Delfzijl
22:48
22:00
37
Paul Bourguignon
Delfzijl
22:11
22:07
38
Rafael van Gennip
Fivelstreek
22:55
22:08
39
Martijn Nijenhuis
Vitalis
23:10
22:09
40
Prins, Hero
Appingedam
22:31
22:10
41
Sven de Wilde
Wirdum Gn
22:38
22:13
42
Jos Schaart
Delfzijl
22:24
22:20
43
Dennis Ridder
Appingedam
22:30
22:20
44
Roan Smit
Delfzijl
22:26
22:22
45
Patrick van Wijk
Delfzijl
22:36
22:30
46
Robin Schuttinga
Delfzijl
23:16
22:33
47
Ewout van der Laan
Appingedam
22:50
22:37
48
Jurgen Lakamp
Appingedam
22:51
22:41
49
Klaas Bult
Appingedam
22:43
22:42
50
Hans Hoekman
Appingedam
22:54
22:47
51
Jarno Medema
Appingedam
22:52
22:48
52
Johnny Ligtlee
Groningen
22:59
22:52
53
Wietse van der Ploeg
Appingedam
23:14
23:05
54
Igor de Wit
Appingedam
23:17
23:07
55
Anton van der Linde
Appingedam
23:16
23:08
56
Dylan Smit
Delfzijl
23:17
23:14
57
Jesse thie
Appingedam
23:57
23:21
58
Lars Doornbos
Wagenborgen
25:09
23:24
59
Gerard van Gennip
Appingedam
24:17
23:27
60
Daan Ridder
Appingedam
23:40
23:27
61
Ole Horsten
Appingedam
23:52
23:28
62
Herman Boerema
Appingedam
25:13
23:31
63
Gerben Zwerver
Winsum Gn
24:24
23:33
64
Henk snijder
Slochteren
23:51
23:35
65
Pascal Pathuis
Appingedam
24:01
23:35
66
Ramon Falasco
Appingedam
24:38
23:37
67
Mart Ellens
Appingedam
24:02
23:38
68
Kevin Kamminga
Appingedam
24:03
23:38
69
Bart Noordhof
Appingedam
23:59
23:40
70
Albert Hartsuiker
Groningen
23:50
23:46
71
Arie Jan de Jong
Rottum
25:34
23:48
72
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
23:58
23:52
73
Rowell Rondhuis
Appingedam
24:00
23:55
74
N
Nick Boersma
25:56
23:57
75
Klaas Jan Bruggers
Delfzijl
24:22
24:03
76
Arnoud Beerepoot
Appingedam
25:08
24:05
77
Andries Danser
Delfzijl
25:31
24:08
78
Joost Brontsema
Groningen
25:30
24:11
79
Niels ten Have
Groningen
26:08
24:15
80
Kees van Es
Holwierde
24:24
24:15
81
Brontsema, Martijn
Ggroningen
25:35
24:16
82
Marthijn Kinkel
Appingedam
24:56
24:21
83
Rafaël Nannen
Den Horn
25:08
24:23
84
Maxwell Bayer
Huizen
24:27
24:24
85
Bart Pot
Appingedam
24:47
24:30
86
Sander Kugel
Appingedam
25:48
24:32
87
Mattijs Tiggeler
Leeuwarden
25:31
24:34
88
René Bos
Appingedam
25:04
24:46
89
Erwin Menkema
Groningen
26:40
24:46
90
Jan Boere
Apppingedam
24:47
24:47
91
Jesper Oosterhuis
Appingedam
24:51
24:47
92
Johan Beekhuis
Appingedam
24:55
24:49
93
Karel Mulder
Groningen
25:37
24:52
94
Leon Trustam
Groningen
25:01
24:52
95
Martijn Koerts
Appingedam
25:02
24:54
96
Menno Beenes
Bedum
25:00
24:54
97
Jurgen van heuveln
Appingedam
25:47
24:56
98
Bram Havinga
Appingedam
26:03
24:57
99
Bas Reinders
Fivelstreek
25:28
24:58
100
Hans Arling
Siddeburen
25:06
24:59
101
Frank Koops
Appingedam
26:12
25:00
102
Moesker, Nick
Appingedam
25:09
25:02
103
Harry Lenting
Losdorp
25:42
25:05
104
Sander thie
Appingedam
25:44
25:06
105
Kevin dijkema
Appingedam
25:46
25:07
106
Joran Burgstra
Appingedam
25:37
25:12
107
Michel Aalbers
Appingedam
25:42
25:14
108
Kees Bos
Drachten
26:59
25:15
109
Rick Harms
Appingedam
25:56
25:19
110
Douwe Bosker
Appingedam
26:08
25:19
111
Robbert Dieterman
Veendm
25:58
25:20
112
Willem Jan Stuut
Culemborg
54:24
25:20
113
Jamal Kakisina
Appingedam
25:25
25:20
114
Peter Steenbergen
Appingedam
27:04
25:21
115
Stijn Bouwman
Appingedam
26:40
25:24
116
Jarne Blokzijl
Fivelstreek
26:10
25:26
117
Diederik Alberda
Appingedam
25:46
25:28
118
Mats Hoorndijk
Appingedam
26:52
25:29
119
Gerrit Meter
Appingedam
27:03
25:35
120
Hoorndijk, Anthon
Appingedam
27:00
25:37
121
Albert Smook
Fivelstreek
25:52
25:37
122
Boelens, Rick
Appingedam
26:52
25:38
123
Lars Mulder
Delfzijl
27:17
25:39
124
Lennnep van, Rowan
Appingedam
25:51
25:42
125
Davy Kloosterman
Delfzijl
26:57
25:43
126
Milo van den Dool
Appingedam
25:58
25:46
127
Douwe Kosmeier
SV TEO
26:31
25:47
128
Kevin Vos
Appingedam
27:51
25:53
129
Martin Stoppels
Appingedam
27:41
25:59
130
Rene Ottjes
Delfzijl
26:38
25:59
131
Steven Kortlever
Appingedam
26:51
26:02
132
Henk van der Vlis
Delfzijl
26:47
26:07
133
Eertwijn van den Dool
Appingedam
26:26
26:09
134
Edwin Blokzijl
Delfzijl
26:59
26:14
135
Jordi Blok
Delfzijl
26:58
26:15
136
Theo Gerken
Victorbur
27:22
26:21
137
Aad Cilon
Appingedam
26:49
26:27
138
Marko Koolman
Appingedam
27:08
26:28
139
René van Dijk
Delfzijl
27:10
26:29
140
Jan van der Veen
Loppersum
27:55
26:29
141
Norden, Ewoud
Delfzijl
27:01
26:30
142
Norden, Tygo
Delfzijl
27:00
26:30
143
Robert Ytsma
Spijk Gn
26:48
26:34
144
Liebrecht Hellinga
Delfzijl
28:07
26:35
145
Klaasjan Zijlstra
Bedum
26:42
26:35
146
Albert Mulder
Delfzijl
26:54
26:36
147
Daan Hulsebos
Zuidbroek
28:12
26:47
148
Peter Boelens
Delfzijl
27:31
26:49
149
Stan Ellens
Appingedam
28:10
26:54
150
Tonnie Pruis
Hoogezand
7:50
26:58
151
Stass Jansema
Delfzijl
28:11
27:01
152
Lucas Arntzen
Appingedam
27:08
27:03
153
Vincent Noordhoek
Krewerd
28:31
27:05
154
Jort Tiesma
Appingedam
28:04
27:08
155
Egbert de Groot
Bedum
28:15
27:11
156
Marcel Smedeman
Bedum
28:36
27:14
157
Harry Postma
Winsum
28:11
27:15
158
Piter Oosterhof
Appingedam
27:28
27:16
159
Dirk de Weert
Uithuizen
29:07
27:16
160
Jan van Houten
Appingedam
28:28
27:17
161
Chris Vledderman
Appingedam
27:32
27:18
162
Jan Burgstra
Appingedam
27:45
27:21
163
Martijn Prak
Delfzijl
27:49
27:24
164
Bas Roelenga
Groningen
28:10
27:32
165
Hans Jensma
Groningen
28:08
27:32
166
Jesper van Delden
Appingedam
27:52
27:33
167
Marcel Postma
Delfzijl
28:44
27:33
168
Tomas Heldeweg
Groningen
28:15
27:35
169
Danny Sardjan
Delfzijl
28:16
27:37
170
Jesper Bax
Sappemeer
28:42
27:44
171
Arwin Bosma
Fivelstreek
28:13
27:44
172
Fabian Mulder
Appingedam
29:06
27:45
173
Kiel, Anjo
Appingedam
28:47
27:53
174
Naushad Sewbalak
Delfzijl
29:15
28:05
175
Robbe van der Meij
Delfzijl
28:32
28:09
176
Jasper Reimersdahl
Appingedam
28:48
28:13
177
Bé van der Laan
Meedhuizen
29:33
28:14
178
Arjan Smit
Appingedam
29:52
28:14
179
Brandon van den Bos
Appingedam
28:59
28:16
180
Bas Drijfhamer
Fivelstreek
29:03
28:18
181
Daan Drijfhamer
Delfzijl
29:03
28:20
182
Rutger Kombrink
Delfzijl
29:01
28:23
183
Jan van der Eide
Godlinze
29:51
28:29
184
Lennep van, Patrick
Appingedam
29:12
28:30
185
Marthias van Dortmont
Appingedam
29:37
28:33
186
Bert Haan
Appingedam
29:28
28:36
187
Peter Smith
Delfzijl
29:38
28:40
188
Peter Douwsma
Appingedam
29:01
28:40
189
Jaap Bosscher
Appingedam
29:24
28:50
190
Jan van der Veen
Wagenborgen
29:39
28:50
191
Klaas Bosker
Spijk Gn
29:27
28:54
192
Cedric Reinders
Appingedam
30:02
29:01
193
Theo Reinders
Appingedam
30:01
29:01
194
Piet Blaauw
Delfzijl
30:00
29:13
195
Michael Schuring
Appingedam
30:46
29:14
196
Harry de Groot
Gieten
29:52
29:15
197
Martin Azier
Appingedam
30:19
29:16
198
Romeling, Jordi
Delfzijl
30:07
29:17
199
Henk Kuiper
Tjuchem
29:42
29:22
200
Ruben Kerubun
Appingedam
30:14
29:24
201
Dwight Looyé
Holwierde
29:39
29:31
202
Kenneth Huisman
Appingedam
29:59
29:32
203
Jan Hovius
Zuidhorn
31:26
29:35
204
Pieter van den Berg
Appingedam
30:51
29:41
205
Adrie Helmens
Siddeburen
30:53
29:44
206
Folkert Nobels
Groningen
30:33
29:53
207
Bert Toxopeüs
Delfzijl
30:49
29:56
208
Roelf Beishuizen
Delfzijl
31:04
30:10
209
Siert Bruins
Bedum
31:09
30:26
210
Justin Bierma
Appingedam
31:25
30:28
211
Janco de Winter
Middelstum
30:54
30:36
212
Luit van Dijken
Appingedam
31:00
30:44
213
Dirk Tilman
Delfzijl
32:34
30:44
214
Arnold Derk Smid
Groningen
32:35
30:46
215
Rene Noot
Appingedam
31:45
30:52
216
Aalf Wicherts
Delfzijl
32:10
30:59
217
Hendrikus Bruggink
Appingedam
32:28
31:04
218
Bob Kempinga
Delfzijl
32:35
31:10
219
Arjan Oosterhuis
Appingedam
31:29
31:26
220
Theo Kruijver
Fivelstreek
33:11
31:27
221
Stefan van Keijzerwaard
Appingedam
32:57
31:50
222
Harry Norder
Groningen
33:41
31:50
223
Ewout Neumann
Appingedam
33:03
32:07
224
Jo Van Zeebroeck
Losdorp
32:47
32:10
225
Gerben van Dijk
Appingedam
33:15
32:17
226
Bierma Dick
Wagenborgen
32:53
32:36
227
Tom Doornbos
Wagenborgen
34:20
32:37
228
Wim Adema
Sappemeer
32:38
32:38
229
Gerrie Dirks
Groningen
34:17
33:04
230
Arie Spakman
Fivelstreek
34:00
33:06
231
Jan Kalk
Fivelstreek
34:01
33:06
232
Jelte Coolen
Amersfoort
33:44
33:15
233
Pieter Haan
Delfzijl
33:46
33:43
234
Rutger Kruizinga
Delfzijl
34:05
33:52
235
Mark Helmerhorst
Kiel-Windeweer
35:11
34:28
236
Maarten Kruijver
Amsterdam
35:22
34:48
237
Patrick Harenkamp
Appingedam
36:24
35:34
238
Dick Doornbos
Fivelstreek
35:46
35:46
239
Rob Schilling
Appingedam
37:20
35:49
240
Frank Veldman
Appingedam
42:58
41:25
241
Mulder, Wim
Appingedam
44:54
44:51
VROUW, 5KM RECREANTENL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evertsz, Gracielle
Delfzijl
20:51
20:47
2
Maria Parasyri
Appingedam
22:45
22:10
3
Debora Van Zeebroeck
Losdorp
23:42
23:06
4
Amelie Hoendermis
Appingedam
23:18
23:08
5
Evertsz, Sariena
Delfzijl
23:23
23:19
6
Jomima Tuhehay
Utrecht
23:28
23:23
7
Brenda Kuper
Appingedam
24:36
24:03
8
Esther Bergsma
Appingedam
24:42
24:20
9
Floor Groenewold
Fivelstreek
24:40
24:38
10
Kim de Wolf
Appingedam
25:44
24:41
11
Anouk Uil
Siddeburen
26:11
24:43
12
Nathalie Willemsen
Appingedam
26:23
25:00
13
Yasmin Dost
Appingedam
25:44
25:08
14
Anouk Toxopeus
Appingedam
25:44
25:08
15
Irene Faber
Fivelstreek
25:57
25:11
16
Moniek Schuringa
Siddeburen
25:33
25:18
17
Sharyl van Wijk
Delfzijl
25:31
25:24
18
Alesandra Moedt
Delfzijl
27:09
25:32
19
Daisy Bos-Kuiper
Appingedam
25:52
25:33
20
Kelly Sandys
Groningen
26:16
25:52
21
Fern Smit
Tjuchem
27:23
25:56
22
Marloes Bosma
Bedum
27:08
26:01
23
Jolanda Hoekstra
Delfzijl
26:28
26:05
24
Kirsten de Vries
Groningen
27:50
26:14
25
Nienke Dijkstra
Loopgroep gRUNN
27:08
26:20
26
Amber van Houten
Appingedam
27:33
26:22
27
Amanda Cilon-van der Tuuk
Appingedam
26:47
26:25
28
Lineke Blaauw
Groningen
28:02
26:25
29
Romy Doornbos
Winneweer
27:29
26:33
30
Miranda Ytsma
Spijk Gn
26:48
26:33
31
Gerry Bouwman
Appingedam
27:01
26:43
32
Mulder, Willeke
Groningen
27:26
26:46
33
Marjon de Groot
Haulerwijk
26:48
26:46
34
Angelique Boyer
Appingedam
27:58
26:54
35
Marietje Visker
Appingdam
27:42
26:58
36
Agnes Hovingh-Haveman
Siddeburen
28:14
27:01
37
Bo Vledderman
Appingedam
27:32
27:19
38
Jannet Knoop
Schildwolde
28:03
27:19
39
Sanne Warta
Wagenborgen
27:30
27:21
40
Jacqueline Willems
Appingedam
28:25
27:22
41
Isan Wildeman
Appingedam
29:15
27:23
42
Margriet de Vries
Groningen
28:23
27:29
43
Suze van der Lijke
Groningen
28:51
27:30
44
Sonja van der Linde
Appingedam
27:56
27:32
45
Marieke Hammenga
Groningen
27:42
27:34
46
Roos van Delden
Appingedam
27:53
27:34
47
Thersia Koops
Appingedam
27:55
27:34
48
Monica oosterheerd
Appingedam
27:59
27:36
49
Jeanette Koops
Zuidbroek
28:59
27:41
50
Bianca Boerema
Appingedam
28:58
27:49
51
Nikki Arendse
Groningen
28:30
27:49
52
Susanne Van Dam
Spijk Gn
29:01
27:57
53
Gera Vos
SV TEO
29:23
28:00
54
Brinkema, Grietha
Appingedam
29:40
28:07
55
Lia Hesling
Tjuchem
29:35
28:09
56
Simone de Wolf
Appingedam
29:16
28:13
57
Shannon van den Bos
Appingedam
28:59
28:16
58
Asaina Leito
Groningen
29:08
28:16
59
Marleen Doornbos-Hartman
Winneweer
29:16
28:19
60
Sharon Vos
Delfzijl
29:51
28:19
61
Nienke Stoffers
Appingedam
28:51
28:23
62
Gea Rouppé
Appingedam
29:51
28:24
63
Diana bultema
Leermens
29:51
28:24
64
Lenting, Marloes
Winsum
29:51
28:28
65
Anja Haan-Veenstra
Appingedam
29:27
28:35
66
Margot Feringa
Garrelsweer
30:13
28:39
67
Roggen Angelique
Appingedam
29:45
28:46
68
Saskia van Zwam
Wijchen
28:47
28:47
69
Nienke Reimersdahl
Appingedam
29:24
28:49
70
Joke Reinders
Wagenborgen
29:40
28:51
71
Nicole Boschman
Rottum Gn
30:09
28:51
72
Jurnis Trinidad
Delfzijl
29:52
29:01
73
Marjolein Neisingh
Amsterdam
30:49
29:02
74
Mattanja Stuut
Culemborg
29:02
29:02
75
Tobbe- Bruinsma, Gonda
Appingedam
29:37
29:03
76
Tina Blaauw
Appingedam
29:38
29:05
77
Boer de, Sarah
Garrelsweer
30:01
29:10
78
Tatiana Spijk
Spijk Gn
29:24
29:14
79
Sandra Bijlholt
Appingedam
30:51
29:18
80
Heleen van Houten
Appingedam
30:29
29:18
81
Jonge de,Jenny
Appingedam
30:11
29:21
82
Ieke Bakker
Groningen
29:32
29:25
83
Nant Weessies
Appingedam
29:47
29:27
84
Trijntje Nap-Til
Fivelstreek
31:14
29:27
85
Niezina Boers
Fivelstreek
31:14
29:27
86
Nienke van der Laan
Meedhuizen
30:44
29:28
87
Kirsten Prak
Delfzijl
29:58
29:33
88
Gerta Christians
31:40
29:38
89
Nanda Rosing
Appingedam
30:50
29:41
90
Anita Folkers
Delfzijl
30:52
29:41
91
Joyce Wind
Appingedam
30:56
29:43
92
Hermien Hanenberg
Emmen
31:18
29:44
93
Irene Arntzen
Appingedam
29:46
29:44
94
Ans de Vries
Delfzijl
31:06
29:48
95
Ina Lintstra
Appingedam
29:58
29:49
96
Annie De Boer - Wicherts
Ten Post
31:03
29:51
97
Jannie de Beyer
Uithoorn
30:03
29:52
98
Jeannet Engberts
Appingedam
31:11
30:02
99
Aletta Hektor
Appingedam
31:20
30:02
100
Andrea Jansen
Appingedam
30:11
30:04
101
Niestijl, Olivia
Appingedam
30:11
30:04
102
Nanda van de Hoef
Delfzijl
31:27
30:11
103
Karlijn Mulder
Haren Gn
30:59
30:15
104
Joland Dijkhuis
Appingedam
31:27
30:23
105
Riekie van den Berg
Stedum
30:29
106
Janet Koetje
Appingedam
31:06
30:31
107
Bianca Drenth
Muntendam
30:59
30:31
108
Kirsten de Jong
Delfzijl
31:25
30:32
109
Anniek Wolthuis
Delfzijl
31:27
30:34
110
Winanda Groothof
Appingedam
31:20
30:35
111
Renée Boerema
Uithuizermeeden
32:05
30:36
112
Susan Werkman
Uithuizermeeden
32:05
30:36
113
Hanne Smit
Siddeburen
32:04
30:37
114
Lucy Heersema-Meima
Delfzijl
32:29
30:40
115
Anja v/d Outenaar
Appingedam
31:45
30:41
116
Hilda Hoorndijk
Appingedam
32:04
30:42
117
Foekje Oosterhof
Appingedam
30:58
30:45
118
Hilda Meijerhof
Appingedam
32:03
30:47
119
Dineke Growig
Appingedam
31:36
30:50
120
Ina Beuker
Appingedam
32:21
30:51
121
Debby Westerhuis
Holwierde
32:50
30:54
122
Linda Kruizinga
Loppersum
32:48
30:55
123
Stans Baar
Zuidhorn
32:48
30:55
124
Linda Doornbos
Harkstede
31:23
30:57
125
Jose Spijk
Appingedam
32:35
31:00
126
Nijhoff, Jelletta
Leermens
32:22
31:04
127
Ireen Hubner
Amsterdam
32:35
31:11
128
Rebecca Ridder
Appingedam
32:13
31:11
129
Corien van den Berg
Groningen
32:01
31:12
130
Linda Bogema
Siddeburen
32:01
31:12
131
Esmée de Lange
Appingedam
32:09
31:13
132
Anita Meter
Appingedam
32:43
31:13
133
Kirsten Eigenberg
Fivelstreek
32:43
31:13
134
Elly de Vries-Pilat
Roodeschool
32:49
31:15
135
Annet Bos
Wijster
32:48
31:21
136
Marloes Pot
Appingedam
33:16
31:30
137
Nadja Bouman
Termunterzijl
32:13
31:37
138
Benes, Roelinde
Delfzijl
33:20
31:40
139
Marianne Schipper
Delfzijl
32:41
31:49
140
Anita Griep
Appingedam
33:44
32:10
141
Marijke de Vries
Appingedam
33:57
32:15
142
Jessica Roode
Holwierde
33:58
32:19
143
Nathalie Rangkoly
Aalsmeer
33:16
32:29
144
Marieke Andries
Groningen
33:25
32:31
145
Martine Sonneveld
Veendam
34:02
32:35
146
Melanie van Hameren
Termunterzijl
34:14
32:37
147
Carolien Traas-Stoker
Spijk Gn
32:50
32:39
148
Mirjam van den Dool
Appingedam
33:02
32:46
149
Marjon Feenstra
Franeker
33:02
32:46
150
Judy Landman
Groningen
34:30
32:52
151
Laning, Chrishna
Appingedam
34:22
32:58
152
Roos Velting
Appingedam
34:01
32:59
153
Shirley Tusmain
Appingedam
34:02
33:00
154
Nicole Horman
Groningen
34:09
33:04
155
Kim Schuitema
Delfzijl
34:28
33:04
156
Lente Burgstra
Appingedam
33:54
33:09
157
Daphne Vrielink
Appingedam
34:19
33:12
158
Anja Venhuizen
Appingedam
34:15
33:16
159
Cisca Barsingerhorn
Woldendorp
34:29
33:18
160
G Doornbos-Hofman
Delfzijl
35:06
33:22
161
Savannah Oorlog
Delfzijl
33:36
33:25
162
Rénate Ridder
Appingedam
33:40
33:30
163
Geke Bruggink
Groningen
34:30
33:32
164
Elsbeth Werkman
Loppersum
34:09
33:33
165
Rinette Martowidjojo
Ten Boer
34:10
33:35
166
Ankelien Werkman
Appingedam
34:10
33:35
167
Katja Stavinga
Delfzijl
34:06
33:38
168
Martine Sijtsma
Mantgum
34:55
33:38
169
Tineke Swijghuizen
Spijk Gn
34:47
34:01
170
Diana Landman - Deen
Delfzijl
35:18
34:10
171
Suzanne Stoppels
Groningen
34:25
34:16
172
Gerda Warta
Wagenborgen
34:35
34:26
173
Sjouk Viel
Farmsum
35:40
34:31
174
Sonja de Vries
Appingedam
36:17
34:34
175
Miena Slagter
Holwierde
36:03
34:35
176
Karin Beuker
Appingedam
36:24
34:47
177
Truus Bakker
Fivelstreek
35:43
34:49
178
Sisca Mulder
Delfzijl
36:12
34:57
179
Diana Gotlieb
Appingedam
36:26
35:01
180
Milou Middel
Harkstede
35:34
35:08
181
Joyce Doornbos
Delfzijl
36:54
35:10
182
Leonie Doornbos
Zwolle
36:55
35:10
183
Trijnie Doornbos-Oosting
Appingedam
35:37
35:11
184
Marinka Smit
Groningen
35:40
35:21
185
Emma Gotlieb
Appingedam
36:51
35:31
186
Maud Gotlieb
Appingedam
36:52
35:32
187
Judith Weel
Spijk Gn
35:47
35:36
188
Jannie Keizer
Winsum
36:31
35:41
189
Hanna Harmannij
Farmsum
36:27
35:47
190
Chantal Goossen
Delfzijl
36:27
35:48
191
Marleen Hilverda
Appingedam
37:20
35:49
192
Elvira Azier
Appingedam
36:57
35:54
193
Dineke Kok
Fivelstreek
37:37
36:01
194
Hilde Hekkema
Appingedam
36:40
36:19
195
Laura colpa
Holwierde
38:06
36:52
196
Henriette Brontsema
Loppersum
38:20
36:53
197
Bente Hilebrand
Appingedam
38:44
37:11
198
Evy Ridderstap-Hillebrand
Appingedam
38:44
37:12
199
Susan Hofman
Appingedam
37:15
37:13
200
Manou Folkers
Appingedam
37:18
37:16
201
Nienke Verhoeven
Delfzijl
37:50
37:22
202
Juliette Stegwee
Appingedam
39:07
37:32
203
Kayleigh Hulck
Appingedam
39:03
37:47
204
Esther Ubels
Delfzijl
38:39
37:47
205
Titia Doedens
Appingedam
39:03
37:48
206
Greetje Huisman
't Zandt Gn
38:48
37:52
207
Miranda van der Zwet
Veendam
39:21
37:54
208
Lizette Timmer
Delfzijl
40:27
39:48
209
Daniëlle Dam
Hoogeveen
42:59
41:26
210
Els Tammenga
Delfzijl
43:25
41:47
MAN, 10KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Smit, Rutger
Zwolle
42:15
42:05
2
Richard van der Meij
Delfzijl
44:24
44:03
3
Sietze Huizenga
Grootegast
44:21
44:15
4
Eric Swijghhuizen
Spijk Gn
44:20
44:18
5
Mick Gallagher
Ireland
44:28
44:22
6
Auke Douma
Appingedam
44:32
44:29
7
Lex Doornbos
Groningen
45:09
44:42
8
Dion Dijkman
Assen
46:07
44:56
9
Rob Beikes
Wildervank
45:05
45:00
10
Elko knoop
Tolbert
45:25
45:25
11
Heino Jonk
Appingedam
46:13
45:27
12
Fred de Beyer
Uithoorn
45:48
45:38
13
Richard Booij
Groningen
46:18
46:04
14
Richard van der Werff
Usquert
47:35
46:27
15
Antoon Reker
Slochteren
48:26
46:47
16
JanHendrik Polhuijs
Spijk Gn
47:28
46:56
17
Hilko Snoek
Scheemda
47:07
47:03
18
Henk Hoek
Noordbroek
47:39
47:05
19
Fedde Hoekstra
Noordbergum
49:13
47:36
20
Harm Bultema
Aquilo
47:47
47:37
21
Theo Haan
Wagenborgen
47:58
47:43
22
Dirk Werkman
Lochem
48:15
47:43
23
Dick van den Berg
Stedum
3:25
47:47
24
Gert Bosteen
Assen
49:51
47:58
25
Georg Herder
Appingedam
48:28
48:16
26
Leo Brouwer
Groningen
48:17
48:17
27
Louis Kuhurima
Groningen
48:31
48:22
28
Jaap Willemsen
Groningen
50:57
48:40
29
Jan Willem Hindriks
Winschoten
50:17
48:51
30
Peter Visser
Muntendam
50:27
48:55
31
JW Hummel
Haulerwijk
48:58
48:56
32
Albert Jan van Hooren
Delfzijl
50:32
49:16
33
Jan Benedictus
Hilversum
50:33
49:27
34
Herwin Wensink
Aalten
49:40
49:36
35
Erik de Jonge
Zuidbroek
50:32
49:40
36
Jan Ruiter
Delfzijl
50:00
49:43
37
Kor de Groot
Gieten
50:31
49:53
38
Jelle Slager
Usquert
51:05
49:56
39
Peter Boonstra
Assen
51:12
49:59
40
Huub van Gerwen
Appingedam
51:51
50:18
41
Moesker, Tom
Appingedam
50:43
50:36
42
Johan Weijenberg
Uithuizermeeden
51:35
50:49
43
Herman Lalkens
Appingedam
52:19
51:00
44
Alex Kortink
Slochteren
53:17
51:38
45
Bill Jennings
Westerlee Gn
51:47
51:39
46
Peter Kraima
Beerta
52:01
51:39
47
Derk Jan Bijsma
Slochteren
53:21
51:43
48
Klaas Groefsema
Bedum
53:25
52:21
49
Dirk Heemstra
Appingedam
52:59
52:34
50
Jos Douma
Groningen
54:09
52:40
51
Henk Keen
Groningen
54:37
53:23
52
Ruud van Roon
Delfzijl
55:01
53:24
53
Thierry Rossien
Appingedam
53:37
53:26
54
Otto Alberda
Appingedam
54:00
53:26
55
Melvin Keizer
Capelle aan den IJssel
54:37
53:35
56
Harry Dusseljee
Westerlee
54:04
53:55
57
Dick Rusthoven
Appingedam
54:27
53:56
58
Hendrik Vermeij
Delfzijl
55:55
54:12
59
Erik Bakker
Uithuizermeeden
55:52
54:24
60
Pascal Romp
Groningen
55:19
54:33
61
Nijhoff, Syb
Leermens
55:59
54:37
62
Albet van der Noort
Appingedam
55:33
54:45
63
Rick Medema
Winsum Gn
54:55
54:52
64
Jan Rienstra
Groningen
55:11
54:54
65
Harm Jan Pijper
Appingedam
56:52
54:59
66
Paul Philipsen
Sappemeer
56:10
55:05
67
Cees Kampinga
Holwierde
56:48
55:26
68
Marc Kampinga
Holwierde
56:48
55:28
69
Egbert Koning
Scheemda
56:00
55:41
70
Jonnie Bos
Sappemeer
57:29
55:54
71
Alwin van Hassel
Appingedam
57:07
56:11
72
Bert van Schie
Appingedam
56:34
56:34
73
Albert Lenferink
Lelystad
57:25
56:38
74
Alexander Kruizinga
Oostwold
56:50
56:42
75
Sil Tromp
Uithuizen
58:17
56:47
76
Paul van Ramshorst
Krewerd
58:27
56:56
77
Henk Prak
Winschoten
57:29
57:04
78
Tjerk van Dijk
Drachten
59:17
58:22
79
Bongel Scholtens
MenterARunners
1:00:38
59:39
80
J Dj Groenendal
Oldehove
1:00:33
59:52
81
Sven van der Veen
Doezum
1:02:17
1:00:27
82
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:01:55
1:01:31
83
Frederik Schuur
Appingedam
1:04:09
1:02:17
84
Lucas Kamps
Scheemda
1:02:57
1:02:27
85
Dick Zwiers
Nieuwolda
1:04:49
1:04:49
86
Aron Medema
Appingedam
1:05:50
1:05:47
VROUW, 10KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evelyn Polhuijs
Leeuwarden
47:08
46:37
2
Sylvia Overgaauw
Delfzijl
50:33
49:17
3
Rolien douma
Groningen
50:37
49:52
4
Renate Werkman
Spijk Gn
51:06
50:34
5
Jolanda de Winter
Appingedam
51:18
50:47
6
Rosine Molenaar
Sappemeer
53:13
52:33
7
Sandra van Leeuwen
Loopsport Groningen
54:41
53:19
8
Eva klat
Groningen
54:33
54:09
9
Berber Werkman
Appingedam
54:42
54:20
10
Mia Hut
Winsum Gn
54:37
54:37
11
Ina Schuitema
Appingedam
56:23
55:01
12
Els Jacobs
Slochteren
55:55
55:13
13
Avelien Wildeman
Delfzijl
55:46
55:26
14
Heleen van Herpt
Lageland
58:35
56:56
15
Hermien Gerritsen
Delfzijl
58:00
57:36
16
Wendy Keller
Appingedam
58:03
57:39
17
Patricia Stoppels
Delfzijl
59:26
57:44
18
Julia Adema
Sappemeer
57:50
57:50
19
Jenny van der Veen
Uithuizen
59:34
58:11
20
Geke Werkman
Groningen
58:58
58:11
21
Gea Jager
Meeden
58:46
58:17
22
Ineke Kamps
Dutch Runners
1:00:38
59:38
23
Lisanne Snoek
Scheemda
59:44
59:40
24
Suzanne Ruiter
Groningen
1:01:43
59:51
25
Fleur de Jong
Siddeburen
1:00:24
59:55
26
Linda van der Veen
Woldendorp
1:00:44
1:00:13
27
Daniëlle kors
Loopgroep Bedum
1:00:35
1:00:35
28
Vronie Brok
Appingedam
1:01:26
1:00:50
29
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
1:02:23
1:00:59
30
Anita Smedeman
Loopgroep Bedum
1:02:21
1:01:01
31
Hillie Smittenberg
Kiel Windeweer
1:02:49
1:02:06
32
Judith geut
Appingedam
1:02:33
1:02:20
33
Anet Klaassen
Loopgroep Kameleon
1:03:43
1:02:31
34
Anita Veldman
Zwijndrecht
1:04:56
1:03:58
35
Janna Sieburgh
Fivelstreek
1:06:07
1:04:20
36
Gea Elzerman
Fivelstreek
1:06:07
1:05:37
37
Sandy Krans
Fivelstreek
1:06:07
1:06:07
38
Laura Maring-Huizinga
Zuidhorn
1:07:15
1:06:42
39
Ellen de Boer-v.d.Molen
Fivelstreek
1:10:41
1:09:00
B-MAN, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesse Nijboer
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
15:51
15:51
2
Björn de Laat
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
16:14
16:14
3
Maarten van Dijk
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
16:55
16:55
4
Frank Everts
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
17:12
17:12
5
Bert Karssies
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
17:20
17:20
6
Albert-Jan de Haan
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
17:20
17:20
7
Thijs Krukkert
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
17:35
17:35
8
Stef Biemans
Albert Heijn 1
17:51
17:51
9
Julian Kruijer
Kappelhof Advocaten
18:47
17:52
10
Jesse Fokkema
Albert Heijn 1
17:59
17:59
11
Jorgen Kort
Albert Heijn 1
18:06
18:06
12
Frank Marks
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
18:14
18:14
13
Jerome Corba
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
18:18
18:18
14
Janbart Kip
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
18:31
18:31
15
Ruben Pronk
ControlSeal 1
18:33
18:33
16
Vincent Harder
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
18:38
18:38
17
Adam Vasko
ControlSeal 1
19:04
18:40
18
David Albert Villalta
Albert Heijn 20
18:47
18:47
19
Rolf Koopman
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
18:49
18:49
20
Jeroen Smith
Delamine BV 1
18:51
18:51
21
Ander Scholing
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
18:57
18:57
22
Kees Kuipers
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
19:10
19:10
23
Jivan Vroom
Kappelhof Advocaten
20:08
19:14
24
Melvin Bruggers
De bespaarvakman Appingedam
19:19
19:19
25
Robin Riepma
Brandsma de Jong Makelaardij Team 1
19:25
19:25
26
Niels Kuiper
Albert Heijn 15
19:26
19:26
27
Jorrik Hansen
Brandsma de Jong Makelaardij Team 3
19:31
19:31
28
Job Langeveld
Albert Heijn 16
19:37
19:37
29
Arjen Klasens
De Vesting 2
19:41
19:41
30
Pascal Schonewille
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
19:42
19:42
31
Roy Hinrichs
Albert Heijn 2
19:43
19:43
32
Wietze de Vries
De Vesting 2
19:44
19:44
33
Vincent Noordhof
Albert Heijn 2
19:53
19:53
34
Johan Schonewille
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
19:56
19:56
35
Laurens den Hartog
Tandartsenpraktijk Loppersum/U 1
19:59
19:59
36
Eelke Jan Bouma
Gezondheidscentrum Overdiep 3
20:02
20:02
37
Milan Zoesterberg
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
20:10
20:10
38
Martin Brouwer
Delamine BV 1
20:16
20:16
39
Geert Slagter
De bespaarvakman Appingedam
20:25
20:25
40
Lennart Boerma
PPG 2
20:50
20:26
41
Nico Hospers
Koninklijke Wagenborg 1
20:30
20:30
42
Erwin Koerts
De bespaarvakman Appingedam
20:31
20:31
43
Ferdi van der Sluis
PPG 2
21:01
20:31
44
Bart Klasens
De Vesting 2
20:35
20:35
45
Peter Edens
Keurslagerij Karst de Jong
20:36
20:36
46
Robbin Kuipers
POORT MONTAGESERVICE
20:39
20:39
47
Kees Hoeksema
ControlSeal 1
20:41
20:41
48
Anne Drenth
Evonik
20:46
20:42
49
Ronny Cramer
Kappelhof Advocaten
20:54
20:42
50
Bas Bulthuis
Albert Heijn 6
20:42
20:42
51
Johan Schriemer
De bespaarvakman Appingedam
20:44
20:44
52
Niels Breedijk
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
21:12
20:45
53
Lennard Schuttenbeld
Sportcentrum Dijkman
20:46
20:46
54
Stephan van Dijken
Sportcentrum Dijkman
20:47
20:47
55
Harbert Bruggers
De bespaarvakman Appingedam
20:48
20:48
56
Martijn Meijer
Brandsma de Jong Makelaardij Team 1
20:53
20:53
57
Startnummer 744
Albert Heijn 16
20:55
20:55
58
Paul Veenstra
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
20:57
20:57
59
Tomas Sedlacek
ControlSeal 1
20:59
20:59
60
Ronald Hommes
Brandsma de Jong Makelaardij Team 2
21:12
21:00
61
Colin Vial
Amasus Shipping B.V.
21:04
21:04
62
Robert Bos
Albert Heijn 2
21:05
21:05
63
Robbin Schonewille
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
21:05
21:05
64
Donny Westerdiep
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
21:06
21:06
65
Daan Bruijn
Albert Heijn 2
21:07
21:07
66
Mathijs Mollema
Kappelhof Advocaten
21:22
21:09
67
Martin Sona
Zijnstijl Haarstijl 2
21:11
21:11
68
Rik Buitenwerf
Gemeente Appingedam
21:14
21:14
69
Gert-Jan van der Hoek
Brandsma de Jong Makelaardij Team 2
21:38
21:18
70
Jaron Slagter
ControlSeal 1
21:19
21:19
71
Bram Noordhof
Albert Heijn 6
21:20
21:20
72
Leon Lourens
Lubrizol 1
21:23
21:20
73
Mark Folbert
Koninklijke Wagenborg 1
21:24
21:24
74
Startnummer 863
Sealane Coldstorage
21:26
21:26
75
Jeroen Werkman
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
21:29
21:29
76
Arnoud ten Have
Koninklijke Wagenborg 1
21:30
21:30
77
Henry Strijker
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
21:34
21:34
78
Startnummer 864
Sealane Coldstorage
21:36
21:36
79
Daniel Smidts
De Vesting 2
21:38
21:38
80
Roy Beukema
De Vesting 1
21:39
21:39
81
Marcel Been
Teijin Aramid Delfzijl
21:41
21:41
82
Nick Landegge
Albert Heijn 16
21:41
21:41
83
Rolf Molema
PPG 2
22:06
21:41
84
Rene Stuut
Brandsma de Jong Makelaardij Team 5
21:45
21:42
85
Danny Kremer
Amasus Shipping B.V.
21:44
21:44
86
Erik-Jan Raangs
De Vesting 1
21:47
21:47
87
Raymond Krans
Brandsma de Jong Makelaardij Team 2
21:49
21:49
88
Klaas Spruyt
AkzoNobel
21:52
21:52
89
Sander Tuil
Expert Boersma
21:59
21:55
90
Jelmer Kiewiet
Albert Heijn 12
22:02
22:02
91
Nick Kamminga
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
22:05
22:05
92
Jaap Kiewiet
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
22:08
22:08
93
Heijo Dieterman
ControlSeal 2
22:09
22:09
94
Lex Geesink
Gemeente Appingedam
22:13
22:13
95
Lars de Jong
INQAR Dallinga
22:14
22:14
96
Nick Lukassen
Albert Heijn 1
22:17
22:17
97
Robbin Heijes
Kappelhof Advocaten
22:35
22:21
98
Joachim Douma
PPG 2
22:58
22:36
99
Jonas van Ginkel
Tandartsenpraktijk Loppersum/U 1
22:39
22:39
100
Jasper Noordhoff
Koninklijke Wagenborg 3
23:00
22:39
101
Arjen Klopstra
Coop Appingedam
22:44
22:44
102
Arjan Boerema
Brandsma de Jong Makelaardij Team 2
23:37
22:48
103
Dennis Cramer
Sportcentrum Dijkman
22:52
22:52
104
Finn Kooijinga
Albert Heijn 16
22:52
22:52
105
Ondrej Dana
ControlSeal 2
22:58
22:53
106
Lodewijk Brondijk
Zijnstijl Haarstijl 1
23:02
22:53
107
Ruben Droogsma
Albert Heijn 2
22:56
22:56
108
Luc Postma
Albert Heijn 18
22:57
22:57
109
Tonny Redmeyer
AkzoNobel
23:21
23:02
110
Mark Rusthoven
Albert Heijn 11
23:02
23:02
111
Milan Schonewille
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
23:05
23:05
112
Arjan Kant
Expert Boersma
23:23
23:18
113
Wim Bos
ViskoTeepak B.V.
23:40
23:20
114
Justin ter Harkel
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
23:24
23:24
115
Evert Mulder
Brandsma de Jong Makelaardij Team 4
23:48
23:25
116
André Tap
Koninklijke Wagenborg 2
23:29
23:29
117
Mark Giesolf
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
23:34
23:29
118
Mihai Nastase
PPG 2
23:54
23:31
119
Menno Muller
Smit Sport
23:57
23:37
120
André Bruijn
Groningen Seaports
23:40
23:40
121
Peter Dallinga
INQAR Dallinga
23:41
23:41
122
Rene Stuut
Brandsma de Jong Makelaardij Team 5
23:47
23:45
123
Andre van der Laan
Delamine BV 2
24:09
23:49
124
Arnold Raspe
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
23:55
23:55
125
Kevin Noot
Lubrizol 1
24:16
23:58
126
Bob Rusthoven
EEW Delfzijl bv 1
24:12
23:58
127
Jan Douwe Rinsma
Brandsma de Jong Makelaardij Team 3
24:01
24:01
128
Jurgen Zwerver
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
24:05
24:05
129
Arjan Boersma
Expert Boersma
24:10
24:05
130
Mark Kuiper
EEW Delfzijl bv 2
24:22
24:06
131
Bert Guns
Gezondheidscentrum Overdiep 1
24:39
24:12
132
Dwayne Cameron
Flanderijn en Bouwman
24:13
24:13
133
Jesse van Oosten
Delamine BV 1
24:14
24:14
134
Emiel Harder
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
24:18
24:18
135
Ruben Snijder
Brandsma de Jong Makelaardij Team 3
24:19
24:19
136
Roy de Groot
Albert Heijn 14
24:22
24:22
137
Wesley Sannes
Brandsma de Jong Makelaardij Team 3
24:23
24:23
138
Johnny de Boer
Albert Heijn 18
24:24
24:24
139
Rob Vledderman
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
24:24
24:24
140
Henri Visscher
PPG 1
24:48
24:25
141
Michael Oware
NOVO 2
24:41
24:27
142
Gerard Mollema
Delamine BV 2
24:49
24:32
143
Sebastiaan Verstappen
Koninklijke Wagenborg 2
24:54
24:34
144
Richard Bos
Expert Boersma
24:40
24:35
145
Marnix van den Brink
Koninklijke Wagenborg 2
24:37
24:37
146
Sebastiaan Boersma
Coop Appingedam
24:42
24:42
147
Florian van Ginkel
Tandartsenpraktijk Loppersum/U 1
24:57
24:48
148
Henk Letens
Albert Heijn 12
24:51
24:51
149
Jarnick Lourens
Lubrizol 1
24:58
24:55
150
Henk Noordhoek
Koninklijke Wagenborg 3
25:00
25:00
151
Theo Kroeze
Keurslagerij Karst de Jong
25:32
25:02
152
Peter Bos
Brandsma de Jong Makelaardij Team 5
25:18
25:07
153
Bert van der Weide
Univé Groningen 1
25:08
25:08
154
Pascal Reining
Flanderijn en Bouwman
25:09
25:09
155
Niels Poort
Gemeente Loppersum
25:19
25:19
156
Hans Beukema
De Vesting 1
25:21
25:21
157
Marcel Poort
POORT MONTAGESERVICE
25:23
25:23
158
Berry Mulder
Teijin Aramid Delfzijl
46:28
25:40
159
Sander Boer
Brandsma de Jong Makelaardij Team 7
25:52
25:40
160
Ulf Geerdes
EEW Delfzijl bv 1
25:54
25:41
161
Sander Berends
Brandsma de Jong Makelaardij Team 3
26:33
25:41
162
Johan Rispens
Evonik
25:45
25:42
163
Sander van Aperloo
Centrum Veilig Wonen
25:46
25:46
164
Kees Molag
Gemeente Appingedam
25:52
25:52
165
Ronald Mollema
Evonik
25:56
25:55
166
Hans de Preter
Groningen Seaports
26:35
26:01
167
William Waclawik
ControlSeal 2
26:04
26:04
168
Peter van der Wal
INQAR Dallinga
26:54
26:05
169
Edzard Akkerman
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
26:09
26:09
170
Marinus Reintke
PPG 1
26:37
26:13
171
Ayhan Genc
Teijin Aramid Delfzijl
26:13
26:13
172
Gunnar Doornbos
Brandsma de Jong Makelaardij Team 5
26:17
26:13
173
Richard Bos
Univé Groningen 1
26:18
26:18
174
Kevin Snijder
INQAR Dallinga
26:20
26:20
175
Kor Rozeboom
ViskoTeepak B.V.
26:43
26:20
176
Jan-Kor Tillema
Teijin Aramid Delfzijl
26:24
26:24
177
Matthijs Noordhoff
Koninklijke Wagenborg 1
26:32
26:32
178
Johan Werkman
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
26:36
26:36
179
Lenja Vroom
Gezondheidscentrum Overdiep 2
26:49
26:39
180
Peter Kwant
AkzoNobel
26:44
26:44
181
Alwin van Ockenburg
EEW Delfzijl bv 1
27:02
26:46
182
Anne Lalkens
Albert Heijn 10
26:47
26:47
183
Wilco Tiekstra
EEW Delfzijl bv 1
27:03
26:48
184
Marc Hartman
Albert Heijn 10
26:55
26:55
185
Tygo Hartman
Albert Heijn 10
26:55
26:55
186
Arnold ter Harkel
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
26:57
26:57
187
Martin Jan Wiersea
ViskoTeepak B.V.
27:15
26:57
188
Syco Sijtsma
Volkskredietbank Noord-Oost Gr 2
26:58
26:58
189
Robin Zoesterbergen
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
27:04
27:04
190
Stijn Banus
Albert Heijn 3
27:13
27:13
191
Erik Banus
Albert Heijn 3
27:14
27:14
192
Frans Plat
AkzoNobel
27:36
27:15
193
Jan Willem Eshuis
Delamine BV 2
27:36
27:16
194
Jan Uffen
Teijin Aramid Delfzijl
27:26
27:26
195
Jakob Jan Dob
POORT MONTAGESERVICE
27:27
27:27
196
Roy Poker
Brandsma de Jong Makelaardij Team 8
27:31
27:31
197
Jordi Lodenstijn
Zijnstijl Haarstijl 1
27:40
27:32
198
Henk Oost
EEW Delfzijl bv 1
27:50
27:33
199
Tiemon Dijkstra
EEW Delfzijl bv 2
27:50
27:34
200
Friso Wind
Centrum Veilig Wonen
27:46
27:46
201
Wim Pijper
PPG 1
28:17
27:52
202
Cor Prinsen
Albert Heijn 4
28:15
27:54
203
Robert Stubbe
Brandsma de Jong Makelaardij Team 7
28:06
27:58
204
Marcel van der Werff
NOVO 1
28:03
28:03
205
Anne Huitsing
Gemeente Loppersum
28:04
28:04
206
Darren Korte
Evonik
28:06
28:04
207
Bertus Visscher
Gemeente Loppersum
28:06
28:06
208
Startnummer 869
Gezondheidscentrum Overdiep 1
28:11
28:10
209
René Ahlers
EEW Delfzijl bv 2
28:34
28:17
210
Rolf Kruiter
Albert Heijn 3
28:18
28:18
211
Jan Nieland
ViskoTeepak B.V.
28:49
28:28
212
Jur Wieringa
Brandsma de Jong Makelaardij Team 6
28:35
28:30
213
Dennis Keizer
Coop Appingedam
28:32
28:32
214
Harm Koers
AkzoNobel
28:57
28:38
215
Peter van Dijken
ControlSeal 2
28:47
28:43
216
Nico van Land
Koninklijke Wagenborg 3
28:52
28:52
217
Siemon Bierma
Brandsma de Jong Makelaardij Team 6
29:07
29:00
218
Erik Veenstra
PPG 1
29:26
29:04
219
Rick Visscher
Brandsma de Jong Makelaardij Team 6
29:19
29:19
220
Startnummer 686
NOVO 1
29:38
29:25
221
Andre Viel
PPG 1
29:47
29:26
222
Robbert Bronkhorst
Delamine BV 2
30:04
29:42
223
Jan-Willem Medendorp
Univé Groningen 2
29:44
29:44
224
Wout Schonewille
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
29:47
29:45
225
Robbie van Land
Univé Groningen 1
29:46
29:46
226
Nick Ottjes
Albert Heijn 6
29:50
29:50
227
Arjan Arkema
Univé Groningen 2
29:55
29:55
228
Tim Landegge
Albert Heijn 18
30:07
30:07
229
Ayu Ritzema
Albert Heijn 19
30:07
30:07
230
Fokko Jan Sebens
Brandsma de Jong Makelaardij Team 7
30:18
30:08
231
Willem Dieterman
Groningen Seaports
30:10
30:10
232
Startnummer 862
Sealane Coldstorage
30:15
30:15
233
Ludwin Veldman
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
30:47
30:42
234
Hans de Vries
Univé Groningen 2
30:44
30:44
235
Jan Reiffers
Flanderijn en Bouwman
31:15
30:53
236
Gregorio Schiltkamp
Smit Sport
31:18
30:57
237
Cor Baar
Volkskredietbank Noord-Oost Gr 2
31:00
31:00
238
José Ramah
Volkskredietbank Noord-Oost Gr 2
31:01
31:01
239
Ruben Dijkema
Flanderijn en Bouwman
31:02
31:02
240
Startnummer 734
Albert Heijn 14
31:35
31:35
241
Steven Roosen
Gemeente Appingedam
31:50
31:50
242
Hinry Blaauw
Smit Sport
32:22
31:54
243
Mike Poker
Brandsma de Jong Makelaardij Team 5
32:33
32:23
244
Sjirk de Jong
Brandsma de Jong Makelaardij Team 7
33:33
32:42
245
Dennis van der Deen
INQAR Dallinga
33:12
32:44
246
Startnummer 789
Amasus Shipping B.V.
32:46
32:46
247
Paul van der Helm
Brandsma de Jong Makelaardij Team 8
32:54
32:49
248
Stoffer Klungel
Gemeente Loppersum
33:13
33:13
249
Jan Landmeter
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
34:33
34:33
250
Peter Kilburn
Lubrizol 2
35:20
35:02
251
Yke de Boer
Gemeente Appingedam
35:18
35:18
252
Guus Claessens
Centrum Veilig Wonen
35:35
35:35
253
Jan Vermuijen
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
36:14
36:14
254
Startnummer 861
Sealane Coldstorage
38:06
38:03
255
Startnummer 860
Sealane Coldstorage
38:05
38:05
256
Ab Hoft
Tandartsenpraktijk Loppersum/U 1
39:51
39:44
257
Abel Banus
Albert Heijn 10
40:48
40:48
B-VRO, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carin Kuiper
Sportcentrum Dijkman
19:42
19:42
2
Fenna Heijnen
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
19:43
19:43
3
Renate Kramer
Brandsma de Jong Makelaardij Team 1
20:17
20:17
4
Henny Vernooy
De Vesting 1
20:17
20:17
5
Marjolein Dijkman
Sportcentrum Dijkman
20:25
20:25
6
Maud Visscher
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
21:59
21:59
7
Mirjam Berghuis
Onderwijsbureau Marenland
22:09
22:00
8
Elise Kool
Albert Heijn 12
22:13
22:13
9
Monica Kamphuis
NOVO 1
22:15
22:15
10
Christien Meijer
Brandsma de Jong Makelaardij Team 2
22:26
22:26
11
Christel Marree
Brandsma de Jong Makelaardij Team 1
22:33
22:33
12
Karolina Erbanova
ControlSeal 2
22:39
22:36
13
Petra Wezeman
Brandsma de Jong Makelaardij Team 4
22:38
22:38
14
Quincy Dijkstra
Albert Heijn 19
22:47
22:47
15
Kayleigh Brondsema
Albert Heijn 5
23:02
23:02
16
Esther van Delden
Albert Heijn 5
23:03
23:03
17
Suzanne Bosscher
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
23:34
23:29
18
Alice Smit
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
23:36
23:36
19
Alina Stoutmeijer
Brandsma de Jong Makelaardij Team 4
23:58
23:57
20
Marieke de Boer
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
24:12
24:12
21
Mirte Poort
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
24:18
24:18
22
Wendy Meijer
Univé Groningen 1
24:19
24:19
23
Sharon Langerhuizen
Albert Heijn 5
24:35
24:35
24
Christina Bongertma
Delamine BV 1
24:44
24:38
25
Anne Marije Knevelbaard
Gezondheidscentrum Overdiep 2
25:04
24:39
26
Femke Schrijvers
Tandartsenpraktijk Loppersum/U 1
24:57
24:51
27
Lotte Verheul
Amasus Shipping B.V.
24:54
24:54
28
Hildeke de Boer
Tandartsenpraktijk Loppersum/U 2
25:07
25:04
29
Angela Freeze
Gemeente Loppersum
25:24
25:24
30
Henriette Edens Draaijer
Keurslagerij Karst de Jong
25:46
25:28
31
Kea de Groot
Evonik
25:31
25:29
32
Martin Eggens
Gezondheidscentrum Overdiep 3
25:47
25:32
33
Charissa Kroeze
Keurslagerij Karst de Jong
25:53
25:34
34
Danielle Pander
Zijnstijl Haarstijl 2
25:45
25:38
35
Henriette Boere
Gezondheidscentrum Overdiep 1
25:39
25:39
36
Dora Bos
ViskoTeepak B.V.
26:05
25:41
37
Frouwke Meijerhof
Albert Heijn 12
25:47
25:47
38
Inge de Greef
Centrum Veilig Wonen
25:49
25:49
39
Ivana Miskovic
Tandartsenpraktijk Loppersum/U 2
26:06
26:03
40
Ariane Stolle
EEW Delfzijl bv 2
26:23
26:07
41
Natasja Topelen
Brandsma de Jong Makelaardij Team 4
26:07
26:07
42
Janny Roelfs
Groningen Seaports
26:41
26:09
43
Nienke Timmer
Gezondheidscentrum Overdiep 3
26:19
26:10
44
Ester Wiersma
Delamine BV 1
26:26
26:19
45
Esther Huisman
Keurslagerij Karst de Jong
26:39
26:21
46
Paulien Nuiver
Gezondheidscentrum Overdiep 3
26:49
26:38
47
Marijke Smit
Smit Sport
27:01
26:42
48
Alien Prins-Boes
Zijnstijl Haarstijl 1
26:52
26:45
49
Linda Poort
POORT MONTAGESERVICE
26:47
26:47
50
Laura van Delden
Albert Heijn 4
26:56
26:56
51
Faby Pfaff
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
26:57
26:57
52
Marieke Booisma
NOVO 2
26:57
26:57
53
Esther Jager
Gezondheidscentrum Overdiep 2
27:02
26:59
54
Margreet Elzinga
Albert Heijn 4
27:01
27:01
55
Iris Banus
Albert Heijn 3
27:13
27:13
56
Jolanda Banus
Albert Heijn 3
27:14
27:14
57
Irma de Weert
Albert Heijn 8
27:19
27:19
58
Nynke van Dam
Volkskredietbank Noord-Oost Gr 2
27:26
27:26
59
Lisanne Benes
Albert Heijn 5
27:28
27:28
60
Anouk van Dijken
ControlSeal 3
27:37
27:37
61
Gerda Degenhart
Brandsma de Jong Makelaardij Team 8
27:41
27:41
62
Jannie Dekker
Volkskredietbank Noord-Oost Gr 1
28:01
27:49
63
Annelies Hommes
Brandsma de Jong Makelaardij Team 6
28:03
27:50
64
Jessie Pijper
Zijnstijl Haarstijl 1
28:17
27:52
65
Carlijn Ahlers
EEW Delfzijl bv 2
28:13
27:57
66
Annet Guns
Gezondheidscentrum Overdiep 3
28:02
28:01
67
Mirjam Vast-Offringa
Tandartsenpraktijk Loppersum/U 2
28:15
28:07
68
Michelle Kruiter
Albert Heijn 13
28:19
28:19
69
Erica Godlieb
Brandsma de Jong Makelaardij Team 4
28:25
28:25
70
Rianne Vergeer
Gezondheidscentrum Overdiep 2
28:30
28:28
71
Ina Folkers-Kooij
Tandartsenpraktijk Loppersum/U 2
28:42
28:35
72
Elles Rozeboom
Albert Heijn 11
28:38
28:38
73
Hilja Bierma-van der Kooi
Centrum Veilig Wonen
28:44
28:44
74
Fleur Maris
Albert Heijn 8
28:45
28:45
75
Helena Til
ControlSeal 3
28:47
28:46
76
Marion Dieterman
ControlSeal 3
28:52
28:52
77
Daisy Stoppels
Albert Heijn 14
28:53
28:53
78
Inge Mulder
Lubrizol 1
29:22
29:15
79
Carien Magnin
Albert Heijn 17
29:17
29:17
80
Jose Horsten
Albert Heijn 6
29:31
29:31
81
Irene Lulofs
Albert Heijn 4
29:31
29:31
82
Inge Stok
Albert Heijn 13
29:31
29:31
83
Marjan Schaap
Coop Appingedam
29:37
29:37
84
Barbora Waclawikova
ControlSeal 3
29:57
29:38
85
Manny Banus
Albert Heijn 10
29:40
29:40
86
Kathy Schiere
Koninklijke Wagenborg 3
30:02
30:02
87
Pia van der Steen
POORT MONTAGESERVICE
30:06
30:05
88
Ilona de Graaf
Flanderijn en Bouwman
30:17
30:17
89
Liesbeth Hansen
Onderwijsbureau Marenland
30:31
30:21
90
Rosalie Heijmans
Brandsma de Jong Makelaardij Team 7
30:40
30:30
91
Christina Kilburn
Lubrizol 2
30:58
30:39
92
Sandra Boersma
Expert Boersma
30:46
30:42
93
Thea van der Meer
NOVO 2
31:04
30:50
94
Marjolein Derine
Volkskredietbank Noord-Oost Gr 1
31:04
30:52
95
Annemieke Smit
Smit Sport
31:23
31:04
96
Henny Kuiper
Albert Heijn 15
31:04
31:04
97
Mirjan Hiemstra
Onderwijsbureau Marenland
31:18
31:07
98
Anneke Van der Laan
Onderwijsbureau Marenland
31:18
31:08
99
Ilona Kramer
Onderwijsbureau Marenland
31:19
31:09
100
Yvonne ten Voorde
Albert Heijn 18
31:15
31:15
101
Nicole Sterenberg
Amasus Shipping B.V.
31:16
31:16
102
Brigitte Roodbol
Zijnstijl Haarstijl 1
31:37
31:29
103
Saskia Albeda
Albert Heijn 8
31:43
31:43
104
Margot Bisschop
Albert Heijn 13
31:51
31:51
105
Jenny de Blecourt
Albert Heijn 20
31:53
31:53
106
Susan Nijenhuis
Albert Heijn 11
31:56
31:56
107
Barbara Mulder
Lubrizol 2
32:02
31:56
108
Kelly Colpa
Coop Appingedam
31:59
31:59
109
Ina Stoutmeijer
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
32:04
32:01
110
Alie Niehof
Brandsma de Jong Makelaardij Team 8
32:11
32:08
111
Gery Burgstra
Gezondheidscentrum Overdiep 2
32:19
32:15
112
Evelien Boerema
Brandsma de Jong Makelaardij Team 8
33:33
32:43
113
Tessa de Haan
Albert Heijn 8
32:49
32:49
114
Laura Smit
Albert Heijn 8
32:49
32:49
115
Sam Dijkstra
Albert Heijn 9
32:55
32:55
116
Rosalien Wiedijk
Albert Heijn 7
33:11
33:11
117
Danique Konjer
Albert Heijn 7
33:11
33:11
118
Mayke Konjer
Albert Heijn 7
33:12
33:12
119
Anna Grashuis
Volkskredietbank Noord-Oost Gr 1
33:27
33:15
120
Myrthe Meijer
Albert Heijn 20
33:41
33:41
121
Rianne Medema
Brandsma de Jong Makelaardij Team 6
34:01
33:52
122
Lianne Koning
Zijnstijl Haarstijl 2
34:07
33:57
123
Michelle Bodde
Gezondheidscentrum Overdiep 1
34:33
34:06
124
Cindy Degenkamp
Zijnstijl Haarstijl 2
34:23
34:17
125
Sascha Leeuwerik
Huis & Hypotheek Appingedam/Delfzijl & G
34:38
34:38
126
Laura Minten
NOVO 2
35:35
35:20
127
Grainne Barsema
Lubrizol 2
35:29
35:22
128
Marjan Brontsema
Tandartsenpraktijk Loppersum/U 2
35:51
35:45
129
Beatrix Schutter
Delamine BV 2
36:21
36:13
130
Jacqueline Daalmeijer
NOVO 2
36:50
36:36
131
Elsbeth Noorman
NOVO 3
36:58
36:44
132
Gina Steen
Univé Groningen 2
36:51
36:51
133
Marieke Albeda
Albert Heijn 13
36:53
36:53
134
Esther Kroder
NOVO 3
37:08
36:54
135
Lauren Fokkema
Albert Heijn 1
38:12
38:12
136
Julia van Ederen
Albert Heijn 15
38:13
38:13
137
Nicole Jacobs
Albert Heijn 9
39:11
39:11
138
Manuela Zuur
Albert Heijn 9
39:13
39:13
139
Ellen Roelfs
Groningen Seaports
40:00
39:27
140
Shana Surisiay
Albert Heijn 9
39:57
39:57
141
Miranda van de Molen
Albert Heijn 9
39:57
39:57
142
Monique Meems
Albert Heijn 7
40:48
40:48
www.uitslagen.nl
27-06-2016 09:07