Uitslagenlijst Triatlon Race Baardmannetje

Oostvoorne - Zondag 19 juni 2016

M1/16, 1/16 JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlo Colle
Brielle
43:24
2
Mark Groen
Brielle
44:42
3
Jesse Ewald
Brielle
44:52
4
Lars van den Band
Oostvoorne
48:55
5
Tygo van Hattem
Vlaardingen
51:32
6
Onno Druijf
Rockanje
1:00:17
7
Ivo Druijf
Rockanje
1:00:19
V1/16, 1/16 JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Kleij
Oostvoorne
44:40
2
Veerle Monchen
Oostvoorne
51:51
3
Maud Visser
Brielle
1:00:15
M 1/8, 1/8 TRIATLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edo van der Meer
Maastricht
57:53
2
Olaf Brouwers
Rotterdam
58:24
3
Robert de Korte
Rozenburg
58:50
4
Jim Doornbosch
Hellevoetsluis
1:02:04
5
Jan Boot
Bodegraven
1:02:30
6
Cees den Dunnen
Vlaardingen
1:03:21
7
Dennis Zijnmans
Spijkenisse
1:03:51
8
Michel Klaasse
Brielle
1:05:16
9
Govert van Meerkerk
Rotterdam
1:05:39
10
Jurryt de Vries
Rotterdam
1:06:25
11
Bastianan Stolk
Ridderkerk
1:06:40
12
Ramon van der Knaap
Hellevoetsluis
1:06:57
13
Stijn Declerck
Zuidland
1:08:48
14
Kaey van Rij
Hoogvliet
1:09:30
15
Nick Barends
Hellevoetsluis
1:09:35
16
John van Marrewijk
De Lier
1:09:42
17
Niels Oosterwijk
Rotterdam
1:09:47
18
Dennis Stoppelenburg
Rotterdam
1:09:57
19
Ed de Wit
Hellevoetsluis
1:10:33
20
Jeffrey van der Krogt
Rotterdam
1:10:44
21
Theo van Vliet
Maasland
1:10:49
22
Arie de Ruiter
Spijkenisse
1:11:30
23
Hans Akershoek
Spijkenisse
1:11:36
24
Ronald van Mil
Maasland
1:11:38
25
Marc Verhoeven
Spijkenisse
1:11:42
26
Joeri Valentijn
Hellevoetsluis
1:11:46
27
Peter Plune
Hellevoetsluis
1:11:55
28
Robert Felling
Hellevoetsluis
1:12:06
29
Rene Tijl
Brielle
1:12:12
30
Don Croes
Brielle
1:12:16
31
Bart Sterkenburg
H I Ambacht
1:12:23
32
Wouter Dijkman
Rotterdam
1:13:02
33
Pieter de Man
Delft
1:13:16
34
Willem Kegge
Rockanje
1:13:25
35
Sjaak van Roon
Brielle
1:13:31
36
Niels van der Wel
Maasluis
1:13:34
37
Roan Doves
Schiedam
1:13:39
38
Dominic Hoogendijk
hoogvliet
1:13:53
39
Laurens van der Sluis
Groningen
1:15:23
40
RGR Team Jan
barendrecht
1:16:24
41
Vries Beker
Spijkenisse
1:16:38
42
Sander Serier
Poortugaal
1:16:41
43
Eddo Bakker
H I Ambacht
1:16:45
44
Friso Klok
Vierpolders
1:17:09
45
Marco Schoenmakers
Schiedam
1:17:25
46
Roy van der Valk
Rotterdam
1:17:46
47
Sjoerd Ham
Maasland
1:18:03
48
John Bob vd Veer
Brielle
1:18:39
49
Jaap Groen
Brielle
1:18:55
50
Dennis Verduyn
Oostvoorne
1:19:03
51
Hans Vermeer
Maasland
1:19:06
52
Patrick Maas
Hekelingen
1:19:21
53
Arnold Bos
Maasland
1:19:30
54
Erik van Dalen
Rotterdam
1:19:32
55
Roland Keijzer
Barendrecht
1:19:42
56
Paul van Gils
Brielle
1:20:00
57
Ed Stuut
Hellevoetsluis
1:20:06
58
Robin Klok
vierpolders
1:20:10
59
Jan van Scholl
Spijkenisse
1:20:23
60
Mark Alexander Verzendaal
1:20:25
61
Erik van der Valk
Rozenburg
1:21:03
62
Johan Snijder
Rockanje
1:21:56
63
Stijn Verburg
Hellevoetsluis
1:22:05
64
Sebastiaan Boerlage
Rhoon
1:22:29
65
Anthony de Winter
Brielle
1:22:30
66
Jeroen Duizendstra
Hellevoetsluis
1:22:42
67
Gert Jan Roest
1:22:52
68
Daan van Boven
Hellevoetsluis
1:23:42
69
Rene Verkade
Maassluis
1:24:13
70
Arie van der Kuil
Rotterdam
1:24:27
71
Frank Kuijper
Oss
1:24:33
72
Micha de Vries
Hellevoetsluis
1:24:52
73
Erik Saan
Hellevoetsluis
1:25:06
74
Dennis Hofman
H I Ambacht
1:25:48
75
Elwin Lommers
Zwijndrecht
1:25:51
76
Sander van der Ploeg
Barendrecht
1:27:06
77
Ron van Kints
Geervliet
1:27:50
78
Wouter Vijfwinkel
Hellevoetsluis
1:28:03
79
Maarten Wijnen
Rotterdam
1:28:15
80
Ed Sanders
Hellevoetsluis
1:28:33
81
Leon Korteland
Spijkenisse
1:28:51
82
Philip Huijts
Rotterdam
1:28:58
83
RGR Team Arno
Barendrecht
1:29:24
84
Yannick de Wit
Zoetermeer
1:30:00
85
Jaap van den Boogert
Barendrecht
1:31:28
86
Ruurd Tolman
Spijkenisse
1:31:38
87
Thomas Kaslander
Vierpolders
1:32:21
88
Wim Bakker
Hellevoetsluis
1:33:00
89
Jos Enthoven
Brielle
1:36:43
90
Dave Huisman
Hellevoetsluis
1:36:44
91
Martin Roozenburg
Oud Beyerland
1:37:12
92
Siebren van den Bosch
Vierpolders
1:37:55
93
Albert Ruijg
Rotterdam
1:38:07
94
Martijn Boerkamp
Delft
1:38:17
95
Nico Roest
Rockanje
1:38:25
96
Onno van der Elst
Brielle
1:40:17
97
Maurice Schaap
Hellevoetsluis
1:40:18
98
Vincent van Diggelen
Brielle
1:40:29
99
Bob Pieterson
Oostvoorne
1:41:20
100
Hans Volkers
Sliedrecht
1:41:53
101
Hans Maat
Rotterdam
1:41:54
102
Marco de Vriend
Brielle
1:42:49
103
Jaco Kleijburg
Rockanje
1:46:29
V 1/8, 1/8 TRIATLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nancy de Kok
Maasland
1:10:51
2
Berdine Bakker
Rotterdam
1:11:48
3
Sandra Vermeulen
Brielle
1:14:08
4
Tamara Kleijwegt
Maasland
1:14:25
5
Wendy Snel
Ridderkerk
1:18:39
6
Nienke Klok
Vierpolders
1:22:32
7
Gerdien Misbeek
Hoogvliet
1:22:38
8
Gerda van de Klundert
melissant
1:25:49
9
Joyce Bummelkamp
Vlaardingen
1:25:54
10
Brigitte Sukel
Oostvoorne
1:26:26
11
Kayung Cheng
Rotterdam
1:26:39
12
Karin van der Linden
Vierpolders
1:27:29
13
Claudia Rooimans
Brielle
1:28:30
14
Zarja Borst
Oostvoorne
1:28:35
15
Petra Sluijter
Maasland
1:29:28
16
Anita Kabbedijk
Zuidland
1:29:30
17
Anita van den Band
Oostvoorne
1:29:32
18
Bianca de Hoog
Brielle
1:30:23
19
Paula van Veen
Geervliet
1:32:39
20
Henneke de Vries
Delft
1:33:17
21
Davina voots van Wijk
Hoogvliet
1:38:44
22
Fabienne Tijssen
Vlaardingen
1:41:21
23
Anita Monchen
Oostvoorne
1:42:54
24
M vd Berg
Rockanje
1:46:15
25
Ghislaine Monchen
Oss
1:46:18
26
Nicole kleijburg - van Rij
Rockanje
1:46:30
27
Dees Macor
Oostvoorne
1:46:41
M1/16, 1/16 TRIATLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Strohmayer
Rozenburg
36:38
2
Luud Drewes
Rozenburg
42:24
3
Jeroen Struijk
Spijkenisse
42:35
4
Pim Groen
Brielle
44:33
5
Hayo van Reek
Brielle
45:15
6
Yannick Gjengstø
Zwartewaal
48:24
7
Lars de Zoete
Hellevoetsluis
48:40
8
Eduard van Soest
Hellevoetsluis
48:41
9
Aad Huurman
Rotterdam
49:42
10
Theo van de Klundert
Melissant
50:30
11
Marijn van den Engel
Brielle
51:14
12
Teun Winkel
Oostvoorne
51:57
13
Linde van den Bosch
Vierpolders
52:32
14
Rafaël van Erkel
Poortugaal
54:25
V1/16, 1/16 TRIATLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Farida Batenburg
Piershil
45:40
2
Caroline Kegge
Hellevoetsluis
45:49
3
Suzanne verduyn Schootemeijer
Oostvoorne
51:01
4
Tamara
Hellevoetsluis
55:58
5
Martine van Gangelen
Hellevoetsluis
57:02
6
Margo van Dijk
Barendrecht
1:03:20
Prachtig weer vandaag!
opmerkingen over de uitslag naar ironfriends@hotmail.nl
www.uitslagen.nl
20-06-2016 10:46