Uitslagenlijst Midzomerloop Goirle

Goirle - Zaterdag 18 juni 2016

BS1-M, BS1-500 M (20
Plts
Naam
Tijd
1
Jenthe Kluyt
De Bron
2:42
2
Imke Oude Nijhuis
De Regenboog
2:45
3
Noëlle Verschuren
De Regenboog
2:57
4
Bente van Groenendaal
't Schrijverke
3:17
5
Tara Schellekens
De Kameleon
3:31
6
Silke Moonen
De Kameleon
3:38
7
Feline de Werdt
Den Bongerd
3:41
8
Meike van Gorp
De Kameleon
3:48
9
Sanne Verstege
Prinsenbeek
3:57
10
Yara Nusmeier
De Bron
4:00
11
Anne de Leeuw
Den Bongerd
4:27
12
Jeske Hoevenaar
Den Bongerd
4:27
BS1-J, BS1-500 M (20
Plts
Naam
Tijd
1
Mathijs Lamers
Den Bongerd
2:34
2
Jibbe van Helvoirt
't Schrijverke
2:41
3
Thomas van Dijk
De Regenboog
2:53
4
Jop Ooms
De Bron
2:55
5
Matt Swaans
Den Bongerd
2:57
6
Kamil Leermakers
Den Bongerd
3:07
7
Simon Leermakers
Den Bongerd
3:08
8
Simon Saris
De Kleine Akkers
3:10
9
Teun van Alderen
't Schrijverke
3:15
10
Bing Maaijen
Den Bongerd
3:22
11
Tijm Verhoeven
De Regenboog
3:25
12
Tim Vermeer
De Kameleon
3:27
13
Sverre de Jongh
Den Bongerd
3:32
14
Ruud van Alderen
De Kameleon
3:41
15
Jules Benaart
Den Bongerd
3:42
16
Juul Moonen
De Kameleon
3:42
17
Sep Meijnen
Den Bongerd
3:47
18
Julian Wolters
't Schrijverke
4:02
19
Milan Meuwissen
Den Bongerd
4:06
BS2-M, BS2-1000 M (200
Plts
Naam
Tijd
1
Lotte Ooms
De Bron
4:58
2
Britt Mutsaers
Tilburg
5:00
3
Jade van Beijnen
De Kameleon
5:02
4
Dassah Vishnudatt
't Schrijverke
5:11
5
Eva Verhooijen
Den Bongerd
5:12
6
Amy Meuwissen
Den Bongerd
5:28
7
Isa van Werkhoven
Riel
5:39
8
Roos van Son
De Bron
5:49
9
Puck Pessers
Open Hof
6:10
10
Manouk Schellekens
De Kameleon
6:14
BS2-J, BS2-1000 M (200
Plts
Naam
Tijd
1
Jorrit Kluyt
De Bron
4:24
2
Jelle Brands
De Regenboog
4:26
3
Valencio Horvers
't Schrijverke
4:33
4
Sten Fouchier
De Bron
4:39
5
Sem Verhoeven
't Schrijverke
4:43
6
Nando den Ouden
De Regenboog
4:45
7
Ties van Helvoirt
't Schrijverke
4:50
8
Kasper van Beckhoven
Den Bongerd
5:02
9
Matthijs Verbraak
Den Bongerd
5:05
10
Finn van der Velden
De Regenboog
5:08
11
Niels Kunnen
Open Hof
5:22
12
Teun van Gerven
Den Bongerd
5:28
13
Florian de Werdt
Den Bongerd
5:28
14
Cas van Werkhoven
De Vonder
5:31
BS3-M, BS3-1000 M (200
Plts
Naam
Tijd
1
Lente Spaan
't Schrijverke
4:25
2
Sylke Reuser
De Regenboog
4:30
3
Ileen Oude Nijhuis
De Regenboog
4:30
4
Tess Thomas
Den Bongerd
4:30
5
Meike van der Velden
De Regenboog
4:46
6
Froukje Buur
De Bron
4:52
7
Djoy Korsmit
De Bron
4:54
8
Jolijn van der Weerden
De Bron
4:56
9
Luce van Ooijen
Den Bongerd
4:57
10
Maysa el Bouazati
Open Hof
5:16
11
Sanne van Alderen
't Schrijverke
5:20
12
Jamie Pessers
Open Hof
5:28
13
Carise Verbraak
Den Bongerd
5:30
14
Leen Said
De Bron
7:51
BS3-J, BS3-1000 M (200
Plts
Naam
Tijd
1
Cas Fouchier
De Bron
3:51
2
Koen Fijnaut
't Schrijverke
3:54
3
Nick van Dun
Den Bongerd
3:59
4
Joris Kunnen
Open Hof
4:04
5
Joep Strooper
De Bron
4:09
6
Luuk van Raak
De Bron
4:11
7
Mik Strooper
De Bron
4:12
8
Jesper van Heeswijk
De Bron
4:12
9
Tieme Simon Artigas
De Regenboog
4:13
10
Jochem de Groot
't Schrijverke
4:15
11
Tom van Zunderd
De Bron
4:18
12
Jasper Brok
De Regenboog
4:22
13
Kurt Kruiver
De Bron
4:28
14
Tygo de Beer
De Regenboog
4:29
15
Mathijs Cruijssen
Den Bongerd
4:34
16
Milan van Groenendaal
't Schrijverke
4:34
17
Mart Breidenbach
De Regenboog
4:34
18
Freek van Raak
De Bron
4:35
19
Sil Beekmans
't Schrijverke
4:37
20
Coen van Dijk
De Regenboog
4:41
21
Jasper van Gerven
Den Bongerd
4:43
22
Finn van der Zanden
De Bron
4:46
23
Merlijn van de Sande
De Bron
4:46
24
Alex Uitenbroek
Den Bongerd
5:01
25
Max van Gorp
De Kameleon
5:06
26
Rayan el Bouazati
Open Hof
5:10
27
Jarno Schellekens
De Kameleon
5:17
28
Hashim Al_Areiby
De Kameleon
5:21
29
Manuel de Werdt
Den Bongerd
5:39
BS4-M, BS4-1000 M (200
Plts
Naam
Tijd
1
Milou Kluyt
De Bron
3:48
2
Jetske den Ouden
De Regenboog
4:31
3
Dana Robben
Den Bongerd
4:56
4
Rawan Al_Areiby
De Kameleon
5:04
BS4-J, BS4-1000 M (200
Plts
Naam
Tijd
1
Tim Meuwissen
De Bron
3:45
2
Tijmen Mutsaers
Tilburg
4:29
3
Jesse van der Velden
De Regenboog
5:03
BS5-M, BS5-1000 M (200
Plts
Naam
Tijd
1
Annick van Boxtel
De Regenboog
4:11
2
Breg Nijssen
De Bron
4:22
BS5-J, BS5-1000 M (200
Plts
Naam
Tijd
1
Luuk Strooper
De Bron
3:49
2
Rafi Bouamar
De Bron
3:54
3
Jaap Brands
't Schrijverke
3:59
4
Jaimy Kraus
Attila
4:07
5
Wouter Tra
De Regenboog
4:16
6
Jeroen van Beckhoven
Den Bongerd
4:28
7
Stein van Gerven
Den Bongerd
4:32
R5V, 5 KM RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lianne Ivens
ACW '66
22:18
22:12
2
Inge van den Boom
GVAC
22:33
22:30
3
Ria Weerts
Waalwijk
22:35
22:29
4
Linda van Elderen
Goirle
23:03
22:57
5
Judith Stevens
Chaam
23:11
23:02
6
Janneke van Raak
Goirle
25:45
25:41
7
Isa Simon Artigas
Goirle
25:45
25:42
8
Karlijn Poos
Goirle
25:47
25:39
9
Nicole van Noort
Hilvarenbeek
26:37
26:30
10
Els van Aalst
Tilburg
27:50
27:38
11
Fieke de Vries
Goirle
28:50
28:42
12
Janna Korswagen
Goirle
29:06
28:55
13
Lisa van Koot
Tilburg
29:52
29:43
14
Daphne Bertens
Helvoirt
30:22
30:06
15
Marjo Korswagen
Goirle
30:39
30:29
16
Margit Geppaard
Goirle
31:20
31:20
17
Naomi Doomen
Tilburg
31:53
31:41
18
Anne Houtepen
Tilburg
31:58
31:58
19
Karin Saris
Goirle
34:10
33:57
20
Defica Oomen
Baarle-Nassau
37:16
37:03
21
Toos Bosman
Poppel
37:16
37:03
22
Suzanne Oomen
Chaam
37:16
37:03
R5M, 5 KM RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maurits Knol
Tilburg
18:02
18:00
2
Zep Couwenberg
Attila
18:03
18:03
3
Gijs Brands
Attila
18:15
18:14
4
Toine van Beckhoven
Attila
18:26
18:24
5
Frank van der Voort
Tilburg
20:20
20:18
6
Jason Smits
ACW '66
22:08
22:01
7
Gijs de Kort
Breda
22:46
22:33
8
Sander Franken
Tilburg
24:44
24:41
9
Theo Schuurkes
Goirle
25:29
25:15
10
Ian de Juncker
Attila
28:50
28:43
11
Lars Schellekens
Goirle
28:50
28:43
12
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
39:07
39:05
13
Leon Aleman
Drimmelen
40:14
40:05
R10V, 10 KM RECREANTE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Judith Meuwissen
Tilburg Road Runners
48:27
48:12
2
Alida van Bijsterveldt
Goirle
50:57
50:51
3
Ilse Van de Zande
Goirle
52:58
52:48
4
Elke Schreurs
Goirle
53:13
53:03
5
Debora Bertens
Goirle
54:14
53:59
6
Bregje Smulders
Goirle
54:42
54:38
7
Tjitske Schaafstra
Loopgroep Goirle
56:02
55:52
8
Lisette Reijnen
Loopgroep Goirle
56:04
55:53
9
Janneke van den Hout
Goirle
57:24
57:10
10
Ingrid Verhoeven
Goirle
57:25
57:17
11
Lieke van Boxtel
Goirle
57:44
57:33
12
Marjo Klijn
Kaatsheuvel
59:16
59:02
13
Wilma van Gils
Loopgroep Goirle
1:00:01
59:53
14
Jannie Haverkamp
Tilburg
1:00:02
59:52
15
Ingrid Arts
Tilburg
1:00:37
1:00:23
16
Suzanne Kraus van Loon
Goirle
1:01:05
1:00:54
17
Angela van Hoesel
Riel
1:01:05
1:00:54
18
Annita van Pelt
Tilburg
1:02:34
1:02:30
19
Liza van Gemert
Esch
1:07:32
1:07:23
20
Janine Lodewijkx
Goirle
1:07:33
1:07:23
R10M, 10 KM RECREANTE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Adriaan van den Broek
Goirle
40:06
40:02
2
Bas Spijkers
Tilbug
40:27
40:20
3
Tim van der Velden
Tilburg
40:44
40:39
4
Roland van Iersel
Loopgroep Goirle
42:01
41:55
5
Bas Marijnen
Tilburg
42:39
42:31
6
Rudi Kuijpers
Dongen
42:58
42:51
7
Mart Schipperen
Riel
43:32
43:27
8
Martijn Lamers
Goirle
43:39
43:35
9
Frank Schuite
Riel
44:47
44:42
10
Frank van Groenendaal
Goirle
45:34
45:30
11
Ad Verhoeven
Ravels
46:25
46:20
12
Robin Wouters
Dongen
46:27
46:19
13
Claus van Teeffelen
Hilvarenbeek
46:57
46:50
14
Marcel van Bavel
Goirle
47:13
47:08
15
Ad Reijngoudt
Loopgroep Goirle
47:18
47:12
16
Rob van de Pas
Attila
47:52
47:49
17
Arie Huitkar
Goirle
48:08
48:02
18
Lambert Theunissen
Attila
48:12
48:04
19
Eric de Rooij
Goirle
48:24
48:11
20
Koen van de Louw
Loopgroep Goirle
48:46
48:40
21
Maarten Korz
's-Hertogenbosch
48:57
48:47
22
Mario Pelkmans
Riel
49:15
49:10
23
Sjef van Kleijnenbreugel
Goirle
50:00
50:00
24
Henk van Bijsterveldt
Goirle
50:57
50:50
25
Sjef Marijnen
Tilburg
51:06
50:55
26
Erik van der Weerden
Goirle
51:12
51:01
27
Roel Beekmans
Goirle
51:28
51:23
28
Henk van de Wouw
Goirle
52:05
51:55
29
Rob Dingemans
Achil '87
52:25
52:17
30
Dutour Geerling
Rijen
56:01
55:54
31
Ruud Verhalle
Goirle
58:18
58:08
32
Bas Versteden
Goirle
58:36
58:20
33
Paul Spaan
Attila
58:36
58:20
34
Pierre de Kok
Loopgroep Goirle
1:00:03
59:55
35
Rolf Leermakers
Tilburg
1:00:37
1:00:23
36
Frank Santegoets
Goirle
1:01:09
1:01:01
37
Maarten Liebregts
Tilburg
1:02:41
1:02:39
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Amy van den Broek
Sprint
37:37
37:36
2
Hilde Gilissen
Parcival
38:45
38:43
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jessica Joosten
ACW '66
39:07
39:06
2
Peggy van Lee
Tilburg Road Runners
43:57
43:54
3
Caroline Vromans
Spiridon
44:34
44:30
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
41:29
41:26
2
Ciska Hensen
DAK
41:39
41:37
3
Marie-Louise Smagge
Attila
42:42
42:38
4
Loes Vingerhoets
Achil '87
43:01
42:58
5
Nicole Sweens
Tilburg Road Runners
44:03
44:00
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
31:51
31:50
2
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
32:52
32:52
3
Paul Visser
Tilburg Road Runners
33:00
33:00
4
Pieter Cappon
Loopvereniging TOF
35:20
35:19
5
Bram van Rijswijk
Bladel
36:01
36:00
6
Marc van Vliet
Tilburg Road Runners
38:44
38:43
7
Robin Verhoeven
Achil '87
43:32
43:29
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
33:27
33:26
2
Thomas Nusmeier
Tilburg Road Runners
36:29
36:28
3
Robert-Jan Gras
Spiridon
36:46
36:43
4
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
37:06
37:05
5
Jan van Stigt
Altena Road Runners
38:02
38:01
6
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
38:06
38:04
7
Dick Bink
Spiridon
39:52
39:50
8
Arno Dingemans
Tilburg
40:34
40:29
9
Paul Schraven
Loopgroep Goirle
58:18
58:09
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
32:43
32:42
2
Corne van Oirschot
Tilburg Road Runners
34:51
34:50
3
Eduard Linnenbank
Attila
35:53
35:52
4
Ron de Vaan
DAK
37:05
37:03
5
Bart van Loon
Attila
38:41
38:40
6
Ruud Louer
Tilburg Road Runners
38:48
38:46
7
Harry Beekmans
DAK
39:59
39:58
8
Koen van Nieuwburg
DAK
40:10
40:09
9
Johan Verweij
Achil '87
40:33
40:31
10
Rene De Rooij
Attila
40:55
40:52
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wout Graafmans
Spiridon
38:25
38:23
2
Arie Verhoeven
Tilburg Road Runners
40:53
40:52
3
Jack v.d. Huygevoort
Achil '87
41:24
41:21
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerard Wouters
Spiridon
39:00
38:58
2
Henri Smits
Tilburg Road Runners
43:20
43:17
3
Sjef van Beerendonk
Tilburg Road Runners
44:24
44:20
4
Gerrit Heij
Attila
45:18
45:14
5
Chris Sprengers
ACW '66
45:55
45:49
6
Jan Vermeer
Spiridon
47:02
46:53
7
André Aarts
Scorpio
47:44
47:41
8
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
1:09:59
1:09:48
www.uitslagen.nl
24-06-2016 11:02