Uitslagenlijst Gaasperplasrun

Amsterdam Zuidoost - Zondag 12 juni 2016

MAN, 10 KM TRIM VOLW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Kallenberg
GAC Hilversum
33:41
33:40
2
Anton Costeris
Friesland
34:24
34:23
3
Ruud Weijer
Phanos
34:54
34:53
4
Thomas Merlijn
Loopgroep PK
34:57
34:56
5
Michael Woerden
De Veenlopers
35:17
35:16
6
Maarten Vermeij
Phanos
35:47
35:46
7
André Roukema
AV '23
36:02
36:01
8
Robert de Boer
AV Edam
36:02
36:02
9
Thomas Reddering
Amsterdam
36:47
36:46
10
Jan van den Bossche
TTW
36:55
36:53
11
Rens de Bok
Running Holland vereniging
36:56
36:55
12
Dennis Steeman
Phanos
37:02
37:01
13
Bob Kuiper
Amsterdam
37:22
37:19
14
Björn Vennema
AAC
37:28
37:26
15
Jarek Prabucki
Phanos
37:34
37:32
16
Jochem Loos
Leiden Atletiek
37:48
37:46
17
Jordy Schulz
Amsterdam
37:51
37:50
18
Hylke de Vries
AV '23
38:08
38:04
19
Martin Hoogervorst
Loopgroep PK
38:15
38:14
20
Michael Herle
Amstelveen
38:18
38:13
21
Michiel Schinkel
Diemen
38:36
38:34
22
Gerben Broens
AAC
38:37
38:35
23
Piet de Reuver
AAC
38:43
38:40
24
Ramon Siljade
Phanos
38:45
38:36
25
Erik Maddox
AV '23
38:48
38:43
26
Benoit Petrarque
Amsterdam
38:55
38:51
27
Lourens Kalverdijk
Hylas
38:57
38:56
28
Rene van Eden
Loopgroep Aart Stigter
38:58
38:56
29
Robert Boerhout
Amsterdam
39:04
39:01
30
Hoogma Jisk
Phanos
39:06
38:59
31
Jordy Siljade
Phanos
39:08
39:00
32
Piotr Janmaat
Phanos
39:10
39:06
33
Bas den Boer
Leiden Atletiek
39:16
39:14
34
Maarten Veldhuijzen van Zanten
Haarlem
39:25
39:22
35
Emile Kuijvenhoven
AV '23
39:33
39:30
36
Smit Oscar
avVN
39:37
39:34
37
Simon Kroon
AV Edam
39:39
39:34
38
Stephan Versteeg
Amsterdam
39:46
39:30
39
Edwin de Wit
AV Edam
39:54
39:48
40
Jan Koopmans
AV '23
39:54
39:50
41
Jean-luc Grogniet
Castricum
39:56
39:50
42
Bas Winkel
Amsterdam Zuidoost
40:20
40:17
43
Sven Kuipers
Running Holland vereniging
40:22
40:21
44
Rene Duijvekam
AV '23
40:26
40:19
45
Patrick van der Westen
Running Holland
40:32
40:28
46
Roland van der Put
AV '23
40:44
40:41
47
Rudi Hoffman
avVN
40:54
40:51
48
Caspar Hautvast
Amsterdam
40:57
40:43
49
Marcel Frankvort
Hoorn Nh
41:01
40:58
50
Jap Jongedijk
Amsterdam
41:02
41:00
51
Helmerik Blokland
Abcoude
41:04
40:43
52
Bas Arts
Amsterdam
41:25
41:24
53
Matty van Ewijk
Amsterdam
41:29
41:27
54
Jaap Vermaar
Amsterdam
41:29
41:20
55
Vincent Holleman
Haag Atletiek
41:36
41:31
56
Bart van Dooijeweert
Amsterdam
41:55
41:26
57
Jeroen Kooij
Amsterdam
41:56
41:30
58
Bas Wind
Amsterdam
41:58
41:55
59
Martin Geerders
Atos
42:02
42:00
60
David Rutgers
Bemmel
42:06
41:48
61
Corwin Exalto
Phanos
42:07
41:59
62
Ruud Kouijzer
avVN
42:09
41:49
63
Pierpaolo Cicala
Almere
42:18
42:01
64
Hans Versteeg
Friesland
42:28
42:12
65
Lennert Salomé
Amsterdam
42:39
42:36
66
Siemen van der Werff
Amsterdam
42:43
42:29
67
Peter-Paul Langerak
Atos
42:44
42:39
68
Stefan Wisselink
Diemen
42:45
42:40
69
Konijn Gert
Atos
42:46
42:33
70
Per Vermaas
Hardloop Club Amsterdamse Bos
42:46
42:33
71
Sjors Bakker
Amsterdam
42:49
42:44
72
Sunny Schippers
Amsterdam
42:49
42:44
73
Juliusz Sompolski
Amsterdam
42:53
42:49
74
Thomas Schuurman
Diemen
42:54
42:48
75
Jasper ter Stroot
AV '23
43:02
42:49
76
Martijn Veltenaar
Atos
43:07
43:05
77
Max Bisschop
Amstelveen
43:08
43:00
78
Stefan van der Post
Voorhout
43:09
42:41
79
Ruben Hiddink
Amsterdam Zuidoost
43:09
42:33
80
Alan Binken
Amsterdam
43:10
42:55
81
Joris van der Wyck
Amsterdam
43:10
42:48
82
Chris Wesseling
Amsterdam
43:15
42:47
83
Erik de Lange
Amsterdam
43:17
43:05
84
Joris Meens
Amsterdam
43:29
43:20
85
Jeffrey Wiersma
Amsterdam Zuidoost
43:35
42:54
86
Scott Strang
Amsterdam
43:36
43:25
87
Jasper Smidt
Atos
43:38
43:31
88
Frans van Vliet
Amsterdam
43:39
43:30
89
Peter Versteegen
Amsterdam Zuidoost
43:40
43:34
90
Thijmen Mellink
Amsterdam
43:45
43:41
91
Menno Roeland
Diemen
43:48
43:35
92
Mark Vogel
Arnhem
43:49
43:37
93
Christiaan Moenis
Marken
44:13
44:09
94
Michiel Bakker
Amsterdam
44:27
44:14
95
Michel Raaijmakers
Dordrecht
44:28
44:23
96
Peter Zwart
Atos
44:32
44:20
97
Paul Groothedde
Haarlem
44:33
44:27
98
Nico Wessel Wessel
Heerhugowaard
44:41
44:35
99
Ingmar Bebelaar
Julianadorp
44:45
44:18
100
Aart Mookhoek
Phanos
44:46
44:41
101
Patrick Hendriks
Amsterdam
44:47
44:03
102
David Stubbings
Amsterdam
44:48
44:24
103
Mark Gibson
Amsterdam
44:57
44:27
104
Paul van Harmelen
Feniks
45:03
45:01
105
Kerkhof van Edwin
Amsterdam Zuidoost
45:04
44:25
106
Arjan Benit
Amsterdam
45:05
44:26
107
Nils Telman
Amsterdam
45:07
44:55
108
Pieter van Stempvoort
Running Holland
45:10
44:48
109
Martijn Mengerink
Loopgroep Hoorn
45:16
45:07
110
Franc van Erck
Running Holland vereniging
45:19
45:17
111
Rob van Maris
Utrecht
45:27
45:14
112
Bram van Melle
Amsterdam
45:31
45:13
113
Eric Langbroek
Badhoevedorp
45:38
45:26
114
Arjan Nouwen
Phanos
45:38
45:15
115
Flapper Daan
Amsterdam
45:40
45:04
116
Johan Zeilstra
Amsterdam
45:45
45:08
117
Wouter van Steenbergen
Amsterdam
45:48
45:29
118
Matt Linssen
Amsterdam Zuidoost
45:49
45:19
119
Hans Burger
Tuitjenhorn
45:53
45:46
120
Max Valenkamp
Amsterdam
45:59
45:09
121
Dirk Eidhof
Utrecht
46:02
45:31
122
Bas Pfister
Amsterdam
46:06
45:39
123
Jeroen van der Cammen
Rijswijk Zh
46:07
45:59
124
Maarten Beekman
Amsterdam
46:08
45:30
125
Paul Mudde
Amsterdam
46:09
45:55
126
Reven Passial
Amsterdam Zuidoost
46:09
45:57
127
Do Beckers
Amsterdam
46:16
45:58
128
Bas Selhorst
Purmerend
46:27
45:51
129
Tin Po Tang
Amsterdam
46:30
45:51
130
Arjan Marechal
Assendelft
46:40
46:13
131
Ed Teunissen
Amsterdam
46:42
46:41
132
Remco Mokveld
Amsterdam
46:54
46:49
133
Ricardo Scholten
GAC Hilversum
46:55
46:47
134
Ivan Versteeg
Wolvega
46:56
46:40
135
Clement Jager
Amstelveen
47:01
46:34
136
Marc Bakker
Amsterdam
47:01
46:38
137
Daniël Reijerkerk
Amsterdam
47:09
46:45
138
Cyriel van Taanom
Amsterdam
47:09
47:01
139
Maurice Jong
Running Holland
47:12
46:42
140
Ruben Reehuis
Amsterdam
47:15
46:55
141
Igor Janzen
Amsterdam
47:25
47:01
142
Marcel Heijmans
Diemen
47:32
47:22
143
Gerard Blees
avVN
47:42
47:30
144
Maarten Janssen
Amsterdam
47:44
47:39
145
Juson Lopulalan
Diemen
47:45
47:14
146
Theo Wubs
Amsterdam
47:58
47:34
147
Uzoma Okonwo
Feniks
48:07
48:06
148
Marc van der Jagt
Ursem
48:07
48:01
149
Pascal Terborg
Amsterdam Zuidoost
48:09
47:48
150
Arnoud Botman
Amsterdam
48:20
47:53
151
Ambro Visser
Phanos
48:22
48:14
152
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
48:22
48:13
153
Radboud Sutorius
AV '23
48:23
47:53
154
Joris Kuin
Amsterdam
48:23
48:18
155
Daan Boekhoorn
Weesp
48:25
48:16
156
Wouter Annijas
Amsterdam
48:30
48:10
157
Arie Post
Amsterdam
48:32
48:21
158
Frans Woerden
De Veenlopers
48:33
48:20
159
Anton van Vulpen
Amstelveen
48:38
48:15
160
Nicholas C Pringle
Amsterdam
48:47
48:35
161
Jason Hamilton
Amsterdam
49:01
48:33
162
Joost Oortwijn
49:05
48:45
163
Bas Gerards
Amsterdam
49:07
48:49
164
Robin Kuipers
Badhoevedorp
49:19
48:40
165
Thijs Luijf
Amsterdam
49:19
48:29
166
Hein Berns
Assendelft
49:23
49:06
167
Rogier Bohte
Amsterdam
49:31
49:16
168
Kessel van Hans
Abcoude
49:32
48:46
169
Barry Kroes
Amsterdam
49:34
49:01
170
Arie Muijlwijk
Amsterdam
49:36
49:18
171
Aert van Angeren
Abcoude
49:42
49:25
172
Elands Maarten
Amsterdam
49:47
49:18
173
Ernst Grothe
AV '23
49:47
49:32
174
Vincent Wiering
AV '23
49:48
49:39
175
Floris Ouwerkerk
Amsterdam
49:49
49:01
176
Guido Pronk
Amsterdam
49:51
49:31
177
Niels de Bruijn
Alkmaar
50:02
49:31
178
Rob de Rond
Amsterdam Zuidoost
50:08
49:53
179
Roel Rutgers
Amsterdam
50:14
50:04
180
Thijs Jung
Amsterdam
50:17
49:27
181
Timo van Hooijdonk
Amsterdam
50:18
49:33
182
Aart Jan van Duren
Amsterdam
50:23
50:02
183
Ronald Groot
Amsterdam
50:29
50:13
184
Thomas Frietema
Amsterdam
50:37
50:09
185
Theo Ruppert-Groenier
Hoorn Nh
51:09
51:02
186
Matti Groot
Amsterdam
51:20
50:59
187
Teun Nijst
Duivendrecht
51:20
50:49
188
Wouter Reeskamp
Amsterdam
51:26
50:51
189
Joost Rebel
Amsterdam Zuidoost
51:27
50:33
190
Roland Marges
Baarn
51:40
51:23
191
Friso Rengers
Amsterdam
51:47
51:19
192
Louis van der Linden
TTW
51:57
51:42
193
Sergio Dankerlui
Amsterdam Zuidoost
51:58
51:45
194
Marc van Driest
Amsterdam
52:02
51:51
195
Harm Bandstra
Hilversum
52:04
51:26
196
Dhemie Haryanto
's-Gravenhage
52:24
52:09
197
Sebastiaan Pszczolka
Amsterdam
52:27
51:51
198
Hans Wertheim
Amsterdam
52:34
52:17
199
Lesley Pengel
Amsterdam
52:35
52:17
200
Bart de Ree
Diemen
52:40
52:19
201
Barry Oudejans
Wormer
52:52
52:12
202
Knegt Jouri
Amsterdam
52:55
52:35
203
Henk Heinneman
Duivendrecht
53:04
52:26
204
Wladimir Cossiga
Amsterdam
53:07
52:24
205
Herman Huitema
Amsterdam Zuidoost
53:09
52:52
206
Carlo Bostdorp
Heemskerk
53:17
52:53
207
Perlitho Beaumont
Amsterdam Zuidoost
53:20
52:57
208
Gilbert Kowsoleea
Amsterdam Zuidoost
53:21
53:00
209
David Pruijt
Amsterdam
53:28
53:02
210
Ovidiu C. Curcan
Amsterdam
53:38
52:51
211
Laurens Eekman
Amsterdam Zuidoost
53:42
52:44
212
Michiel Koorn
avVN
53:42
53:32
213
Jimmy Thurnim
Assendelft
53:42
53:19
214
Erik Heg
Amsterdam Zuidoost
53:43
53:22
215
Henk de Kievit
ZOEV
53:44
53:31
216
Martin van Langen
Diemen
53:46
53:17
217
Rik Laumen
Amsterdam
53:54
53:34
218
Frederik Kunst
Amsterdam
54:00
53:25
219
Maarten Monchen
Haarlem
54:09
53:45
220
Marc Egberink
Amsterdam
54:15
53:32
221
Rafael Martinez Valera
Amsterdam
54:20
53:32
222
Jeroen Bekker
Amstelveen
54:22
53:44
223
Jan Kooy
Running Holland vereniging
54:30
53:45
224
Marcel Douma
Abcoude
54:35
54:16
225
Kenneth Brammerloo
Amsterdam Zuidoost
54:43
54:17
226
Marcel van Kessel
Nieuw-Vennep
54:51
54:07
227
Thomas Lenden
Amsterdam
55:14
54:43
228
Iwan Daniels
AAC
55:26
55:13
229
Hildo Herfst
Amsterdam
55:29
54:49
230
Jeroen Verhoeven
Diemen
55:36
54:55
231
Thomas Hopstaken
Amsterdam Zuidoost
55:37
55:28
232
Guido Tierolf
Wormer
55:39
54:59
233
Marcel Mous
Duivendrecht
55:40
55:19
234
Ed Smit
Diemen
55:41
55:20
235
Cor Haleber
TTW
55:43
55:27
236
Jeroen van Walsem
Diemen
55:44
55:03
237
Mihaly Asztalos
Amsterdam Zuidoost
55:51
55:11
238
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
56:16
55:20
239
Earl Hiwat
Amsterdam
56:17
55:25
240
Stefan Awad
Amsterdam Zuidoost
56:23
55:47
241
Edwin Peters
Oude Meer
56:31
56:15
242
Thieu Engels
Amsterdam
56:38
56:18
243
Anthony Goubard
Amsterdam Zuidoost
56:43
55:56
244
Riccardo Meloni
Amsterdam Zuidoost
56:53
56:32
245
Marco Alban
Amsterdam
56:58
56:47
246
Robert Kapteijn
Amersfoort
57:01
56:36
247
Patrick van Geel
Lelystad
57:30
56:43
248
Gerrit Arp
Amsterdam
57:30
56:43
249
Siméon Lahaije
Amsterdam
57:40
57:16
250
Henk Koops
Phanos
57:43
57:08
251
David Chislett
Amsterdam
57:47
57:28
252
Arjan de Haart
Diemen
57:48
57:25
253
Daniel Sullivan
Amsterdam
57:49
56:59
254
Arnold Martowidjojo
Amsterdam Zuidoost
57:54
57:24
255
Kenneth Chung
Diemen
58:01
57:32
256
Raymond Emmelot
Landsmeer
58:06
57:23
257
Jan-marten Bosma
Amsterdam
58:08
57:15
258
Koen de Langen
Feniks
58:24
58:14
259
Jack Jonathans
Amsterdam Zuidoost
58:26
57:39
260
Emile Samsoe
Amsterdam
58:26
58:11
261
Rob Klok
Weesp
58:26
58:23
262
Rian de Wit
Amsterdam
58:28
57:48
263
Mark van Berkum
Diemen
58:46
58:25
264
Roel Geerts
Ulft
58:48
58:13
265
Keultjes Bas
AV '23
58:50
58:01
266
Pim de Korte
Utrecht
58:58
58:07
267
Paul Berghout
Purmerend
59:11
58:23
268
Anton de Boer
TTW
59:20
59:04
269
Peter Deumers
Abcoude
59:21
58:29
270
Robert van Hooff
Amsterdam
59:28
58:55
271
Wim Keijsers
Amsterdam
59:29
58:43
272
Rik van der Horst
Voorhout
59:34
59:01
273
Udo Goedhart
Almere
59:42
58:50
274
Pieter Smit
Amsterdam Zuidoost
59:48
59:03
275
Peter van der Noord
Amsterdam
59:58
59:31
276
Walther Haaswijk
Amsterdam Zuidoost
1:00:03
59:48
277
Rony Lintjens
TTW
1:00:12
59:57
278
Roland Muller
1:00:19
59:30
279
Piet van der Vaart
Duivendrecht
1:00:22
59:33
280
Piet Moes
Amsterdam Zuidoost
1:00:22
59:37
281
Kees van Lieshout
Dutch Runners
1:00:23
1:00:04
282
Kevin Riviere
Ulft
1:00:27
59:49
283
Luuk Ebben
Gendringen
1:00:27
59:50
284
Mark Gannelts
Velserbroek
1:00:33
59:56
285
Joris Smeets
Amsterdam
1:00:40
59:56
286
Lesley Breidel
Amsterdam Zuidoost
1:00:53
1:00:30
287
Bram Eidhof
Utrecht
1:00:58
1:00:27
288
Dirk Bakker
Hylas
1:01:14
1:00:36
289
Andre Wierenga
Huizen
1:01:19
1:01:09
290
Olaf Sopakuwa
Waddinxveen
1:01:30
1:00:37
291
Luuk Bakker
Utrecht
1:01:31
1:00:55
292
Chris Calmeijer Meijburg
Amsterdam
1:01:39
1:01:04
293
Hans van der Weg
Wijk aan Zee
1:01:41
1:00:40
294
Alfons Knijn
Amsterdam
1:02:01
1:01:24
295
Pascal Haakmat
Amsterdam
1:02:30
1:02:00
296
Ruud van den Busken
Amsterdam
1:03:56
1:03:24
297
Pieter Poorter
Amsterdam Zuidoost
1:04:51
1:04:43
298
Marlon Hooplot
Amsterdam
1:05:30
1:04:46
299
Alexander Schutte
Amsterdam
1:09:19
1:08:50
300
Johan van Wieringen
Amsterdam
1:09:34
1:08:36
301
Piërre Potjes
Oterleek
1:10:27
1:09:36
302
Ed Stoop
Zwanenburg
1:10:27
1:09:36
303
Patrick Blokland
Amsterdam
1:10:53
1:10:29
304
Raoul Wirtz
Amsterdam
1:11:11
1:10:13
305
Paul Kerssens
Haarlem
1:11:28
1:10:33
306
Anthony de Waal
Amsterdam Zuidoost
1:12:10
1:11:19
VROUW, 10 KM TRIM VOLW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Schooneman
Phanos
40:22
40:20
2
Heather Bray
Amsterdam
40:52
40:33
3
Charlotte Dijkstra
Amsterdam
41:28
41:24
4
Marleen Haakma
Atos
41:44
41:38
5
Ghyta Denz
AV '23
41:54
41:52
6
Margriet Nijnens
AV '23
42:07
42:01
7
Susanne Balm
Amsterdam
42:32
42:28
8
Rosalie Teeuwen
Atos
43:28
43:23
9
Lydia Korrel
Loopgroep Aart Stigter
43:40
43:29
10
Roos Buitenhuis
Atos
44:09
43:58
11
Annemiek Saalmink
Loopgroep Rosmalen
44:14
44:08
12
Monique Raaijmakers
Loopgroep Aart Stigter
44:28
44:23
13
Cindy Teeven
AV '23
44:43
44:34
14
Ellen Leyds
Amsterdam
45:03
44:23
15
Maartje Bos
Feniks
45:13
45:09
16
Yvonne Hoogzaad
Phanos
45:29
45:22
17
Sanne Bakker
Amsterdam
45:35
45:24
18
Birgit van Lieshout
Amsterdam
45:51
45:26
19
Marlijn Griesheimer
Amsterdam
46:04
45:50
20
Chantal Dijkers
Diemen
46:30
46:27
21
Lily Overgoor
GAC Hilversum
46:56
46:47
22
Tynke Duipmans
Amsterdam
47:08
46:43
23
Rinske van Schooneveld
Amsterdam
47:11
46:59
24
Chinedu Okafov
47:30
47:29
25
Angelique Kroon
AV Edam
47:43
47:36
26
Lineesa Groen
Amsterdam
47:54
47:18
27
Lisette Kuijper
Amsterdam
48:02
47:44
28
Annemieke Swaanenvelt
Amstelveen
48:28
48:11
29
Amy Roeland
Diemen
49:04
48:51
30
Eline Tap
Mijdrecht
49:14
48:43
31
Sheila Schenkel
Amsterdam
49:18
48:41
32
Annet Kleiboer
Amsterdam
49:34
49:01
33
Liza de Vos
Amsterdam
49:36
49:25
34
Janneke Ferwerda
Amsterdam
49:42
49:30
35
Ellen van Warmerdam
AAC
49:44
49:31
36
Minou Moenis
Amsterdam
49:52
49:47
37
Klaartje van der Graaf
AV '23
50:04
49:57
38
Loes Bomans
Amsterdam
50:13
49:59
39
Carolien de Rooij
Amstelveen
50:18
49:50
40
Sarah Fisher
Amsterdam
50:50
50:07
41
Noraly van der Meulen
Amsterdam
50:53
50:10
42
Marjolein Vermeij
Amsterdam
51:02
50:58
43
Priscilla Bouthoorn
Koog aan de Zaan
51:12
50:31
44
Jantiena Dijkstra
Lelystad
51:46
51:04
45
Cally de Baan
Muiden
52:10
51:16
46
Juul Cox
Rotterdam
52:14
51:35
47
Kiki Moes
Amsterdam Zuidoost
52:40
51:56
48
Marjon Huibers
Amsterdam
52:45
52:30
49
Marielle Marelis
Amsterdam
52:58
52:34
50
Eveline Hamers
Amsterdam
53:07
52:24
51
Sanne Stoeltie
Amsterdam
53:08
52:50
52
Elize van den Berg
Hilversum
53:13
52:56
53
Gwendolijn Meuwese
Hilversum
53:30
53:13
54
Nynke Noordmans
Amsterdam
53:43
53:15
55
Elisabeth Bootsma
Amsterdam
54:01
53:57
56
Natasja Jelsma
Dutch Runners
54:11
53:24
57
Karin Kooper
Assendelft
54:11
53:17
58
Vanessa Inggs
Amsterdam
54:22
53:48
59
Henriet Hensen
Amsterdam
54:23
54:10
60
Anneleen van der Kolk
Amsterdam
54:28
53:47
61
Saskia Hartman
Bussum
54:44
54:18
62
Caroline Huszti
Amsterdam
54:49
54:24
63
Caroline Goedhart
Amsterdam
54:51
54:19
64
Rosa Bos
Diemen
55:21
54:54
65
Sabine Huitenga
Amsterdam
55:25
55:12
66
Charlotte Jansen
Weesp
55:30
54:56
67
Elleke Brul
Amsterdam
55:39
55:00
68
Euredice Terborg-Wijnaldum
Amsterdam Zuidoost
55:40
55:19
69
Magda Kesteloo
TTW
55:43
55:27
70
Bianca Westhoff
Amsterdam
56:01
55:29
71
Monique Admiraal
AV '23
56:14
55:53
72
Francisca Peters
Oude Meer
56:22
56:05
73
Selina van Panhuys
Amsterdam
56:24
55:42
74
Lydia Bachanova
Diemen
56:30
56:02
75
Anneke van Hekken
Amsterdam
56:32
55:46
76
Anda Bardeanu
Amsterdam
56:35
55:49
77
Barbara Jonkvorst
Weesp
56:46
56:44
78
Vera Ribbens
Amsterdam
56:57
56:11
79
Gielen Irene
Amsterdam Zuidoost
56:59
56:12
80
Marijke Denz
AV '23
57:00
56:58
81
Angela Bell
Amsterdam
57:11
56:37
82
Eefje Brul
OSS-VOLO
57:12
56:33
83
Fong-Ping Chu
Amsterdam
57:22
56:52
84
Rosamarijn Nguyen
Amsterdam Zuidoost
57:22
57:18
85
Bianca Menheere
Amsterdam
57:22
56:49
86
Kerry Finlayson
Amsterdam Zuidoost
57:29
57:03
87
Petra van Kranenburg
Zaandam
57:31
56:38
88
Charlotte de Backker
Amsterdam
57:39
57:26
89
Magdalena Matuszewska
Hillegom
57:40
57:17
90
Karin Aarsman
AV '23
57:53
57:44
91
Lisanne van Kessel
Haarlem
57:56
57:13
92
Barbara Verhallen
Amsterdam
58:03
57:21
93
Charlotte Geertsema
Amsterdam
58:10
57:29
94
Manou Trienekens
Amsterdam
58:11
57:51
95
Joyce Gerritsen
Feniks
58:13
57:42
96
Monique Mulder
Almere
58:13
57:41
97
Jackie Johnson
Amsterdam
58:15
57:27
98
Anna Dlabacova
Amsterdam Zuidoost
58:18
57:42
99
Wendy Hogervorst
Mijdrecht
58:21
57:35
100
Milica Antic
Amsterdam
58:29
57:37
101
Chantal Selhorst
Amsterdam
58:46
57:56
102
Lisette Tuijn
Amsterdam
58:52
58:06
103
Marjolijn van Nes
Amsterdam
58:53
58:15
104
Annette de Groot
Amsterdam
58:59
58:08
105
Yvonne Carstens
Amsterdam
59:03
58:27
106
Wilma Scheepens
Amsterdam Zuidoost
59:04
58:50
107
Floor Van Gulik
Amsterdam Zuidoost
59:05
58:17
108
Maaike Verbree
Amstelveen
59:08
58:54
109
Kenza Ghazaoui Didi
Amsterdam
59:13
58:31
110
Karin van der Wansem
Amsterdam Zuidoost
59:30
58:42
111
Marieke Jonker
Amsterdam
59:30
59:04
112
Hannah Hoeben
Amsterdam
59:51
58:57
113
Roselie Kommers
Amsterdam
59:51
58:58
114
Anke Hendriks
Amsterdam
59:55
59:11
115
Sigrid Verhoek
Diemen
59:59
59:29
116
Rinke Oostra
Amsterdam
1:00:02
59:21
117
Isobel Rutten
Amsterdam
1:00:08
59:40
118
Zamani Melcherts-van Elburg
Amsterdam
1:00:20
59:37
119
Andrea Dingemans
Amsterdam
1:00:23
59:45
120
Tamara Sequeiros
Amsterdam
1:00:24
59:34
121
Maura Stalpers
Weesp
1:00:46
59:51
122
Lilly Reis
Amsterdam
1:01:04
1:00:29
123
Loes Noom
's-Gravenhage
1:01:14
1:00:36
124
Marit Wiersma
Amsterdam
1:01:31
1:00:55
125
Leonie Kerssens
Heemstede
1:01:35
1:00:41
126
Suzan Wessels
Amsterdam
1:01:40
1:01:08
127
Monique Berlee
Amsterdam
1:01:42
1:01:10
128
Marlou Jannink
Amsterdam
1:01:42
1:00:53
129
Danielle Hofman
Weesp
1:01:54
1:01:04
130
Leslie Kramer
Amsterdam
1:01:58
1:01:01
131
Marga Jongsma
Diemen
1:02:09
1:01:15
132
Lisette van Scharrenburg
Amsterdam
1:02:14
1:01:30
133
Emma Perea
Amsterdam
1:02:25
1:02:23
134
Leonieke Mevius
AV '23
1:02:33
1:01:50
135
Buren Trudy
AV '23
1:02:54
1:02:06
136
Anneke Krikhaar
AV '23
1:02:54
1:02:10
137
Elma Meester
AV '23
1:03:42
1:03:25
138
Rubia Bisschop
Utrecht
1:04:26
1:03:52
139
Alexandra Fallows
Amsterdam
1:04:42
1:04:08
140
Martine Guldemond
Feniks
1:04:45
1:04:15
141
Peggy Strijk
Amsterdam Zuidoost
1:04:56
1:04:34
142
Soe-En Boschman
Amsterdam Zuidoost
1:05:01
1:04:38
143
Ruhi te Bokkel
AV '23
1:05:06
1:04:22
144
Bonnie de Boer
Amsterdam
1:05:08
1:04:34
145
Irma Vonk
Diemen
1:05:45
1:05:13
146
Willeke van den Berg
Amstelveen
1:06:09
1:05:47
147
Danielle Raalte
Amsterdam
1:06:42
1:05:56
148
Isa Graca
Amsterdam
1:06:42
1:05:56
149
Christine van ´t Wout
Amsterdam
1:06:46
1:05:57
150
Elise Keijzer
Amsterdam
1:07:47
1:07:10
151
Jacqueline Jansen
Amsterdam
1:07:52
1:07:13
152
Angela Könst
Amstelveen
1:08:14
1:07:44
153
Olga Appelman
Amsterdam Zuidoost
1:08:47
1:08:11
154
Rosina Clemens
Diemen
1:08:50
1:08:20
155
Bianca Bol-hamstra
Diemen
1:08:52
1:08:45
156
Liz Stoop
Zwanenburg
1:10:11
1:09:20
157
Mandy Faber
Haarlem
1:10:12
1:09:25
158
Frédérique Vermeij
Nieuw-Vennep
1:11:11
1:10:13
159
P s Cheng
Amsterdam
1:11:59
1:11:04
160
Eva de Waal
Woerden
1:12:10
1:11:19
161
Aria Kortlever
Diemen
1:12:12
1:11:16
162
Marieke van Mansom
Diemen
1:12:12
1:11:16
163
Annelies Hartman
Delft
1:12:33
1:11:55
164
Alemeh Naimi
Amsterdam Zuidoost
1:14:42
1:14:10
165
Susana Coppo
Amsterdam Zuidoost
1:15:24
1:14:44
166
Wandana Biekram
Amsterdam
1:15:49
1:15:03
167
Ileana Fernandez Mendoza
Amstelveen
1:16:05
1:15:54
168
Shirley Keijner
Almere
1:16:21
1:15:26
MAN, 5 KM TRIM VOLW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anton Huijben
Amsterdam Zuidoost
18:33
18:32
2
Maikel Scholten
Weesp
21:42
21:29
3
Reindert Emmens
Phanos
22:11
22:06
4
Rik Hoekstra
Amsterdam
22:14
22:11
5
Devin Bray
Amsterdam
22:18
21:57
6
Julian Lieftink
Feniks
22:26
22:23
7
Vladislav Djanic
Amsterdam
23:10
22:49
8
Cliff Piets
Kombijsport
23:16
22:57
9
Roelof Jonkvorst
Weesp
23:31
23:29
10
Thijs-Jelle van Drogen
Amsterdam
23:32
23:07
11
Sander Tuinhof
De Kwakel
23:35
23:12
12
David van der Laan
Amsterdam
23:36
22:57
13
Sjors Engels
Utrecht
23:42
23:28
14
Gerrie Spits
Atos
23:42
23:24
15
Henk Hommel
Raamsdonksveer
24:32
24:06
16
Joost van Kampen
Amsterdam Zuidoost
25:29
24:52
17
Frank Quasi
Amsterdam
25:32
24:54
18
Diederick Stoel
Phanos
25:38
25:16
19
Noah Wentzel
Phanos
25:38
25:15
20
Joris Meurs
Diemen
25:40
25:21
21
Ramon Kwaak
Amsterdam
25:44
25:05
22
Dries Rana
Diemen
25:44
25:30
23
Martijn Lu
Ede Gld
26:12
26:03
24
Alex Bos
Almere
26:14
25:29
25
Ricardo Fyeet
Amsterdam Zuidoost
26:38
26:22
26
Iwan Lont
Amsterdam Zuidoost
27:02
26:28
27
Marcel Hoogsteder
Amsterdam
27:03
26:13
28
Vincent van den Esschert
Amsterdam Zuidoost
27:17
26:48
29
Ing. Michel Quasi
Amsterdam
27:18
26:41
30
Herman Hilverda
Amsterdam
27:19
26:42
31
David Hollanders
Amstelveen
27:28
26:15
32
Karim Quasi
Amsterdam
27:45
27:06
33
Ezra Vellinga
Amsterdam Zuidoost
27:49
27:02
34
Peter Stevens
Amsterdam Zuidoost
27:58
27:18
35
Frank Lind
Amsterdam Zuidoost
28:02
27:47
36
Mark van Bracht
Kortehemmen
28:08
27:12
37
Sander Daane
AV '23
28:13
27:45
38
Ischa Sachs
Amsterdam
28:32
27:51
39
Wiebe Antonisse
Amsterdam Zuidoost
28:51
28:02
40
Wibo Koole
Amsterdam
28:56
28:09
41
Gerben van den Hurk
Utrecht
29:01
28:10
42
Muhsen Quasi
Amsterdam
29:10
28:32
43
Richard Troff
Purmerend
29:35
29:10
44
Christophe Laurent
Amsterdam Zuidoost
29:58
29:47
45
Allan Karsters
Amsterdam
30:20
29:32
46
Bala Balasingham
South Croydon
30:34
30:24
47
Menno Hollander
's-Gravenhage
30:42
29:47
48
Arthur van Schaik
Feniks
30:54
30:21
49
Bastiaan Remkes
Goes
31:33
30:41
50
Glenn Alwart
Amsterdam
32:11
31:28
51
Ben de Ronde
Zaandam
32:41
32:11
52
Jacob Wild
Amsterdam Zuidoost
33:52
32:59
53
Olivier Lingbeek
Amsterdam
36:28
35:45
54
Amado Wassili
Amsterdam Zuidoost
36:39
36:39
55
Sylvester Osita Onyia
Amsterdam Zuidoost
37:43
37:42
56
Kluen Freek
KAV Holland
41:53
41:01
57
Bhaderpasad Day Gahebdin
Amsterdam Zuidoost
47:27
47:10
VROUW, 5 KM TRIM VOLW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Hakkert
Amsterdam
23:10
23:04
2
Nicole van Klink
Phoenix
23:24
23:09
3
Nelly Donkersloot
Raamsdonksveer
24:32
24:06
4
Esther Ruigrok
De Spartaan
25:19
24:39
5
Roos Kooiker
Amsterdam
25:39
25:14
6
Karlijn Stalenhoef
Amsterdam
25:56
25:22
7
Myra Bonatz
Amsterdam Zuidoost
26:38
26:22
8
Caroline van den Ende
Amsterdam
26:44
26:17
9
Yvonne Wagner
Amsterdam
26:51
26:38
10
Frederique Schreuder
Amsterdam
26:54
26:19
11
Roos Verkade
Amstelveen
27:44
27:10
12
Annemarie Epe
Amsterdam
27:52
27:42
13
C E Gray
Amsterdam
28:06
27:23
14
Djoeke Bekkema
Amsterdam
28:13
27:57
15
Dieuwertje Tromp
Amsterdam
28:28
28:12
16
Willemijn Ruberg
Amsterdam
28:35
28:28
17
Aletta Hendriks
Amsterdam Zuidoost
28:53
28:04
18
Moniek de Witte
Amsterdam
28:57
28:02
19
Ligaya Kooiker
Amsterdam
29:16
28:51
20
Kitty Sachs
Amsterdam
29:22
28:40
21
Juanne Rours
Weesp
29:27
28:35
22
Josee van der Velde
Landsmeer
29:30
28:56
23
Laura van den Berg
Haarlem
29:33
29:19
24
Anneke Nass
AV '23
29:33
28:46
25
Arlina van Schaik
Amsterdam Zuidoost
29:34
29:02
26
Carolyn Muntz
Amsterdam Zuidoost
29:53
29:26
27
Jennifer Hofstede
Amsterdam Zuidoost
30:07
29:14
28
Denise Lok-Hin
Amsterdam
30:19
29:28
29
Nancy Hogenes
Assendelft
30:32
30:04
30
Patricia Heijmans-Klebach
Diemen
30:41
30:31
31
Marijke Piets
Kombijsport
30:53
30:12
32
Astrid Schumacher
Amsterdam
31:00
30:31
33
Claudia Voitus van Hamme
Amsterdam
31:03
30:33
34
Jeltje Viel
Amsterdam Zuidoost
31:04
30:30
35
Hester Slot
Ouderkerk aan de Amstel
31:24
30:53
36
Irene Bar-Westgeest
Ouderkerk aan de Amstel
31:24
30:53
37
Hanneke Blok
Goes
31:33
30:42
38
Karina Broersen
Abcoude
31:35
31:09
39
Liesbeth van den Bosch
Amsterdam
31:41
31:13
40
Corine Jacobs
Amsterdam
31:54
31:20
41
Roxanne Filius
Amsterdam
32:05
31:25
42
Rebecca Desjardins
Amsterdam
32:05
31:33
43
Lieke Koningen
Amsterdam
32:11
31:28
44
José Haverkamp
Amsterdam
32:11
31:22
45
Annemarieke Breek
Amsterdam
32:12
31:26
46
Marcella Slauerhof
Amsterdam Zuidoost
32:12
31:46
47
Jannigje Breek
Almere
32:15
31:29
48
Maartje Gitsels
Amsterdam
32:18
31:25
49
Saskia Bogers
Amsterdam
32:19
31:45
50
Vita Vernooij
Amsterdam
32:20
31:46
51
Drijver Theresia
Amsterdam
32:23
31:31
52
Rosa Maria Obregon Luque
Amsterdam
32:31
31:46
53
Iris van Velsen
Weesp
32:39
32:27
54
Irene Gerlof
Utrecht
33:04
32:48
55
Conny Van der Post
Voorhout
33:07
32:33
56
Agathe Loggen
Amsterdam
33:12
32:57
57
Marjolijn Kersloot
Amsterdam
33:14
32:48
58
Dennenice Rijks
Amsterdam
33:20
32:49
59
Henriette Woearbanaran
Duivendrecht
33:28
33:06
60
Ankie Krikke
Bussum
33:37
33:12
61
Monica Keij
Almere
33:50
32:57
62
Florence Molster
Abcoude
33:59
33:33
63
Maike Rijkaard
Amsterdam
34:01
33:50
64
Malou van der Pal
Amsterdam
34:13
33:35
65
Huangling Lu
Amsterdam
34:16
34:05
66
Flavia Djaber Torres
Amsterdam Zuidoost
34:32
33:47
67
Katja Roozendaal
De Kwakel
34:34
34:10
68
Rosanna Quinchavil Suarez
Amsterdam Zuidoost
34:35
34:12
69
Ingrid Tas
DEM
34:35
34:13
70
Zijada Mehanovic
Hoofddorp
34:41
33:47
71
Ramona Coelho
Amsterdam Zuidoost
34:41
33:52
72
Geemen van Chantal
ZOEV
35:00
34:10
73
Kelly Deurwaarder
Amsterdam
35:03
34:30
74
Myrna van Heeringen
Amsterdam
35:11
34:23
75
Esther The
Amstelveen
35:34
35:15
76
Bora Jung
Amstelveen
35:34
35:15
77
Esther van der Meer
Amsterdam
35:58
35:16
78
Nida Betrian
Amsterdam Zuidoost
36:16
36:09
79
Marloes Vleeschouwer
Amsterdam
36:19
35:38
80
Miou Notermans
Utrecht
36:29
35:46
81
Cindy Pel
Amsterdam Zuidoost
37:02
36:17
82
Vizi Felicia
Abcoude
37:22
36:38
83
Jane Held
Amsterdam Zuidoost
38:17
38:00
84
Camila Wassili
Amsterdam Zuidoost
39:48
39:03
85
Karin den Broeder
Purmerend
42:11
41:45
86
Shahaila Park
Amsterdam Zuidoost
43:27
42:38
87
Simone Guikema
43:43
43:36
88
Helen Kooistra
Feniks
43:50
42:52
89
Fiona Krikke
Zwolle
46:03
45:38
90
Martine Kennis
Amsterdam
46:52
46:00
M12+, 5 KM TRIM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tsega Kifle
AV '23
17:31
17:30
2
Bayer Maxwell
Huizen
23:03
23:01
3
Milo de Langen
Feniks
23:37
23:27
4
Miquel Ho
Feniks
25:49
25:41
5
Jelani James
Phanos
25:58
25:57
6
Rishandro Sacroes
Feniks
26:07
26:00
7
Jesse Bon
Abcoude
26:16
26:05
8
Kees Ciric
Breskens
27:28
27:23
9
Thijs Minnee
Feniks
27:47
27:36
10
Dees Leijs
Abcoude
33:58
33:32
V12+, 5 KM TRIM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mila Jonkvorst
Weesp
22:18
22:15
2
Thirza Lont
Amsterdam Zuidoost
27:02
26:28
3
Daan van Schaik
Waterland
29:31
28:56
4
Jasmin Groot
Amsterdam
35:16
35:01
5
Charlotte Vermeij
Nieuw-Vennep
46:52
46:00
J9-12, 2 KM TRIM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dave Boamah
Feniks
7:19
7:18
2
Monne Sutorius
AV '23
7:46
7:45
3
Sibrand Nieuwenhuizen
Feniks
8:26
8:26
4
Kees de Waal
AV '23
8:39
8:38
5
Siebe Pals
Feniks
8:51
8:49
6
Leandro Eleonora
Diemen
9:20
9:19
7
Jesse Hoekstra
Feniks
9:45
9:44
8
Hidde Vlotman
Feniks
11:07
11:07
9
Ian Ciric
11:12
11:11
10
Luuk voor an Lunteren
Amsterdam Zuidoost
11:13
11:11
11
Koen van der Werff
Badhoevedorp
12:31
12:29
12
Malik kayne Hasrat
Amsterdam Zuidoost
14:03
14:02
M9-12, 2 KM TRIM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janneke de Kemp
Feniks
8:18
8:17
2
Faye Traube
AAC
8:21
8:19
3
Aimee Abel
Feniks
8:35
8:34
4
Mette Lakeman
Amsterdam
8:37
8:35
5
Amy Groot
AV '23
8:52
8:52
6
Fleur Petrarque
Amsterdam
9:01
9:00
7
Dette van Stempvoort
Amsterdam
9:11
9:09
8
Lianne Dinkelaar
AV '23
9:28
9:27
9
Rivka Sutorius
Amsterdam
9:53
9:52
10
Lisa van den Esschert
Amsterdam Zuidoost
9:54
9:52
11
Daisy Hendriks
Feniks
10:54
10:53
12
Kim van der Wilt
Badhoevedorp
11:16
11:14
13
Tara Vlieger
Feniks
11:58
11:57
14
Kyra van der Berg
Amsterdam
12:03
12:01
15
Eefje Haaker
Badhoevedorp
12:21
12:20
16
Ise van der Werff
Badhoevedorp
12:49
12:47
17
Lucie van der Hulst
Amsterdam Zuidoost
14:09
14:07
J4-8, 1 KM TRIM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sidney Turner
Amsterdam
3:45
3:44
2
Joris Mantel
AV '23
3:46
3:45
3
Anne Jongedijk
Amsterdam
4:09
4:09
4
Lars Lakeman
Amsterdam
4:16
4:15
5
Jip de Graaf
Purmerend
4:17
4:17
6
Tom Verheij
Amsterdam
4:19
4:18
7
Tayshaun Jap-A-Joe
Feniks
4:20
4:18
8
Riley Groenbast
Amsterdam Zuidoost
4:20
4:18
9
Kamiel de Waal
Amsterdam
4:23
4:22
10
Joey Heynneman
Amsterdam Zuidoost
4:27
4:26
11
David Spits
Atos
4:48
4:45
12
Abel Bon
Abcoude
5:05
5:03
13
Steven Maddox
AV '23
5:08
5:05
14
Maurits Nibbering
Purmerend
5:08
5:08
15
Rayan el Hammouti
Amsterdam
5:13
5:12
16
Max Verheij
Amsterdam
5:17
5:15
17
Younes el Ouahabi
Amsterdam
5:17
5:16
18
Mark Daniel van Leeuwaarde
Amsterdam Zuidoost
5:22
5:21
19
Elaijh Groenbast
Amsterdam Zuidoost
5:42
5:40
20
Richie The
Amstelveen
5:44
5:38
21
Benjamin Mijnals
Amsterdam
5:44
5:42
22
Noah Haaker
Badhoevedorp
5:54
5:51
23
Mees Herle
Amstelveen
5:56
5:53
24
Laurens Nibbering
Purmerend
5:59
5:57
25
Tiyani Hellendoorn
Diemen
6:05
6:00
26
Fedja Sutorius
Amsterdam
6:10
6:09
27
Deamian Kong
Purmerend
6:19
6:18
28
Îshan Mos
Amsterdam Zuidoost
6:41
6:37
29
Bryce Tjon Jaw Chong
Amsterdam
6:50
6:46
30
Jacky The
Amstelveen
7:03
6:56
31
Raeez Hasrat
Amsterdam Zuidoost
7:09
7:07
32
Kayane Ho-Tham-Kie
Feniks
7:38
7:34
33
Boaz Kwant
Hoofddorp
7:55
7:49
34
Jordan Sweet
Amsterdam Zuidoost
7:57
7:55
35
Bowy Neeft
Assendelft
8:04
7:58
36
Scotty Straver
Amsterdam Zuidoost
8:34
8:26
37
Christiaan Prijn
Amsterdam Zuidoost
9:00
8:52
M4-8, 1 KM TRIM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maud de Jong
AV '23
3:49
3:48
2
Kaitlyn Groot
AV '23
3:56
3:56
3
Lilian Groot
AV '23
4:25
4:24
4
Nynke Boiuwman
Mijdrecht
4:38
4:37
5
Sterre van Ewijk
AV '23
4:52
4:51
6
Linde de Vries
AV '23
4:52
4:51
7
Lidewij Nieuwenhuizen
Amsterdam Zuidoost
5:09
5:07
8
Isa Bouwman
Mijdrecht
5:23
5:22
9
Benthe de Jong
Weesp
5:26
5:22
10
Tessa Bouwman
Mijdrecht
5:27
5:27
11
Feven Getachew
Feniks
5:32
5:26
12
Lenthe van Ewijk
Amsterdam
5:34
5:32
13
Mirre Ufkes
Amsterdam Zuidoost
6:02
5:56
14
Michelle Ridder
Purmerend
6:04
6:03
15
Nora van Lunteren
Amsterdam Zuidoost
6:11
6:10
16
Lisanne van Schaik
Diemen
6:21
6:19
17
Zonne de Vries
AV '23
6:29
6:26
18
Anniek Maddox
Diemen
6:52
6:48
19
Juhi Mos
Amsterdam Zuidoost
6:53
6:49
20
Lani Artist
Amsterdam Zuidoost
7:15
7:14
21
Iris Schuurman
Mijdrecht
7:18
7:18
22
Amber ten Dolle
Amsterdam Zuidoost
7:25
7:20
23
Aviana van Elburg
Amsterdam
7:25
7:23
24
Meadow Haringcaspel
Amsterdam Zuidoost
8:34
8:26
25
Charlotte Roeland
Diemen
8:57
8:52
26
Lauren van Schaik
Diemen
9:52
9:48
Opmerkingen over uitslag: info@gaasperplasrun.nl
Met dank aan alle sponsors, partners en vrijwilligers
Uitslagen.nl
20-06-2016 21:35