Uitslagenlijst 34e Nationale Lenteloop

Papendrecht - Zaterdag 11 juni 2016

MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lars Gerritsen
Passaat
33:34
33:34
2
Pol Nabben
Passaat
33:56
33:56
3
Yoram Polak
PAC
34:56
34:56
4
Sander van Heteren
Passaat
35:16
35:16
5
Wouter de Bruin
Goudriaan
37:42
37:42
6
Roy Werner
Dordrecht
37:58
37:57
7
Rene Criellaard
Papendrecht
39:15
39:10
8
Bart Kodde
Zürich
39:20
39:19
9
Guido Paffen
Hendrik-Ido-Ambacht
40:15
40:15
10
Patrick zwarteveld
Bleiswijk
40:33
40:33
11
Lennaert den Hoed
Parthenon
40:51
40:50
12
Pieter Kodde
Capelle aan den IJssel
41:17
41:17
13
Bob Pernot
Papendrecht
41:48
41:48
14
Vincent kuijvenhoven
's-Gravenhage
41:50
41:50
15
Mark Slinger
Papendrecht
41:53
41:52
16
Léan de Ruiter
Dordrecht
42:32
42:30
17
Marlon Huijser
Rotterdam
42:50
42:44
18
Jelle Boulonois
Rotterdam
43:10
43:09
19
Dennis Kluifhooft
Oud-Beijerland
44:16
44:15
20
Erik van der Hoog
Enspijk
44:20
44:19
21
Geert de Korte
Dordrecht
44:39
44:37
22
Ad de Korte
Dordrecht
44:57
44:55
23
Mark Visser
Sliedrecht
45:04
45:03
24
Don reichwein
Papendrecht
45:05
45:05
25
Erik Roosken
Dordrecht
45:30
45:28
26
Coen van Wouwe
Passaat
45:31
45:11
27
Johan de Jong
Papendrecht
45:48
45:48
28
Adriaan Simons
Rotterdam
46:39
46:26
29
Kees Prins
Sliedrecht
46:39
46:18
30
Björn Buchholz
Papendrecht
48:01
47:56
31
Juriaan Kaashoek
Sliedrecht
48:19
48:11
32
Frans de Klerk
Dordrecht
48:45
48:41
33
Ferdinand Hogerbrug
Gorinchem
49:30
49:15
34
Dylan van Buuren
Papendrecht
50:41
50:23
35
Dominique Frerichs
Rotterdam
53:42
53:30
36
Victor Berben
Rotterdam
53:57
53:52
37
Michael van der Hoeven
Hendrik-Ido-Ambacht
54:10
53:42
38
Jasper de Graaff
Dordrecht
54:15
54:09
39
Mark van Veen
Papendrecht
55:15
55:05
40
Robbin Hermus
Zwijndrecht
57:42
57:15
41
Gerben Eijkelenboom
Papendrecht
59:18
59:15
42
Steven Tukker
Papendrecht
1:00:34
1:00:34
43
Yessie de Mol
Passaat
1:01:42
1:01:21
44
Joost van Ooijen
Passaat
1:01:42
1:01:17
45
Wesley Allijn
Ridderkerk
1:05:47
1:05:33
46
Vorsah Victor
1:06:55
1:06:48
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Remon van der Wal
Passaat
34:29
34:29
2
Peter Versluis
Papendrecht
39:21
39:20
3
Maurice Speijer
Meteren
39:22
39:22
4
Rene Korevaar
Passaat
40:06
40:04
5
Wim in ´t Veld
Giessenburg
40:55
40:53
6
Sven Lentjes
Typhoon
41:11
41:08
7
Jef Ruijtenbeek
Papendrecht
41:21
41:17
8
Rogier Jonkman
Papendrecht
41:33
41:33
9
Alex van Heijst
Papendrecht
42:25
42:24
10
Stefan Voogt
Bergschenhoek
43:17
43:06
11
Jimmy de Jong
Hendrik-Ido-Ambacht
43:19
43:18
12
Matthijs van Almen
Dordrecht
43:22
43:17
13
Walter Koorneef
Alblasserdam
43:43
43:38
14
Kees Eckhardt
Sliedrecht
44:59
44:58
15
William Robinson
Dordrecht
45:42
45:31
16
Francois Valks
Papendrecht
46:43
46:37
17
Gerard Mansvelder
Papendrecht
46:46
46:35
18
Arjan Martens
Prinsenbeek
47:33
47:31
19
Jaco de Waard
Dordrecht
50:22
50:09
20
Jeroen Spek
Passaat
52:01
51:38
21
Michiel Boulonois
Papendrecht
54:00
53:55
22
Jaco Stevens
Alblasserdam
54:37
54:25
23
Sander Ouwens
Papendrecht
55:50
55:42
24
Floris van Drongelen
Hardinxveld-Giessendam
56:11
55:56
25
Jeroen Slagboom
Sliedrecht
56:13
55:59
26
Robert van Driel
Zwijndrecht
57:42
57:27
27
Daan Aufenacker
Breda
1:05:28
1:05:22
28
Björn Roskam
Stampersgat
1:13:19
1:13:09
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paul Blokland
Parthenon
34:36
34:36
2
Folkert van der Krol
Energie
36:50
36:49
3
Robin Robart
Passaat
38:15
38:14
4
Fedor Wesseling
Roosendaal
40:11
40:10
5
Pieter de Jong
Papendrecht
40:18
40:17
6
Lvoo van Hoek
Dordrecht
41:56
41:53
7
Leon Holleman
Passaat
44:20
44:17
8
Dion Jansen
Roosendaal
46:52
46:51
9
Arnold Kros
Sliedrecht
46:58
46:44
10
Marco Wink
Hercules
47:31
47:29
11
Erik Buddenbaum
Dordrecht
47:37
47:34
12
Arjan Tetteroo
Papendrecht
48:09
48:04
13
Jeroen Roukema
Sliedrecht
48:42
48:31
14
Remko Hoving
Ridderkerk
50:58
50:50
15
Norman Verhoeven
Papendrecht
51:06
50:53
16
Teus Donk
Passaat
52:01
51:41
17
Patrick van der Ham
's-Gravenhage
53:15
52:58
18
Arnold v. Houwelingen
Papendrecht
55:49
55:41
19
Peter Wiedeman
Rotterdam
57:43
57:16
20
Bob Luijendijk
Numansdorp
57:44
57:29
21
Willy Herrebout
Dutch Runners
58:20
58:13
22
Peter Kroon
Sliedrecht
59:06
58:49
23
Andre Pijl
Papendrecht
59:20
59:05
24
Paskal Alma
Papendrecht
59:29
59:22
25
Chris Vlaanderen
Papendrecht
1:02:26
1:02:05
26
Theo Buscher
Papendrecht
1:05:47
1:05:29
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dennis Klasen
THOR
36:31
36:31
2
Gerard Lensvelt
Spiridon
37:30
37:29
3
John Wewik Huissteden
avVN
37:46
37:46
4
Marcel Fiering
Pallas '93
38:01
38:01
5
Dick Kant
Altena Road Runners
40:52
40:51
6
Frank Jonker
Passaat
42:41
42:38
7
Brab Brabander
Berkel en Rodenrijs
42:47
42:39
8
Dick van Kerkhof
Parthenon
43:16
43:15
9
Rob Scheurwater
Dordrecht
43:27
43:16
10
Maarten Mannee
Papendrecht
44:52
44:52
11
Peter Noordam
Waterweg
45:01
45:00
12
Clemens van der Heydt
Zwijndrecht
45:22
45:20
13
Teus van Os
Hercules
47:49
47:45
14
Arjan
Spirit Oud Beijerland
48:31
48:22
15
Enrico Cloin
Papendrecht
48:42
48:14
16
Rene Waltman
Papendrecht
48:42
48:32
17
Stephan Huizer
Passaat
49:04
48:51
18
Ron van Zweeden
Dordrecht
51:00
50:57
19
Bart Bolder
Hercules
51:13
51:08
20
Ad Molenaar
Papendrecht
52:14
52:11
21
André van Dieën
Sliedrecht
53:20
52:51
22
Bertus Verberkmoes
Papendrecht
53:21
53:12
23
Joh Franciosa
Hercules
54:47
54:42
24
Roger Schaekenacht
Papendrecht
55:12
54:59
25
Kennard van der Bijl
Climax
55:22
55:08
26
Gregory Marks
Papendrecht
56:45
56:29
27
Eric Kweekel
Hercules
57:26
57:00
28
Arjan Baan Hofman
Sliedrecht
58:00
57:52
29
Freddie Godeke
Papendrecht
58:20
58:14
30
Marcel van der Steen
Papendrecht
58:58
58:49
31
Marc Schipper
Papendrecht
59:14
59:06
32
Peter Fontijn
Papendrecht
59:16
59:03
33
Andre Vermaas
Papendrecht
59:22
59:07
34
Ronald van der Lienden
Dordrecht
1:00:41
1:00:37
35
Thierry Deleersnyder
Papendrecht
1:00:50
1:00:32
36
Ed den Dunnen
Papendrecht
1:00:50
1:00:32
37
Martijn Plazier
Passaat
1:01:11
1:00:50
38
Jaap Boer
Passaat
1:08:30
1:08:05
39
Bart van Kooij
Passaat
1:14:32
1:14:08
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Frans Deenen
ATV Venray
38:05
38:05
2
Nerwijs
Energie
39:09
39:09
3
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
39:16
39:16
4
Hans Overbeek
Polsbroek
41:30
41:30
5
Henk van den Heuvel
Nieuwendijk Nb
41:49
41:49
6
Cor Hamels
Parthenon
41:54
41:54
7
Gerwin Mimpen
Passaat
42:36
42:33
8
Sjon Vos
Hercules
42:57
42:56
9
Jaap van Dam
Passaat
43:00
42:59
10
Erick ten Hulzen
Papendrecht
44:17
44:16
11
Marcel Liefbroer
Papendrecht
45:30
45:28
12
Peter Boer
Passaat
45:51
45:49
13
Reinier van der Hel
Papendrecht
46:25
46:16
14
Ruud Flik
Vlaardingen
47:05
47:02
15
Berrie Kremers
47:45
47:38
16
Jan Visser
Passaat
48:15
48:06
17
Jan Verschoor
Papendrecht
48:22
48:13
18
Martin Dorsman
Gouda
48:26
48:23
19
Rob Froonhoff
Amersfoort
49:13
49:07
20
Frank Cirk
Passaat
49:42
49:38
21
Albert Wijting
Spijkenisse
50:46
50:35
22
Ronald Ruifrok
Alblasserdam
51:05
50:51
23
Frans Blankemeijer
Bleskensgraaf ca
51:37
51:28
24
Ruud Schoon
Papendrecht
54:14
54:06
25
Leo Fioole
Parthenon
54:43
54:39
26
Gert Jan van Buuren
Nieuwerkerk ad IJssel
55:04
54:56
27
Martijn Dekker
Passaat
57:45
57:23
28
Dennis
Passaat
1:01:54
1:01:28
29
Jan van Zessen
Passaat
1:06:08
1:05:44
30
Rob Blokland
Passaat
1:08:11
1:07:46
31
Cees v/d Griend
Passaat
1:15:02
1:14:39
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Eli Smits
Altena Road Runners
41:31
41:30
2
Erik van Konijnenburg
Parthenon
44:22
44:18
3
Rd. Groeneveld
Zwijndrecht
44:29
44:29
4
Peter Buisman
Passaat
46:17
46:10
5
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
46:18
46:12
6
Leun Temmink
Dordrecht
46:19
46:18
7
Daan van Strien
Parthenon
47:28
47:24
8
Rens van Hal
Papendrecht
48:31
48:21
9
Andre Arbman
Bergschenhoek
48:31
48:22
10
Ed Molsbargen
Puttershoek
48:54
48:48
11
Jan Jansen
Hendrik-Ido-Ambacht
51:00
50:55
12
Marcel van Eck
Passaat
51:20
51:09
13
Chris Dijkstra
Waterweg
52:58
52:46
14
Ad Kraal
Moerkapelle
54:52
54:48
15
Arie Nouwen
Dordrecht
54:54
54:42
16
Robi Nederlof
Oud-Alblas
56:33
56:27
17
Charles de Boers
Rijswijk Zh
56:49
56:42
18
Albert Stroomberg
Papendrecht
59:50
59:28
19
Koen Hartigh
Poortugaal
1:00:11
1:00:03
20
Martin van Gasteren
Hercules
1:01:34
1:01:31
21
Ron Timmer
Papendrecht
1:01:58
1:01:41
22
Dick van Veen
Alblasserdam
1:02:49
1:02:35
23
Harry Stolk
Passaat
1:10:08
1:09:40
24
Wilfred Schippers
Papendrecht
1:19:45
1:19:45
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Heddie Nieuwdorp
AV '56
37:24
37:24
2
Barendregt
avVN
44:47
44:47
3
Ton Wulfert
Dordrecht
48:21
48:15
4
Ruud Huisman
Passaat
49:23
49:13
5
Berend Bakker
Passaat
50:04
49:54
6
Pieter Verweij
Dordrecht
50:22
50:13
7
Dirk Kersbergen
Hei- en Boeicop
50:37
50:28
8
Mieck de Haan
Dordrecht
51:27
51:08
9
Leo Boelens
Dordrecht
52:03
52:01
10
Arie de Koning
Papendrecht
52:51
52:44
11
Leo Harreman
Waterweg
57:05
56:53
12
Theo Schefers
Parthenon
58:30
58:27
13
Peter de Valois
Zoetermeer
1:01:26
1:01:15
14
Wim Koppelaar
Sliedrecht
1:11:26
1:10:59
15
Gerard Nicola
Passaat
1:16:37
1:16:10
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Esther Vermue
Rotterdam Atletiek
42:45
42:45
2
Samira Bor
Dordrecht
45:21
45:13
3
Chantal Bakker
Passaat
48:25
47:22
4
Marije Besuijen
Dynamica
48:38
48:33
5
Judith Havermans
Hercules
50:57
50:53
6
Eveline Breedveldt
Hercules
51:52
51:47
7
Ellen de Jong
Papendrecht
54:22
54:13
8
Cindy Frishert
Hercules
54:25
54:19
9
Esmee Boer
AAA
54:39
54:36
10
Karin kruisinga
Papendrecht
55:02
54:52
11
Tamara Kesauly
Papendrecht
55:08
54:45
12
Georgette Kuntz
Papendrecht
55:26
55:21
13
Joukje Welman
Breda
57:06
56:58
14
Astrid van Ovost
Passaat
57:44
57:24
15
Oxana Klein
Papendrecht
57:53
57:49
16
Hannelore den Boer
Sliedrecht
59:06
58:56
17
Mirjam van Dijk
Papendrecht
1:00:41
1:00:25
18
Monique Spijkerman
Papendrecht
1:00:50
1:00:32
19
Laura Ramirez
Papendrecht
1:02:38
1:02:17
20
Sandra Huisman
Naaldwijk
1:04:20
1:04:07
21
Nicoline Muijlwijk
Passaat
1:05:35
1:05:10
22
Yvette van Haren
Dordrecht
1:05:38
1:05:31
23
Imelda van Rooijen
Papendrecht
1:06:50
1:06:27
24
Liesbeth Prins
Gorinchem
1:09:55
1:09:43
25
Yvonne Kooijmans
Passaat
1:10:08
1:09:43
26
Sigrid van der Hel
Passaat
1:11:43
1:11:18
27
Laura Kleijn
Passaat
1:11:59
1:11:34
28
Debby den Ouden
Papendrecht
1:14:46
1:14:29
29
Mariska Vingerhoets
Passaat
1:14:53
1:14:27
30
Lotte Houben
Passaat
1:19:09
1:18:43
31
Lianne Helmich
Passaat
1:21:41
1:21:12
32
Natasja Vermeulen
Passaat
1:23:55
1:23:28
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Petra Sloots
Spark
38:24
38:24
2
Bianca Noorlander-Rens
Dordrecht
46:37
46:34
3
Esther Alma
Papendrecht
53:14
53:09
4
Miranda Bieleveld
Passaat
53:53
53:43
5
Renate Leeuwenstein
Parthenon
54:24
54:21
6
Vanessa de Heer
Papendrecht
55:53
55:41
7
Monique de Rooij
Giessenburg
57:10
57:02
8
Sonja de Graaff
Hercules
58:48
58:42
9
Diane Smit
Vlaardingen
59:29
59:22
10
Nicolien van de Graaf
Papendrecht
1:00:41
1:00:26
11
Liesbeth De Slegte
Papendrecht
1:00:52
1:00:37
12
Bianca Hiati
Passaat
1:03:15
1:02:55
13
Tosca Halter
Passaat
1:06:14
1:05:49
14
Mathilde Schram
Papendrecht
1:06:17
1:05:56
15
Danielle Bertrand
Passaat
1:07:04
1:07:04
16
Marloes de Vries
Brielle
1:10:20
1:10:03
17
Sandra Zijderveld
Passaat
1:11:40
1:11:15
18
Rianne van Bruggen
Papendrecht
1:12:11
1:12:03
19
Miranda Bakker
Papendrecht
1:14:46
1:14:29
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rianne Kremers
Typhoon
41:23
41:22
2
Gerda Huiskamp
Hercules
45:31
45:30
3
Ellen Zaal
Dordrecht
46:55
46:51
4
Saskia simon
Rotterdam
50:04
49:58
5
Marisa van Zweeden
Dordrecht
50:17
50:15
6
Milly Romney
Vlaardingen
53:36
53:31
7
Arline van den Boogaard
Hercules
54:09
54:04
8
Janneke van Schaik
Rotterdam
55:39
55:32
9
Carla van hemert
Papendrecht
59:13
59:06
10
Wendelien de Waaij
Alblasserdam
1:03:12
1:03:05
11
Martha van Ooijen
Passaat
1:12:00
1:11:35
12
Caroline van 't Hof
Passaat
1:12:02
1:11:36
13
Corina Kleijn
Passaat
1:13:51
1:13:28
14
Monique van Buijtene
Papendrecht
1:14:46
1:14:28
15
Mignon Klerk
Passaat
1:17:49
1:17:22
16
Marjan de Goeij
Passaat
1:21:41
1:21:12
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martha van Hal
Energie
50:27
50:26
2
Esther Schoon-de Goede
Papendrecht
52:01
51:53
3
Cora van Gelder
Passaat
55:26
55:05
4
Nel van Wijk
Rotterdam
59:44
59:26
5
Tineke Bakker
Passaat
1:01:28
1:01:12
6
Anja de Haan
Dordrecht
1:03:23
1:03:12
7
Joyce Jardim
Venray
1:03:50
1:03:48
8
Jose Halter
Passaat
1:04:14
1:03:50
9
Sandr van der Rest
Capelle aan den IJssel
1:06:53
1:06:44
10
Dineke Reitsma
Passaat
1:06:54
1:06:39
11
Margriet den Houter
Passaat
1:07:05
1:06:40
12
Kerstin Hak
Passaat
1:11:41
1:11:16
13
Ellen Ouwerkerk
Passaat
1:12:07
1:11:42
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
14:57
14:57
2
Michel Sas
Dordrecht
14:57
14:57
3
Ronald Zoeteman
Rotterdam
15:01
15:00
4
Vincent van der Vegt
Dordrecht
15:13
15:12
5
Richard Lelieveld
De Kieviten
15:25
15:24
6
Rene Mijs
Papendrecht
15:30
15:29
7
Niels Janssen
Gouda
15:41
15:41
8
John den Hartog
avVN
15:43
15:42
9
Wijnand Fransen
Maassluis
15:45
15:45
10
Arjan Baartman
Zwijndrecht
15:55
15:53
11
Colin Kamen
Ridderkerk
16:00
15:59
12
Arjan Klunder
Ridderkerk
16:27
16:26
13
Cabot Maroen
Utrecht
16:40
16:38
14
Eric Rennert
Passaat
16:58
16:57
15
Peter den Hartog
Langerak Zh
17:11
17:11
16
Nico Bloemendal
Langerak Zh
17:29
17:28
17
Jeroen Jonker
Passaat
17:39
17:35
18
Jacco Wagenmakers
Rotterdam
17:39
17:37
19
Lars van der Heiden
Giessenburg
18:05
18:02
20
Martin Buitendijk
Alblasserdam
18:07
18:06
21
Sijmen van Iperen
Heukelum
18:07
18:04
22
Gerben van Alphen
Sliedrecht
18:15
18:12
23
Marcel van Duuren
Dordrecht
18:18
18:16
24
Edwin Karreman
Hercules
18:40
18:38
25
Aarnout Salwegter
Hercules
19:11
19:09
26
Gijsbert van Efferen
Dordrecht
19:17
19:16
27
Bas Nagtegaal
Parthenon
19:29
19:27
28
Marco Jakobs
Alblasserdam
19:33
19:24
29
Jan de Groot
Giessenburg
19:41
19:40
30
Leon van de Brug
Papendrecht
19:43
19:40
31
Kees v. d. Heul
Avantri
19:44
19:43
32
Hans van Klaveren
Energie
19:53
19:51
33
Jeffrey van Wijk
Passaat
20:04
19:57
34
Bas van Genderen
Papendrecht
20:05
20:01
35
Roland Kooijman
Alblasserdam
20:09
20:06
36
Paul Klein
Passaat
20:11
20:05
37
Aad Lucas
Bosschenhoofd
20:14
20:12
38
Ferry Ossebaar
Papendrecht
20:20
20:19
39
Karel Vos
Papendrecht
20:23
20:15
40
Jeremy Kros
Sliedrecht
20:31
20:27
41
Stephan Dijkstra
Dordrecht
20:37
20:35
42
Tim Ketting
Westmaas
20:46
20:36
43
Jeroen Koopman
Papendrecht
21:06
21:01
44
Henry Koopman
Papendrecht
21:16
21:13
45
Harry Reichwein
Dordrecht
21:24
21:22
46
Kenneth van den Hoven
Papendrecht
23:35
23:23
47
Henri Appeldoorn
Papendrecht
26:04
25:53
48
Robert Ros
Zwijndrecht
26:15
26:08
49
Herman van Ommen
Passaat
26:34
26:32
50
Erwin van Hoek
Papendrecht
26:57
26:48
51
Ruud Snijders
Dordrecht
27:19
27:12
52
Jacco Lanser
Papendrecht
27:23
27:14
53
Ben Michels
Hendrik-Ido-Ambacht
27:24
27:18
54
Eric van Nieuwkerk
Groot-Ammers
27:54
27:42
55
Bernardo Moes
Papendrecht
28:08
28:04
56
Jan van Dillen
Alblasserdam
28:32
28:20
57
Wim van Leeuwen
Capelle aan den IJssel
28:32
28:32
58
Anton Wustrow
PAC
28:46
28:42
59
Rien van Ekeren
Passaat
28:59
28:51
60
Rens Elich
Papendrecht
29:10
29:04
61
Menco van Loon
Passaat
29:12
29:05
62
Jeroen van Nes
Dordrecht
29:31
29:27
63
Peter Merks
Dordrecht
29:52
29:43
64
Gert Jan Rozendaal
Passaat
30:06
29:51
65
Yorick Rozendaal
Hardinxveld-Giessendam
30:06
29:50
66
Marco Korevaar
Passaat
30:12
29:57
67
Arjan Boer
Sliedrecht
30:13
30:05
68
Peter van oosterhout
Scorpio
30:13
30:05
69
Mark Visser
Bleskensgraaf ca
30:14
30:01
70
Jeroen Ketelaar
Dordrecht
30:55
30:48
71
Frits Hermans
Passaat
31:12
31:04
72
Martin Visser
Bleskensgraaf ca
31:17
31:06
73
Michiel Pons
Papendrecht
31:21
31:13
74
Jan-Willem Markesteijn
Papendrecht
31:36
31:28
75
Henk Zoutewelle
Papendrecht
32:29
32:24
76
Eef Hubers
Papendrecht
32:48
32:33
77
Ronald van der Ploeg
Papendrecht
33:15
33:09
78
Theo Heukels
Krimpen aan den IJssel
33:22
33:08
79
Eric Flach
Papendrecht
33:46
33:38
80
Klaas den Besten
Passaat
33:47
33:31
81
Martijn Alderuesten
Molenaarsgraaf
35:36
35:24
82
Martin Brouwer
Papendrecht
37:16
37:07
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Monique Verschuure
AV '56
15:30
15:30
2
Lotte Mühlenbruch
Rotterdam
17:41
17:40
3
Nathalie Kaiser
PAC
18:10
18:09
4
Sandra Reichwein
Dordrecht
18:17
18:16
5
Ilse Ros-Hofman
Sliedrecht
18:36
18:34
6
Jaqueline Koene
Hercules
19:04
19:02
7
Nora in ´t Veld
Giessenburg
19:06
19:03
8
Marlijn van Klaveren
Energie
19:52
19:50
9
Irene Groen
Schiedam
20:15
20:07
10
Nienke van Wijngaarden
Gorinchem
20:17
20:14
11
Trinske Jonker
Rotterdam
20:31
20:26
12
Denise Dijkstra
Dordrecht
20:37
20:35
13
Babette Nuhn
Parthenon
20:57
20:48
14
Joanne de Fretes
Rotterdam
20:59
20:58
15
Juliette Zwanenberg
Hardinxveld-Giessendam
21:00
20:59
16
Linda Reichwein
Papendrecht
21:03
21:01
17
Myrna den Engelsman
Voorschoten
21:28
21:25
18
Lisanne Kramer
Dordrecht
26:16
26:08
19
Marije Schut
Passaat
26:39
26:31
20
Geranne Jiskoot
Breda
27:06
27:04
21
Caroline Smeets
Strijen
27:17
27:10
22
Ingrid van Pelt
Papendrecht
27:34
27:30
23
Natasja Olffers
Dordrecht
27:52
27:46
24
Miranda Venema
Papendrecht
27:52
27:42
25
Gerdine Verlare
Papendrecht
27:52
27:43
26
Lisanne de Klerk
Dordrecht
27:59
27:47
27
Anne-Marie Blok
Passaat
28:07
27:55
28
Mirjam Breedijk
Papendrecht
28:33
28:26
29
Elisabethe Ramos
Dutch Runners
28:46
28:45
30
Marian Bouter
Papendrecht
28:51
28:40
31
Jacqueline den Boer
Papendrecht
28:51
28:45
32
Annette van Hofwegen
Passaat
28:57
28:49
33
Saskia Lavooij
Nieuwerkerk ad IJssel
29:09
29:06
34
Marja Elich
Papendrecht
29:10
29:05
35
Jetske Euser
Dordrecht
29:11
29:00
36
Ilona van Beusekom
Passaat
29:15
29:08
37
Amber Scheening
Dordrecht
29:24
29:18
38
Els Kommer
Sliedrecht
29:28
29:17
39
Ilse Beekhof
Amsterdam
29:28
29:22
40
Marit Borsje
Papendrecht
29:32
29:24
41
Mirjam de Bruin
Dordrecht
29:34
29:23
42
Naomi van Dormolen
Papendrecht
29:39
29:31
43
Anna van der Hoog
Alblasserdam
29:46
29:34
44
Martina Muller
Utrecht
29:48
29:37
45
Gail Marges
Lieshout
29:48
29:37
46
Sandra Nederlof
Hardinxveld-Giessendam
29:48
29:36
47
Lesly Severijnen
Passaat
29:49
29:41
48
Ilona Groenewegen
Sliedrecht
29:50
29:44
49
Julia van 't Zelfde
Papendrecht
29:53
29:45
50
Merle Godeke
Papendrecht
30:06
29:57
51
Teris van den Bos
Sliedrecht
30:06
30:01
52
Nienke de Jong
Papendrecht
30:12
30:04
53
Sandra de Winter
Parthenon
30:13
30:05
54
Hermien Hoe
Dordrecht
30:13
30:05
55
Joycevan Dijk
Dordrecht
30:16
30:12
56
Irene Kaiser
Heinenoord
30:25
30:21
57
Wilma van de Pol
Papendrecht
30:27
30:16
58
Annemarie van Zoest
Papendrecht
30:28
30:17
59
Marjolein Heus
Papendrecht
30:28
30:17
60
Gisela Moes
Papendrecht
30:38
30:33
61
Zoe de Man
Dordrecht
31:00
30:54
62
Martine van Nes-Voskuil
Dordrecht
31:02
31:02
63
Tamara Boogaard
Sliedrecht
31:15
31:11
64
Linda Beekhof
Passaat
31:30
31:24
65
Brenda de Vries
Papendrecht
31:37
31:27
66
Monique Visser
Dordrecht
32:29
32:24
67
Joke Bakker
Passaat
32:46
32:37
68
Simone den Arend
Papendrecht
33:15
33:08
69
Brenda Thomas
Dordrecht
34:02
33:55
70
Corine Stuij
Papendrecht
34:27
34:13
71
Jeanette de Blaeij
Passaat
34:57
34:50
72
Denise Vogel
Dordrecht
35:09
35:05
73
Marielle Schreuders
Passaat
35:30
35:15
74
Nynke Gerritsen
Sliedrecht
36:16
36:04
75
Eveline Dijkers
Papendrecht
36:26
36:21
76
S. vd Jagt
Papendrecht
36:29
36:23
77
Judith Jonker
Papendrecht
36:51
36:46
78
Odette Rexwinkel
Passaat
36:52
36:37
79
Quincy Brouwer
Papendrecht
37:07
36:57
80
Ester Scheening
Dordrecht
37:36
37:30
81
Greta Wierda
's-Gravendeel
37:37
37:24
82
Marjolein Opsteegh
Passaat
37:55
37:39
9-10J, 1200 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jochem Wiersma
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
5:05
5:05
2
Robin de Haan
SC Reeuwijk
5:08
5:08
3
Jop Jongkind
Oranje Nassauschool Sliedrecht
5:25
5:24
4
Thiemo Ritchi
Prins Constantijnschool
5:33
5:33
5
Gael Rietveld Saloma
De Leilinde
5:34
5:32
6
David Schippers
Sliedrecht
5:53
5:52
7
Sietse de Jong
Koningin Beatrixschool
5:53
5:51
8
Jop Mulder
Prins Willem Alexanderschool-Vˆ VëÛɦ;ŒLÍ‚²f
5:54
5:54
9
Tiuri van Iperen
Oranje Nassauschool Sliedrecht
5:56
5:55
10
David Teeuw
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
6:05
6:03
11
kyan hendrikse
t Kofschip De Wielen
6:06
6:04
12
Bas Bouwmeester
De Knotwilg De Wilgenhoeck
6:07
6:05
13
Boaz Elsinga
Prins Willem Alexanderschool-VÖ…QY™¸tUÀ‚mk+#
6:09
6:09
14
Marijn van Rumph
t Kofschip Zuidkil
6:13
6:08
15
Sam Ruf
Papendrecht
6:15
6:15
16
Sammie Luijten
Koningin Beatrixschool
6:16
6:14
17
Janneke den Boer
De Knotwilg Moerbeihof
6:19
6:16
18
Dylan Koopman
De Knotwilg De Wilgenhoeck
6:19
6:17
19
Marijn Chapel
De Viermaster
6:20
6:17
20
Stijn v/d Waal
Prins Florisschool Zuidkil
6:21
6:20
21
Roos Korevaar
Sliedrecht
6:23
6:23
22
Danique de Koch
Passaat
6:32
6:30
23
Thijs van der Es
Koningin Beatrixschool
6:33
6:32
24
Corné Oskam
De Leilinde
6:35
6:30
25
Max Sleeuwenhoek
Oranje Nassauschool Sliedrecht
6:41
6:36
26
Sten Korevaar
Anne de Vriesschool Slied
6:41
6:40
27
Nikita de Kock
Oranje Nassauschool Sliedrecht
6:43
6:43
28
Joris Poliste
Koningin Beatrixschool
6:45
6:44
29
Leandro Kruijthoff
Koningin Beatrixschool
6:45
6:44
30
Julian Boer
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
6:45
6:44
31
Joep de Jong
Prins Florisschool Moerbeihof
6:48
6:47
32
Mirte Büchner
Prins Florisschool Lindez
6:49
6:48
33
Nick Buchinhoren
De Knotwilg De Wilgenhoeck
6:54
6:51
34
Jordy Hartog
Oranje Nassauschool Sliedrecht
6:55
6:54
35
Esmee van Dis
Prins Willem Alexanderschool-Vœ²4䌜¤Ú¿VUúb4
6:58
6:53
36
Thijs van Houwelingen
t Kofschip Zuidkil
6:59
6:53
37
Daniel Ros
Prins Willem Alexanderschool-Vøë|~ÊܵÆBšÞȾ
7:01
6:57
38
Jan Goli
Prins Florisschool Moerbeihof
7:06
7:03
39
Aron Dokter
Oranje Nassauschool Sliedrecht
7:08
7:06
40
Lieke Korporaal
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
7:16
7:14
41
Lucas Bode
Prins Florisschool Moerbeihof
7:19
7:14
42
donna wemelsvelder
t Kofschip De Wielen
7:20
7:17
43
Wesley Visser
Prins Willem Alexanderschool-V¸³ÏB .SòªG<Ü«
7:22
7:21
44
Vincent Langstraat
Prins Willem Alexanderschool-VMA¨vÔ abÖNÒá
45
Sanne van Lier
De Knotwilg Moerbeihof
7:26
7:23
46
Maddy Bravenboer
Prins Constantijnschool
7:28
7:28
47
Felicia van Beest
Prins Willem Alexanderschool-VM$GŒ§6_ð7*;/.
7:33
7:29
48
Lucas de Haas
t Kofschip Zuidkil
7:34
7:29
49
Cato Bruijn
Prins Constantijnschool
7:36
7:35
50
Rosan Hoeflaak
Roald Dahlschool-Sliedrecht
7:38
7:33
51
Brett Nederlof
Roald Dahlschool-Sliedrecht
7:39
7:33
52
Evelien van Rijswijk
Prins Constantijnschool
7:40
7:40
53
Ryan Hagestein
De Knotwilg De Wilgenhoeck
7:41
7:40
54
Daan Booij
Prins Constantijnschool
7:41
7:38
55
Julian Vernooij
De Viermaster
7:42
7:37
56
Fenne Verhulst
De Leilinde
7:45
7:42
57
Laura van Wijngaarden
Henri Dunantschool-Sliedrecht
7:45
7:44
58
Anouk Kransse
Prins Constantijnschool
7:46
7:42
59
Mees Klerk
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
7:47
7:45
60
isabelle potuit
t Kofschip De Wielen
7:48
7:44
61
Sam Bettenbroek
De Knotwilg Moerbeihof
7:48
7:47
62
selina otto
t Kofschip De Wielen
7:49
7:44
63
Sera Vermaas
Kindcentrum Oranje Nassau
7:49
7:46
64
Laura 't Lam
Prins Constantijnschool
7:49
7:46
65
Joaquim Seabu
De Viermaster
7:50
7:46
66
Jason Kornet
De Viermaster
7:50
7:46
67
Daan Klerk
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
7:53
7:51
68
Andromeda Versteeg
Henri Dunantschool-Sliedrecht
7:54
7:53
69
Loranne Vrij
Prins Florisschool Zuidkil
7:58
7:54
70
Max de Ruijter
t Kofschip Zuidkil
7:59
7:53
71
Tes Stigter
Prins Willem Alexanderschool-Ve
72
Hjalmar van Valen
Roald Dahlschool-Sliedrecht
8:02
7:57
73
Myrthe Mijnster
Prins Willem Alexanderschool-VyŠ3êýáÚÅäй¤
8:06
8:04
74
Erin van Lambaart
Passaat
8:09
8:04
75
Steven Bakker
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
8:10
8:08
76
Bram van Duyn
Koningin Beatrixschool
8:15
8:11
77
Mathis van Krimpen
De Leilinde
8:16
8:13
78
Britt Naaktgeboren
Prins Willem Alexanderschool-V4б¾Ñ±Ý9g/ävó
8:20
8:19
79
Lisa Verhoeven
t Kofschip Zuidkil
8:21
8:18
80
Kaylen Matla
t Kofschip Zuidkil
8:23
8:17
81
Stevie IJzerman
Prins Constantijnschool
8:28
8:24
82
Loïs Boom
Prins Constantijnschool
8:28
8:24
83
Sylke Godeke
Prins Constantijnschool
8:29
8:28
84
Mohammed Shoufan
Papendrecht
8:31
8:31
85
Kim Klein
t Kofschip Zuidkil
8:32
8:29
86
Lieke Visser
De Viermaster
8:32
8:28
87
Sue-Ann Albanie
De Knotwilg De Wilgenhoeck
8:33
8:31
88
Indy Schipper
Koningin Beatrixschool
8:35
8:33
89
Noa Verdoren
Koningin Beatrixschool
8:37
8:33
90
Donna Verhoef
Prins Florisschool Moerbeihof
8:37
8:35
91
Marieke Aret
Prins Florisschool Moerbeihof
8:38
8:37
92
Eva Kras
Het Palet-Alblasserdam
8:41
8:35
93
Bram Verburg
Het Palet-Alblasserdam
8:41
8:36
94
Jilles Faro
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
8:50
8:48
95
Kacper Zukow
Kindcentrum Oranje Nassau
9:00
8:57
96
Luke Peetoom
Henri Dunantschool-Sliedrecht
9:00
8:56
97
Marise de Jong
De Leilinde
9:06
9:03
98
Rowan Blom
De Leilinde
9:07
9:04
99
damiën luyks
t Kofschip De Wielen
9:11
9:06
100
isis bakker
t Kofschip De Wielen
9:15
9:12
101
robina den ottelander
t Kofschip De Wielen
9:15
9:12
102
Nanoek Heijkamp
De Leilinde
9:15
9:10
103
Denise Verheij
Prins Willem Alexanderschool-Vjlñ‡5c"ƒ‚½E
9:16
9:14
104
suze de heer
t Kofschip De Wielen
9:21
9:16
105
Sanouk van 't hof
t Kofschip De Wielen
9:21
9:16
106
Fenna de Deugd
t Kofschip Zuidkil
9:22
9:19
107
Elaine Herni
Koningin Beatrixschool
9:40
9:36
108
Anouk de Boer
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
9:45
9:43
109
Alicia Lagewaard
Prins Constantijnschool
9:47
9:45
110
Frouke Spruijt
Koningin Beatrixschool
9:48
9:43
111
Charissa Hennekes
Prins Florisschool Zuidkil
9:53
9:49
112
Roberto den Hertog
De Leilinde
9:58
9:52
113
Romy Lubbers
De Knotwilg Moerbeihof
9:59
9:55
114
Marijn de Haring
Prins Florisschool Zuidkil
10:00
9:56
115
Kimberly Simonis
De Knotwilg Moerbeihof
10:03
10:00
116
sara de haan
t Kofschip De Wielen
10:05
10:00
117
Cheyenne Hennekes
Prins Florisschool Zuidkil
10:06
10:02
118
Mandy van Roooijen
De Knotwilg De Wilgenhoeck
10:09
10:06
www.uitslagen.nl
11-06-2016 17:17